Wpis Nr. 88 – Steal This Content

 

Tytuł nie jest przypadkowy, nawiązuje do kilku rzeczy jednocześnie kto pojętny ten zrozumie.

 

Jakoś tak jest że nawet jeśli się zbierze 1000 atletów i każdy zjadłby ze 1000 wegetariańskich kotletów nie popchną złych intencji taki to ciężar,
Jeśli są ludzi żądni zysku to nawet jeśli na początku coś wyjdzie, prędzej czy później dostaną po dupie. Prawo karmy nie istnieje jako natychmiastowy wyrok najpierw musi być ujawniony niecny uczynek a następnie kara.
Tacy Syjoniści niższego szczebla…. prędzej przy później zostaną w odwecie za II WŚ i nie tylko pożarci.

I bardzo dobrze, od początku wiadomo że YT jest żydowską platformą rozrywkową a nie polityczno-deparchatorską.
Pan żyd z Francą mają swój regulamin na YT który każdy akceptuje i albo nawijasz zgodnie z regulaminem albo spieprzaj dziadu!
I bardzo dobrze niech pan żyd wygoni tych wszystkich lizusów, groszorobów, cwaniaczków, sekciarzy, wariatów, socjopatów, psychopatów, agentów
Mnie tylko szkoda ciekawych filmów których nie chce mi się zapisywać oraz osób jak Ator które naprawdę wkładają ogrom pracy a tak po Akta 2 będą musieli rozmawiać do lustra obok białych myszek i różowych słoni bowiem jedyne słuszne syjonistyczne medium zostanie dla gojów zamknięte.
Skończą się ezodramy, deparchatory, eliminowanie samodzielnego myślenia, pogarda, dokuczliwe docinki, pasowania na rycerzy Królowej Jadwigi, chore akcje i wiele innych patologicznych zachowań.
Jak można wierzyć w to że na YT I FB można przekazywać całą prawdę, świętą prawdę i gówno prawdę; jeżeli właściciel nie jest tym zainteresowany.
Soros wykupuje Niemiecko-Francuskie media w Polsce bo może… Polacy czy raczej zaprzedane pipy w tym pomagają pamiętamy wszyscy rozbiory Rzeczypospolitej – ten sam rodzaj Polaka-Cebulaka z XVIII wieku zawierzył swoje interesy Prusakom, Austriakom, Papieżowi i…. Magma Mater.
Płakać na żydowskim medium ”bo mi skasowali kanał za dość ostry film o Islamistach czy Smoleńsku” zaciąga naiwniactwem.
Zatem siedzą szabesgoje na syjonistycznym medium rzekomo mówiący prawdę, prawda jest taka że nikt albo bardzo niewielu z internetowych patriotów mówi prawdę w sensie ogólnym politycznym, religijnym tylko jakieś wzrokowce Sandziadowsko-Eterowskie jak napiszę że pan X pani Y to żyd i mason oni w to uwierzą i będą rozpowszechniać ważne by mieć jakiś kij do szturchania ach oh ty masonie żydku jeden ty i ty szabesgoju sługusie żydowski ty 🙂
Skupiają się na ogólnikowych frazesach i kontrowersjach a nie na wyjaśnianiu czy analizowania danego problemu, pytania sokratejskie.
Sama ”wiedza” o symbolach demaskuje ich stopień niewiedzy – niszczenie crucyfiksów, palenie kościołów, atakowanie ludzi to jest ten sort ja tam preferuję wyjaśniać skąd biorą się różnice doktrynalne, jak nas wpływają symbole. Symbole wiążą się z konkretnymi emocjami ktoś kiedyś wlał powiązał nam konkretną rzecz z pewną interpretacją oraz emocjami (płacz, śmiech, gniew itd).
Może jeszcze emocji będą się pozbywać bo przecież młodość, gorzkość, miłość – miła ość i staje w gardle. Ja się nie dziwie że większość ludzi żyje wierząc w medialny przekaz jeśli z drugiej strony mają do wyboru kompletnych czubków, socjopatów i agentów a być może dużo tych wariatów nie jest wariatami tylko taką mają rolę do odegrania, sam nie wiem nie obchodzi mnie to aby kogoś dobrze ocenić to trzeba taką osobę bliżej poznać a także motywy którymi się kieruje. Oceniać… osąd zostawiam Komuś Innemu z realnym planem działania.

Straciłem także sympatię do człowieka Watykanu niejakiego inteligentnego uciekającego na wyspy na wzór rządu emigracyjnego Brauna… chwalącego inkwizycję.
No to jak ma być dobrze, jedni rozwalają co się da inni uciekają kolejni kreują się na wariatów w oblężonej twierdzy…. Jedna wielka psychuszka

Sandzia…. heh wyszło na moje karma wraca aż zostanie sam ze swoimi ”dobrymi” demonami, kto mądry ten pójdzie własną drogą dlatego od pewnego czasu nawet nie wspominam o patologiach tylko ten jeden przypadek Brauna który sam mówi że wybory są sfałszowane a sam idzie do tych sfałszowanych wyborów żaląc się że okupanci żydowscy go wyrolowali…. to tyle
Tacy ludzie co innego mówią co innego czynią, skarżą się na cenzurę i unikanie krytyki jednocześnie sami ostro cenzurują krytykę…. hipokryzja, media alternatywne…. już to widzę.

Magia internetu dzięki któremu schowano ważne tematy pod dywan wywalając na wierzch bzdury, brednie, ogólniki, półprawdy…. na zagranicznych mediach objętych Rodo, Smrodo, Acta 2
Dlatego co drugi podkrada co się da przypisując jako swoje, jeden to nawet podkładał komentarz na żywo do tego co ogląda w TV mało kreatywności w tych ludziach żeby chociaż umiejętnie wykorzystali sprawdzone metody chociażby żydowskie (stworzyć własne media jak wordpress) ważne by koszerny hajs się zgadzał, lajki, dowartościowanie aby urobić sobie klienta aby był nasz kupował nasze produkty magiczne wynalazki czy wychwalał każde działanie swojego lidera czy liderki.
Stawiają na zyski, ogólniki, kontrowersje lajki, walki i dramy dlatego coś im nie idzie nie stawiają na idee czy na dobro ogółu
Mnie dobijają typowi zakłamani ludzie którzy doskonale wiedzą że kłamią podają 1000 razy te same dawno obalone argumenty i jeszcze pchają się w kadr, typowe.

Edit z 11-15 Lutego

A druga strona ?
Choroba się pogłębia

Powim krótko, płytkie jak kałuża i tylko nieuk może się tym jarać
Powiedzmy gdzieś będzie że Petru to David Wexler i zaraz będą o tym trąbić wierząć iż jest to w 100% pewnik
Heh, szkoda gadać socjopata powyżej znowu wszystko pomieszał
Nie testeśmy Europą tylko Azja, Azja…
Znowu pomieszał nordyckich Azów (Azowie) z Azją (Ożyja według Dębołęckiego a Europa to Narodyca od narodów….
Tylko że Europa jako nazwa jest pochodzenia Greckiego (imię żeńskie), Azja prawdopodobnie także choć możliwe że jest pochodzenia Hetyckiego bądź ”Semickiego”
Tylko na cholerę łączyć to z pobieżną mitologią Nordycką przypisując to Słowianom
Ok, jestem za tym że Lahestan istniał ale nie wielkości ZSRR to jest nielogiczne i na to nie ma dowodów są dowody ale nieco mniejsze jakieś pozostałości miast, wiosek itp.
Pytanie retoryczne czemu agenci przedstawiają się jako Słowianie a następnie torpedują temat ”przesadzając w drugą stronę”
Tylko hiena podaje amunicję wrogom
https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2016/04/cropped-cropped-slavic-kingdom-lechina-empire3114.jpg?w=714&h=568&zoom=2

No ale to jest fałszywa mapa, proszę porównać z prawdziwą

Nie trzeba wyjaśniać dlaczego produkowane są fałszywki (”dowody” od profesorów z Tel Aviv czy mapka pomalowana w paintcie.)

Mnie najbardziej rozwalają lingwinistyczne debilizmy rozwodnika typu miss znaczy tracić
Mylenie oraz pobieżne rzucanie haseł że żyli Ariowie z mitów Vedyjskich i Azowie z Mitów Nordyckich i Reptylianie z mitów New Age i piekielne ogary z mitów Słowiańskich, jednym rzeczownikiem złożonym Mitologia mieszana

Rzeczywiście mania się pogłębia bez ex-Assana który dokonał mądrej decyzji, ciężko jest wytrzymać dłużej w otoczeniu kogoś kto ciągle wszystkiego się przyczepia docina i traktuje z góry. Tak samo jak u innych metoda ciągłego ujadania nie scala a dzieli i prędzej czy później takie grupy muszą się rozlecieć ponieważ są oparte na starych religijnych schematach – jesteśmy wyjątkowi bo wierzymy w X albo nie wierzymy w Y my to je elita a reszta bydło i oni zginą w piekle, oto tajemnica wiary.
Już kiedyś coś o tym wspominałem, no kurde młody człowiek mądry aczkolwiek chory (tiki + w sferze relacji międzyludzkich) jedzie przez pół polski do starego socjopaty…. cóż, każdy szuka wzorców media ich nie zapewniają to przychodzą różni podejrzani ludzie. Nie mam pretensji do tego że ten człowiek bezczelnie kradnie moje materiały czy innych ludzi trudno skoro cały Sandżaizm można wyszukać od dawna na internecie, mnie bardziej przeraża że 100% cudzych prac przypisuje sobie jak ostatnio odkrycie abecadła no tylko tacy ludzie dają się nabierać na Popko, Sławka, Deparchatora i innych…. sfrustrowani, naiwni, młodzi, szukający prawdy, pokrzywdzeni i tak dalej szczególnie ci którzy nie znają źródeł do których te łajdaki sięgają i przerabiają na swoją korzyść tak, oblężona twierdza + samowybielenie wszyscy inni to heretycy znane od wieków metody.
Dlatego ciągnę do przeciwnym kierunku, żadnych podziałów na lepszych i gorszych są dobrzy ludzie i źli z czego większość to ludzie którym zaszczepiono negatywne wzorce. Wystarczy zdjąć tę koronę cierniową i będzie dobrze, edukacja innymi słowy. Ale to nie jest tak że Prawda jest przyjmowana przez ogół jeżeli większość ludzi żyje w obrębie notorycznych kłamców i diablistów. Kontrola umysłu robi swoje, dlatego nie można potępiać ofiar.
Hmm, teraz pewnie krul napuści swoich na chłopaka albo otrzyma etykietkę agenta czy wariata…. to takie typowe JA jestem tyle wycierpiałem wszyscy mnie atakujo ja was stworzyłem beze mnie jesteście zera zera zera 🙂
Schemat ten sam tylko ludzie inni, i z tego powodu nie zamierzam zakończyć rozdziału o nazwie sekty, religie, oszuści, wędkarze duch. Przeciętny człowiek myśli że jak sekta to od sekatora, krojenie ludzi, czarne msze i tak dalej. KRK o dziwo tropiący sekty typu ŚJ jest największym insektem.

O dziwo wytrzymałem trzy minuty dalej nie wytrzymałem ze śmiechu choć od tej wewnętrznej strony to gościu sieje raka konkurując z Podleckim o tytuł oszołoma roku 2019, oczywiście nie są to aż takie oszołomy czy psychopaci czyli ludzie którzy impulsywnie krzywdzą ludzi. Krzywdzą ludzi dla własnej korzyści za pomocą intryg i wielu innych. Inteligentne ”czubki” a dokładnie kreują się jako czubki które wierzą w największe bzdury szukając wszędzie heretyków pozwalając na zabijanie lekarzy lecz nie tzw Illuminatów, hmm ja jestem za realistą teoretykiem a nie praktykiem rewolucjonistą. Moim mieczem jest słowo i łagodność a nie piącha i agresja.
Podlecki… deparchatory a Sławku, ten mizoginizm nie jest przypadkowy oraz wyzywania kobiet od ”nierządnic, dziwek, szmat”
Nie wnikam czy jest to wywołane jakąś traumą choć sądzę że jest to celowa zagrywka, element kontroli młodzieży i eliminacji samodzielnego myślenia.
Jak wiadomo każdy chłop posiada coś takiego jak popęd i jest to normalne. Natomiast kobity podświadomie szukają samca alfa który przekaże dziecku najlepsze geny dlatego kobiety ciągną podświadomie do oprychów.
A w przypadku krulewskim jeśli taki wyznawca mistrza kradzieży wszystkiego od wszystkich i przypisywania tego jako swoje (ostatnio przypisał sobie odkrycie abecadła że okupanty przekręciły alfabet a powinno być abecadło…. bez komentarza czysta sofistyka) pozna wybrankę oraz proste mechanizmy czy nawet techniki manipulacji a kobiety potrafią manipulować np. płaczem, awanturą. Taki chłopak zmądrzeje i przestanie bawić się w sekty jakieś religie a tak przychodzi hipokryta z mentalnością Kalego i mówi że nawet buziaki to już satanizm a wszystkie kobiety to dziwki…. szkoda mi dzieci króla którym teraz ubliża a nawet się wypiera, takie wzorce jaki kraj takie wzorce stąd tyle nieszczęśliwych ludzi niemających prawidłowych wzorców.
Chodzi o wyplenienie samodzielnego myślenia dlatego we wszystkich religiach czy sektach powtarzają się te same schematy – nienawiść, podziały, agresja i wiele innych.
Weganizm jest także religią tworzącą podziały, zresztą istnieją związki między Weganizmem a chorobami psychicznymi ponieważ weganie nie dostarczają niezbędnych pierwiastków, a skoro ich nie dostarczają to z czasem styki przepalają się. Po drugie łatwiej opętać osoby wycieńczone a po trzecie metodą na ekumenizm, dobroć, miłość i zmienianie świata można posiąść ludzi wrażliwych.
Niestety takich osobników trzeba albo ignorować albo uderzać po kieszeni.
Bardzo się cieszę że powoli wprowadzą Akta 2 z tego powodu, przegonią tych wszystkich leniwców niewdzięcznych. Nie dość że żyd daje im możliwość wypowiedzi a oni przychodzą do niego i obgadują go….
Który normalny pracownik na forum publicznym szkaluje swojego szefa… tylko ten który chce stracić pracę.
Tylko cham albo człowiek bez honoru płacze że mu YT usunął kanał i tym podobne siedzą na obcej platformie łamią regulamin YT i Fb i jeszcze rozkazują żydowi amerykańskiemu aby ich potraktował wyjątkowo…

O tak zwanych ponownych narodzonych jeszcze im nawtykam 🙂 Nie twierdzę że od razu każdy tak zwany PNCH jest nie wiadomo jakim złem chodzącym lecz często ludzie nawracają się ze strachu przed piekłem i innymi karami piekielnymi stają się religijni na pokaz. Ludzie niedowartościowani czy niepewni oczekują akceptacji a jeśli coś jest dobre, prawdziwe to nie potrzebuje promocji. Dobrej jakości produkt (może być też teza) sama się obroni tak jak KRK czy weganizm upada i musi upaść ponieważ dom zbudowany na marnej jakości fundamencie musi się zawalić dlatego ważne jest nasze posłuszeństwo względem Prawa Bożego a nie ofiarność. Religijność pod publikę jest sztuczna, podobnie głęboka wiara sama w sobie bez dobrych czynów.

PO prostu i jedni i drudzy czy trzeci odnoszą się cały czas do emocji
Eter – straszy nepotyzm, illuminaty nic więcej nie tłumaczy nic więcej dodać nie można
Sławek – straszy że wszyscy chcą go zniszczyć każdy to agent za wyjątkiem niego zaprasza ludzi robi z nimi wywiady a potem ich obgaduje także niczego nie wyjaśnia gdyby nie internet nie miałby niczego bo o czym może bez podkradania że Satelity to fikcje ponieważ Sat-elity to satanistyczne elity albo że miss znaczy tracić….
Deparchator – schizofremia + ośmieszanie czego się da

Cały czas odniesienia do negatywnych emocji jak gniew, zazdrość, kpiny, szyderstwo, podziały i tak dalej dlatego żaden nie pomyśli o działaniu dla ogółu tylko o swoim portfelu i jak tu przyciągnąć ludzi do siebie.
Do siebie…. doprawdy aż tak muszą się dowartościować, żony nie mają rodziny ?
Wiedza jaka większość bohaterów internetowych przekazuje jest bardzo płytka i zawężona
Numer 1 to omawianie incydentu Gdańskiego… jedynie Caleib i Orłowski dali radę, reszta która to omawia szczególnie teraz…. teraz tylko skończeni idioci czy ujki z nielicznymi wyjątkami mogą zahaczać o temat dla nich nieistotny.
Media ten temat będą pewnie jeszcze ciągły aby ogłupiać ludzi, było minęło nie ma do czego wracać a alternatywni zamiast tworzyć własne melodie własne rytmy tańczą jak Syfoniści im grają wałkując dawno rozłupany temat, mnie wystarczyło parę komentarzy czy właściwie przeczytanie zapisu medialnego aby ogarnąć że była to fałszywa flaga czekałem tylko na Dziecioroba bo wiedziałem że coś powie głupiego aby rośmieszyć publikę i w zasadzie dopiero potem rozśmieszył że Gdańsk to miasto satanistyczne podobnie Radom…. to tylko pokazuje jaką wiedzą ezoteryczną i egzoteryczną dysponuje, na poziomie piaskownicy. Miasto czy w ogóle gest nie może być satanistyczny sam w sobie lecz interpretacje jakie skrywa ten symbol. A środkowy palec ? No przecież to tylko palec jak pozostałe lecz został on ogólnie zaakceptowany ten gest jako znak obraźliwy, mogę sam nadać znaczenie tego gestu jednakże jeśli większość ludzi w tym ja ma zakodowany ten znak jak Fakju to zmiana tego w moim przypadku oznaczałaby prowokację, chęć zaistnienia.
Co innego jakieś mniej znane symbole mogę powiedzieć że tego się boję, a tego nie boję a ten zna kiedy widzę rozśmiesza mnie i tak dalej. Człowiek jest istotą emocjonalną i reaguje na emocje, nie ma możliwości pozbycia się emocji jak to programował pewien satanista z Tarsu nauczając o miłości bez zazdrości czyli takiej miłości bez miłości, no co to za związek kiedy jedno o drugie się nie troszczy i nie martwi się ? Preludium do rozwodu i zdrady…..
Dawno temu kobiety wiedziały że nie mogą zdradzać ponieważ karą było ukamieniowanie, nie pochwalam tego jednakże ta kara miała podświadomie wyeliminować pewien kobiecy mechanizm tak po prostu.
Była kobita był chłop i byli oni nauczani że małżeństwo jest jakby podpisaniem cyrografu i tak dalej a teraz na odwrót ludzie idą najpierw przypadkowo do łózka a potem myślą o miłostkach. Kiedyś tak zwana utrata dziewictwa miała większe znaczenie ponieważ ludzie posłuszni Prawu byli świadomi tego że zdrada jest poważnym złamaniem prawa, oszustwem i tak dalej.

Póki działają ci wszyscy panowie rzekomo głoszący prawdę na syjonistycznej platwormie można zapomnieć o tym przekazie, banda błaznów która sama siebie cenzuruje.
Kto chciałby kupić takich pajaców…. no tak płytkiego Deparchatora czy płytkiego Antrovisa to Watykan mógłby wykupić aby zagonić wiernych prędziutko na mszę (ang. mass) bo poza murami kościelnymi egzystują same oszołomy, czubki, wariaci, rakowcy, bezglutenowcy i inni szaleńcy a Kośćiół ma do zaoferowania tradycję oraz równowagę w ich mniemaniu i człowiek taki czuje się bezpiecznie. Nie ma różnicy do jakiej religii człowiek pójdzie jeśli wszystkie działają według stałych wyrobionych schematów.

Jeszcze jak zobaczyłem antyreptyliańską kamizelkę odblaskową (muszę to obejrzeć) padłem ze śmiechu a z drugiej strony wizualność krulewska daje swego rodzaju parasol ochronny bo każdy patrzy na takie rzeczy jak na objaw głębokiej schizofremii takie niegroźne trollowanie. Owszem dla ludzi którzy rozpoznają manipulacje nie ma zagrożenie, zagrozić można jedynie ludziom pogubionym, osamotnionym, początkującym, emocjonalnym itd.
I poprzewijałem, kurde to nawet mój Hedon i Asceton musiał ukraść ? [[https://www.youtube.com/watch?v=GLgZOQoG6mc]]] Na szczęście nie muszę się wściekać ponieważ na luzie wyglądam wiarygodniej i mniej śmiechowo niż ten który publicznie ubliża swoim dzieciom. Walory zewnętrzne przemawiają za naiwniactwem takim my zmienimy świat my będziemy na YT publikować prawde na przekór właścicielowi my tyle wiemy a reszta tak niewiele tylko my mamy zbawienie w kieszeni i tak dalej natomiast walory które nie widać na pierwszy rzut przemawiają za religią, chociaż ostatnio coraz bardziej przekonuje się do tezy iż zwyczajnie przeceniamy tych gościów, zwyczajne fujary bez honoru ludzie się główkują w jakich to służbach może robić Chrabja, Deparchator, Korłin, Kałuża i jeszcze inni a to mogą być tylko fujary które na początku sprawiają wrażenie osób udających inteligentów następnie już całkowicie pokazują się jako debile a następnie pokazują psychopatyczne oblicze czy gadają bzdury jeden rzuca uroki na drugiego dom wariatów.
No pewnie że zakopują tematy poważne kompletnymi bzdurami, taki Zięba jeszcze lata temu więcej osób interesowało się medycyną alternatywną powiedzmy nie-akademicką a teraz więcej ludzi kojarzy temat i odrzuciło

Jehowi na ulicy rozśmieszają ludzi (dla mnie to perfidia stare capy siedzą wysyłając ludzi aby ich upokorzyć, niewielu daje się wciągnąć w ŚJ na ulicy generalnie większość ludzi bierze ulotki z czystej grzeczności a następnie wyrzuca to samo jest z klubem leniwych krypto gejów po prostu chodzą młodziki w dziwacznym stroju nie do pracy tylko na patrole nawijają o pierdołach a przynajmniej do przeciętnego człowieka na ulicy energie kosmiczne, miłości, matryce itd to bzdety.) I jak na to patrzeć… stary naiwny człowiek z chorobą umysłową czy pasożyt bo żeby wysyłać dzieci do roboty na upokorzenie (mnie najbardziej było szkoda agenta ex-Assana) przed ludźmi plus naszczanie do łba, eliminowanie samodzielnego myślenia to jest takie typowe członkowie powtarzają mantry po swoim liderze jestem za tym aby mówić od siebie, nawet to samo ale po swojemu żeby mieć jakąś samodzielność umysłową.
Już dawno miałem wrażenie że takie Chrabje, krule Lehji zostały powołane w celu ośmieszenia i podważenia alternatywy żeby człowiek nie chciał się zajmować poważnymi tematami wystarczy że np. wspomnę o szczepieniach, NWO czy Słowiaństwie to będę przyrównywany do ludzi kreujących się na kompletnych oszołomów oderwanych od rzeczywistości.
Trolling inaczej wygląda, jest to celowa krecia robota przyklejania łatki ludziom zajmującym się ”teoriami spiskowymi” podobnie w innym przypadku na miejscu Syjonistów sam bym wysłał na forum publiczne tego co spalił kukle żyda Sorosa i przedstawił jako wielce groźnego antysemitę kazałbym mu gadać o żydach to co Deparchator i Parodia Mężczyzny czyli wybić w obronie własnej, wykopać, niech sobie stąd idą czy od razu wprost nawoływać do rewolucji nie wyjaśniać pewnych pojęć a podburzać ludzi jedynie dawać wrażenie że wszystko wiedzą.

Zawsze ten jeden na 1000 połknie haczyk jak nie kreacja działkowego oszołoma to kreacja chasydzko-niemieckiego chrabjego czy Deparchatora albo inny Korwin. To takie typowe, pojawia się człowiek mówi mądre rzeczy i zaczyna mu odwalać następnie choroba się pogłębia mniej prawdy więcej bzdur i lawirowań do tego kocioł argumentów skutecznie osłabia czujność bo to bierze tych wszystkich ludzi na poważnie albo to co mówią, tylko ”zwolennicy” a mimo to zawsze ktoś się natnie na Kazuistykę.
Nie raz to wyjaśniałem polemika czy ośmieszanie parodii jest bezsensowne, jeśli garną do siebie ludzi zagubionych to należy ich odciąć od kontroli nad ludźmi zwłaszcza przed młodzieżą.
Nie jestem zwolennikiem tej opcji jednakże cenzura jest jedynym wyjściem, chama trza po sakiewce dlatego cieszę się że YT za 100 dni pogoni karierowiczów i pseudo-patriotów religijnych na pokaz.
YT ustawi ich do pionu, może zrozumieją że są jedynie szabesgojami chciałbym aby się obudzili przemyśleli to w jaki sposób walczą z zaborcą oddając im całą amunicje.
Muszą ci ludzie zrozumieć że skoro YT i FB jest pro-syjonistyczny to właściciele nie pozwolą aby jakiś przybłęda, bezdomny (bezmedialny) typek im bluzgał na ich witrynie. Akurat YT nie robi niczego złego w tym przypadku tak na sucho, po prostu powinni ci ludzie pomyśleć o założeniu własnych mediów zacząć od siebie świata nie zmienią ale mogą polepszyć życie w skali lokalnej, wokół siebie.
Oczywiście to nie będzie takie łatwe, nie można oczekiwać cudów bez Boga nie możemy na wiele liczyć aby zasadzić światło musimy je mieć a jak na ten czas ludzie mają zakodowane negatywne wzorce – Piekło, Dwulicowość, poczucie winy niższości wyższości i wiele innych.
Co z tego że Piekło nie istnieje a jednak większość ludzi służy zakłamanej organizacji ze strachu która przedstawiła swoje rzekome posłannictwo.
Jest jeszcze pornografia która również zaszczepia negatywne wzorce, zniechęca od szukania partnerki i wiele innych. Jest jeszcze masa horrorów, pseudonaukowy bełkot, polityka i tak dalej ludzie sami zaśmiecają sobie mózgi całkowitymi bredniami….

Sam nie uważam się za jakiegoś wielkiego znawcę, nawet większość rzeczy robię na odwal się. Niestety większość tak zwanych alternatywnych albo udaje że się na wszystkim tak dobrze zna albo nie może pewnych rzeczy niezgodnych z regulaminem nadanym przez właściciela kieszeni albo są zwykłymi dezinformatorami, socjopatami (ciągątki do krzywdzenia ludzi i tworzenie siatki religijnej potocznie sekciarstwo).
Dezinformator nie ma na celu skłonić nas do konkretnych zachować czy do przyjęcia ustalonych schematów myślowych przy okazji wyciągnąć pieniądze czy manę od ludzi podatnych na wpływy to tyle. Nie mam żalu do ludzi którzy robią to dla kasy, brzydzę się jednak tymi którzy mają nieco więcej wiedzy tj. znają prawdę i ją zwalczają albo stosują wyjątkowo ohydne metody.
Większość z nich działa według starego schematu – zarzucić robaka na haka i łowić rybki.
System zachęca abyśmy się jednoczyli pod sztandarem wielce nawiedzonego gostka i jakoś dziwnym trafem najwięcej osiągają indywidualiści zawsze na początku są nierozumiani a później okazuje się że mieli rację, kto podąża za tłumem ? Człowiek któremu brutalnie zmielono mózg to co jest masowe, powszechne, tanie zazwyczaj jest badziewne. Za dobre rzeczy trzeba zapłacić trzeba coś od siebie dać, w religiach człowiek płaci jak większość i nic z tego nie ma. Tam gdzie jest masówka tam nie ma wysokiej jakości.
Poza tym życie w ciągłej pogardzie nie przynosi szczęścia
Nie jestem za tym aby się odcinać od świata czy żeby traktować innowierców jako bydłoo, to są ludzie kontrolowani przez media im wystarczy zdjąć blokady doktrynalne (co nie jest łatwe pokazać właściwą drogę o tak) i są czyści, ich usprawiedliwieniem jest nieświadomość oraz dobre uczynki.
Ci tak zwani alternatywni większość została wykopana z układu albo działa z własnej inicjatywy, żeby ktoś działał w imię idei taki męczennik choć z drugiej strony są i tacy którzy przesadzają w tą stronę i później przechwalają się czego oni nie zrobili dla ludzkości.
Działanie z idei przynosi korzyści, działanie dla posłuchu czy korzyści materialnych przynosi krótkotrwałe korzyści z tego powodu większość nadal siedzi na YT czy FB i płacze na swoich przełożonych w zasadzie.
Pieniądz czyni wolnym jak to mówią,
Człowiek który sobie działa od tak z przyjemności nie musi się martwić o to jak zostanie odebrany może mówić co chce nie musi stosować clickbaitów czy wchodzić w konflikty
Łatwo jest płakać na Syfonistów czy zachęcać do zabrania sprawy w swoje ręce albo nawijać o Illuminatach nie wyjaśniając od siebie.
To odzwierciedla jakość społeczeństwa wystarczy że np. napiszę że jakiś tam pan X to mason i ludzie w to uwierzą będą trąbić o tym.
Trochę więcej analityki, mniej kazuistyki więcej jaj mniej dogmatyki więcej samodzielności mniej agresji.
Dlatego cały czas stawiam tezę że albo ci wszyscy co tak na YT I FB odprawiają szopkę no właśnie mamy Darth Sanyaja z 10 kanałem na YT u żyda, mamy Brauna kandydata na prezydenta Gdańska
Nie wiem czy to ten film w każdym razie wychodzi to co miało wyjść

Przecież sam dobrze facet wie że są mafie, służby i loże a wybory wygrywają albo zaprzysiężeni albo kompletne wały Bolki ludzie przyparci do muru albo fujary łase na kase nie ma mowy o samodzielnej polityce taki samodzielny polityk prędzej czy później zostanie ośmieszony poprzez doklejenie takiego Chrabjego, Pejsora, Grodzką, SławomiRA, Deparchatora i wielu innych metod jest mnóstwo i co ludzie myślą że prezydent Braun wszystko załatwi ? Ja rozumiem chęci ale nie można być tak naiwnym jest kilka wątków które należy połączyć.
Nie jestem wrogo nastawiony do tych wszystkich ludzi, nie odczuwam pogardy liczę na dobre intencje z nutką naiwności.
Tylko że sami sobie wystawiają opinię a także łatkę pozostałym walczą z zaborcą w sposób głupi robiąc więcej szkody niż pożytku.
Eteru na przykład no niby daje tych Illuminatów rozwinął swojego byłego kolegę i co dalej filmów o Illuminatach jest mnóstwo najadłem się ezgoteryki teraz chcę ezoterykę, inaczej mówiąc nie chce omawiania tego co widać chcę usłyszeć to czego nie widać bez krętactwa czy podawania się za eksperta trochę
Na co mnie ”wiedza” której nie mogę ani rozwinąć ani wykorzystać albo ten dzieciorób co kradnie mi materiały, co mi daje informacja że 7 miliardów ludzi to agenci przecież pozostałe religie głoszą to samo ci są tacy tamci owacy, oblęzona twierdza albo trujo mordujo palo grabio że są reptyle piekielne ogary i jeszcze inne…. noc nic poza nienawiścią do siebie i innych.
Jako ma związek jedna rzecz z drugą, a co z innymi opcjami, co z tym a tamtym….
Płytka argumentacja jak kałuża gdyby nie czyjeś prace czy prymitywne ludzkie instynkty ci ludzie by kwiczeli z biedy, zresztą celowo dałem link z YT aby pokazać że zarówno Braun jak i Sławjaya to hipokryci płaczliwe pipy bez jaj.
W zasadzie z tej całej ferajny tylko Atora usprawiedliwiam ponieważ daje mnóstwo od siebie chce być YT friedly i najbardziej takie osoby ucierpią mnie szkoda właśnie takich osób a nie karierowiczów.
Dlatego cały czas powtarzam przekaz Kalejba, by ci wszyscy ludzie powiedzieli do YT i FB ”mam wywalone na ciebie mam własne medium mnie nic tutaj nie trzyma poza rozrywką” ale oni tego nie zrobią bo jeszcze na Polskiej witrynie mogliby nie zarobić a i zasięgi mniejsze.
Gdybym miał kanał milion subów i zrobił film o którymś z tych osobników to chyba by się posikali ze szczęścia pokazywałem film konflikt Chrabjego w którym cieszył się że jest krytykowany, to samo robi Oplazmowany czy Deparchator
Ponieważ są ludzie którzy mogą się upodlić aby zwrócić na nich uwagę, wejdą w psie kupy a powiedzą że to śnieg
Człowiek ”uduchowiony” olewa suby, lajki, rozgłos, nie wścieka się na krytykę nie cenzuruje też innych
A tak mamy ludzi którzy zrobią wszystko aby ich pokazywano już sam fakt że działają u żyda powinno dać do myślenia, dlaczego nie u Polaka ?
Na YT wszyscy wiedzą jak jest na FB podobnie to czemu ci ludzie jakby celowo drażnili swojego mocodawcę no przecież to się kupy nie trzyma jeśli pominiemy to co powyżej.
Rozmawiać można przede wszystkim z ludźmi uczciwymi, z dezinformatorami nie ma sensu jaki jest sens rozmowy z gościem który od samego początku jest nastawiony na agresję dlaczego rdzenni Polacy nie są wpuszczani do Knesetu i nie przeprowadzają dyskusji z żydami, przecież dyskusja Polaka z Syjonistą kończy się awanturą tak analogicznie.
Ten YT I FB wyuczył ludziom negatywny wzorzec że lajki i suby decydują o człowieku no tylko co jeśli się okaże że większość subuje tak jak ja dla śmiechu albo żeby nie przegapić kanału bo kto chciałby się wiązać z trollami którzy trollami nie są.
Człowiek uduchowiony nie musi niczego udowadniać, nie żebrze on sobie żyje nic na siłę.

CDN

Nie wiem czy jutro czy dziś miałem już tego nie robić ale kiedy wierny zainteresowany w całości kopiuje moje posty przedstawiając je jako swoje a sam się żali że niby jemu kradną to jest hipokryzja i bydlactwo w najczystszej postaci, nie będę usuwał postów niech sobie kradnie ile wlezie za plagiat czy niszczenie ludziom życia (Arek, dzieci) dostanie co zasługuje w postaci ostatniego wcielenia mnie nawet nie boli to że znieważył moje imię (nie zmieniłem z tego powodu imienia w dowodzie), nazwisko (nie wyparłem się wręcz jestem z niego dumny ponieważ sam tworzę wartość nazwiska nie odcinam się od przodków a nawet jeśli to staram się błędy naprawić a to co robi Ja Ra Sz Ek to zwykłe tchórzostwo) czy poglądy (nazwał mnie Chrześcijaninem który uznaje Chrystusa za Boga co jest oczywistym kłamstwem) boli mnie myśl że piszę aby ktoś to bezczelnie kradł to bardzo zniechęca zabiera czas
taka to różnica że nie jestem mściwy ale wkurza mnie to że jakiś zakłamany człowiek kradnie to co wywnioskowałem jako swoje odkrycia to jest złodziejstwo gdybym ja zrobił coś takiego to by mnie wywalili za plagiat a tu facet kradnie moje najlepsze domysły jako swoje, ja nie ukrywał skąd biorę swoje tezy ale może dlatego że nie muszę nikomu udowadniać jaki jestem zajebisty nie działam dla zysków czy prowokacji więc mogę sobie pozwolić na więcej prawdy

 

Chętnie przedstawiam krula złotego jako przykład jak nie postępować jeśli chce głosić prawdę a jak postępować jeśli chcemy się urządzić tanim kosztem
Przykład jak można ślizgać się po tematach których się nie rozumie, łatwo jest rzucać hasłami a gorzej wyjaśniać
W tym przypadku zaciekawił mnie tytuł ponieważ od dawno jest mi to wiadome że Piekło nie istnieje takie jakie znamy i jest straszak aby jednych skierować na Ateizm a drugich na służenie diabelskiej organizacji
Nie wiadomo dalej kto co i dlaczego no bo dlaczego mamy to NWO i przez kogo i jak to pokonać, pytanie retoryczne
W przypadku krula terminy satanizm, agent, opętany pozornie wyglądają że gościu to wyczytał i nie wie o co chodzi jest to taki wentyl bezpieczeństwa skoro najpierw zaprasza ludzi Arka chwalił jaki to uduchowiony a kiedy uwolnił się z sideł ciągłej pogardy i dogryzek został agentem już przestał być uduchiony i to tak wygląda że JotEsEm jest strasznie naiwny acz chciwy przez co dał się każdemu wyrolować na co ta wiedza z internetu po różnych jutubach i blogach skoro nie ma wiedzy do wykorzystania jak się obronić przez oszustami
Ale nie najpierw zaprosić, pochwalić i z dnia na dzień naklejka agent…. w piaskownicy to przejdzie na forum publicznym także ale nie dla ludzi którzy odcinają się od psychologii tłumu
To jest taki wentyl bezpieczeństwa z tymi agentami że jak ktoś wykarze że ma własne zdanie – agent, wariat, na stos
Taki to krul który ma wiedzę tylko taką jaką można wyczytać ale to każdy może powiedzieć że jest żle albo że Kościół to syf…. dlaczego, why powód…. brak
W przypadku religii… Hitchens
To nie religie wyłowują wojne lecz chwasty sama religia jest tylko pretekstem Wojna W Bałkanach, konflikt Muzułman i Prawosławnych był pretekstem dla mass
Problemem nigdy nie były religie każdy ma swoją religię czy filozofie o ile nie jest ludzką galaretą to dobrze że są ludzie o odmiennych wizjach nie nazywam ich wariatami nie patrzę na nich z pogardą krytykuje takich ludzi jak Sławoj czy Hitchens którzy zamiast rozjaśniać zaciemniają komplikują takie rozumowanie kto nie jest z nami ten do piekła
Mnie nie dziwią ataki Satanistów na Isusa… jak to nie ma życia w niebie po śmierci nie ma piekła tylko ciężka praca wszyscy przywódcy religijni to uzurpatorzy ?

Mt 7:
(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!
(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
(20) Tak więc po owocach poznacie ich.
(21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.
(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?
(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.
(24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce.
(25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na skale.
(26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku.
(27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki.

Nauka że nie musimy nic robić mamy mędrców duchowych czy specjalne supermoce dla wierzących jest bardzo atrakcyjna. Łatwo jest walczyć z kimś najpierw trzeba pokonać własne słabości i pomóc innym
A to dobre MarJa, śmierć ja a sam nazywa swoich pogubionych od właśnie tego imienia Mir….

Dalej cóż, wyjaśniałem to o wiele lepiej gdybym nie pisał to taki krul nie miałby o czym powiedzieć a i tak pomija najważniejsze

Esencja nauk Pawła minuta 7, na to czekałem wcześniej kiedy przekręcił fabułę filmu
Co powiedział Marjaya ?
Że Chrześcijan nie dotyczy reinkarnacja (nie wchodźmy w szczególy)
A za co kara ?
Za uczynki ?
Nie…. za wiarę
Heh, obłęd diabelski w pigułce nie ważne jak czynisz ważne w co wierzysz i to ma być wolność słowa o którą tak walczy nadając nadal na YT skoro się  tak płacze że YT usuwa stare filmy to dlaczego wręcz szuka żydowskich stacji przecież nie obnaża właścicieli tylko siebie podobnie cała reszta tych karierowiczów
Smutne, takie Marjaye czy Etery czy Chrabje ostatnią rzeczą którą cenią jest niezależne myślenie tylko nalegają aby wierzyć…. oczywiście im ponieważ poza nimi są sami heretycy
Minuta 10, przecież to ja pisałem wcześniej o emocjach że symbole wywołują w nas pewne emocje coraz bardziej wkurza mnie ten człowiek kto by się nie wkurzył kiedy ktoś podkrada ci poglądy i twierdzi że to są jego poglądy, hipokryzja w najczystszej postaci
Dalej, krulu rzuca pojęciami że gender (to oznacza w sensie gramatycznym płeć nic więcej) Watykan,
Proszę poczytać co nie co o Watykanie jako władcy świata jest mnóstwo dobrych książek czy filmów na ten temat wyjaśniają mniej więcej jak i dlaczego a to co wyprawiają zacni Słowianie, nikt z poza nie bierze ich na poważnie każdy patrzy na ich antyklerykalizm nie jako objaw zrozumienia a buntu zły Watykan bo zlikwidował kult Mokosz, Peruna i aborcje a w ich miejsce wstawił kult świętych i Magma Mater Kybele
Dalej no to co nie raz wyjaśniałem….. mowa węża to jest Bydlactwo bo z jednej strony mówią jacy to inni są źli a sami wybijali ohyda
Prawda że ludzie nie modlili się do Boga tylko do ”świętych” no ale to trzeba rozwinąć to jest temat na dłuższą dyskusję

Seksy,
Marcjon tak nauczał że seksy są złe nie wolno robić dzieci i tak dalej
Hmmm, w zasadzie w tej satanizacji krula tkwi głębszy mechanizm bo paradoksalnie koduje wierzącym pogardę do kobiet i dos siebie, komentarze warto poczytać ludzie ci nawet nie będą wiedzieć dlaczego są nieszczęśliwi ponieważ działają wbrew swojej woli a celem człowieka jest założenie rodziny
14 minuta…

Według krula każdy rodzaj seksu to satanizm…. zamurowało mnie ludzie czy wy to słyszycie ojciec dwójki dzieci mówi że każdy rodzaj seksu to satanizm
Bydlak jak można coś takiego powiedzieć tylko skończone menele i menelice mówią takie rzeczy swoim dzieciom
No przecież to jest już nie bydlactwo a perfidia względem własnych dzieci które zostawił i wychowywały się bez ojca a teraz się ich wypiera
Na szczęście jestem dziewicą to nie może mnie nazwać agentem z tego powodu…..

 

”seks to satanizm, każdy kto bierze udział w jakimkolwiek seks est satanistą”

i dalej Kazuistyka

 

Proszę porównać wizję satanizmu według Dziecioroba i według mnie

O Satanizmie teoretycznym czy praktycznym to ja nagłaśniałem a on to zmienił na praktykujący satanizm i niepraktykujący

Wskazywałem iż Satanizm to czczenie diabła w duchu i w kłamstwie jak sama nazwa wskazuje satanizm od szatana a skoro ten złodziej wyzywa od satanistów nawet parę mąż i żona, mąż przytula żonę świeżo po ślubie. To nie jest satanizm satanizmem by było poświartowania na drobne kawałeczki a nie okazywanie uczucia czy może odwzajemnienie uczucia względem kobiety to satanizm ?

No tak, Marcjon

 

Marcjon głosił, że istnieje okrutny świat widzialny, w którym żyjemy, niebiosa, w których żyje demiurg Jahwe, stwórca naszego świata i gdzieś ponad tym Bóg prawdziwy, miłosierny i litościwy. Marcjon wskazywał na różnice między Starym Testamentem i Nowym Testamentem. Jego zdaniem ich nauki są całkowicie przeciwstawne, a Jezus Chrystus nie jest zapowiadanym w Starym Testamencie mścicielem-wojownikiem. Jest on wysłannikiem prawdziwego Boga i przybył, by mrocznym naukom demiurga przeciwstawić ewangelię miłości.

Marcjon w całości odrzucał Stary Testament jako zbyt skażony religią żydowską, z Nowego zaś uznawał Ewangelię Łukasza i dziesięć listów św. Pawła. Podobnie jak u gnostyków, według Marcjona przede wszystkim unikać należało małżeństwa i płodzenia dzieci, czyniąc to bowiem pomaga się demiurgowi w jego dziele[2]. Odrzucenie przez Marcjona hebrajskich ksiąg Pisma Świętego oraz negowanie natchnienia części pism apostolskich stało się przyczynkiem do powstawania prac omawiających chrześcijański kanon Pisma Świętego.

Głoszona przez niego idea Boga przeciwstawionego Bogu naszego kosmosu, niższego i tyrańskiego, a także pogląd na zbawienie jako wyzwolenie spod jego władzy jest w dużej mierze gnostycka. Zalecał nie wzbogacać świata stwórcy, a więc sprzeciwianie się używaniu rzeczy tego świata. Postawa taka pociągała za sobą skrajny ascetyzm (ścisły post, zakaz współżycia seksualnego i zawierania małżeństw), który miał na celu przeciwstawienie się demiurgowi.

 

Oraz list o Miłości w wykonaniu Sławka i Pawła

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą;
nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,

 

Taka to miłość do spełniania swojego Ja, co tam żona co tam dzieci ważne że JA!

Już to widzę w wykonaniu powyższym związek samotny człowiek narzekający na wszystko wokół czy na kobiety jakie są wszystkie dziwki może dlatego wziął rozwód zaczął wyzywać żonę od dziwek i pogoniła flejtucha mówiąc baw się w sekty ale beze mnie i mieszaj w to dzieci.

Dalej nie chce mi się wnikać satanizm zawsze jest satanizmem krzywdzenie innych oraz okłamywanie innych jest zawsze tym samym a robienie dzieci to robienie dzieci czasami się uda.

Hmm, wszystkie seksy równe są …. tak jak jedzenie czy picie wszystko przetrawisz i albo dostaniesz rozwolnienia albo zatwardzenia na sucho nie ma różnicy co jesz ważne że trawisz, to temat na inną dyskusję aby ponabijać się z religii żywieniowej.

Mało kto jednak wykazuje właśnie Ascetyzm jako satanizm i nieróbstwo jako jedyny to robię, także ochrzaniam Sybaryzm jako wirus nie nazwę tego satanizmem także nie nazywam Ascetów takich zwykłych Ascetów satanistami ponieważ ci ludzie mogą stać na wyższym poziomie mentalnym od tego złodzieja.

Chrześcijanie czy wyznawcy innych religii także nie są satanistami, satanistami już szybciej są ich dwulicowi przywódcy i to oni poniosą karę za to że nie mówią człowiekowi o rzeczach niezbędnych komplikując banalne rzeczy.

Nie daję rady dłużej ciągnąć tego tematu, o masturbacji także ten żłodziej wykazuje pobieżną znajomość a przecież są fajne filmy na YT pokazują wirusy i tak dalej i na pewno nie są Mizoginami.

To nie sztuka nazywać kobiety dziwkami, nie mam dziewczyny wszystkie kobiety są głupie….. cwane albo są bardziej świadome swoich mechanizmów i Sławny inaczej poluje właśnie na takie ciepłe kluchy chłopaków dobrych aczkolwiek ich bardzo łatwo oszukać na cudze dziecko oni nie będą rozumieli dlaczego kobieta ich zdradzi czy potraktuje jak bankomat.

A co robi Sławek, masz rodzinę która nie rozumie cię ? Odczep się od nich nazwij matkę dziwką czy sku###córką ojca wyzwij że opętany odizoluj się od świata idź do jedynego nauczyciela który kradnie jak najęty cudzą pracę.

Trudno jeśli facet chce nie wiedzieć dlaczego jest traktowany przez kobietę jak dojna krowa to jego problem, chce wyzywać kobiety od nierządnic jego sprawa… każdy człowiek prędzej czy później dojrzewa

Jeden poczuł ogromną ulgę kiedy uwolnić się z sieci ciągłej pogardy i docinek reszta prędzej czy później zmądrzeje ale to już nie mój problem a życzę wszystkim jak najlepiej

Co do Sławka, na tym polega różnica między mną a tym człowiekiem że zrzucam winy na wszystkich wokół nie obgaduje ludzi za plecami jak mam jakiś problem to mówię np. uważam Podleckiego za gościa któremu popaliło styki i nie ma znaczenia kim był.

Nie wyzywam ludzi za pomocą tanich sloganów ”żyd, mason, agent”  nie tworzę jakiś list krypto agentów mówię kto mnie inspiruje a kto mnie gorszy, Stawiam na wyjaśnianie a nie podsycanie emocji, nie stosuję clickbaitów nie robię z siebie ofiary ponieważ nie zależy mi na wyświetleniach nie jestem od rozbawiania publiki na Fejsbuku, Wykopie czy Jutubie nie sprawa mi radość awantura czy wyzwiska.

Dlaczego większość wulgaryzmów dotyczy się tematów taboo…. bardzo proste, Kościelisko przedstawiło ludziom erotykę jako coś brudnego a ta dokładnie przyrównało erotykę do pornografii oraz do zboczeństw, tak więc ludzie niechętnie mówią o rzeczach zakazanych a skoro zakazane to z pewnością godne spróbowania, znany mechanizm jak z tym incydentem Gdańskim im dłużej media podsycają jakiekolwiek emocje tym mocniej ogłupiają Januszy którzy przeznaczają swój cenny czas na fałszywe flagi główkując co tam tak w rzeczywistości się wydarzyło.

 

Hmm, jak widać znowu miałem rację choć monopolu na prawdę nie posiadam, nie miewam wizji posłanniczych i tego typu zwidzeń

Nie wiem nabrałem jakiegoś takiego bardzo dziwnego zaufania do Podleckiego, nie wiem może lubię taką rozrywkę wszyscy życzliwi nawet jak się nakręcają to można się pośmiać co innego kiedy krzywdzimy ludzi, po prostu fajnie mi się słucha choć wiele rzeczy uważam za przekaz od…. demonów

co do krzywdzenia ludzi, cały czas o tym mówię że Sanjaya to wilk w owczej skórze, złodziej, hipokryta i kapuś a ludzie myślą że debil i troll wychodzi na to że ciągle podawane ogólniki mają na celu wychwycić ludzi pogubionych takich którzy już wcześniej byli nieszczęśliwi i to jest klucz do korporacji Religijnych, Farmaceutycznych, Politycznych,
One nie chcą żeby człowiek był szczęśliwy ponieważ człowiek silny emocjonalnie i fizycznie nie będzie kupował ich produktu a tak te twory wymuszają posłuszeństwo wobec danej korporacji że pochodzą od Boga itd.

A oto krulu w pełnej krasie, esencja tego co zgłębiam od 4-5 lat w jaki sposób człowiek jest zniewolony. Groźby, zastraszenia, wmawianie poczucia winy, insynuowanie zdrady chęci mordu i innych bredni w tym trzymanie się jednego argumentu przeciwko w stylu ”jesteś gupi, jesteś gupi, nie rozmawiamy z tobą bo jesteś gupi” – dziecinada

Już pomijam że ten człowiek trzyma sztamę z okupantem niedawno Brauna kopałem za wariacje mózgu bo skoro Gdańsk to siedlisko masonów, wybory są fikcyjne a YT żydowski to co on robi tam ?
Hmmm, w zasadzie tymi atakami Sandziu pokazuje jak bardzo obdemonizowaną osobą jest, opętaniec skoro używa argument siły
Nieźle, nie nie nie nic się nie stało a niszczy człowieka
Takie gadanie w stylu jesteś nikim, straszenie okupantem czy insynuowanie morderstwa no podły człowiek który nie może przeboleć jakiejkolwiek skazy a mimo to kreuje się na idiotę który wierzy we wszystko co jest w necie od Henia ściągnął tego Judasz Fili czy Mościcki Masonem, przecież nie da się tak normalnie oprócz kserokopiowania fajnych tematów produkować czysty debilizm nie będąc chciwym albo opłaconym albo jesteśmy czyści i podajemy prawdę w sensie ogólnym oraz własne przemyślenia jako opinie albo opinie jako prawdy objawione plus kompletne bzdury zresztą co ośmieszono to ośmieszono Zięba jak ośmieszył medycynę naturalną teraz człowiek który proponuje naturalne metody leczenia jest kojarzony z szarlatanerią, Zięba także straszył okupantem a mimo to jawi się jako ich arcywróg

To nawet ci rzeczywiści zdemaskowani dezinformatorzy nie są tacy podli oni mają tylko przekazywać Misinformacje przy okazji coś zarobić i czerpać przyjemność z kłamstw, to tyle
Trzeba być podłym aby wmawiać komuś świadomie poczucie niższości czy winy, dlatego nie poprzestanę zajmować się Matrixem wewnętrznym i zewnętrznym a z drugiej strony boję się takich socjopatów i psychopatów, oni są zdolni do wszystkiego a Trzecia Siła wykorzystuje do swoich celów właśnie takich ”ludzi” bez kręgosłupa moralnego
Przykre

Ponadto znalazłem odpowiedź na pytanie dlaczego Hipokrytus robi wszystko Antyrepti antyIntelekti, to bardzo proste jest amatorem i gra jak małe dziecko i nawet najlepszy sprzęt nic tutaj nie pomoże jeśli człowiek gra monotematycznie bez ładu i składu bez wyczucia rytmu a skoro te pierdy wypędzają reptilian… rzeczywiście odpędzają większość a to że ten człowiek żyje w pogardzie do istot żywych to inna sprawa, bydlak teraz biednego chłopaka nazywa agentem bo powiedział prawdę uczciwy człowiek nie ma niczego do ukrycia nie musi manipulować a skoro mataczy – zabolało ale to już nie moja sprawa
Ten cały mizoginizm i mizantropia jest jedynie grą oraz przenoszeniem swoich przywar na innych, kurde czemu nie poszedłem na psychiatrę czy innego psychologa napisałby pracę magisterską o JotEsEm i cyk obraz psychologiczny Antyparcha, Sandzi, Mitry i Chrabjego:)

Co najciekawsze Antyparch jest chyba najzdrowszy psychicznie, sprawia wrażenie wariata może ”coś mieć” ale niekoniecznie jest to schizofrenia a wahadełko. W każdym przedawkowałem patostreamy, fajnie jest patrzeć tam gdzie inni z reguły nie patrzą nawet w tej formie można zgłupieć a w przypadku producentach Illuminatów można jeszcze dostać załamania nerwowego w graticie.

Jeśli mówimy że wypędzamy reptylian, ciemną stronę my jacy uduchowieni wysokie wibracje i każdy kto nas skrytykuje od razu na 100% od reptylian czy innych piekielnych ogarów pochodzi na stos z heretykiem.

Co z tego że jest to metoda imfantylna i debilna, ważne iż jest efektywna jeżeli człowiek boi się skrytykować aby nie został zmieszany z błotem i nie został zaatakowany przez okupanta kolegów znaczy się, to tyle w temacie krystaliczności antystemowców są mili włażą w rzyć dopóki ich wychwalamy przytakujemy ale kiedy coś podważysz – skrzywdzą, zbluzgają, napuszczą kolegów czy okupanta są zdolni się z tobą sądzić a nawet pobić ponieważ mają mentalność kapryśnego 5 latka, geniusz tkwi w prostocie bo przecież bogacz kulturowy potrafi sklecić porządnie parę zdań jeśli trzeba nie popełnia kardynalnych błędów językowych, gramatycznych i stylistycznych

Sam boję się nieco donosicieli oraz ludzi nieobliczalnych, niestety to normalne w sztucznej implementacji sieci Matrixa co nie oznacza że należy się bać krzykaczy. Wręcz przeciwnie prowokatorom i innym pyskaczom należy pokazać że ich techniki na nas nie działają i mamy słynne wymuszanie poczucia winny centralnie we dupie.

Do tego to co wielokrotnie opisuję, antyintelektualizm połączony z ciekawymi wątkami = odruch wsteczny dla 99% społeczeństwa nie licząc ludzi bez wzorców do naśladowania a tacy ludzie będą podatni na obce ideologie ponieważ nie są w stanie zbudować własnych bądź są miłymi ciepłymi kluchami, pierdołami życiowymi, ofiarami sekt i tak dalej.

W każdym razie ludzie pogubieni szukający swego miejsce w świecie i tych osób nie należy potępiać czy atakować, należy ich wspierać oraz okazać wsparcie że pomimo różnic jesteśmy w stanie konwersować na wiele tematów o ile takie znajdziemy i ofiara nie ma zaśmieconego umysłu ”mądrościami” swojego guru bowiem wtedy ciężko będzie przeprowadzić rozmowę bez krzyków, jęków i prowokacji…. cierpliwości wymagaj

Nie podoba ci się całość ? Najwidoczniej jesteś agent i trzeba cię na zdezintegrować żeby cię nie było, proste a jednak ludzie to kupują

Eh, skoda strzępić ryja w zasadzie jedyną osobą odpowiedzialną za rozkład tej insekty jest sam obdemizowany/socjopatyczny dwulicowej udający mizogina i wiejskiego przygłupa ponieważ wariactwo osłabia czujność, pobieżne argumenty także osłabiają czujność a groźby straszenie sądami wyzwiska oraz wahania samobójcze po przegranej ukazują jak niestabilny i płytki emocjonalnie to człowiek.

Mam już nawet trzy propozycje kto będzie następnym agentem 3 to ktoś nieznany ale stawiam także na najbardziej charyzmatycznego gościa który nie lubi ludzi którzy są mądrzejsi, nie dają sobą pomiatać i manipulować a gościu jest za dobry zbyt optymistycznie nastawiony do życia szybko albo sam odejdzie albo dostanie kopa plus groźby, fajnie się o tym opowiada do tej pory śmieszkuję z kopalni czystego kretynizmu połączonego z ciekawymi informacjami, nie zapominam jednak o metodach niszczenia ludzi i karmienia fałszywego ego a to już takie śmieszne nie jest. Nie ma także nic do osób lepiej rozeznanych nie licząc filtrowania informacji od dawna znanych czy kopalni konkretnych form zachowań jak wmawianie ofierze poczucia winy, zakrzyczenie ofiary, wyzwiska, groźby, donosicielstwo, dziecinność, fanatyczność kto nie z nami ten na stos, obłuda, plagiaty i tak dalej, tylko to nic ponadto

 

Czemu nie mogą ode mnie kraść ludzie żądni poznania….. polemizowałbym na spokojnie a tak mam gościa który by pewnie mnie ocenzurował na starcie musiałbym założyć kamizelkę antyreptiliańską przytakiwać kurłowi a po miesiącu zapewne zostałbym okrzyknięty agentem kiedy bym polemizował z czymkolwiek…. eliminacja myślenia to takie typowe w religiach

Polecam, wprost od mistrza

Tyt 1:

(11) Tym trzeba zatkać usta, gdyż oni to całe domy wywracają, nauczając dla niegodziwego zysku, czego nie należy.

(12) Jeden z nich, ich własny wieszcz powiedział: Kreteńczycy zawsze łgarze, wstrętne bydlęta, brzuchy leniwe.

(13) Świadectwo to jest prawdziwe, dla tej też przyczyny karć ich surowo, ażeby ozdrowieli w wierze

(14) I nie słuchali żydowskich baśni i nakazów ludzi, którzy się odwracają od prawdy.

2 Tm 3:

(16) Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, (17) Aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany.

 

 

 

Niestety pomyliłem się do co księcia…. jednak nie tylko plagiator, złodziej, socjopata, zakompleksiony, nieuk gwałcący język na 99 sposobów ale także kretyn i nieudacznik
Jednak ludzie mieli rację z tej płytkiej kałuży niż nic mądrzejszego nie powstanie wcześniej obłudniaczek to chociaż rozpoczynał z grubej rury a potem leciał merytoryczne w dół teraz merytorycznie nielogicznie i rakotwórczo od początku i prawdopodobnie do końca

Tych argumentów nie da się słuchać, tylko idiota w stopniu naukowym albo zaślepiony człowiek to łyknie co nie oznacza że temat jest kłamliwy, problem jest taki że gościu ośmiesza wszystko pozytywne co się da dodając do cudzych mądrości swoje debilizmy tak jak z tym połączeniem wampirów z reptylianami, owszem wampiry pochodzą z mitologii Słowiańskiej a Hrabia Drakula to fikcja literacka bazująca na postaci Vlada Impalera/Palownika.
Nie raz to omawiałem, jest to człowiek który uczynił więcej szkody niż pożytku ośmieszając temat Płaskiej Ziemi, Słowiaństwa Szczepień, Smug Chemicznych, Handlu Dziećmi i wiele innych rzeczy ostatnio nawet atakował Słowian w zasadzie rozbijał nieudolnie główne argumenty potwierdzające wyjątkowość Słowian, nie sądzę że jest to przypadek
Nie sądzę także że można tak w 100% udawać kompletnego dyletanta w niemalże każdej dziedzinie który coś tam usłyszał nie sprawdził i zajmuje się pierdollingiem. Służby chętnie wykorzystują takich wariatów w ramach wojny psychologicznej, (mis)informacyjnej. Jak coś przedstawić fajnego a następnie więcej bzdur, znany schemat wielokrotnie wałkowany tak sobie wpadłem i jak widać jedyną osobą winną rozkładowi tej ekipy jest Sławek i jego sztucznie napompowane ego przykrywające porażki i kompleksy tylko jaki związek ma podporządkowywanie sobie zagubionych ludzi z robieniem siebie kretyna który na niczym się nie zna.

Co do tatuaży, to jest tak że większość ludzi potrzebuje się dowartościować no ale skoro książę alimentów chce kamieniować kobiety za to że nie spełniają kryteriów wyidealizowanego wzoru żeńskiego który…. nie istnieje i nigdy nie istniał trzeba nieco poczytać literatury
A po co kobiety się malują, faceci zakładają garniaki krawaty chodzą na siłownie i tak dalej, też kamieniować przecież to MUSI być satanistyczne.
No ale książe nie jest od tego żeby tłumaczyć, jest od tego żeby straszyć i uzależniać od siebie niby coś mówi ale dalej z tego nic nie wynika nie wiadomo dlaczego a argument z reptilianami można potraktować jako parasol ochronny, taki wentyl bezpieczeństwa niedawno o tym było to nie jest tak że sam wierzy w to co bredzi.
Jest marketingowem a nie kimś otwartym na dyskusję wierzą to giermkowie nie wiedzą dlaczego to jest ok a to nie jest ok. Typowe religijne cwaniackie zabranie:
1) wróg nr 1 – reptyle, ekipy się zmieniają nie chodzi o sensowność ale o straszenie pojęciami
2) nie podoba ci się coś ? Jesteś repti i trza cje tutej na sztos

Nie wiem czy ktokolwiek wierzy w to że większość ludzi uważnie słucha kazań księży i inne bzdury, typowe straszenie wszystko jest złe tylko ja znam prawdę.

Musiałem (mam nadzieję) ostatni raz zniżyć się do poziomu głębin anty-intelektualnych tego agresywnego gostka aby nieco wyjaśnić dlaczego pomimo dostępu do internetu dalej nie wiemy dlaczego coś jest takie a nie inne i dlaczego to tak działa.

Jedno czego nie można odmówić księciu, że zna się na marketingu i sekciarstwie już sama Blada Strona wbija się w podświadomość że każdy kto nie jest za donosicielstwem jest z ciemnej strony moszny
I to jest dowód jeden z głównych na to że nie jest do końca debilem na jakiego się kreuje ponieważ zwykły oszołom po prostu wali bez ogródek nie niszczy pozytywnych idei niby tak przypadkiem no i nie stosuje argumentacyjnych technik manipulacji, takie techniki jak płacz na zawołanie to inna sprawa

Eterowi po cichu zablokowali dyskusję i jeszcze inne kanały które nawet nie odpaliły wszystkich dział ale to dobrze ponieważ ten człowiek nie ma hamulców skoro jednego dnia wychwala a drugiego obgaduje za plecami i straszy okupantem
Teoretycznie powinien zostać potraktowany tak samo, pogromić z FB YT plagiatora za łamanie praw autorskim dopóki nie weszło Acta 2 a z drugiej strony po co odpowiadać na zło złem
Może po prostu takie chamty nie rozumieją języka kulturalnego i trzeba do nich tak samo postępować co film wpis w stylu ty ”śmieciu, jesteś nikim, dzieciorobie, masonie, blisko młodzieży pewnie pedofil” oj by się wkurzył nie polecam tego on właśnie na to liczy jakby pokazali księcia w TV jako wariata oj by się podjarał, taki wampir żywiący się cierpieniem czy zwróceniem uwagi

Tak więc temat praktycznie wyczerpany, z tej mąki już chleba nie będzie po reakcjach widać że księciu połowicznie zrealizował swoje zadanie – Antyszczepionkowcy to debile, teorie spiskowe to ściemy, stały królewski dochód, wierni wyznawcy są.

Nie obiecuję zakończenia tematu, zakończyłem jedynie kolejny etap.

Pod względem tych dram oraz osobowości psychopatycznych (alternatywna rzeczywistość) YT jest jedną z najlepszych żydowskich stron zapewniających przejście do alternatywnej rzeczywistości, sam bym nie uwierzył że istnieje aż tyle wróżek, czarowników i oszołomów mitomanów mających miliony wyświetleń oraz gnidy bez honoru które plączą że żyd im usuwa filmy za obrażanie właściciela na jego własnym rewirze.
Jestem jednak stanowczo przeciwny aby oddawać szkodnikom na ten moment to na co zasługują, nie robić z nich męczenników bo nie są męczennikami lecz kapusiami, stręczycielami, pseudo-patriotami i tak dalej.

 

Swoją drogą sprzedawanie rzeczy jako lek która nie jest lekiem bez wiedzy producenta no jest takim małym złodziejstwem. Cóż, nawet takie rzeczy są niczym w stosunku do czynnego wpłynięcia na targnięcie się drugiej osoby na struny czy przemoc psychiczna, dlatego warto uczyć się na błędach i unikać demonów w ludzkiej skórze.

Nawet ta znienawidzona psychologia o tym mówi nie ma szans na resocjalizację ofitów czyli socjopatów, psychopatów, narcyzów


 

Bonus, podesłane nie mam siły tego oglądać dłużej niż przez 5 minut, po prostu nie da się już słuchać tej żmii zboczeńca i socjopaty z tytułem schizofrenika ile można słuchać jakim to się jest wspaniały ok od dawno wiadomo że Josna Strona Moszny to sekta która nie jest sekta z bogiem który nie jest bogiem romansującym z małolatkami i nie może zdzierżyć jak przegra.

Cała ta afera Assańska pokazuje po raz kolejny jak zakłamanym człowiekiem jest Sławek, gdyby był taki boski powiedział by Arek weź zmień te imię bo Assan to się z dupą kojarzy, nie zrobił tego kiedy trzymał chłopaka w garści wychwalał a teraz grozi krzywdą, sądami no po prostu słaby człowiek który musi od wszystkich kopiować na potrzebę pompowania swego ego. Niby wiele rzeczy da się znieść nie licząc złodziejstwa, doprowadzenia człowieka do skraju załamania nerwowego (blisko samobójstwa), niszczenie ludzi poprzez przemoc psychiczną i zgłaszanie ludzi do okupanta a to także jest chorobą nikt normalny nie odczuwa potrzeby donoszenia.

To że sprzedaje wodę plazmowaną bez wiedzy producenta oraz oszukuje sprzedając coś co jest lekiem jako lek sam może otrzymać ”nagrodę” za dobieranie się do ludzi zagubionych i za plagiaty.

Musiało strasznie zaboleć i teraz i w przeszłości że gościu okołu 3 razy starszy musi się dowartościowywać poprzez kreowanie się na człowieka który na niczym się nie zna, kretyna, mizogina i typowego interesownego wilka w owczej skórze. Nieźle póki zachwalasz to się pochwali nazwie reinkarnacyjnym synem ale jak się nie dasz podporządkować chcesz przedyskutować w mig stajesz się agentem trzeba się zlikwidować, zamknąć mordę żeby się nie było a Sławek ma niezłe układy z YT skoro od tak usuwa innym kanały gdzie innym usuwają dopiero po licznych zgłoszeniach albo przyczepi się większa marka np. Showmax 🙂

 

Cóż, jak nie dał to trzeba było się mścić a Sanji był wcześniej bardzo zakochany w swoim reinkarnacyjnym synie bo ziemskiego olał…

Stara szkoła niszczyć tych którzy demaskują haniebne metody, jaki poziom duchowy taki stopień opanowania czyli wrzaski, bluzgi, wyzwiska, bredzenie, odwracanie uwagi, dyzonans cognitywny. Dość często ludzie usiłują przerzucać swoje błędy na kogoś innego….

 

I pomyśleć że takich ludzi bez skrupułów bezwzględnych jest w społeczeństwie co najmniej 2% których nie da się wyleczyć, można faszerować psychotropami lecz oni nadal pozostaną zimnymi potworami zdolnymi do rozbijania małżeństw, rodzin, przyjaźni i tak dalej z czystej przyjemności.

Cóż, niektórzy stają się degeneratami w wyniku odrzucenia przez społeczeństwo jak Hitler chociażby.

Polecam biografię psychologiczną wege-narkomana Adolfa przeczytać, tacy właśnie ludzie są wybierani do fałszywych flag, sabotażu, rozbijania wspólnoty i wielu innych podłości bowiem wariat to wariat, wiadomo nie odpowie ten przypadek odpowiada jedynie sofistycznym śmieciem oraz pluciem jadu, żeby 3 krotne młodszemu chłopakowi tak grozić trzeba być zwyczajnie podłym człowiekiem który nie może pogodzić się z porażką bądź z krytyką czy wręcz drobną uwagą.

Podłę czyny, zgniłe owoce przeraża mnie jednak ta podłość dzisiaj uduchowiony jutro parch bo nie dał albo wyraził odmienną opinię w stosunku do obłudnika który tak nagadywuje jak to inni pieniądze biorą wspominając o zakładaniu rodziny chociaż czyny Raraszkowe nie pokrywają się ze słowami. I prawdopodobnie pogłosek w stylu porzucenie rodziny, alimenty, psychiatryk, złodziejstwo, malwersacje bez wiedzy producenta (Nantes), romansidła będzie jeszcze trochę zwłaszcza od ludzi których skrzywdził aż w końcu ”zombiaki” dadzą sobie spokój jak i tak będzie trwała religia Sandziadan, hermetycznie zamknięty krąg zagubionych ludzi,

Tak jakby złodziej krzyczał łapać złodzieja, eee repti krzyczał łapać repti

Trudno o lepszą żywą definicję hipokryzji, spreczności.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.