Wpis Nr. 91 – Hipoteza Symulacji Matrixa Dualistycznego


 

 

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Bostrom

Musimy pamiętać że nawet jeśli ktoś nam mówi że żyjemy w Matrixie (w Polsce mamy wariant Kacztrixu) i tak dalej to ma oznaczać że ci ludzie mają dobre intencje ?

Pytanie, dlaczego mamy tak wiele produkcji jak Matrix czy Incepcja gdzie jest pokazane że człowiek żyje w więzieniu (NWO).

Dlaczego ?

Ano poprzez sprytną zagrywkę Grigori wybielają się mówiąc że przecież oni pokazują ludziom prawdę na wprost a ciemny lud nadal nic z tego sobie nie robi.

Pokazują że człowiek żyje w więzieniu stworzonym przez… nich i….

zrzucają winę na Boga

W Gnostycyzmie radykalnym, Hermetyzmie, Buddyzmie w listach Pawła i naukach mistycznych podrzucono taką naukę że człowiek może sam siebie zbawić .

Człowiek jako istota boska może a nawet powinien wyrwać się z Matrixa to znaczy się z cielesnej powłoki bo ciało jest brudne a seks jest fuj. A takie coś jeszcze bardziej umacnia matrixa.

Kto czytał materiały o Pawle ten dobrze wie jakie zagrożenie fizyczne i pneumatyczne płynie z owych praktyk.

Oczywiście duża część tematów antysystemowych jest skierowana do ludzi młodych częściowo oderwanych od systemu.

Dużo się mówi w tych tematach o NWO i o Matrixie.

Matrix jako film zawiera elementy Chrześcijańskie, chciano pokazać Boga jako tego złego (Saweł podobnie nauczał że ten świat jest okrutny, nie należy do nas i mamy gdzieś się tam udać uduchowić itd.) Ludzie ogólnie odebrali ten temat odwrotnie i zauważyli że to system diabelski jest zły a nie Prawo Mojżesza..

Sam film czy w ogóle koncepcja propagowana ta przez wielu gnostyków pokazuje nam świat widziany oczami upadłych aniołów, pogardzany zresztą ponieważ nazywają Boga ”złym jaszczurem demiurgiem Jaldabaoth i wiele innych epitetów”

Z tego powodu między innymi w listach Pawła rozpropagowano koncepcję że nasz świat jest cielesny czyli diabelski i naszym celem jest wyrwanie się z tego świata by stać się dzieckiem duchowym.

Nawet największy zbrodniarz musi zrobić coś dobrego aby się usprawiedliwić,
O, dlaczego mamy takie hity jak Matrix są właśnie próbą wybielania
Diabeł mówi ja chciałem dobrze chciałem dać wam światło i poznanie ponieważ wy tego nie dostaliście, zostałem niesłusznie ukarany przez pana szatana (ma tu na myśli Boga).
Zauważmy że Matrix można interpretować na co najmniej dwa sposoby:
– Dobry świat, ktoś wkradł się do tego systemu i powinniśmy pokazać że zasługujemy na życie
– Zły świat, materia, zły demiurg i trzeba się od tego systemu uwolnić

Czarowniki promują te drugą opcję ukazując Boga w złym świetle ale to bohaterowie wkradali się do Matrixa (upadli aniołowie) a nie system do nich
Przy okazji potwierdzenie że coś w tym systemie jest nie tak
I to jest bardzo sprytne – pokazać problem a jako rozwiązanie opcje Bestii z otchłani czyli szukanie pomocy u >Judasza </del>demonów

 

Chociaż z drugiej strony koncepcja świata jako programu komputerowego jest bardzo logiczny.

Osobiście uważam że Matrix istnieje i dzielę go na dwa aspekty i na dwie kategorie:

Obecny System:

 • Wewnętrzny czyli kontrola umysłów poprzez emocje, manipulacje i wiele innych. Symbolika także składa się na ten temat który uważam za niezwykle interesujący i niewielu o tym mówi.
 • Zewnętrzny czyli żydy, illuminaty, nwo, masony cała ta śpiewka. O tym każdy głupi potrafi powiedzieć a niestety informacje tylko i wyłącznie o Illuminatach wywołują poczucie bezradności.

 

Ten Matrix który bardziej mi się podoba ponieważ tryb god mode pozwala zrozumieć intencje Boga wobec człowieka.

Jest to precyzyjnie zaprojektowany system przez głównego kreatora – Boga. Ów system posiada poziomy, questy itd.

Oczywiście projektanta nikt nie widział co wyklucza dogmat bóstwa Chrystusa ale Projektant może w każdej chwili dawać wskazówki.

Ludzie w przeciwieństwie do Projektanta są mocno ograniczeni, nie znają przeszłości ani przyszłości ale mają pewne cechy podobieństwa z Projektantem jak poczucie sprawiedliwości.

Matrix posiada takie poziomy jak ziemia dla ludzi czy niebo niedostępne dla człowieka ale dla Projektanta jest mieszkaniem.

Wiele rzeczy nie jesteśmy jednak w stanie zrozumieć z wielu powodów jak śmiertelność czy kontrola umysłów.

Można więc powiedzieć że życie jest grą, a żeby dobrze zagrać to trzeba poznać zasady a także nieco od zaplecza.

Obecna egzystencja jest swego rodzaju testem, procesem segregacji baranków od kozłów.

W takim razie brak wolnej woli (predestynacja) jest lipą i nie jest do końca tak że nie mamy żadnego wpływu na nasz los. Nie możemy co prawda wszystkiego czynić, nie każdy ma takie same możliwość jednakże w ciągu życia możemy wyrobić sobie opinie w oczach Boga tj. być dobrym albo złym człowiekiem.

Matrix jest więc więc wiezieniem zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznym.

O tak zwanym Matrixie mówiło się w wielu kulturach:

Buddyzm, wiadomo religia diabelska przesadzona w drugą stronę
W Buddyzmie wirusy są ze sobą połączone – Nirwana, Metempsychoza, Sansara, Koło Życia, Piekło, ”bogowie”, Inne Światy,
Można powiedzieć że Buddyści określają Matrix jako Maja, według tej filozofii świat sam w sobie jest satanistyczny a ich celem jest nieingerencja w Maya, nie należę do tego świata te klimaty
Problem jest taki że w tym świecie nie ma miejsce na Boga ale na ”Boga Panteistycznego” a mianowicie na przenikającą przez wszystko niematerialną energię – mana, manitou.
Warto wspomnieć o rozmydleniu rozróżnienia pomiędzy dobrem a złem ponieważ w przypadku Matrixa oczami diabła ta różnica zostanie rozmyta.

Pomimo uznawania Buddyzmu (Dharmizm) za satanizm w wersji soft nie uważam Buddystow czy członków innych religii (także Jazydów) za satanistów ze względu na wierzenia (za to że zostali oszukani). Satanista to człowiek który wielbi diabła w duchu i w w kłamstwie żyje w celu czynienia zła.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maja_(religie_Wschodu)

W tamtych czasach taki Buddyjski mnich czuł że coś z tym światem jest tak ale nie znał współczesnych czy zachodnich terminów więc nazwał to co widzi i czuje po swojemu.

Pytanie, dlaczego tak wiele źródeł chce nam pokazać iż żyjemy w symulacji komputerowej.

Jak powyżej opisywałem uznaję ”Maya” pod kątem dualistycznym jako świat oczami Boga oraz zbuntowanych aniołów określanych jako bogowie, Annunaki, cywilizacja z Atlantydy, Lemurii, Agarthy czy Plejadianie.

Pod kątem diabła Macież czy Matryca to więzienie w którym należy przestrzegać masę  rygorystycznych praw ustanowionych przez Kreatora, Edytora Map – Boga. W tym świetle Bóg przedstawiony został jako okrutny pustynny jaszczur Yhvh który upodobał sobie mordy rytualne wymordował biednych Kananejczyków rękami Is Ra Ela i Watykanu a w sumie to nie istnieje.

System ten zakrywa elementarne prawdy siecią kłamstw, oszustw i sofizmatów. Miejsce Boga (Teocentryzmu i Teokracji) jako prazasady oraz źródła Gnozy zastępuje Hedonizm, Ascetyzm, Ateizm, Hierokracja, Demokracja, Rozmycie Płciowe, Faszyzm, Komunizm, Darwinizm Pogarda, Dogmatyzacja, Sekciarstwo, Elitarność, Sofistyka i wiele innych.

Oficjalnie według mass Mediów świat powstał sam siebie z wielkiego wybuchu dawno dawno temu a człowiek zaś powstał ze skały która pod wpływem miliordów lot zamieniła się w uroczą maupke której potem w bezsensowny sposób odpadł ogon a sierść wyleciało.

Ów człowiek zaczął rosnąć w poziomie i w pionie aby dojść do efektu globalnego ocieplenia, przeludnienia i smogu. Aby zapobiec katastrofom medialnym XXI wieku należy zredukować populację do miliarda a także przepraszać pewną nację za Polskie obozy…

Oficjalnie system ten stawia na ateizm, antropocentryzm i racjonalizm a mimo to popularne po dziś dzień są horoskopy, wróżki, czakry, aury, numerologia, klątwy, medytacje transcendentalne i wiele innych praktyk rodem ze średniowiecza.


Teurgia, owszem polega na kontrolowaniu Boga za pomocą przedziwnych rytuałów i obrzędów. Gdyby tylko ci ludzie zaczęli od siebie…. Prorocy nie wzywali Boga w celu zaspokojenia materialnych pragnień (przedmioty codziennego użytku) ponieważ Stwórca stoi ponad tym wszystkim i nie będzie spełniać naszych zachcianek, to my mamy pokazać Bogu swoją wartość a nie na odwrót, Stwórca jak Stwórca nic nie musi robić a jednak stosuje się ściśle wobec Teonomii.

Renenans nie był więc epoką masowych nawróceń do postępu, techniki czy Boga lecz do antycznych podejrzanych praktyk. Sam chętnie zajmuję się działami z tego działu np. ”Gnostycka Teurgia” czy pisma Manichejskie jednakże przemycam przede wszystkim teoretyczny aspekt który uznaję za wartościowy, zdaje sobię sprawę z tego że problemem nie to że np. istnieje Kabała czy Hermetyzm. Same w sobie nie mogą być złe lecz złe jest to co ukryto pod ścianą terminologiczną.

Kolejnym wątkiem który nie pasuje do obrazu rzeczywistości jest Syjonizm oraz Świeckie Państwo Izrael złożone z fałszywego narodu wybranego a także wyprawy krzyżowe na ziemię świętą.

Dlaczego ci ludzie tak bardzo zależy im na Palestynie obiecanej 12 narodom Izraela przez Boga jeśli ta historia została opisana wyłącznie w Biblii oraz w źródłach opierających się na Biblii.

Dlaczego to robią skoro wysyłają agentów mających zniechęcić nas od szukania Boga, pracy nad sobą czy poznawania Biblii ? Widzę tu skrajną nielogiczność pod którą skryto wielowarstwowy plan.

Syjoniści, Rothszyldowie, Edomici, Chasydzi, Rzym oraz Trzecia Siła dążą do odebrania Bogu ziemie podbite przez Izraelitów w czasach kiedy ów region był zamieszkiwany przez narody olbrzymów – potomków kobiety i anioła. Nie nazywają się bezpośrednio Izraelitami ponieważ nimi nie są, pragną odbudowy Kanaanu a nie Izraela.

Jeśli większość tak zwanych żydów to Chazarowie a i w tym punkcie zostaliśmy oszukani ponieważ te same źródła temat 9,5 narodów Izraela pieczołowicie ukrywają.

Motywy są czysto religijne, odebrać Bogu Jego Ziemie, zdeprawować Jego Lud a samego Stwórcę oskarżać o rzekome ludobójstwo i masakry.

Jeśli mnóstwo źródeł antycznych opisywało ofiary z ludzi (Moloch), prostytucje sakralną i wiele innych rzeczy… czy mamy pewność że w dzisiejszych czasach nie zaprzestano praktykowania ohydnych praktyk ?

Pod kątem Boga oraz normalnego człowieka Matrix jest kolejnym synonimem skomplikowanego systemu opartego na koegzystencji Boga ze stworzeniem.

 

 

 

Żyjemy więc w świecie realnym, pełnym majestatyczności jak i plugastwa które zostanie wyselekcjonowane a następnie oczyszczone.

1 Księga Henocha 27
(2) Wówczas Rafał, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną, odpowiadając mi rzekł: „Ta przeklęta dolina przeznaczona jest dla przeklętych na wieki. Tutaj zostaną zgromadzeni wszyscy, którzy swymi ustami wypowiadali przeciwko Pan nieodpowiednie słowa i surowo mówili o Jego chwale. Tu zostaną zgromadzeni i tu będzie miejsce ich sądu. (3) W dniach ostatecznych pojawi się przed sprawiedliwymi obraz sprawiedliwego sądu nad nimi na wieki wieków. Tutaj sprawiedliwi będą błogosławić Pan Chwały, Wiecznego Króla. (4) W dniu sądu nad nimi będą błogosławić Go ze względu na Jego litość, zgodnie z wyznaczonym im przez Niego losem.

1 Księga Henocha 38

(1) Pierwszy poemat. Kiedy ukaże się społeczność sprawiedliwych i grzesznicy z powodu swoich grzechów zostaną osądzeni i wypędzeni z powierzchni ziemi, (2) Kiedy Sprawiedliwy objawi się sprawiedliwym i wybranym, których uczynki zaniesiono przed Pana Duchów, i kiedy światło oświeci sprawiedliwych i wybranych żyjących na ziemi, to gdzie będzie mieszkanie dla grzeszników i odpocznienie dla tych, którzy zaparli się Pan Duchów? Byłoby dla nich lepiej, gdyby się byli nie narodzili. (3) Kiedy zostaną objawione tajemnie sprawiedliwych, zostaną osądzeni grzesznicy i niegodziwi odpędzeni od sprawiedliwych i wybranych, (4) Wówczas ci, którzy posiadają ziemię, stracą swą potęgę i wielkość i nie będą mogli patrzeć na twarz świętych, ponieważ światło Pan Duchów ukaże się na obliczu świętych, sprawiedliwych i wybranych. (5) Wówczas potężni królowie zostaną rozproszeni i wydani w ręce sprawiedliwych i świętych. (6) Odtąd nie będzie nikogo, kto mógłby wstawić się za nimi do Pan Duchów, albowiem życie ich skończy się.

1 Księga Henocha 50

(1) W owych dniach nastąpi zmiana dla świętych i wybranych. Światło dni spocznie nad nimi, chwała i cześć powrócą do świętych. (2) W dniu nagromadzą się nieszczęścia nad grzesznikami, ale sprawiedliwi zwyciężą w imię Pana Duchów. Ukaże to innym, aby zaczęli pokutować i porzucili dzieła rąk swoich. (3) Pan Duchów nie uczci ich, jednakże w jego imieniu mogą być zbawieni. Pan Duchów zmiłuje się nad nimi, bo wielkie jest Jego miłosierdzie. (4) Jego wyrok jest sprawiedliwy, przed jego chwałą i sądem nie ma miejsca na niesprawiedliwość. Kto jednak nie będzie czynił pokuty przed Nim, zginie.

1 Księga Henocha 58

(3) Sprawiedliwi będą w świetle słońca i wybrani w świetle życia wiecznego. Nie będzie końca dniom ich życia i niezliczone będą dni świętych. (4) Będą szukać światła i znajdą sprawiedliwość u Pan Duchów. Sprawiedliwi posiądą pokój w imię wiecznego Pana. (5) Następnie powiedzą świętym, żeby szukali w niebie tajemnic sprawiedliwości, losu wiary, która stała się jasna jak słońce na ziemi, ciemność zaś ustąpiła. (6) Nieustannie świecić będzie światło, a dni będzie bez liku, bo unicestwiona zostanie ciemność i światło trwać będzie przed Panem Duchów, światłość prawości trwać będzie przed Panem Duchów na wieki.

 

Manichejski Psalm Tomasza 2:

(20) Wykorzenię ciemność i wyrzucę ją i zasadzę światło na swoim miejscu, wykorzenię zło, wyrzucę i zasadzę dobro na jego miejscu.

(21) Świat będzie pełen chwały, ziemia będzie bez podejrzeń, cały świat będzie zawierał sprawiedliwych, oni z ziemi zamieszkają w pokojuod tego momentu nie ma już buntu, żadne imię grzechu nie będzie powtórzone, bogacze światła będą się radować z każdej strony bez żadnego smutku.

2 comments

 1. Pomyślmy , Si zaczyna działać w100% naszego życia to chyba wtedy zaczyna obowiązywać matrix (upadli) , na chwile obecną każdy z Nas ma możliwość wybierania między dobrem a złem . Zaufać Panu Bogu oraz Isusowi Chrystusowi czy innym bożkom .
  Na chwilę obecną matrix może być dopiero budowany lub budowa dobiega końca .

  Polubienie

  • Uznaję dwa rodzaje matrixa:
   Jeden to jest realny świat w którym żyjemy a drugi to świat widziany przez diabła
   S.I. to próba dorównania stwórcy i odwrócenie uwagi od Boga
   Nie bez powodu wiemy o czymś takim jak Blue Beam czy o hologramach

   Wiele religii obiecuje nam wyjście z tego świata czyli z Matrixa, Paweł to obiecywał w liście do Filipian obrażając wcześniej apostołów…
   Wieża Babel ma na celu uzyskania dostępu do nieba, do Boga czy raczej stania się bogiem
   Apollo 11 i misja Nasa wysłania Apolla… do nieba
   Skoro według Chrześcijan idziemy po śmierci do nieba, jak to się ma z układem solarnym ?
   W antycznych religiach ludzie wierzyli że po śmierci stają się bogami/gwiazdami

   Wszystko to ma na celu wyparcia Boga…. bogiem albo bogami
   To jest jedna wersja a druga że Matrix jest zły sam w sobie, Chrześcijanie szybko skumali że Matrix to system NWO i też mają rację
   NWO jako system polityczny – globalizacja
   NWO jako system religijny – ekumenizm
   NWO jako system wypierający Boga na rzecz uniwersalnego Chrystusa, o tym wiele mówił W. Veith choć w kwestiach proroct mu nie wierzę (ADS).
   Ale to jest strona zewnętrzna czyli to co widzimy, stroną wewnętrzną czyli od środka są przeróźne metody kontroli umysłów poprzez ideologie (izmy).
   Gender, Darwinizm, Piekło, Czyściec, Trójca
   Tego jest pełno i one potężnie wpływają na ludzką codzienność
   To jak można mówić o wolności ?
   Od czego ?
   Do czego ?

   Wolność jest masowo propagowana….
   Od ”pustynnego jaszczura” i od Przykazań
   Żeby było śmiesznie każdy satanista popierający bezprawie… on może tłuc ale kiedy się jego uderzy… zaprotestuje!
   Czyli bezprawie działa tylko w jedną stronę i każdy system musi zawierać kilka elementów Prawa Bożego aby mógł funkcjonować

   Feudalizm ogólnie został opracowany na listach Pawła… znowu
   Japońcy też mieli Feudalizm oraz plagę…. homoseksualistów
   To jest typowy hierarchiczny ustrój i Paweł nakazywał swoim słuchaczom by mieli nad sobą wasala
   Ale nawet najgorsze ustroje musiały mieć kilka zalet

   Ta miłość uniwersalna czy inne lucyferyzmy… pozorne bezprawie czy raczej rób co chcesz, krzywdź wszystkich za wyjątkiem diabła
   No głupota a ludzie dają się oświecać świetlistemu panu Fosforowi… za nic
   Istocie która nigdy nie dotrzymała danej obietnicy, zawsze pomagała kiedy miała z tego korzyści

   Przypomniała mnie się ta mieszanka prawd i kłamstw – Zeitgeist
   Tam jest podany ateistyczny model powstawanie religii ale można go połączyć z kosmitami
   Tam jest powiedziane że kult Maryjny odnosi się do konstelacji panny stąd musi być litera V – virgo lub M i że wszystkie matki miały na imię M….
   Izyda na przykład dziewicą nie była, reszta też nie była
   Zresztą nazwy znaków zodiaku czyli elementy nieba, bez Ks Henocha trudne do wyjaśnienia, są pochodzenia łacińskiego (Leo, Virgo, Piscis itd)
   Egipt czy Asyria nie znały łaciny 🙂
   Oczywiście nie wszystkie te matki miały na imię M….

   Zauważyłem że jedyne wzmianki jak np. Anup chrzciciel pochodzą wyłącznie ze źródeł cytujących New Age’owskie fantazje wprost z Jezuickiej sakiewki, rzetelnych dowodów brak.
   Także mity i dowody przeciwko opiniom
   Wystarczy sypnąć nieco prawdy a gdy człowiek nabiera zaufania to podają różne baśnie niewsparte dowodami traktując to jako prawdę objawioną.
   I co ciekawe ludzie prostujący te błędy są częściej cenzurowani niż owe wielkie gwiazdy, oni są przepędzani raz na jakiś czas… ale robią z tego niezłą drakę na cały świat płaczą jaki to YT niedobry usunął im kanał..
   Ostatnio coś było z A. Jones’em i w Polsce też przepędzają kilku choć mogę się mylić co do pana oficera
   Nie twierdzę że wszyscy są od razu źli ale jednak lepiej się od tego środowiska dystansować, jak mają coś ciekawego niech mówią i grzecznie podziękować
   Jak bredzą swoje… nie dziękuję…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.