Wpis Nr. 34 – Druga Fala Mitomanii


 

Wprowadzenie:

”Wąż zmienia swoją skórę, ale nie zmienia natury”
”Wilk zjada tylko owcę oddaloną od trzody” | Przysłowia Ormiańsie

Początkowo nie planowałem stworzyć osobnego artykułu, jednakże z powodu natłoku informacji i mojego chronicznego braku wolnego czasu postanowiłem przekopiować posty z innego arta w tym miejscu:

https://basileia785.wordpress.com/2017/06/10/apologia-nr-32-fascynujaca-sztuka-wymieszania-prawdy-z-klamstwem/

Pisząc ten powyższy artykuł mnie miałem do końca pojęcia na temat kontrolowanej opozycji oraz ludzi nieświadomych tego co się w rzeczywistości dzieje. Nie każdy człowiek mający odmienne poglądy od naszych jest agentem z działu dezinformacji i propagandy.

Jedynie wyrażam opinię jak to widzę i jak to może wyglądać. W wielu kwestiach mogę się mylić dlatego nikogo nie potępiam ale liczę na to że inni zrozumieją swoje błędy i staną się żywym przykładem bycia dobrym człowiekiem względem Boga i drugiego człowieka.

Nikomu nie powinniśmy złorzeczyć ponieważ życzenie złego dla bliźniego może powrócić do nas ze zdwojoną siłą.

 

Deuterokanoniczna Księga Tobiasza mówi nam tak jak mamy postępować:

Księga Tobiasza 4: (15) Nie czyń nikomu tego, co tobie samemu niemiłe. Nie pij wina aż do upicia się i niech pijaństwo nie będzie ci towarzyszem na twej drodze.

Ewangelia Mateusza 7: (7) Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam. (8) Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otworzą. (9) Czy jest wśród was człowiek, który dałby synowi kamień, gdy prosi o chleb? (10) Albo, gdy go będzie prosił o rybę, da mu węża? (11) Jeżeli wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ile bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą. (12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

 

 

 

Kryterium 

Ta strona będzie poświęcona innym osobom. Nie chcę wnikać czy dana osoba jest ”agentem” czy też nie. Nie ja jestem sędzią, ponadto wielu z tych osób nigdy nie widziałem na żywo czyli oceniamy głównie przez pryzmat internetu…

Kanał każdego dezinformatora musi samym początku zawierać wiele prawdy przekazywanej w sposób tani i prosty.

Zakładam oczywiście co najmniej dwie opcje co do danej osoby
A) Dana osoba jest nieświadoma tego że jest oszukiwana, taki przeciętny ale dobry człowiek.
B) Dana osoba jest materialistą i stawia na pieniądze i sławę – karierowicz, niekoniecznie ”Agent”
C) Dana osoba jest sprytnym obłudnikiem, człowiekiem zakłamanym pracującym wiernie dla kłamstwa.
D) Jak powyżej ale podaje mnóstwo prawdziwych informacji

Panowie, co do których chcę wyrazić opinię
Zakładając że jest to:
człowiek z dobrymi intencjami
człowiek ze złymi intencjami
I kto na tym korzysta, kogo wspiera…

Jest jednak mnóstwo rodzajów trucicieli:
– Truciciele Ezoteryczni pozujący na nauczycieli
– Truciciele pozujący na patriotów
– Truciciele pozujący na lekarzy
– Truciciele pozujący na pobożnych

 

 


ZREWIDOWANY MATERIAŁ Z DNIA 30.06.2018

Na podstawie postów z Listopada/Października 2017

 

06.02.2018
Imperium Rzymskie z roku na rok traci władzę i Grigori dobrze o tym wiedzą, w dodatku mają przejąć na chwilę rządy dlatego pozwalają na bezkarne obnażanie przekrętów Syfonistów czy KRK (nie tyle chrześcijaństwa co fałszywych pasterzy).
W zamian Bestia przekazuje wiele elementów prawdy jak choćby Niebocentryzm bądź Płaskocentryzm – atak na Heliocentryzm, ukazuje ona wiele diabolicznych planów ale nie analizuje planów Alberta Pike’a, dlaczego ?
Ponieważ te plany zakładają jednoczesne zniszczenie Chrześcijaństwa, Islamu, Judaizmu i Ateizmu czyli nie chodzi o promowanie Islamu kosztem Chrześcijaństwa.
Dodatkowo ten plan wyjawia iż owe religie zostały utworzone i wspierane przez demony których to Bestia chce nam przedstawić jako przyjazne istoty z wyższych wymiarów.

 

Tak słuchając to co nam do zaoferowania Druga Fala…
Mówią prawdę o tych pierwszych ale zwalają winę na Boga albo na ludzi którzy wierzą w religie fałszywe.

Problem jest taki że podrzucają nam lucyferka w innej postaci, miejscami nawijają straszne głupty.

D. Icke, jest jeszcze M. Tsarion i J, Maxwell obaj także zaangażowani w produkcje Zeitgeista. Kto nie zna źródeł, nie interesuje się mitologią czy historią ten wirusy łyknie.
Na siłę wiążą miliony bóstw z Isusem chociaż podobieństw rzeczywistych jest niewiele skoro sam Nazarejczyk nie nazywał siebie Bogiem i nie obiecywał pójścia do nieba.
Jeszcze jak wiemy jakiego pochodzenia (idumejskiego) był Herod oraz członkowie Sanhedrynu a masy używało j. greckiego…. propaganda nie zadziała

Mówią nam że żaden historyk nie napisał o Isusie… tymczasem jak się okazuje wielu pisało o Isusie np. Tacyt, Lukian (on nawiązywał do Isusa w swoich dziełach).
Już nie mówiąc o Talmudzie, przecież nienawiść jaką przelali na papier świadczy przeciwko nim bo nie można nienawidzieć czegoś czego nie ma 🙂

Najlepsze jest to że wystarczy przeczytać Biblię i od razu można zauważyć że ci ludzie albo nie wiedzą co mówią albo bazują na tym ze ludzie nie wiedzą o czym mówią – argument odwołujący się do niewiedzy czytelnika, stare ale skuteczne
Sam ten Zeitgeist, autorzy wielokrotnie sobie zaprzeczają, nie podają źródeł i promują nam New Age oraz naturalistyczną koncepcję powstawania świata że taki małpolud sobie patrzył w niebo i wpadł na pomysł aby wymysleć sobie Bogów.
Wiele rzeczy jako rzekome narodziny 25 grudnia roku 1 mozna z łatwością obalić
Ukrywają także istnienie Gigantów i promują Heliocentryzm.

Dla nich każdy papirus pozabiblijny jest więcej warty od Biblii
A mity egipskie to opisy Egipskich metrowych i anielskich zboczuchów:
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/07/16/rozpustni-bogowie-ostra-pornografia-w-egipskiej-mitologii-18/

Nie za bardzo promują Biblijne zbawienie z uczynków, bardziej stoją za zbawieniem z wiary.

I pytanie, dlaczego wielu atakuje Biblię ?
Ponieważ Biblia mówi aby nie zajmować się czarną i magią magią za którą stoją demony. Astrologii, Numerologii, Wahadełka itd. także to dotyczy.
I wielokrotnie atakują Biblię za pomocą listów Pawła a raczej jego interpretacji
np. Mateusza 24:34 Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
Według nich oznacza że Isus mówi o czasach jego obecnych

Tymczasem Isus mówił o czasach końca:
Ten sam rozdział
(3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?
(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.
(14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.
(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel – kto czyta, niech uważa –

Trzeba przeczytać cały rozdział i tam jest powiedziane że te wydarzenia wydarzą się w okresie jednego pokolenia w czasach bliskich Królestwa Bożego.
W morde jeża… właśnie po raz kolejny zaorałem króla Lehji i pytanie czy takie ”interpretacje” są wynikiem wywyższania listów Pawła ponad Boga i Jego proroków czy też celowa akcja ?

Tak zwany apostoł Saweł przeinaczył sens proroctw. Dzięki jego listom zamieniono wiarę na uczynki, proroctwa liternalne na proroctwa symboliczne, Nie daj się sprowokować na nie broń się, proroctwa wypełnione w czasach końca na […] teraz,

Warto jeszcze wspomnieć że Inkwizycja oprócz garstki czarowników wybiła ogromną liczbę Chrześcijan którzy posiadali oraz czytali Biblię i na jej podstawie wykazywali absurdalność dogmatów.
Diabłocholikom najbardziej przeszkadza nazwijmy to koncepcja Boga-Ojca który chce dla człowieka jak najlepiej, karci go, testuje itd.
Icke’a to nawet nie ma co cyto

wać, niby dużo prawdy przekazuje lecz momentami się ośmiesza. Te niewidzialne jasny duchy za chiny ludowe nie chcą podawać źródeł…
I później pokazywać można jako przykład wariata taką osobę

Oprócz prawdy przekazują nam także dużo kłamstw jak Tetragram=Imię, Edomici=Izrael, nieśmiertelność duszy,

Muszą także usunąć Boga z ludzkiego umysłu bo jeśli nie ma Boga Sędzi to jakby nikt nie stoi ponad tobą i możesz być Chrystusem swojego życia, rób jak uważasz bo sam stanowisz prawo…

Nie stanowią zagrożenia dla tych którzy Boga, Źródła i Prawdę znają ale stanowią zagrożenie dla osób:
– Młodych, Gniewnych i Zagubionych poszukujących wsparcia
– Takich co widzą obłudę w religii i w polityce
– Słabych psychicznie (podatnych na wpływy innych)
– Początkujących poszukiwaczy pradawnej wiedzy

Jak już kiedyś pisałem, osoby które wykazują się większą wiedzą bądź pozują na tego który wie, można im zadawać proste otwarte pytania. Ważne by dać im mówić, niech przedstawią swoją wizję świata najlepiej w łagodny sposób bo przecież po kiego grzyba mamy słuchać wyzwisk.
Trzeba pamiętać że istnieją ludzie ogłupieni przez propagandę a także ludzie którzy świadomie kłamią. I albo kłamią bo są typem gawędziarza ale ich wiedza nie jest wyższa albo kłamią ponieważ prawdę znają i chcą ją przed nami ukryć – służą diabłu w duchu i kłamstwie.
https://basileia785.wordpress.com/2017/06/10/fascynujaca-sztuka-wymieszania-prawdy-z-klamstwem/
Zrobiłem kiedyś krótki materiał i jak widzę jest on na czasie

Poglądy polityczne wiele mówią o człowieku, normalny człowiek powinien mieć raczej umiarkowane poglądy – tych nie lubię, ale ich nie zwalczam.
Na tym polega diaboliczna strategia – skłócić wszystkich ze wszystkimi aby się żarli
I to jest zawarte w tym planie A. Pajka. Wszystkie religie są w większym albo mniejszym stopniu fałszywe i zniekształcają słowa Boga:
– Buddyzm, tam nie ma Boga. Ładna gadanka o niczym, powszechny Buddyzm to taki Katolicyzm bałwochwalczy i modlitwy do demonów
– Hinduizm, podobny do Buddyzmu tylko że tutaj mamy kult hinduskich upadłych anielskich zboczeńców… i oni istnieli!

 • Zoroastryzm, mało jest na ten temat informacji. Persowie dużo wzięli od Izraelitów (Słowian) a wiele ksiag zostało przepisanych na nowo kiedy Macedoński 33 spalił oryginalne księgi Awesty
 • Islam, taka agresywna wersja Katocholicyzmu.
 • Judaizm, praktycznie nierozerwalny z Syjonizme. Religia Edomu
 • Chrześcijaństwo czy też Pawłościaństwo

 

Wielka Lechia to odpowiedź na Hebrajskie pochodzenie Słowian

 

Na całe szczęście udało (nie tylko) mi się rozgryźć co najmniej częściowo Drugą Falę, gdzie Bóg jest przez nich nazywany krwiorzerczym jaszczurem YHVH…
Jeżeli ktoś nazywa Mesjasza… żydem to <strong>na 100%</strong> albo nie wie co gada albo kłamie!

Czemu nikt nie mówi jakie pochodzenie miał Herod ? Bo był Idumejczykiem (Edomitom) czyli Judejczyków kontrolował Edom. Nie jest to na rękę tym wszystkim (ogólnikowo) adeptom New Age itp. Pracując dla pana Kłamstwa nie mogą/chcą powiedzieć że Edom i Juda to dwa osobne narody.
Atakują tych żydów, to czemu wymieniają (jak już) tylko pochodzenie od chazarów. Niech powie któryś z nich o Edomie! Czy może ataki ogólnie na żydów i głaskanie Słowian to zasłona dymna i ukryta promocja czarów, spirytyzmu, Hermetyzmu – drugiej strony satanizmu.

Gwarantuję że nikt z nich nie odniesie się do artykułów na temat Królestwa Bożego, Fałszywego Apostoła Pawła, 12 Plemion Sławnych Słowian + Edomici, Kłamstwa w religiach, Apokryfy i Kanon LXX, Prawdziwy Obraz Boga i Jego Syna. Podkradnie naszych postów można odpuścić, gorzej jeśli ktoś stosuje to przeciwko nam.

I często te persony  im bardziej czegoś nienawidzą tym mocniej mieszają w zeznaniach

[trudno nie mój cyrk nie moje małpy jedynie chcę pokazać że ci ludzie nie ujawniają nam wszystkiego] , twierdząc że Jezus to żyd a Biblia jest o żydach.
Oj wolę nie być skórze tych w dniu sądu na pustyni kiedy okaże się kto jest prawdziwym 12-plemiennym Izraelem.
Boją się Boga czyli osoby która może w każdej chwili przerwać system NWO, dlatego jedni mówią że my jesteśmy bogami albo promują ateizm. Albo jeden Bóg, albo politeizm albo ateizm albo dogmat Edeński (jesteś bogiem).
Nawet jeśli mówią o Biblii że niby dla Boga składano ofiary z ludzi itd. A Kananejczycy byli święci ? Czemu za wszystkie złe czyny Izraelitów Bóg ich karał czyli nie pochwalał ? Dlaczego Isus żył jeśli według tych ludzi powinien zostać zabity jako pierworodny czy może przedstawienie Panu to oznacza pokazanie potomka ?
Atakuje się imię Isus że podobno przypomina Isis (Izyda). Prawdziwe jej imię to I-set a Mesjasz to Isus a po grecku Isos czyli Zbawiciel (Sotir). Mnie średnio przypomina Izydę, zresztą to słaby kontrargument. Jakoś mało kto się czepia imion upadłych aniołów w tym diabła Saturna.
Podobno Bóg nauczał kłamać, mordować…. a Dekalog to po co był ?
Jakieś 99% atakujących Biblię przedstawia błędne znaczenie Tetragramu czyli Bóg jako imię.
Sabat promują jako konkretny dzień, kolejne kłamstwo.
Nazywają NT jako zaprzeczenie ST, kolejne kłamstwo
Twierdzą że obrzezanie jest tylko dla żydów i obrzezanie… A Biblia mówi o obrzezaniu serca! czyli kolejne kłamstwo
Nie pokazują Mesjasza jako tego który poszedł do zgromadzenie kapłanów aby im powiedzieć kim są – obłudnikami.

Twierdzą że ST nie mówi nic o Mesjaszu, następnie kłamstwo
Twiedzą że Isus jest Bogiem, a Biblia mówi że synem Boga…
Twierdzą że Isus urodził się 25 grudnia i miał 33 lata… kolejne kłamstwo
Promują Ascetyzm Pawłościański ? a jakże!

Twierdzą że Isus był nierobem… to czemu wiemy że był cieślą
Twierdzą że Isus był wrogiem Marii… A religie wielbią Miriam ponad Mesjasza
Twierdzą (od Zeitgeista) że Isus był słońcem… to czemu Biblia potępia kult Heliosa (czyt. Ezechiela 8:14-16)

Każdy kij ma dwa końce jak wcześniej wspominałem, metoda kija i marchewki

Lechitomany mamią nas wielką Lechią, tytułują się krulami, chrabiami itp ale nikt nie podważa apostolstwa Pawła, nikt nie mówi że Herod i cały Sanhedryn (faryzeusze itd) to byli Edomici.

Ci ludzie nie są przyjaciółmi ani Boga ani Słowian i najwyraźniej forsują swoją Fosforyczną (lucyferyczną) propagandę.

Sprawdzajmy kto co i do kogo kieruje swój przekaz
Kłamcy zazwyczaj kierują swój przekaz do tłumów szczególnie do ludzi młodych i naiwnych.
Oni zawsze zaczynają jako nasi przyjaciele i obrońcy w stylu wujek dobra rada, kiedy zdobędą tą grupę docelową i obnażą kilku innych ściemnaczy zaczynają dezinformować.
Wielka Lechia/ u Ruskich (chyba) Tartaria jest pułapką dla naiwnych Słowian którzy widzą że coś jest nie tak. Pokazuje im prawdę o systemie w zamian wpędza się ich niestety w inną formę satanizmu.
Wilków w owczej skórze jest mnóstwo, szczególnie ci którzy mówią zbyt wiele o systemie a nie podają ani źródeł ani nie mówią co konkretnie jest nam potrzebne do życia.
Każdy z wilków ma inną metodę działania, inni przekaz:
Jedni wybijają się na płaskiej ziemi, inni na spiskach ogólnie, inni na jeszcze czymś innym.
Co ciekawe atakujący Biblię zwalczają Imperium Rzymskie i zwalają całą winę na Boga nazywając go diabłem… Boga nie ma ale jest diabeł, cudownie!
[Nie można zanegować wątku opętania tych osób itp.]
Inaczej, PZ może zostać wykorzystana przeciw Bogu.
Dużo filmów o PZ nie jest blokowane, o Islamie też dużo jest abyśmy zniewawidzili Muzułmanów czyli 3 Wojna Światowa realizowana.

Ewangelia Mateusza jest kierowana głównie do Izraelitów, a jeżeli są to głównie Słowianie… wszystko staje się jasne dlaczego nam promują Wielką Lechię połączoną z New Age, Hinduizmem, Buddyzmem, Hermetyzmem itp.
Czyli chce się nabrać jak najwięcej Słowian aby zamiast służyć Bogu i być dobrym człowiekiem, służyli wiedzy tajemnej i hermetycznej aby sam Bóg musiał wybić własny lud.
Aby zwalczać prawdę to trzeba ją znać!
Dlatego nazywają dobro (Boga) złem a zło (diabła) dobrem, ukrytą wiedzą.
Najgorsze że jeśli Apollyon obejmie władzę to ci ludzie obnażający Syjonizm, Rzym i atakujący Boga, Biblię, Teonomię…. zostaną nowymi celebrytami!
Oni nawet nie rozumieją co znaczy Chrystus (Krzewiciel/Mesjasz), Saddaj (Wszechmocny) itd.

Mnóstwo ludzi którzy teraz kasują całą Biblię bezpodstawnie albo lipnymi argumentamy, kiedyś przekazywali rzeczy czyste, prawdziwe i proste ale nie wspominają o Ewangelii o Królestwie Boga na ziemi. Z czasem się okazuje w co wieżą.

Chodzi im raczej o to że Isus jest synem Boga…a Bóg to szatan… bo ten prawdziwy Bóg jest w nas, my jesteśmy bogami.
Po drugie ci ludzie nie rozumieją że ofiara Isusa nie była dla całej ludzkości ani czymś co miało dać natychmiastowy efekt.
O Królestwie Boga na ziemi nie wspominają, dalej mówią o jakimś życiu w niebie.

• Tych stron, witryn, książek itd. antybiblijnych jest tysiące, zazwyczaj ci ludzie przypisują Bogu (nazywając Go imieniem naprzemiennie Jahwe, Jehowa itp.) cechy lucyferyczne, czyli Boga nie ma ale jest diabeł – cudownie
• ST nazywa się Torą, a NT jako Jewangelie/ dzieło konstantyna. Oczywiste kłamstwa, przeznaczone dla ludzi naiwnych (żeby nie użyć gorszego zwrotu).
• Buddyzm nie naucza że jest jeden Bóg Stwórca, a jak wiadomo pustkę się wypełnia stąd mamy diabelską naukę ‘’jesteś bogiem’’. Jeszcze brutalniej, jest to satanistyczny dogmat.
• Czemu jednak to Słowian zachęca się aby powrócili do pogaństwa ? No właśnie, na to pytanie niewielu odpowiada gdyż najwięcej Izraelitów to dzisiaj Słowianie i ciemne siły chcą nas odciągnąć od Boga (nazywając Stwórcę lucyferem a Isusa jego synem, o to tutaj chodzi). Wiadomo że diabeł główny nie ma syna, tzw. Bogowie to zbuntowani aniołowie (Saturn=satan, Bachus, Horus, Amon, Ra itd. ale Baal co ciekawe to jest Helios, dlaczego przetłumaczono bożka Elah Gabala jako Helio(S)gabal ? Helios czy raczej CHILIOS (skrót 616 jako chi i s) albo Chi Xi Stigma, te trzy greckie numery MOGĄ być skrótek od imienia.
A Mesjasz tj. Christos/Chrestos ?
CHI (600), R (100), E/I (5/10) S (6), T (300), O (800) S (6) = 1822 ?
A według Nomina Sacra (600, 200, 6 = 806)

Jeszcze jedno, jeżeli Apollyon i Helios to była jedna osobą bądź obaj byli Słońcami, to misja NasRa miała charakter alegoryczny, wystrzelić Apollyona (Niszczyciela, Słońce jako Heliosa) na Księżyc – słońce na księżycu, wątek pogański, seksualny itp.


Pominąłem wcześniej pewien ważny wątek a mianowicie dogmaty Buddyzmu.

Celem tego wszystkiego jest zabicie Boga w naszych umysłach abyśmy nie szukali Boga w Niebie aby do nas przyszedł, chcą abyśmy szukali w sobie Boga a to jest szatańska nauka wpychająca ludzi w okultyzm i czary. Prawdziwe informacje przyprawiają ostrą porcją trucizny umysłowej i cielesnej bo kłamstwa i oświecenie (iluminacja) zabija ducha i ciało.

Mam głównie na myśli ludzi celowo zakłamanych którzy wiedzą że to są brednie, o masach ogłupionych nie ma co gadać. Oni nawet nie wiedzą w co wierzyć i komu.
W nauczaniu diabelskim są takie nauki. Dualizm w znaczeniu dobro i zło jako dwie zwalczające się siły które musza istnieć dla równowagi. Dobro musi być trochę złe, a zło trochę dobre czyli nie można winić nikogo za 3 wojny światowe…
A Bóg stanowczo potępia zło, bunt, bezprawie i krzywdę przeciwko drugiemu człowiekowi.

O co im chodzi, powtórzę bo to można łatwo zauważyć u agentów New Age zwalczających Biblię i u satanistów. Jaka doktryna ? w skrócie że Bóg to szatan a Isus to jego syn, i nasz Bóg jest zły, kłamliwy reptylian żydowski nie jako osoba a jako siła/moc. Każdy który obwinia Boga za ten bałagan stoi świadomie lub nie po stoi po stronie kłamstwa czyli diabła.

Aby udowodnić że dana religia jest fałszywa/zafałszowana, trzeba znać jej historię i początek jak ona powstała, kiedy i przez kogo.
Zazwyczaj religie powstawały przez zniekształcenie nauk ludzi którzy poznali częściową prawdę albo poprzez demoniczne wizje (opętania), ataki padaczki, narkotyki, czary, fałszywe cuda itd.
Chrześcijanie dają się robić w wała bo nie czytają źródeł, Biblii i nie są w stanie rozpoznać wiele oszustw.
Buddyzm i ogólnie religie wschodu… tam nie ma idei (nauki) jednoosobowego kochające Boga Ojca ludzkości więc w zamian dostaje się oświecenie (iluminacje) świetlistym lu-cyferkiem.

New Age najbardziej czerpią garściami z Buddyzmu, ponieważ tam modli się do demonów a założyciel tej religii oddał swe życie za oświecenie diabła. Na dodatek New Age jest miksem Buddyzmu, Hinduizmu itd, praktycznie wszystkie te twory pomieszane i zmielone. Pytanie do kogo mogą się modlić Buddyści jeśli oni odrzucili Boga… albo do siebie albo do demonów w zamian za super moce podobnie jak u Pawla ale w innej edycji. W Buddyzmie nie ma Boga ale jest Szatan Mara. Buddyzm niestety jest jeszcze bardziej satanistyczny niż Chrześcijaństwo i Islam razem wzięte.

https://www.proroctwa.com/w.cejrowski-buddyzm.htm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mara_(religie_Wschodu)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Budda_Siakjamuni
http://www.zbawienie.com/magiakrk.htm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Filozofia_buddyjska
https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Bwiecenie_(religie_Wschodu)
Nawet jeśli coś mądrego tam znajdziemy… inni kłamcy też czasem coś mądrego powiedzą!
W Buddyzmie jest kolejna brednia od Pawła – Nirwana.
Oczywiście Asceci także występują w Buddyzmie. Bardzo pesymistyczna religia, taki Ateizm plus Okultyzm, dlatego te religie są tak wywyższane pod Biblię nie licząc obłudnika z Tarsu.


Sam mam wątpliwości do wielu rzeczy. Większość rzeczy interpretujemy tak a nie inaczej bo tak nas nauczano od zawsze.
Porwanie, taka nauka występuje tylko w Listach Saula (Tesaloniczanie) i jest powiązana z ascetyzmem i nienawiścią do ciała/Boga/tego świata. Dlatego unikam stron katolickich. Człowiek promujący Sawła umniejsza rolę Mesjasza, Proroków, Boga i Jego Prawa. Gdyby mówiono że tamtych 144 tys. Izraelitów zostanie wybranych jako jednostki administracyjne Królestwa Niebieskiego (z niebios) na ziemi, to ma sens a jakieś porwanie dowolnej grupy religijnej jest brednią. Jest mówią że Bóg nas WSZYSTKICH ZABIJE i pośle do nieba, to jest straszne. Kolejna rzecz w Chrześcijaństwie to idolatria (kult marii), nekrolatria (kult Mesjasza martwego). Błędnie przedstawia się nam Eucharystię, Apokalipsę i Harmageddon jako coś strasznego.

Biblia nie promuje wegetarianizmu, a dietę pasterką dłuwieczną. Nie oznacza to że wegetarianizm zabija, to zależy od tego czym dany człowiek się zajmuje. Czy pracuje na roli czy w biurze czy na siłowni…

Jeszcze jedno. wegetarianie, frutarianie i lucyferianiści ostro zwalczają mięso i tłuszcz jako źródło wszystkie co złe.
Jest takie coś jak Dieta Optymalna Jana Kwaśniewskiego (sprawdzić!). Co z niej wynika ?
Nikt jeszcze nie obalił tez tej diety udowadniając ze zła, wręcz przeciwnie.
Niezdrowe są fast foody, cola, węglowodany, roundup (randap), cukier itd.
Oczywiście długie zapewnić może i mięsożerstwo i roślinożerstwo jednakże owoce są najbardziej podatne na trucizny i zawierają białą śmierć.
Pytanie dlaczego tak ostro promuje się wegetarianizm a nie mówi o tym że długowieczne ludy nie były trawojadami ?
Przecież Słowianie, Izraelici byli ludem koczowniczym pasterskim. Jedli baraninę, jaja, sery i popijali prawdziwym mlekiem od krowy.
Zwala się całą winę na cholesterol i bakterie chociaż istnieją dobre i złe bakterie np. pleśń
Wegetarianizm odwraca uwagę od zatruwanej żywności a w dodatku wegetarianie mają większe ryzyko chorób i opętania.
Kiedyś w diete ludzi było więcej zawartości białka ale ludzie częściej wychodzili na dwór, brali udział w bitwach itd. A dzisiaj ludzie siędzą głównie w domach na kanapach a zanikany organ zanika.

http://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/wegetarianie-czesciej-cierpia-na-zaburzenia-psychiczne-raka-i-alergie,artykuly,283391,1.html
http://kopalniawiedzy.pl/wegetarianizm-dieta-nowotwor-rak-jelita-grubego-rak,7057

Atakuje się Boga a Biblię np. ten Nergal co darł Biblię. Inteligentny to on nie jest i słyszałem żeby protestował przeciwko jakiejkolwiek partii albo przeciwko jakiejkolwiek walki zbrojnej czy to zatruwaniu żywności przez korpo.
Wegatarianizm bierze swój początek z Hinduizmu i Buddyzmu. W pierwszym tworze jest politeizm a w drugim czysty satanizm ubrany w piękną filozoficzną gadkę.

Ideologiczny wegetarianizm to lucyferianizm.

Najbardziej w Biblii (interpretacji przez wielu) przeraża mnie stosunek do kobiet i do zwierząt. Nie wiem co Bóg zamierza zrobić ze zwierzątkami = członkami rodziny, czy też będzie anastazja (zmartwychwstanie) ? Oby!
Zazwyczaj jest tak że jeśli ktoś nielubi zwierząt, to jeszcze gorszy jest dla ludzi. Osobiście wole zwierzęta bo przynajmniej nie okłamują i okazują zrozumienie a ludzie….
Są osoby które niby nie krzywdzą ludzi (niby) ale zwierzęta potrafią gnębić zwyrole i jakoś mało kto to potępia (obym się mylił).

Stosunek do kobiet, Ascetyzm, Onanizm i miłość jest mocno powiązana z Pawłościaństwem. Ten pseudo-apostoł zabił ducha masom, ta nauka podobnie jak lucyferianizm i inne religie zabierają sens życia.
Celibat, nie powoduje że duchowni stają się eunuchami ale diabelska nauka że nie wolno im patrzeć na żadną kobite ich zabija od wewnątrz. Jeśli nie mogą się żenić i kochać oficjalnie (nie tylko mowa o stosunku płciowym, nawet te zauroczenie tak zwalczane przez Pawłościaństwo) to muszą się jakoś odreagować na…. ministrantach na przykład. Teraz nawet nie chcę duchownych potępiać, tak zostali zniszczeni, zniszczono ich cieleśnie. Według Pawła cielesność=Prawo Mojżesza a duchowość to wyższy etap poznania, a osoba duchowa to oświecona (ziluminowana) przez jakieś niewidzialne siły.
Osoba oświecona przez Pawła nie żeni się, nie ma rodziny, nie pracuje, nie kocha, nie wie nic o proroctwach Boga ale za to walczy o pokarm duchowy i pragnie jakiś supermocy czyli uzdrawianie, bredzenie językami, sprzedawanie fałszywego obrazu Mesjasza itd.

Bóg widzi to wszystko i dlatego powinniśmy potępiać nie ludzi a system, gorzej jeżeli ktoś kłamie świadomie i nie zamierza się zmienić.

============
<strong>Koniec Listopada</strong>

<blockquote>
Dużo osób zaprzecza związkom Izraelicko-Słowiańskim. W zamian krytykują żydów ale nie zaprzeczają ich roszczeń czyli nie są za Słowianami a za Kanaanem. Nazywając Biblię żydowskimi baśniami jak Paweł Z Tarsu praktycznie popieramy żydów i zwalczamy Boga i Jego 12 narodów. Nam się wciska jakieś głupoty że Biblia to mity sumerów,
że Biblia nie mówi o piramidach – najbardziej zaprzecza się eksodosu. Co z tego że ktoś narzeka na żydów jeśli nie mówi kto jest kim!</blockquote>

<strong>Temat </strong>parobków Apolla jest teraz bardzo ważny, oni ukazują się jako nasi przyściele i wrogowie syjonistów.
Niby atakują Lucyfera… ale oni chcą nam pokazać że to Bóg o imieniu Jahwe jest diabłem… a Isus to Izyda czyli jego syn, mniej więcej.
O kłamstwach osób znieważający Boga i Biblię nie raz wspominałem.
Nam mowią że są 4 Ewangelie a Isus narodził się 25 grudnia a w sumię to nie istniał. Ale o tym że Paweł, Łukasz, Barnaba i Marek są oszustami jakoś nikt nie wspomina. Obnażenie Pawła przybliża nas do oczyszczonego Słowa Stwórcy który może w kążdej chwili zrobić raj na ziemi ale ludzie wolą błagać aniołów, świętych i was bracia i siostry…
I Tetragram im nie przeszkadza ale nauka o Miłowaniu Bliżnich już tak ponieważ nie da się stworzyć szczęśliwego społeczeństwa które kradnie, morduje, kłamie, zdradza i wielbi kamienie…

Odrzucając Biblię ci ludzie nie dadzą nam nigdy realne sposobu jak pokonać to ”NWO”.
Religie zawierają jednak trochę prawdy w sobie gdyż Chrześcijaństwo pomimo wielu błędów doktrynalnych (Paweł) jest oazą spokoju na ziemi.
Priorytetowym celem Grigorich (aniołów np, Semjaza, Penemue, Azazel) jest przede wszystkim:
– mówienie prawdy o systemie NWO aby nabrać Słowian i namówić ich do uprawiania czarów, pogaństwa czyli do lucyferianizmu.
– nakierowanie nas nas na okultyzm i diabelskie nauki z Edenu.
– Atak z Bogiem z jego narodem, aby zrobić Stwórcy przyszłość czyli nienawidzić Boga i mówić że istnieje w nas albo nie istnieje.
– Promowanie kłamstw (Biblia w języku Staroaramejskim, propaganda JotHaWuHa, biedni Filistyni, brak 10 plemion Izraela itd.

Na naszych oczach spełnia się wiele proroctw dotyczących podważania autorytetu Stwórcy, czyli glina wywyższa się ponad garncarza.
Najważniejsze księgi Biblijne to według mnie Piecioksiąg (zwłaszcza 1,3,5 Mojżeszowa), Fragmenty o Królestwie Dawida, Jezekiel, Daniel, Jeremiasz, Izajasz, Ewangelia Mateusza, Jana, Objawienie, 1 Henocha.

Ostatnio mamy sporo nowych gwiazd internetu i wielu z nich założyła swego rodzaju religię. o Chrabiu nie trzeba już wspominać, miał jednak swoich wyznawców oraz dogmat o powrocie do II RP.

Ci ludzie praktycznie wszystko nazywają satanizmem oprócz tego co wielbią, ale nie wyjaśniają czym jest satanizm a co nim nie jest.
W satanizmie zarówno Bóg jak i diabeł nie są formami fizycznymi, są siłą wewnątrz nas i zło jest potrzebne..

A to jest również religia, wyznawcy, dogmaty… swoją drogą nie mam żalu że jeden czy drugi zakłada ”religie” gorzej jeżeli posługuje się kłamstwem.
Wcześniej miałem jeszcze jakiś opór, wątpliwości (może się mylę) ale jak się okazuje jesteśmy jako Słowianie atakowani ze wszystkich stron.

Co mnie najbardziej dziwi, że nikt jeszcze nie zdyskredytował Ewangelii o Królestwie Bożym i o Słowianach jako fundamencie narodu wybranego.
Jeżeli Słowianie to rzeczywiście naród wybrany czyli Izraelici przegonieni przez Asyryjczyków na północ, oznacza to jedno:
– Bóg istnieje a Biblia zawiera jak najbardziej aktualną obietnicę odnowy ziemi zrujnowanej przez Egregorów i ich Goliatów.
– Wilki drapieźne mówiące że Bóg jako Jahwe jest bogiem żydów a nie naszym, wyglądają delikatnie mówiąc bardzo nieładnie.

https://basileia785.wordpress.com/2016/10/23/dwanascie-plemion-izraela/
http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm

Ludzie atakujący Biblię pomijają wiele ważnych kwestii jak istnienie greckiej Septuaginty, błędnego odczytywania Tetragramu jako imię, kłamstwa Pawła, Królestwo Boże, 12 Plemion Sławnych Słowian Biblijnego Izraela, Isos jako Chrystus czyli Krzewiciel Zakonu.
Strategia ludzi ściemniających świadomie jest dziecinnie prosta. Kierują swój przekaz do szerokiego grona słuchaczy i czytelników młodych, naiwnych którzy nie rozpoznali wszystkich oszust i kłamstw. Kłamcy liczą na bezmyślność zainteresowanych i dobrze o tym wiedza że nieświadomych można urabiać dowoli.
Język Hebrajski oraz obyczaje hebrajskie to Idumejska wersja języka Aramejskiego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_aramejski
Jeżyk Aramejski czy jak kto woli StaroSyryjski był używany również przez Asyryjczyków którzy gnębili 10 plemion oraz przez Chaldejczyków którzy gnębili Judejczyków. Apostołowie jednak polegali na przekładzie greckim LXX, ale po ich śmierci powstały teksty Edomickich Tannaitów, Amoraitów (Talmud pisemny), Masoretów itd.

Łatwo jest okłamywać ludziów, którzy wiedzą nie więcej w temacie ST i NT niż to co wyniosą od księdza na kazaniu.

Staram się pisać ogólnie o wszystkich negatorach Biblii.
Skąd oni mają źródło że Sobota czy Niedziela była oryginalnym dniem Sabatu a przecież Izraelici używali kalendarza Lunarnego a nie Solarnego ku czci Heliosa.
Najłatwiej jest mi pokazać manipulacje na przykładzie Merlina który jak się okazuje niby wie o stronie zbawienie.pl a powinno być .com a dalej nic z tego wynosi…
Twierdzi że imienia Mesjasza nie było…. a Józef Flawiusz pisał o ludzich o takim imieniu, Barabasz miał na imię Isus Bar Abbas, Pawła jeden ze sługusów miał na imię Isus. Po drugie skąd wiecie że Jezus/Isus a nie greckie Isos/Issos ? Problem jest z transliteracją alfabetu greckiego na łaciński.

Nazywa się jednak dobro zło, Bóg jako satanista a Lucyfer jako światło, prawo itd.
Satanizm w Biblii ?
Aha… szacunek do rodziny, zakaz mordowania, kradzieży, cudzołóstwa, zakaz uprawiania bałwochwalstwa jest satanistyczny.
Żydzi w Biblii.. w ST nie ma mowy o żydach a o 12 plemionach Jakuba i żaden z tych synów nie miał na imię Żyd. Był Juda a jego synowie byli nazywali Judejczykami.
Mojżesz po drugie był z pochodzenia LEWITĄ Z plemienia Lewickiego, miał Egipskie bądź Słowiańskie imię (Mouses). Gdyby spotkał jakiegoś żyda to nie wiem jak potraktowałby go… Chodziaż Mojżesz widział żydów

4 Księga Mojżeszowa 20:
(14) Potem wyprawił Mojżesz z Kadesz posłańców do króla Edomu, żeby mu powiedzieli: Tak<strong> mówi twój brat Izrael</strong>: Ty znasz całą udrękę, która nas spotkała, (15) Że ojcowie nasi poszli do Egiptu. Mieszkaliśmy w Egipcie przez długi czas, lecz Egipcjanie gnębili nas i naszych ojców.
(16) Wołaliśmy więc do Pana, a On wysłuchał naszego głosu <strong>i zesłał anioła, a ten wyprowadził nas z Egiptu</strong>. Teraz jesteśmy w Kadesz, w mieście na granicy twojej ziemi.
(17) Pozwól nam przejść przez twoją ziemię. Nie pójdziemy przez pola uprawne ani przez winnice i nie będziemy pić wody ze studzien; pójdziemy drogą królewską, nie zboczywszy ni w prawo, ni w lewo, aż przejdziemy przez twoją ziemię.
(18) I odpowiedział mu <strong>Edom: Nie wolno wam przejść przez moją ziemię; w przeciwnym razie wystąpimy z mieczem przeciwko tobie</strong>.
(19) Synowie izraelscy odpowiedzieli mu: Pójdziemy utartą drogą, a jeżeli już my i nasze stada będziemy pić twoją wodę, to zapłacimy za nią; rzecz to błaha. Chodzi tylko o to, abym pieszo przeszedł.
(20) A ten odpowiedział: <strong>Nie przejdziesz</strong>! I Edom wyruszył przeciwko niemu z licznym wojskiem dobrze uzbrojonym.
<strong>(21) I nie pozwolił Edom synom izraelskim przejść przez swoją ziemię, toteż synowie izraelscy ominęli go.</strong>
(22) Potem ruszyli synowie izraelscy z Kadesz i przyszedł całe zgromadzenie do góry Hor.

You Shall Not Pass czyli Edom i Jakub byli w stanie wojny dlatego kiedy Edomici pokonali Judejczycy zaczęli się pod nich podszywać odsyłam do ”Od Kaina Do Chazarii”.
Celem tych oszust czyli odbieranie nam tożsamości ma na celu jedno: aby lud Boży Słowianie odrzucił Boga nazywając go Jahwe Lucyferem ale

Łukasz kumpel Pawła napisał jednak coś ciekawego
Łk 24:21 A myśmy się spodziewali, że On odkupi Izraela, lecz po tym wszystkim już dziś trzeci dzień, jak się to stało.

Ówcześni myśleli że już wtedy miały zostać wypełnione proroctwa a jak sie okazało chodziło o ofiarę aby wymazać wiele grzechów naszych w zamian za posłuszeństwo. Nie ma zbawienia za darmo dlatego Biblia wielokrotnie mówi o sądzie z czynów.

Przyznam się że niektóre moje komenty były bazowane na innych postach, a dawały mi one wiele do myślenia…
Ja mam takie wraźenie może przesadzam jakby wrogowie Boga wręcz czytali w ludzkich myślach.. może przypadek że dwie osoby piszą o tym jednej rzeczy w tym samym momencie ?
Ja tak widzę że tacy Sangeje odszczekują się w stronę Henryka ale nie chcą bezpośrednio gdyż nie mają szans w starciu z Prawdą Biblijną. Nie twierdzę że ktoś nas jest Bożym prorokiem ale ilość prawdy nad kłamstwem przeważa.
Pomyślmy, jeśli znasz stronę zbawienie.com wiesz mniej więcej o co chodzi a pracujesz nie dla Boga a dla…. jak nabierzesz naiwniaków i nastawisz przeciwko Biblii ?
– Powiesz że Isus to łaciński wytwór, przy okazji powiesz prawdę o pastuchach
– Powiesz że wszystko jest kłamstwem
– Powiesz że Bóg jako Jahwe jest okrutnym jaszurem itd.
– Powiesz że zamiast 12 plemion Izraela są żydzi
– Powiesz że są sprzeczności pomiędzy ST a NT ale o Pawle nie wspomnisz
– Będziesz powielać typowe klamstwa by łaczyć prawdę z kłamstwem, Stwórcę z religiami.

 

Czy mówienie prawdy oznacza bycie uczciwym. ?

Warto zwracać uwagę na to czy poszukiwacz prawdy (taki znany) robi postępy czy też nie, czy może zalicza regres i zaczyna wplątywać bzdury…

Arcywrogów Żydów było wielu ale żaden z nich (Ford, Jan Chryzostom, Hitler itd) niewiele a właściwie prawie nic nie wspomniał o Chazarii, Idumei, pochodzeniu Heroda i jego tatusia Antypatra, o 10 Plemionach Izraela na północy, że nie można być żydem albo Judejczykiem z plemienia Beniamina itd.

O Augustynie już nie raz się przekonałem dlaczego jest tak uwielbiany przez Kościoły. Kalwin był ojciem Protestantów i predestynacji.

A Jasiu Złotousty, który był znany z krytykowaniu ”żydów” czyli Idumejczyków których uznawał za Izraelitów. Podobnie robił żydowski agent wolnomularz Ford i kukiełka Himlera – A. Hitler. Ich celem było podburzenia motłochu przeciwko normalnym żydom – Judejczykom, z jednoczesnym ratowaniem odwłoków Rothszyldów (Czerwony Szyld = Tarcza Ezawa) itd.

Dlaczego ci ludzie nigdy nie wymieniają Rotszyldów, Bromsteina (Trocki), Goldmana (Lenina), ani żadnych konkretów… Tak robią typowi agenci albo….
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adversus_Judaeos_(Jan_Chryzostom)

Dość często przeciwko ogólnie żydom cytuje się tannaitę Pawła, znachora Łukasza a także łączy Izraelitów z Idumejczykami, a to jest jedna z największych tajemnic tj. Kradzież tożsamości jednego narodu przez drugi.

Uważajmy więc na retorykę wojenną, człowieka łatwo jest podpuścić a konsekwencje wojen nie są miłe.

Hitler był dobrze szkolony w tego typu przemówieniach, gdy oglądnie się parę filmów o Nazistach można zauważyć że całym aparatem władał okultysta Himmler, zaś Adolf był jedynie narkomanem i marionetką pozującą na antysystemowca, prawicowca, patriotę, chrześcijanina, i kogoś niezależnego. Taktyka była prosta ”oj, jaki ten rząd niedobry ale jak wybierzecie Adolfika, on dobierze się im do dupy i zbuduje imperium”.

Gdyby żylibyśmy w państwie Demokratycznym bez ”n” w środku to przed wyborami w mediach słyszelibyśmy taką śpiewkę
”Widzisz obywatelu tego kandydata do koryta? Czy wiesz co mówił prywatnie o wyborcach takich jak ty? Pamiętasz ile kasy ukradł dla siebie zamiast wydawać na służbę zdrowia, ładował w swój garniak ordery i inne nagrody. Dalej chcesz głosować na gościa który ma ciebie za debila?”
Bo naprawdę głosowanie na jedną partię która ma niby rozliczyć kolegów z innej partii i jeszcze wiara w te obietnice to szczyt głupoty. Przeciętny polityk tak jak w grupie religijnej nie wyłamie się z grupy i musi głosować tak jak partia i to jest chyba oczywiste. Według podręcznikowej demokracji to my ludzie jesteśmy rządem a politycy są sługami i albo robią to co rząd (ludzie) nakazują, albo zmiana przedstawicieli. Kaddafi Zięba o tym mówił. Parlamenty i inne instytucje oddzielają zwykłego ludka od rządzenia.

 

 

 

Nie lubię poświęcać czas na innych ludzi, ale staram się nie skreślać kogoś bezpodstawnie i wielu z omówionych nie daję na straty, nie!

Wielu rzekomych poszukiwaczy prawdy są albo ignorantami albo celowo wprowadza w błąd i kult Baala,
Tak dokładnie to dużo uduchawiaczy spełnia wszystkie kwalifikacje bycia Łapaczem Dusz i sługą bestii.

Białownicy zajmują się magią i mistycyzmem np. Hermetyzm, Kabała a Bestia zwalcza główny nurt Rzymski a sama wielbi okultyzm i nienawidzi Boga.

Ja staram się wyjaśniać wiele rzeczy najprościej się i próbuje nie zaprzeczać sobie jak wielu z nich.
Tak robią obłudnicy – kiedy gnoisz innych że biorą pieniądze a sam prosisz o datki.

Ja rozumiem że ktoś książkę wydał i chce ją sprzedać, nie ma sprawy ale to co ten czy tamtem czyni to jest zwykłym bydlactwem. Kusi mnie aby napisać szczerą prawdę, ale wyzwiskami nic się nie załatwia. Trzeba czasem zniżyć się do ich poziomu ale ich nie na naśladować.

A ten pan Lucyferdek, napiszę (czy raczej poprawię bo ten pan nie znosi wszelkiej krytyki co pokazuje jak słabym człowiekiem jest) gdzie i kiedy kłamie z pełną premedytacją robi sobie jaja z ludzi co jest przykre bowiem wielu nie wie że istnieje coś takiego jak fałszerstwo Tetragramu, Septuaginta, grzeczyzna Koine, Nephilimowie…
Wspomniał pan coś o Nefilimach czy może się przesłyszałem ?

Najważniejsze jest przedstawienie źródeł które skłoniły nas do takiego a nie innego stanowiska. Mogą to być linki, dokumenty, nagrania itp.

Osoba kasująca Biblie nie ma nam prawa mówić o satanizmie, bo skąd wzieła coś takiego jak szatan, lucyferyzm, szatanizm ?
Czy jest jakaś księga starożytna albo słowiańska definiująca satanizm ? Tylko Wedy-Aryjskie ale ich powstanie jest niejasne.
No chyba że ktoś czerpie wiedzę z Kościoła Szatana…
Czytając czy słuchając wypowiedzi różnych ściemniaczy kasujących ST & NT nie zauważyłem żadnych sensownych argumentów, no nie ma nic poważnego jeśli przejrzymy się tym wszystkim podpunktom.
A używają tych samych ”dowodów’
Is Ra El, okrutny satanista Jahwe, Edomici=Izraelici, promowanie jakiś Nju Ejdżów, Isus=Bóg(człowiek),

Ja powim tak, po co atakować coś czego nie ma ?
Szczególnie atakuje się Dekalog, Boga i Chrześcijan, nie Buddyzm Gnozę Teozofię i inne formy czarów i magii.
Aby kogoś urobić czyli przeciągnąć na swoją stronę to trzeba mu mówić to co chce usłyszeć.

Co najśmieszniejsze satanista Sanjaya atakuje Ezoteryków którzy tkwią mniej świadomie w tym samym satanizmie po czułki.
Temat PZ i NWO, to są dwa tematy które są przez drugą falę tak rozpowiadane abyśmy się bali i nie szukali Boga, taki Darwinizm bez darwinizmu.
I o datki proszą nas 🙂

Ale teraz o znowu innych ściemniaczach co piszą i zakładają setki kont.
Nie lubię atakować kogoś personalnie, to nie ma sensu.
Czytając wypowiedzi różnych piszących dezinformatorów zauważyć można te same argumenty przeciwko Biblii jakby z jednego źródła wszyscy czerpali, od Apollina.
Od tych lepiej wytresowanych przynajmniej możemy się czegoś dowiedzieć – ich celem jest atak na Prawdę czyli przedstawiają ją na opak.
Ich działania są niezwykle proste:
– Kasują Biblię za pomocą pojedynczych zdań i… Kabały
Chcą dać gojom do zrozumienia że Tanach = oryginał Biblii, Tora = Kabała, Izrael = Iset Ra Elohim
Sprzedają pisma kabalistyczne jako prawdę wyjawioną że Historia to wiecie His Tora, jego Tora bo Kabałę pisali anglicy 🙂
Ta Tora totalna obnaża ruch Syfonistyczny który wierzy w Boga ale na Niego nie stawia.
A Kabała całkowicie zaprzecza tej Torze. Wielki Bang Bang, miliardy lat stwarzania… Jedynie niewierny Salomon może być prawdą w kabalizmie.
Ale stawiają Kabałę na równi z Biblią, czyli niby atakują żydów syfonistów jako plemię obłudników a wewnętrznie ich chronią i atakują Izraelitów.
Kabała jest potężną formą czary-mary a Biblia tego zabrania…
Ludzie którzy są wyznawcami Kabały odwracają wszystko na opak
– Negują wszystko co jest prawdziwe
– Nie powiedzą że Septuaginta to najlepszy przekład ST
– Używają wielu kont aby tworzyć wrażenie sztucznego tłoku
– Są obłudni, chamscy (gdy się już podłożą), racjoliści (”wy spiskowcy itp”)
– Promują Kabalistyczną interpretację Pięcioksięgu.
– Używają Tetragramu (YHVH, Jehowa, Jahwe) jako imiona własne Boga do tego dodają takie fajne przymiotniki: mały, mściwy, podły, wredny, pokraczny, zazdrosny, satanistyczny
no i musi być na końcu ten jhwh aby wyprać móżgu że Bóg to jeden z wielu bożków żydów ale jest gdzieś inny Bóg – albo w nas albo coś w ten deseń.

– Temat żydów uproszczają. Jeśli nie wspominają nic o Edomie – albo mało wiedzą albo wiedzą i dlatego gmatwają.
Już wcześniej o tym pisałem, im nie chodzi o administratorów blogów czy forum ale o czytelników którzy są dopiero początkujący w wielu tematach i dopiero wracają do Matrixa Pana Najwyższego (Prawo Boże). Albo do takich do czytają i oglądają media wierząc na słowo w to co powiedział jakiś tam gostek.

Albo wielu z nich to pożyteczne półmuzgi albo dobrze obeznani w Biblii i dziełami okultystycznymi, zupełnie zakłamani ludzie i nie ma co marnować czas na takich. Nie chodzi o to że się nie dojdzie, już dawno do nich doszło dlatego mieszają.

Nie można być mądrym i jednocześnie pracować dla gościa mającego wyrok śmierci od samego Stwórcy, to jest szczyt głupoty
Ludzie oficjalnie zaprzedający dusze (życie) diabłu są dowodem że jednak ten Fosforos istnieje a więc jest i nazywany przez niego ten ”jaszczur Jahwe”

Co do Prawa Bożego, Dekalogos jest takim fundamentem a reszta to 613 Komend. Nie wszystkie przykazy obowiązują np. Prawo Wojenne ponieważ nie da się ich przestrzegać i sam Bóg ma odbudować swoimi rencami Lahestan czyli Królestwo Boże.
Wiele przykazań jednak nadal obowiązuje np. Zakaz robienia hokus pokus

Bez NT mamy praktycznie ogromne zamieszanie ponieważ nie jesteśmy w stanie żyć jak Izraelici którzy wykonali wyrok na tamtych zwyrodnialnach.

Głównym problemem całej Biblii jest Paweł i Diabeł. Ci dwaj Judasze ze swoimi kumplami wywalili kilka ksiąg i dodali swoje Listy oraz dwie Ewangelie. Kto wie czy nie planowano dodać więcej listów Pawła, a takie liściki może tworzyć każdy kto zna Prawdę.
Zgodnie z Teonomią żyjemy w diasporze a ziemie Izraelitów okupują uzbrojeni po zeby i czułki Edomici/Kananejczycy.

Popełniamy błędy i Bóg jest w stanie wybaczyć nasz brak zrozumienia w wielu kwestiach: obrzezka, Sabat,
Obrzezać jak na razie trzeba serce (nie dosłownie proszę), jeden dzień w tygodniu jako Sabat, w modlitwie przy obiedzie zamiast wina możemy pić wodę itd.
Bogu nie chodzi o rytuały a o posłuszeństwo wobec jego Słowa.

Większośc religii chrześcijańskich kładzie nacisk na NT głownie na Pawbla albo Lukasza i kładzie lachę na ST. Ze Starego Testamentu wspomina się krótko o Dziejach Izraelitów (do niewoli Chaldejskiej i koniec). O prorokach się nic nie mówi, o grzechu Izraelitów także…
Wywyższa się Mesjasza jako Boga a prawdziwego Stwórce się spycha na boczny tor.
Nie mówią jakie rzeczywiste Nowe Przymierze zawrze z nami Najwyższy a ma to związek z powrotem do Tory, zjednoczeniem 12 plemion.

Izraelici w czasach kiedy Bóg osobiście ich wspierał, nie mieli żadnych wymówek ponieważ wiedzieli co jest grane. Kananejskie metrowe łajzy także wiedziały że wkrótce skończy się ich impreza…
Czyli człowiek nie ma co konkurować z Bogiem ponieważ Stwórca chce dla nas jak najlepiej i eliminowanie zagrożenia jest przykładem troski.
Mówi się Bóg jest nieskończenie miłosierny… Miłosierny ale nie ślepy.

 • Z Tym Is Ra El to też niezły syf diaboliczny kabalizmatyczny że Izraelici to naród diabła, że Jakub był gigantem, że Kain był dobry, że Adam nas wyzwolił, że Isus jest synem diabła, że Bóg jest diabłem, że żaden diabeł nie kłamał w Edenie i chciał dla nas dobrze, że jest dwóch Bogów (Jahwe Szatan Enlil i Enki Lucyfer Adonaj)

Is Ra El jako termin został promowany przez ruch New Age ten sam co co atakuje Eksodus i Septuagintę czyli zawodowi rycerze kabały.

Chcą nam rozmyć prawdziwy obraz Boga mieszając zło z dobrem. Te kabalistyczny śmieć odwracający prawdę do góry nogami Is Ra El nie może promować przyjaciel Słowian jeżeli Słowianie są trzonem Izraela.
Promują takie bratki w zależności od targetu – gojom co innego, mistykom co innego.

Przykłodowo, taki agencior zauważy że dana grupa odkryła coś wielkiego. Wtedy jako kontraatak podobnie jak ja zakłada kanał niby taki przyjaciel danego kanału ale udający że niewiele wie. Podaje wiele informacji i po czasie albo wyjeźdża z Nju Ejdzem albo z innymi dogmatami. W ostateczności w wiele kwestii ten agencior powiela wiele z tego co kopiuje ale przekręca przekaz.
Są jeszcze tacy co przypisują diabłu (Archontom, Annunaki) stworzenie ludziów…

Prawda zazwyczaj jest tam gdzie zawodowi kłamcy ją zwalczają

Najważniejsze są przede wszystkim słowa Boga czyli nasz umysł (wnętrze) a wszelkie informacje dotyczące NWO są cenne jednak nie zbawiają.
Oni wiedzą że ich argumenty są do kłamliwe ale przeciętni tego nie wiedzą i im można wmówić wszystko
Nadeszły takie czasy że można zakwestionować niestety dosłownie wszystko, każdą prawdę obalić a każde kłamstwo udowodnić jako prawdę. Mimo to poznanie wzrasta. Czemu dopiero teraz dowiadujemy się co myślano wieki temu, że istniały dwie zwalczające się grupy Apostołowie i Pawłościanie.

Ta cała propaganda New Age, NeoGnostycyzmu, Hermetyzmu, Jahwizmu (Kabaliści) itd całkowicie ignoruje Teonomię zastępując Boga uniwersalną miłością i panteizmem (Bóg we wszystkim i wszystko jest bogiem).

A to działa na zasadzie, skoro KRK jest bee to Chrześcijaństwo (Jehowi, ADS) są dobrzy. Potem, jeśli Chrześcijaństwo jest bee to New Age jest dobry. Biblia jest całkowicie wroga Chrześcijaństwu (nie Chrześcijanom gdzie mnóstwo z nich to Słowianie).

Większość osób promująca New Age to kontrolowana opozycja albo tumany. Kontrolowana opozycja ma za zadanie przekazać trochę Prawdy aby zwabić i przyprowadzić nas do Minotaura.

Znalazłem kolejną rzecz która obnaża hipokryzję tych ludzi,

Sami żydzi wyższej świadomości wiedzą że nie są Izraelitami a Edomem:

Kabalistyczny Samael czyli Trucizna Boża

”is an important archangel in Talmudic and post-Talmudic lore, a figure who is an accuser, seducer, and destroyer, and has been regarded as both good and evil. Rabbinical writings describe Samael as the guardian angel of Esau (and the Roman empire)[5] and a patron of Edom.”

In Judaism, Samael is said to be the angel of death, and sometimes the name of Satan is accorded to him. While Satan describes his function as an accuser, Samael is considered to be his proper name. While Michael defends Israel’s actions, Samael tempts people to sin.[7] He is also depicted as the angel of death and one of the seven archangels, the ruler over the Fifth Heaven and commander of two million angels such as the chief of other Satans. Yalkut Shimoni (I, 110) presents Samael as Esau’s guardian angel.[2]

Po polsku:
Rabiniczne pisma opisują Samaela jako anioła obrońcę Ezawa (oraz Imperium Rzymskiego) a także patrona…. Edomu.
Samael, Sanatanail, Szatan…

Nigdy nie rozpracowałbym tych rzekomych oświeconych gdybym nie czytał źródła, one ukazują jak oni ściemniają.
Za jakiś czas być może powrócę do tematu Słowian, tymi Kainami nie ma co się zajmować. Oni wiedzą że Biblia mówi o nich prawdę dlatego Sprawiedliwość nazywają satanizmem a okultyzm wiedzą.

Jeśli taki Sangej twierdzi że ST mówi o żydach a sami żydzi dają do zrozumienia że są w większej części Edomitami…
Wiele kwestii można odpuścić z atakiem na Króla włącznie ale nie atak na Boga i Jego Prawo.

W świetle Prawa Bożego taki człowiek zasługuje wyłącznie na wyrok śmierci z ręki nie człowieka a Boga.
Bluźnierstwo czyli otwarte i świadome krytykowanie Boga i Jego Prawa oznacza śmierć. W chwili obecnej Bóg nikomu się osobiście nie objawił czyli wielu posiada małą taryfę ulgową.

Miałem w tym artykule troszkę napisane na temat tego pana ale dzisiaj po przeczytaniu i głębszej analizie + stres przed sesją postanowiłem stworzyć oddzielny artykuł i tam upcham to wszystko. Ten artykuł (nr 12) powinien zamknąć serię Apologii a rozpocząć serię Sławnych Słowian Biblijnego Izraela.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Czy Biblia obiecuje pójście do nieba po śmierci ?

Jeden mały wersecik i okazuje się  że Biblia nic mówi o pójściu do nieba po śmierci..

Co najlepsze jest to powtórzone w Kazaniu na Górze, werset 3.
Chrystus czyli Krzewiciel nie raz mówił o Królestwie Boga na ziemi, nie obiecywał życia w niebie.
Kto więc kłamie ?

Księga Psalmów 37:29 (LXX A. Tronina)
Psa 37:28 <strong>Bo Pan miłuje prawość</strong> i nie opuści swych świętych: <strong>wiecznie będą strzeżeni</strong>. Nieprawi zaś zostaną ukarani, potomstwo bezbożnych wyginie.
Psa 37:29 Sprawiedliwi odziedziczą ich ziemię i <strong>wiecznie</strong> mieszkać w niej będą.

Ten werset nie można pogodzić z wiecznym życiem w niebie ponieważ Bóg zamierza tutaj stworzyć Królestwo a nie w niebie…

 

 

Jeszcze jedna sprawa, piekło jest kłamstwem nie tylko ze względów językowych (Gehenna, Hades, Tartar) ale i logicznych. Czy jest to logiczne ?
Dany człowiek po śmierci trafia do piekła na frytkownicę aby później pójść gdzieś tam na sąd i otrzymać po raz kolejny… karę piekła.
Jaki jest sens karania ludzi na inferno czy purgatorium bez sądu ostatecznego.
Co to za sędzia który najpierw bez wyroku skazuje gościa do puchy aby po latach wypuścić by… na mocy sądu skazać na pełnoprawne dożywocie…

Dogmat o piekle czyni z Boga… satanistę gorszego od diabła i wszystkich zbrodniarzy razem wziętych, dlatego ta diabelska nauka o nieskończonych mękach po śmierci gdzieś tam blisko Lucyfera jest propagowana, aby zniekształcić obraz Stwórcy, umniejszyć ofiarę Isusa, wywyższyć religie i rozwój duchowy jako element niezbędny dla naszego zbawienia…
Same wirusy widzę w tym dogmacie, jedynie Świadkowie Jehowy czują że jest to diabelstwo a reszta…. służy religiom bo boi się piekła.

 

 

Objawienie 22:
(11) <strong>Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość</strong>, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.
(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, <strong>by oddać każdemu według jego uczynku</strong>.
(13) Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.
(14) Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta.
(15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.</blockquote>

Piorą swoje czasy symboliczne, tj. starają się już więcej nikogo nie krzywdzić z Bogiem włącznie. Biblia jest jedyną księgą (pierwszą) z której dowiemy się, kim jest Bóg, Isus, czym jest dusza i cel człowieka aby był czysty | 1 Henocha 45:10-11

Cóż, najwyraźniej wielu przeszkadza Dekalog oraz przykazanie o Miłowaniu Boga i bliźniego, taki z kontrolowane opozycji cały czas gada o Illuminatach jedynie rzucając hasło nie wgłębiając się kim są ci oświeceni, kiedy rozpoczęli działalność itd. O nazywaniu wszystkich satanistami nie wspomnę ale wszyscy to wszyscy, wszyscy jesteśmy satanistami!

Ps. Życie w niebie po śmierci lub w piekle jest także kłamstwem, Bóg stworzył świat abyśmy żyli na ziemi.

Nie zamierzam potępiać z kogoś kto kpi sobie z Boga, ze Zbawienia, wychwalając jednocześnie swoje nauki zwalając całą winę na religie które rzekomo pochodzą od Boga… Niech Pan osądzi!
Biblia najbardziej diabelska książka, co.. Talmud lepszy bo pozwala kłamać ? Kybalion czy inna Kabała super bo ku czci Hermesa, patrona ezoteryki ?

Jest jeszcze gorzej dla wrogów Słowian, jeżeli Słowianie to trzon 12 plemion Izraela… to w jacy to przeciwnicy mośków ? Żadni..
Tematu Królestwa Bożego nie tykają, jeszcze nikt nie zanegował że Słowianie są fundamentem Izraela…

 

 

Staram się patrzeć na sprawę z wielu punktów widzenia choć rzeczywistość pokazuje nam że:

 • Będą pojawiać się coraz lepiej wyszkoleni do zadania Hrabiowie, Królowie, Pułkownikowie itd

 • To że ktoś zbija pionki nie świadczy o uczciwości, wielu ”agentów” praktycznie nie rozpracowywano od początku a dobijał co nie było trudne skoro inny także przeczuwali że coś z tymi osobami jest nie tak delikatnie pisząc.

– – Atak na wszystkich tych pionków, czarowników i normalnych ludzi ma na celu stworzenie kolejnej religii. Niby fajnie ale to znowu są stare stare metody.

 • Często wielu co krytykuje innych sami postępują podobnie jak ci których krytykują

 

 


 

 

 

Generalnie: 

Uwierz a będziesz zbawiony, czyż nie głoszą tak wszystkie religie ?

Dlatego nie mam żadnego żalu do ludzi którzy zawzięcie bronią gwiazdy internetowe czy medialne czy kogokolwiek innego, kontrola umysłu góruje nad zdrowym rozsądkiem i niezależnym myśleniem.

Podobnie Katocholicy bronią swoich księży czy Jehowi bronią Strażnicę. Bronią ponieważ ich podświadomość boi się podskoczyć swoim liderom, zwyczajnie wykazać rażące błędy.

Niestety społeczeństwo w takich przypadkach odwraca głowę ponieważ boi się stanąć po stronie prawdy, i podobnie w przypadku bójki niewielu zareaguje ponieważ nie chcę dostać po gębie.

Ale gdyby tak 99% społeczeństwa ruszyło do walki ? I Herkules dupa, zarówno ten kościelny jak i polityczny Herkules nie dał by rady przeciwko masom które…

No właśnie nawet kiedy masy ruszą to dalej są nieświadomie ale podpuszczane przeciwko sobie – pranie mózgu w kierunku ”zamknij się bo cię wykopiemy z grupy ” albo w kierunku ”walcz, jesteś wolnym człowiekiem”

Można powiedzieć że teoretycznie nie mamy ratunku przed kontrolą umysłu a także metod rozwiązań, mamy rozwiązanie.

 

Księga Jeremiasza 23:

(1) Biada pasterzom, którzy gubią i rozpraszają owce mojego pastwiska, mówi Pan!

(2) Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy pasą mój lud: To wy rozproszyliście moje owce i rozpędziliście je, a nie zatroszczyliście się o nie to też ukarzę was za złe wasze uczynki – mówi Pan.

(3) I sam zgromadzę resztę moich owiec ze wszystkich ziem, do których je wygnałem, i sprowadzę je na ich pastwisko; i będą płodne i liczne.

(4) I ustanowię nad nimi pasterzy, którzy je paść będą, i nie będą się już bały ni trwożyły, i żadna z nich nie zaginie – mówi Pan.

(5) Oto idą dni – mówi Pan – że wzbudzę Dawidowi sprawiedliwą latorośl: Będzie panował jako król i mądrze postępował; i będzie stosował prawo i sprawiedliwość na ziemi.

(6) Za jego dni Juda będzie wybawiony, a Izrael będzie bezpiecznie mieszkał; a to jest jego imię, którym go zwać będą: Pan sprawiedliwością naszą.

(7) Dlatego nadchodzą dni – powiedział Pan – że już nie będą mówili:  żyje Pan, który wyprowadził dom Izraela z ziemi Egiptu,

(8) Ale istnieje Pan, który zebrał całe nasienie Izraela od północnej ziemi i z wszystkich krajów, do których ich wypędził i przyprowadził ich do własnej ziemi.

(9) Moje serce jest złamane we mnie, wszystkie moje kości są wstrząśnięte: stałem się jako  człowiek złamany, mąż przezwyciężony winem, ponieważ doskonałość Jergo chwały.

(10) Gdyż kraj pełen jest cudzołożników, a z powodu przekleństwa ziemia jest w żałobie, zwiędnięte są pastwiska na stepie. Dążeniem ich jest zło, a ich siłą bezprawie.

(11) Tak, zarówno prorok jak kapłan są niegodziwi, nawet w moim domu znalazłem ich nieprawość – mówi Pan.

(12) Dlatego ich droga stanie się jak ślizgawica, poślizgną się na niej w ciemności i upadną; gdyż sprowadzę na nich nieszczęście w roku ich nawiedzenia – mówi Pan.

Cały rozdział jest niezwykle interesujący – on mówi o Słowianach i nie tylko! Niestety niewielu rozumie te wersety

 

 

 

 

Wszystkie religie ponieważ umniejszają słowo Boga lub przekręcają wedle swojej interpretacji:
Księga Ezechiela 18:(26) Gdy sprawiedliwy odwraca się od swojej sprawiedliwości i popełnia bezprawie, umrze; z powodu swojego bezprawia, które popełnił, umrze.
(27) A gdy bezbożny odwróci się od swojej bezbożności, której się dopuszczał, spełnia prawo i czyni sprawiedliwość, <strong>zachowa przy życiu swoją duszę.</strong> (28) Spostrzegł się i odwrócił od wszystkich swoich przestępstw, które popełnił; na pewno więc będzie żył, nie umrze. (29) Lecz dom izraelski mówi: Nie jest słuszne postępowanie Pana. Alboż moje postępowanie nie jest słuszne, domu izraelski? Czy nie raczej wasze postępowanie jest niesłuszne? (30) <strong>Dlatego każdego według jego postępowania będę sądził, domu izraelski</strong> – mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się i odwróćcie od wszystkich waszych przestępstw, aby się wam nie stały pobudką do grzechu! (31)<strong> Odrzućcie od siebie wszystkie swoje przestępstwa</strong>, które popełniliście przeciwko mnie, i stwórzcie sobie nowe serce i nowego ducha! <strong>Dlaczego macie umierać</strong>, domu izraelski? (32) Gdyż nie mam upodobania w śmierci śmiertelnika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się więc, a żyć będziecie!

 

Specjalnie zacytowałem ten fragment ukazujący celowe niedopatrzenia osób atakujących Boga.

Co w zamian mają do zaproponowania zamiast Biblii i Boga który chce dla nas jak najlepiej, który kara zbrodniarzy i nagradza sprawiedliwych. Ten fragment mówi jasno że liczą się nasze czyny a nie wierzenia.

Wiedza o PZ (o ile jest prawdziwa) jest ciekawa ale nie wybawia i w tym jest haczyk.

Większość z ludzi odrzucający Ewangelię Mateusza mocno plącze się w zeznaniach i karmi się nienawiścią. Wspólnota Mesjańska w Efezie po zdemaskowaniu fałszywych nauczycieli odrzuciła esencję nauk Isosa, niezwykle proste. Efezjanie zamiast okazywać innym szacunek zaczęli wzajemnie siebie oskarżać o przynależność do agentury Pawła w efekcie czego zanegowali cały NT.
Druga Strona (Druga Fala) nie mówi o różnicach pomiędzy listami Pawła a Ewangeliami Mateusza i Jana.

Tylko w Ewangelii Łukasza mamy ”to czyńcie na moją pamiątkę” Jeśli odrzucimy listy Pawła, Łukasza, Barnaby, Marka wtedy jasno będzie widoczne że Eucharystia po grecku oznacza Dziękczynienie, modlitwę dziękczynną.

Nie ma żadnej wzmianki poza Pawłem jakoby 11 wysłanników celebrowało taki rodzaj Eucharystii (Pawłościański).

Panowie tego pokroju cytują wybiórczo wyrwane z kontekstu fragmenty Biblijne ukazując totalny brak zrozumienia tego co czytają.
Łukasza 14:26 i Mateusza 10:34 to ich ulubione wersety które według nich mają charakter prosty jak budowa cepa. To co im się podoba wyjaśniają alegorycznie a te wybiórcze wersy interpretują w sposób dosłowny.
Zauważmy że Prawda dzieli ludzi, poróżnia nawet bliskich i to miał Chrystus na myśli – prześladowanie przez Rzym krucjaty, inkwizycja dla tych co negowali dogmaty. Obecnie także mamy podział na świadomych i nieświadomych, uczciwych i nieucinanych.

W sprawie rzekomych poszukiwaczy prawdy, nie łudźmy się że są to nasi przyjaciele. Uczciwy człowiek nie szuka pieniędzy i sławy a większość karierowiczów wręcz na chama pcha się do mediów i mediów alternatywnych aby pokazać jacy to są pomocni.

Mamy różne formy ściemiaczy:

 • Ściemniacze informacyjni
 • Sekciarze religini
 •  Prowokatorzy
 • Czarownicy
 • Ludzie polujący na poszukiwaczy wiedzy którzy odrzucili dogmaty KRK.

Celem oszustów jest ukazywanie absurdalności dogmatów aby podsunąć swój autorytet (bo oni ukazują prawdę).  –

Człowiek który wyjdzie z Babilonu i wpadnie na takie e(g)zozagadki może wpaść z deszczu pod rynnę.

 

 

Można jednak do ludzi negujących Biblię wysłać serię pytań (o ile ktoś ma siłę na to) tak jak Jack Caleib przygotował serię 12 pytań do pana Hrabiego, i co była odpowiedź ?

Czy zmiana tematu na inny tor, kto oglądał dalsze filmy ten zauważył że żadna ze stron później nie poruszała kwestię tamtych pytań tylko gadano o ”czymś innym”. I nie były to jakieś straszne pytania ale odpowiedzi nie było.

Przykładowe pytania do Antybiblistów:
1) Co skłoniło się do odrzucenia Biblii, czy masz jakąś alternatywę
2) Jaka jest jedyna słuszna ”religia” (uniwersalna) która zagwarantuje społeczeństwu bezpieczeństwo
3) Co sądzisz o Gigantach ? | Brak odpowiedzi jeden minus, cztery minusy = odpadasz
4) Co sądzisz o ”Apostole” Pawle ?
5) Czy mówi coś panu nazwa ”Edomici, Edom, Idumea, Ezaw” ? |
6) Co sądzisz o 12 plemionach Izraela przegonionych przez Kaukaz
7) Co sądzisz o Alberto Riverze, tym ex-Jezuicie
8)
9)
10)
11)
12)

 

Pełno tego śmiecia a najgorze jest to że ludzią biorą wszystko za pewnik to co widzą albo słyszą np. te walki międzypartyjne.
Jeszcze innym zaśmieca się umysł wiedzą tajemną – Gnostycyzmem, Hermetyzmem, Kabalizmem, Buddyzmem, Sufizmem i Pawłościaństem.

Jest jeszcze dialektyka Heglowska – Teza i Antyteza. Jest to używane także przeciwko Bogu. Ba! Nawet płaska ziemia jest i będzie używana przeciwko Bogu.

Jedynym wiarygodnym źródłem informacji na temat kształtu ziemi jest Pismo, dlatego tym tematem zajmują się niezależni chrześcijanie amatorzy. Oczywiście nie ma znaczenia jaki ziemia ma kształt – chodzi o prawdę, a kasując Pismo czyli Właściwe Tory nie poznamy przyczyn zajmowania się Ziemią: Kulką, Okręgiem, Pustą.

 

Antybibliści co ciekawe atakują nie Biblię a interpretację KRK i Pawła. Sam Chrystus nigdy nie powiedział w Ew. Mateusza i Jana coś w stylu ”macie we mnie tylko wierzyć a będziecie zbawieni”.

Bredzą że Chrystus kazał nam wierzyć w Mesjasza jako Boga i zaprosić do swojego serca, jakoś dziwnym trafem takie fragmenty znalazłem tylko w listach Pawła…

 

 

Powtarzają za to schematyczne kłamstwa że Biblia to żydowski plagiat mówiąca o jakimś jaszczurowatym pustynnym Jothawuha i żydowskim Jaszua obiecującym nielogiczne zbawienie i porwanie za kudły do nieba.

Pierwsza zasada, Biblia mówi o Izraelitach a Mojżesz był Lewitą. Zbawienie to uwolnienie przez Boga od śmierci i kontroli umysłów oraz plan zjednoczenia 12 plemion Sławnych Słowian Biblijnego Izraela.  Chrystus nie mówił o życiu w niebie a o Królestwie Boga na ziemi i co najważniejsze te obietnica jest niemalże w każdej księdze Biblijnej.

U Jana i Jakuba pojęcie wiara, łaska ma inne znaczenie niż u Pawła. Jakub wyjaśnił w swoim liście że wierzenia współgrają z czynami ale człowiek będzie rozliczany z czynów.
W zamian Teocentryzmu podstawiają nam Antropocentryzm (kult człowieka jako boga).
Pytanie, czy chcą nam ci ludzie obżydzić Biblię i czy pokażą nam coś znacznie lepszego ?
Czy przeszkadzają im pokojowo nastawieni Chrześcijanie ?

Biblię nie napisali żydzi, ani razu Mojżesz, Abraham, Henoch itd. nie sa nazywani żydami ponieważ żyd powstał poprzez połączenie Judy i Edomu.
A też podważa się autorstwo Mojżesza że to były różne okresy i jeden Elohim miał na imię El Szaddaj, inny El Ellyon, inny YHYVH, inny Adonaj. Tak na prawdę Tetragram znaczył Bóg dlatego w Septuagincie mamy przetłumaczone słowa Proto-Hebrajskie na Grecki. El Saddaj przetłumaczono na Pantokrator czyli Wszechmocny, Sabaoth na Zastępów, Elyon na Najwyższy. Coś jak 99 imion Al-Laha (Elaha) gdzie te imiona to przymiotniki.

 

Prawda zatacza coraz szerze kręgi i dlatego pojawiają się coraz to lepiej przeszkoleni dezinformatorzy oraz specjaliści.
Coraz większe autorytety sprawdzają dowody na co czy rzeczywiście mieli rację.
Temat Pawła, Proroctw, LXX itd. odbiera wiarogodność wszelkiej maści fachowców, zarówno zawodowym ściemniaczom jak i oszukanym ale dobrym ludziom.
Bo no jak grupki amatorów wiedzą więcej od ekspertów z dyplomami i wyróżnieniami ?!
Zachęcam do przesłuchania od czasu do czasu jakiegoś ”pastorka” pejsorka najlepiej promującego Pawła, Syfonizm aby porównać ich tok myślenia z naszym, przy okazji wzrócić uwagę na argumenty.
Zapiszmy sobie w notatniku ich kategoryczne błędy, manipulacje, zobaczyć ile rzeczy istotnych pomijają.
Znacznie łatwiej jest wymienić minusy dodatnie niż plusy ujemne.
Można założyć własnego małego bezpłatnego prywatnego bloga i tam podejmować polemikę czy cokolwiek innego, na własnym podwórku.

Życie człowieka to nieustanna walka z naszymi demonami. Jedni przegrywają popełniając samobójstwo, poźniej zostają nazywani satanistami przez Pawłościan ale w Biblii nie ma ani słowa że samobój = śmierć wieczna. Śmierć wieczna = Plucie w Boga i Jego Przykazania + czynienie innym piekła.
Wśród wielu Chrześcijan możemy wyczytać że onanistą nie może zostać zbawiony, że 98% pójdzie do jeziora ognistego i takie tam. Dołują niestety zamiast wspierać i mentalnie budować. Przedstawiać Stwórcę w Biblijnym świetle.

 • Pomimo wielu błędów doktrynalnych Chrześcijanie są najbardziej tolerancyjną i neutralna grupa na świecie. W religiach naucza się że jak ktoś nie wierzy w nasze doktryny to musi zostać zgładzony.

Jak ktoś atakuje Biblię to niech wskażę mądrzejszą księgę która wyjaśni nam jak powstał człowiek, skąd przyszedł, gdzie zmierza, dokąd pójdzie po śmierci, czym jest dusza, dlaczego mamy smugi na niebie, fastfoody i GMO, dlaczego umieramy, skąd się wzięli Murzyni itd.
Ci co atakują potrafią przedstawić jedynie kilka przekręconych wersetów i przedstawiają nam nie dowody a opinie. Opinie każdy może mieć lecz liczy się to co możemy udowodnić, pokazać co jest dobre a co nie. Najlepiej wszystko sprawdzać od góry do dołu.

 

Nie twierdzę że wszystkie osoby tutaj wymienione to słudzy złego, staram się więc wstrzymać od osądu.

Sprawdzajmy jednak co inne kanały z działu polityki i informacji reklamują!
Czy są ufni władzą politycznym ?
Czy są ufni demonom, różnego rodzaju niewidzialnym duszkom ?

Czy nie zachęcają nas do czegokolwiek nie rozkazują nam ?

Czy proszą o datki na swoją działalność ?

Nie życzę nikomu źle oczywiście, Isus zabronił nam złorzeczyć (życzyć im złego) swoim wrogom a także nieświadomym ludziom.
Mamy wybór –
A) Basileia Tou Theou | Królestwo Boga i Prawo oparte na Przykazaniach, Miłości, Sprawiedliwości, Prawdzie, Wartościach, Szczerości itd
B) Novus Ordo Seclorum | Królestwo Egregorów którzy zbuntowali się przeciw Bogu. Ich Prawo jest oparte na nienawiści, bezprawiu, wyzysku, oszustwie, przelewie krwi itd.

Nie bądź więc łosiem i sprawdzaj wszelkie dowody nie ufając do końca nikomu.

Komu Więc Zaufasz – Bogu Czy Człowiekowi ? Opiniom Bez Dowodów czy Dowodom Bez Opinii ? 

 

15 comments

 1. Początkowo miałem w planach opisach to co sądze o kilku znanych osobistościach bez mówienia czy są to agenci czy nie, Sandzia miał być zaraz po Icku i Dubayujako nr 6 ale postanowiłem poświęcić osobny materiał:
  https://basileia785.wordpress.com/2018/02/14/apologia-nr-12-is-ra-el-czyli-chwala-niszczyciela/
  Stąd te problemy w tytułach, nie wszystko tam o Sandziaju zamieściłem bo niektóre zdania po prostu nie nadają się do zamieszenia bez lekkiej obróbki.

  Tak w skrócie:
  Oglądałem czy raczej wysłuchałem wiele audycji tego pana ponieważ wiele tematów które omawiał (na początku zwłaszcza) znałem już wcześniej, dopiero później nastąpiła transformacja w Lehickiego Białoksiężnika z tiarą przydziału na dyńce, a są tego dwie możliwości:
  Albo taka prowokacyjna natura, taki jajcach
  Albo taki wampir energetyczny i miewa wewnętrzną chęć bycia liderem jakiejś sekty (doświadczenie ma). Przywódcy tacy typowi sekciarze przedstawiają siebie jako ofiary coś w stylu ”chcą mnie zniszczyć, chcą mnie od was rozdzielić, przyjdą po was bo mnie nic zrobią ale słuchajcie się mnie bo tutaj jest prawda, mądrość itd]. Komicznie wyglądała cała ta koronacja na króla jako teatralny, nie wiem może rzeczywiście uwierzył w to że diabłofile boją się takiej koronacji… czy śmieją się z tego bo równie dobrze każdy może siebie obwołać nawet Cesarzem. Dzieci na przykład bawią się udając znaną im postać np. Batmana ale to po czasie mija. I pieniążkami nie pogardzi a to źle świadczy dlatego że sam ochrzaniał innych że biorą a sam bierze, sprzedając magiczną wodę plazmowaną która leczy raka, otyłość, ADHD, stulejkę prócz tego ta woda śpiewa i tańczy w rytmie hitów Krzysztofa Krawczyka 🙂
  A ta na poważnie, nie wiem nie znam się, nie umiem więc na temat Wody Plazmowanej się nie wypowiadam. Może działa może nie…

  Jehowi w podobny sposób lecz nieświadomie ośmieszają koncept Królestwa Bożego na ziemi i przez ich zachowanie (zrobiono z nich takich sekciarzy co stoją przy drodze, biedni) wszelkie ich prawdziwe nauki są porównywane do wariactwa. Tak wiele prawdziwych kłamstw które Sandzi omawia są uznawane za Foliarstwo tzw. Zwolennik Teorii Spiskowych. Nie ma co się przejmować tym określeniem, diabeł jednak jest specjalistą od miksowania Prawdy z Kłamstwem by podawać to co wyszło jako nieskażoną prawdę tymczasem mądre koncepcje są przykrywane dezinformacjami tak jak Icke który mówi mnóstwo o NWO ale wspiera NWO (New Age), kontaktuje się z istotami z wyższych wymiarów (demony), zwala winę na Jaszczuroczłeków i takie tam.

  Widzisz, taki Sanjaya zwalcza Nowy Porządek Świata ale stawia na Stary Porządek Świata, ten z Nefilimami, prawami silniejszego, astrologią, numerologią, czakrami, czarnym słońcem, jasnym słońcem i…z mandalą.
  I kult słoneczka dla którego składano ofiary np. dla tego tutaj:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Huitzilopochtli
  Czy tylko ja widzę 6 krzyży w logo ?
  No ale jak kiedyś twierdził że Kabałę wymyślili Słowianie a żydzi im to ukradli… to dlatego ten Is Ra El, i od Mariusza 🙂
  Kasują Biblię Kabałą, to tak jak zamienić pałac na chlew
  No i promuje fundamentalne nauki New Age jak Panteizm (wszystko jest bogiem). Apollyon był przecież bogiem, Odyn czy galijski Jesus także (o tym muszę napisać) a byli to albo upadli albo ich dziecioki – w kabale nazywa się Izrael jako Is Ra El ród hybryd a wywyższa się rzeczywistych brudasów genetycznych.

  Gniewu Bożego nie uznaje ponieważ aktem umiłowania człowieka przez głównego Stwórcę jest tolerowanie zła (możliwość pokazania swoich możliwości przez bandziorów) by następnie je osądzić na podstawie postępowania. Wierzenia, geny czy opętanie nie są usprawiedliwieniem.

  Niby bazę argumentów opiera na łączeniu Edomitów z Izraelitami oraz NT z Rzymem… dopiero w 7 części można usłyszeć prawdziwą naturę Sandziadzi a raczej stosunek do Boga.

  Widzę że kolejny już trzeci kanał na YT skasowano… a są filmiki jeszcze z 2015 roku. Taka polityka YT ale Merlin się nie załamuje i utworzył swój kanał na Vimeo, CDA, Chomikuj, Dailymotion…

  * Z tymi postami jest taka sprawa że nieumiejętnie przeprowadzony post może bardziej zaszkodzić niż pomóc dlatego posty są raczej dla zawodowców. Jak ktoś się na tym zna to mu głodówka pomoże 🙂

  * Z tego co widać to Sanjaya albo nie umie czytać ze zrozumieniem albo ktoś celowo sieję dezinformację będąca na rękę albo Chasydom albo Bestii.

  Rzeczywiście kwestia pominiętego zdania z Tajemnego Przymierza jest unikana szerokim łukiem ponieważ klarownie wskazuje na autorów a także wskazuje na ich rzeczywiste intencje – walka z Bogiem do końca, dlatego Bóg pozwala im na działalności aby mogli się wykazać co potrafią… i tej cywilizacji miłości oraz pokoju jakoś nie widać.
  Gdy wina zostanie dopełniona a ich zbrodnie (autorów owego przymierza) staną się jawne, wówczas tak w skrócie Bóg ukaże swoją moc zakładając swoje rządy na ziemi

  * Charakterystyczną cechą mącicieli jest korzystanie z okazji poprzez przekazywaniu dużej ilości faktów. Niby mnóstwo prawdy ale co łaska 🙂 Gorzej jak ktoś czepia się że inni biorą a samemu nie pogardzi złotóweczką
  *

  * Kabała to jedna z najmocniejczych form czarów na ziemi, ale masom ukazuje się kabałę jako jakieś tam czary-mary, Talmud, Zohar, mądrości rabiniczne itd
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaba%C5%82a
  Owszem mnóstwo jest tam przekrętów ale jak ktoś wie kim jest Żyd a kim Judejczyk to sobie poradzi z przefiltrowaniem informacji

  * A ten Sanjaya wygaduje sporo głupot jak to że imię Mesjasza jest pochodzenia łacińskiego… To może imię Mateusz jest pochodzenia łacińskiego albo Piotr bo łacińska końcówka us. Znowu myli greckie wyrazy z łacińskimi. Kolejna wpadka to Deus, to jest słowo łacińskie a nie greckie. Bóg po grecku to Theos, stąd mamy słowa Teofil, Teologia (nauka o Bogu), Teodozjusz (imię greckie z końcówką os),
  Imię Krzewiciela Prawa Bożego to poniekąd Iesous ale według zasady itacyzmu e zmienia się w długie ”i”, nie ma potrzeby pisania podwójnego i. Isous. Istnieją dwie formy: Isus i Issos
  I nawet bitwa była pod Issos
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Issos
  https://en.wikm ipedia.org/wiki/Battle_of_Issus

  Po grecku:
  https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%82
  Na ”nasz’ alfabet to jest Issos.

  Ponieważ Grecy używali końcówki -os, Rzymianie -us ale nam i Anglikom wepchano alfabet łaciński, jak ja to widzę:
  Język Hebrajski Biblijny czyli Prasłowiański to pierwotny język ludzkości, z niego powstały inne jak Łacina czy Greka, i do nas przyszło wiele wyrazów spowrotem zmodyfikowanych naszych słów przez Rzymian czy Anglików.

  Nie wiem jednak skąd Merlin wynalazł że Isus vel Isos był żydem ?
  Może po tym Jana 4:(9) Wtedy niewiasta samarytańska rzekła do niego: Jakże Ty, będąc Żydem, prosisz mnie, Samarytankę, o wodę? (Żydzi bowiem nie obcują z Samarytanami).

  I żaden znawca nie obalił tezy iż takie imię istniało ponieważ powoduje ta wiedza zachwianie zaufania do źródeł rabinicznych. Przy okazji wybiela nie tyle prawosławie co Słowian wyznania prawosławnego czyli Ruskich, Ukraińców (tych naszych), Serbów, Bułgarów.

  Ale w Biblii oryginalnie ani razu nie użyto słowa żyd a Ioudeos czyli Judejczyk, po drugie są to słowa Samarytanki która nie wiedziała z kim rozmawia czyli treść nienatniona.

  P trzecie Ewangelia Mateusza przedstawia nam rodowód Syna Człowieczego wywodzący się od rudego króla Dawida z narodu Judy.
  http://www.bibliamesjanska.com/Mt/1.html

  Ani razu w Biblii Abraham, Noe, Mojżesz, Izaak, Jakub, Mojżesz nie zostają nazywani żydami, ciągle mamy wzmianki o Izraelitach albo o Hebrajczykach albo o Efraimitach albo o Judejczykach.

  Również wyraźnie widać że Merlin nie za bardzo jarzy o co kaman z greckim tytułem Christos,
  http://biblehub.com/greek/5543.htm
  https://www.biblestudytools.com/lexicons/greek/nas/chrestos.html

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sokrates_Chrestos

  Χρηστος | Christos
  χρυσός | Chrysos czyli złoty

  Czyli Chrystus to znaczy złoty bo podobnie brzmi ?
  Wiele wyrazów ma podobne brzmienie albo zawiera te same literki w róznych językach i jakoś nikt nie widzi w tym róznicy, przypadki również się zdarzają 🙂

  Christos a wcześniej Chrestos jest tytułem i jest nie tyle greckim co słowiańskim słowem i kiedyś o tym pisałem (moja teoria).
  Christos/Chrzest > Krystus/Krzest > Krzewiciel, i pokrywa się to z greckim znaczeniem dosłownie namaszczony (olejkiem). Namaszczony czy też naznaczony jako Król. Tak, król to nie tylko korona ale i berło, namaszczenie olejkiem
  Chrystus nigdy nie znaczyło słońce, Słońce to jest Helios (1000) a po łacinie Sol, tak jak logo JSM 🙂
  Najlepsi wielbiciele słoneczka to byli Aztekowie, krew lała się strumieniami…

  Skupia się jednak Merlin na tym co opowiadają nam w kościołach czyli na Drodze Krzyżowej, czemu tak wielu skupia się na śmierci a nie życiu Isusa ?
  Nie kiepskich uczniów, miał tylko oni nie do końca rozumieli nauk. Dopiero według źródeł zrozumieli wszystko po po powstaniu ze zmarłych, wtedy olśniło ich.
  Ale sam Isus według ewangelii nie był ani smutasem ani biedakiem,
  * Faktycznie, i nawet Wedy Aryjskie jasno mówią że to KRK zrobił z Isusa Boga i stworzą religię opartą na kłamstwie, ale sama Biblia oraz najlepsze źródła nigdy nie twierdzą że Isus=Bóg, wręcz przeciwnie

  Jest jeszcze jeden wielki problem z tym człowiekiem który zwala cały problem na pieniądze i władze. Po co im nasze pieniądze skoro mogą sami wydrukować ile chcą teoretycznie ? Po co im jeszcze większa władza skoro ludzie są uśpieni ? Po co im większa kontrola skoro mamy NWO, kontrolować coś czego niema ? Czy może to cele poboczne a głównym celem nie jesteśmy my a Bóg ?

  Czy może taki jest cel… odpędzać demona za pomocą demona ?

  I znowu powtarza bzdury katolickie, a ja mam gdzieś interpretacje KRK, dowody się liczą 🙂

  Bredzi jeszcze że w NT nie ma nic napisane że Isus był nazywany Chrystusem.
  Mateusza 1:(1) Rodowód Isusa Chrystusa, syna Dawida, syna Abrahama.
  Insynuuje że później to dodali ale znowu nie prezentuje dowodów,

  I nie tylko Isus był nazywany Namaszczonym, Król Dawid oraz Cyrus także byli nazywani:
  Psalm 20:(7) Teraz wiem, że Pan wybawił Chrystusa swego. on go wysłucha go z nieba swego świętego: zbawienie jego prawicy jest mocne.
  Izajasza 45:(1) Tak rzekł Pan do swojego pomazańca Cyrusa, którego ująłem za jego prawicę, aby przed nim zdeptać narody i odpiąć pas na biodrach królów, aby przed nim otworzyć podwoje i aby bramy nie były zamknięte:
  [A po grecku:
  OUTO légei Kýrios o Theós tó christó mou Kýro, oú ekrátisa tís dexiás epakoúsai émprosthen aftoú éthni, kaí ischýn vasiléon diarríxo, anoíxo émprosthen aftoú thýras, kaí póleis ou synkleisthísontai.

  Dalej już ciekawiej,
  znowu nam cytuje znane wersety Mateusza czy raczej cytuje wybiórczo, nie wie że prawdę wyśmiewa się ze wszystkich stron ? Że Chrześcijanie byli gnębieni (ogólnie ludzie stawiający nie na Hierokrację (rządy kapłanów) a na Teokrację (rządy boga) byli prześladowani)
  Dalej cytuje nam Ew Łukasza, ale nie powie kim był Lukasz, o Pawle oczywiście nie wspomni bowiem posiada tego samego ducha:
  Galacjan 5:
  (10) Jestem co do was przekonany w Panu, że nie inaczej myśleć będziecie; a ten, kto was niepokoi, kimkolwiek by był, poniesie karę.

  Taktyka takich manipulatorów jest prosta, oni wiedzą że przeciętny człowiek nie czyta źródeł a jak pokaże się im zdanie wyrwane z kontekstu… to ludzie łykają. Najwyraźniej starają się aby przeciętny człowiek nie otworzył Biblii i rzeczy nie szukać Boga a także błędów w swojej osobie. Planuje stworzyć jakiś artykuł dotyczący Ponownego Narodzenia, ponieważ Nawrócenie nie oznacza powrotu do Jezusa a powrót do Boga i Jego Przykazań.

  Takich wersetów na pewno nie podadzą 🙂
  Mateusza 19:
  (16) I oto ktoś przystąpił do niego, i rzekł: Nauczycielu, co dobrego mam czynić, aby osiągnąć żywot wieczny?
  (17) A On mu odrzekł: Czemu pytasz mnie o to, co dobre? Jeden jest tylko dobry, Bóg. A jeśli chcesz wejść do żywota, przestrzegaj przykazań.
  (18) Mówi mu: Których?
  (19) Czcij ojca i matkę, i miłuj bliźniego swego, jak siebie samego.
  (20) Mówi mu młodzieniec: Tego wszystkiego przestrzegałem od młodości mojej; czegoż mi jeszcze nie dostaje?
  (21) Rzekł mu Isus: Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie, potem przyjdź i naśladuj mnie.

  Tego także
  Mt 5:(17) Nie myślcie, że przyszedłem unieważnić prawo albo proroków; nie przyszedłem unieważnić, lecz wypełnić.

  Tego także
  Mt 23:(3) Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.

  Dalej saruman uznaje dogmat KRK o piciu krwi i ciała ”boga” ale nie mówi że takie coś ”na moją pamiątkę” istnieje wyłącznie u Pawła i Łukasza, a o czymś takim słyszał ?

  1 Księga Mojżeszowa 14:
  (18) Melchisedek zaś, król Salemu, wyniósł chleb i wino. A był on kapłanem Boga Najwyższego.
  (19) I błogosławił mu, mówiąc: Niech będzie błogosławiony Abram przez Boga Najwyższego, stworzyciela nieba i ziemi!
  (20) I niech będzie błogosławiony Bóg Najwyższy, który wydał nieprzyjaciół twoich w ręce twoje! A Abram dał mu dziesięcinę ze wszystkiego.

  Psalm 110:
  (1) Psalm Dawidowy. Rzekł Pan Panu memu: Siądź po prawicy mojej, aż położę nieprzyjaciół twoich jako podnóżek pod stopy twoje.
  (2) Pan wyśle tobie berło mocy z Syjonu: panuj pomiędzy swymi nieprzyjaciółmi.
  (3) Z tobą jest panowanie w dniu twojej mocy, we wspaniałości twych świętych; zrodziłem cię w łonie matki przed porankiem.
  (4) Przysiągł Pan i nie pożałuje: Tyś kapłanem na wieki według porządku Melchisedeka.
  (5) Pan po prawicy twojej zetrze na proch królów w dniu swego gniewu.
  (6) Będzie sądził pomiędzy narodami, wypełni zwłokami, roztrzaska głowy wielu na ziemi.
  (7) Będzie pił w strumieniu po drodze: dlatego podniesie swoją głowę.

  Najwyraźniej ten człowiek nie uznaje takiego magicznego słowa jako dziękuję,
  Eucharystia – dziękczynienie
  Znowu wyraz grecki 🙂

  Coś tam wspomina o Jezuitach ale coś nie pokazuje ich symboli noi tego faktu że Jezuici stoją wyżej od Watykanu skoro papież jest Jezuitą, to nawet dziecko na to wpadnie.

  Od 8 minuty Sandzia strzela sobie kolejny strzał w stopę twierdząc Objawienie Jana mówi o przyjściu Antychrysta, znowu cytuje Pawła :
  Wyraz antychryst występuje wyłącznie w 1 Liście Jana
  Sama Biblia ukazuje Sanjaye jako kłamcę:
  https://biblia.apologetyka.com/search?utf8=%E2%9C%93&q=antychryst&transl=pl&bible%5B%5D=lub&bible%5B%5D=pau&bible%5B%5D=bp&bible%5B%5D=rak&bible%5B%5D=bt5&bible%5B%5D=br&bible%5B%5D=ubg&book%5B%5D=all&refonly=0&bold=1&step=10&sort=1

  a może lepiej sam podam te wersety, pierwszy lepszy przekład:
  Biblia Lubelska (1998-2010) Zakres: Stary Testament, Nowy Testament, , , , , , , . Wynik: znaleziono 2 wersety dla zwrotu: antychryst.
  1J 2:18 lub „Dzieci, jest ostatnia godzina. Jak słyszeliście, że antychryst przychodzi, a oto teraz wielu stało się antychrystami. Po tym poznajemy, że jest ostatnia godzina.”
  2J 1:7 lub „Wielu bowiem zwodzicieli wyszło na świat, którzy nie wyznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. To jest ten zwodziciel i ten antychryst.”

  Objawienie nie mówi o Antychryście a o Rzymie (Połączenie miasta Rzymu z Babilonem Wielkim) który kontroluje Bestię, czyli to nie żydzi rządzą jak się mówi w wielu kręgach

  Ale Sanjaya najwyraźniej wie że przeciętny człowiek nie wie czym różnią się poszególne księgi (treść)
  Czyli to według tego jajcarza jest Apokalipsa Jana:
  2 Tes 2:
  (1) Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Isusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia,
  (2) Abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
  (3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
  (4) Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.

  Co mnie jednak obchodzi zdanie KRK ADS SJ na dany temat. Mnie obchodzi źródło a nie traktowanie czyiś tam interpretacji oraz percepcji otoczenia bliższego i daleszego za prawdę objawioną. Straszą piekłem chociaż Biblia nie naucza o piekle, ponieważ celem oszustów jest właśnie sianie zamętu, niby na podstawie źródła a tak rzeczywiście liczą na ludzką naiwność

  Oczywiście Sandzia uznaje listy Pawła i Łukasza że wszelkie proroctwa miały się wypełnić w czasie ówczesnym,
  Prorok Jeremiasz napisał co innego:
  Jr 30:
  (19) I rozbrzmi z nich pieśń dziękczynna i okrzyk weselących się, rozmnożę ich i nie będzie ich mało, uczczę ich i nie będą już w pogardzie.

  (20) Jego synowie będą jak niegdyś, a jego zgromadzenie ostoi się przede mną, lecz wszystkich jego ciemięzców ukarzę.
  (21) Z niego wywodzić się będzie jego książę, a jego władca wyjdzie spośród niego; i pozwolę mu przystąpić i zbliżyć się do mnie, bo któż narażałby swoje życie, by zbliżyć się do mnie? – mówi Pan.
  (22) I będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem.
  (23) Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głową bezbożnych się kłębi.
  (24) Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.

  I tak od 8:25 dał jasno do zrozumienia że wie że Królestwo Boże jest tu na ziemi a nie w niebie czyli jednak czyta a dalej dezinformuje.

  Oj bolał ich ten artykuł:
  http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm
  Dlatego powstała kontra w postaci Wielkiej Lehii czyli powrót do satanizmu w innej formie.

  I dlatego muszą powiedzieć że Lucyfera nie ma (9:18):
  Zaraz zaraz a kto kiedy mówił że Lucyfer istnieje ?
  [[https://www.youtube.com/watch?v=ZpH1i_Mk5QQ]]
  Zmiana zdania bez uprzedzenia ? Czy

  A Isus jako syn Lucyfera… czyli co w Watykanie takie tumany i nie wiedzą że czczą nieistniejącego Boga ?

  Ale zaraz zaraz a Archonci vel Lucyfer,
  [[https://www.youtube.com/watch?v=PIyRx3LzThk]]
  Tutaj upadli aniołowie pod gnostyckim terminem Arch-onci którzy stworzyli coś tam coś czyli istnieją

  To jak Sanjaya, atakujesz panie Rzymu a skrywasz największe ich tajemnice ?
  https://liksar.wordpress.com/2016/12/02/biblijni-giganci-12/

  A dalej Sandzia gada bzdury że Miriam była wieczną panną, taki znawca wiedzy a wie że Miriam (Maria) miała dzieci z Józefem ? że Isus miał braci ? Przecież sam to mówił w jednym z filmów ? Zapomniał ? Biblia nic nie mówi że Miriam była wieczną dziewicą, ale czciciele Kybele/Izydy dalej chcieli czcić owe bóstwo to wymyślili że nadal będą kultywować te rytuały ale Magma Mater będzie od teraz znana jako Stabat Mater, tylko imiona pozmieniali.

  Chwalić bóstwa pogańskie za to że mieli żony i dzieci ?
  Coraz bardziej nie podoba mi się ten satanista Sanjaya, pachołek Watykanu. Ups przepraszam Drugiej Fali satanistów.
  Chwalić aniołów (zbiegów z nieba) za to że namiętnie rżnęli ziemskie kobiety a te w bólach rodziły im ogromne metrowe potwory ?
  Taki cymbał czy celowo miesza prawdę z kłamstwem
  Sandzia atakuje Isusa za to że nie miał żony i dzieci, a ja się pytam czy w takim razie Sanjaya ma żone, dzieci, rodzinę ? Jak to znaczy że jest wysoce obłudnym i nieprzyjemnym charakterem:
  Mateusza 7:
  (1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
  (2) Albowiem jakim sądem sądzicie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.
  (3) Dlaczego widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
  (4) Jakże więc powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, skoro belka jest w oku twoim?
  (5) Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

  Szkoda że nie wyjaśnia głównego tematu Biblii a jak próbowałem wyjaśnić
  A brat Henryk wyjasnił:
  http://www.zbawienie.com/dobranowina.htm
  I nie trzeba posiadać niewiadomo jakich darów Ducha Bożego.

  Szkoda że zapomniał powiedzieć Saruman o tym że mąż matki Isusa był cieślą (a podobno jest to złe tłumaczenie i chodziło o rzemieślnika) I wiele wynika z tego że Isus był za młodu rzemieślnikiem…
  Sanjaya też nie słyszałem by pracował, zresztą co mnie obłudnicy.
  O i Szydłowskiego Pawła cytuje że niby na Isusa łożyły kobiety, ekhm. Szkoda że nie wskazał żadnych wersetów. Co mnie że powie że jest tak napisane, skoro takich wersetów nie ma…
  Nic dziwnego że atakuje innych czarowników aby zyskać wiarygodność i przejąć zagubiony elektorach na swoją stronę,

  O i cytat z Biblii o plemieniu żmijowym.. coś tu nie gra. Wcześniej chłop zanegował istnienie lucyperka, węża.
  Plącze się w zeznaniach ale brnie

  Atak na KRK, czy Isusa to przykrywka. Chodzi o to że taki młody człowiek może odciąć się religii by powrócić do Boga i jego przykazań zabraniających kradzieży, mordów czy zła więc diabeł wymyślił takich Sanjayów aby odciągneli ludzi od Boga i Prawa.
  By człowiek stał się tak zdegenerowany aby Bóg musiał unicestwić takiego w trosce o bezpieczeństwo innych…hmmm

  —–

  Polubienie

 2. * Sytuacja w Edenie jest niezwykle prosta. Wystarczy zauważyć kto komu tam zarzuca kłamstwo – jak ktoś zarzuca kłamstwo Bogu (mówi że Bóg kłamał) to stoi po stronie fałszywej iluminacji.
  Tymczasem w Edenie anioł zasugerował człowiekowi najpierw zwątpienie w Boga a później sugestia samowoli że człowiek sam może stać się bogiem i stanowić prawo. Dobre, z jednej strony Bóg jest bee, nie dał człowiekowi wiedzy i tak dalej z drugiej strony przecież to mity.
  ”Najlepsze” jest to że odrzucenie Prawa nie gwarantuje wolności od Prawa
  Lucyferyści mają to do siebie że często mówią o pozytywnych rzeczach ogólnikowo – miłość, wiara, nadzieja
  ale nie mają pojęcia czym jest miłość czy inne wyższe uczucia.
  Lucyferyzm polega na wyduszeniu tych uczuć i stworzeniu istoty bezdusznej.

  Hipostaza Archontów przedstawia Księgę Rodzaju oczami diabła i dlatego dzieło nie licząc symboliki jest nielogiczne bo ma być pomieszane.

  Ostatnio przerabiam nieco dzieła z etykietą Gnostycyzm i nawet po pobieżnym spoglądaniu wnioski nasuwają się same:
  – Nie można wrzucać do jednego wora, Gnostycyzm jest jak New Age – umiarkowany, radykalny i nawet zdarzają się całkiem odmienne poglądy. Radykalny Gnostycyzm to takie kościelne Pawłościaństwo – Bóg jako Demiurg Samael, Doketyzm, nie należę do tego świata i muszę się z niego dosłowie uciec poprzez mantry tantry medytacje jogi i tym podobne.

  Świat jest wielobarwny i czepianie się kogoś za to że patrzy na dany temat z innej perpektywy jest sianiem fetoru i nie łączeniem ludzi a tworzeniem podziału. Nie lepiej czepiać się doktryny zamiast kogoś że w to wierzy ?
  Często jest tak że osoby uważają że tylko oni mają rację i każda polemika tylko wzmacnia ich tezy (według nich) bo skoro oni są prawdą a ktoś nie ich nie podziela to znaczy że walczą z systemem czy kłamstwo z nimi walczy.
  Niedobrze jak ktoś uznaje siebie za boskiego wysłannika a nie ma na to dowodów poza podszeptami demonów czy własnym urojeniem (każdy ma inne urojenia, nieomylność jest jednak niebezpieczna kiedy taka osoba może wybierać wpływ na innych)

  Jeszcze jedno:
  Ocenianie a Potępianie to dwie różne rzeczy, oceniać można a nawet trzeba wszystko i wszystkich poprzez wyrażanie własnej nienatchnionej opinii
  Potępianie u ludzi jest często niesprawiedliwe a nawet szkodliwe jeśli nie znamy tej osoby. Można mieć kilka poszlak ale poszlaki są często niewystarczające.
  Tego typu straszenie i rzucanie epitetami – ten agent, ten ruski agent, ten satanista, ten pojeb, ten coś tam jest także niedobre
  Niewielu chce wytłumaczyć te rózne terminy i dlatego rozdzieliłem różne terminy
  Ogólnie nie wyjaśnia się terminu Satanizm, Satanista i tak dalej. Mówi się ci masoni, ci iluminaci, ci sataniści, ci lucyferianie ale nie jest jasne jak to możemy rozpoznać i co nie jest satanizmem
  Bez Biblii nie da się określić czym jest satanizm ze względu na jedynobóstwo i krytykę wielobóstwo jako kult demonów, aniołów

  Jaka jest różnica między debilem a pojebem – taki Sandżajowski temat
  De-bil z natury jest nieszkodliwy, nie myśli. Większość ludzi staje się debilami z powodu innych tychbili piorących jemu mózg. Przypominam że termin debil jest naukowy.

  Pożyteczny idiota, niby debil ale on działa nieświadomie taka marionetka polityczna
  Poieb – osoby niebezpieczne dla otoczenia, wariaci, psychopaci, opętańce, od takich z daleka bo mogą w każdej chwili posłać na tamtem świat.

  Ludzie są za bardzo impulsywni i reagują gwałtownie a później muszą łagodzić sytuację… no ale lepiej wiedzieć że taka osoba wybucha a później spokój a zazwyczaj psychopatów nie łatwo rozpoznać.
  Ważny jest wzajemny szacunek zarówno wobec ludzi jak i zwierząt, nieprzyjaciół można unikać – szanować odmienność. Grigori oraz zawodowi kłamcy nie szanują odmienności ale udają jacy to są tolerancyjni.
  Tak więc ocenianie jest dobre, a osąd pozostawić Bogu.
  Owszem prawdę nie powinno się trzymać w ukryciu i mówić jak jest ale czy wyzwiska w stylu rzucania hasłami to mówienie prawdy czy sianie raka.
  To że ktoś mówi o Illuminatach nie gwarantuje jego uczciwości, chyba że oprócz straszenie i pokazywania problemu daje rozwiązania, uspokaja i prowadzi do jakiejś sensownej opcji. Jeśli tylko podaje męczące informacje (zwala na jedną grupę) a nie wyjaśnia jak to działa, jak zerwać kajdany systemu i nie daje linków do prawdziwej gnozy (gnoza to poznanie, Gnostycyzm zawiera małą ilość gnozy – celowy zabieg)…
  Inaczej, jeśli ktoś nie zachęca do poznawania prawdy, mądrości i nie łączy a tylko straszy wszystkimi i wszystkim to sieje raka i nadal ogłupia

  Ciekawe tak swoją drogą że ostatnio coraz więcej pojawia się materiałów na temat NWO, często są to informacje w stylu straszaków – żydzi, masoni, iluminaci
  Druga Fala (kontrolowana opozycja) także podłączyła się do pokazywania brudów Syjonistów, dlaczego ?
  Aby uzyskać wiarygodność i pokazać w przyszłości że chwilowa Nowa Złota Era która nastanie to ich dzieło.
  Na kusmitów szanse procentowe maleją – do Ufiaków i Reptilian potrzebny jest Heliocentryzm, Darwinizm i Bing Bang.
  Ale chwyt na ”bogów” jako Annunaki ma większe szanse ale niezwiązany z Heliocentryzmem. Jak nie zza lodu to z innych wymiarów np. Niebo.

  Polubione przez 1 osoba

  • 0vKa bym się skłanial do Bestii ujawnionej właśnie „zza lodu” tzn wkręcili by ludzią ze takich płaskich ziem ze słońcem i księżyce jest nieskończenie wiele właśnie na plaszczyznie lodu …nieskończona ilość światów ze swoimi sloncami niczym planszy posrod bezkresnego lodu
   Ujawnią PZ ale po swojemu a kłamstwo heliocentryzmu zrzuca na obecny NWO i zyskają ogromne zaufanie . I Stworzą nowe NWO czyli kraina z filmów, wysoka technologia itd śmietnik SF…
   Ale nas nie oszukują i „2” świadków będzie ich demaskowac myślę że Eliasz będzie jednym z nich ☺ a z nim żartów nie było 😆

   Polubione przez 1 osoba

   • Dziwne że większość chrześcijan nie ma oporów żeby uwierzyć w Darwinizm, UFO, Wielki Wybuch i tego typu bajki
    Ufo i Reptilianie współgrają z Heliocentryzmem jako goście z innych planet.
    Ale… coraz więcej pojawia się filmów w których autorzy wyśmiewają Heliocentryzm i promują ziemię okrąg – Dubay, Satanjaya, Murphy i jeszcze wielu innych
    PZ raczej natychmiastowo naprowadza na Biblię, a osoby typu Dubay promują nam nauki powiązane z New Age i tego typu bajki.
    Możliwe że elita Płaskoziemców to także kontrolowana opozycja, elita ezoteryczna jakimś dziwnym trafem ma powiązania z Zielonymi czyli z wojskiem.

    Są dwie metody działania:
    Są ci ludzie (w negatywnym świetle) albo obsesyjnie antychrześcijańscy albo ekumeniczni
    Ekumeniczni w tym sensie że Budda, Jezus Pawłościański, Mahomet i tak dalej należą do jednej rodzinki.
    Ekumenizm + NWO + New Age, jakoś są ze sobą powiązane.
    NWO to system polityczny, Ekumenizm to próba połączenia wszystkich religii i zastąpienia ich najpierw Nju Ejdzem.
    Oczywiście Rzym nie będzie w tym przypadku chylił czoła przed innymi. Oficjalnie mówią o miłości, pokazują wady tych religii a wewnętrznie chodzi o wspieranie pomieszania z poplątaniem (New Age) nawet kosztem Pawłościańskiego Chrzesćijaństwa..

    Czołowi rycerze New Age nie mają oporu by robić sobie fotki (Sithin) z Hezuitami czy pomimo kreowania siebie na antystemowców być z systemem.

    Wieczorem nieco zastanawiałem się o co chodzi z Ickem, facet podobnie jak Santadżaja obaj ujawniają wiele elementów prawdy nawet jeśli ją wszyscy znają, jest od kogoś i tak dalej…
    Nawet jeśli Icke nie służy ludziom (agent) to sam przyznaje się że został poinstruowany przez jakieś byty astralne czyli demony.

    Oglądałem wczoraj filmik Etera dotyczący Hologramów –

    Super sprawa i niektóre HoloGramy wyglądają naprawdę realistyczne (te nowsze)..
    Zaleta hologramów: można zapewnić ludziom świetne widowisko

    Ale czy nie będzie Bestyja chciała wykorzystać Hologramów w jakiś sposób żeby ludzi oszukać – na pewną będzie się dwoić i troić więc można się spodziewać wszystkich założeń.
    Co można ludziom pokazać co będzie karygodne w oczach Boga ?
    Stawiałbym na jakiś teatrzyk
    Fałszywy Mesjasz… ale przecież Lubawicze mogą sami wyprodukować swojego Moszjaha, albo pokazywać zarówno człowieka jak i nadczłowieka (robota czy hologram wychodzący z nieba).

    Nie można zapominać o kilku kwestiach:
    – Najnowsza technologia nie jest pokazywana od razu, używamy technologii nieco przedawnionej
    – Za głośno słychać na temat super ultra tajnych planów – Haarp, Blue Beam, Smugi Chemiczne (Chemtrails). Czy może ktoś chce żeby to było ujawnione i w razie czego wykorzystać to przeciwko Bogu.
    Jak się pojawi Mesjasz to można w razie czego powiedzieć że to projekt Blue Beam i takie tam.
    Możliwości jest mnóstwo i na każdą trzeba być przygotowanym.

    Wiadomo jednak że przyjdzie 2 świadków (stawiam na Henocha i Heliasza, choć nie jest to taki pewnik liczę na zaskoczenie) którzy będą odkręcać te bzdury

    Nawet trzeba pamiętać że najciemniej jest pod latarnią i najwięksi przeciwnicy jakiejś grupy (np. Syjoniści) mogą się okazać kontrolowaną opozycją, istnieje taka możliwość.

    Zwracam uwagę na to jakie dana osoba proponuje nam rozwiązanie – Pokojowe czy Wojenne, jak Powstania czy inny rodzaj rozlewu krwi to wiadomo o co chodzi.
    Alternatywni panowie i panie niby coś tam mówią o Syjonistach, KRK, Chazarach i takie tam ale mało który szuka Boga, szukają siebie.
    Jeden pan (chyba od Potockiego) mówił nie najgorzej ale znowu nie szukał ratunku u Boga a u Marii.
    Nie potępiam, ale mało który szuka Boga – zawsze pojawia się albo Magma Mater Kybele albo jakiś inny wybawiciel.

    A…jeszcze o Hrabju co wyskoczył jak wielu innych jak Filip z konopii
    Retoryka anty USA, anty zachodnia, anty banderowska, anty chazariańska czyl dla alternatywnych na plus
    Do tego Wielka Lechia…
    Ale… Hrabiego wypromowały albo na odwrót telewizje alternatywne (podobno niezależne) i to trochę dziwne jak jeden człowiek skacze z jednego kanału alternatywnego do drugiego…
    Jeszcze pamiętam jak to ”TV Narodowa” była na fali z równymi dziwnymi osobami którzy nie wyglądali na w pełni normalnych no ale może taki był cel żeby pokazywać takich biedaków jako wzór Polaka patrioty-katolika…
    [[https://www.youtube.com/watch?v=TlLjpRvQWQE]]
    Trzeba jednak uważać bo ostatnio pojawiają się coraz to nowsze postacie, trudniejsze do rozpoznania po której stoją stronie
    Po za tym na mówieniu prawdy też można dużo $$$ zarobić

    * Jeszcze jedno… jeśli Heliocentryzm to lipa, to Ufo także okazuje się lipą czyli te istoty (upadli i demony) nie pochodzą z innych planet a muszą się w jakiś sposób ukazać….

    Polubione przez 1 osoba

 3. A gdyby wciśneli ludzią coś takiego :

  http://truthrising.net/flat-earth-1000-year-old-buddhist-map/

  Puścili by w głównych mediach ze są z dalszych „krain” tudzież kontynentów i ze nas stworzyli ale KK do spolki z Syfonistami nas oklamywali i chcieli nas pozabijac (depopulacja) I ONI nie mogli dluzeje stać z boku i przybyli nas uwolnić -Nasi bogowie – przełamujac swoje zasady co do nieinterweniowania w nasze sprawy ale nie mogli dłużej patrzeć na nasze nieszczęścia. ….. biedni
  Możliwy scenariusz tej szopki w której nie ma miejsca dla Boga lub będzie on przedstawiony jako Patrone tych złych Syfonistow z Watykanem na czele bądź co bądź Oni będą NAJLEPSI 😅

  Ludzkość jest tak nasiaknieta smietnikiem SF ze lyknie prawie wszystko ….Szkoda ze tak trudno uwierzyć w Boga i zaufać jemu zwłaszcza Naszym rodaka -Ludowi o twardym karku ,nieposlusznemu szukającemu pomocy u Egiptu czy Asyri i nazwanemu przez samego Boga Narodem Głupim i buntowniczym .
  -Bóg? Jaki Bóg jaja se robisz ??
  -Jezus co ty pieprzysz -taaak Jezus Cię kocha haha
  -CO ty gadasz przybyli nasi konstruktorzy ja pierdole jak w tym filmie !!!!
  -Człowiek jest od małpy przecież to udowodnione nie słyszałeś tego Profesora
  SMUTNA PRAWDA -EFEKT WIELOLETNIEGO PRANIA MÓZGÓW
  A Biblia leży na półce i tak ciężko ją wziąć do rąk i chociaż otworzyć. …..

  Polubienie

 4. A Płaska Ziemia….
  Oglądałem ostatnio filmik Etera o PZ i podobało mi się to że nie mówił wprost że mamy HC czy PZ a obalał w sensowny sposób argumenty (w tym przypadku skafandry bo skoro oni twierdzą że w tym kosmocie istnieje realne zagrożenie dla ich życia a oni robią sobie z tych lotów jaja w tych stacjach kosmicznych…. a po drugie (moja teza) oni ciągle mówią że polecimy na Marsa w XXXX roku a później… cisza i nagle sobie znowu przypominają o Marsie. Po prostu albo nie mają takiej technologii albo ściemniają na maxa dając ludziom nadzieję na kolonizację nowych światów a do tego wspierają inne teorie nieukowe jak Darwinizm.


  Tak na papierze wiele różnych nam wmawianych czy obiecywanych rzeczy jak Repatriacje wojenne wyglądają dobrze ale…
  Dlaczego tylko od Niemców i dlaczego rękami Syjonistów ?
  Dlaczego Niemcy nie mogą domagać się za straty wojenne podczas II WŚ z rąk USA, Anglii, ZSRR I Francji
  Tak samo Japonia o odszkodowanie od Usańczyków

  Polacy mogą prosić o odszkodowanie od Żydów za to jak im się odwdzięczali, od Francuzów i Anglików i Rzymu jak ich zdradzali i tak dalej
  Każdy każdego może prosić o kasę ale tu przecież nie chodzi tylko o pieniądze

  II WŚ nie była wymysłem wyłącznie jednego człowieka – pacynki, ciekawe że Hitler był takim Niemcem jak Stalin Ruskiem….

  Hmmm tak słuchając różnych celebrytów zachodzi pytanie…. skoro wiedzą że polityka to bagno, syfoniści i tak dalej to po co się tam pchają ?

  Jeden Hrabia Potocki to sobie wymyślił że 3/4 w rządzie to żydzi, oczywiście źródło nieznane dlaczego nie 1/4 albo 90% albo lepiej wszyscy co nie popierają projektu II RP to żydzi czyli ponad 75% populacji Polski.

  Po drugie, bogiem syjonistów jest złoto i zapewne nie będą chcieli oddawać jakimś Polakom część swoich pieniędzy no chyba że chwile te pieniądze odzyskają…

  No ale… nastroje antysyjonistyczne, antyiluminackie, antykatolickie, antyIslamskie są teraz bardzo w modzie a ludzi łatwo podburzyć a chociażby do realizacji planów Pike’a

  A to że nam Braun, Potocki czy inny Korwin obiecują cuda i przy okazji wyjawiają dużo prawdy… a mamy gwarancję że jeden drugi trzeci spełni obietnice i zapewni bezpieczeństwo nie tylko Polakom ale i pozostałym narodom Słowiańskim ?
  Z natury politykom czy ludziom pchającym ryjki do władzy trzeba zaglądać wielokrotnie między zęby – być podejrzliwym

  Osobiście mam takie przeczucia pod którymi na 90% bym się nie podpisał że Projekt Chrabja, Projekt Trump, Projekt Putin, Projekt Płaska Ziemia bez Biblii… może pośrednio pochodzić z tego samego źródła.

  Warto przyglądać się co ci różni panowie mają nam za zaoferowania, jak na razie kreują siebie na przyjaciół ludu (Trump to inna kukiełka, z jednej strony odgrywa Koreański teatrzyk a z drugiej strony ma retorykę wojenną)
  Ciekawe że coraz głośniej mówi się o pewnych tematach jak Syjoniści, KRK, PZ… wcześniej tematy Tabuuu

  Niby coś tam nam się ujawnia ale znowu nie podają najważniejszych rzeczy a to co ludzie chcą usłyszeć albo już dawno wyczytali na internecie.
  Generalnie odgrywają przed nami teatrzyk i ta retoryka antysyjonistyczna może być zasłoną dymną, sami żydzi mogą wykorzystywać antysemityzm do swoich celów a winę zwalić na ogłupionych chrześcijan i ortodoksyjnych torystów (nie mylić z chasydami)

  Możliwe że te różnegwiazdy celowo nam mówią wiele prawdy w taki sposób aby niewielu w to uwierzyło albo tworzą burdel albo coś jeszcze innego.

  Wielu z nich mówi zróbcie, działajcie i tak dalej a Bogu nic pozytywnego nie wspominają…

  O Chazarach za to jest głośno i nie zdziwiłbym się gdyby ci ludzie pod kierownictwem Lubawiczów zapragnęli by tych ziem pokazując przy tym swoje Chazerskie korzenie.
  Diabłu jest to na rękę bo z tego by wynikało że:
  – naród wybrany sam się wybrał
  – naród wybrany to nie Semici
  Przy okazji wiele tego typu osób atakuje Biblię (często u ezoteryków jest tak że atakują niemiłosiernie ST a bronią albo zniekształcają NT)

  Ale… skoro rzekomi Izraelici to Jafetyci (Chazarowie) to w takim razie gdzie podział się dwunastoplemienny Izrael…
  To już osobny temat i założę się że przez wielu będzie/jest cenzurowany, zbywany albo coś tam jeszcze

  Polubienie

 5. Fajnie kontemplować na temat kontrolowanej opozycji syjonistyczni agenci pozujący na przeciwników czy świeższe bandziory grzybowi ludzie.
  Z tego powodu aby zyskać zaufanie ci świeżsi poświęcają syfonistów z niższej półki, ba! pozwalają ich nawet zakasować ludziom normalnym albo swoim nowym projektom.
  A wszystko w celu ukrycia przed nami rzeczywistości dostajemy w zamian śmieszne argumenty czy płaski księżyc nie jestem grafikiem choć od razu widać że jest to sztuczne włącznie z grafiką ziemi… Wymyślają słonie a sami dają takie dziadowstwo wrzucają przy tym ludzi którzy torpedują temat nie tylko PZ, HC, UC,

  Naturalnie celem jest zachęcenie jak największej ilości ludzi do porzucenia Boga i wszelkiej moralności oto cały okultyzm by sam człowiek świadomie odrzucił Prawo Boga,
  A do tego potrzebne jest coś co zawiera mnóstwo prawdy perfidnie zmanipulowanej – Listy Pawła
  Przy Pawle Buddyzm, Syjonizm i Islam to małe piwo
  Przecież to Szaul wprost atakuje Prawo Boże czyli nie jest przyjacielem Jego Boskiej Obecności będącego ponad wszelkim stworzeniem!
  Nowo Narodzone Chrześcijaństwo to także oszustwo, bardzo wygodne oszustwo które odrzuca ST ale wielbi NT a dokładnie Chrystusa… Pawła
  Bóg satanista moim panem jest Jezus, tak to mniej więcej wygląda
  Niejeden wróg Boga może nam pokazać ten rodział
  http://www.bibliamesjanska.com/Pwt/13.html
  Tymczasem mówi on o czasach kiedy każdy znał Boga więc idolatria w kraju gdzie króluje Bóg jest jawną kpiną…
  (6) Jeśliby rodzony twój brat albo twój syn, albo twoja córka, albo twoja żona, albo twój przyjaciel, którego miłujesz jak siebie samego, namawiał cię potajemnie, mówiąc: Chodźmy i służmy innym bogom, których nie znałeś ani ty, ani twoi ojcowie,

  (7) Któremuś spośród bogów ludów będących wokół was, zarówno tych bliskich jak i tych odległych od ciebie, od krańca ziemi do krańca ziemi,

  (8) Nie zgodzisz się ani go nie usłuchasz, a twoje oko nie zlituje się nad nim i nie pożałujesz go ani go nie ukryjesz,

  (9) Ale nieodwołalnie zabijesz go. Ty pierwszy podniesiesz przeciw niemu swoją rękę, aby go zabić, a potem cały lud,

  (10) I ukamienujesz go, zadając mu śmierć za to, że usiłował odwieść cię od Pana, Boga twego, który wyprowadził cię z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
  (11) A cały Izrael usłyszy i zlęknie się, aby już nie popełnić u siebie tak złego czynu jak ten.
  (12) A jeślibyś usłyszał, że w jednym z twoich miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, mówi się:
  (13) Wyszli mężowie niegodziwi spośród ciebie i zwodzili mieszkańców swego miasta, powiadając: Chodźmy i służmy innym bogom, których nie znacie,
  (14) To gdy wyśledzisz, zbadasz i dowiesz się dokładnie, a okaże się prawdą i rzeczą pewną, że taką obrzydliwość uczyniono pośród ciebie,
  (15) To bez litości zabijesz mieszkańców tego miasta ostrzem miecza, obłożysz je klątwą i wszystko, co w nim jest, także jego bydło, zabijesz ostrzem miecza,

  Kara śmierci dotyczyła ponieważ krajem rządził sam Bóg, 12 plemion było zjednoczone a wokół pełno Żydów (Edom, Filistea) i nie było mowy że nie wiedziałem… co innego dzisiaj kiedy ludzie nie znają Boga
  Ci wielcy przeciwnicy oni tego kompletnie nie rozumieją

  3 Mojżeszowa 19:
  (11) Nie będziecie kradli i nie będziecie się zapierali i nie będziecie okłamywali jeden drugiego.
  (12) Nie będziecie fałszywie przysięgali na moje imię i nie będziesz znieważał imienia Boga swojego; Jam jest Pan.
  (13) Nie będziesz uciskał swego bliźniego i nie będziesz go obdzierał. Nie będziesz zatrzymywał u siebie przez noc do rana zapłaty najemnika.
  (14) Nie będziesz złorzeczył głuchemu, a przed ślepym nie będziesz kładł przeszkody, ale będziesz się bał Boga swojego; Jam jest Pan.
  (15) Nie będziecie czynić krzywdy w sądzie; nie będziesz dawał pierwszeństwa biedakowi, ale też nie będziesz miał względów dla bogatego. Sprawiedliwie sądzić będziesz bliźniego swego.
  (16) Nie będziesz szerzył oszczerstw wśród ludu swojego i nie będziesz nastawał na życie swego bliźniego; Jam jest Pan.
  (17) Nie będziesz chował w sercu swoim nienawiści do brata swego. Będziesz gorliwie upominał bliźniego swego, abyś nie ponosił za niego grzechu.
  (18) Nie będziesz się mścił i nie będziesz chował urazy do synów twego ludu, lecz będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Jam jest Pan!

  5 Mojżeszowa 10:
  (12) Teraz więc, Izraelu, czego żąda od ciebie Pan, twój Bóg! Tylko, abyś okazywał cześć Panu, swemu Bogu, abyś chodził tylko jego drogami, abyś go miłował i służył Panu, swemu Bogu, z całego serca i z całej duszy,
  (13) Abyś przestrzegał przykazań Pana i jego ustaw, które Ja ci dziś nadaję dla twego dobra.
  (14) Oto do Pana, twego Boga, należą niebiosa i niebiosa niebios, ziemia i wszystko, co na niej się znajduje,
  (15) Jednak tylko do twoich ojców przywiązał się Pan, twój Bóg, aby ich miłować, a po nich wybrał ze wszystkich ludów was, ich potomków, jak to jest dziś.
  (16) Obrzeżcie więc twardość waszego serca, a nie będziecie zatwardzali waszego karku,
  (17) Gdyż Pan, wasz Bóg, jest Bogiem bogów i Panem panów, Bogiem wielkim, potężnym i strasznym, który nie ma względu na osobę ani nie przyjmuje darów,
  (18) On wymierza sprawiedliwość sierocie i wdowie, a miłuje obcego przybysza, dając mu chleb i odzież.
  (19) Więc i wy miłujcie obcego przybysza, gdyż sami byliście obcymi przybyszami w ziemi egipskiej.
  (20) Pana, Boga swego, będziesz się bał, jemu będziesz służył, przy nim będziesz trwał i na jego imię będziesz przysięgał.
  (21) On jest twoją chwałą i On jest twoim Bogiem, który dokonał z tobą tych wielkich i strasznych rzeczy, jakie oglądały twoje oczy.
  (22) W siedemdziesiąt osób zstąpili do Egiptu twoi ojcowie, a teraz Pan, twój Bóg, uczynił cię licznym jak gwiazdy na niebie.

  Coraz bardziej wkręcam się w Manicheizm, bardzo dobre pióro choć odprawianie mantr mi nie odpowiada.
  https://basileia785.wordpress.com/2018/07/04/ksiega-mar-mani-khaila/
  Rozdział 6 Wpływy Ahrimana występują na wiele różnych sposobów.. Dopóki istnieją wrogowie, prawda zostanie stłumiona, ale prawda i światło zawsze będą zwycięskie.
  Rozdział 12:Generuje miłującą dobroć dla wszystkich żywych istot; Bądź wdzięczny za wszystko, co masz i kiedy to możliwe, okazuj swoją miłującą dobroć, dzieląc się z tymi, którzy mają mniej szczęścia i są w potrzebie. Nie zaniedbuj opieki nad istotami ludzkimi, ubogimi, starszymi i zwierzętami. Wszystkie te żywe istoty zasługują na twoje współczucie. Twoim obowiązkiem jest chronić dzieci i osoby zagrożone psychicznie przed wykorzystywaniem.

  Nie wszystko musi mi się podobać przecież Manicheizm ma coś z Buddyzmu…. poza tym mylę Mandeizm z Manicheizmem.
  Ciekawe jak wiele dróg prowadzi do Boga wystarczy być dobrym człowiekiem, przeczytać Biblię by się dowiedzieć że nie jest ona aż tak potrzebna dla przeciętnego człowieka który ma to wszystko dawno zakodowane przez Boga.

  Najwspanialsza nowina na świecie i nikt o tym nie mówi że Bóg zamierza uratować większość ludzkość ?
  Nowe Niebo i ziemia i nikt o tym nie mówi ?
  Chrześcijanie nie cieszą się że zostana wyedukowani a ich oprawcy poniosą karę ? Izraelici nie cieszą się że zostaną zjednoczeni przecież jest na to setki wersetów i nikt nawet nie próbuje ich negować co prawda są agenci po forach blogach jutubach mediach którzy mówią jak to Bóg okrutny jaszczur i nie dają dowodów pokazują swoje zakłamanie, polecam Księgę Ezechiela i Henocha bez tego ani rusz. 2 List Piotra też nie najgorszy

  Sam musiałem doczytać kilka gnostyckich pism by się dowiedzieć że obie strony błądziły choć taka Egzegeza O Duszy robi wiele dobrego, Manichejskie Psalmy wyśmienite

  O tym jednak cały świat zgodnie milczy
  5 Mojżeszowa 28:
  (8) Pan każe, aby było z tobą błogosławieństwo w twoich spichlerzach i w każdym przedsięwzięciu twoich rąk. Pobłogosławi cię na ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój.

  (9) Pan ustanowi cię sobie jako lud święty, tak jak ci poprzysiągł, jeżeli będziesz przestrzegał przykazań Pana, Boga twego, i chodził jego drogami.

  (10) I ujrzą wszystkie ludy ziemi, że imię Pana jest wzywane u ciebie, i będą się ciebie bać.

  (11) Ponad miarę obdarzy cię Pan dobrem w twoim potomstwie, w rozpłodzie twego bydła, w plonach twojej roli, na ziemi, co do której Pan poprzysiągł twoim ojcom, że ci ją da.

  (12) Otworzy Pan przed tobą swój skarbiec dobra, niebiosa, aby dawać deszcz na twoją ziemię w czasie właściwym i aby błogosławić wszelką pracę twoich rąk tak, że będziesz mógł pożyczać wielu narodom, ale ty sam nie będziesz pożyczał.

  (13) I uczyni cię Pan głową, a nie ogonem, i będziesz zawsze tylko na górze, a nigdy nie będziesz na dole, jeżeli będziesz słuchał przykazań Pana, Boga twego, które ja ci dziś nadaję, abyś ich pilnie przestrzegał;

  (14) Nie odstąpisz ani w prawo, ani w lewo od żadnego ze słów, które ja wam dziś nakazuję po to, a by pójść za innymi bogami i im służyć.

  Polubienie

  • Niestety nadeszły takie czasy …
   Jakby nie patrzeć, nie ma sensu dyskutować ani z dezinfomatorami ani z ”antysystemowcami” którzy siedzą po Jutubach i Fejsbukach.
   Przeciez wiadomo że Fb to CIA a YT to żydy czyli obcy kapitał, CDA to Filmy, na vimeo trzeba słono zapłacić a mimo to wszyscy wielcy Polacy Lehici wyszukują platwormy w których panują żydzi, niemcy i kto tam jeszcze jest tylko nie swój.
   Zakładają konta na obcej platwormie i później płaczą że żyd usuwa im materiały ponadto na żydowskiej platwormie mówią że chcą walczyć ż zydami….
   Nie wiem czy to ten film, dla mnie jest to oczywiste że obcy kapitał nie będzie wspierał Słowian

   Soros kupuje obce media
   https://nczas.com/2019/01/27/gra-o-radio-zet-teraz-chce-je-kupic-soros-pawlowicz-nie-bedzie-zgody-rzadu/
   Kupuje bo może, i co mam mówić że uj bo kupuje niemieckie media w Polsce

   Podobnie z YT, gdyby tak kilku Jutuberów z dziedziny News, Polityka, Prawica złożyłoby się na kupienie Polskiego serwera, co za problem każdy daje po kilka setek + datki wiernych opłacają informatyka + serwer w USA i maja swój Polishtube i tam mieliby swoje materiały, swoje filmy i żaden z YT czy Fb nie mógłby usuwać filmów kiedy chce.
   Wordpress jest akurat świetny do pisania, Rodo smrodo tutaj nie dosięga ponieważ Acta 2 dotyczy UE a nie USA. Niestety gorzej idzie z zarabianiem, gdyby jednak ci wszyscy patryjoci złożyliby się na własny Jutub…..
   Nie zrobili tego a nawet gorzej, nie chcą tego tak jakby by im było na rękę to że YT i Fb ich blokuje a następnie wyrzuca co jakiś czas, mają preteks….

   Jest nawet gorzej, internet narzędzie edukacyjne powoduje zidiocenie społeczeństwa, normalny kretynizm widoczny na popularnych platwormach w rękach obcych typu YT i FB – widać doskonale po komentarzach….
   Niby dużo cennych informacji a z drugiej strony promowani są oszołomowie, wariaci, dziecioroby, alimenciarze, czarownicy, wróżki i cała masa ekhm…
   Wystarczy popatrzeć pod kątem intencji tychże gwiazd, duża część dostała kopa ze swoich służb teraz walczą o swoje. Niektórzy pewnie nadal działają jako wolni strzelcy heh ludzie bez honoru.
   Trzeba nie mieć honoru, siedzieć na żydowskim YT i płakać że YT usuwa filmy.

   * Ostatnio pokazywano tego co spalił kukłę Sorosa, hmm nawołuje coś do nienawiści wobec mośków, jak dla mnie to może być prowokacja do rozlewu krwi czyli kontrolowana opozycja

   O tak zwanych uduchawiaczach szkoda gadać….jedno wielkie bagno wędkarzy, New Age i tym podobne jest dla opuszczonych czy zrażonych do największych religii i tam czychają na nich predatorzy. Tam czekają na nich specjaliści od manipulowania słabszymi ludźmi. Taki Popko przecież miasto astralne nie jest czymś nowym a jednak zadziałało, większośc rzeczy opowiadanych przez egzozagadki nie jest możliwe do sprawdzenia – po prostu wyrażają opinie albo komfabulują wyłudzając przy tym kasę od ludzi za magiczne wynalazki. Tak się wydaje że celem nr 1 są pieniądze, nie zawsze ponieważ są ”głupi wariaci” i wariaci interligenti, psychopaci, socjopaci itd.
   Dużo takich pozornie idiotów może być właśnie socjopatami, nawet niektórzy psychologie mówią że są to istoty bezduszne. Są bardzo inteligentni, maskują się idąc po trupach do celu.
   https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/socjopatia-to-zaburzenie-osobowosci-co-5-ta-osoba-moze-byc-socjopata-aa-L5ep-z7vm-FMiw.html
   Jakoś tak się składa że dużo przywódców religijnych czy politycznych posiada cechy socjopaty….
   Czy jest to wysoki odsetek genów anielskich ? Możliwe….
   Taki sobie debil w stopniu naukowym działa impulsywnie, nie planuje. Natomiast socjopaci udają idiotów albo ciepłych ludzi tymczasem są bardzo interesowni.

   Cóż, internet to miecz dwusieczny więc trzeba uważać.
   Uczciwi ludzie nie działają jednak głównie z podubek finansowych czy wartościujących.
   Śmiem twierdzić że uczciwi ludzie nie pchają ryja do kamierki, głównie dezinformatorzy tak robią ponieważ facjata=zyski, datki Opłatki
   Są jednak tacy ludzie dla których nie liczą się tak pieniądze jak władza, może być 100 wyznawców zamiast 10 tys ale muszą być w 100% poszłuszni i nie kwestionować niczego.
   Kompleks Oblężonej twierdzy zdaje egzamin, prawie każda religia tego naucza a lider ma osobiste spotkania z samymi bogami czy innymi duchami, i tylko on (rzadziej ona) zna prawdę a niewygodne pytanie blokuje.
   Wystarczy przyjrzeć się bliżej wszelkiej maści nauczycielom, pastorom, uduchawiaczom….
   Większość czego nauczają pochodzi albo ze ścieku (płytka argumentacja) albo przywłaszczają cudze odkrycia jako swoje…
   Diabelskich manipulacji jakoś nie chcą omawiać, a dlaczego ?
   Od kluczowych tematów odskakują jak najdalej, temat Handelku też dużo altenatywnych próbowało uwalić.
   Ostatnio nawet zmieniono strategię wobec poszukiwaczy prawdy, częściej wspomina się o znanych ”teoriach spiskowych” aby je ośmieszyć albo nas nastraszyć. Pełno filmów o Illuminati nie są przypadkiem czy osoby które mówią fajnie o szczepieniach czy syjonistach a następnie gadają bzdury.
   Na szczęście ośmiesza się te znane tezy te najważniejsze pozostały ”z jakiegoś powodu” nietknięte, na krytykę Boga czy prezentowanych materiałów potrzebna jest znajomość tematu więc nie każdy może się odnieść (trzeba przetrawić) a po drugie nie można spierać się niemalże z faktami. Zwyczajnie dezinformatorom nie opyla się co najwyżej mogą podrzucać stare wielokrotnie obalone argumenty (zacięta płyta) lepiej milczeć dla nich…
   Podobnie z Itccs jakoś nikt nie stara się bronić papcia, co to za wrogowie nierządnicy którzy milczą w kwestii jej upadku ?

   ”’najpierw cię ignorują. potem śmieją się z ciebie. później z tobą walczą. później wygrywasz”
   https://demotywatory.pl/4768720/Najpierw-sie-z-Ciebie-smieja

   Wyśmiewać wyśmiewali, walczyć nieco walczyli a teraz ignorują….

   Nawet jeśli krytykuję Henia za zmasakrowanie proroctw Daniela do tej pory tego nie rozumiem to jednak jest to jedyny okrąg w Polsce który nie boi się oponentów i nie dzieli ludzi.
   A dlaczego mam dzielić ludzi na lepszych i gorszych pod względem wyznania ?
   Zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli nie tylko swojego wyznania 🙂
   Dezinformatorzy już raczej nic więcej nie mogą, sami pokazujemy ich błędy a co do kłamstw i półprawd działają one tylko na ludzi którzy tej wiedzy nie mają o hasbarze czy o wielu innych rzeczach.
   Jak ktoś nie zna problemu Tetragramu to można mu wciskać kit że Bóg to pustynny jaszczur Jhwh, charakterystyczna cecha drugiej linii rodowej – nienawiść do Boga i Jego Przykazań, miłość do spełniania wszelkich zachcianek nie zwarzając na innych.
   Taka różnica, uczciwi ludzie wyjaśniają a nieuczciwi zaciemniają przykrywając sedno sprawy.

   Iz 40:(8) Trawa usycha, kwiat więdnie, ale słowo Boga naszego trwa na wieki.
   (17) Wszystkie narody są niczym u niego, uważa je za pustą nicość.
   (18) Z kim więc porównacie Boga i jakie podobieństwo mu przeciwstawicie?
   (19) Czy bałwana, którego ulał rzemieślnik, a złotnik powlókł złotem i przylutował srebrne łańcuszki?
   (20) Kogo z powodu ubóstwa na to nie stać, obiera sobie drzewo nie próchniejące, wyszukuje sobie zręcznego rzemieślnika, aby sporządził bałwana rytego, który się nie chwieje.
   (21) Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi?
   (22) Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny.
   (23) Książąt obraca wniwecz, sędziów ziemi unicestwia;
   (24) Zaledwie ich zaszczepiono, zaledwie ich zasiano, zaledwie zakorzenił się ich pień w ziemi, gdy powiał na nich, usychają, a burza unosi ich jak plewę.
   (25) Z kim więc mnie porównacie, że mam mu być równy? – mówi Święty.
   (26) Podnieście ku górze wasze oczy i patrzcie: Kto to stworzył? Ten, który wyprowadza ich wojsko w pełnej liczbie, na wszystkich woła po imieniu. Wobec takiego ogromu siły i potężnej mocy nikogo nie brak.
   (27) Czemu więc mówisz, Jakubie, i powiadasz, Izraelu: Zakryta jest moja droga przed Panem, a moja sprawa do mojego Boga nie dochodzi?
   (28) Czy nie wiesz? Czy nie słyszałeś? Bogiem wiecznym jest Pan, Stwórcą krańców ziemi. On się nie męczy i nie ustaje, niezgłębiona jest jego mądrość.
   (29) Zmęczonemu daje siłę, a bezsilnemu moc w obfitości.
   (30) Młodzieńcy ustają i mdleją, a pacholęta potykają się i upadają,
   (31) Lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają.

   Wersetów o Edomie czy Nefilimach już nie da się zaprzeczyć, tej kuli nie można już cofnąć
   Z jednej strony nie można wykluczyć Bożej pomocy a z drugiej strony Stwórca nikogo nie upoważnił do roli proroka.
   Ile mamy takich Chrystusów XXI wieku, Branhanów i innych…
   A na najprostrze pytania nie potrafią odpowiedzieć dla przeciętnego człowieka są to megalomani a dla innych prorocy XXI wieku…. dla mnie mitomani, megalomanii i pseudo-prorocy spekulanci.

   Szczerze to życzę aby YT i FB pousuwał im wszystkie kanały jednocześnie odcinając monetyzacje, niech cierpią nieroby niech cierpią za swoją naiwność i głupotę.
   Naiwność że pan Żyd z YT i pan Cukier z FB pozwoli nadawać od tak przeciwko niemu to cud że nadal większość działa odzyskuje te kanały.
   Trzeba mieć coś z głową albo być naiwnym albo być szabesgojem bez honoru – tak jakby za komuny wydawać antypartyjne i antykoministyczne gazetki za zgodą Ubeków, Esbeków i innych służb…. i wszyscy o tym wiedzą.
   Póki nikt nie postara się o własną witrynę taki Polishtube Polishbook tak długo te miernoty bez honoru będą płakać że YT im odcina suby, piniondze i kanały.
   Celem YT od samego początku była rozrywka a nie Polityka, Newsy i Religia to jest oczywiste ja nie mam do żydów z YT pretensji choć przykro że wiele filmów idzie na drzewo przez co mam pełno pustych materiałów, to jest ICH witryna i ich regulamin podobnie FB ma prawo wyrzucać Prawaków oraz promować lewaków, ich witryna taką mają politykę jedyne co można się czepiać to szpiegostwa.
   Idiotyzm, wejść komuś na chatę jako gość i wydzierać się do gospodarza ty uju ty urło ty gnoju ja z tobą walczę.
   Nic dziwne administracja się wkurza i wywala za drzwi tylko chamy bez honoru płaczą
   Podejrzewam że większość to robi specjalnie aby taki przekaz szedł w świat jacy to Polacy są wariatami, oszołomonami i psycholami którzy za marne szekle są zdolni do wszystkiego.
   Gdyby im zależało na wolnych mediach to by założyli, można pisać bez ograniczeń gorzej z wrzucaniem filmów.
   No bo gdzie na żydowskim YT, na CIA-owskim FB, na CDA gdzie wrzuca się filmy ? Na dawno zapomnianym Dailymotion ?
   Witryny są ale za granicą, Polską tubę powinno się założyć zbiera się ze 30 Jutuberów może mniej może więcej każdy daje swoją kwotę na serwer i jest co za problem przecież ludzie płacą.
   I tak kiedy Polaków oskarżają o budowanie obozów tak na Polishtube ktoś wrzuca film jak to Niemcy budowali obozy + artykuł np. z wordpressa na końcu. Czy to tak trudne ?
   I większość o tym nie pomyśli ponieważ owi antysystemowcy wręcz pchają się do witryn w których zarządcami są żydzi albo Hezuici i najłatwiej można zarobić $.
   Według tego co obserwuję to większość tak zwanych antysystemowców, nauczycieli niestety nie mówi prawdy w sensie ogólnym. Niechętnie wspominają o tym co jest najważniejsze i mnie to nie dziwi, shout up and take my money | innymi słowy zostali uciszeni pieniędzmi i rozgłosem z tego powodu w tym układzie nie mogą wspominać o wielu sprawach.
   To tak wygląda że albo nie mają pojęcia o tym co mówią albo celowo gmatwają kreując się na oszołomów. W pewnym stopniu oni widzą że coś jest nie tak z tym systemem aczkolwiek sami boją się to ujawniać albo posiadają wiedzę fragmentaryczną albo pozują na naszych dobrych kolegów.
   Czy którykolwiek dał praktyczne plany rozwiązania kwestii Nwo-wskiej na tej ziemi typu upaństwowienie przemysłu czy banków ?
   Głównie widzę oszołomów pod pomnikami, agentów dezinformacji, cwaniaczków i prowokatorów….
   Póki jesteśmy pod Ofickim batem tak nie da się uczynić z tego kraju ziemskiego Raju, niestety część antysystemowców to widzi i namawia do rozlewu krwii albo z głupoty albo są opłacani do forsowania Fosforycznej agendy.
   Cóż, niektórych warto od czasu do czasu posłuchać ale jeśli milczą w kluczowych kwestiach….. albo się boją albo są kontrolowaną opozycją.
   To że taka osoba mówi o żydach czy o Kościele nie oznacza że wobec nas czyste zamiary, zresztą Bestia to nic innego jak wymiana jednych łajdaków na drugich i aby tego dokonać Therion musi poświęcić część Syjonistów aby zyskać zaufanie i wywołać wojnę domową czy inną tragedię.
   Raczej unikam źródeł które działają na zasadzie ”jeśli tamci kłamią to ja jedyny mówię prawdę” bezgrzesznych męczenników posiadaczy supermocy typu dary ducha unikam dla przeciętnego człowieka są to niegroźni wariaci, nie do końca ponieważ Proroctwa wyraźnie wspominają o istnieniu czarnej i białej magii. Tak zwana biała magia jest drugą stroną medalu czarnej magii jednakże ”białą magią” czasami pośrednio określam Manifestacje Mocy Bożej tzw. cuda. W dzisiejszych czasach nie spotykamy proroków więc tę kwestię możemy sobie odpuścić, proroctwa zapowiadają tylko 2 świadków oraz zapieczętowanych 144 tys po 12 tys z każdego narodu jako jednostka administracyjna…. Póki nikt nie dostał upoważnienia tak każdy który określa się jako posłaniec Boży, wybrany przez Boga jest…. wygląda to na diabelskie oszustwo.

   Polubienie

  • A franca to nie syfilis ?
   https://sjp.pl/franca

   Sami Francuzi z tego co pamiętam to potomkowie Franków którzy podbili Galię stąd nazwa Frankogalia, inaczej mówiąc
   Tak zwane ludy Germańskie tylko że Starożytny Germanin to nie tylko Niemcy a wiele ludów i Niemcy sobie ten termin przywłaszczyli a właściwie świat Anglosaski tak określa Deutshland – Germany inni używają przeróżnych nazw najbardziej trafna Alemania (AlleMann czy jakoś tak wszyscy mężczyźni)
   Francuzi, Frankowie według moich domysłów to zbiór Jafetytów, Danitów, Izraelitów i jeszcze kogoś
   Celtowie ci z zachodu to w dużej mierze Jafet choć mówi się o wędrowcach ze Scytii – Galowie i Galatowie to ci sami a co jeśli Paweł groził apostołom śmiercią i wśród Galatów znajdowali się nieświadomi pochodzenia Izraelici, którzy się rozmnożyli i dotarli na północ nie tylko do Lahestanu ale także na wyspy i na zachód innymi słowy wśród oficjalnych nie-Słowian mogą się znajdować Izraelici stawiam cały czas na Walijczyków, Szkotów, Basków, Jazydów, Irlandczyków, Niemców Wschodnich, Pasztunów… nie że wszyscy ale pewien %

   Najłatwiej wskazać na Słowiańskie pochodzenie Słebów i Wandalów reszta niepewna choć znając ogrom fałszerstw z tego i tamtego okresu można być pewnym wszystkiego
   Choć starożytni mówili więcej prawdy na więcej mogli sobie pozwolić
   https://en.wikipedia.org/wiki/Human_sacrifice#Europe
   Ta wiedza dopiero wraca przed 2005 czy przed 1990 o tym się tak nie mówiło

   Polubione przez 1 osoba

   • Właśnie pochodzenie i genealogia jest bardzo ważna chociażby dlatego ze Szaweł z Targu żydowski Edomita napisał do swego ziomala Tytusa
    3:
    (9) A głupich rozpraw i RODOWODÓW, i sporów, i kłótni o zakon unikaj; są bowiem nieużyteczne i próżne.

    No tak i skutek taki ze nikt z nas nie wie kim byli jego przodkowie w najlepszym wypadku do poradziada a dalej biała plama…
    Są wyjątki żydostwo i starożytne rody nasienia węża prowadzą kroniki …bo to oni są próżni i myślą że są najlepsi ….ale się przeliczą gdyż grubo się mylą i pójdą na dno razem ze swym kapitanem szatanem i jego statkiem zwanym ŚWIATEM – OBECNYM SYSTEMEM ZŁA KTÓRY NAS WIĘZI .

    Niech Tak Się Stanie .

    Polubione przez 1 osoba

   • Paweł to nawet nie wiadomo kim był… uważał się za Żyda z narodu Beniamina, może to była jedyna przykrywka dla jakiegoś anioła. Koledzy nie lepsi nie licząc ich dzieł nie za wiele o nich wiemy.

    http://www.egodeath.com/pagelsgnosticpaul.htm
    Szaul kameleon, dla Chrześcijan był Chrześcijaninem, dla Syjonistów Syjonistą, dla Gnostyków Gnostykiem, dla Protestantów i tak dalej.
    Hmm, czyli według Pawła istnieją dwie grupy jego uczniów – człowiek duchowy i człowiek cielesny
    Człowiek cielesny polega na Prawie Bożym natomiast duchowy na…. darach ducha, łasce i sofistyce 🙂
    Według wtajemniczonych nie było śmierci na krzyżu a owoc był darem poznania (gnozy). Hmm przecież gnozą jest Bóg a nie owoc czyli samowolka.
    Tak to wygląda, wtajemniczeni w swoich wierzeniach zaprzeczają temu w co wierzą niewtajemniczeni podobnie jest w Kabale itd.
    Tam Pentateuch został zapisany według nich za pomocą specjalnego szyfru i tylko oni posiadają ten klucz, dlatego odtrącają mnie twory religijne dzielące wyznawców na wtajemniczonych i niewtajemniczonych, wszyscy powinni być braćmi a nie czuć wyższość z powodu wiedzy, boskiej świadomości itd.

    A Już miałem ogłosić że gryfy istnieją

    Nieczystych nie jedzcie, to jest orła i gryfa, i orła morskiego, kani i sępa, i jastrzębia według rodzaju swego, i całego rodzaju kruczego, i strusia, i sowy, i łyski i jastrzębia według rodzaju swego, czapli i łabędzia, i ibisa, i nurka, modrzyka i puchacza, bąka i siewki, każde według rodzaju swego, dudka też i nietoperza (Pwt 14,12-18)[40].

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryf
    http://ecmarsh.com/lxx-kjv/deuteronomy/deu_014.htm

    No chyba że gryf to hybryda orła i czegoś jeszcze
    Eee.. hipogryfy lepsze w każdym razie to dzisiejsza nauka zaciemnia zamiast wyjaśniać.
    Pozostałe religie nie są lepsze
    Hmm, o znaku Bestii jako szatan 666 mówią wszyscy, o Antychryście także i wielu innych wynalazkach
    O Królestwie Bożym niewielu wspomina.
    Zdarzają się co prawda przeciwnicy lecz ci wolą milczeć czasami rzucają głupimi argumentami ci ludzie mają bardzo uproszczoną wizję świata jak np. mówię o ”NT” to jestem Chrześcijaninem, wierzę w Pawła i inne bzdety natomiast kiedy mówię o proroctwach ”ST” to pewnie jestem żydem, nosze pejsy, dostaje szekle
    Co z tego że nikt nie odnosi się do przestawianych błedów przecież większość owych błędów pochodzi czy to od chwastów czy to od Pawła czy to od Tanachu. Płytka logika, płytkie argumenty…
    I podobnie jest z innymi tematami ci ludzie… może inaczej

    https://basileia785.wordpress.com/2019/02/03/wpis-nr-88-walka-o-prawde-za-pieniadze-oponenta/

    Polubienie

 6. W kurza rozkminka uśtawka czy nie żyje czy nie osiągnęli zwiedzwedzenia ,aby ktos ….. zapominają o, a walą swoją teze
  Henryk zapomina się i wychodzi śj szkoda ale nic nie jest bez przyczyny
  Chwała Panu Bogu oraz Synowi Jego Panu Isusowi Chrystusowi Na Wieków Nie!ch Się Stanie

  Polubione przez 1 osoba

 7. Wczoraj W teleexpresie oficjalnie ogłoszono ze za 3lata technologia 5g będzie standardem w naszym kraju ….

  A jeśli znamię 666 będzie częścią tego .Wyobraźmy sobie człowieka który może być częścią sieci , serfowac wirtualnie poprzez to znamię …
  A z drugiej strony człowiek może być nośnikiem demonów żyjących w sieci .. Demony pragną ciał które utracili .
  Promieniowanie 5 G ma niszczyć nawet DNA …
  Myślę że znamię będzie miało związek z siecią oraz technologią która można nazwać juz magią w naszych czasach gdyż służy ona do kontaktów z demonami i innymi nieprzyjaznymi nam bytami .Tak więc Technologia= Magia
  Przed Potopem magia była jawna teraz sytuacja jest taka sama tylko ze magia jest ukryta i nazywana technologią.
  Skutek ten sam – Niszczenie rodzaju ludzkiego oraz ten sam głupi bunt przeciwko Bogu niemożliwy do wygrania .

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.