Wpis Nr. 60 – Okrąg Czy Kulka Luźne PrzemyśLenia II

 

 

 

Wielki ArcyKsiąże Efremistanu Nathaniel Lysander

Lubię zwyczajnie rozszerzać artykuł w osobne posty

Staram się jednak nie zajmować tematem PZ, aby nie marnować czasu, skoro nie jestem ścisłowcem a Fizyka to dla mnie czarna magia… No chyba że ktoś mi pokaże dowody które nawet dziecko zrozumie.

 

Dlaczego Ludzie Wiedzą W Dogmaty

Ludzie boją mówić o trudnej prawdzie bo tak jest wygodniej – kontrola umysłu bierze górę. Żadne dowody nie będą się liczyć.

Jeszcze nikt poważnie nie zakwestionował istnienie Chrystusa oraz plan zjednoczenia 12 plemion Izraela.
Świadomośc istnienia 12 plemion Izraela tzn. że jesteśmy częścią tego narodu przerywa łańcuch prania mózgu ponieważ okazuje się że Bóg jest a Biblia oraz ten świat jest ostro zwalczany przez zawodowych oszustów.

Niestety za pomocą płaskiej ziemi  można jednak skutecznie przeciągnąć na swoją stronę np. New Age chociaż New Age ogólnie promuje Kosmitów, reptilian, Archontów, Darwinizm, wielki bang, kult Heliosa itd.

 

Istnienie 12 narodów Izraela w czasach współczesnych oczyszcza przede wszystkim Stwórcę z wszelkich zarzutów, wrogowie stoją w złym świetle jako kłamcy ukrywający dzieje narodu wybranego zastępując go innym oraz maleńską garstką z jednego-trzech narodów.

Mesjasz nalegał abyśmy ujawniali spiski (kłamstwa) ponieważ kłamstwa prowadzą do grzechu (złamania prawa).

Rzekome apostolstwo Pawła jest spiskiem przeciwko apostołom, jednego z nich (autora Listu Jakuba) nawet ukamieniował plus Szczepana a nawet Piotra ma na rękach.
Oczywiście wszystko ma swoje granice i należy uważać aby nie popaść w paranoję.

 

Niebocentryzm i Mylenie pojęć

Nazywa się Niebocentryzm (pusta/wklęsła ziemia) Teocentryzmem, jednakże przeciwieństwiem Teocentryzmu jest antropocentryzm.

W podobny sposób bajki Darwina są nazywa Teorią Ewolucji… która jest faktem (sic)!

Ewolucja to powolna zmiana a Teocentyzm to znaczy że Bóg jest w naszym centrum zainteresowań, dzisiaj stawia się na Antropocentryzm…

Jedno i drugie wygląda na teorię, ale Agartha ma podstawy Biblijne jeżeli uznamy Agarthę za Tartar o którym pisał Piotr jako więzienie dla aniołów.

Oni mogą się podawać za UFO, Annunaki, Bogów Olimpu, Cywilizację z wnętrza ziemii (Agartha) itp.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agartha

Jak kult Heliosa padnie to temat ufoludków może nie wypalić.

W Darwinizm i w Wielkie Beknięcie większość Chrześcijan wierzy z przymrożeniem oka, wystarczy kilka podstawowych dowodów a wyrzucą to ateistyczne dziadostwo tam gdzie jego miejsce.

Jest jednak pełno obrońców Heliosa:

http://roundearthsense.blogspot.com/p/home-page.html

* Jakiś czas temu pojawiła się informacja że w Grecki planuje się odbudowę Kolosa Rodyjskiego czyli posąg Heliosa. Ktoś powie że jest to dzieło Lucyfera – kłamstwo, to jest posąg Słońca czyli Heliosa, Apollyona.

Wiele wskazuje że Apollyon (Niszczyciel) i Helios (Słońce) to ta sama osoba bądź dwaj aniołowie, dwóch prawdziwych pomazańców wartych pomazania, wymazania etc. Nam się mówi w razie czego że Apollyon to Lucyfer, że Lucyfer i szatan to imion itd.

 

Do…Wody ? 

Zarówno Sandzia jak i E. Dubay mówią o Flat Earth dla 33 nie podając dowodów Biblijnych. Bez Biblii i Koranu trudno jest udowodnić PZ, nic nie trzyma się kupy wówczas. To nie ma sensu, te dwie księgi mówią o firmamencie, o nieruchomej ziemi itd.

Oprócz kultu Heliosa, mamy jeszcze Teorię Darwinizm, Teorię Wielkiego Beknięcia, Teorię Einsteina, Teorię…teorie i teorie w dodatku przestarzałe. Co najgorsze chrześcijanom nieprzeszkadza kłamstwo że pochodzą od zwierząt, że żyjemy milady lat a głównym obiektem kultu są: Helios, Saturn, Jupiter, Apollyon…

Mnie od Helioscentryzmu odrzucają różne mainsteamowe produkcje przez nasRa nam pokazywane, jacy to oni zdolni
Celem tych teorii jest nasze zachwianie w Boga i w Biblię jako dzieło zawierające Słowo Boże, przy okazji wywołać falę zwątpienie w Stwórce wśród Muzułmanów i Judejczyków. Helioscentryzm nie wywołuje ateizmu tak mocno jak Darwinizm.

 

Nowoczesne Bzdury

Najnowszy wymysł to uznanie Mesjasza za syna… szatana, czyli kogo ?
A Wszystko to na podstawie jakiegoś tam filmu nagranego podczas świąt Wielka Nocy (Wielkiej Ciemności) oraz słów papci Frania że Chrystus jest diabłem.

Na przekór religiom 99% Chrześcijan (mam nadzieję) wie że Chrystus to grecki tytuł oznaczający osobę wybraną, Chrestos a dosłownie namaszczony (olejkiem) czyli wybrany przez Boga w określonym celu.

Nie wiem jak Jehowici i protestanci z tymi swoimi zborami od zburzenia prawdy na zasadzie dobrego i złego policjanta, ale mnie uczono że Chrystus nie jest nazwiskiem a tytułem ponieważ w tamtych czasach nie było nazwisk a dynastie (domy).
Nie bronię żadnej z religii, żadnego kościoła ponieważ prawdziwy Kościół (eklezja, mesjańska współnota) założona przez Boga nie jest ze względu na wyznanie a pochodzenie.

Nam tylko z Saulem na czele wkręcono Kościół jako instytucję, świątynię, protestanckie obory (zbory) a Isus mówił głównie o Izraelitach, na temat narodów Jafeta czy Chama mało wspominał.

Nie bez powodu wrzuca się nam do gardła Protestantyzm jako dobrego policjanta, a przecież to Protestanci wielbią Mesjasza jako Boga (zamiast trójcy), trzymają się Tanachu (kościelni przychylniej patrzą na Kanon LXX), mają zbory czyli wychwalają Saula zamiast Chrystusa.

Obecnie trwa badanie ksiąg, wyszło że jest coś takiego jak Septuaginta, że Bóg nie ma na imię Jahwe czy Jehowa, że Prawosławna wersja imienia Krzewiciela jest nabliższa oryginały, że Protestantyzm wcale nie jest lepszy, że odrzucenie Saula powoduje albo poznanie prawdy w ST albo odrzucenie całej Biblii, że wiele Apokryfów to księgi wyrzucone przez wrogów Boga.

W zamian podrzuca się jakieś gnostyckie śmieci, że Isus nie jest pomazańcem, lewakiem, oszustem, mitem a Synem Boga, że ‘’Lucyfer’’ nie jest synem Jutrzenki jak to nam głosi Tanach (tekst masorecki) czyli nauka pochodzenia Isusa od diabła, czy innego syna szatana idzie do kosza, że piekło nie istnieje, że nie ma wędrówki dusz, że wszystkie religie wypaczają prawdę, że w Sabacie nie liczy się dzień a sposób przeżycia, że Eucharystia to modlitwa dziękczynna przy spólnym spożywaniu posiłku, że nie wszystko to szatan, że

Wielbienie Słońca jest wielbieniem Heliosa/Apollyona. Aztekowie byli gorliwymi wielbicielami Heliosa, składali dla słoneczka krwawe ofiary, budowali piramidki, mieli swoją matkę boską itd.

A Dlaczego piekło w religijnym wydanie nie może istnieć ?

Objawienie Jana 20:6 Szczęśliwy i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu! Śmierć druga nie ma władzy nad nimi, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa: tysiąc lat z Nim będą królowali.

Pierwsze zdanie w Biblii: Na początku Bóg uczynił niebo i ziemię.
Niebo i ziemia z małej litery ponieważ przeogromny gnostycki kosmos to fikcja, świat jest ograniczony w przeciwieństwie do mocy Stwórczej Pana Boga i głupoty bezbożników.

Mówi się nam że mity Sumeryjskie to oryginał Biblii, ja nawet połowy rzeczy nie widziałem w tych mitach. Pismo mówi przynajmniej czym jest dusza, człowiek, Bóg, zbawienie itd.

Ci propagatorzy antybiblijnej propagandy bardzo wybielają Ofisa w Edenie, promują błędne znaczenie Tetragramu jako imię, imię Chrystusa jako łacińska kopia, Chrześcijaństwo rzekomo powstała w V wieku i wiele innych bzdur.

Dla nich Elohim będzie znaczyło raz Bogowie, raz Bóg bogów, raz imię własne itd. Tak żonglują DEZinformacjami aby nas zagmatwać i odciąć od Boga, chcą usunąć Boga z naszych umysłów, abyśmy stali się niewolnikami. Człowiek bez świadomości traci chęć do życia… a o to chodzi diabłu.

Dyskusja/Artykuł na pewnym forum anglojęzycznym gdzie odrzuca się ”fakt” że Jurij Gagarin był w przestrzeni kosmicznej:
http://cluesforum.info/viewtopic.php?p=2367330#p2367210

Nie mieli technologi aby wylądować na ”księżyc” ? Logiczne, i tak się nie da wylądować na słońcu i na księżycu.

 

Ciekawostka:
Wikipedia o stolicy Korei Północnej:
Nazwa Pjongjang w języku koreańskim oznacza dosłownie „płaska ziemia”.

 

Illuminacja I Podświadomość

Iluminacja polega na samoZbawieniu za pomocą własnej świadomości bez udziału Boga. Sama wiedza i wiara jest jednak bez czynów martwa a człowiek bez Boga posiada zalednie procent wiedzy o świecie i wykorzystuje jakieś parę procent zdolności intelektualnych. Czyli uwialnia się ludzi z kłamstwa i wciągą w kolejne kłamstwa.

Podobnie Heliocentryzm ma zadanie pokazać jaki to człowiek jest niezależny od Boga i w ogóle.

To ma także działać na wyobraźnie bo przecież podboje kosmosu i tym podobne…

Zresztą geocentryzm (że ziemia jest w środku wszechświata) stawia człowieka wyżej niż w Słońce-cenryzmie.

 

 

 

Fanatyzm I Straszenie

Wiele osób atakuje za mówienie o PZ ale jakoś nie pokazują te osoby ani jednego argumentu udowodniającego ziemi kulki. Liczą się dowody a nie wyzwiska jednych czy drugich!

 • W mendiach wspomniano wczoraj (29.03.2018) o Płaskiej Ziemi – najwyraźniej temat niewygodny aczkolwiek trzeba coś tam odpowiedzieć. Stosuje się więc klasyczne zagrywki że ci wariaci kwestionują rzeczy oczywiste, bo przecież wszyscy dobrze wiemy jak jest…

 

W kwestii kształtu ziemi ja rozumiem że  ktoś może uznawać PZ, HC, UC czy wierzyć w ziemie kwadrat albo że ziemia ma kształt wielkiego fallusa, kto bogatemu zabroni ?
Ale czy to jest powód atakowania innych np. jesteś gupi bo wierzyć w PZ albo HC ?

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/95711-plaska-ziemia-narzedziem-globalnych-ludobojcow

Tak, tak, takie straszenie bez większych dowodów że wszyscy płaskoziemcy to opłacani agenci Rotszyldów, Żydów, Masonów, Illuminatów, Sodomitów i kogo się jeszcze da byle tylko dopiec

Pytanie tylko dlaczego te materiały są kiepskiej jakości a na fajerwerki NasHa idą miliony dolarów a podobno żyjemy w głębokim kryzysie.

Przykład:
”<strong>Każdy z promujących</strong> „płaską ziemię” musi się rozliczyć ze swojej skuteczności i zależnie od tego ile mu się udało wcisnąć komentarzy i ewentualnie zwabić kolejne ofiary, <strong>dostaje odpowiednią sumę.”

To muszą się wszyscy wyśmiewający Heliocentryzm poskarżyć się do Hezuitów i do City Of London za to nie wypłacają  pieniędzy

Fakt że konflikt ma zadanie podzielić ale jednego diabeł się boi… że ludzie przestaną kupować stare dogmaty i zaczną uciekać od mainstreamu….

”wątpliwe staną się wszelkie założenia, szczególnie te, które są prawdziwe”

Prawdziwe, tak ale w wersji diabła 🙂

 

Kolejny cytacik:

Konspiracja „Płaskiej Ziemi” jest usilnie promowana przez służby, które są w większości przejęte przez judeomasonerię. Po pierwszym etapie wprowadzenia tejże „teorii” rozpoczyna się drugi – wykorzystywanie jej do zdyskredytowania przeciwników politycznych i oponentów depopulacji. I tak, prezydent Obama w swoim przemówieniu porównał przeciwników teorii globalnego ocieplenia właśnie do Zwolenników teorii „Płaskiej Ziemi”.

Autoryteta sobie znalazł Obamę który zalegalizować chciał pederastię i w dodatku chodzą słuchy że żyje z transwestytą.  I od kiedy Obama stał się autorytetem wartym uwagi ? Człowiek odpowiedzialny za cierpienie milionów biednych muzułmanów i chrześcijan na Bliskim Wschodzie ?
Marek nie rozśmieszaj mnie!

Jeszcze pewnie globalne ocieplenie, wielki wybuch to też prawda bo ten pan tak twierdzi, tak ?

Czy może globalne ocieplenie istnieje ale głęboko pod garniturami ?

A jeszcze wcześniej mowa była o jakiś agenturach, judeosatanistach i innych krokodylkach. Nie mówię że czyste kłamstwo nie mówię że czysta prawda.

 

Prawdę mówiąc to PZ czy HC poza oszukiwaniem gojów… dla nas to nie ma znaczenia, chodzi o prawdę!

 

I co ciekawe Marek przedstawia nam jako przykład Płaskoziemców E. Dubaya – też mi śmierdzi i możliwe że jest to kontrolowana opozycja mająca na celu wygryźć i ośmieszyć resztę z tej ekipy.

Ale co mają bzurki Dubaya dotyczące Hitlera czy Dinozaurów do Płaskiej Ziemi ?

Co ma jedno z drugim ?

Generalnie chodzi o forsowanie cały czas prostych doktryn:
– Heliocentryzm to jedyna prawda
– Agenci, Masoni, Żydzi, Iluminaci – czyste zło
– Płaskoziemcy to ci powyżej albo ich słudzy

 • Bójcie

 

Jeszcze bardziej odleciał z tymi agentami niż Sangandzia, chociaż ?
Jeden widzi wszystkich (ja w to nie wierzę) kuloziemców jako agentów służby a drugi płaskoziemców jako agentów służb czy kogo tam, ci panowie chętniej posługują się pustymi epitetami niż wyjaśnieniami i argumentami wspartymi o dowody….

Taka wiarygodność, jak się nie ma argumentów to się albo samemu sobie zaprzecza albo stosuje argument pięści czyli siły.

 

 

HC vs PZ vs NC kontra reszta świata

I widzę że znowu Sci Fun leje z krula Lehji,

Oczywiście znam obie strony barykady czyli nie wspieram HeliosKentryzmu czy Sandżajocentryzmu z Bhagawitty (zapominam nazw Hinduskich Wed).

Wspieram to co uznaję za słuszne

.
Oczywiście zasięg u Skaj Fana zwiększony, cel znany – śpij spokojnie czcij dalej tego pana

Nie ma co się pieklić czy nie wiem co.
Gdybym miał ośmieszać Geocentryków też bym pokazał takiego krula, kilka wypowiedzi o Watykanusie nawet jeśli są słuszne i jeszcze parę odlotów… po co się wysilać, dać oponentowi się wypowiedzieć 🙂

Czyli robota wykonana perfekcyjnie, dlatego jeśli mówisz o płaskiej ziemi staraj się wyglądać profesjonalnie.

Oczywiście z drugiej strony ciężko jest wyglądać profesjonalnie będąc amatorem czytaj nie posiadając sprzętu i elementarnej wiedzy z zakresu praw fizyki oraz towarzysza który za współpracę sypie petrodolarami.

 

 

 

 

 

Jeszcze w sprawie Darwina otóż istnieją trzy możliwości:

 1. Dostałeś dar życia od samego Stwórcy, od ciebie zależy jak ten dar wykorzystasz a nagroda będzie sowita. Twoje życie ma ogromną wartość ponieważ On o tym zadecydował i tylko Jego Słowa (instrukcja) mają najpotężniejszą moc. Twoim celem jest także unikanie wszelkich pułapek zastawianych przez wrogów Boga którzy zostaną ukarani za swoje zbrodnie kiedy wina będzie dopełniona.
 2. Byłeś od zawsze na drodze samoistnych procesów które uformowały skałę następnie małpy i ty jesteś tą wyżej rozwiniętą małpą. Twoje życie nie ma większego sensu więc rób co uważasz za słuszne, jesteś bogiem.
 3. Jesteś tworem inżynierii genetycznej gości z innych wymiarów, stworzyli człowieka w celach niewolniczych i nie wiadomo czy kiedyś powrócą. Twoje życie nie ma sensu…

 

Kiedy widzę możliwości reklamy… czemu nie skorzystać jak dają to brać i rwać miliony
I to jeszcze z kategorii gdzie YT nabija sztucznie liczniki.

Dlataczego nie, a wkleję wszystkie linki. Pierwsze po wpisaniu hasła na YT hasła ”Płaska Ziemia”

 

płaskoziemca pozujący na kuloziemcę i kuloziemca pozujący na płaskoziemca

 

 

Teoretycznie im więcej takich produkcji tym lepiej – reklama
A im lepiej przygotowani do ”misji ewangelizacyjnej” tym lepiej
A po drugie póki nie ma odpowiedzi na proste pytania nie ma co się taplać w błocie

Możliwe że nawet od początku był taki cel – konkretne źródło wyśmiać

Nawet w pierwszej części coś tam było ”jakieś obliczenia” z Perth, wiadomo o co chodzi 🙂
No ale jak się nie przedstawia dowodów to trzeba ośmieszać czy zmiatać niewygodne tematy pod dywan
Dla mnie jest kolejny dowód na to że są osobniki które doskonale rozumieją jakie tematy są poruszane, wiedzą co jest grane.
Oczywiście nie wiedzą wszystkiego, diabeł nawet swoich najwierniejszych sługusów oszukuje mówi co mają wiedzieć i koniec

Czytałem ostatnio ”Tajemnicze Przymierze” i ciekawe że sam dokument przyznaje że wiele tych planów nie jest ukrywane
Prawda jest na wyciągnięcie ręki i prawdopodobnie są dwie możliwość, ktoś bardzo chce żebyśmy pozwanawali pewne tematy:
– Bóg daje nam furtkę
– Grześki szykują kolejne oszustwo w postaci Bestii
Owa Bestia złożona z upadłych ukaże się nam jako wykonawcy wykoru na niedobrych syjonistach i zaprowadzi krótkotrwały okres pokoju w zamian za przyjęcie ich znamienia.

Jak na razie Babilonica chce utopić pewne tematy a one niefortunnie wypływają na powierzchnię

Cyrografy

Nawet Sandzia w polemice z Eterem mówił że żyjemy w świecie symboli i takie na pozór niewinne heheszki mają ogromne znaczenie w oczach Boga.
Ludzie podpisują pakt z diabłem dla czystego materializmu – pieniędze i władza

Na dłuższą metę nie jest to korzysty układ ponieważ najważniejsze podpunkty są zapisane małym druczkiem i taka osoba będzie musiała zwrócic wszystko co do grosika.
Jedni się opamiętują ale do tego potrzeba sporo wyrzeczeń, postów i zmiany swego postępowania, wyjścia z toksycznego bagna

W tym przypadku facet dał dowód ”chcecie jak sprzedać duszę diabłu to ja wam pokażę”
Albo ci pachowcy są skrajnymi ignorantami (debil) albo świadomymi ściemniaczami albo jedno i drugie

Częste argumenty że Biblia=Bóg=Religie i to pisano z pespektywy starożytnej
Taa że Izraelici nie wiedzieli o tym że ziemia ma 4,5 miliarda lat sama z siebie, człowiek to wyżej rozwinięty małpiszon a Isus miał żonę Marię Magdalenę z którą wyjechał do Galii by założyć ród Illuminatów…

Jeszcze dopowiem z obserwacji taką ciekawostkę
Wpisać w wyszukiwarce google hasło ”Płaska Ziemia”
Oprócz Henia pierwsze co mamy…
– Czy ziemia jest płaska ?
– Nie nie, śpij spokojnie jest kulą i ma 4,5 miliarda lat (niedługo będzie pewnie 5 miliarda albo 6,66 miliards)

YT czy FB, wiadomo do kogo należą i YT ”swoim” zwiększa sztucznie zasięgi natomiast bardziej niezależnym czy uczciwych YT przegania
Usuwanie kanałów pod głupim powodem, zmniejszanie zasięgu i tak dalej.

To że ”płaskoziemcy są zindoktrynowani”
Zachęcam popytać się przypadkowych ludzi dlaczego wierzą w Heliocentryzm
– Yyy bo tak naukowcy twierdzą
– Yyy bo tak mówią
– YYy nie wiem

W normalnym świecie mielibyśmy już dawno załatwioną kwestię kształtu ziemi, Lehii i wiele wiele innych tematów.

Nie będę nowatorski dla mnie tego typu zagrywki mają na celu odwrócić uwagę/zepchnąć najważniejsze dowody na dalszy tor

Dla przeciętnego człowieka już samo wypowiadanie się z pozycji autorytetu świadczy o uczciwości i prawdomówności
A większośc podstawowych tez świadczących o ziemi kuli równie dobrze pasuje do ziemi placka czy ziemi piramidy albo ziemi prostokąta.

Nie widzę sensu żeby odbijać piłeczki bezpośrednio, najlepiej wyjaśniać pewne rzeczy tak ogólnie bezoosbowo.

Widać za to że czytają i słuchają bardzo uważnie
http://zbawienie.forumotion.com/t5p825-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc#11037

Co najwyżej mogą bredzić że znaleziono wodę i piramidy na Marsie bo po co mieliby wciskać ludziom kit, nie..

Osobiście bardziej mnie przekonują filozoficzne argumenty na kształt ziemi niż fizyczne jak obliczenia czy kąty.

NWO-news
https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/co-czwarty-amerykanin-nie-wie-ze-ziemia-krazy-wokol-slonca,113952,1,0.html

Ciekawy początek
”Co czwarty Amerykanin nie wie, że Ziemia krąży wokół Słońca – donoszą naukowcy. Niestety, jak się okazuje, mieszkańcy USA nie mają też pojęcia o teorii ewolucji czy lekach, które zażywają.”

I to jest problem, nie wszyscy Amerykanie są tak zdeprawowani i wierzą w baśnie Darwina.
A Kopernik ?
Nadal ludzie nie wiedzą jakie były jego założenia ponieważ trudno zdobyć jego dzieła
I ja się pytam dlaczego dzieła ”ojców nauki” są tak trudne do zdobycia skoro są wręcz przełomowe ?
Przecież powinny być dostępne na każdej uczelni, w każdej Bibliotece ale nie!
Jedna jedyna kopia dzieła Kopernika po polsku i można nawet pobrać w formie PDF
https://books.google.pl/books?id=QklRAAAAcAAJ&pg=PR38&dq=kopernik+ksi%C4%85g+szes%C4%87&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwiyx9_C-5DVAhVKKpoKHcRiC8IQ6AEIIjAA#v=onepage&q=kopernik%20ksi%C4%85g%20szes%C4%87&f=false

Widać że mają spory problem który w jakiś sposób trzeba zaradzić
Ludzie mądrzeją i zaczynają zadawać pytania na które wcześniej odpowiedzi nie znali i nie usłyszeli

Eter zrobił dość ciekawy film na temat lotów w kabalistyczny kosmos

No właśnie nie widać żeby te astromałpy obawiały się o swoje życie że mogą zostać trafieni przez asteroidę czy coś innego.. nie
Oni tam wyglądają lepiej niż na festynie przed spożyciem narkotyków.
Traktują to jak zabawę śmiejąc się jak goje łykają bo po co mieli

Nawet nie starają się o porządne grafiki bo nie muszą

https://ronmamita.files.wordpress.com/2015/10/2015-how-bigisthe-earth_nasa.png?w=532&h=411&zoom=2
No.. możesz sobie wybrać model ziemi
Albo na podstawie innych grafik możesz oglądać księżyc jedząc popcorn na księzycu

Hmmm bardzo postępowy jest ta nieuka
Coraz trudniej rozróżnić człowieka od zwierzęcia czy chłopa od kobiety,,,,

 

Swoją drogą informacje na temat PZ są bardzo popularne więc trzeba szybko odbić piłeczkę 🙂

Ale kto powiedział że gra musi się odbywać na zasadach gentelmenów ?

Bez Biblii mówienie o płaskiej ziemi nie ma większego sensu, jeszcze w przypadku jednoczesnego promowania New Age (Dubay) i innych bajek.

Powody i Przyczyny promowania takiego a nie innego kształtu ziemi są czysto ideowe, czysto religijne.

Tu nie chodzi o pieniądze czy władzę – to są elementy dodatkowe.

 

Hmm, skąd rogaty wybaczył ?

http://zbawienie.forumotion.com/t5p850-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc#11282

http://zbawienie.forumotion.com/t5p825-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc#11037

http://zbawienie.forumotion.com/t5p800-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc#10993

 

Ale ja wiem jak to odkręcić 🙂

Z własnego doświadczenia, jest pełno rzeczy co do których wiemy że są definitywnie fałszywe a nie mamy za wystarczającej ilości dowodów więc prosimy kogoś kto zna się na tym lepiej.

Z Heliocentryzmem jest o wiele gorzej ponieważ przeciętny człowiek wierzy i nawet nie zadaje pytań 🙂

Nie wiem czy facet odniósł się do tego

http://zbawienie.forumotion.com/t5p800-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc#10996

Odpowiem że nie musi 🙂

Mnie się podoba jak Skajfan przyznaje się do pewnych rzeczy w żartobliwy sposób, to dobrze że typowi Hasbarowcy reagują agresją, rykiem, pokwikiem.

Można się pośmiać i prawda że wcześniej Sci Fun sobie gadał czy kłamał czy nie… co tam

I powiedział prawdę że do tej pory nie było dowodów na ”agenturalność”

Aż do końca 36 minuty.

Ale my żyjemy w świecie symboli i nawet takie niepozorne akcje są dla Boga bardzo ważne. Bóg traktuje nasze decyzje na poważnie, to my traktujemy ważne rzeczy jako błachostki.

Symbolicznie czy też nie ten gostek rzeczywiście sprzedał duszę szatanowi na wieki… który podobno nie istnieje….. ZA NIC!

Gratuluję mądrego wyboru, reputacja dla płaskaczy plus 100 reputacja dla kulogniotów minus 100.

A wstawić fotkę ? Gusła nie gusła a dusza sprzedana….

Diabła nie ma ale co szkodzi podpisać 🙂

Taka jest niestety logika ”satanistów” słurzyć aniołom którzy się zbuntowali przeciwko Bogu… za nic.

To Jan Twardowski (legenda) czy Faust (literatura) lepiej na tym wyszli 🙂

Cóż, gościu własnoręcznie publicznie i na wizji podpisał pakt  Jahbełkiem z premedytacją… za nic

Jak powtarzam żarty żartami ale dla Boga takie działania oznaczają świadomy wybór, no chyba że jest to już kolejny pakt a w takim razie na pewno nic się zmieni.

Oczywiście piekła za to niema, ale nagrody też za to nie będzie. Duża część ludzi podpisuje pakty bez pełnej świadomości bo chce być bogata czy sławna.

Już odchodząc od średniowiecza czyli Heliocentryzmu… to jest mały pikuś.

Lucyferyzm coraz bardziej wylewa się z mass mediów, te Maddonny obojniaki czy Perry Zgagi.

Nie nie nie, diabła nie ma ale co szkodzi podpisać 🙂 Jak Bestia wejdzie do działania to jeszcze można wziąć znamię bo co szkodzi 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wracając na momencik do tych dwóch panów powyżej

Wracając do Sandziego, jakoś dawno się nie zajmowałem tematem
No co można od gościa który już za młodu w psychiatryku wywoływał demony… i sam się do tego przyznaje że pełnił rolę medium

I nadal posiada moc uzdrawiania tylko na najbliższych co świadczy o dwóch możliwościach albo jeden z dwóch proroków albo kolejny Nostradamus – Sandziaayamus.
Kontaktów z demonami należy unikać jak dżumy z narażeniem zdrowia i życia.

Sajfan coś tam w 11 minucie i 31 (Krulu i Mariusz)… cóż taka to alternatywa swoją drogą

A z drugiej strony widać że Skamieniałe Giganty czy Geocentryzm to mocno niewygodne tematy….
Można zapomnieć o tak zwanym mainstreamie czy raczej wiarygodności

 

Ale ja nie o tym

Przestałem w ogóle zastanawiać się co tam się dzieje z: Chrabją, Duetem Lublińskim, Sandzią, Skajfanem, Ziębą i wieloma kolegami z YT
Ale zauważyłem pewne zależności
Może niektórzy to ogłupieni nasi a niektórzy to tajni współpracownicy jak się to kiedyś mówiło…

Przecież Hrabia swoją całą retoryką II RP napędza siły Syjonistom, możliwe że za pieniądze swoją osobą robi z siebie oszołoma którym raczej nie jest skoro wie co komu mówić…

Sci Fun, to wiadomo… poprawia wiarygodność koncernom delikatnie mówiąc i Nasa z tym Heliocentryzmem i Nasa, zwiększony limit dwa cyrografy coś dały. Takie kodowane śpij spokojnie spisków nie ma…..

To jest dla przeciętnego Janusza czy w ogóle dla osób które szperają po Zbukach, Twiterach, Jutubach i Wykopach albo nie mają ugruntowanej opinii na temat tych tematów, dla nich to będzie 100% dowód na HC czy wielkoduszność koncernów..

Skręcając z tematu
Duet Lubliński, Marian to taki krzykacz był ale groźny dla jelit więc podstawiono mu pastora… no.. pal licho że Protestant ale taki wojowniczy a w Polsce katolickiej Kowalski jest spalony poprzez współpracę z gościem który jedzie po Katolikach i promuje ”zachód” oraz syjonizm…

Zięba, jest spory hejt na tego pana a jak dla mnie robi dużo dobrego nie licząc hipnozy która na początku jest spoko ale na końcu piramidy znajduje się….

Sandzia, nieraz pisałem ja miałem na początku wrażenie jest wolnym strzelcem z forum później widziałem jak przytakiwał ”koleżance”. Później się okazało że owa koleżanka już dawno mówiła o tym co krulu trąbi jak najęty (Prawo Mentalizmu i tym podobne)….

Dużo prawdy z różnych źródeł czy czasem od siebie powie, to dobre ale…

Większość ludzi (czytam czasem komentarze) uważa taką osobę za debila, choć jak dla mnie debilem nie jest.

Nie licząc stosunku do kształtu ziemi mam w pewnych kwestiach podobny punkt widzenia

Hmm, jak wiadomo Sandziu (celowo zniekształcam żeby nie indeksowało) 🙂
przejął promocje:
– Płaska Ziemia
– Antyszczepionki
– Antykatolicyzm

 • Wszystkie ”teorie spiskowe” znalezione na internetach pomielone w myśl czystej kazuistyki (jedna z 4 wersji:
1. «skomplikowana i niejasna argumentacja, polegająca na naginaniu argumentów w celu uzasadnienia jakiejś tezy»

 

I takie mam też wrażenie że ta koronacja, strój, straszenie wyglądające na zrzędliwe czepianie się wszystkiego i wszystkich ma na celu by przeciętny Janusz skojarzył mądre idee z wariactwem, do tego banowanie kilku kanałów, wykręty i tak dalej

Ten jazgot na katolików, traktowanie ludzi nisko i straszenie piekłem i tak dalej. Cały ten projekt paradoksalnie uwiarygadnia no a jakże…. Watykanus

To wszystkie daje wrażenie że taki osobnik nie robi sobie jaj a rzeczywiście gra w RPG w real life, no wariat któremu coś się uroiło….. {ale tak nie jest)

Ludzie są wzrokowcami a jak widzą takiego osobnika, przynosi to więcej szkód niż zysku i nawet gdyby mówił jeszcze więcej prawdy to nie przejdzie, owszem znajdzie się garstką ale to zawsze i wszędzie znajdą się poplecznicy.
Taki Popko, przecież facet zarabia krocie na biednych naiwnych ludziach. Podobnie niejeden ksiądz (Rydzyk) wyciąga fortunę z portfeli… za nic.
To w sobie coś:
– albo się posiada od urodzenia
– albo się jest szkolonym do tego
– albo człowiek sam się wytrenował np. przed lustrem

Księża akurat wiadomo są szkoleni by przemawiać w typowy dla nich sposób, politycy także, no jest chyba oczywiste.

Skajfą też ma nieżle obcykane techniki wykrętów i celowo zniża dyskusję do formy błazenady to się dało w taki ośmieszający sposób podświadomie zaprogramował w umyśle słuchaczy jak wygląda przeciętny płaskoziemca….
Nie wiem czy mieć do faceta szacunek czy nie, no wykonuje swoje zadanie.

A pan ośmieszony ?
Nie sądzę żeby to był taki typowy opłacany agent, aczkolwiek mogę się mylić. Pieniądze nie grają tutaj głównej roli chociaż sam co uzbiera to zachowa.
Nie potrafię kogoś tak z góry całkowicie przekreślić, nawet jak kogoś nie specjalnie lubię poglądowo to dałbym drugą szanse itd

Nie raz pisałem nie tylko o tych szczepionkach jaki to efekt powoduje
Problemem nie są szczepionki same w sobie ale to co do nich się dodaje

I takie osoby mówiące o szczepionkach dodatkowo jak pan z papierową koroną na głowie… ludzie myślą że na serio coś sobie ubzdurał.

Dlatego Skajfan wypromował nie zdziwilbym się gdyby kiedyś ten temat rozwinął posiłkując się krulem.
Powoduje że ruchy że wszyscy płaskoziemcy, antyszczepionkowcy i w ogóle ludzie alternatywni (ale ci normalni) są łączeni z wariactwem

I nawet KRK może pokazać takiego błazna mówiąc chodźcie do nas tam na zewnątrz jest pełno heretyków ale u nas jest bezpiecznie.

Ludzie drogą logiki dochodzą do wniosku że lepiej nie zajmować się tematami alternatywnymi, lepiej siedzieć w kościele bo tam swoją drogą nie jest aż tak źle, a po za tym kościołem ludzie tracą rozum.
Przykre ale genialne….

Wracając do tematu, nasz cyrografowy kolega promuje
szczepionki, koncerny czyli wszystko to co mainstream, pewnie jeszcze Darwinizm, Wielki Wybuch..
Coraz więcej osób mówi o szkodliwości czy raczej o szkodliwyc substancjach tam dodawanych, niektórzy ryzykują swoją karierą wyjątek to Zięba który nie jest lekarzem a marketingowcem dlatego zamiast chemioterapi wciska hipnozę, ale nie wygląda na takiego który celowo kreuje się na szarlatana (szatana) w oczach katolików
Czasem głupoty palnie jak z tą inteligentną wodą…
Kto ma odwagę jednak mówić ten mówi, niektórzy chcą się przypodobać
Problem leży jednak w szkodliwych substancjach a nie w samej szczepionce, i tak powinno się załatwiać sprawę profesjonalnie

Tacy jak Icke mówią że chodzi o depopulacje i na tym poszukiwania się kończą

Wielu poszukiwaczy prawdy niby ciągle jedno i to samo ale stopniowo odwraca te rzeczy o kilka stopni dodając nowe elementy.
Akurat wielu naśmiewa się Watykanusa, syjonistow, katocholików ale to głównie po to by przekazywać ten minumum prawdy
Albo chcą budować Polskę w oparciu o kościół rzymski albo o zwyczaje które Słowianie przejęli od innych narodów
Dużo z tego to ludzie naiwni albo udający naiwnych którzy wierzą że sami wiele zdziałają
Pytanie skoro nie lubią USA to z kim się chcą sprzymierzyć jak nie z Putinem ?
Czy mówią coś o bankach Rotszylda i innych detalach czy tylko takie rzucają hasełka ?

Krulewicz z koroną na głowie paradoksalnie oprócz napędzania ”foliarzy” dla siebie, nabija również popularność KRK
Na początku może się to wydawać śmieszne, facet tak gadający na Watykan nazywający wszystkich wokół siebie agentami na podstawie wyglądu czy poglądów…
Nom krulu swoimi wizjami o Chrystusie Pawła który był żydem, archontem, reptilianinem, czarnym mesjaszem i czym tam jeszcze może być, normalni ludzie uciekają od takich oszołomów jak od dżumy.
Tam niektórzy atakują no ale niewielu zna dowody więc nie mogą wiele zdziałać ponadto wywyższają Chrystusa ponad Boga, praktykują bałwochwalstwo.

Ale to także popycha ludzi ku Watykapaństwu.

 

I pan od HC pokazuje pana od PZ jako czubka do tego ta koronacja na króla.. nawet jeśli zaprzeczy że chodzi o ogródek czy coś w tym stylu to ziarno zostało zasiane w podświadomości człowieka który poszukuje prawdy że jednak płaską ziemią, szczepionkami i tak dalej zajmują się same oszołomy więc istnieje spory percentaż prawdopodobieństwa że te tematy to zwykłe brednie są.

Na przykład rodzice którzy się zastanawiają czy poszczepić dziecko (w pewnych przypadkach przyszczepić dziecko z autyzmem) czy nie bo tutaj muwio na internetach o aluminium i rtęci a tu profesurek w telewizji zachwalał szczepionki…

ooo JotEsEm ciekawe, facet nie głupio gada tu macje tu ma racje mówi o PZ może ma racje… no ale wygląda komicznie gada mnóstwo bzdur, no nie no wariat jeszcze drugi wariat co się uważa za szefa kraju z przed stu lat….
Sama nazwa kanału podświadomie w pierwszym kontakcie koduje na czyste dobro oraz na terminologie z pewnego cyklu Lukasa 🙂

W podświadomości przeciętnego Janusza wszystko to sprawia że zniechęca człowieka od teorii spiskowych
Teoria spiskowa to główkowanie a praktyką zajmują się ci które wdrażają konspiracje w życie
I co jest straszne że poważne tematy a nawet ludzie którzy się tym zajmują nawet jak ja czy kto kolwiek inny zostaje w ten sposób zrównany z filcowym wariactwem, tak że podświadomości normalnego człowieka człowiek który mówi o szkodliwości szczepionek, pedofilii, kontrolowanej opozycji… mnóstwo kontrowersyjnych tematów; zostaje przyrównany do poziomu tych co mianują Napoleonami i innymi płaskomózgami. Niestety

I jak taki krul zdobyłby 10x większą popularność zresztą nie bez powodu cyrografek tak zmontował, to każdy kto mówi o szczepionach, zbrodniach KRK zostaje zrównany z pseudo-wariatem.
A skoro taki nawija tyle prawdy o KRK a kreuje się na zdrzędę to tak jakby ludzie bardziej uciekają się do kościoła, jeszcze jak słyszą księżową retorykę to ludziom kojarzy się od razu z inkwizycją, Galileuszem itd
Żarty żartami
https://moonjaya.wordpress.com/2018/03/24/krol-vs-kosciol/

To tak działa kiedy katolicy zaprogramowani podświadomie z obu stron jeszcze bardziej uciekną do KRK, bo pomyślą że lepiej wybrać tą normalność Watykańską czy mniejsze zło.

Ale techniki wpływania na ludzi obcykane:
Już sam tytuł oddziałuje mocno na podświadomośc w ciągu pierwszych kilku minut”
Czy Jasna Strona Mocy to groźna sekta <strong>Tak! Ale dla Ciemnych Sił</strong>

Podświadomość człowieka ma świadomość 2 letniego dziecka i z tego powodu politycy mówią do nas jak do idiotów (jak do małego dziecka)
I mechanizm jest taki że jak ktoś z autorytetem odnosi się do ciebie jak równy z równym to przyjmujesz postawę kolegi
Jak autorytet każe ci coś zrobić czego nie chcesz a jesteś młody, gniewny…. buntuje się i obrażasz na cały świat

A jak ktoś traktuje się z góry albo odnosi się jak do debila… przyjmujesz postawę debila żeby wkupić się w towarzystwo

I tak w tym przypadku jak już jest jasno postawione kawa na ławę kto jest zły kto jest dobry (po to te określenia Jasna Strona i Ciemna Strona). Dobre określenia ale wtedy mamy do czynienia z superbohaterami i złoczyńcami czyli fikcja literacka ponieważ w literaturze, filmach czy w czymś oskryptowanym możemy wyraźne zakreślić u kogoś cechy pozytywne i negatywne – ten jest bardzo dobry jego oklaskujcie a ten jest hui i na niego buczcie
A to jest tak że im bardziej buczysz na złoczyńce (villain) to znaczy że dobrze wykonuje swoją robotę…
I to także jest show, ma być entertainment i jest…

Tak więc pojęcia te nie nadają się do określenia ludzi którzy nie są ani w 100% źli ani w 100% dobrzy

Inny przykład nawiasem mówiąc

Tylko jakiego narodu
Ale to też jest agenturalne
http://krytykapolityczna.pl/kraj/info-wars-telewizja-narodowa/
Czyli podświadome ukazywanie tych biednych ludzi nie do końca sprawnych delikatnie mówiąc jako wielkich patriotów
Żeby stworzyć archetyp polaka patrioty jako uciekiniera z Tworków, faszystę, oszołoma.

Wykonane perfekcyjnie a jak jeszcze taka osoba powie że to wina rodziców bo szczepili czy coś zrobili wcześniej złego (karma) albo że nie nauczyli się jakiś regułek….

Co do YT
Uczciwych ludzi stamtąd przepędzają,
A. Jones czy D. Icke są bardzo popularni i ciężko jest ich złapać na jawnym kłamstwie podają duże prawdy
O co chodzi… normalni ludzie mają głos ale głównie na małych miejscach dyskusji, tam gdzie niewielu zagląda.
Te największe witryny podają dużo prawdy, są bardzo popularne ale działają w czyimś interesie dlatego pozwalają im mówić
Taki Icke, jemu pozwolono na mówienie dużej ilości prawdy ale musi przy tym gdzieś wpuścić w maliny
W tym przypadku jest to ”jesteś bogiem” ”kosmici” ”uniwersalna miłość”
I zapraszany jest do mediów jako teoretyk spiskowy… czyli jako wariat

I w wielu takich przypadkach pewne elementy prawdy plus praktyka, sposób ich prezentowania oraz kilka bzdurek podświadomie łączy mądre koncepcje z idiotyzmem.

Generalnie powinno się przemawiać do ludzi prostym językiem w łagodny sposób, nie można ich szturchać słownie.
Uważam że również ważne jest omawianie tego w jaki sposób jesteśmy kontrolowani, a wielu wyjaśnia nam tylko że istnieją żydzi, masoni, illuminaci którzy kochają symbolikę i chcą stworzyć NWO..
No ale co mi to da w praktyce ?
Co mi da wiedza podręcznikowa jeśli nadal mam zapisane te same programy.
Dobry przykład z tym piekłem… no tylko zły człowiek może wysłać drugiego człowieka na tortury piekielne za byle grzeszek.
Ale to zostało podświadomie ludziom zakodowane żeby służyli pod przykrywką Boga….. religii która łamie większość przykazań.

I tak sądzę że lepiej jest nie wyprowadzać szkodników z błędu, lepiej ignorować/obserwować
To tak działa, że jak np w jednym miejscu kilka osób wyrazi negatywną opinię o takiej osobie to dla niej będzie dowód że jest atakowana przez agenturę, każdy nazywa po swojemu – rusko-chińska-amerykańska-watykańska
Dlatego też nie warto dołączać do nie swoich sporów
Są jednak ludzie ”pożyteczne narzędzia” a ludzie który celowo działają, mnóstwo uczciwych ludzi zostało zneutralizowanych a krętaczy wypromowanych
Uczciwi mają małą siłę przebicia…. dlatego tych materiałów nikt nie chce obalać, obronił ktoś Pawła ?
Puszczają jednak takich antysystwmowców żeby kompromitować pewne ruchy, może nie zdają sobie z tego sprawę… kto wie czy ktoś nie podpuszcza albo co tam jeszcze
W każdym razie władza Nierządnicy powoli upada a Rzym chce jeszcze trochę zamortyzować upadek czyli poprzez wykopanie kilku zboków uratować wiarygodność…
Ruch New Age także bez Heliocentryzmu upada, a coś czuję że Bestia będzie promować albo ziemię płaską albo wklęsłą.

Uważam że nazywanie kogoś wariatem bo wierzy w taki model albo taki jest właśnie wariactwem – fanatyzmem religijnym czyli mass media to religijni fanatycy

I oni na takim złomie gdzieś dalej polecieli ?
Przecież ”w kosmocie” nie ma powietrza jak u nas i wiele praw fizyki nie obowiązuje
Zresztą sami się przyznają kiedy są przyparci do muru że nie mogą nigdzie polecieć… technologia stara
W ogóle te ”loty na księżyc” są jakieś sztuczne

Przypomniała mnie się debata w sprawie szczepionek,

Oczywiście jest więcej lekarzy ale większość boi się postawić, akurat ten pan do którego mam szacunek jest na emeryturze więc zakaz do uprawiania zawodu może sobie w buty wsadzić
Dla większości osób to będzie słowo przeciwko Słowu a jak się jeszcze obok postawi takiego krula z papierową koroną i rabadonem na głowie jako czołowego gościa od tych spraw jako faceta który wierzy we wszystko co zobaczył na internecie takie ”pozytywne zakręcenie”
No od razu wiarygodność leci na łeb na szyję i nie zdziwiłbym się gdyby to celowo zrobione: zachęcanie by ośmieszać takich krulów chrabjuw
A jak się pojawi tego więcej

Znowu link od niemiłego nam kradzieja informacji który kradnie jak mu wygodnie do swoich teorii o ile jakieś ma, do tej pory pokazuje jedynie że umie sklejać fragmenty z róźnych źródeł by wyglądały miernie
Ale to od ”kolegi”
https://steemit.com/polish/@niepoprawny/polska-szuria-stoi
Podobnie jak ”krul” tu agent/debil tam agent/deil

Nie dość że ludzie mówią o szczepionkach, ja uważam że warto wysłuchać takich ludzi jak Jaśkowski ponieważ mają doświadczenie mogą poruszyć ludzi do myślenia a tu przyjdzie taki pan który wszystkich wszystkim i wszystkimi straszy ośmieszając wszystko co porusza napędzając ludzi do Kościoła

Trzy kanały… niezła promocja od YT i/albo mocna determinacja kosztem braku honoru
Ale to opisywałem że takie gadanie ”nie słuchajcie tego pana, mason, idiota, illuminata, żyd, dziwkarz itd” no typowe ogłupianie i odwoływanie się do uwierzenia (nie sprawdzaj, nie myśl, uwierz, zaakceptuj), czy raczej robienie sobie z ludzi jajców

Oczywiście przyklejanie łatek to takie wyrzucanie pewnego zbioru z personalnego słownika… opinie zamiast dowodów
Warto na to zwracać uwagę czy dana osoba przedstawią swoję opinię oraz sensowne argumenty czy tylko atakuje bezpodstawnie
Czy nie sieje raka zniechęcając, i od czego zniechęca się…
Autorzy różnych obrzucaczy błotem liczą na to że przeciętny człowiek nie będzie w stanie zweryfikować źródeł czy też obalić podstawowe kłamstwa jednej czy drugiej strony.

Ponadto komu bardziej by zależało że przedstawić wszystkich antyszczepionkowców jako wariatów….
Cóż, tak się niszczy autorytety żeby przeciętny Janusz myślał że pan doktor i pan leśny ludek trzymają się razem że dwaj wariaci… nawet jeśli to widać kto co i jak to ziarno podświadomie zostało zasiane,
Oczywiście wszelkie ruchy wolnościowe to fikcja… wszystkie powstania zbrojne kończą się fiaskiem

Mnie trochę martwi że jak coś chcę wyjaśniać o tych błędach religijnych i wielu innych tematach to mogę zostać automatycznie zlinkowany jak wielu normalnych ludzi z oszołomstwem….

 

Prywatnie 

Osobiście nie znoszę fizyki i matmy dlatego mnie PZ nie pociąga, już wolę wysłuchać Historię Płaskiej Ziemi niż 200 Dowodów Dubaya

Zresztą to nie pomaga w rozwoju osobistym w odnowie umysłu czyli wyrzuceniu definitywnie fałszywych dogmatów jak Piekło i tym podobne.

Wiedzę warto zdobywać chociaż staje się ona ciężarem, mnie wiedza to co wiem zapewnia 200 letnie dziewictwo, cóż… ludzie mają z jakiegoś powodu niechęć do prawdy

Powiedzmy Jack Caleib pokazałby film na którym w jakości HD Jeden ”Hrabia” spędza upojną noc z drugim Chrabją… to i tak ludzie by uwierzyli albo powiedzieli fajnie i na tym się kończy.

Na tym polega kontrola umysłów że nawet po ukazaniu w najprostrzy możliwy sposób garść prawdziwych informacji ludzie natychmiastowo odrzucają bo tak powiedział ksiądz, polityk, profesur, papież czy ktokolwiek inny a ty uwierzyłeś im i nawet tego nie sprawdziłeś no bo czemu mieliby nie mówić prawdy, hy ?

 

Dlatego staram się zachować PZ dla siebie coś tam wspomnę o dniach tygodnia czy miesiąca i koniec. Nawet nie umiem sprawdzić większości dowodów na PZ nie licząc Biblii.

A tak świadomość PZ nic nie zmienia, nadal człowiek nie pracuje nad sobą a człowiek ma sporo pracy bo przecież na zbawienie trzeba sobie zapracować a religie głoszą albo że Isus zmazał grzech pierworodny albo że sami mamy siebie zbawić za pomocą mantry, tantry i medytacji.

Są jednak ważniejsze tematy niż PZ jak Apokryfy, Kontrola Umysłów, Tytani, no i wyjaśnianie róznych schematów.

Ale skąd brać na to czas ?

Ile osób zrozumie a ilu uzna za objawy wariactwa ?

 

7 comments

 1. Po 1 w Biblii nie ma mowy o kuli tylko okrąg .
  Po 2 moje spostrzeżenia pz jeżeli ziemia jest kulą i Bałtyk leży u góry kuli to czy na pewno rzeki płyną w dobrą stronę .

  Polubienie

 2. Po 1 Iz40:21;22
  Po 2 moje spostrzeżenie jeżeli ziemia jest kulą i Bałtyk jest u góry to czy na pewno rzeki płyną w dobrą stronę , ale ja jestem początkujący

  Polubienie

 3. No właśnie Kulka a Okrąg to dwie róźne rzeczy
  Pierwsze lepsze

  Okrąg/okręgiem może być obręcz, talerz i tym podobne
  Poza tym jak można usiąść na piłce ?
  Na dużym dysku jest to możliwe

  Nie jestem ekspertem z dziedziny fizyki ale pewne proste rzeczy każdy może zobaczyć

  Pytanie
  1. Gdzie się podziały wody z Potopu ?
  2. Czy woda się jakoś w magiczny sposób zakrzywia ?
  3. Czy ”grawitacja” działa również na samoloty ?
  4. Dlaczego nikt nie przymocował kamerki na satelitach lecących w kosmos (do morza)
  5. Dlaczego założenia Kopernika czy innych znanych plaskaczy czy kulogniotów nie są powszechnie znane ?
  6. Czym jest księżyc ?

  Cóż, produkuje nam się programowanie na Heliocentryzm w postaci szukania rzekomego życia na Marsie czy propagowania istnienia zielonych marsjańskich ludzików.
  Tyle razy najpierw w mendiach mówią już lecimy za rok za dwa a później cisza jakby nic nie było – najwyraźniej ściemniają i nie mogą polecieć do Aresa 🙂 .

  Ponadto ta cała stacja ISS to czysty happening – jaja se robio z ludzi a nje podbuj khosmosó
  Loty kręcone są w studiu czy w wielkich basenach, sami się przyznają że większość ”zdjęć” to robota grafików czy malarzy.
  Ładnie malujesz ? Może znajdziesz posadę w Nasha (znaczy oszukiwać).

  Owszem są pewne niewyjaśnione kwestie jak Księżyc i tym podobne, ale
  Poziomica udowadnia płaską powierzchnię i temu nie zaprzeczają
  Do tego ten stan nieważkości… bez normalnego pożydwienia i siłki. Organ nieużywany zanika czyli po dłuższym przebywaniu w tym stanie powinny astromałpy wracać na ziemię w postaci sztywnej – mięsnie wysiada, serce i inne nieużywane organy.
  To nie jest naturalne środowisko dla człowieka… czyli kolejne lanie wody.

  Cały problem kształtu ziemi ma jednak podłoże czysto religijne
  Konflikt na bliskim wschodzie jest z powodów czysto religijnych

  Ludzie boją się stać po stronie prawdy ze względu na opinie otoczenia, znam ten problem
  Jak jeden coś powie jest uznany za bohatera jak inny powie to samo jest uznawany za debila.
  Do tego masowa indoktrynacja robi swoje…

  Sci Fun, podoba mi się to że w sposób humorystyczny wyjaśnił o co w tym wszystkim chodzi
  Nie ma więc sensu podejmować dialogu, z przyjacielem tak ale nie z tą grupą
  Nie ma też sensu liczyć na pojedynek honorowy na szable
  Mają jednak spory problem i póki nie udowodnią Heliocentryzmu to nie wiem w jakim celu zniżać się do poziomu wiary w bajki Darwina.

  Judup od jakiegoś czasu stosuje ostrą cenzurę i uczciwych ludzi przeganiają pod byle pretekstem.
  Nie za przekleństwa ale za masowe donosy od nich.
  Na liczniki nie ma co wzracać uwagę one są przez juwdupa sztucznie manipulowane
  Twórcą niewygodnym albo usuwają filmy albo zmniejszają zasięg.
  No chyba że YT zarabia na twoich filmach (ty także) albo masz kontakty z YT to wtedy ci limit sztucznie zwiększą.
  Gdzieś oglądałem film na YT czy artykuł jak facet wskazywał że można sobie kupić wyświetlenia na YT…
  Chyba ten
  https://www.spidersweb.pl/2012/12/tak-mozna-zrobic-kariere-na-youtube-kupilismy-na-allegro-10-tys-wyswietlen-filmu.html

  Czego to ludzie nie wymyślą, i pomyśleć że dezinformatorzy działają dla marnych pesos ?

  Cóż, facet udowodnił w sposób humorystyczny komu służy i dlaczego trwa ten cały konflikt
  A powody są czysto religijne

  A chłop… nie nie nie diabła nie ma ale co szkodzi sprzedać duszę diabłu za darmo
  Owszem robi sobie jaja w sposób humoryczny przyznaje się do pewnych rzeczy, no kto normalny dorabia sobie fotkę z rogami pokazuje podpisanie cyrofrafu z próbką własnego DNA i umieszcza diabelskie odgłosy zgrane komputerowo dla większej oglądalności
  Na mnie te programowanie nie działa

  No chyba że drugi raz jest darmowy 🙂
  Mądrością nie błyszczą ale bezgranicznym zaufaniem do kogoś kto podobno nie istnieje i ma wyrok od wyższej istoty nazywanej pogardliwie satanistycznym jaszczurem pustynnym….
  Dobre sobie,

  Przykre nie jest to że opłacono żeby programować że nie nie nie Darwin Kopernik szatan mieli rację
  Przykre jest to że młodzież poznała jak można sprzedać duszę diabłu za free, formie bezpiecznej zabawy.

  Gdyby to była zabawa to by wielu ludzi nie chciałoby z tego bagna wyjść….
  Niestety tego typu decyzje podejmowane z pełną świadomością mają dla Boga ważne znaczenie.

  ….
  Prawdopodobnie oglądalność wielu gwiazdom nabijają krasnoludy 🙂

  Polubienie

 4. Ja to rozumiem w 1 sposób wierzysz w słowo powiedziane przez Pana Boga lub nauka .Jest tylko 1 droga do prawdy musimy wybrać sami ,Oby was ktoś nie zwiódł !
  W końcu jestem posiadaczem Septuaginta jak ja mam czytać porady bardzo proszę. Pisać
  Z Panem Bogiem

  Polubione przez 1 osoba

 5. Przy okazji pokazałem znajomej Septuaginta powiedziała że nie czuje przesłania w niej bo słowa w Biblii powinny się dzielić przez 7 słyszeliście coś o tym?
  YT Adam Urban i jego przesłanie

  Polubienie

  • Nie wiem, ja ciągle znajduje kolejne potwierdzenia że Septuaginta pomimo wielu ataków jest nadal najlepszych przekładów
   Co do rożnych kodów w Biblii patrzę na to z przymróźeniem oka, zalatuje mi to furtką do kabały

   Osobiście kiedy mam czas to zwracam uwagę na Ewangelię Mateusza, Jana, List Jakuba i Objawienie.
   ST to głównie te najważniejsze wersety – Ezechiel,

   Nie wszystko z początku rozumiałem, zrozumienie przyszło z czasem

   Podobnie odkręcam kilka znanych pojęć
   Medytacja (łacińskie słowo) a także Joga w wykonaniu czarowników polega na wyłączeniu zabezpieczeń broniących człowieka przed kontaktem z demonami,
   A Biblijna Medytacja to przemyślenie i modlitwa 🙂

   Jeśli chodzi o Płaską Ziemię, nie mam możliwości i chęci by zająć się tematem

   ————
   29.07.2018
   Cyrograf pod ksywką czy nazwiskiem zawsze to jednak cyrograf
   Olałem całkowicie jak chłop wyśmiewał Boga czy Biblię, po prostu nie jest to coś co słyszę pierwszy raz
   Słyszałem gorsze teksty więc mnie to nie rusza
   Łatwo za to ”ich” rozpoznać po tym kogo uznają w Edenie za kłamcę
   Kogo wybiorą tego służą, dziecinnie proste.
   A ophis obiecywał dostęp do zakazanej wiedzy opisywanej w Księgach Henocha czy Mojżesza
   Zakazana Wiedza świetlistego Lucyfera sprowadza się do kultu płodności upadłych aniołów a pół gojom pół wtajemniczonym (albo celowym ignorantom) się mówi że to chodzi o przyrodę męskie dobre słońce zły kobiecy księżyc że są trzy energie – męska, żeńska, nijaka (dziecko jako destrukcja)
   New Age czy inne tego typu twory są takim lucyferyzmem dla mass.

   Człowieka można oszukać ale Boga nie można oszukać 🙂
   Bóg nie jest głupi i doskonale wie kto podpisuje i dlaczego….
   Dlatego dogmat piekła jest fałszywy

   Tego typu rzeczy na pozór mają wyglądać na robienie sobie jajców, jak ktoś się zna na socjotechnice i wpływaniu na podświadomość (mind control) to wie o co chodzi.
   Jeśli chcesz żeby twoi wyznawcy (to często politycy robią) zachowywali się jak idioci, traktuj ich niepoważnie mów do nich jak do małych dzieci.
   Jedyną rzeczą o którą się martwię czy nie jest to zachęta do podpisywania pozornie nieważnych cyrografów tak dla beki ?
   Mam nadzieję że ludzie nie są tak bezmyślni żeby oddawać się demonom za darmo

   Swoją drogą zauważyłem że większość wtajemniczonych prędzej czy później podkłada się, oni sami się ujawniają.
   Pionierzy ruchu New Age otwarcie mówili i wciąż mówią o niewidzialnych bytach astralnych ich wspierających. Różnie się przedstawiają jednak są najczęsciej wymieniani jako główne źródła doktrynalne
   Demony mówią a oni tylko słuchają….
   I to jest gorsza agentura niż agentura ludzka ponieważ demony niszczą w sposób dualny – ciało i duszę czy jak kto woli fizycznie i psychicznie.

   Można jednak zerwać Cyrograf ale trzeba całkowicie zerwać stosunki z tym bagnem, mnóstwo pracy ale warto….
   Facet więc podpisał cyrograf dla diabła niby dla jaj ale jednak świadomie
   Gdy nie wierzył w diabła to by nie podpisywał
   Jaki jest więc sens zniżać się do poziomu fanatyzmu, doktrynalizmu na poziomie Inkwizycji ?
   Chociaż ?
   Nawet oni potrafi rozróźnić czarownice od czarowników a i tak więcej wybito Chrześcijan którzy widzieli sprzeczności pomiędzy Bogiem a religią.

   Natomiast dogmat piekła kłóci się z miłosierdziem Bożym
   Każda religie która naucza o piekle w wydaniu KRK wygląda wysoce podejrzanie
   Biblia często utożsamia duszę z człowiekiem, że dusza jest rozerwalna z czełowiekiem i co najważniejsze jest również śmiertelna.
   Nawet wyraz Hell wzięty z mitologii nordyckiej także nie ma zabarwienia KRK, nie ma mowy żeby ktoś się tam palił
   Taki Nordycki Hades
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Helheim

   Zresztą dogmat ten kłóci się doktrynalnie bo z nauk KRK wynika że Bóg w swej głupocie anuluje swoje wyroki jako bezprawne i… ponownie do piekła ?
   Przecież to jest bluźnierstwo wskazujące na omylność Boga, tylko diabeł mógłby to wymyśleć
   No chyba że uznajemy Hades jako miejsce umarłych dusz bez świadomości czekające na sąd
   Tartar natomiast jest przeznaczony dla upadłych aniołów
   Gehenna oznacza unicestwienie, starcie na proch.

   Dodatkowo mamy tyle wizji piekła i każde jest ze sobą sprzeczne opisem czyli pochodzi od demonów
   To wyjaśnia dlaczego Biblia zakazuje wszelkich form komunikacji ze światem demonowym.

   Polubienie

   • Przesłuchałem niedawno kilka wykładów Veitha i nawet jeśli ujawnia wiele prawdy…
    większość błędów jakie przekazuje wynika z doktrynologii ADS
    Z tego powodu zrzuca ADS winę na KRK i podobnie robią Jehowi, sprytne
    A skoro oni się mylą to ja mówię prawdę…..
    Veitha widziałem że traktują jak źródło prawdy, to mi się nie podoba bardziej niż uznawanie Mesjasza jako Boga

    Ja bym tam nie miał pretensji że Mariusz coś podbiera, Sandzia bierze leci przez co dla mnie jest to pokaz głupoty i celowego zaciemniania
    No wiesz używająć frazesu plemię żmijowe czy synagoga szatana albo sataniści nie podająć źródło czy krytykująć źródło to świadczy albo o niekonsekwencji albo o wybieraniu tego co pasuje
    Hmm nie znoszę X ale wezmę całą terminologię 🙂
    Oczywiście tylko jedno źródło informuje nas czy jest satanizm albo Fosfor we właściwym świetle
    New Age nazywa Lucyfera synem Bożym a Isusa nie mogli wymazać to umniejszyli do rangi jednego z mistrzów
    Po prostu u wtajemniczonych nie ważne kto ważne że ”światło”

    Z ciekawości zajrzałem sobie na kanał Mariusza, Sandzi
    Mariusz… nic no to pomijam
    A krul ?
    Niezły z socjotechniki, daje film o łachudrach Kodowników i Pisuary a później się dziwi że YT kasuje kanał… a suby rosną
    Kiedyś usuwało YT kanał za wstawki starych produkcji ale jak widać (chyba) sam miesza z tym YT udając męczennika ale jak by przyszło co do czego pewnie znowu by doniósł do YT
    Swoją drogą to jest idiotyzm mieć kanał u żyda i mówić u tego żyda jaki to żyd (YT) jest niedobry….
    No chyba że idziemy na platformę mniej zażydzoną…
    CDA odpada bo tam są filmy i potencjalny widz nie będzie tam szukał chrabjego z wyglądem creepy czy króla robienia ludzi w wała który mnie odpycha głównie tą mimiką aktorską, serio ja większość contentu wysłuchałem (kilka filmów) bo nie znoszę jak ktoś do mnie krzywi mordę
    Hasbarowców już wolę oglądać ale znów słuchać się nie da
    Chociaż ?
    Krula też się nie da słuchać
    [[https://youtu.be/naGHnNhZ-7A]]

    Przed każdym Sandziajowe najlepiej zapoznać się ze źródłem oraz
    [https://www.youtube.com/watch?v=jA40Op7l2YQ]]

    Nom tacy jak Skajfan czy inni Hasbarowcy albo ludzie pracujący w mediach mają obcykane jak kreować ludziom w głowach obraz rzeczywistości
    Tak robią w religiach które są sektami i w sektach które są religiami
    Jehowi mówią wprost kto nie jest z nami zginie w Armageddonie
    Czy miłują Boga ?
    Owszem ale chwasty wykreowali im wizję świata – tylko my jesteśmy ważni a reszta zginie a to jest najszaleńsza idea że większośc ludzi zginie za wierzenia albo że nie dawała na tacę

    Nie chce mi się analizować wykładu krula, po prostu szukam pretekstu
    Zauważyłem że większość ludzi nie zna dobrych wieści o Królestwie Bożym
    Tam coś krulu próbuje że królestwo niebieskie ale widać że albo nie wie o co chodzi albo odwołuje się do ignorancji
    Zresztą nie wiem czy ktoś na YT mówi prawdę z dziedziny News i Polityka… nie może
    Albo reprezentujesz czyjeś interesy albo podajesz informacje z których musisz się domyśleć o chodzi
    Po prostu nie można na YT mówić 100% prawdy bo ci YT zamknie kanał a google utrudnia wyszukiwanie filmów o PZ
    Jest głównie: Sci Fun, Murphy i…. Saint Dżaja
    Żeby było śmieszniej jaya jak w języku angielskim a nie w polskiej transliteracji Dżaja
    Trudno

    Jeśli chodzi o rewolucje to większość były dokonywane przez zakon Jezuitów
    We Francji zniszczono dominikanów i monarchię a w Rosji zniszczono Prawosławie i monarchię
    I nadal próbuje się wyciągnąć ludzi na ulicę bezmyślnie…
    Nie tłumaczy nam się co i jak konkretne rzeczy działają
    Żeby była ”demokracja” najpierw potrzebny jest świadomy lud a obecnie nawet po przewrocie taki lud zostanie prędko wymanewrowany przez bardziej podstępnych ofitów.

    Zresztą Plan Alberta Pike’a który krulu udaje że nie zna jasna wykazuje że planem jest zniszczenie ciemiężców rękami ludzi, to jest dopiero diabelstwo
    Co do Planu 3 Wojen, jest on zbyt dobrze przemyślany żeby przypisywać autorstwo masonom czy jakiemuś przypadkowemu gostkowi

    Plan także zakłada walki Islamu z Syjonizmem czyli nie chodzi o promowanie Islamu jako przyszłej światowej religii a o dialektykę heglowską –
    Teza Antyteza Synteza

    Czy dojdzie do syntezy…
    Aby do nie do końca

    Hmm, widzę że faktycznie Sandzia jest kłamczuszkiem i mnie to nie dziwi
    Tam od Henryka podciągnął (Heniu nie sprawdził) że Stalin to Judaszfili tymczasem stalin to Jughashvilli…

    Lepsze od 8,40
    Że Isus żyd, Miriam też, Historia żydów

    Cóż mogę na to odpowiedzieć ?
    Księga Ezechiela 36:
    (5) Dlatego tak mówi Pan Bóg: Zaiste, w ogniu mojej gorliwości przemawiałem do pozostałych ludów i do całego Edomu, które wydały mój kraj w ich posiadanie, z radością w sercu z jego nieszczęścia i z pogardą w duszy, dlatego, że go opanowano i splądrowano.

    I przełączam kanał na co mnie słuchać propagandy Bestii, lepiej szukać o wiele bardziej dokładnych dowodów wspartych źródłami
    Ale Bestia musi przekazywać nieco prawdy i jak na razie pozuje na naszych przyjaciół, więc można ich zwalczać
    Dlatego czasem ich przewijam
    Zwłaszcza kiedy mówią swoimi słowami o swoich ”bogach”.
    Tacy to bogowie że cały czas działali w ukryciu….
    Jupiter, Esus i ci inni

    Ja pamiętam jak krulu (nie chce mi się szukać) twierdził że ci to ludzie nazywali się bogami
    Mnie to wyjaśnia wszystko…. dzisiaj coraz więcej dowiadujemy się rzeczy i dwie fale starają się zablokować dostęp do najważniejszych informacji zwalając winę na jedną grupę
    Mogą to być Syjoniści (tylko), może to być tylko KRK, może to być Rosja Putinowska
    Generalnie żeby ludzie się mogli połączyć tych wszystkich puzzli (Paweł, Grigori i tak dalej)

    Pośrednio znalazłem kolejne dowody że religie oparte na tajemnej wiedzy są czysto lucyferyczne
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Sannjasa
    Podobieństwo nazw ale nie to mnie obchodzi

    Sannjasa (skr. संन्यास) – w powszechnym zastosowaniu oznacza etap życia (ćaturaśrama), w którym rozwijana jest wajragia, czyli stan determinacji i stałości w dążeniu do wyzwolenia się z iluzji materialistycznego życia. Ci, którzy wyrzekają się pospolitych myśli i pragnień, spędzają resztę swojego życia na duchowych rozmyślaniach. Zgodnie z opisem Manusmryti, jest to ostatni z czterech okresów życia człowieka (brahmaćarja, gryhastha, wanaprastha i sannjasin).
    Osoba przestrzegająca sannjasę nazywana jest sannjasinem (skr. संन्यासिन्). Sannjasin przyjmuje śluby, które nakładają na niego wiele ograniczeń, np. zakaz bezpośredniego kontaktu z osobami płci przeciwnej, zakaz podróżowania, zakaz posiadania majątku itp. Przyjęcie ślubów zwykle powiązane jest z nadaniem nowego imienia lub tytułu swamiego.

    Atrybutem sannjasina może być np. danda.
    Źródłosłów
    Njasa oznacza drogę, San jest przedrostkiem oznaczającym połączenie. Znaczenie słowa sannjasa symbolizuje życie osoby, która połączyła swoje życie z duchową ścieżką porzuciwszy materialistyczne życie.

    Paweł podobne ściemy wpajał, chociaż on raz wpajał to raz tamto
    Pytanie po co oni promują ”duchowość” i wyzwolenie się ze świata
    Najwyraźniej chodzi o dostęp do Nieba do którego ludzie i upadli nie mają dostępu
    Zobaczmy że tylko Septuaginta nie obiecuje życie w niebie (144 tys to co innego)
    Natomiast religie obiecują dostęp do innych światów zazwyczaj po śmierci
    Jestem świadomy że istnieją różne warianty religii
    Na przykład Buddyzm dla mass to Katolicyzm a dla elit to jest tylko satanizm
    Pawłościaństwo natomiast, dla mass to jest Magma Mater, papieże i tak dalej wszyscy wiedzą
    Ale wewnętrznie ten ruch Charyzmatyczny jest zakamuflowanym werbunkiem ludzi na czarowników którzy czynią cuda mocą demoniczną a ludzie nie sprawdzają i wierzą demonom
    Niektóre cuda (zamach na JP2 czy Fatima) można operacyjnie zrobić ale są też niewytłumaczalne cuda.
    Inaczej mówiąc, ja bym unikał tych ludzi z umiejętnościami paranormalnymi jak dżumy i wąglika. Jedną ręką wyleczą a drugą wrzucą inne paskudzctwa


    Widziałem nieco komentarzy dotyczących ziemi okręgu czy kuli
    Z tego co widzę to prawda (w większości elementach) nie jest taka popularna
    Skoro to Chrześcijaństwo zaakceptowało Darwinizm kiedy ówcześni naukowcy wyśmiali te bajki
    Ale w tych bajkach jest głeboki sens – wszystko wspak
    Zamiast Nefilimów są Neandertale, zamiast Stworzenia coś z niczego.

    Ostatnie zaćmienie księżyca miało być podobno gwoździem do trumny dla płaskoziemców i jakoś się nie udało
    Praktycznie nikt nie daje nam większych dowodów obalających bądź potwierdzających jedną z koncepcji
    Jedynie wyzwiska tam jeden Henia nawyzywal, podziwiam że Heniu nie wybuchnął 🙂
    Tam jeden to nawet Henia od ”zjebów” zabluzgał jakoś tam mam że zawsze chce podawać linki, czy zawsze warto ?
    https://www.wykop.pl/wpis/33925319/ej-co-to-za-zjeb-co-grozil-scifunowi-plaskaziemia-/
    [Edit – tu chodziło o jakiegoś innego gościa, oglądnąłem ten fragment]

    Swoją drogą ten cyrografer też jest dobry w te socjotechniczne klocki dlatego YT tak podkręca liczniki
    To oczywiste że jak się nie ma argumentów to stosuje się argument siły, cenzury i takie triki do ośmieszania
    Nie ma też sensu zawracać sobie głowy tj zniżać się do tego poziomu najlepiej robić swoje
    Po co się zniżać do poziomu w którym świat powstał sam z siebie miliardy lat temu a człowiek jest wyżej rozwiniętą skałą
    Nam się tłumaczy że Biblia jest księgą religijną pastuchów jakiegoś pustynnego jaszczura a z drugiej strony widać wylewającą się kontradykcję –
    Z jednej strony nam się mówi jak to Bóg ”Jhvh” jest okrutny ale z drugiej strony przecież to mity
    Pytanie czemu z taką gorliwością nie zwalcza się mitów greckich, zboczeństw Egipskich czy Arabskich przed-islamskich ?
    Podobnie Edom udający Izrael rości sobie prawo do ziemi danej przez Boga który rzekomo nie istnieje

    Nie przedstawia nam się większych dowodów a z tego co widzę jelity nie dały za wygraną
    ACTA 2 też za bardzo wprowadzić się nie da (całkowity ban jak w Korei) ale można zrobić tak:
    – Przerobić internet w syjonistyczną papkę, opłacić hordy hasbarowców i ośmieszać

    Coś czuję że ktoś tego pokroju jak Hoffmann zajmie się szczepionkami w stylu:
    – Tam nie ma aluminium
    – Szczepionki wszystkie pomagają
    – Antyszczpionkowcy kłamią są oszołomami

    Prawdę mówiąc to nie powinno się walczyć żeby szczepionek nie było
    Powinno się zrobić żeby nie były obowiązkowe i nie zawierały szkodliwych substancji
    Zresztą wieki temu nie było wielu chemikaliów i ludzie umierali głównie z wojen i z brudu…

    Z drugiej strony ciekawe że większość ma więcej pretensji do ”płaskziemcow”’ niż do ”rządów” które ich zawsze okradają…
    https://www.wykop.pl/tag/zbawieniecom/wszystkie/
    Śmieszne że podają wersje imion tylko z Tanachu albo z rabinicznych źródeł… Septuaginty unikają jak ognia i nie mogą jakoś pokazać dowodów.
    Mówi się że prawidlowa nazwa dla najlepszego przekładu to Septuaginta Duo, tylko dlaczego nazwa łacińska nie grecka ?

    Mówi się ponoć że nawet Biblia obala płaską ziemię phi

    Renesans jak się okazuje nie był epoką odrodzenia Biblii a odrodzeniem nauk okultystycznych (Bestii)

    Ciekawe że większość matematycznych obliczeń świadczących o Heliocentryzmie jest wzięte z Kabały, z kabały także wzięto Miliardy Lat, Kosmitów, wielki wybuch i tak dalej

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.