Wpis Nr. 70 – Kabalistyczna Propaganda Yah


 

 

Strasznie dużo zalęgło mi się róźnych materiałów to musze je wypluwać

Postanowiłem coś więcej dopowiedzieć na temat Kabalistycznej wiedzy tajemnej ponieważ ta ”wiedza” jest gorliwie propagowana przez Lucyfera

 

Trzeba jednak uważać bo można pomylić dezinformatorów (świadomego oszusta) z ze zwyczajnym oszustem.
Jest jeszcze grupa religijna – New Age i takie tam.

Wegetarianie (większość czarowników typu Crowley (który w w 1898 związał się z Hermetycznym zakonem złotego brzasku – Różokrzyżowcy, Hermes, AlChemia, Astrologia, Magia, Magia, Tarot; te sprawy) ma swoją popapraną filozofię), Darwinizm Hinduistyczny (że człowiek po śmierci może się stać zwierzęciem, robalem albo na odwrót).

Od kilku lat internet stał się morzem bzdur i cenzury. Cenzura mam na myśli zamykanie stron i kanałów na YT a bzdury to znaczy się blogi i fora na które przychodzą ludzie siać zamęt i kwestionować fakty.

Są też coraz to nowsi i lepiej wytrenowani celebryci którzy… albo zachęcają nas do przelewu krwi albo wręcz przeciwnie.
Ludzie myślą że skoro taki Dawid Icke (tak jak cały ten ruch alternatywnych przebudzonych ujawnia wiele prawdy na temat NWO i tak dalej to oznacza że jest naszym kompanem i z pewnością nie pracuje dla wroga…. ludzie są zbyt łatwowierni i dlatego dają się nabierać.

Tych którzy ujawniają wiele prawdy a mają przygotowane parę min określam jako Druga Fala, i mogą oni nawet nie służyć dla Rzymu. Mogą krytykować religie ale po to by zyskać zaufanie.

Agenci Dezinformacji czyli AntyGen który dez-informuje czyli niszczy prawdę (informację).
I ta druga fala może nam mówić jaki to kościół zły, syfoniści żli i tak dalej aby zyskać zaufanie. Mogą nawet krytykować Heliocentryzm ale nie powiedzą czym jest Helios (słońce) Centryzm (środek) – Kultem Słońca.

Raczej ponaglają aby powrócić do mroków średniowiecza bez Watykanu ale z Watykańskimi naukami 🙂

Na myśl przychodzi mi E. Dubay którego warto słuchać kiedy mówi o Płaskiej Ziemi ale wciąga nas w ‘’jakieś dziwne nauki’’

Najprościej wybadać dezinformatorów poprzez m.in. Pytania Sokretesa.

Filozofia to także trening umysł oraz techniki dzięki którym jesteśmy w stanie pokonać przeciwnika za pomocą argumentów (niekoniecznie prawdziwych). Na temat Pytań Sokratesa, Erystyki, Podświadomości, Błędów poznawczych, i tak dalej. Dlatego religie tego nie uczą

O tym że Magia dzieli się na białą i czarną magię. KRK uprawia czysto białą magię ale zawsze pozostaje magią.
Symbole same z siebie nic nie znaczą ale wtajemniczeni nadali im nowe znaczenie wpływając również na naszą podświadomość – krzyże, trójkąty, gestykulacje

Pozornie te błędy rożnych osób wynikają albo z braku wiedzy albo z braku logiki.

No dobrze słoneczko i księżyc jest fajnie ale dlaczego mamy czcić przyrodę a nie Boga jak to nam wmawia ten pan poniżej ?

Czy może według tego Słońce (Helios) jest bogiem czyniącym obrzydliwość w oczach Stwórcy
Odnoszę się także do audycji powyżej
Symbol miał chronić przez złem ? Przecież to zabobon polegający na wierze
http://swastika.cba.pl/cyrylica.htm
http://swietageometria.info/podstawowe-pojecia?start=6

Polecam skupić się na symbolu czarnego słońca odbierającego światło.

Kwiat życia także odzwierciedla kreacjonizm czyli Stworzenie Świata, czyżby krul tego nie wiedział że to się wyklucza z tym co mówi ?

 

Dużo alternatywnych mówi także że żyjemy w kondominium, wskazują problem ale nie dają metod rozwiązania albo jak dają to wciągają w dziwne praktyki.

Duża część egzoteryków, alternatywnych celebrytów to niestety naciągacze zachęcający do rożnych form czarów i magii (wystarczy jedna rzecz – krytykują system, atakują Biblię za pomocą kabały, promują kontakty z pewnymi istotami duchowymi… wiadomo o co chodzi).
Dlaczego wielu ściemniaczy podaje dużo prawdy ?

Cżęsto działają w wielu religiach tak zwani Łowcy Dusz którzy ściągają duszyczki dla swoich demonów które w zamian oferują moc, energię, ochronę itd.

W chrześcijańskie są to głównie charyzmatycy dający nam dowody iż  iż są  czymś w rodzaju Medium – coś jak ksiądz w konfesjonale. Łącznik pomiędzy człowiekiem a demonem.

I wielu naturalnie  broni stanowisko szatana który ofererującego Iluminację czyli fałszywe oświecenie i fałszywe poznanie.
Osobiście zwracam uwagę u takich nauczycieli nie to co mówią o istotach jak Isus bo większość mówi fałszywie (zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy) ale o tym jaki mają pogląd na Boga.

 

Jordan Maxwell 

Miałem napisać coś na temat tego dziadostwa ale kiedyś skasowałem post wcześniej przypadkowo i bezpowrotnie tekst na temat tego Syfu Is Ra El https://exitchurchianity.com/2015/08/29/did-the-term-israel-come-from-isis-ra-el-kemet/ http://www.eoht.info/page/Is-Ra-El http://the-red-thread.net/IS-RA-EL.html

Ten Syf kabalistyczny rozpropagowała ta sama grupa związana z New Age, Zeitgeist. Pozują na antysystemowców pod pozorem uczciwości sprzedają ludziom takie gufna. Że niby mówią prawdę o żydach a jak widać to Edomitów chronią..Is Ra El

Co ciekawe negują Eksodus a egipskich wątków już nie ? Negują dzieje egiptu (Fomienko) a nie przeszkadza im mieszać aby pasowało do teorii. Is równie dobrze może odnosić się (skrót) do imienia Isus, Isaias.

Ra równie dobrze może być skrótem od imienia Ramiel El, z tym to już kłamią i wiedzą o tym. Na podstawie Tanachu czyli skażonego tekstu rabinicznego chcą nam pokazać że El-ohim to znaczy Bóg albo Bogowie czyli sumeryjskie Annunaki, gnostyccy Archonci.

A w Septuagincie cały czas ”imiona” są konsekwetnie tłumaczone na Bóg, Pan (Gospodarz), Najwyższy, Wszechpotężny itd. Dlatego zwalcza się Septuaginte która konsekwentnie używa pojęć Theos (Bóg), Kyrios (Pan), Pantokrator (Wszechpotężny)…

Takiego czegoś jak IsRaEl w starożytnym Egipcie nie było, próbuje się wcisnąć takiego gniota za pomocą podobieństw Fonetycznych ale bez żadnych dowodów Filologicznych. Patriarchowi Jakubowi Bóg zmienił imię na Izrael zanim jego synowie zamieszkali w Egipcie, tak więc pudło.

Uważają że Izraelici to naród diabła a swoją interpretacje wzięli od Jordana Maxwella i kilku innych Is Ra El a więc egipskie bóstwa skazane przez Boga na zagładę. Chcą nam zasugerować że Izrael to pogańska trójca – Ojciec Matka Dziecko czy jak to wykazał A. Hislop – Nemrod Semiramida Tammuz

A więc stawiają kabałę, gnostycyzm, hermetyzm ponad Biblie podważając Biblię… Kabałą. Czy wie ktokolwiek z nich czym w ogóle jest Kabała ?  Próbując skasować Biblię Kabałą, powiązując ją Kabałą, a sami promują kabalizm, że Izrael Is Ra El Słowianie to naród hybryd że Bóg jest inny. Niech przedstawią nam obraz swego Boga.

Jedną z największych tajemnic jest istnienie 10 plemion Izraela oraz istnienie Tytanów.  Dlaczego Bóg rzeczywisty przekazał swoje słowa w Biblii ?

Ponieważ ludzie zapominają a tak mają Jego wolę zapisaną pomimo bezczelnych fałszerstw czy interpolacji.

 

Ponieważ ludzie nie są idiotami, nie są do końca szarą masą i pewne podstawowe elementy dochodzą do ludzi poprzez internet. Co prawda są to porozrzucane puzzle ale zawsze to coś, i wielu alternatywnych ludzi w co idzie ?
W ruchy prawicowo-narodowe…

Strategia jest bardzo prosta, na początku mówią że wszystko wokół jest piękne, kolorowe, chcą zmieniać świat na lepsze a potem ?
Wszędzie sekty, tamci idioci ci szaleńcy i sam sobie nie poradzisz, bez naszej grupy zginiesz. [Jeszcze takie coś wielu liderów używa] –
beze mnie jesteście zera zera, ja was stworzyłem.

Prawdę mówiąc to bardzo przyjemnie mi się opisuje schemat zachowań pewnych osób.
Broń Boże nie skupiam się ludziach bo to nie o to chodzi ale można dzięki temu pośrednio wyłuskać kilka rzeczy

W bardzo prosty sposób staram się (czyli nie zawsze to wychodzi) pokazywać w jaki sposób ludzie dają się dymać
A to że dużo pisze albo ”zbyt mądrze” ?

Cóż…. dla mnie to sama przyjemność bo lubię dużo pisać i wieczorna analiza jednego filmu to dla mnie nie problem – problem jeden… nie daje rady słuchać pewnych ludzi bez emocjonalnego przygotowania na przykład wiem że ktoś słynie z obraźliwego języka (że ciebie to obraża ale nie że przekleństwa) albo coś..

Staram się nie robić jednego błedu – ocenianie z góry np. ten jest gorszy bo nie jest taki jak ja
A właśnie wiele grup czy osób dzieli
Robi z debili jeszcze większych debili jak to mówią, i to jest przykre nie dość że ludzie są sami podzieleni to jeszcze na internecie dają się dzielić na Polaków i prawdziwych Polaków

Zobaczmy na grupę New Age, Ezoteryka i tak dalej
Dzięki byłemu <strong>jezuicie </strong>wiadomo że grupy charyzmatyczne i tak dalej są kontrolowane przez ….
W Polsce Zieloni (Wojsko) a reszta hmmm podkreśliłem i trochę to dziwne że nawet kosztem katolicyzmu fanatycznego się wspiera New Age czyli takie NWO

Gorzej że ta grupa duchowa jest kontrolowana w pewnej mierze przez… demony
I to już świadczy że coś jest nie tak
Dla wielu pozornych poszukiwaczy prawdy – władze są zle ale dobre niewidzialne duchy dobre

Pomijam ludzi oszukanych, sam wierzyłem przez krótki okres w dwóch Bogów – Bóg (El) i Pan (Adon)

 

Projekt II RP już sam w sobie jest mokrym snem
Hmmm, obudził się facet HRABIA po latach że chce zostać władcą kraju z przed 100 lat ?
Nie wiem może gdzieś to było ale gdzie był pan Hrabia w latach 2009-2015, dlaczego się objawił jako rycerz w złotej zbroi na tęczowym koniu dopiero po przegranych wyborach w 2015. Prawie każde wybory są przegrane jeśli wygrywa partia reprezentująca interesy korpo-racji

Cel wydaje się być raczej prosty – <del datetime=”2018-06-19T14:15:31+00:00″>Karykatura </del> Kandydatura w przyszłych wyborach a repatriacje to taki mały szamtażyk jak zagłosujecie to ja wam załatwie…

Ale… czy Hrabia albo inny alternatywny (Braun, Kowalski, Korwin) mają szanse na wygraną ?
Kukiz cy Palipłot to wyjątki – odwoływali się do do do młodzieży jako taka trzecia siła i teraz pewnie też dojdzie taki kolejny Palipłot a Korwin będzie miał 4,99%

A Hrabiowie i reszta dla nich max to jest 1-2 %
No chyba że chodzi także o dalsze dzielenie tych ruchów na jeszcze mniejsze a przy okazji byznes sie kręci

Normalnie to wygląda na taki folklor, humorystyczny element polskiego internetu pełen nostalgii i tak dalej
Niesłyszałem jednak poza zwykłymi politycznymi obietnycami realnych rozwiązań albo odcięcie się od banku Rotszyldów albo powrotu do Boga… zalatuje nieco Chasydzkim kadzidełkiem antysyjonistycznym

Trzeba sobie zdać sprawę że jeden człowiek nie zmieni od razu cały świat a rozwiązanie wojenne też za dużo nie daje poza wesołą mordką rozradowanego świetlistego lucyperka

Jakoś niewielu odwołuje się do Boga, do Prawa i tak dalej
Czy ktoś zachęca do odnowy duszy ?
Albo inaczej czy ktoś zachęca żeby starać się być lepszą wersją siebie czy tylko tak nawalają jak z karabinu żydy, masony, illuminaty

Bo co z tego że wiem że są jacyś tam masoni i mają swoje symbole albo że są Illuminaty
Illuminatów jako takich nie ma ale są ludzie oświeceni świetlistym lucyferkiem i jego głupotą
Wierzyć w brak zasad czy inne prawa dżungli to głupota i nie ma czegoś takiego, sam diabeł uproszczając nie będzie chciał być równy ale chce być królem czyli jednak jakieś ambicje są

A Symbole ?
No właśnie Pawłościanie, Sandżajowce i tak dalej jedynie co wiedzą to to że są…
A Symbole to przede wszystkim logo, one coś znaczą np.
Ja pokazuje ci faka i mówie pierdol się – jest logo ? Jest i znaczy ono idź sobie dziatwo nierządnicy twojej wiekowej rodzicielki

A dlaczego róźne mistyczne grupy odwołują się do symboliki Trójkąta, Piramidy, Lewego Oka i Heliosa ?
Troche na zasadzie zaklepania – my byliśmy pierwsi
A troche na zasadzie takiego swojego elementu – my tu byliśmy
Tak jak firmy mają swoje logo

I dla jednego trójkąt to masony, dla innego matematyka i tak dalej

A zaprzedanie się diabłu nie polega na gestykulacji bo…
No właśnie Konfornizm, chęć przynaleźności i przypodobania się…

Ja tam interpretuje sprzedaż duszy diabłu czyli kłamcy jako degeneracje, czyli osoba która realny wpływ na degeneracje wielu osób tak że jego wybryki są naśladowane przez młodzież
Albo osoba która leczy ludzi mocą demoniczna
A po trzecie umowa z diabłem jest nieważna ponieważ jest nieuczciwa napisana drobnym druczkiem

Hmmm jeszcze jest Pawłościaństwo
KRK to jest istny synkretyzm religijny i to nawet nie
Jest odwrotnie ponieważ to jest kontynuacja starożytnych religii – zmiksowane i podane na talerzu w wersji soft
W antycznych religiach były rzeczywiste rytualne ofiary a w KRK mamy białą magie czyli ”duchową/symboliczną” ofiare
Oczywiśnie tylko Łukasz i Paweł byli za tą formą składania dziękczynienia

Mateusz i Jan wyraźnie mówili o Paschy/Eucharystii czyli Modlitwie dziękczynnej; róźnica jest ogromna

Wiele z tych symboli to istny kopiuj wklej z Egiptu przemalowane na takie barwy by to ładnie wyglądało

Wymieniłem więc następujące grupy a pewnie jest ich więcej muszę jednak dokonać uproszczenia:
Pawłościanie
Katocholicy
Ezoterycy –
II RP/Narodowcy/Patrioci – patriota jest greckie słowo oczywiście

Pawłościanie czyli tacy co wiedzą że KRK to jest Wielka Nierządnica i tak dalej a powielają te same dogmaty, ponadto ruch Ekumeniczny został powołany Protestanci dają się jak dzieci

O Sandziu coś jeszcze chciałem poskrobać; miałem już nie wymawiać tego imienia i tak będzie
Ale skoro ktoś daje reklamę to czemu nie skorzystać ?
A o pisałem że im bardziej straszy wszystkimi tym jakby robił ludziom dobry pijar
Why ?
Ano tak ale nie chce mi się marnować czas na te listy agientuf bo każdego można na to wpisać jak się chce

Jaki jest efekt tego ?
1) Totalne zamieszanie – jak ktoś nie umie samemu krytycznie myśleć (ojej kto jest kim)
2) Strach i niepokój – jak wyżej, jak ktoś nie wyrobił w sobie asertywności wewnętrznej (mój termin zaraz wyjaśnie) to może się bać
3) Neutralizacja poważnych tematów
4) Ośmieszanie wszystkiego wraz ze swoją osobą – krul oczywiście sam się ośmiesza ubiorem w oczach przeciętnego Janusza
5) Wzmacnianie Katolicyzmu – wystarczy pokazać takich wrogów KRK i od razu ludzie widzą że jednak w tym KRK nie tak najgorzej
6)

Jak ktoś potrzebuje drugiej osoby opiniotwórczej znaczy że nie myśli samodzielne, dla osoby normalnej jak nazwę powiedzmy Darwinizm głupotą… to Darwinista powie, ok your choice ja uważam że Dawkins mówi prawde; co tam u ciebie…..

”Normalni ludzie” potrafią się porozumieć ponad podziałami i narzuconymi schematami myślowymi – jak się nie lubią, nie rzucają siebie gufnem a odchodzą od siebie bo nie chcą prowokować ale szanują czyjaś odmiennośc

Niedobrze jak ktoś nam w zuchwały sposób narzuca swoją wizję świata – że ja w to wierzę to ty też masz w to wierzyć.
Wiele z tego ”wiem” to jest wierzę jeśli nie mam 1000% dowodów no chyba że dla kogoś byle poszlaka to dowód
Tak jak u Sandziego jak ktoś mieszka w Londynie to od razu na usługach City Of London albo jak ktoś wierzy w Hrabiego który podobnie w pewnych elementach schematycznie działa jak krul to od razu niewiadomo co albo jak ktoś chodzi do kościoła to od razu potwór
To tak nie działa jest takie coś jak łatwowieność, strach, podświadomość

Weźmy przykład z kościołem…
Sam z własnego doświadczenia wiem o co chodzi, podczas kazania zamiast słuchasz śpisz
Napalałem się kiedyś żeby chodzić do kościoła po podpisy (kto ma dziecko to wie o co chodzi) a po trochu z ambicji żeby pokazać że jednak mi zależy

W kraju pokroju Polska jest podświadomie ukierunkowanie na Kościół Rzymski, musi chodzić i nie ma innej opcji
Czujesz że to co ci mówią jest sprzeczne i sami nie widzą tego; skoro Bóg usłyszy cię wszędzie to po co chodzić specjalnie do Kościoła ?
Żeby poznać coś nowego, poplotkować, może coś będą fajnego mówić
No ale co można dostać za złotówkę ?
Wina nie dostajesz co najwyżej wafelek do tego nudy, śpiewy i czytanie z Dziejów Apostolskich
Sam Wafelek cóź zwykłe takie coś ale nadano temu mistyczne znaczenie i tu się liczy ta symbolika
Ty wierzysz że spożywając ten wafelek komunikujesz się z samym Bogiem bo KRK nie neguje Trójcy czy Dwubóstwa
Protestanci negują Trójce ale mają Mesjasza ponad Boga jako swego Boga

I podobnie jest z innymi dogmatami co gmatwają
Szukam etymologii tego słowa jedynie wiadomo że od greków pochodzi (dogma)

https://pl.wiktionary.org/wiki/dogmat
<strong>(1.1) twierdzenie przyjęte bezkrytycznie za pewne bez względu na brak stwierdzenia jego prawdziwości</strong>
(1.2) rel. teol. prawda uznana za objawioną przez Kościół
(1.3) hist. wydane postanowienie władz miast-państw w starożytnej Grecji
(1.4) hist. filoz. teza przyjęta w danej szkole filozoficznej w starożytnej Grecji, która obowiązywała jej uczniów

Jeśli ktoś ci nie będzie tego wpajał od małego nie uwierzyłbyś to tak łatwo z taką łatwowiernością
Czyli pranie mózgu
Komuś się uda trafić na dobre materiały ja po tych bredniach New Age szybko trafiłem na powiązania Rzymu z Egiptem i Chaldeą oraz Asyrią

Obelisk – oficjalnie symbol zwycięstwa a nieoficjalnie pindol,
No ale co robią te obeliski w trzech miejscach ? Odbyła się tam kiedyś jakaś wojna czy tak dla jaj ?
Więcej wskazuje na Egipt i kult fallusa
Kult Płodności Upadłych Aniołów

Religie ?
Są dwie kategorie:
– Grupy Masowe (Katolicyzm, Islam, Hinduizm, Buddyzm)
– Grupy Jelitarne/Mistyczne (Gnoza, Kabała, Hermetyzm i tak dalej)

Gnoze sprawdzałem, byli Gnostycy umiarkowani i radykalni
I ci radykalni pisali te rożne diabolizmy jak Hipostaza Archontów – nasz wielki apostoł fajny ale Bóg już nie

Kabała to jest najwieksze gówno jakie może być
Tam nie ma żadnej większej wiedzy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaba%C5%82a

Oczywiście się mówi że to od Salomona i tak dalej że to jest wyjaśnienie Pięcioksięgu
To jest dla mass a wewnętrznie ?
Wszystko jest na odwrót nie mogę znaleźść na poparcie tez tego wykładu W. Veitha
Kabaliści to tłumaczą tak – fajna wiedza ale to jest przekazywane alegorycznie i my posiadamy klucz do tej właściwej interpretacji

Wiki:
”Dobre pojęcie o ówczesnej Kabale daje Księga Jubileuszów spisana za czasów arcykapłana Hyrkanusa (między 135 a 105 r. p.n.e.). Księga, będąca najprawdopodobniej próbą umocnienia kultury żydowskiej w obliczu narastających wpływów kultury greckiej, uświęca język hebrajski jako pierwotny język wszelkiego stworzenia i – po Potopie – wiedzy tajemnej, takiej jak pismo, astrologia i kosmogonia oparta na 22 literach alfabetu hebrajskiego.”

No tak a za czasów Hirkana II Idumejczycy już wtapiali się w społeczeństwo i nie język pierwotny kultywowali a swój dialekt Aramejskiego

Astrologia…
Lucyfer się cieszy

”Księga Stworzenia (Sefer Jecira), która wyznaczyła podwaliny nowożytnej Kabały, opisuje m.in. stworzenie świata na sposób neoplatoński. Zamiast stworzenia ex nihilo postuluje ona istnienie Ain Sof – niepoznawalnego Absolutu, który emanuje z siebie pośrednie duchowe sfery (Sefiry), z których tworzy się materialne uniwersum. Bóg uznawany jest w niej nie za Stwórcę, a za pierwotną przyczynę Stworzenia – niektórzy kabaliści tego okresu uznawali istnienie archanioła <strong>Metatrona</strong> (odpowiednika gnostyckiego Demiurga) – bożego agenta stwarzającego świat i wikłającego się w materię (a więc skalanego nią).”

Widzałem to dzieło i od razu usunąłem
Jak widać za pomocą Kabały można przemycić cichaczem wielki wybuch i nawet mamy Metatrona tego z 3 Henocha

”Kabała we współczesnym rozumieniu pojawiła się jednak dopiero w średniowieczu w diasporze żydowskiej. Sądzi się, że Kabała przywędrowała do Europy przed X wiekiem przez Włochy, skąd rozprzestrzeniła się na Cesarstwo Rzymskie oraz południową Francję. Dalej rozwijała się niezależnie w dwóch nurtach: niemieckiego pietyzmu oraz kabały spekulatywnej.

”Niemiecki pietyzm, którego doktrynę znajdujemy w Księdze Pobożnych (Sefer chasidim) a reprezentowany przez Samuela Chasyda oraz jego syna Judę i krewniaka Eleazara z Wormacji, rozwinął się między rokiem 1150 a 1250. Nurt ten zalecał pobożnemu człowiekowi drogę pobożności, wyrażonej w spokoju umysłu, ascezie i altruizmie, która prowadzi do stanu, w którym miłość i strach przed Bogiem zlewają się, a tak pobożny człowiek otrzymuje magiczne moce stwórcze.”

No to mamy pra Chasydów i magiczne moce; to nie to samo co Dary Ducha Śniętego ?
Taka podróbka mocy Bożej

I podobnie jest z Chrześcijaństwem na wyższym poziomie przecież pisma Pawła i Łukasz pod względem mistycznym to nic innego jak werbowanie ludzi na czarowników w zamian za owe supermoce

”Kabała mówi, że Źródłem duszy jest Najwyższy. Dusza jest <strong>nieśmiertelna i odradza się w nowych ciałach do tej pory</strong>, dopóki nie przejdzie przez wszystkie duchowe stopnie do samego Źródła „światła”, Najwyższego.”

A skąd taka pewność ? To też dogma

Kabałę studiował także Newton i inni czarownicy większość tych teorii jak Miliardy lat stwarzania jest zaczerpnięta z Kabały

To jest dobre i jakie przemyślane:
”Ponieważ judaizm <strong>dopuszcza reinkarnację</strong>, niektórzy rabini uważają, że osoby bez pewności co do posiadania żydowskich przodków, które jednak odczuwają nieracjonalną więź z judaizmem, <strong>mogą mieć żydowską duszę</strong>, czyli mogły być w poprzednich wcieleniach Żydami. <strong>Stąd brać się u takich osób może chęć konwersji na</strong> judaizm. Takie dusze miałyby się najczęściej reinkarnować u dalekich potomków osób, które porzuciły judaizm, lub u sąsiadów rodzin żydowskich. <strong>Według kabalistów osoby te wcale nie stają się Żydami, lecz po prostu powracają do narodu żydowskiego.”'</strong>

Chcesz być żydem ? Wmawiaj że nim byłeś w poprzednim wcieleniu 🙂

I ludzie z tą samą mentalnością są odpowiedzialni za produkcje czy też TŁUmaCzenie Tanachu…

Oprócz durnowanej Kabały Kanibaaly jest jeszcze takie cuś znam to od wielu lat
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lemegeton
Przypisują te bajki SalomOnowi ale te bajki są niebezpieczne

Fajna sprawa nie ? Przywołujesz sobie demona czy innego Amena a on spełnia twoje rządania
Ale trzeba być naiwnym żeby w to uwierzyć że te istoty są przyjazne ludziom – nie ma nic za darmo
Jak takiemu ewokatorowi (debilowi naiwniakowi) są załatwią to będą chcieć co w zamian
A jak Crowley się tym zajmował to tym bardziej trzeba od tego uciekać 🙂
I ten pan https://pl.wikipedia.org/wiki/Samuel_Liddell_MacGregor_Mathers

Na pierwszy rzut oka skądś to znam… i się nie myliłem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wi%C4%99kszy_Klucz_Salomona
Te dzieła magiczne zawierają wszystko to co zostało zakazane przez Boga

Crowley też na sucho nienajgorzej się zapowiada, otwierasz pudełko i dostajesz czarownika, świetnie.

 

Oczywiście każdy ma prawo do swego jestestwa o ile żyje godnie,

U gwiazd alternatywnych typu Icke, owszem jest mnóstwo prawdy i wiele z internetuf to od dzieł Icka pochodzi, jest jednak kilka rzeczy które odpychają:
– Brak większych rozwiązań czy dowodów
– promowanie rożnych nauk które się okazują albo diabelskie albo coś jeszcze innego
– promowanie rożnych niewidzialnych istot z wyższych wymiarów

Często wplątywane są bzdurki pomiędzy fajne idee – Icek na przykład mówi masoni hi masoni tu masoni haha ale promuje Kusmitów jako Reptilian
Mówi o przekrętach z misji Apollo i takie tam a promuje Kult Solarny czy doktryne You’re god

Ja nie wiem ale ony chyba uważają reptimilionów jako fizyczne połączenie jaszczurek i ludzi; oczywista głupota bo
Pipole są pipolami zwierzęta zwierzętami grzyby grzybami i tak dalej aDarwinizm to ściema
Były jednak próby hybrydyzacji i z tego mamy te potwory z Loch Ness i tak dalej ale to nie są naturalne elementy Bożego dzieła

Kolejne stare śmieci:

Czym jest kwiat życia:
https://pracanaczarno.com/2016/03/17/swieta-geometria-kwiat-zycia/
Związane z kabalistycznym drzewem życia. To dlatego wielu kabalistów broni węża z Edenu atakując przy tym Boga…

Podstawowa wiedza Biblijna a także psychologiczna, u tego pokroju nauczycielach jest płytka.

Jakby nie patrzeć to do tej pory jeszcze nikt nie skrytykował Biblii na poważnie i profesjonalnie:)
Tylu ma widzenia od jasnych istot a jakoś żaden nie potrafi obronić Pawła czy detalicznie wyjaśnić proroctwa.
Od planu wyzwolenia ludu obietnicy uciekają jakby poparzeni, ani krytyki ani poparcia
O Gigantach, Septuagincie czy Edomitach niewielu mówi a na temat sporuo Syjon także niewiele możemy się dowiedzieć, a o górze Hermon… zapomnij.
Ani Chrześcijanie ani Czarownicy czy ktokolwiek inny, niewielu próbuje na spokojnie profesjonalnie podejść do tematu np. dać komentarz do tych wersetów, nic!
Nie chodzi przecież o sławę a o argumenty których różni nauczyciele nie posiadają… Podobnie było za czasów Mesjasza kiedy Isus zagiął Nikodema oraz cały Sanhedryn ukazując ich niewiedzę.
Ja na przykład nie mam żadnych wizji czy rozmów z istotami duchowymi a więcej mogę powiedzieć o sprawach w których panowie i panie uduchowieni milczą. Mądrość czy zwyczajny dar poznania pewnych wątków, i poznanie ma wzrosnąć. Nie oznacza to klęski Boga.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.