Kopiowanki Nr 06 – Czy Neandertale To Biblijni Nefilimowie

 

 

 

Komentarz:

Nie jest to mój materiał jednakże uznałem że może on pomóc jeżeli spojrzymy na konkretne rzeczy z pewnej perspektywy

W tym przypadku radziłbym zwrócić uwagę jak bardzo jesteśmy oszukiwani przez nowoczesną religię racjonalnej nauki promującej takie dogmaty jak Darwinizm, Wielki Wybuch czy Miliardy lat stwarzania pochodzące z Kabalistycznych bajek.

Jeden znany Baptysta ujawniał tego dogmaty

Ja odczytuję ten materiał w ten sposób:

Wielki Wybuch to odpowiedź na Kreacjonizm natomiast Neandertale to odpowiedź na Ludzi Gigantów i dlatego nauka ukrywa wiele tego typu znalezisk a pokazuje fałszywki w celu ośmieszenia.

Aby ukryć istnienie skamieniałów Nefilimów wykreowano teorię Darwina by wmówić że obecny krajobraz powstał na skutek długotrwałych samoistnych procesów ewolucyjnych. Ble ble ble

 

 

Poniżej artykuł przetłumaczony w Google Translator.

Źródło

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_watchers06.htm


 

 

przez John Denton

Bible Research & Investigation Co

z witryny BibleTimeProphecyChronology 

Wprowadzenie

Spekulacyjny dokument badawczy badający aktualne dowody dostępne na temat neandertali w porównaniu z referencjami we wczesnych manuskryptach jako Nefilimowie – starożytna rasy pół-ludzi.

Przedstawiono argument, że fakty naukowe potwierdzają, że neandertalczycy byli w rzeczywistości jednym i tym samym, co starożytni wojownicy ścigający się z Nefilimami.

Proponuje się, aby badanie dowodów i faktów dostępnych obecnie na temat człowieka neandertalskiego ujawniło, że mogły one być rasą pół-rasowych ludzi, o których mowa w niektórych najwcześniejszych manuskryptach znalezionych jako Nephilim .


Tło

Neandertalczyk stał się zagadką dla nauki raz okrzykniętej dowodem ewolucji małp człekokształtnych współczesnemu człowiekowi. Uważano go za brutalne połączenie przodka z człowiekiem w łańcuchu ewolucji, etapie pośrednim między człowiekiem a małpą.

Teraz! Neandertalczyk jest uznawany przez naukowców za współczesnego człowieka żyjącego obok ludzi posiadających wiele cech ludzkich. Ale zadziwiająco z WIĘKSZYM mózgiem niż mans ! Czy to byli Nefilim? 

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw zbadać obecne fakty i informacje dostępne na temat człowieka neandertalskiego.

1. Historia archeologiczna znalezisk neandertalczyków
W 1856 roku robotnicy w Dolinie Neandera pod Düsseldorfem odkryli czaszkę i kości.

Czaszka była niepodobna do niczego, co widziano wcześniej, mając spłaszczoną czaszkę z ciężkim grzbietem brwiowym nad dużymi oczodołami. Nieopodal robotnicy odkryli także szereg grubych i mocno skamieniałych kości.

W następnych latach znaleziono wiele innych okazów, nie tylko w niemieckiej Dolinie Neander, ale we Francji , Włoszech , Iraku i Izraelu . 

Kontrowersje otaczały interpretację tych skamielin. Początkowo niemiecki anatomopatolog Rudolf Virchow zbadał pierwsze odkrycie i stwierdził, że to Homo sapien z krzywicą, spowodowaną niedoborem witaminy D.

 

Uważał, że spłaszczona głowa była spowodowana powtarzającymi się potężnymi uderzeniami (jego badanie przeprowadzono przed darwinizmem 1859). 

Kiedy więcej znalezisk wyszło na jaw wraz z czymś, co wyglądało na krzywicę, uważano je za zbytnio zbiegiem okoliczności i z braku innych wyjaśnień spadły do ​​kategorii podrzędnej.

 

Francuski paleontolog Marcellin Boule stwierdził, że neandertalczycy chodzili pochyleni do przodu, co pasowało do ówczesnego nowego myślenia o ewolucyjnej teorii Darwina o pochodzeniu człowieka (te nowe założenia zostały dokonane po darwinizmie 1859).

 

Przez następne pięćdziesiąt lat stworzyło to popularny wizerunek człowieka-pośrednika dla człowieka. Naukowcy sądzili, że ma rozstrzygające dowody, których bardzo potrzebował, pokazując brakujący etap między małpą a człowiekiem. 

Ponad sto lat po odkryciu szkieletu Boule został ponownie zbadany w 1957 roku i ustalono, że neandertalczycy chodzili w pozycji wyprostowanej i że pochylona postawa sugerowana przez Szkielet Boule’a został stworzony przez artretyzm.

 

Więcej dowodów z różnych jaskiń i wykopalisk świadczy o tym, że neandertalczycy dzierżyli narzędzia i broń, nosili ozdoby, obrządki kulturalne i religijne, ceremonialnie grzebali zmarłych.

2. Rozmiar mózgu neandertalczyka
Największą enigmą znalezioną w przypadku neandertalczyka jest rozmiar mózgu, który jest o ponad 13% większy niż rozmiar naszego mózgu.

Średni mózg neandertalczyka mierzył 1 500 mililitrów objętości w porównaniu do mniej niż 1400 mililitrów dla ludzi na obecnym światowym poziomie. Ten rozmiar mózgu pozwalał na duże półkule mózgowe.

Neandertalczycy byli inteligentnymi myślicielami.

Jednak nie pozostawili prawie żadnego stałego zapisu o domniemanej inteligencji lub kulturze. Niektórzy twierdzą, że mógł dziś chodzić po ulicach w kołnierzyku i krawacie i być nierozpoznanym, no może w Nowym Jorku, ale o tak nierozpoznawalnym, jak niewiarygodny hulk bez swojej zielonej farby, byłby bardziej sprawiedliwą refleksją.

 

Jednak dziś książki do studiowania nadal pełne są ilustracji neandertalczyków jako podludzkich małp człekokształtnych. Nieaktualne dokumenty telewizyjne iść błędnie przedstawiających neandertalczyków jako ewolucyjnej linku ape-man .

3. Fizyczne cechy neandertalczyków
neandertalczyków były fizycznie bardzo silne i bez wątpienia twarde, robiące wrażenie rasy. Mężczyźni uśrednili około 1m 75

cm; kobiety 1m 60 cm, neandertalczycy byli znacznie silniejsi i trudniejsi.

Ich stawy były większe; ich kości są grubsze. Skamieliny wskazują, że były znacznie bardziej umięśnione, w tym dzieci. Skamieliny neandertalczyków nie mają przeważającego podbródka ludzi i ostatniej grupy zębów trzonowych. Mieli dobrze umięśnione skrzynie, długie ciała, z krótszymi nogami.

Niektóre próbki skamieniałości (nie wszystkie) mają bardziej rozstawione biodra niż u współczesnych ludzi. Rozmiar oczodołów miałby bardzo duże gałki oczne. 

Poprzez badanie punktów mocowania, w których mięśnie wiążą się z ich kościami, zilustrowano, że ich łydki i bicepsy były wyjątkowo dobrze rozwinięte, a także mięśnie klatki piersiowej i grzbietu piersi.

Neandertalczyk, z powodu tej większej masy mięśniowej, ważyłby około dziesięciu kilogramów więcej niż współczesny człowiek o podobnej wysokości. Byli regularnymi Mr Universes.

4. Neandertalczycy posiadali zaawansowane umiejętności
Neandertalczycy używali ognia do ogrzewania, gotowania i produkcji.

Prawdopodobnie wykonali różne rodzaje skór i futer. Miał stosunkowo zaawansowane narzędzia i broń, dzięki którym kultura produkowała szeroką gamę drobnoziarnistych, wyrafinowanych narzędzi krzemiennych i broni.

 

Branża ta charakteryzuje się wieloma znalezionymi typami narzędzi, w tym ostrzami włóczni, lancami kamiennymi i drewnianymi włóczniami z ognioodpornymi punktami.

 

Neandertalczycy wykonali te różne typy narzędzi, zarówno do użytku „wojskowego”, jak i domowego, dostarczając dowodów na ich zdolność do planowania, myślenia i planowania.


5. Język:
Prawie na pewno rasa neandertalska posiadała zaawansowany język.

Skamieniałe szczątki wskazują, że neandertalskie pudła głosowe zawierające struny głosowe były w stanie wytwarzać takie same dźwięki jak współcześni ludzie.

Ponieważ żyli obok ludzi, rozsądnie jest wnioskować, że mówili tym samym językiem lub jeśli nie nauczyli się mówić, że stało się to dwujęzycznym.

6. Dowodzenie i docenianie muzyki
W jaskini w Słowenii Jugosławia, archeolodzy uważają, że odkryli najstarszy na świecie prawdziwy instrument muzyczny, flet, który wydaje się być wykonany przez neandertalczyków.

Połamane na obu końcach instrument o długości 12 cm składa się z kości nogi młodego niedźwiedzia, który wciąż trzyma cztery otwory na palce.

Poza uznaniem za najstarszy instrument muzyczny na świecie, największe znaczenie tego fletu ma jego związek z umiejętnością wytwarzania muzyki przez neandertalczyka i robieniem instrumentów muzycznych.

Rasa neandertalczyków mogła skomponować muzykę, zaśpiewać ją i ewentualnie tańczyć do niej nie inaczej niż dzisiaj ludzie.

Umiejętność tworzenia muzyki na wielopunktowym instrumencie ujawnia dowody wyobraźni i abstrakcyjnej myśli. Uzasadnione byłoby zatem stwierdzenie, że te same cechy można byłoby wykorzystać również w innych umiejętnościach, takich jak czytanie i pisanie.


7. Kultura neandertalczyka
Istnieją dowody na to, że neandertalczycy posiadali poczucie ducha wspólnoty poprzez wykonywanie rytualnych pochówków i opiekę nad starymi i chorymi.

Zostały odkryte szczątki kilku osób upośledzonych fizycznie. Niektóre z odzyskanych szkieletów mają stare, wyleczone obrażenia, co sugeruje, że ich rany lub urazy były leczone i pielęgnowane.

W jaskini w Iraku archeolodzy odkryli szkielety mężczyzny, dwóch kobiet i niemowlęcia pogrzebanych razem w glebie zawierającej pyłki kwiatów. Kwiaty, ustawione przez ocalałych, wyraźnie sugerują, że neandertalczycy myśleli i troszczyli się o swoich zmarłych. 

Analiza skupionego w częściach pyłku osadu oznaczała, że ​​na grób umieszczono możliwe kiście kwiatów. Bliższe zbadanie pyłku pozwoliło naukowcom zidentyfikować wiele kwiatów, które były obecne, a wszystkie miały pewne właściwości terapeutyczne.

Czy były częścią aromatycznego preparatu, rodzajem pot-pourri dla zmarłych, czy olejkami zapachowymi stosowanymi w preparatach do maści?

Jeśli tak, istniało przekonanie o kosmetycznym wyglądzie kwiatów i perfumowanych zapachach, podobnie jak dzisiaj z naszym balsamowaniem ciała zapachami i użyciem kwiatów na pogrzebach.

Te kwiaty również świadczą o ciepłym klimacie i obfitej dostępności kwiatów w tym czasie.

8. Grobowce
neandertalskich pochówków Możliwe jest, że neandertalczycy wybierali pewne jaskinie do użytku jako „grobowce” pochówku, co tłumaczyłoby fakt, że tak wiele pozostałości neandertalczyków zostało pochowanych w jaskiniach.

Ta praktyka byłaby podobna do nowszych kultur ludzkich, które w niektórych częściach świata używały grobów pamięci często wycinanych z wnętrza naturalnych jaskiń za pomocą kamienia zwiniętego przed wejściem do pieczętowania zamkniętego jaskini grobowej. 

Dowody na to, że szkielety neandertalczyków pochowane w wykopanych grobach w ziemi sugerują troskę o koncepcje życia i śmierci.

Wartość umieszczona na zmarłej osobie, pogrzeby będące częścią społecznych i psychologicznych praktyk radzenia sobie ze śmiercią.

9. Neandertalczycy wykonują koncepcje abstrakcyjnego myślenia
Neandertalczycy wykazują oznaki bycia rasą społeczną, w której starszymi i rannymi zadbano, zamiast po prostu pozostawić na śmierć, tak jak ze zwierzętami.

Stwierdzono osoby o zaawansowanym wieku, które popierają ideę, że wykorzystują „ludzkość”, zasady myśli umysłowej w stosunku do działań fizycznych.

Religia jest cechą charakterystyczną gatunku ludzkiego. Aby mieć religię, trzeba umieć myśleć abstrakcyjnie i rozumować. Bez takich możliwości nie można było sobie wyobrazić koncepcji życia i śmierci lub Boga . Wygląda na to, że rasa neandertalska posiadała niektóre z tych atrybutów. 

Jednak w przeciwieństwie do ludzi, naukowcy dowodzą, że rola mężczyzny / kobiety, tak jak praktykowane przez ludzi w działalności rodzinnej, nie była prowadzona przez neandertalczyków.

Nie ma dowodów na istnienie pary lub działań rodzinnych u neandertalczyków, takich jak wspólne spożywanie posiłków. To wyróżnia się w przeciwieństwie do ich bliskości na wiele innych sposobów dla ludzi.


10. Okrutni wojownicy
Istnieją jednak dowody na to, że neandertalczycy byli okrutnymi wojownikami i bojownikami, którzy cierpieli i zadawali rany bojowe, okaleczenia, tortury i okaleczenia, a także mogli praktykować kanibalizm.

 

We Francji archeolodzy odkryli 2 fragmenty kości nóg i 3 kości ręki. Niektórzy naukowcy uważają, że kości te wykazują oznaki złamania, gdy są jeszcze świeże. Inne miejsce neandertalczyków zawierające ludzkie fragmenty kości wykazuje oznaki skaleczeń i oparzeń.

 

Obecność oparzeń na kościach jest znacząca, ponieważ żadne zwierzę, poza ludźmi, nie celowo używa ognia w przygotowywaniu jedzenia.

 

Te spalone i celowo złamane ludzkie kości zostały zinterpretowane jako dowody jakiejś formy kanibalizmu, neandertalczycy jedzący ludzi.

 

Mogłyby one być również dowodem tortur i okaleczeń przez rozczłonkowanie, jak to często bywa w niektórych kulturach ludzkich, które angażują się w okrutną żądzę krwi.


11. Neandertalczycy żyli obok ludzi
Naukowcy pracujący w jaskiniach w Izraelu odkryli szkielety neandertalczyków i współczesnych ludzi.

 

Te szczątki neandertalczyków datuje się na około 60 000 lat (patrz poprawione informacje na temat randek); towarzyszące „nowoczesne” szkielety ludzkie sprzed 92 000 lat. 

Jeśli daty są poprawne, ludzie współczesni byli w pobliżu przez długi czas, zanim pojawili się neandertalczycy. Po pojawieniu się na scenie „współcześni ludzie” współistnieją z neandertalczykami, dzieląc ze sobą pomieszczenia mieszkalne przez jakiś czas, aż neandertalczycy wymrą.

 

Chociaż wydaje się, że neandertalczycy i współczesni ludzie byli współczesni, zamieszkujący te same obszary geograficzne i obszary życia, neandertalczycy nie krzyżowali się z ludźmi.


12. Naukowcy
wymieniający rasę neandertalczyków Istnieją dowody na to, że oba „typy” wymieniały się pomysłami, przynajmniej w zakresie tworzenia narzędzi. W rezultacie idea, że Homo Neanderthalensisbezpośrednio przekształciła się w homo sapiens, wydaje się teraz szalenie nieprawdopodobna. 

Według dzisiejszego naukowego myślenia zapis kopalny neandertalczyków kończy się nagle około 30 000 do 35 000 lat temu (patrz poprawione informacje na temat randek).

 

Po tym czasie dominuje tylko Homo Sapiens. Badacze komentują, że

„Dlaczego nagle neandertalczycy wyginęli, jest tematem wielu pytań, możemy nigdy nie poznać prawdziwego powodu”.

Analiza radiowęglowodanowa określa, że ​​późniejsze miejsca neandertalczyków mają wiek 32.500 lat. A więc jakieś 32 000 lat temu neandertalczycy zniknęli całkowicie; po prostu zniknęli bez wyraźnego powodu. 

Dziś Neandertalczyk jest klasyfikowany jako całkowicie ludzki – Homo sapien (rodzaj ludzki). Co się im stało? Niektórzy naukowcy sądzą, że ta homo sapiens , „ludzie”, zabiła rasę neandertalską.

 

Podobnie jak fizycznie i psychicznie gorsza rasa, ludzie eksterminują wyższą fizycznie i psychicznie rasę neandertalczyków?

 

Logika podpowiada, że ​​gdyby jedna rasa wygasiła drugą, neandertalska rasa z ich wyższą siłą i umysłowymi zdolnościami powinna była wyniszczyć niższą ludzką rasę! 

Jest to, oczywiście, pytanie ostateczne, które nadal dzieli i zdumiewa ekspertów, z których będę starał się dostarczyć racjonalne wyjaśnienia w tym dokumencie, obejmujące wszystkie powyższe kryteria.


13. Jak nauka określa randki neandertalczyków
Naukowcy, jak widzieliśmy, to okres neandertalczyków, który zakończył się 32.500 lat temu.

 

Jak przybywają na tę datę? jakich procesów naukowych używają do wyciągnięcia tego wniosku? Zaskakująco, jak mogłoby się wydawać, wszystko opiera się na „względnych” metodach „zgadnij pracę”. Śmieszny! Spójrz na fakty, kiedy to robimy, mamy do czynienia z niezwykłą sytuacją, która nie istnieje gdzie indziej w naukach. 

Naukowcy stworzyli teoretyczny „wykres kolumnowy”, na którym zawieszono teorię ewolucji. Najnowszy wykres, obecnie używany w większości muzeów i uniwersytetów, jest opracowany przez Van Eysinga w 1975 roku.

 

Ten wykres obejmuje około 600 milionów lat dzieląc czas na okresy, tj. Kreda od 65 do 140 milionów lat temu; Jurajski od 140 do 195 milionów lat temu itd. Itd. Ta mapa nie może być znaleziona w przyrodzie, jest teoretyczna, złożona z różnych wzajemnie powiązanych warstw z całego świata.

 

Rozległe okresy, które zostały wyznaczone na wykresie w celu ułatwienia powolnego grzebania skamieniałości, które utworzyły warstwy skał osadowych, nie mogą zostać udowodnione lub zilustrowane w tworzonych dziś osadach, ponieważ wszystkie one są obliczane i oparte na szacunkowej pracy odgadnięcia. 

Kiedy geolog ma trudności ze znalezieniem się w warstwie rocka, żąda opinii ewolucjonistów w dniu skamielin, które zawiera skała, a następnie staje się „ustaloną” datą wieku. Kiedy ewolucjonista ma trudności ze znalezieniem skamieniałości, zwraca się do geologów o opinię na temat wieku skały zawierającej skamielinę, która następnie staje się „przyjętą” datą wieku.

 

Przypadek dwóch teorii odwołujących się w celu ustalenia tak zwanego faktu?

 

14. Korzystanie z zegara datowania węgla (C14)
Technicznie proces datowania węgla jest bardzo dokładny, dzięki czemu precyzyjne obliczenia są zgodne z ustaloną formułą.

 

Sam zegar działa bardzo dobrze; jak stoper ze skrupulatnie produkowanymi zębami i kołami. Problemy pojawiają się wraz z wprowadzonymi do niego danymi konfiguracyjnymi, chyba że kalibracje są realistyczne i dokładne, zegar nie jest dobry. Na przykład, jeśli bardzo dokładny zegar jest ustawiony na niewłaściwą godzinę, aby rozpocząć, bez względu na to, jak dokładny jest zegar, czas, który pokazuje, zawsze będzie nieprawidłowy.

 

Lub jeśli zegar ma ustawiony mechanizm na 25-godzinną kalibrację z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy, czas, który pokazuje, zawsze będzie bezużyteczny dla jego właściciela.

W jaki sposób ustalono ważny zegar datowania węgla, aby umówić się z Neandertalczykiem? Przeanalizujemy dowody, z których wynika, że ​​ten proces datowania C14, jak jest obecnie skalibrowany, jest dobry tylko dla datowania z powrotem od 2 do 3 tysięcy lat. 

Naukowcy twierdzą, że dokładnie obliczyli wiek kości neandertalczyka za pomocą tej metody Radio Carbon C14 .

 

C14 jest rodzajem węgla uformowanym w górnej atmosferze, gdy bombardują go cząstki promieniowania kosmicznego. Tworzy on radioaktywny dwutlenek węgla i z atmosfery w niewielkich ilościach, przechodząc przez fotosyntezę do roślin i zwierząt, i jest wchłaniany przez wszystkie żywe organizmy w łańcuchu pokarmowym.

 

Węgiel naturalny C12 występuje również we wszystkich żywych istotach, ale w znacznie większej ilości. Stosunek C12 do jej drobnego kuzyna C14 jest stały we wszystkich żywych istotach (dziś jeden atom C14 do miliarda atomów C12). 

Naukowcy przyjęli założenie, że C14 tworzy się w atmosferze nieprzerwanie i stale przez miliony lat i że jego wzrost, który obliczyli zajęłoby 30 000 lat, osiągnął swój stały punkt nasycenia (zbiornik radiowęgla) i że tak dużo C14 jest teraz rozpada się, jak się tworzy.

 • C14 wchłonięty przez jakąkolwiek żywą istotę w czasie swojego życia zaczyna gnić, gdy umiera.
 • Połowa jego ilości C14 rozpada się do azotu w ciągu około 5700 lat.
 • Połowa pozostałej połowy rozpada się w ciągu kolejnych 5700 lat i tak dalej, aż będzie niezmiernie mała.

Gdy roślina lub zwierzę umiera, przestaje przyjmować C14 i zaczyna zanikać z powyższą częstością, podczas gdy C12 pozostaje taka sama .

 

 


Kalibracje podawane do zegara C14

 • 5700 lat po śmierci 50% C14 pozostaje = 150 c14 zliczeń na sekundę
 • po 11,4 tys. r. 25% C14 pozostaje = 75 C14 na sekundę
 • po 17,100yrach 12,5% C14 pozostaje = 37,5 zliczeń C14 na sekundę
 • po 22.800yrach 6,25% C14 pozostaje = 18,7 C14 zliczeń na sekundę
 • po 28.500rrach 3.12% C14 pozostaje = 9.8 Zliczeń C14 na sekundę
 • po 34,200 dla 1,56% C14 pozostaje = 4,9 C14 zliczeń na sekundę

Ten test randkowy polega całkowicie na tym, aby dokładnie wiedzieć, jaka jest oryginalna proporcja mieszanki C14 do C12.

 

Zegar jest dokładny tylko wtedy, gdy proporcja jest taka sama dzisiaj, jak wtedy, gdy organizm żył i pozostawał niezmienny przez całe życie i po śmierci aż do czasu randkowania. Gdyby w czasie życia było mniej C14 w atmosferze, to zaabsorbowałoby to mniej, a stosunek byłby znacznie niższy przy mniejszej liczbie na sekundę, co dawałoby znacznie starszy fałszywy odczyt. 

Ewolucjoniści uważają, że nie zmieniła się proporcja C14 do C12 przez miliony lat.

 

William Libby i jego współpracownicy podczas opracowywania metody datowania radiowęglowego w latach 40. wierzyli, że ilość C14 na świecie nie mogła się zmieniać w czasie, gdy ludzkość była na Ziemi po prostu dlatego, że Ziemia jest w ogromnym wieku, jakieś 4 600 milionów lat, więc wierzyli.

 

Z powodu tego wielkiego wieku przyjęto, że 30 000 lat okresu przejściowego wymaganego dla atmosfery, aby zbudować swoją „wartość równowagi” C14, już nastąpiło i że naziemny zbiornik radiowęgla osiągnął stan ustalony. 

Aby przetestować to założenie w teorii Libby’ego, dokonał pomiarów zarówno szybkości formowania, jak i szybkości zaniku radiowęgla. Zaskoczył go znaczna rozbieżność w pomiarach; że najwyraźniej radiowęglowodór powstawał w atmosferze gdzieś około 25% szybciej niż wyginął. Ponieważ ten wynik był dla niego niewytłumaczalny, odniósł się do błędu eksperymentalnego.

W latach sześćdziesiątych chemicy powtórzyli eksperymenty Libby’ego z wyrafinowanymi technikami. Ujawnili, że rozbieżność Libby nie była błędem eksperymentalnym, ale istniała.

 

Richard Longenfelter stwierdził,

„Istnieje silne wskazanie, pomimo dużych błędów, że obecna naturalna stopa produkcji przekracza naturalną stopę zaniku aż o 25%”.

Inni badacze potwierdzili to odkrycie, w tym Hans Suess z University of Southern California w Journal of Geophysical Research i VR Switzer w Science. 

Profesor Melvin Cook Profesor hutnictwa na Uniwersytecie w Utah dokonał przeglądu danych Suess i Lingenfeltera i doszedł do wniosku, że obecne tempo tworzenia węgla 14 wynosi 18,4 atomów na gram na minutę, a szybkość rozkładu 13,3 atomów na gram na minutę, stosunek co oznacza, że ​​formacja przekracza rozpad o około 38 procent.

Cook posunął się o krok dalej, biorąc najnowsze pomiary na temat powstawania i rozkładu radiowęgla. Obliczył je z powrotem do punktu, w którym byłby zerowy radiowęgiel. Czyniąc to, stosuje w praktyce technikę radiowęglową, aby określić własną atmosferę na Ziemi. Jego wynikowe obliczenia wykazały, że atmosfera ma tylko około 10 000 lat!

Wielu badaczy wykazało, że C14 w atmosferze „ciągle” wzrasta od 25 do 38% więcej niż obecnie rozpada.

 

Oznacza to, że atmosfera, ponieważ nie osiągnęła jeszcze nasycenia za pomocą C14 (punkt nasycenia osiąga się, gdy rozpadająca się ilość jest taka sama jak powstająca) albo wciąż się buduje, a zatem jest o wiele młodsza niż początkowo brano pod uwagę (tj. 10 000 lat Cooka) lub na jakimś wcześniejszym etapie atmosfera została zahamowana z obecnego tempa bombardowania cząstkami kosmicznymi, a więc ponownie buduje C14, aby osiągnąć punkt równowagi nasycenia oszacowany na około 30 000 lat.

Kiedy obliczymy z powrotem równanie na punkt zerowy C14 w atmosferze przy użyciu tego wzrastającego 25-38% obecnego „większego nagromadzenia się współczynnika rozpadu” w atmosferze, otrzymujemy datę rozpoczęcia procesu gromadzenia się C14 w atmosferze przez bombardowanie promieniem kosmicznym zaledwie 10000 lat temu.

 

Wpłynęłoby to drastycznie na zmniejszenie ilości C14 obecnego w atmosferze, a tym samym na zmniejszenie ilości absorbowanej przez żywe organizmy w czasie ich życia.

 

Podczas odczytywania tych zmniejszonych ilości tworzyłby on sztucznie, o wiele starszą datę umierania przy użyciu niewłaściwie skalibrowanego ustawienia zegara C14. 

Naukowcy obliczyli, że neandertalczyk zniknął około 32 500 lat temu, zgodnie z obecnym datowaniem przez C14, stosując błędne założenie, że nasycenie C14 zostało już osiągnięte.

 

Aby dotrzeć do daty 32 500 lat temu odczyt C14 w kościach neandertalczyka wynosiłby ok. 2% pierwotnego współczynnika, uzyskanego przez odczyt zliczania C14 zliczeń c6 na sekundę. 

Jeśli teraz przerobimy tę datę, wykorzystując krótki 10 000-letni okres wzrostu C14 i 2% początkowego stosunku (6, liczba na sekundę) używanego w oryginalnych obliczeniach ewolucjonistów.

 

Wtedy neandertalczyk, który zmarł, 4400 lat temu, wchłonąłby C14 z atmosfery, która tylko budowała się przez 5600 lat. Wówczas, po śmierci, neandertalczyk zaabsorbowałby tylko 18,67% naukowców, którzy oczekiwali całkowitej 100% nasycenia C14. 

Jeżeli absorpcja do atmosfery rozpoczęła się 10 000 lat temu, to 4 400 lat temu absorpcja byłaby aktywna przez 5600 lat, jeśli nasycenie zajmie 30 000 lat, wówczas 5600 lat będzie 18,67% z 30 000 lat. Dałoby to fałszywe obliczenia za rok jego śmierci, pokazując błędnie, że nie żył od 14286 lat w chwili swojej śmierci.

Niedorzecznością jest sądzić, że atmosfera Ziemi ma tylko 10 000 lat, jak sugerują dowody naukowe. Zgadzam się, ale prawda może często bardziej nieprawdopodobna niż fikcja.

 

Są teraz nowe dowody, że będziemy rozważać, że chociaż atmosfera jest stara, absorpcja C14 prawdopodobnie trwała tylko przez ostatnie 4400 lat; że penetracja C14 i absorpcja do naszej atmosfery została zahamowana przed tym czasem i że kiedy ochrona się skończyła, klimat Ziemi również zmienił się diametralnie.

 

Rasa Nefilimów

Wprowadzenie:
Poniższe informacje początkowo budzą wątpliwości, ale wszystkie spostrzeżenia i komentarze są poparte logicznymi dowodami.

Pewna siebie nauka reaguje na nowe dowody z możliwością zmiany wniosków. Ale nauki, które stały się dogmatyczne, reagują dokładnie odwrotnie. Zaprzecza dowodowi lub odmawia go nawet rozważyć, podważając jego fanatyzm znosząc posiadaczy nowych informacji i dowodów.

 

Rozważ dowody. 

Czy kryteria odkryte na temat neandertalczyków można zastosować do rasy Nefilimów ?

 

W tym celu należy wyjaśnić poniższą listę 16 cech związanych z neandertalczykami.

1.   Miał mózg tak duży, jeśli nie większy niż ludzie.
2.   Dobrze umięśnione i rozwinięte sylwetki.
3.   Charakterystyczne cechy skorelowane z ludzkimi.
4.   Dowody, że ludzie żyli, zanim przybyli neandertalczycy.
5.   Ludzie i neandertalczycy współistnieją przez okres dzielenia przestrzeni życiowej.
6.   Neandertalczycy umiejętnie posługiwali się narzędziami oraz bronią.
7.   Byli wojowniczą, pokrytą bliznami rasą wojowników.
8.   Neandertalczycy byli biegli w języku i umiejętności czytania i pisania.
9.   Zostali wyhodowani w muzyce i tworzeniu instrumentów muzycznych.
10.Neandertalczycy mieli ogólną kulturę podobną do ludzkiej.
11. Praktykowali pochówek zmarłych i rytuały religijne.
12. Prawdopodobnie posiadł umiejętności w zakresie aptekarza i aromaterapii.
13. Neandertalczycy żyli w ciepłym klimacie umiarkowanym.
14. Mieli możliwe cechy hybrydowe.
15. Skorygowane randki umieszczają je razem z ludźmi 4400 lat temu.
16. Neandertalczycy zostali nagle eksterminowani, podczas gdy ludzie kontynuowali.

 

1. Starożytne manuskrypty dotyczące rasy Nefilimów
Starożytne manuskrypty odnoszą się do czasu 4500 lat temu, przed starożytną egipską cywilizacją, kiedy wysoce inteligentne siły życiowe spoza naszego wszechświata były świadome, że ludzkość zaczęła się rozmnażać na tej planecie. Zwrócili swoją uwagę na ziemię z zamiarem kontrolowania i kolonizacji.

W tym czasie ludzka populacja liczyła około 35 milionów * ( patrz notatka 1 ). Z pewnych wyliczonych powodów skorzystali z okazji, aby przenieść się do majątku Ludzkiego w celu przywłaszczenia go i poddania pod jego kontrolę i dominację. 

Posiadając niezwykle wysoki poziom wiedzy naukowej, pochodzący od rasy o miliony lat starszej od całkiem nowej rasy ludzkiej, dokładnie rozumieli, jak ludzkie DNA funkcjonuje w ludzkim makijażu. Inżynieria transformacji własnego makijażu, aby przyswoić ludzką formę, jaką przyjęli na ciałach fizycznych, na podstawie ich wiedzy o strukturze ludzkiego DNA i makijażu komórkowym.

 

Prawdopodobnie podkreślając i wzmacniając w procesie fizyczną siłę i rozmiar, robiąc sobie niezwykle imponujące okazy * ( patrz uwaga 2 dla odesłań manuskryptów). 

Nie ma żadnych rękopiśmiennych informacji na temat tego, ile osób przeszło tę metamorficzną zmianę, ale być może uczestniczyło w nich kilka tysięcy osób. Mieli przyjemność sprawowania kontroli nad naturalną populacją ludzką, współistnienia z kobietami, wybierania najlepszego dla siebie bez ograniczeń. Prawdopodobnie spotyka się z małymi zastrzeżeniami ze strony mężów lub innych mężczyzn z powodu ich imponującej fizycznej dominacji.

Kiedyś te kobiety zostały zaimpregnowane i zapłodnione za pomocą ich plemników zaszła w ciążę rodząc dzieci, które były hybrydową rasą półkatową znaną jako Nefilimowie. Jest bardzo prawdopodobne, że te osobniki hybrydowe były sterylne i nie rozmnażały się.


2. Sterylność hybrydowa:
* Aby zilustrować istniejące prawa naturalne, hybryda , ściśle określona, ​​jest potomstwem, które jest skrzyżowaniem różnych gatunków, zwykle wytwarzających sterylne hybrydy; samiec jest jałowym potomstwem konia żeńskiego i męskiego osła.

 

Jest używany w wielu częściach świata jako zwierzę ciężkie ze względu na znacznie większą siłę ciała niż jego rodzice. Wydaje się doceniać obu rodziców w wytrzymałości mięśni, pewności siebie i długości życia. Kurczątko jest jałowym hybrydowym potomkiem żeńskiego osła i męskiego konia. 

Hybrydy często mają tak zwany wigor hybrydowy; wydają się być większe, szybciej rosną i zdrowsze niż ich rodzice. Tak więc, muły są hodowane ze względu na swoją siłę, przewyższające oboje rodziców. Rośliny ozdobne są hodowane dla większych kwiatów; prawie wszystkie uprawy kukurydzy i pomidorów są dziś hybrydami, które mają dużo większe owoce niż ich stada rodzicielskie.


3. Współczynniki zaludnienia obu ras:
jak wielu z tych hybrydowych pół-kastowych ludzi urodziło się trudno powiedzieć, ale zapisy informują nas, że ci przekształceni humanoidalni jak goście nadal przyjmowali kobiety i impregnowali je przez prawie 120 lat * (* patrz foot note 2 vs 3 )

 

Gdyby „powiedziano” 5000 z nich i kontynuowali ojcostwo dzieci za pomocą różnych ludzkich kobiet w tempie „powiedz” jeden miesiąc przez okres 100 lat, to zgromadziliby oni hybrydę Nefilimów liczącą 6 milionów w porównaniu do populacja ludzi do tego czasu wzrosła do około 135 milionów. * (* patrz uwaga na temat stóp 2 w porównaniu z 2 ). 

Ta możliwa 6-milionowa rasa Nefilimów utworzyłaby prawdziwą armię, dzięki której ich ojcowie mogliby sprawować ścisłą kontrolę nad 135 milionami ludzi.

Ten okres ludzkiej historii był tak przepełniony przemocą i rozlewem krwi, że cała ludzka populacja stała się obiektem terroru.4. Czy Neandertalczyk jest taki sam jak Nefilim?
To jest przekonanie pisarzy, że ta hybrydowa połowa rasy rasy określane jako Nefilim były w rzeczywistości jednym i tym samym, co rasa neandertalska .

 

Charakterystyka Nefilimów pasuje do opisów neandertalczyka opisanego przez naukowcó,

„Fizycznie bardzo silny, mocny, imponujący wyścig z większymi stawami, grubszymi kośćmi, dobrze umięśnionymi klatkami piersiowymi, długimi ciałami i krótszymi nogami ważącymi około dwadzieścia funtów więcej niż współczesny człowiek o równoważnej wysokości, regularny Mr Universes.”

Wyjaśnia również, dlaczego ich rozmiar mózgu i półkule mózgowe były tak duże, jeśli nie większe od ludzi. 

Nowe zbadane dowody potwierdzają korektę kalibracji zegara datującego C14 w celu uwzględnienia odczytów odkładania się węgla 14, co doprowadziłoby zarówno Nefilim, jak i neandertalczyków do tego samego okresu czasu około 4.400 lat temu.
(Pełna dokumentacja datowania rękopisów znajduje się na końcu artykułu, R / P 32).
5. Przyczyna eksterminacji rasy Neandertalskiej / Nefilimskiej:


Naukowcy nie wiedzą, co spowodowało wyginięcie rasy neandertalskiej, ale starożytne zapiski mówią nam, co się stało, by spowodować wyginięcie rasy Nefilimów, masową powódź, wyniszczającą całą rasę.

Rękopisy rzuciły więcej światła na to, w jaki sposób powstał potop i jak wpłynęłoby to na gromadzenie się C14 w atmosferze, pasując do faktów naukowych znalezionych na bieżąco *.
(patrz uwaga do nogi 2 w stosunku do 7-17 ).

6. Atmosferyczna warstwa ochronna:
Te starożytne manuskrypty odnoszą się do sytuacji, w której para wodna, warstwa ekranu została zawieszona ponad atmosferą, prawdopodobnie utrzymywana w miejscu przez równoważące działanie sił odśrodkowych, magnetycznych i grawitacyjnych * ( patrz uwaga 3 ).

W rzeczywistości Saturn dzisiaj zawiesił wokół niego pierścienie atmosferyczne, choć bardzo różniły się składem od tego, który otoczyłby Ziemię. Warstwa oparów Ziemi musiałaby być znacznie szersza niż pierścienie Saturna, zadaszona nad ziemską atmosferą, grubsza nad równikiem, zwężająca się ku biegunom, tworząc globalny mechanizm kontroli klimatu atmosferycznego. 

Mechanizm ten spowodowałby równomierne rozproszenie promieni cieplnych słońca na całej powierzchni Ziemi. Ochrona regionów równikowych przed przegrzaniem, które występują dzisiaj, i rozpraszanie ciepła w kierunku obszarów polarnych, co zapewnia bardziej równomierny klimat na całej powierzchni Ziemi.

To tłumaczyłoby dowody znalezione na ziemi o umiarkowanej roślinności i zwierzętach, które żyły tak blisko regionów polarnych i dlaczego ciepłe zwierzęta żyjące na tych arktycznych obszarach zostały nagle zniszczone i zachowane w lodzie.

Również dlaczego pustynne tereny dzisiejszej ziemi pokazują, że podczas wcześniejszych rozdziałów historii człowieka istniały obfite zasoby wody i bujna roślinność przez cały rok, w tym samym klimacie umiarkowanym, w którym mieszkał neandertalczyk. 

Czy może to również wyjaśniać dylemat niektórych archeologów? gdy znajdą dowody na to, że Wielki Sfinks w Egipcie wykazuje oznaki narażenia na opady deszczu przez długi czas. Przez ostatnie 4000 lat było bardzo mało opadów w Egipcie; czy klimat Ziemi zmienił się diametralnie poprzez usunięcie tej czaszy zawieszenia wodnego? 

Ta zewnętrzna warstwa ochronna otaczająca ziemską atmosferę rozproszyłaby ciepło wokół Ziemi podobne do efektu zielonego dachu domu. Podobnie jak szyby szklane blokują słońce szkodliwym promieniom promieniowania wchodzącym do zielonego domu (tj. Nigdy nie dostaniesz opalenizny siedzącej w szklanym zielonym domu w słoneczny dzień), więc warstwa przesiewa pary wodnej ponad atmosferą chroniłaby Ziemię przed te kosmiczne szkodliwe promienie tworzące C14.

 

Bez baldachimu jesteśmy dziś pozbawieni ochrony przed ciągłym bombardowaniem tych promieni, a więc jesteśmy poddawani efektom przedwczesnego starzenia się. Nauka łączy teraz bombardowanie tych promieni promieniowania z rozpadem komórek i DNA, co powoduje część procesu starzenia się człowieka (patrz dalsze materiały na końcu tego artykułu „rozdział 8” w witrynie Telomery). 

Ten ekran z pary wodnej chroniłby życie przed szkodliwą ekspozycją na bezpośrednie promieniowanie promieniowania kosmicznego od Słońca, zapobiegając infiltracji szkodliwego radioaktywnego węgla C14. Jak już omówiono, to wyjaśniałoby, że atmosfera wciąż jeszcze nie osiąga jeszcze poziomu C14, który jeszcze nie osiągnął stanu nasycenia, oszacowanego przez niektórych naukowców na około 30 000 lat.

Jeśli ta liczba jest poprawna, to od momentu rozpoczęcia budowy C14 około 5000 lat temu, zanim osiągnięte zostanie nasycenie, upłynie jeszcze 25 000 lat. 

Doprowadziłoby to do tego, że wszystkie dotychczasowe datowania węglowe zostałyby wyrzucone przez okno, ponieważ zegar, dla którego obliczono wszystkie te daty, został ustawiony w niewłaściwym czasie początkowym, zakładając, że nasycenie atmosfery osiągnęło miliony lata temu, podczas gdy ten materiał dowodowy nakazuje, że wciąż nie został zrealizowany.

 

7. Co spowodowało usunięcie tej łagodnej warstwy ochronnej?
Jak już wspomniano, zgodnie z rękopisami, ze względu na sytuację krzyżowania się ludzi i ras pozaziemskich, Ziemia nabyła przerażającą, hybrydową rasę pół-rasy neandertalczyków (Nefilimów).

Ta sytuacja krzyżowania spowodowała przemoc i rozlew krwi pomiędzy dwoma rasami, aby wypełnić zamieszkałą ziemię i trzeba było się z nią uporać. Ta trudna do zniesienia sytuacja musiała zostać usunięta, całkowicie zniszczona lub w inny sposób cywilizacja, jak wiemy dzisiaj, nie byłaby w stanie się rozwijać.

Zgodnie z greckim manuskryptem * (patrz uwaga do stopu 3 grecki Kodeks Sanaticus ) warstwa zawieszonej pary wodnej stanowiła środek do tego.W ustalonym wcześniej terminie warstwa zawieszona została rozbita, manuskrypty wskazują zgodnie z obliczeniami chronologicznymi, że było to prawie 4 400 lat temu * (patrz dalszy powiązany materiał na końcu tego artykułu, R / P 32). Upadek potopu pochodzi z rozpadu tej zawieszonej czaszy wodnej. Możliwe, że wyważające siły odśrodkowe, magnetyczne i grawitacyjne utrzymujące je w pewnej pozycji zostały w jakiś sposób skorygowane. 

Naukowcy przyznają, że pola magnetyczne Ziemi w pewnym momencie uległy odwróceniu .

 

Badania paleemagnetyzmu, badania skał lawy, które zawierają cząstki żelaza, pokazują, że gdy te skały ochładzały się i zestalały się w stanie ciekłym, cząsteczki żelaza ustawiłyby się w linii z kierunkiem ziemskiego pola magnetycznego pozostawiając za sobą zapis kierunku pole magnetyczne w tym czasie.

 

Badania te wykazały, że pole magnetyczne Ziemi zostało odwrócone więcej niż raz. Czy odwrócenie pola magnetycznego zapewnia mechanizm spustowy uruchamiający kontrolowaną reakcję, która prowadzi do ściągnięcia warstwy pary wodnej? 

Miliardy miliardów ton pary wodnej mogły być przyciągane głównie na biegunach przez siły grawitacyjne i odśrodkowe, kondensujące pary w wodę i wodę w lód w połączeniu z wiatrem o dużej prędkości, niemal z dnia na dzień, powodując dramatyczne zmiany w byłym klimacie ziemskim.

Nagromadzenie się wielkich ciśnień wody i lodu opadających na regiony polarne zmusiłoby go w postaci lodowca do szybkiego rozprzestrzeniania się po powierzchniach kuli ziemskiej w kierunku równików, wydłubując doliny pod szybkim ruchem gór lodowych buldożerowanych pod ogromnym przeciwciśnieniem. Wszystko na ich ścieżkach byłoby zniszczone.

Z ciągłym spadaniem tej wody i lodu przez 40 dni * ( patrz uwaga do stopki 4 ) na obu biegunach z coraz większą ilością lodu budującego się za jego masowym ciśnieniem, szybko narastającym aż do momentu, gdy jego waga pęknie w płaszczu ziemskim, uginając go i rozbijając go do kontynentalnych lądowych mas lądowych „tektonicznych płyt”.

 

Te wielkie kontynentalnej masy ziemi, zmiażdżone przeciwko sobie, wymuszające wzrost pasma górskiego, podczas gdy masywne lodowce lodowe wraz z miliardami ton dodatkowej wody wymuszają wielkie obniżenia powierzchni, pozwalając wodzie osiąść w tych nowych oceanicznych basenach, które mamy dzisiaj .

 

8. Dowody są zgodne z teorią: w
jaki sposób dowody są z nią zgodne? Czy mechanizm deluvian przedstawił kryteria, które doprowadziły do ​​powstania kontynentalnej płyty światów? 

Z pewnością mógł dostarczyć energii do stworzenia ogromnych sił potrzebnych do rozerwania i pęknięcia skorupy ziemskiej.

 

Mogłoby to również zapewnić energię, która doprowadziłaby do popsucia tych pękniętych płyt kontynentalnych w niektórych miejscach, przez jazdę na sąsiednich płytach w innych, ściskanie i zmuszanie krawędzi płytek do siebie z taką siłą, aby podjechać i utworzyć światowe wielkie pasma górskie, które następnie powstać. 

Hipotezę, że skorupa ziemska mogła zostać spękana w kontynentalnych płytach przez pogrubienie ziemskich czap lodowych, została wysunięta przez Hapgooda i Campbella w 1958 r. W ich publikacji ” Ziemska zmienna skorupa „.

Profesor Melvin Cookwziął tę teorię i ją wymodelował. Zaczął od sytuacji, w której gzyms ziemi był mniej lub bardziej równomiernie pokryty skorupą od bieguna do bieguna. Tworząc nagromadzenie lodu na biegunach, w końcu rozłupał skorupę, linie pęknięcia określone przez naciski wywierane z przeciwnych sił polarnych.

 

Te naciski na skorupę ziemską można porównać do wpływu na skorupę twardego jajka gotowanego, ściskanego w imadle z obu końców.

 

Kiedy skorupa ziemska pęknie, gwałtownie i gwałtownie pęknie, podobnie jak kawałki skorupy jajecznej, szybko rozdzielone w pewnym miejscu, ale w innych wymuszone na sobie. 

Profesor Cook wierzy, że starożytna arktyczna czapa lodowa o masie około 100 milionów ton zniknęła nagle około 10 000 lat temu.

 

Aby to wyjaśnić, powiedział, że konieczne jest, aby lód rozproszył się katastrofalnie. Na koniec dowody dowodzą, że skorupa ziemska została gwałtownie wymuszona na wielkie łańcuchy górskie mniej więcej w tym samym czasie, a masa lodu i śniegu uwolniła się tworząc dzisiejsze oceany. 

Wiele dowodów potwierdza powyższe; że ziemia nie tak dawno temu zawierała znacznie mniej wody na swojej powierzchni i miała znacznie więcej suchego lądu:

1. Ogromne masy ziemskich szczątków zwierząt zostały znalezione na głębokości tysięcy metrów w oceanach, co dowodzi, że ziemia znajdowała się powyżej poziomu morza. 

2. Pozostałości ze szczątków morskich, w tym szkielety wielorybów, wykazują oznaki nagłego wyginięcia, które zostały znalezione setki metrów nad poziomem morza, co jest dowodem pewnych zjawisk powodujących nagły i gwałtowny wzrost wody powyżej pierwotnego poziomu morza.

3. Tysiące płaskodennych wysp o wysokości ponad 1000 metrów zostało wykreślone na dnie Oceanu Spokojnego. Są one inkrustowane koralowcem, odsłaniając, że kiedyś musiały być na powierzchni lub blisko niej.

4.Wyspa Wielka Brytania była kiedyś połączona z Europą przez łączący się płaskowyż, znajdujący się 20 metrów poniżej poziomu morza, kiedyś wszystkie suche tereny, resztki lasów, kości zwierząt i ludzi zostały znalezione na tym płaskowyżu, co dowodzi wcześniej niższego morza poziom.

5. Obecnie oceany i morza pokrywają około 70% powierzchni Ziemi. Obliczono, że jeśli 20% ziemskiej wody zostanie odparowane, pojawi się około 50% więcej suchego lądu, z ponownym pojawieniem się nad poziomem morza znacznej części ziemi, która kiedyś była pierwotnie nad wodą. Zawieszona warstwa pary wodnej, jak opisano, mogłaby wygodnie pochłonąć tę 20% ilość wody.

 

 

Czy dowody popierają łączenie neandertalczyków z Nefilim?

Kryteria związane z neandertalczykami można w równym stopniu zastosować do sytuacji Neph i Lim .

 • 1a. Neandertalczycy mieli mózgi tak duże, jeśli nie większe od ludzi.
 • 1b. Nefilim byli Hybrydami dwóch inteligentnych ras; można by oczekiwać dużego rozmiaru mózgu.
 • 2a. Neandertalczycy byli dobrze umięśnieni wysoko rozwiniętymi mięśniami.
 • 2b. Nephilim odziedziczyłoby te wspólne cechy charakterystyczne hybrydowej siły życiowej.
 • 3a. Neandertalczycy mieli charakterystyczne cechy (spłaszczona czaszka, ciężki grzbiet powyżej dużych oczodołów)
 • 3b. Nefilim byli tylko w połowie kasty z człowiekiem, cechy nabyte od obojga rodziców.
 • 4a. Neandertalczycy pojawili się, gdy ludzie byli już od dłuższego czasu.
 • 4b. Nephilim rozpoczął hodowlę około 1400 lat po tym, jak ludzie zaczęli zaludniać ziemię.
 • 5a. Neandertalczycy i ludzie współistnieją, dzieląc przestrzeń życiową na pewien czas.
 • 5b. Nephilim zamieszkiwał ziemię obok ludzi przez 120 lat.
 • 6a. Neandertalczycy byli wykwalifikowanymi narzędziami i bronią.
 • 6b. Nephilim uczył się fizycznych umiejętności i ludzkiej kultury od ludzkich matek.
 • 7a. Neandertalczycy byli bitewną, pokrytą bliznami rasą wojowników.
 • 7b. Agresywna tyrania Nephilim wypełniła ziemię przemocą i przelewem krwi.
 • 8a. Neandertalczycy byli biegli w mowie, mówieniu i pisaniu.
 • 8b. Nefilim porozumiewał się swobodnie z ludzkim populusem.
 • 9a. Neandertalczycy byli hodowani w muzyce i tworzeniu instrumentów muzycznych.
 • 9b. Nephilim jako inteligentna hybryda z pół kasty nie miał problemu z opanowaniem takich umiejętności.
 • 10 a. Neandertalczycy mieli podobną ogólną kulturę, ale nie taką samą jak ludzie.
 • 10b. Nephilim odziedziczył po części kulturę ludzką od matek, a część od przeformatowanych ojców.
 • 11a. Neandertalczyk praktykował pochówek zmarłych i religijne rytuały.
 • 11b. Nefilim miał inteligentną świadomość, dzięki której można się uczyć teoretycznych pojęć, niektóre mogły być w tym momencie nieznane ludziom, ale zostały ujawnione Nefilim przez ich ojców . Ta kosmiczna świadomość wiedzy przekazywana późniejszym ludzkim pokoleniom może wyjaśniać pozornie wysoki poziom religijnej myśli związanej z komunikacją między niebem a ziemią, tak jak to praktykowały wczesne cywilizacje, szczególnie starożytni Babilończycy i Egipcjanie , z których wielu wciąż nie rozumiemy. do dziś, tj. mechanizmy akumulatorów elektrycznych znalezionych w starożytnym Babilonie, wnętrza piramid w Gizie itp.
 • 12a. Neandertalczyk mógł posiadać umiejętności medyczne, ćwiczyć aptekarz i aromaterapię.
 • 12b. Nefilim byli inteligentni, zdolni do rozwijania zaawansowanych umiejętności, patrz 11b.
 • 13a. Neandertalczycy mieszkali w ciepłym klimacie umiarkowanym.
 • 13b. Nephilim żył również w ciepłym klimacie umiarkowanym, zanim potop zmienił go.
 • 14a. Neandertalczyk ujawnił możliwe hybrydowe cechy „wigoru”.
 • 14b. Nephilim byli hybrydową rasą pół ras o sile większej niż ludzie.
 • 15a. Neandertalczyk współistniał z ludźmi 4400 lat temu według skorygowanego datowania C14.
 • 15b. Nefilim według chronologicznych rękopisów żył w tym samym okresie czasu.
 • 16a. Neandertalczycy zostali nagle eksterminowani, a ludzie kontynuowali.
 • 16b. Nefilim z powodu degeneracji ziemi i ludzkiej rasy zostali wytępieni przez kataklizmiczny potop świata spowodowany przez obniżenie ochronnej warstwy pary wodnej, podczas gdy ludzkość została zachowana.

 

 


Wniosek

Sprzeczne i tajemnicze okoliczności otaczające neandertalczyków może być wyjaśnione przez rękopiśmiennych rachunków odnoszących się do starożytnej rasy, hybrydów Nefilimów.

Te manuskrypty należą do jednych z najstarszych na świecie, zebranych razem jako część pism świętych. Szczątki neandertalczyków to najprawdopodobniej szczątki Nefilim. 

Autor nie twierdzi, że ta praca jest wolna od błędów, ale jest bodźcem dla innych, którzy mają większe umiejętności, aby dokładniej przyjrzeć się informacjom o wczesnych działaniach rodzaju ludzkiego, które przez tysiące lat były pod nosem, ogólnie ignorowane i zapomniane.

Niektórzy naukowcy, pod ciężarem zgromadzonych dowodów, zaczynają to robić, inni coraz bardziej pogłębiają swoje stare teorie.

Wołanie z nich o herezję wydaje się stawać coraz głośniejsze w stosunku do dowodów. Niektóre nauki niestety przyjęły zdobytą wiedzę i uformowały ją w pseudonaukową filozofię, podobnie jak te, które wyznały religie. 

Prawda powinna prowadzić naukę, a nie na odwrót.

 

Wszystkie dyscypliny naukowe, szczególnie te zbudowane na 100-letniej teorii ewolucji, powinny ponownie zbadać obecne dowody na to, co nam mówi, a nie to, co by to zrobiły, odrzucając dowody, które nie pasują do ich z góry pomyślanych teorii. Może wtedy jeszcze wiele z obecnych tajemnic „nauki” nie będzie tak tajemniczych, ale znajdzie racjonalne wyjaśnienia.

Tajemnica pozostaje taka, dopóki nie uzyska racjonalnego faktyfikacji, a następnie przestaje być tajemnicą, chyba że wyjaśnienie zostanie odrzucone, ponieważ jest sprzeczne z poprzednio przyjętą teorią, a następnie tajemnica trwa jako stworzona przez siebie. 

Prawdziwe fakty tworzą konkretny fundament, na którym można przejść do kolejnych rewelacji. Prawda zawsze powinna być celem, bez względu na okoliczności. „Nauka o ewolucji” podszywała się pod twierdzenie „udowodnionej prawdy”, podczas gdy w rzeczywistości jest ona niczym innym, jak udowodnionym, większość wiarygodnych dowodów wskazuje w przeciwnym kierunku niż teorie ewolucji.

Narażenia nigdy nie spotyka się z przyjmowaniem broni i często jest gorzką pigułką do przełknięcia, ale po połknięciu zdrowie nauki znacznie się poprawia.

 

Przypisy

Uwaga Foot 1 : 

Populacji na ziemi 4500 lat temu można obliczyć do 35 milionów. Chronologia gatunku ludzkiego stawia pierwszą parę rozpłodową około 6000 lat temu. Stosując zachowawczą demografię, podwajając demografię co 60 lat, następnie przez okres 1500 lat populacja wzrośnie z dwóch do 35 milionów. Przed 4.380 lat temu wzrósłby on do 135 milionów.
(liczby są spekulacyjne i tylko do celów przybliżonych). 

Uwaga Foot 2 : 

Dowody w zapisach rękopiśmiennych z tekstu masoreckiego zgodnie z manuskryptem Codex Leningrad B 19A przedstawionym w Kittels Biblia Hebraica .

Ref Gen 6 vs 1 „mężczyźni zaczęli zwiększać liczbę na powierzchni ziemi i urodziły im się córki”.

Ref vs. 2 „następnie synowie (przetłumaczony kodeks ” Anioły ” Alexandrinus Gr 5th cent C. E British museum) (prawdziwego) Boga zaczęli dostrzegać córki ludzi, że wyglądali dobrze, a oni brali żony dla siebie , a mianowicie wszystkich, których wybrali „.

Ref przeciwko 3 „Następnie Jehowa powiedział:” Mój duch nie będzie działał na człowieka w nieskończoność, ponieważ jest także ciałem. W związku z tym jego dni będą wynosić sto dwadzieścia lat „. 

Ref vs 4 „The Nephilim * (* starożytny hebrajski, han.Hephilim, Fellers lub ci, którzy sprawiają, że inni upadają) okazali się być w tym czasie na ziemi, a także później, kiedy synowie (prawdziwego) Boga nadal utrzymywali stosunki z córkami ludzkimi i rodzili im synów, byli potężnymi * (* starożytny hebrajski, hag.gibborim), którzy byli starzy, mężami sławy * (* „imienia”) ” .

Ref przeciwko 5 „W związku z tym Jehowa dostrzegł, że zła ludzkość była obfita na ziemi, a każda inklinacja myśli jego serca była tylko zła przez cały czas * (* cały” dzień „).

Ref przeciwko 6” A Jehowa odczuwał żal że stworzył człowieka na ziemi, 

Ref vs 7 „Stwierdzenie:” Zamierzam wytrzeć ludzi, których stworzyłem z powierzchni ziemi, od człowieka do zwierzęcia domowego, poruszających się zwierząt i latających stworzeń niebios, ponieważ żałuję, że je stworzyłem. ”

Ref vs 11 „I ziemia stała się zrujnowana w oczach Boga (prawdziwego), a ziemia napełniła się przemocą.”

Ref przeciwko 12 „Tak więc Bóg widział ziemię i patrz! Było zrujnowane, ponieważ całe ciało zepsuło sobie drogę na ziemi. ”

Ref przeciwko 13″ Potem Bóg powiedział, aby zrobić Noego: „Koniec wszelkiego ciała przyszedł przede mną, ponieważ ziemia jest pełna przemocy w wyniku oni, i tutaj doprowadzam ich do ruiny razem z ziemią „.

Ref vs 17 „Jeśli chodzi o mnie, tutaj sprowadzam potop * (* heb ,. ham.mabbul”, niebiański ocean „) wód na ziemi, aby zniszczyć wszelkie ciało, w którym działa siła życia * ( * aktywna siła [duch]) spod niebios, wszystko, co jest na ziemi, wygaśnie „.

Rękopis: Codex Sanaticus Greek 3-4th Century British museum:

Ref 1 Pet vs 18 „.. Chrystus umarł raz na zawsze o grzechu … On został zabity w ciele, ale ożywiony w duchu”. 

Ref vs 19 „W tym (stanie) także poszedł i głosił do duchów w więzieniu,”

Ref przeciwko 20 „, który był niegdyś nieposłuszny, gdy cierpliwość Boga czekała w czasach Noego …” Kliknij tutaj aby powrócić do sekcji „1 Starożytne manuskrypty na temat Nephilim”

Uwaga Foot 3 :


Dowody w zapisach rękopiśmiennych z tekstu masoreckiego zgodnie z manuskryptem Codex Leningrad B 19A przedstawionym w Kittels Biblia Hebraica. Ref Gen 1 vs 6 „Bóg nakazał” Niech przestrzeń (atmosfera) znajdzie się pomiędzy wodami i niech nastąpi podział między dwiema wodami. ” Ref przeciwko 7″ Potem Bóg przystąpił do stworzenia przestrzeni (atmosfery) powodującej podział między wodami, które powinny znajdować się pod przestrzenią (atmosferą) a wodami, które powinny znajdować się ponad obszarem (atmosfera) „. Ref vs. 8” I nazwał przestrzeń „Niebo” (atmosfera, w której ptaki latają widzą vs 20) . Rękopis: 

 


Ref 2 Pe 3 vs 5 „Było kiedyś Niebo (Niebo lub atmosfera) i ziemia starości, która wyróżniała się z wody i na środku wody zawieszona”.

Ref 2 Pe 3 vs 6 „Za pomocą tej (zawieszonej wody) zamieszkały świat tamtych czasów został zniszczony przez zalanie wodą”.

Uwaga Foot 4 :


Dowody w zapisach rękopiśmiennych z tekstu masoreckiego zgodnie z manuskryptem Codex Leningrad B 19A przedstawionym w Kittels Biblia Hebraica. Ref Gen 7 vs 11 „… w tym dniu rozbite zostały wszystkie źródła ogromnego baldachimu i otwarte zostały okna niebios”. Ref Gen 7 vs 12 „i ulewa na ziemi trwała przez czterdzieści dni”. 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.