Wpis Nr. 66 – Kodowanie Podświadomości Blokowanie Nadświadomości

 

Wysłuchałem ostatnio dwie różne audycje dwóch różnych autorów omawiających zło płynące KRK (doktrynalnie). Pierwsza osoba omawiała ogólnikowo natomiast druga opisywała szczegółowo mechanizmy.

Niewielu zdaje sobie sprawę dlaczego stworzono Chrześcijaństwo oparte na Pawle w miejsce apostolów, Chrystusa, proroków na których rzekomo się Pawłościaństwo powołuje…

Jak sama nazwa wskazuje KRK jest kościołem katolickim czyli uniwersalnym, dla mass.

Powodem dla którego stworzono KRK jest kontrola tłumów i trzymanie ich w nieświadomości poprzez kodowanie podświadomości i blokadu kontaktu ze Stwórcą.

W KRK czy ogólnie w religiach wykreowano masę pośredników (świętych).

Kolejną kwestią jest dogmat piekielny, że jak nie będziesz służył nam a my służymy Bogu to pójdziesz do piekła. To podświadomie koduje że ludzie służą Bogu z przymusu, ze strachu!

Co z tego że czują nielogiczności przeróżnych dogmatów jeśli weszły one głęboko w ludzką podświadomość która działa w sposób ochronny (jak biją to uciekaj, jak płacą to bierz, nie dotykaj, nie wolno).

 

 

Kolejną kwestią kwestia kultu krzyża czy raczej wystawianie Chrystusa jako Boga w najgorszym możliwym momencie bytu na widok publiczny, tylko diabeł mógłby coś takiego wymyślić żeby ludzie skupiali się na śmierci nie na tym czego nauczał chociaż maleńkie wzmianki istnieja:

Nauczanie Jezusa

W nauczaniu Jezusa centralnym motywem było Królestwo Boże, rozumiane jako sfera panowania Bożego, w której znaleźć się może każdy, poprzez zmianę swego życia, czyli tzw. (gr.) metanoia. W pełni miało się objawić w czasach ostatecznych[3][23]. Było ono oparte na Starym Testamencie, jednak treści starotestamentowe zostały zreinterpretowane. Synteza nauki Jezusa Chrystusa przedstawiona została w Kazaniu na górze, zawartym w dwóch nieco różnych wersjach w Ewangelii Mateusza i Ewangelii Łukasza.

 

Ludzie poprzez nauczanie KRK pamiętają że Isus strasznie cierpiał… za nas nawet za satanistów i co najgorsze KRK wyjaśnia pośrednio że to my jesteśmy winni śmierci Boga, no powiedz zmieszane prawdy z kłamstwami do małego dziecka że jest winne czyjejś śmierci.

Do tego człowiek modli się ”Panie, wybacz, Chryste zmiłuj się, moja wina, moja wina” w kierunku krzyża ustawianego niemalże wszędzie co pośrednio wskazuje na to kto rządzi tzw korporacja Siedmiowzgórska.

Powoduje to że człowiek podchodzi do Boga z pozycji poczucia winy, Owszem jesteśmy ludźmi grzesznymi tj. niedoskonałymi i naszym celem jest eliminowanie tych niedoskonałości.

 

Ewangelia Mateusza 5

(13) Wy jesteście solą ziemi; jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi podeptana.

(14) Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na górze. (15) Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod naczyniem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.

(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

(17) Nie myślcie, że przyszedłem unieważnić prawo albo proroków; nie przyszedłem unieważnić, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę mówię wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z prawa, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek unieważnił by jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

(20) A mówię wam: Jeśli sprawiedliwość wasza nie będzie obfitsza niż sprawiedliwość uczonych w Piśmie i faryzeuszy, nie wejdziecie do Królestwa Niebios

 

Ewangelia Mateusza 6

(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.

(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.

 

Księga Malachiasza 3:

(18) Wtedy znowu dostrzeżecie różnicę między sprawiedliwym a bezbożnym, między tym, kto Bogu służy, a tym, kto mu nie służy.

(19) Bo oto nadchodzi dzień, który pali jak piec. Wtedy wszyscy zuchwali i wszyscy, którzy czynili zło, staną się cierniem. I spali ich ten nadchodzący dzień, – mówi Pan Zastępów – tak, że im nie pozostawi ani korzenia, ani gałązki.

(20) Ale dla was, którzy boicie się mojego imienia, wzejdzie słońce sprawiedliwości z uzdrowieniem na swoich skrzydłach. I będziecie wychodzić z podskakiwaniem, jak cielęta wychodzące z obory.

(21) I podepczecie bezbożnych tak, że będą prochem pod waszymi stopami w dniu, który Ja przygotowuję – mówi Pan Zastępów.

(22) Pamiętajcie o zakonie Mojżesza, mojego sługi, któremu przekazałem na Horebie ustawy i prawa dla całego Izraela!

 

Nie można zapomnieć że krzyż jako symbol działa przede wszystkim na Chrześcijan, gdzie znajduje się najwięcej z 12 plemion Izraela.

Zatem krzyż jako symbol jest dobrze zaprojektowanym przekazem podprogowy, i to jest straszne że Chrześcijaństwo-Pawłościaństwo jest kultem cierpienia i śmierci…. w dodatku nie głosi Królestwa Bożego.

Generalnie Chrześcijaństwo przez sprytne dogmaty bazujące na bezgranicznej wierze i wpływaniu na podświadomość (podobnie jak w reklamach) blokuje ludziom kontrakt z bogiem a otwiera drogę na siły demoniczne (sedim).

Po prostu ludzie służą religii ze strachu przed Bogiem wspomagany silnym poczuciem winy i utratą kasy.

Nie oznacza to że ludzie są idiotami, nie…. to są normalni ludzie lecz są pod mocnym wpływem kontroli umysłów czego wielu dezinformatorów nie wyjaśnia, podobnie ludzie odchodzący z KRK często idą w stronę Ateizmu czy New Age.

 

Jednym z głównych celów człowieka jest przestrzeganie przykazań czyli walka ze swoimi demonami.

Natomiast religie czy w ogóle diaboliczne istoty mają tak jakby za zadanie kusić nas do łamania przykazań, poprzez odnoszenia się do naszej seksualności, emocji i czułych punktów.

 

 

10 comments

 1. Trafnie to napisałeś myślę że każdy katolik majacy coraz więcej wątpliwości co do swojej religii powinien to przeczytać, przemyśleć i …sięgnąć po więcej prawdy bo nie ma się czego bać.

  Polubienie

  • Po prostu nie można mówić wszystkiego z mostu za dużo prawdy odstrasza. Wszystko idzie stopniowo, najpierw to trzeba zapomnieć o tym że wybory mają jakiekolwiek znaczenie dla prostego ludu…. wszyscy obiecują a i tak wychodzi z tego jeszcze większa katastrofa, a jeszcze Braun czy Potocki… i mamy wierzyć że jakimś cudem taki pan zostanie prezydentem to stworzy raj, chyba że będzie powoli wprowadzał zmiany ale do tego są potrzebne plecy a Trump ma zabiezpieczenie i dlatego wiele ujawnia. Teraz odgrywa rolę dobrego gliny ale później…

   To nie jest tak że ludzie bronią definitywnych kłamstw bo chcą albo że są opętani, lata prania mózgu robią swoje a jak w Chrześcijaństwie i w mediach nauczono od dziecka pewnych nauk. Bardzo trudno odrzucić te dogmaty jak to że Bóg wszystkich zabije a zabierze do nieba tylko jedną grupę która wierzyła powiedzmy w Trójce a ci co nie wierzyli w trójce to ich spotka kara…
   W religiach Bóg (jako koncepcja) jest tylko w celu nadania autorytetu władzom że my otrzymaliśmy boskie posłannictwo. Nie musi być to konkretnie Bóg Stwórca, może to być Mahomet, Kryszna, kosmici… ważne że to my jesteśmy bramą do Boga.
   Cały przekręt w KRK polega na tym że wywyższono Chrystusa ponad Boga przedstawiając jako istotę przegraną (skazaną) do tego te częste modlitwy przebłagalna mają na celu że już od dziecka sobie przyswajać negatywne emocje i strach przed piekłem że jak nie będziesz służyć Bogu to pójdziesz do piekła…. a kto służy Bogu ? ”my”

   Na szczęście w Katolicyzmie są dobrzy ludzie, wiedzą że nie wolno krzywdzić okradać zabijać.
   A po co czczą obrazy i figurki maryjne ?
   Bo wmówiono to im że było by bałwochwalstwo gdyby zamiast Marii podstawiono Izydę z maleńkim Horusem, a co to za różnica ?
   W książkach okultystycznych magicznych wiele rzeczy można obrócić zresztą sami specjaliści w tych dziedzinach jak Blavatsky mówią że nie ważne czy ludzie modlą się do tego bóstwa czy tamtego skoro wszystko jest jedno.
   Czyli w satanizmie Chrystus jako wybraniec rzeczywiście jest synem Lucyfera czyli niosącego światło.
   Ładnie brzmi no ale to podpucha….

   Celowo do chrześcijaństwa wprowadzono wielokrotnie używane imiona – Amen i HalleluJah.
   Jeśli Amen, Amon, Amun oznaczają te same bóstwo egiptu i są używane nagminnie podczas nabożeństw

   A skoro przywołuje się demony i anioły poprzez wielokrotne wzywanie ich imienia np. Azazel

   No to wychodzi na to że kościoła wzywa się pana Amena i pana Jah czyli chmary demonów przychodzą na wyżerkę i ludzie są tego nieświadomi dlaczego po wyjściu z kościoła czują się zmęczeni i dlaczego zasypiają w trakcie.

   Przyklad jak wciskano ludziom nauki trójcy do głów tym razem Arabowie synowie Agar. Hmm ja zawsze myślałem że Agar to wyłącznie imię meskie…
   ŻYWOT KONSTANTYNA, ROZDŁ VI

   ŻYWOT KONSTANTYNA, ROZDZ. VI

   VI. Później zaś Agarienowie zwani Saracenami29 zaczęli miotać bluźnierstwa przeciw jedności bóstwa Trójcy Świętej, mó¬wiąc: Jakżeż wy, chrześcijanie, uznając jednego Boga, dzielicie Go na części, mówiąc, że jest Ojciec, Syn i Duch? Jeśli możecie nam to jasno wyłożyć, to poślijcie mężów, którzy potrafią to wyjaśnić i przekonać nas. Miał zaś wtedy filozof 24 lata. Zwołał zaś cesarz naradę i wezwawszy filozofa rzekł mu: Słyszysz, filozofie, co mó¬wią wstrętni Agarienowie przeciw naszej wierze? Ponieważ jesteś sługą i uczniem Trójcy Świętej, idź im się przeciwstawić, a Bóg, twórca wszech rzeczy, którego sławimy w Trójcy, Ojciec, Syn i Duch Święty niechaj da ci łaskę i siłę w słowach i jako nowego Dawida, który zwyciężył Goliata trzema kamieniami, niechaj cię powróci nam, uznawszy godnym Królestwa Niebieskiego. A on usłyszawszy odpowiedział: Z radością stanę za wiarę chrześcijań¬ską. Cóż bowiem jest słodszego na tym świecie jak żyć i umierać za Trójcę Świętą? I dodawszy do jego boku asikrita30 Georgiosa, wysłali go (do Agarienów).

   A gdy przybyli tam, ujrzeli wiele rzeczy dziwnych i wstręt¬nych, jakie (Agarienowie) urządzali na pośmiewisko i urągowisko chrześcijanom tam mieszkającym, którym dokuczali bardzo. Były bowiem podobizny demonów malowane od zewnątrz na drzwiach wszystkich chrześcijan, przedstawiające potworno¬ści urągające im. Pytali zaś filozofa mówiąc: Czy możesz, fi¬lozofie, zrozumieć, co to oznacza? On zaś powiedział: Widzę tu podobizny demonów i sądzę, że wewnątrz mieszkają tu

   Zobaczmy że dla Katoli największym bluźnierstwem było powiedzenie ale ta Trójca jest nielogiczna. Masz wierzyć i koniec

   …chrześcijanie, a te (demony) nie mogąc żyć z nimi uciekają od nich (na zewnątrz), tam zaś, gdzie tych znaków nie ma, tam przebywają wewnątrz (domów) razem z mieszkańcami.
   Siedząc zaś przy uczcie, Agarienowie, ludzie mądrzy i wy-kształceni, znający geometrię, astronomię i inne nauki, badali go, zadając mu (różne) pytania i mówiąc: Czy nie widzisz w tym, filo¬zofie, cudu dziwnego, że jak prorok boży Mahomet przyniósł nam od Boga dobrą wieść i nawrócił wielu ludzi, wszyscy się trzymamy zakonu jego, wcale go nie przekraczając – a wy chrześcijanie, za¬chowując zakon waszego proroka Chrystusa, jedni tak, a drudzy inaczej go wypełniacie i czynicie, jak się komu podoba. Na to filo¬zof odpowiedział: Bóg nasz jest jako głębia morza, a prorok mówi
   O nim: pochodzenie Jego któż wyjaśni? Żywot bowiem z ziemi uniesiony został”. W poszukiwaniu za nim wielu wchodzi w głębi¬nę i silni umysłem przy jego pomocy, zdobywszy skarb zrozumie¬nia, przepływają ją i powracają, a słabi – jak ci, co na zbutwiałych łodziach przypłynąć usiłują – jedni toną, a inni z trudem zale¬dwie oddychają, utrzymując się na fali w bezsilnym bezwładzie. Wasze morze jest wąskie i łatwo dostępne, tak że może je nawet przeskoczyć każdy, mały i duży, nie ma w nim bowiem nic ponad zwyczajną miarę ludzką, ale to tylko, czego każdy może dokonać. Niczego zaś (Mahomet) wam nie zakazał. Jeśli bowiem nie po¬wściągnął gniewu waszego u żądz, ale je dopuścił, to na jakiż upa¬dek was naraża? Mądry niechaj to zrozumie! Chrystus przeciwnie: On ciężar z nizin w górę wznosi, a przez wiarę i łaskę Bożą czło¬wieka poucza. Będąc bowiem twórcą wszech rzeczy, stworzył czło-wieka pośrodku między aniołami a zwierzętami, mową i rozumem odróżniwszy go od zwierząt, a przez gniew i żądzę od aniołów.
   1 jeśli ktoś do jednej z tych warstw się zbliża, staje się uczestnikiem niższych lub wyższych spraw. Zapytali go znowu: Jakże wy, cho¬ciaż jeden jest Bóg, w trzech (osobach) Go chwalicie? Powiedz nam, jeśli wiesz, Ojcem Go bowiem nazywacie, Synem i Duchem. Jeśli tak mówicie, to dodajcież Mu jeszcze żonę, aby mógł spłodzić wielu bogów. Na to filozof odpowiedział: Nie mówcie…..

   Coraz głośniej mówi się o róźnych zbrodniach i nawet ten […[ Franca noo nadciąga globalne ocieplenie
   Itccs…. niby każdy może sobie założyć taki trybunał ale gdyby człowiek ten kłamał to już został dawno ośmieszony i wyśmiany jako wariat, oszczerca i psychol ale nie
   Ma nawet Kanał na YT
   https://www.youtube.com/channel/UCohQePRWAROtW_KVMwuZviw
   Oczywiście po angielsku
   i słuchałem ze dwa filmy, niestety lepiej mi idzie czytanie niż słuchanie
   [[https://youtu.be/FLEoDjS8p7s]]
   [[https://youtu.be/dhSCPINWAwk]]

   I widzę dwie grupy ludzi – uczciwi ludzie reagujący na [ekhm….] i ludzie którzy chcą na tym zarobić albo/i odgrywają rolę dobrego gliny
   Albo agenci Boga albo agenci upadłych… no lepiej pracować dla kogoś kto respektuje nawet własne Prawo.
   Tych drugich też dobrze czasem wysłuchać bo czasem muszą podać informacje prawdziwe by zyskać zaufanie albo ich sumienie gryzie albo zwyczajnie muszą trzymać poziom, w każdym razie warto wyszukać elementy łączące – co najbardziej atakują a co najbardziej wciskają
   Dzięki listom Pawła zorientowałem się że są tacy pachowcy którzy mogą podać zdanie 100% prawdziwe by zaraz potwornie skłamać i temu zapreczyć albo na odwrót, naturalnie zbywają ten problem bo wiedzą że i tak ludzie na to nie zwracają uwagi – klient kupuje oczami.

   W każdym razie ważne jest to żeby pokazać komu się służy na własnym przykładzie i na własnej ofierze. Na przykład wielu Hasbarowców neguje za wszelką cenę Boga ale swego ”boga” nie chce nam pokazać, no śmiało nie wstydźta się…. chociaż…. lepiej nie jeśli nim jest np Saturn/Kronos co zjadał swoje dzieci

   Hmm taka mnie naszła myśl ciekawe co o Francy mówiono przed 2013 rokiem, nie wiem takie coś mam że jak kogoś nie polubie od pierwszego wejrzenia to mogę polubić tylko pod wpływem innych na krótki czas a później wszystko wraca do normy.
   Na pierwszy rzut oka ale nie podpisałbym się pod tym nie znam treści i w ogóle
   https://eighthking.blogspot.com/2011/12/whos-is-anti-christ-eighth-king-of-rev.html

   Hmmm gadajo na France a chcą nam ujawnić te same siły jako zielonych ufiaków…..
   http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2014/10/satanic-jesuit-pope-francis-bergoglios-statement-on-et-role-in-universe-creation-is-1-scientifically-correct-and-intended.html

   Polubienie

   • Większość jednak symboli odnosi się do kultu płodności upadłych kobiet
    Nawet masońskie symbole czy jehowych są kultem płodności,
    Kult solarny to także kult płodności obecny we wszystkich religiach
    I 25 grudnia jest właśnie celebracją boskiego potomka


    Cyrkiel i węgielnica (kątomierz czy kątownik) a w środku G tak jak Grigori czyli The Watchers z Ksiąg Henocha, dosłownie the wakeful czyli czuwający ale częśniej mówi się o obserwatorach, strażnikach.
    Cyrkiel zworuje piramide oraz organ męski a to drugie oznacza hmm nogi żeńskie gotowe do… porodu ?
    Całoś oznacza stosunek płciowy a nisko wtajemniczonym wciska się bajki że kamieniarstwo, kult przyrody czy inne takie…. to jest dla gojów i półgojów czyli wtajemniczonych na najniższym szczeblu.
    Jest to prawdopodobnie jedna z najwiekszych tajemnic i dlatego wielu dezinformatorów ściemnia albo mówi trochę prawdy zmieszanej z bzdurami jak teoria jaszczuroludzi. Sami rozprzestrzeniają to żeby odciągnąc od prostych rzeczy, nawet zacytowałem Pike’a czym jest symbol Chi Rho (Chrystogram) i co ?

    Ostatnio ujawnia się coraz więcej prawdy nawet w mass mediach podano link do znanej strony alternatywnej do której też podaje link, do tego coraz więcej ludzi łapie czym jest Watykanus i New Age.
    Ezoteryka i tak ogólnie duchowość to jest dla ludzi zrażonych do wielkich religii a tam czekają na nich predatorzy,

    Także coraz więcej mówi się na temat zboczeństw i tak sądzę że Icke, Jones czy pan oficer polityczny już (jeśli tak było) dla nierządnicy niepracują. Nie chcę mówić że dla Jezuitów ponieważ mogą przejść właśnie na stronę Bestii i tak powoli dochodzi do sytuacji że człowiek będzie musiał dokonać wyboru komu chce smużyć czy inaczej chce być agentem Boga czy szatanów podających się za dobrego gline zwalczającego NWO.

    Nie dają mi troche spokoju typowe zagrywki diabła,
    Nie raz dawałem we znaki iż uważam że typowi agenci, dezinformatorzy, tajni współpracownicy jak zwał tak zwał
    Mieszają skutecznie prawdy z kłamstwami
    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/10/02/metody-dzialania-szatana-cz-3-zmieszaj-prawde-z-klamstwem-i-podaj-jako-czysta-prawde/

    Z tego by wynikało że Mario to też ”jakiś” sowiecki agencior

    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/07/27/metody-dzialania-szatana-cz-1-najpierw-powiedz-prawde-by-nastepnie-ja-wysmiac/
    Tak, myślałem nieco o tym w nocy nie raz czy wielu ludzi jest rzeczywiscie tępych czy podaje prawdziwe informacje w taki sposób żeby je wyśmiać.
    Tak jak lewy Chrabja który podczepia się pod reparacje, grupy ezoteryczne patriotyczne lehickie antytalmudyczne
    I jak coś powiem o syjonistach to mogę zostać skojarzony z oszołomem który sobie obliczył że 3/4 to żydy chociaż Chasydzi to dobre żydy,
    Robią z siebie specjalistów we wszystkich dziedzinach…..
    Normalni ludzie jeszcze ujdą ale co innego tacy którzy biorą kasę za ośmieszanie pewnych tematów
    Owszem teraz siły zła są szczęśliwe i żyją pod dostatkiem, ale to do czasu i rolę się odwrócą co mamy zapowiedziane że ci z synagogi szatana przyjdą nawet do jednej uciemiężonej grupy by oddać pokłony – ze strachu, będą liczyć na lżejszy wyrok. Takie wychudzone te mośki jak Gebbels bo żyją z nienawiści 🙂
    Jakoś tak jest że ci z niższego rzędu są albo strasznie wychodzeni albo strasznie grubi, powykrzywiani jacyć i dlatego są używani jako element zalewający
    Tak zwani Illuminaci…. sami chodzą na koncerty operowe i z pewnością nie żywią się fastfoodami. Chociaż…. większość satanistów jak Crowley promuje wegetarianizm jako drogę do wyższej świadomości czyli kontaktem ze światem demonicznym.
    Osobiście jestem za dietą umiarkowaną, nie można jednak zapomnieć o masowym zatruwaniu żywności chemią i cała ta promocja wege w mediach właśnie to ukrywa że kurczaki są faszerowane hormonami, że owoce są pryskane jakimś świństwem.

    A dezinformatorzy….
    Zamiast mówić proste rzeczy to skupiają się na wszystkim i nic z tego nie wychodzi,
    Mamy przykład lewego Chrabjego czy wielu innych, najpierw skupiają wokół siebie ludzi a później zaczyna im odwalać. Sam się zastanawiałem czy Chrabju rzeczywiście jest magiem i para się czarną magią czy jest idiotą czy celowo tak mówi żeby normalny człowiek pomyślał ”no nie no następny wariat”.
    I tak się niszczy ludzi, tematy do dyskusji sprowadzając je do formy żartów

    Po prostu wszystko sprowadza się do Prawa Bożego, dlatego dziwie się że jednym razem mówi się nam że Chrystus (Pawła) zniósł Prawo a innym razem Paweł czy jakikolwiek gostek wydaje rozkazu mówi co wolno a czego wolno,
    Żaden satanista czy darwinista nie może mówić co jest dobre a co nie jeśli doktrynalnie neguje Prawo.
    Sataniści to wiadomo, ja mogę krzywdzić ale nikt mnie nie może skrzywdzić bo się wkurzę…
    A Darwiniści ?
    Mają poważny problem bo muszą odpowiedzieć na wszystkie ”religijne pytania”’
    Oczywiście rozgraniczam na nieświadomych i wielbiących w duchu i w kłamstwie

    Najgorsze jest to że ciężko na pierwszy rzut oka rozróźnić normalnego człowieka od takiego agenta smitha
    Jest to ohydne znać prawdę i ją zwalczać

    Zły ludzi można podziedzić na:
    – Nieświadomi, tacy uje
    – Świadomi, dezinformatorzy kolaboranci
    – Nefilimowie

    Przecież król Judy Manassess był czystym Judejczykiem a jednak Molocha wielbił….
    Z drugiej strony niektórzy Nefilimowie też mogą odrzucić bezprawie

    Ale też ci nieświadomi źli ludzie mogą być pozornie naszymi nieprzyjaciółmi i mogą kiedyś zmienić swe zdanie, życie. Osobiście wiele poznałem takich ludzi ”sportowców” kiedyś może bym się przejął ale dzisiaj kiedy sobie poukładałem mechanizmu i dalej układam to wiem że nie ma co się złościć.
    Lepiej nadstawić drugi policzek niż wdać się w bójkę, drugi policzek czyli nie dać się sprowokować…. i to w real life działa.
    Jak ta druga osoba zauważy że jesteśmy na prowokacje odporni…. musi odpuścić
    Wiele takich osób czerpie przyjemność/energie z tego że ktoś zwraca na nich uwagę, reaguje się wścieka itd.
    Jest nawet takie powiedzenie ”nie dokarmiać trolla”
    I słusznie….
    Na co głosować na partie które dymają ludzi co wybory i nawet jeśli mówią trochę prawdy o tych drugich…. nic z tego nie wychodzi
    Na co reagować na typowe zaczepki czy zachęty do bójek czy realizacji planu trzech wojen który zakłada walki pomiędzy największymi religiami.
    Niestety nawet jeśli potępiam religie i się od nich odcinam asocjacyjnie to większość najważniejszych kwestii ma charakter czysto religijny.
    Nawet Heliocentryzm ma charakter religijny!
    Wojna w Syrii ma charakter czysto religijny!

    To nie my jesteśmy obłąkani ponieważ żaden naród nie prosi sam z siebie o wojnę czy o kryzys..
    Zresztą tworzenie kryzysów wyklucza powody finansowe że chodzi o kasę, że Illuminaci chcą chciwi i chcą pieniądze. To jest argument wzięty z mediów które zrzucają winę na ludzi.
    Z drugiej strony też nie jesteśmy tacy czyści ponieważ odrzuciliśmy Boga, grzeszymy strasznie
    Wielu wywyższyło także ludzi czy Krzewiciela ponad Boga o rzeczywistym Bogu nie wiele wiedząc i to doskonale widać że ludzie nie dokonują nastepnych kroków
    Na przykład mówią nam alternatywni że celem jest stworzenie NWO i redukcja populacji do miliarda…
    Pytanie zachodzi, why ?

    Aczkolwiek BB ma ciekawe przemyślenia czy
    Lecz poszedł fałszywym tropem który może być wykorzystany przez wielu hasbarowców czy tych z drugiej fali
    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/11/16/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-36-jezus-chrystus-jest-synem-lucyfera/
    No właśnie o tym niedawno pisałem inspirując się postem Cyryla że w okultyzmie Lucyfer oznaczać może to dobro, zresztą Blavatsky pisała że Lucyfer to Logos, wąż, zbawiciel
    I tam Chrystus może być synem Lucyfera bo działają wspak
    Czemu używają pojęcia greckiego Chrystus i łacińskiego Lucyfer a nie imion!

    A Brejn poszedł drogą sofizmatów Mariusza, z jednej strony piramidy wymyślili za Napoleona a z drugiej strony Pater Imon jest wymysłem faraonów…
    Te same dokumenty wskazują jeszcze że Pięcioksiąg jest wymysłem faraonów, czyli Brejn łyknął haczyk

    Ale kiedyś Isus był
    https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/07/13/isus-zydzi-watykan-co-sie-tak-naprawde-stalo-luzne-mysli/

    Ciekawe jak wielu zmieniło strony

    Według moich obserwacji Bestia i druga fala jak Trump dąży do realizacji fałszywych proroctwo – Blue Beam, Plan 3 Wojen, Tel Aviv (Ezechiela 3:15/16 z Tanachu),
    Teraz odgrywa rolę dobrego gliny, ostra zagrywka ponieważ wypełniając proroctwa Pawła czy Nostradamusa ludzie mogą się nabrać i uwierzyć że są to znaki od Boga.

    * Nie wiem jak z tymi 2 świadkami, hipotez jest wiele i dobrze jest brać wszystkie opcje pod uwagę:
    Osobiscie stawian na Henocha i Heliasza choć 100% pewności nie mam,
    Może to być Isus arcykapłan i Zorobabel albo 144 tysięcy, aniołów raczej wykluczam ponieważ owi prorocy mają zginąć z rąk Bestii a Henoch i Heliasz nie umarlii.. po prostu mają wgląd w życie ludzkie
    Albo mogą to być zupełnie nowi ludzie na wzór Mojżesza i Aarona… ale czy znowu Lewici ?

    Co mnie cieszy już dawno ludzie wiedzieli o pewnej rzeczy
    Psalm Tomasza 2 (oczywiśnie manichejski)
    Wykorzenię ciemność i wyrzucę ją i zasadzę światło na swoim miejscu,
    Wykorzenię zło, wyrzucę i zasadzę dobro na jego miejscu.
    Świat będzie pełen chwały, ziemia będzie bez podejrzeń, cały świat będzie zawierał sprawiedliwych, oni z ziemi zamieszkają w pokoju, od tego momentu nie ma już buntu, żadne imię grzechu nie będzie powtórzone, bogacze światła będą się radować z każdej strony bez żadnego smutku.
    To, co żywi przyjęli, zostało zbawione, oni powrócą do tego, co jest ich własnym.

    Psalm Tomasza (Tm 6)
    ”ciemność spadnie i już nie zmartwychwstanie.”’

    Dość często w takich dziełach powtarza się motyw synów światłości (Izraelici) i synowie ciemności (Ofici)

    ———-

    Nie wiem czy pisałem o clickbaitach
    Caleib pokazał jak ludzie dają się na to nabierać
    https://jackcaleib.com/medium/7101a424
    Ja tam od razu zauważyłem że jest demaskowanie ale poglądów politycznych ale czy dobrych ? Hmm oto je zapytko
    Ale clickbaity i temu podobne zagrywki pokazują jak ludzie dają się nabierać
    A co to są clickbaity ?
    Powiedzmy ktoś filmowi dziadowską treścią albo mówiącemu o czymś innym nada taką straszną chwytającą w ucho treść
    ”Uwaga, koniec świata blisko”
    ”Uwaga, X to agent KGB”
    ”Uwaga, atakują mnie”

    Takie celowe tytułowanie ma zachęcić do klikania, po prostu myślisz że dostajesz cuda na kiju a dostajesz połowe z tego
    Owszem są dwa rodzaje – celowe i przypadkowe, ja nadaje tytuły których raczej nie przekonują no ale mam to gdzieś i mogę pisać czy moderować ponad 1000 stron i 300 postów za darmo dlatego są reklamy
    A typowe clickbaity są robione w celu wygenerowania zysków
    https://sagomedia.pl/blog/199-swietnych-przykladow-na-chwytliwe-tytuly-artykulow

    No ale jak ktoś chce tylko zarobić i tylko sztucznie napompował tytułem treść…
    https://www.michalgellert.pl/blog/odkryl-sposob-jak-zrobic-clickbait/
    Kliknij wejdź wygeneruj nam walute albo…. luta!

    Co do Didache,
    czytałem to i praktycznie tylko dwa fragmenty są ściągnięte od Pawła
    Wystarczy przeczytać fragment o Eucharystii i nagle satanizm zniknął bo zamiast picia krwi mamy modlitwę dziękczynną w rodzinnym gronie

    Co do Orbsów, mam hipotezę że gromadzą się one w skupisku negatywnej energi np. cmentarze, pola, blisko domu itd. Wartoby było sprawdzić czy i jak często pojawiają się wokól ludzi zajmujących się okultyzmem i posiadają pełno idolatrycznych przedmiotów do których się modlą
    I rzeczywiście taka kula może być zwiadowcem upadłych, wysysacz energii…. hmmm
    A skoro istnieją Orbsy to musi istnieć ich wróg, to jest nieco dziwne że wielu alternatywnych wierzy w istnienie szatana ale w Boga już nie a raczej w bogów. Tylko…. skąd mają informacje o szatanie 🙂

    Polubione przez 1 osoba

 2. Tajemnica Boża ma się dokonać kiedy zatrabi 7 anioł (zapieczetowane 7 grzmotow)

  BM Objawienie 10 :

  6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,( że to jeszcze nie ten czas- przekład Popowskiego )
  (7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

  Wychodzi na to że jeszcze będziemy świadkami plag (7 trąb ) m.in. otworzenia Otchłani przed wyzwoleniem na wzór exodusu z Egiptu.
  Potem dopiero po wyrzuceniu Smoka nastąpi władza Bestii ,działalność 2 swiadkow i ostateczne 7 czasz gniewu Bozego .

  16:
  1) I usłyszałem donośny głos mówiący ze świątyni do siedmiu aniołów: Idźcie i Wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię.
  (2) I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.
  (3) A drugi wylał czaszę swoją na morze; i przemieniło się w krew jakby z umarłego, i wszelkie stworzenie, żyjące w morzu, zginęło.
  (4) A trzeci wylał czaszę swoją na rzeki i źródła wód; i przemieniły się w krew.
  (5) I usłyszałem anioła wód, mówiącego: Sprawiedliwy jesteś Ty, któryś jest i któryś był, święty, żeś taki wyrok wydał;
  (6) Ponieważ oni wylali krew świętych i proroków, Ty dałeś im do picia także krew; zasłużyli na to.
  (7) I usłyszałem, jak ołtarz mówił: Tak, Panie, Boże Wszechmogący, prawdziwe i sprawiedliwe są twoje sądy.
  (8) A czwarty wylał czaszę swoją na słońce; i dana mu została moc palenia ludzi żarem.
  (9) I byli ludzie popaleni wielkim żarem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie opamiętali się, by mu oddać chwałę.
  (10) A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki.
  (11) I bluźnili Bogu nieba z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie opamiętali się w swoich uczynkach.
  (12) A szósty wylał czaszę swoją na wielką rzekę Eufrat; i wyschła jej woda, aby można było przygotować drogę dla królów ze wschodu słońca.
  (13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka;
  (14) A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.
  (15) Oto przychodzę jak złodziej; błogosławiony ten, który czuwa i pilnuje szat swoich, aby nie chodzić nago i aby nie widziano sromoty jego.
  (16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.
  (17) A siódmy wylał czaszę swoją w powietrze; i rozległ się ze świątyni od tronu donośny głos mówiący: Stało się.
  (18) I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie.
  (19) I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego.
  (20) I znikły wszystkie wyspy i gór już nie było.
  (21) I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.

  Polubione przez 1 osoba

  • Co najciekawsze sam Bóg przysięga na samego siebie,
   http://bibliepolskie.pl/zzteksty_ch.php?wid=30&book=26&chapter=33&e=
   Przekład Literacki

   Ezechiela 33:
   [1] PAN skierował do mnie Słowo tej treści:
   [2] Synu człowieczy! Przemów do swoich rodaków, powiedz im: Przypuśćmy, że na jakiś kraj sprowadzam miecz. Mieszkańcy tego kraju wybierają spośród siebie kogoś, kogo stawiają na straży swoich granic.
   [3] Strażnik zauważa nadciągającą armię, dmie w róg i ostrzega lud.
   [4] Kto wyraźnie usłyszał głos rogu, lecz zlekceważył przestrogę, to gdy zostanie zabity, może winić sam siebie.
   [5] Usłyszał róg, zlekceważył przestrogę – ponosi winę za przelew własnej krwi. Strażnik ostrzegał, dlatego ocali swe życie.
   [6] Jeśli natomiast strażnik dostrzegł nadciągający miecz, ale nie zadął w róg i nie ostrzegł ludzi, to człowiek zabity przez wroga ginie wprawdzie z własną winą, jednak za jego krew będę rozliczał strażnika.
   [7] Otóż, synu człowieczy, ciebie postawiłem na straży domu Izraela. Gdy usłyszysz Słowo z moich ust, ostrzeżesz ludzi w moim imieniu!
   [8] Gdy mówię do bezbożnego: Grzeszniku, czeka cię pewna śmierć! – a ty nie przemówisz, nie spróbujesz go odwieść od jego postępowania, ten bezbożny umrze obciążony swą winą, ale ty będziesz musiał rozliczyć się z tego!
   [9] Jeśli go jednak ostrzeżesz i wezwiesz do zmiany postępowania, a on to zlekceważy, to umrze obciążony winą, a ty uratujesz swe życie.
   [10] Synu człowieczy! Powiedz też do domu Izraela: Przyglądając się sobie, mówicie: Tak, ciążą na nas nasze nieprawości i nasze grzechy, a my z ich powodu gnijemy. Jak mamy dalej żyć?
   [11] Otóż powiedz im: Na moje życie – oświadcza Wszechmocny PAN – śmierć bezbożnego człowieka nie sprawia mi przyjemności. Zależy mi raczej na tym, by bezbożny odwrócił się od swego postępowania – i żył! Zawróćcie więc! Zawróćcie ze swoich niegodziwych dróg! Dlaczego macie umierać, domu Izraela?
   [12] Powiedz również swoim rodakom, synu człowieczy: Sprawiedliwość nie uratuje sprawiedliwego w dniu, kiedy od niej odstąpi, a bezbożność nie zniszczy bezbożnego w dniu, gdy się od niej odwróci. Sprawiedliwy nie będzie mógł cieszyć się życiem od dnia, w którym zacznie grzeszyć.
   [13] Gdy mówię sprawiedliwemu: Na pewno będziesz żył – on natomiast, polegając na swej sprawiedliwości, zacznie żyć niegodziwie, to nie będzie mu się pamiętało jego wszystkich dzieł sprawiedliwych, ale umrze z tym, czego się dopuścił w swej niegodziwości.
   [14] Podobnie gdy mówię do bezbożnego: Ty na pewno umrzesz – on jednak odwróci się od swojego grzechu, zacznie stosować prawo i żyć sprawiedliwie,
   [15] odda, co wziął w zastaw, zwróci z nawiązką to, co zagrabił – słowem, zacznie postępować uczciwie, nie popełniając już niegodziwości, to na pewno będzie żył – nie umrze!
   [16] Nie będzie mu się pamiętało żadnych popełnionych grzechów. Był posłuszny prawu, postępował sprawiedliwie – na pewno będzie żył.
   [17] A jednak twoi rodacy twierdzą: Postępowanie Pana nie jest słuszne. To ich postępowanie nie jest słuszne.
   [18] Jeśli sprawiedliwy odstąpi od swojej sprawiedliwości i zacznie żyć niegodziwie, to w tej niegodziwości umrze.
   [19] A jeśli bezbożny odwróci się od swojej bezbożności, zacznie stosować prawo i czynić sprawiedliwość, to dzięki nim będzie żył.
   [20] A wy twierdzicie: Postępowanie Pana nie jest słuszne. Posłuchaj, domu Izraela, każdego z was osądzę według jego postępowania.
   [21] W dwunastym roku naszego wygnania, w dziesiątym miesiącu, w piątym dniu tego miesiąca przybył do mnie uchodźca z Jerozolimy z wieścią: Miasto zdobyte!
   [22] Tymczasem ręka PANA spoczywała na mnie już wieczorem, przed przybyciem uchodźcy. Otworzył On moje usta, zanim uchodźca przybył do mnie rano – przestałem już być niemy.
   [23] PAN skierował do mnie Słowo tej treści:
   [24] Synu człowieczy! Mieszkańcy tych ruin, w ziemi Izraela, mówią tak: Abraham był jeden, a jednak wziął w posiadanie tę ziemię. Nas jest wielu, tym bardziej ją posiądziemy!
   [25] Dlatego powiedz im: Tak mówi Wszechmocny PAN: Jadacie potrawy z krwią, modlicie się do posążków, jesteście winni przelewu krwi – i chcielibyście posiadać tę ziemię?
   [26] Ufacie własnemu mieczowi, dopuszczacie się obrzydliwości, każdy kala żonę swojego bliźniego – i chcielibyście posiadać tę ziemię?
   [27] To im powiedz: Tak mówi Wszechmocny PAN: Na moje życie! Ci, którzy pozostali w ruinach, padną od miecza. Tego, który schronił się w polu, wydam na pożarcie zwierzynie. A ci, którzy ukryli się w warowniach i jaskiniach, pomrą od zarazy.
   [28] Zamienię wasz kraj w pustkowie i rumowisko – i skończy się jego dumna potęga! Góry Izraela opustoszeją. Nie będzie tam nawet przechodnia.
   [29] Wtedy poznają, że Ja jestem PAN, gdy ich kraj zamienię w pustkowie i rumowisko z powodu wszystkich obrzydliwości, których się dopuszczali.
   [30] A o tobie, synu człowieczy, rozmawiają twoi rodacy, pod ścianami, u wejść do domów. Jeden drugiemu mówi, każdy swemu rozmówcy: Chodźmy, posłuchajmy, jakie Słowo PAN ma do przekazania.
   [31] I przychodzą do ciebie jak na zgromadzenie. Siada przed tobą mój lud i słucha twoich słów. Lecz czy się do nich stosują? Nie! Im w głowie swawole! Oni chcą się wyżyć. Sercem gonią za niegodziwym zyskiem.
   [32] A ty? Znaczysz dla nich nie więcej niż frywolna piosenka, piękny głos, dobra gra na strunach – wprawdzie słuchają twych słów, ale ich nie stosują.
   [33] Lecz gdy stanie się to, o czym mówisz – a stanie się na pewno – wtedy przekonają się, że prorok był pośród nich.

   Biblia bez księgi Ezechiela, Henocha jest niekompletna dlatego są one tak zwalczane.
   Czy takie rzeczy są ogłaszane przez jakiekolwiek religie ? Czy większość jak już to filtruje teksty przez okulary Pawła czy Syjonistyczną propagandę….
   A nam mówią jaki to satanistyczny jaszczur gnębił żydów mordował pod byle pretekstem…. i nieistnieje
   Ale to dobrze ponieważ nałogowi kłamcy kłamstwem zdradzają gdzie leży prawda,

   KIedyś dawałem posta gdzie wskazywałem na to że Wergiliusz prawdopodobnie znał proroctwa Izajasza z Septuaginty jest jeszcze hmmm
   Pojęcia
   Novus Ordo Seclorum
   Annuit Coeptis
   Są także wzięte z dzieł Wergiusza, dlaczego akurat Wergiliusz… poeta
   Ano tak
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Eneida
   Opisał w sporób literacki dalsze dzieje Danitów i Nefilimów…

   Niestety do tej pory jakoś tak jest że normalni ludzie są nieszczęśliwi, cierpią a ”Illuminaty” złodzieje są szczęśliwi, wychudzeni, wszystko łatwo przychodzi
   Ale i to jest wykorzystywane aby pokazać że świat sam w sobie jest zły, tymczasem ci źli ludzie czerpią przyjemność z czyjegoś wyzysku
   Chodzi o to żeby było widać róźnice pomiędzy światem diabelskim a wyzwolononym ludem Bożym i do także potrzebne jest 12 plemion, po prostu Bóg pokaże diametralne róźnice
   A skoro Izraelici mieli reprezentować Boga… no właśnie jeśli pomiędzy nich wepchniemy fałszywy lud z Edomu i Kananu nazwiemy go jeszcze inaczej…
   To jest perfidia na którą sobie w pewnym stopniu zasłużyliśmy, ludzie zamiast słuchać Boga słuchają ludzi czy szamanistów

   Z jednej strony jesteśmy masowo ogłupiani a z drugiej strony znamy doskonale Teonomię
   Z jednej strony wąska jest brama i powinno przeżyć rzeczywiście 3% lub mniej a z drugiej strony wiele osób po poznaniu całej prawdy zmieni swoje życie
   I mnie te wersety obchodzą o wyzwoleniu całej ludzkości z rąk oprawców oraz ohydnej kontroli umysłów czyli kontroli politycznej zewnętrznej i religijnej wewnętrznej, także od czynników które pchają nas do złego
   Niestety nie ma nic za darmo i trzeba pokazać że jednak na życie zasługujemy
   Nie uniwersalną miłość która zakrywa wszystko magicznym pisakiem ale własnym przykładem wzorowego ”świętego”

   Izajasza 25,

   (6) Pan Zastępów przygotuje dla wszystkich ludów na tej górze ucztę z tłustego mięsa, ucztę z wybornych win, z najpożywniejszego mięsa, z najwyborniejszych win. (7) Zedrze On na tej górze zasłonę, zapuszczoną na twarz wszystkich ludów, i całun, który okrywał wszystkie narody; (8) raz na zawsze zniszczy śmierć. Wtedy Pan Bóg otrze łzy z każdego oblicza, zdejmie hańbę ze swego ludu na całej ziemi, bo Pan przyrzekł. (9) I powiedzą w owym dniu: Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia!

   Izajasza 52:
   (6) dlatego lud mój pozna moje imię, zrozumie w ów dzień, że Ja jestem tym, który mówi: Oto Ja jestem!
   (10) Pan obnażył już swe ramię święte na oczach wszystkich narodów; i wszystkie krańce ziemi zobaczą zbawienie naszego Boga.

   (11) Dalej, dalej! Wyjdźcie stąd! Nie dotykajcie nic nieczystego! Wyjdźcie spośród niego! Oczyśćcie się, wy, którzy niesiecie naczynia Pańskie!

   (12) Bo wyjdziecie nie jakby w nagłym pośpiechu ani nie pójdziecie jakby w ucieczce. Pan bowiem pójdzie przed wami i Bóg Izraela zamknie wasz pochód.

   (13) Oto się powiedzie mojemu Słudze, wybije się, wywyższy i bardzo wyrośnie.

   (14) Jak wielu osłupiało na Jego widok – tak nieludzko oszpecony Jego wygląd i postać Jego była niepodobna do ludzi –

   (15) tak mnogie narody się zdumieją, królowie zamkną przed Nim usta, bo ujrzą coś, czego im nigdy nie opowiadano, i pojmą coś niesłychanego.

   Micheasza 2:
   (12) Na pewno zbiorę całego Jakuba, na pewno zgromadzę resztkę Izraela. Skupię go jak owce w ogrodzeniu, jak trzodę na wygonie, i będzie to gwarny tłum ludzi.
   (13) Przed nimi pójdzie ten, który będzie łamał szyki, przełamie opór na przedzie, przejdą przez bramę i wyjdą. Przed nimi będzie kroczył ich Król, a Pan będzie na ich czele.

   Jeszcze lepiej!

   Księga Izajasza 30
   (18) I dlatego Pan czeka, aby wam okazać łaskę, i dlatego podnosi się, aby się nad wami zlitować, gdyż Pan jest Bogiem prawa. Szczęśliwi wszyscy, którzy na niego czekają.
   (19) Gdyż, ludu na Syjonie, który mieszkasz w Jeruzalemie, nie będziesz zawsze płakał. Na pewno okaże ci łaskę na głos twojego wołania, gdy go tylko usłyszy, odezwie się.

   Jeszcze nie zdarzyło się żeby naród prosił tylko i wyłącznie Boga o cokolwiek, zawsze były kulty upadłych i klechy! Do tego idolatria czyli wysokie skażenie, zarówno w kwestii czynów gdyż ludzie uznawali że liczy się wiara w tą czy tamtą doktrynę.

   Jeszcze do pakietu Psalm 37 i całe Chrześcijaństwo Pawła, Edomizm i nawet KatoIslam idzie się sypać z tym pójściem do nieba
   Proroctwa nie zapowiadają pójścia do nieba ale życie bez satanizmu ze 100% mózgiem, jak można teraz mieć 100% mózg biarąc informacje od dezinformatorów z żydorczej czy innego kanału alternatywnego systemowego, dobre żarty
   Tylko Paweł obiecywał pójście do nieba i przyrównał że ciało=prawo=grzech
   Dlatego tak nam krytykują rezurekcje ponieważ ciało, proporcje są dobre. Prawo jest doskonałe ponieważ wyznacza nam granice gwarantując porządek, bez Prawa mamy właśnie logikę satanistów czyli ja mogę ty nie możesz.
   Paweł proromował ostro ”ciało duchowe”’ ”człowieka duchowego”’ dlatego podpadają mi mocno osoby krytykujące cielesność bez równowagi ponieważ ważne jest zarówno ciało jak i umysł, serce jak zwał tak zwał…

   A ludzie przesadzają albo w jedną albo w drugą stronę. Jedna to doktrynalny satanizm a druga to…. życie rurkowca
   Ale gdyby ludzie znali tę złotą proporcje czyli mieli umiar i kontrolę nad tym co robią.
   Niestety jest to bardzo trudne bo praca, dzieci, brak czasu…. takie życie człowiekowi zgotowano 2000 lat temu nikt by nie pomyślał że tak można przerabiać owce na kozły
   Owszem było mnóstwo mordów rytualnych ku czci chociażby Esusa, Saturna, Artemidy i wielu innych ludzie jednak myślą że to było dawno temu jakieś tam dzikusy później praktykowały….

   Wiele tych rzeczy kontrolujących umysł ma na celu oderwać nas od Boga żeby człowiek nie miał siły i czasu pomyśleć, pomedytować na wieloma sprawami wewnętrznie i zewnętrznie sprzecznymi, chociażby retoryka dezinformatorów którzy potrafią skutecznie łączyć prawdy z kłamstwami – jedno zdanie prawdziwe następnie zaprzeczenie tego kłamliwe.
   W piśmie jest to latwiej wychwycić na przykład reklamy czy teksty propagandowe na piśmie już tak nie urzekają na sucho ale w mowie….
   W mowie dobrą ekspresją można wiele zakryć albo ujawnić dlatego wielu dudusiów jest do tego szkolona
   Aaa Duda
   https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/andrzej-duda-unia-europejska-wyimaginowana,180,0,2415796.html
   Trzeba oglądać media żeby zauważyć że to była typowo agenturalna robota i jędrek cały ruch który mówi jak to unia nas łoi po dupskach (daje tyle zabiera jeszcze więcej) z tym Acta, Ceta, Ttip, GMO i wiele innych, cały ten ruch zostaje skojarzony z nieukiem i teraz wstyd zrobić ruch polexit bo media wyjaśniły ”nie Andrzejku ty nie rozumiesz UE i Watykan zrobiły dla nas tyle dobrego nie licząc Jimmy Savile i tego co się wyprawiało w Irlandii, Kanadzie… ach skoda gadac

   Polubione przez 1 osoba

   • Wspaniałe wersety podałeś, proroctwa zawsze napelniają otuchą ☺

    A teraz podam Henocha

    98.

    1 A teraz poprzysięgam wam mądrym, a nie głupim! Wiele ujrzycie zbrodni na ziemi.
    2 Mężczyźni nałożą na siebie więcej ozdób niż kobiety i więcej (wdzieją) kolorowych [ ubrań] niż dziewczyny w królewskiej godności, majestacie i mocy. Srebro, złoto, purpura, sława i pokarm płynąć będą jak woda.
    3 Z tego powodu nie będzie u nich wiedzy ani mądrości i dlatego zginą razem ze swoimi posiadłościami, całą ich chwałą i sławą. Za hańbę zniszczenia, za zabójstwa duchy wasze zostaną wrzucone do płonącego pieca.
    4 Przysięgam wam, grzesznicy, że tak jak góra nigdy nie stała się i nie stanie niewolnikiem ani wzgórze służącą kobiety, tak grzech nie został posłany (z nieba) na ziemię, ale stworzył go sam człowiek i ci, którzy go popełniają, podlegać będą wielkiemu przekleństwu.
    5 Kobiecie nie została dana niepłodność, ale z powodu czynów jej rąk umiera ona bezdzietna.
    6 Przysięgam wam, grzesznicy, na Świętego i Wielkiego, że wszystkie wasze złe czyny są jawne w niebie i że wasze złe czyny nie są zakryte lub ukryte.
    7 Nie sądźcie w waszym duchu ani nie mówcie w waszym sercu, że nie wiecie i nie widzicie, iż każdy grzech zapisywany jest codziennie w niebie przed Najwyższym.
    8 Odtąd wiecie, że wszystkie wasze złe czyny, które popełniacie, są zapisywane codziennie aż do dnia waszego sądu.
    9 Biada wam, głupcy, bo zostaniecie zniszczeni przez waszą głupotę. Nie słuchacie mądrego, więc i dobro nie stanie się waszym udziałem.
    10 A teraz wiedzcie, że jesteście przygotowani na dzień zniszczenia. Grzesznicy! Nie miejcie złudzeń, że przeżyjecie. Przeminiecie i pomrzecie, bo zostaliście przygotowani na dzień wielkiego sądu, na dzień ucisku i wielkiej hańby dla waszych duchów.
    11 Biada wam opornego serca, którzy popełniacie zło i pijecie krew. Od kiedy to tak dobrze jecie i pijecie i jesteście nasyceni? Albowiem [sycicie się] dobrami, które nasz Pan, Najwyższy, dał w obfitości na ziemi. [Dlatego] nie zaznacie spokoju.
    12 Biada wam, którzy lubicie popełniać nieprawość. Jakim prawem robicie sobie wielkie nadzieje dla siebie? Wiedzcie, że zostaniecie wydani w ręce sprawiedliwych, a oni poderżną wam gardła, zabiją was i nie będą mieć dla was litości.
    13 Biada wam, którzy cieszycie się uciskiem sprawiedliwego, albowiem nie wykują wam grobu.
    14 Biada wam, którzy nie liczycie się ze słowem sprawiedliwego, albowiem nie będziecie mieć nadziei na życie.
    15 Biada wam, którzy rozpowszechniacie kłamstwo i niegodziwość! Są tacy, którzy piszą i zwodzą wielu swoimi kłamstwami. Nie ma dla was ocalenia, ale szybko zginiecie.

    Nie dziwota że ONI nienawidzą księgi Henocha trudniej o dosadne slowa

    99.

    1 Biada wam, którzy popełniacie niegodziwość, chwalicie i czcicie kłamliwe dzieła. Zostaniecie zniszczeni i nie zaznacie dobrego życia.
    2 Biada wam, którzy zmieniacie słowa prawdy, zniekształcacie odwieczne prawo i uważacie się za bezgrzesznych. Zostaniecie pochłonięci przez ziemię.
    3 Sprawiedliwi! Bądźcie gotowi w owych dniach, aby wznieść swe modlitwy w charakterze przypomnienia i postawić je jako Świadectwo przed aniołami, aby ci z kolei ukazali przed Najwyższym grzech grzeszników jako przypomnienie.
    4 Wówczas w dniu, kiedy zostanie zniszczona niesprawiedliwość, nastanie zamieszanie i powstaną ludy. W owych dniach matki wezmą i porzucą swoje niemowlęta, kobiety ciężarne poronią, karmiące opuszczą swe dzieci, nie powrócą do swoich niemowląt i nie będą miały dla nich litości.
    6 Ponownie poprzysięgam wam, grzesznicy: Na dzień, kiedy krew nie będzie ustawać (płynąć), została przygotowana (okazja do) grzechu.
    7 Ci, którzy czczą kamień, którzy rzeźbią obrazy ze złota, srebra drewna i gliny i którzy, bezwiednie, czczą nieczyste duchy, demony i wszelki [rodzaj błędu, nie otrzymają od nich żadnej pomocy.
    8 Pobłądzą w głupocie swoich serc, a senne widzenia sprowadzą ich na manowce.
    9 Wy zaś sami i wasze dzieła, któreście zrobił i wyrzeźbili w kamieniu, razem zginiecie.
    10 I w owych dniach błogosławieni są wszyscy ci, którzy przyjmują słowa mądrości i rozumieją je i postępują ścieżkami Najwyższego i kroczą ścieżką sprawiedliwości i nie działają niegodziwie razem z niegodziwca mi, albowiem zostaną zbawieni.
    11 Biada wam, którzy przenosicie zło na waszych bliźnich, albowiem zostaniecie zabici w Szeolu.
    12 Biada wam, którzy zakładacie fundamenty grzechu i oszustwa, i tym, którzy powodują gorycz na ziemi, albowiem z tego powodu nastanie dla nich koniec.
    13 Biada wam, którzy budujecie wasze domy narzędziami innych. Wszelki ich materiał budowlany to cegły i kamienie grzechu. Mówię wam: „Nie zaznacie pokoju!”
    14 Biada tym, którzy odrzucają miarę i odwieczne dziedzictwo swoich ojców i powodują, że ich dusze idą za błędem, albowiem nie zaznają spoczynku.
    15 Biada tym, którzy popełniają niegodziwość i pomagają złemu i zabijają swoich bliźnich aż do dnia wielkiego sądu,
    16 albowiem zrzuci on waszą chwałę i da zło do waszych serc i obudzi ducha swego gniewu, aby zniszczył was wszystkich mieczem. A wszyscy sprawiedliwi i święci zapamiętają wasz grzech.

    Bóg jest sprawiedliwy i odda im wedle ich uczynków. Wcale nie uważam ze za obecne i przeszłe zbrodnie plemię żmijowe nie zasługuje na taki los … Za te ofiary z dzieci, picie ich krwi kapitalizm, tortury ,pedofilię, i powolne zabijanie nas poprzez trucizny juz nie mówiąc o bluźnieniu Bogu .

    Taki los im zgotował sam Bóg ,który wyda ich w ręce sprawiedliwych „a Ci poderżną im gardła.” …
    To także przeczy wizji człowieka „pawlowego” słabego i poddajacego się każdej presji władz zwierzchnich tu raczej mowa o wojownikach Boga wykonujacych Słuszny wyrok niczym podczas eksterminacji przez Izrael przeklętych ludów Kaananu z dawnych czasów.

    Polubione przez 1 osoba

   • Większość witryn jest raczej wroga proroctwom Henocha i Ezechiela, Barucha, 2 Ezdrasza… w ogóle Septuagincie ponieważ wspierają kłamstwa świadomie lub nie.

    D. Icke potrafił mówić jednak prawdę z jednej z jego książek:
    ”Official history is merely a veil to hide the truth of what really happened”

    Ale… wielu to wykorzystuje do swoich celów bądź zleconych

    Nie potrafię uwierzyć że pewni ludzie robią z siebie idiotów tak za darmo…
    Można się jednak od dobrze przygotowanych dezinformatorów się czegoś nauczyć ponieważ muszą:
    – W jakiś sposób się ujawnić
    – W jakiś sposób podać coś prawdziwego
    – W jakiś sposób się ośmieszyć, podłożyć, pograć na emocjach odgrywając teatryk
    – W jakiś sposób muszą zneutralizować tematy które w szczególności są bolesne dla pana szatana

    A też z tymi dezinformatorami jest tak że lepiej nie odrzucać w 100% tylko wyciągać prawdziwe informacje też tak się robi że ktoś jest ”agentem” i od razu nie słuchajcie go bo agent ruski czy chiński jakiś….

    Charakterystyczną cechą Nafidimów i lucyferniaków jest oskarżanie Boga za zło całego świata i wrzucanie wszystkiego do jednego wora
    Tak jak z tą karą śmierci dlatego wzmacnia się wiele znanych kłamstw
    Problemem jest całkowity brak zrozumienia istoty Boga oraz Jego dróg które rzeczywiste są niezbadane acz proste
    Nie można pominąć motywu realiów tamtych czasów gdzie Mojżesz, Jozue czy Eliasz kontaktowali się z Bogiem dość często
    Także Lewici mieli częsty kontakt w świątyni
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Tabernakulum
    Z tego rozumiem że Przybytek=Tabernakulum
    I co ?
    Katolicyzm jest parodią lewickiego kapłaństwa i Judaizm także
    KRK opiera się dogmacie nowego przymierza które nastąpiło od czasów rezureksji zbawiciela…. pomieszanie z popłątniem wzięte z listów Pawła
    Proroctwa Jeremiasza czy Jezekiela mówią owszem o nowym przymierzu ale w czasach końca
    A tych religiach Bóg jest tylko elementem który jest i nic więcej…
    Do tego celowo wywyższono Chrystusa do rangi bóstwa solarnego na znaku śmierci żeby sobie ludzie a zwłaszcza dzieci kodowały w umyśle że jak będziesz wierny to skończysz jak Bóg, do tego fałszowanie wizerunku Boga za pomocą pokręconych dogmatów bez pokrycia (piekło). Czyściec to bym powiedział że teraz mamy 🙂

    W religiach mamy pełno inwokacji, rytuałów które wydają się być przymusem.
    Przedstawia się kabalistyczny Judaizm fałszywie jako religia Mojżesza a potem się mówi że żydzi odrzucili Boga i przywilej narody wybranego przeszedł na Kośćiół czyli na Jafeta.
    Tak wygląda całe Pawłościaństwo, satanizm także że się uproszcza i wrzuca do jednego wora prawdy z kłamstwami
    Nie licząc satanistów trend na naukę o niedoskonałości Prawa Bożego zapoczątkował Szaul Ha Tarsi pisząc za dobrze jak na zwykłego faryzeusza
    Łojcowie kościoła to także chwasty – Augustyn to czysty satanista biorący czynny udział w stworzeniu Islamu i paleniu biblijnych rękopisów ale musiał coś dobrego też napisał i stąd mamy od niego źródła jak posągi ożywały pod wpływem hermetyckiej magii z której powstał jezuicki helioScentryzm.
    Od tylu wieków próbowano utworzyć nowy Watykan w Jerozolimie i jak dotąd Rzym kontrolował Jerozolimę dwa razy ale nie w 100%.

    Nie wiedziałem że w Hinduizmie też istniała koncepcja Boga
    https://pl.wikipedia.org/wiki/I%C5%9Bwara
    Owszem w mocno skażonej formie, Panenteizm takie typowe w religiach że wszystko jest Bogiem (świat jest Bogiem a my jesteśmy jego częścią/półbogami) pełno tego w Nju Ejdż promowane jako jedność z kosmosem.

    Miałem w planah coś naskrobać na temat tego Niebocentryzm tj Pustej Ziemi
    No ale samo kłamstwo nazywania Wklęsłej Ziemi Teocentryzmem….
    Po drugie Agartha, Himmler,
    A po trzecie to chyba z Juliusza Verne 🙂
    English Wikipedia Hollow Earth
    W starożytności pojęcie podziemnej ziemi wewnątrz Ziemi pojawiało się w mitologii , folklorze i legendach . Idea podziemnych królestw wydawała się dyskusyjna i splotła się z pojęciem „miejsc” pochodzenia lub życia po śmierci, takich jak grecki podziemny świat , Nordic Svartálfaheimr , chrześcijańskie piekło i żydowski szelest (ze szczegółami opisującymi wewnętrzną ziemię w literaturze kabalistycznej; takie jak Zohar i Hesed L’Avraham ). Idea podziemnego królestwa jest również wzmiankowana w tybetańskiej wierze buddyjskiej . [1][2] Według jednej historii z tybetańskiej tradycji buddyjskiej, istnieje starożytne miasto o nazwie Shamballa, które znajduje się wewnątrz Ziemi. [2]

    Jedynie czego nie ma w Kabale to ziemi okręgu

    —–
    Hmm
    Abaris/Avaris był Scytą mitycznym Hiperborejczykiem
    Takie coś nam podaje Bizantyjska Encyklopedia Suda
    ”§ al.18 Ἄβαρις: Abaris: Scythian, son of Seuthes. He wrote the so-called Scythinian Oracles and Marriage of the river Hebros and Purifications and a Theogony in prose and Arrival of Apollo among the Hyperboreans in meter. He came from Scythia to Greece.
    The legendary arrow belongs to him, the one he flew on from Greece to HyperboreanScythia. It was given to him by Apollo.”

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Abaris_(Hiperboread)
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperboreadzi
    I czy Szczytowie (w ogóle Słowianie mieli nazwy odwołujące się do wyrazu Har czy do rzek) i ci Hiperborejczycy to to samo czy ci drudzy podszywają się pod Słowian, gdzieś kiedyś nie pamiętam znalazłem fragment który wskazywał na to że Nefilimowie mieszkali bardzo blisko Izraelitów jako tzw agenci skłaniający do idolatri i tym podobne

    Ciekawe że stolica ludu Hyksosów (niektórzy spekulują jak Józefus Flawiusz że Hyksosi to właśnie Izraelici) było miasto Avaris.

    śp. Sithin do którego się zraziłem musiał także podać nieco prawdziwych informacji aczkolwiek skażonych
    Zaginiona Księga Enki:

    Jedynie stąd wiemy, że Ptolemeusz II zlecił około 270 r. prz. Chr. e-gipskiemu kapłanowi, którego Grecy zwali Manetonem, kompilację historii i prehistorii Egiptu. Maneton napisał, że Egiptem z początku rządzili tylko bogowie, potem półbogowie, w końcu zaś, około 3100 roku prz. Chr., nastały dynastie faraonów. Boskie rządy, twierdzi Maneton, zaczęły się dziesięć tysięcy lat przed potopem i były kontynuowane tysiące lat po potopie; późniejszy okres był świadkiem bitew i wojen wśród bogów.

    Ptolemeusz II… to właśnie dzieki niemu mamy Septuaginte bo chciał mieć wszystkie księgi świata… a może został natchnięty do tego tak jak Bestia paradoksalnie realizuje plany Boga wykonując wyrok na systemie łacińskim.

    Sithin jest potwierdził że w Egipcie rządzili najpierw tylko bogowie czyli Grigori potem ich dzieci czyli Nefilimowie a następnie ludzie i pół nefilimowie (brudasy genetyczne)
    Dalej Sithin podciąga to pod te Annunaki, Darwinizm, Kabalistyczne miliardy lat stwarzania

    Prawdę mówiąc to większość aktywnych satanistów czy satanistów doktrynalnych stosuje te same metody licząc że ktoś się da na ich retorykę nabrać,
    Na przykład śmieją się z tego że Bóg jest miłością a później pokazują zbrodnie których dokonali zrzucając na innych zbrodniarzy, i wielu ludzi daje się na to nabrać popadając w Ateizm albo w Antyteizm (przeciwko Bogu) czyli satanizm. Satanizm nie może być ateizmem, ateizm jest dla gojów
    Problemem jest także brak zrozumienia dobra i zła, nam wielu z New Age co wskazał D. Wilcock wybiela zło jak Jing Jang. Nie wiem ja tam nie chce żyć w świecie ze zboczeńcami no ale skoro Franek napędza ”duchowość”
    Mógłby się dogadać z Sandzią co namawia do zabijania lekarzy ale pedofilów już nie, też naucza że Isus jest wężem 🙂
    Icke też zresztą Icke pokazuje logikę Pawła czyli że ówczesne czasy były czasami końca, a to jest albo brak wiedzy albo dezinformacja.
    Zresztą zarówno Icek jak i Sandziu głównie straszą tym NWO że nadejdzie zredukują nas do miliarda i że jesteśmy chciwi że chodzi tylko o kasę. Ten pierwszy mówi dużo prawdy ale na tym że NWO ma nadejść się zatrzymują a i Jaszczurolodzie nasi ”bogowie” natomiast ten drugi tylko straszy zmacniajać także programy które nam się codziennie koduje jak piekło, zresztą sam typek straszył piekłem czyli…. ohydny człowiek (skazywać kogoś na tortury piekielne na wieki może tylko człowiek wierzący w nauczanie KRK albo jest potworem bez sumienia), ale coś musi te powiedzieć ja tam sobie poradzę skleję prawdziwe rzeczy a kłamstwa czy dalsze sprzeczności bądź gloryfikacje tak jak te rzekome proroctwo wyrzucam, przeciętny starszy człowiek który nie natrafił wcześniej na dobrze źródła albo odrzuci całość widząc gościa w stroju podobnym do masonerii albo przyjmie wszystko czyli będzie powtarzał slogany a nie od siebie.
    Zresztą cała ta wojna wojna wojna o płaską ziemię – Ssajfan, Sandzia, Dubay, Towarzystwa Płaskiej ziemi zniżają temat do poziomu żartu tak żeby człowiek to wszystko wyśmiał

    A wracając do tematu

    To widać niestety przejrzyście że zarówno Chrześcijanie wyszkoleni na Pawle i Łukaszu jak i Antyteiści nie rozumieją istoty Boga, nie wiedzą za dużo
    Ale są mistrzami w wybiórczemu cytowaniu wersetów np na poparcie trójcy i innych bohomazów łojców kościoła z satanistą Augustynem na czele
    Dobrze przykłady manipulacji – 1 Jana 5:7, Jana 10:30, Mateusza 10:34, 24:34/24,
    Po prostu dowody korygowane do tezy czy raczej naciąganie faktów pod własną wizję a tak uczciwi nie robią
    Np w KRK modlenie się do obrazu zwykłego to bałwochwalstwo ale do obrazu matkie boskie to już szacunek.

    Widać także wyraźnie że żadna z grup nie ruszyła głównego tematu Biblii, odskakują jak najdalej
    Owszem obnażają dogmaty religijne jak pójście do nieba, krzyż, maryjki i tak dalej ale tematów czysto Biblijnych nie rusza się
    Sięga się wyłącznie po żonglerkę wersetami Pawła i Łukasza, bez tej paczki Zamysł Boży wygląda jeszcze bardziej realnie dlatego mamy kontrataki w postaci sfałszowanych proroctw.
    Przecież większość wydarzeń światowych posiada aspekty czysto religijne i III W.Ś też jest z powodów czysto religijnych.
    Ogłuszają cisza w wielu tematach jest także kolejnym dowodem,

    Chyba muszę pododawać większą ilość dowodów…..
    Jak ten
    Izajasza 55
    (3) Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza, bo ja chcę zawrzeć z wami przymierze wieczne, z niezłomnymi dowodami łaski okazanej niegdyś Dawidowi!
    (4) Jak jego ustanowiłem świadkiem dla narodów, księciem i rozkazodawcą ludów, (5) Tak ty wezwiesz naród, którego nie znasz a narody, które nie znały ciebie, będą śpiesznie podążać do ciebie przez wzgląd na Pana, twojego Boga, i przez wzgląd na Świętego Izraelskiego, gdyż cię wsławił.

    Polubione przez 1 osoba

   • No i jest osobno o Słowianach, Izraelitach i wersety
    O takich rzeczach religie praktycznie nic nie mówią bo wszyscy zaczytani albo Pawłem albo żyją sobie na planecie ziemia z Annunakami.
    Tożsamość Edomu, Pawła, Grigori, Nefilimów i wiele innych rzeczy w tym odkrycie planowanego oszustwa drugiej fali zadaje ogromne ciosy i wielu to zwyczajnie boli
    Jednych boli negacja Pawła z powodu kontroli umysłów a drudzy dzięki listom mogą kontrolować tych pierwszych tekstami ”ciało świątynią ducha, ducha nie gaście, arcyapostołowie, Chrystus przekleństwem….”’ Ponadto Paweł nic większego nie przekazał ale pokazał za to że owe listy nie były pisane przez byle faryzeusza.

    Po prostu próbowano zataić prawdę i… lipa
    Ponieważ większość normalnych ludzi pomimo propagandy A-gender (agenda) nie daje się nabierać na bezprawie i nadal stawia na dobre czyny czy raczej wie że nie wolno krzywdzić innych
    Satanistom wolno krzywdzić każdego, nie wolno jednach krzywdzić ich…. taka logiki w jedną stronę
    Paweł podobnie w jednym liście zanegował Prawo a w innym nagle rozkazuje tłumom. Skoro nie ma Prawa to nie ma grzechu i nikt nie może nikomu rozkazywać, proste….
    A skoro rozkazuje innym w stylu naśladujcie mnie to znaczy że jednak prawo obowiązuje…. ale Szaula

    Ale… każde plucie jadem i tym podobne głównie uwiarygadnia
    [[https://opolczykpl.wordpress.com/2017/02/06/dwa-swiaty-slowian-slowian-slowianskich-i-zydo-biblijno-krystowierczo-lechicko-wandalskich-slowian-jafetowo-noabickich/]]

    Niom… klecha napisał że Slowianie to Jafetyci i to jest prawda… ci sami uznają Edomitów za Izrael hihi

    I cytacik

    Po tym komentarzu widać, do jakiego stopnia odmóżdżają nadjordańskie brednie. Niemniej ów krystowierca przypomniał mi, co przeoczyłem u Szydłowskiego i Bieszka, że – no właśnie – wg fikcyjnego „Prokosza” Słowianie pochodzą od biblijnego Jafeta, syna Noego.
    .
    W tym miejscu, bo jest to ważne, kolejny już raz przypominam, że poważni uczeni, historycy i archeolodzy, także izraelscy, jednoznacznie twierdzą, że żydowska biblia Tanach, czyli krystowierczy „Stary Testament” to zwykłe wymysły i bajki.

    Hmm, Prokosz mówi o Jafecie czyli w Biblie wierzył, inni kronikarze także oczywiście dlatego że klechy pisali pomieszane prawdy z kłamstwami co musieli
    A po drugie Tanach owszem jest żydowską perfidią z XI wieku… ale o LXX jakoś nikt nie chce wspomninać, a dlaczego 🙂

    Zresztą gościu sączy lepszy jad i brak logiki niż BB chociaż Brejn miał więcej oleju w głowie… łyknął haczyki Mariuszowe
    I o dziwo większość agentów czepia się Boga i albo promuje uniwersalnego Chrystusa albo jakoś bochomazy w postaci kultu pre-watykańskiego
    Żadnych większych rozwiązań….

    Swoją drogą widać że różni ściemniacze są nieźle zapoznani z tematami tylko bardzie udają ciemniaków
    Ssajfan to wiadomo z wykopu ściągnął ale musiał nieco więcej dosięgnąć… i dobrze

    Ten powyżej hmmm…
    https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/11/plaska-ziemia-czyli-rzecz-o-plaskomozgowcach/
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/23/globalizm-kapitalizm-usa-banksterzy-i-narod-wybrany/

    Ale nie tylko iluminatom przypisuje się wiodącą rolę w NWO. Kompletnie oszołomskie wymysły przypisują NWO Watykanowi – robi to np. odlotowa strona „zbawienie.com„:

    „Władza Watykanu

    „Pozwólcie mi wydawać i kontrolować narodową walutę, a nie dbam kto wydaje prawa” –
    Mayer Amschel Rothschild

    „Media są największą jednostką władzy na ziemi. Mają one moc uczynić niewinnego winnym, a winnego uniewinnić, i to jest ich moc.”
    MalcolmX

    „Wiedza to moc” –
    Sir Francis Bacon

    Kontrola tych trzech elementów: wiedzy, informacji oraz pieniądza oznacza totalną władzę nad światem.

    Istnieje światowa organizacja, która całkowicie kontroluje owe trzy rzeczy. Jest to Kościół Rzymsko-Katolicki z siedzibą w Watykanie. Pieniądz oraz wiedza są kontrolowane bezpośrednio przez papieża, a media informacyjne są kontrolowane przez Syjonizm, który jest także pod kontrolą Watykanu.”

    Watykan przez wiele wieków aspirował do roli władcy świata realizując kosmopolityczny program – jeden pasterz i jedna owczarnia. Jego zapędy przyhamowała najpierw tzw. wielka schizma wschodnia, kiedy to żydłaccy patriarchowie Wschodu wyłamali się spod władzy Watykanu. Jeszcze większym ciosem była dla Watykanu reformacja, o ostateczny cios zadała mu likwidacja państwa kościelnego w 1870 roku. Od tego czasu papiestwo dogorywa. Przy czym od kilkudziesięciu lat stało się nawet pomagierem banksterów. Najpóźniej wasalem banksterów papiestwo stało się w czasach JP nr 2, który był kolesiem Brzezińskiego – podkomendnego Rockefellera. Ale i B 16 na doradcę do spraw międzynarodowych dobrał sobie innego podkomendnego Rockefellera – Henry Kissingera. Tego, który powiedział, że wojsko USA to bezmyślne bydło służące im do robienia „polityki zagranicznej„.

    Na marginesie dodam, że wsparcie JP nr 2 dla Solidarności było uzgadniane z Brzezińskim. Solidarność założyli nam koczownicy, licząc na naszą naiwność, nienawiść do realnego socjalizmu, rusofobię i wolę powrotu na łono tzw. „cywilizacji zachodniej” czy „łacińskiej”. To kościół pchał nas do walki z „bezbożną” komuną, a JP nr 2 do banksterskiej Unii Jewropejskie. Z deszczu wpadliśmy pod rynnę. Chcieliśmy wolności – no to ją mamy…
    Do „zasługi” doprowadzenia Polski do upadku w XVIII wieku możemy kościołowi dopisać zasługę pchania nas w łapska bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej – zakończone sukcesem.

    Nie powinniśmy jednak dziwić się oszołomom ze „zbawienia.com” i ich przekonaniu, że światem rządzi Watykan. Oni nadal wierzą np. w geocentryzm (Ziemia u nich jest pępkiem wszechświata i centrum układu słonecznego). Ponadto zajmują się tak ważkimi sprawami jak to, czy chrześcijanin powinien obchodzić sabat. Poważnie biorą ich wymysły tylko oni sami.
    Znane nam wszystkim są zmasowane próby ośmieszania badaczy globalizmu (czemu sprzyjają oszołomy typu zbawienie.com. i wielu im podobnych).

    Rzym zawsze realizował politykę zrzucania całej winy a to na żydów (Ford, Hitler) a to na masonów, a to na gnostyków
    Syjoniści też wykorzystywali antychazaryzm do swoich celów….
    Może to też jakiś agent Watykanu, Sandziu też pasuje na takiego ”księdza” co więcej zaciemnia niż wyjaśnia
    I to jest klasyka albo promowanie wielkich teorii jezuickich (Heliocentryzm, Wielki Wybuch, Darwinizm, Gender) albo podczepianie się od tematy kontrowersyjne żeby je dyskredytować…..

    Po prostu nie wyjaśnia się nam jak to wszystko działa i wielu dezinformatorów jak Zeitgeist zrzuca cała winę na pieniądze, niom… Rotszyldy i Franki mają kupę kasy to po co im wiecęj. Chodzi raczej o to żeby ludzie ich nieposiadali a jak już mają to żeby je wydali na demoralizacje (żeby ich pogrążyło).
    Albo rzeczywiście wierzą w przeróżne kłamstwa systemowe albo celowo udają że ich nie widzą tak jak z tym Darwinizmem i kabalistycznym miliardem lat ziemi
    Pujol i wielu innych owszem coś tam ujawniają ale bardziej uwypuklają błędy niż je wyjaśniając, także nie mówią żeby zwrócić się do Boga… ale do bogów gdzieś tam w kosmosie albo do Kosmosu albo do Boga w nas..
    Praktycznie nie dają jakiś rad jak powinniśmy żyć… nic tylko dają swoje doktryny jako te natchnione w stylu ”ja powiedziałem i tak ma być”
    Ludzie orkiestry… już jeden Franek bawił się w człowieka renesansu i wyszło jak wyszło (Itccs).

    Ostatnio coś mnie natchnęło do Platona i Sokratesa a już wcześniej wiedziałem że Sokrates dał dobre rady jak demaskować agentów, kłamców i tak dalej
    Osobiście uważam że Platon był geniuszem i pokazał dość ciekawą technikę jak można masowo brudzić mózgi albo je oczyszczać….
    Jest to dialog czyli bierzemy rzeczywiste postacie albo wielkich herosów i wkładamy w ich usta nasze nauki, to jest geniusz i działa to w obie strony ponieważ dzięki takiej technice literackiej można także przemycić złe nauki.
    Sokrates był jednak przykładem czym jest demokracja czy raczej dajmonionkracja (duch Boży to dla nich i dla Pawła dajmonion).
    Był niewygodny to chciano normalnego ośmieszyć, w drugą stronę tacy agenci sami się ośmieszają pokazując z kim trzymają i co mają ośmieszyć.
    Sokrates był wrogiem demokracji czyli już wtedy była wolność, równość, degrengolada…

    Najbardziej co mi się podoba to techniką jaką stosował Sokratis ”wiem że nic nie wiem” czyli udawał głupiego żeby zachęcić oponenta do wypowiedzi które go kompromitowały ponieważ nie przedstawiał spójnej wizji i kiedy Sokrates to pokazywał…. prawda w oczy kole

    Polubienie

 3. Kodowanie Podświadomości Blokowanie Nadświadomości , parę dni temu przejeżdżałem koło kościoła wychodzili akurat młodzi klerycy ( może przyszli ) Pomyślałem sobie to są ludzie którzy mają więcej możliwości czytania pism o Isusie o St i nie widzą zakłamania KRK czy już są tak oślepieni że nie czują zła które czynią swoimi słowami ucząc nie prawdy o Panu Bogu , to jest dopiero zablokowanie . Wystarczy przeczytać 10 Przykazań i prawda już jest widoczna .

  Polubienie

  • Cóż, to że wykorzystałem terminy od Freunda czy z Psychologii i duchowości nie oznacza że się z tym utożsamiam, po prostu uprościłem to do czterech czy pięciu stanów:
   – Nieświadomość
   – Świadomość
   – Podświadomość
   – Nadświadomość, dla mnie jest to po prostu Bóg Stwórca ale nas się oszukuje i wciska ”jedność z kosmosem” czy innymi istotami duchowymi. Ludzie się z nimi kontaktują (objawienia maryjne, piekielne) i w swojej naiwności wierzą że otrzymali znak od Boga.
   Z Bogiem można się skontaktować, przecież to czynili prorocy. Dzisiaj jest to nieco utrudnione i jedyną formą komunikacji jest modlitwa. Niestety wiele ludzi adresuje modlitwy do kogoś innego jak święty Antoni czy Maria itp.

   Natomiast Kościół wewnętrznie dąży do zablokowania kontaktu z Bogiem, tam Bóg tylko jest bo jest a większą rolę odgrywają kapłani w zasadzie wszystko
   Jest pełno ludzi którzy wiedzą o obłędzie religijnym ale boją się opuścić organizacje bo im wmówiono że poza kościołem (nie musi być tylko KRK, T.S. też jest dobre w manipulacjach) żyją sami heretycy wariaci wierzący w jakieś chore teorie niemające ducha.

   Swoją drogą wielu pionierów dzisiejszej nauki (Freund, Jung, Gurdżijew) dopełniało swe doktryny okultyzmem.
   Pozornie Komunizm i Nazizm się zwalczają, jest to tworzenie dwóch zwalczających się tez by stworzyć z tego synteze
   W religijnym znaczeniu taką syntezą jest New Age którego fundamentem jest holizm czyli wszystko jest ze sobą powiązane, jak na górze tak i na dole. Panteizm czyli ”wszystko jest bogiem” to także charakterystyczna cecha.

   Czytałem ostatnio nieco tego Gurdżijewa (krótkie opracowania) i jedynym plusem jest ormiańskie pochodzenie, nie znalazłem informacji czy poszlak jakoby był masonem aczkowlwiek ta od Logosa jako Lucyfera była masonką.
   No ale jednak mistyk, hipnotyzer, umocnił New Age czy raczej zrobił miks wielu wierzeń

   Z tym Gurdżijewem, to taki dla mnie kolejny Volter czyli poniwieniem nie znosić typa a jednak czuje że ”coś musiał dobrego przekazać pomiędzy bzdurami”. Volter skompromitował się znajomością Septuaginty i jezuickim wykształceniem….

   http://www.taraka.pl/georgij_gurdzijew_wyjscie_poza

   prawie wszystkie religie nauczają dwóch/trzech doktryn – jedna dla gojów a druga dla jelit ponadto gojów traktują jak tych niewtajemniczonych, do tego doktryna samozbawienia czy zbawienia za pośrednictwem religii
   Uzdrowienia są obecne we wszystkich religiach, co znaczy że czarownicy jak Szaul również potrafią czynić cuda.
   Gurdżijew też interesował się seansami spirytystycznymi czyli wywoływaniem demonów, dla mnie takie osoby całkowicie podpadają niezależnie od tego co mówią jeśli nie pokazują że owe siły opuściły takich.
   Hmm, wstąpił do Towarzystwa Poszukiwaczy Prawdy…
   Utrzymywał kontakt telepatyczny ze swoim głównym uczniem i sam z własnego doświadczenia wiem że takie coś istnieje aczkolwiek ja się tym nie zajmuje. Ciekawe czy telepatią zajmują się okultyści w 100% czy są to ludzie opętani, świadomie zakłamani, czarownicy itd (rozróżniam świadomych od nieświadomych.
   Ale fajnie to opisał że większość naszych czynów jest efektem masowej kontroli umysłów, wpływania na podświadomość i to wyjaśnia dlaczego państwo chce wychowywać od małego żeby wpoić od początku pewne zachowania które później ciężko wybić..
   A ludzie myślą że sami wszystko wymyślili, nie! to media za nich pomyślały co jest git a co jest ble,
   Ale też z drugiej strony człowiek posiada pomimo takiej kontroli umysłu zapisane Prawo w umyśle tj. wie że to jest dobre a to jest złe czyli pomimo kontroli nie udało się do końca zdeprawować ludzkości.
   Fajnie też omówił że jeden człowiek nie znaczy nic i to jest duża prawda ponieważ…. prawda się nie przebija, przebijają się ludzie którzy odkryli fragmenty albo się ich puszcza dla śmiechu żeby podczepiali się pod mądre kontrowersyjne idee a później je kompromitowali swoją osobą.
   Tak samo wszelkie ruchy wolnościowe to fikcja, każde powstanie zbrojne kończy się fjaskiem. Człowiek który chce zmienić powiedzmy system a nie widzi potrzeby metanoi (nawrócenia)…..
   Nie rozwój duchowy (ewolucja człowieka w kierunku boskości) jaki nam propagują ale rozwój osobowości, lepsza wersja siebie.

   Co nie zmienia faktu że Gurdżijew, Icke, Jung i tak dalej musieli coś mądrego powiedzieć żeby ktoś się nimi zainteresował.
   Takie pomieszanie z poplątaniem mają – jestem za a nawet przeciw.

   W ogóle ten Jezuicki New Age opiera się na satanizmie że co 2160 lat zmienia się epoka i nadejść ma era Aquariusa i ludzie SAMI Z siebie się oświecą… tylko czy to jest oświecenie jak oświecenie czy illuminacja dobrym gliną Prometeuszem-lucyferem….
   Znaki Zodiaku, słońca czyli Helioscentryzm, Astrologia…

   Wracając do Aquariusa, ta Ewangelia Aquariusa jest jednocześnie gniotem New i jednocześnie mówi sporo prawdy

   Sam New Age jest jednym wielkim pomieszaniem z poplątaniem i każda grupa może mieć nieco inne wierzenia (metody poszukiwania), generalnie wiedzą o spisku i pozornie zwalczają Chrześcijaństwo… taka antyteza.
   Oczywiście wielu ludzi ma gdzieś czy jest kwalifikowana do New Age czy też nie

   I wiele tych róźnych praktyk jak Joga ma na celu uwolnić nas z Matrixa który jest światem naszym…. takie Nwo od strony religijnej

   I podobne sprzecznośći promował Szaul podsumowując
   – Władze ziemskie są spoko działają z woli Boga
   – Władze nadziemskie są złe i z nimi trzeba walczyć
   – Świat w którym żyjemy jest zły sam sobie
   – Ludzie wierzący zostaną uprowadzeni siłą do nieba
   – Prawo nie obowiązuje ale obowiązuje nas Prawo łaski o którym wspominał tylko Paweł
   – Prawo zabraniające kradzieży nie obowiązuje co nie koliduje z wydawaniem rozkazów przez Pawła, czyli Prawo obowiązuje w jedną stronę

   Oszukuje się nas ze wszystkich stron jak Nasa która koduje na teorie pseudo-naukowe czy raczej bajki Darwinowskie, Jezuickie. I czy można wierzyć himmlerowcom co wierzyli w pustą ziemię szukając otworów na dolnych Tybetańskich biegunach?
   Do tego eksperymenty genetyczne, rasa panów. Chodzą plotki że chciano i dalej się chce zbudować rasę półludzi do walki z Bogiem pod HarMageddonem
   Trzecim elementem jest przygotowanie nas czy raczej zmuszenie do akceptacji Grigori jako obcych z kosmosu, choć dużo jest poszlak że ten plan upadnie i miejsze śmiesznych szaraków zajmą bogowie czy goście zza lodu.
   Nie raz to wspominałem w zależności od kształtu ziemi tak nam pokazą.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.