Wpis Nr. 58 – Wszędobylski Lahestan Kontra Wszędoeliminujący Katolistan


 

Apologia Nr. 53 – Wszędobylski Lahestan Kontra Eliminatus Slavus Katholicus

 

Wielka Lechia (Lahestan) – Prawdy i Półprawdy

 


 

 

Ostatnimi czasy w internecie aż huczy na temat Imperium ”Wielkiej Lehi”. Jest tam dużo prawdy o Słowianach jednakże upchnięto tam wiele kłamstw i bzdur.

Owszem historia Słowian jest mocno zagmatwana ale dlaczego niewielu stara się połączyć dzieje Słowian oraz Izraelitów (nie mylić z Żydami) ?

Jeżeli tak to Słowianie nie mogli się na tych ziemiach pojawić wcześniej niż w VIII wieku przed Mesjaszem. Jednakże Imperium Słowian (Lahów) jest bardzo możliwą opcją.  Lechitami byli także Czesi bowiem Polacy i Czesi byli braćmi.

Massageci i Kimmerowie byli prawdopodobnie Scytami czyli czymś w rodzaju Proto-Słowianami a więc prawdopodobnie trzonem narodów Izraelickich. Mnóstwo map pokazuje nam Słowian m.in na północnym Kaukazie a jak już dołączymy kroniki to dojdzie nam jeszcze słowiańska moc w Kartaginie, Indiach, Chinach itd.

Jednakże współczesna NIEnaUka wpiera nam że przyszliśmy z Syberii, oczywiście wydłużając wydarzenia w czasie o wieki i tysiąclecia.

Próbuje się także wmówić że są to (Izraelici prawdziwi) potomkowie ludów Perskich bądź Tureckich przy okazji dając wiarygodność Gazarom (Chazarom). A tak na prawdę ten lud nie mógł się pojawić wcześniej w Ojropie niż w II wieku po Isusie.

Jakoś w VI wieku Chazarowie zajęli mnóstwo terenów Słowiańskich w Azji (dzisiejsza Rosja, Ukraina, Krym). Jeśli ktoś nie uznaje Kimerów (Gimerów), Scytów (Saków) itd za potomków Izraelitów to wygląda ta osoba dośc nieładnie bowiem wspiera Chazarów, a ten lud jedynie się pod nich podszywa tak samo potomkowie Togarma i Heta chociaż ludy Tureckie ogólnie ukazują cechy typowo Jafetyckie a nie zaś Semickie (budowanie Imperiów, pomysłowość).

Przecież większość państw Tureckich, Arabskich, Murzyńskich itd powstało dosyć niedawno. Jedynie Turcja i Arabia Saudyjska istnieje dłużej, a także Syria jako jedno z najstarszych państw na świecie znane wtedy jako Aram Damasceński.

Przede wszystkim Słowianie są zdolni do ukazania swego pochodzenia jak i zdemaskować fałszywych ”braci”. Źródła anglojęzyczne nie za bardzo służą celom Słowiaństwa, i dlatego trzeba je ”przerabiać” na swoją słowiańską myśl.

Jeszcze inni dopatrują się w Scytach pochodzenia Węgierskiego także większość tych dochodzeń to głównie zgadywanka. Tak bardzo szatanowie chcieli pomieszać w rodowodach. Jednakże Polacy, Irlandczycy i Szkoci rościli sobie pochodzenie od Scytów. A może rzeczywiście Izraelitów jest więcej niż sądzimy, może z pół Miliarda ?

 

 

 

Postanowiłem w osobnym materiale omówić sobie tak zwaną Wielką Lechię

Moim celem nie jest atak na kogokolwiek czy atak na Słowian, chcę jednak wykazać kilka sprzeczności u jednych jak i u drugich

 

Jako że przekręty KRK omawiałem nie raz i jak wpływają przeróźne dogmaty na naszą podświadomość zdecydowałem się na odkręcanie bzdur zacnych Lechitów oraz Lehuitów.

 

Podstawowym kłamstwem jest mapka o nazwie Lechina Empire w kolorze niebieskim. gdzie znajdziemy przeogromne Słowiańskie Imperium w V i VI wieku.

 

Lechina Empire

 

Dlaczego brednia, oto poniżej prawdziwa mapa:

 


http://www.emersonkent.com/images/europe_east_roman_empire.jpg

 

Ale ludzie nadal łykają tę fałszywą mapkę zrobioną nieudolnie w photoshopie.

Mamy jednak na tej prawdziwej Słowian, Awarów. Nie jest tak źle bowiem te mapy unikają związku Scytów-Słowian-Wandalów-Kimerów i chyba Celtów Słowiańskich od Judy być może….

 

 

Nie muszę się ze wszystkim zgadzać

Co do pana Szydłowskiego, cóż mam podobnie zdanie że facet w wielu kwestiach opowiada niestworzone fantazje rodem z Disneya

https://www.youtube.com/user/rationalatheist100/videos

Facet w kwestii Lahestanu coś tam prawdziwego powie ale wiele z tego to są czyste fantazje

Nie ma sensu ale gdyby ktoś zrobił dogłębną analizę i powychwycał powiedzmy co najmniej 25% niedomówień, fantazji czy zwyczajnych kłamstw jak tu:

Gościu spalony…

Facet opowiada wiele niestworzonych bajek które na pierwszy rzut oka wchodzą niezauważalnie
Jak tu

Podczas szybkiej gadaniny więcej bzdur może podświadomie wejść do głowy, jednak podczas pisania takie baśnie trudniej przechodzą jako prawda objawiona.

Facet w wielu przypadkach nie przedstawia ani dowodów a jak już to manipulując nimi wybiórczo na swoją korzyść – czysta sofistyka

Tego pokroju ludzie strasznie lubią pokazywać nam te wersety aby udowodnić złe intencje Isusa

Mateusza 10:34 Nie mniemajcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.

Sanjaya podobnie robi i dlatego uważam tych ludzi za nie tylko kłamcowników ale manipulatorków. Klasyczne przykłady nieuczciwej argumentacji

Pach:
cały rodział mówi coś innego, no ale wycinając cytat możemy wszystko udowodnić
(1) I przywoławszy swoich dwunastu uczniów, dał im moc nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i uzdrawiali wszelką chorobę i wszelką niemoc.

(5) Tych dwunastu posłał Isus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie wkraczajcie i do miast Samarytan nie wchodźcie.

(6) Ale raczej idźcie do owiec, które zginęły z domu Izraela.

(7) A idąc głoście: Przybliżyło się Królestwo Niebios.

(8) Chorych uzdrawiajcie, umarłych wskrzeszajcie, trędowatych oczyszczajcie, demony wyganiajcie; darmo wzięliście, darmo dawajcie.

(26) Więc nie bójcie się ich; ponieważ nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani tajnego, o czym dowiedzieć by się nie miano.

(27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle; a co na ucho usłyszycie, ujawniajcie z dachów.

(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

Ten ”’straszny tekst” niekoniecznie mówi o naszych śmiertelnych wrogach a o członkach rodziny wymanewrowanych przez innych manipulatorów – polityków, księży i tak dalej którzy stosują przeróżne techniki hipnotyzowania stadem
Jeden napuści na wszystkich żydów, inny na protestantów, inny na islamistów
Jeszcze inny coś tam, i wystarczy że są w domu ludzie wymanewrowani przez takich Rydzyków, ale są też osoby które znają prawdę..a prawda jest zazwyczaj odrzucana, kontrowersyjna.

I chodzi właśnie o tę kontrowersję która ludzi poróźniła, można tu dodać to że wiele religii przedstawia nam Mesjasza błędnie – albo jako Boga, jako Horusa – mam na myśli Ekumenizm
Albo zwalcza w ten sposób manipulując cytatami

Z powodu masowej propagandy, opłacanej hasbary, Łowców Dusz i tak dalej następują rozłamy bo jedni wierzą w te kłamstwa a inni w tamte, a inni odrzuci kłamstwa…

I Biblia to zapowiadała tyle wieków temu olbrzymi zanik prawdy

Kultywowanie prawdy to ogromny wysiłek i dlatego Isus zachęcał aby znosić te trudności ale nie ”fachowcy” zapewniają nas że każdy naśladowca czy Chrześcijanin powinien sobie wystrugać drewniany iksik.

W przypadku tego pierwszego pana – chłop przedstawia głównie swoje opinie bądź bajki jako prawdę powrzechnie znaną i objawioną

Przykłąd

Z magami to jeszcze pikuś, lepsze dopiero później

Minuta 1:5
”Wszyscy historycy antyczni zgodnie twierdzą że świątynia żydowska w Jerozolimie w czasach Jezusa była świątynią Saturna”’

Tylko czemu żaden historyk tego nie odnotował
Owszem Biblia podaje że w pewnym okresie Izraelici zbuntowali się przeciwko Bogu i zaczęli wielbić Baala, Tammuza, Astarte, Heliosa i nawet Saturna, tak

Ano tak bo Sobota – Saturday
Bardzo pokrętna logika skupiona na mieszaniu czy wyłapywaniu pozornych sprzeczności
A Biblia nie mówi że Sobota czy Niedziela jest dniem Sabatu, mówi o dniu siódmym

A Kabała którą tak ci dwaj panowie zachwalają to zwykły satanizm jest a nie ukryta mądrości, hihi

Przewijam, czwarta minuta i dowiedziałem się że Paweł to Tercjusz
Nawet bym na to nie wpadł, co prawda są pewne związki Pawła z Szymonem Magiem czy Apoloniosem Z Tiany ale…

Podsumowując
Facet alternatywny ale radziłbym słuchać z przymróźeniem oka – po prostu wiedzieć co chcemy usłyszeć od tych osób
Szydłowski także miał epizody z piepszeniem głupot: http://www.proroctwa.com/rationalateist100.htm
W jednym filmie stwierdził że Szymon Mag to Piotr apostoł z którym walczył… Ale ja nie o tym

Podobało mi się jednak promowanie diety optymalnej (Kwaśniewskiego) bo to niszczy propande New Age i mass mendiów które zwalają winę za nasze złe zdrowie na białko i cholesterol
A tu wychodzi że jednak trutki, chemikalia, węglowodany

Jak widać Pierdziaja zwalczą dietę Kwaśniewskiego, pytanie jeśli ta dieta jest niezdrowa to dlaczego jak to Saruman twierdzi satanistyczny świat promuje wegetarianizm ?

Media zwalają winę otyłości na tłuszcz tymczasem przyczyną chorób są fast foody, węglowodany.

Kiedyś podesłałem ten film na innym blogu 🙂 Czyli Pierdziaja jest zapoznany z tymi samymi materiałami co ja,

Jedna różnica, ja nie przeinaczam wszystkiego na opak [[https://www.youtube.com/watch?v=xJRbJWpyy7g]]

Więcej o diecie optymalnej:

http://zbawienie.forumotion.com/t94-wegetarianizm-a-slowo-boga

http://zbawienie.forumotion.com/t294-atak-na-biblie-czyli-klamstewka-moniki

http://zbawienie.forumotion.com/t32p50-zdrowe-odzywianie

http://www.domzdrowia.pl/artykul/jedz-mniej-weglowodanow-a-bedziesz-zdrowszy-1346

Click to access kwasniewski_dieta_optymalna.pdf

Jeszcze inna kwestia to Kabała:

Prawdziwa Kabała jest przekazywana drogą oralną w formie róźnych alegorii
Jeszcze lepiej – Hermetyzm + Kabała
https://en.wikipedia.org/wiki/Hermetic_Qabalah
https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Kabbalah

Jeszcze jedno, to nie Izraelici a Edom wyznawał Kabałę, Czary i tak dalej
Izraelici z czasem przejęli te chore praktyki – szczyt satanizmu w Judzie przypadł za rządów króla (uja) Manassesa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Manasses_(kr%C3%B3l_Judy)

2 Księga Kronik 33:
(1) Manasses miał dwanaście lat, gdy objął władzę królewską, a pięćdziesiąt pięć lat panował w Jeruzalemie.

(2) Czynił zaś to, co złe w oczach Pana, według ohydnych zwyczajów narodów, które Pan wytępił przed synami izraelskimi.

(3) Z powrotem pobudował świątynki na wyżynach, które zburzył Hiskiasz, jego ojciec, wznosił też ołtarze dla Baalów i sporządził aszery, oddawał pokłon całemu zastępowi niebiańskiemu i służył mu.

(4) Zbudował także ołtarze w świątyni Pana, o której Pan powiedział: W Jeruzalemie będzie przebywać imię moje na wieki.

(5) Nabudował też ołtarzy dla całego zastępu niebieskiego w obydwu dziedzińcach świątyni Pana.

(6) On nawet swoich synów oddał na spalenie w Dolinie Syna Chinnomowego, oddawał się wróżbiarstwu, czarom i gusłom, ustanowił wywoływaczy duchów i wróżbitów, wiele złego czynił w oczach Pana, drażniąc go.

(7) Postawił też posąg rzeźbiony, który kazał sporządzić, w świątyni Bożej, o której Bóg powiedział do Dawida i do Salomona, jego syna: W tej świątyni i w Jeruzalemie, które wybrałem spośród wszystkich plemion izraelskich, umieszczę imię moje na wieki

(8) I nie dopuszczę, aby noga Izraela ustąpiła z tej ziemi, na której postawiłem ich ojców, jeżeli tylko będą ściśle wykonywać to wszystko, co im przykazałem przez Mojżesza zgodnie z całym zakonem, z przykazaniami i ustawami.

(9) Lecz Manasses zwiódł Judę i mieszkańców Jeruzalemu, tak iż postępowali gorzej niż na rody, które Pan wytępił przed synami izraelskimi.

(10) Pan przemawiał do Manassesa i do jego ludu, lecz oni na to nie zważali.

(11) Wówczas Pan sprowadził na nich dowódców wojska króla asyryjskiego i ci pochwycili Manassesa hakami, skuli dwoma spiżowymi łańcuchami i uprowadzili do Babilonu.

Dlaczego Bóg wykonał wyrok na Izraelitach ?
Ponieważ olali Przykazania…. Miłuj Boga i Bliźniego

Hmmm, Magia nierozerwalna z dogmatem nieśmiertelności duszy ?
Tymczasem dusza która grzeszy umrze.

 

Co Lehickiego satanizmu:

Zobaczmy jak czczono tego którego symbolem był czarny księżyc

https://www.slawoslaw.pl/ofiary-z-ludzi-we-wspolnotach-slowianskich/

”Przypuszcza się, że zwyczaj nadziewania głowy na pal bądź włócznię odciętej głowy miał na celu oddanie czci bóstwu uranicznemu, w tym wypadku Radogostowi – pomorskiemu bóstwu wojny, które m.in. Aleksander Gieysztor utożsamił z ogólnosłowiańskim kultem Peruna”

http://szuflada.net/perun-wladca-nieba-i-mieszkaniec-lasu/

Najstarszy dąb w lesie uważano za ziemską siedzibę Peruna. Dla Słowian był to dom boży, modlono się do niego, składano ofiary, proszono o dobrą pogodę i deszcz. Oznaczonego drzewa nie można było ścinać, kaleczyć i znieważać. Odbywały się tu najważniejsze uroczystości danej wsi, a resztę okolicznych dębów „odwiedzano” gremialnie w trakcie pochodu z okazji wiosenno-letniego święta zwanego zavetina.

Perun ma swoje miejsce w kosmologii słowiańskiej. Jest bóstwem, które panuje w niebiosach. Znajduje się „na górze”, podczas gdy przeciwnik porusza się na ziemi, uprowadza bydło, a sam chowa się pod skałą, drzewem, ukrywa pod postacią człowieka lub zwierzęcia. Nieprzyjaciel ów zostaje pokonany piorunem lub młotem i zmuszony jest zejść pod ziemię. Z nieba spada deszcz i następuje oczyszczenie atmosfery.

 

Parodia a nie bóstwo, kolejny Zeus Taranis dupcyngier. Słowianie nie byli święci i za to zostali wygnani z ziemi świętej

 

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=129327

W X wieku perski podróżnik i obieżyświat Ahmad ibn Rustah opisał obrzędy pogrzebowe słowian wschodnich, wraz ze szłożeniem ofiary z młodej niewolnicy. Świętosław w czasie wojen z Bizancjum miał składać w ofierze więźniów zgodnie z wierzeniami i tradycjami przodków [43] Zgodnie z przekazem Powieści Lat Minionych (autorstwa Nestora), jeńców wojennych poświęcano głównemu bóstwu Słowian, Perunowi. Dowody archeologiczne sugerują że praktyki te mogły być częste i rozpowszechnione, sądząc z grobów masowych zawierających spopielone fragmenty ciał większej liczby osób [42]. Na terenie wschodnich Słowian, ofiary z ludzi były zakazane po chrzcie Rusi przez księcia Włodzimierza I w latach 980-tych. [ 44 ]

 

http://pl.mitologia.wikia.com/wiki/Perun

. I składali im ofiary, nazywając ich bogami, i przywodzili syny swoje i córy na ofiarę biesom[1] plugawili ziemię ofiarami swymi. I splugawiła się krwią ziemia ruska i wzgórze to[2][…]

[…] I począł władać Włodzimierz w Kijowie sam jeden, i postawił bałwany na wzgórzu za dworem teremnym: Peruna drewnianego z głową srebrną i wąsem złotym, i Chorsa

Dadźboga i Strzyboga, i Simargła, i Mokosza

 

— Powieść minionych lat; autor: Nestor[3]; str. 77; „O pogańskim życiu Włodzimierza”

 </

 

 

 

 

Ale są też pozytywne aspekty świadczące na korzyść Słowian

 

 

No właśnie, naszą historię tworzyły narody obce – Niemcy (jako Święte Cesarstwo Rzymskie), Habsburgowie (czyli znowu ci sami), Moskwa (czyli znowu panujący niemcy) i…. Watykanus.

Czy można wierzyć ludziom którym interesy obcego ludu czyli Słowian są wysoce nie na rękę ?

Jeśli dzisiaj ten sam pomiot gwarantuje nam ściek intelektualny w postaci licznych teorii – Wielki Wybuch, Darwnizm, Miliardy Lat Stwarzania,

I większość tych rzeczy nie bierze się z Biblii czy z faktów a z Wiedzy Tajemnej jak… Kabała.

Nie da się iść postępowo do przodu wierząc że się jest pradzieckiem stały z przed miliardów lat.

 

I skoro dzisiaj jest taka degrengolada i wszechobecna niewiedza to czy w starych czasach mogło być lepiej w czasach nieczytatych i niepisatych chłopów ?

Teoretycznie można było manipulować do woli skoro Rzym trzymał rękę na pulsie a większość piśmiennych była przedstawicielami woli Rzymu, inaczej mówiąc pracowali dla papieży.

Skoro dzisiaj wiemy o licznych fałszerstwach z tej epoki, czy nie było ich jeszcze więcej ?

Hmm,,

Dlatego tak dużo informacji dociera do tego świata, mam na myśli Lahestan, Edom itd.
Dlaczego tamten świat kolonizujący nasz świat chce abyśmy wiedzieli na temat Lehii, Scytach, Harwatach ?
Coś czuję że wiele tych tematów z ziemią okręgiem włącznie będzie użyte przeciwko Bogu.

Że Grigori (Aniołowie) będą chcieli zgrywać tych dobrych, zakasują paru bandytów i nastanie Nowy Złoty Wieki, Era Wodnika czy jak kto chce.

Dopiero teraz dowiadujemy się o związkach Słowiano-Aryjskich, o Swastyce/Swarożycy pojawiającej się niemalże we wszystkich kulturach.
Nie wiem czy Aryjczycy to Izraelici czy może Tytani i brudasy genetyczne pozujące na lud Boży. Himmlerowi i jego pieskowi Adolfowi bym nie ufam kiedy okazało się że geny ”Germańskie” posiada kilka procent Niemców. Reszta to Celtowie.

Manipuluje się nam słowem Elohim gdzie raz to słowo oznacza ”Bogowie” a innym razem jednego Boga Stworcę… Biblii ani słowa nie ma napisane że Abraham, Hiob, Henoch, Noe, Izaak, Set wielbili wielu bogów.

Usiłuje nam się wmówić że Izraelici nazywani fałszywie Żydami (czyli Edom) przynieśli Monoteizm z Egiptu… a w sumie to mity.
Wiadomo od dawna o planach ukazywania fałszerw w niedalekiej przyszłości aby pokazać jak to wszyscy się mylili a stworzyli nas Archonci, Bogowie Olimpijscy, Annunaki, Panowie Z Agarthy… czyli diobeł.

Dla tych ludzi każdy starożytny mit, każdy tekst opisujący podobne wydarzenia jest o wiele więcej warty niż tysiące manunskryptów Biblijnych. Wystarczy sobie porównać oba źródło.

Przerzucając się z Biblii na mity praktycznie spadamy w dół pod względem artystycznym, poetyckim, prawdomówczym itd. Nawet nie znamy autorów tamtych mitów np. Epos O Gilgameszu, Enuma Elisz, Poemat o cierpiącym sprawiedliwym

Co nam mówi żydopedia (oficjalne źródło o tym trzecim):
”Poemat o cierpiącym sprawiedliwym człowieku czy Babiloński Hiob nawiązują do ogólnej treści utworu, choć analogia zawarta w ostatnim z nich jest nieadekwatna: mimo iż treść poematu poświęcona jest problemom nieszczęść i cierpienia, podobnie jak Księga Hioba, babiloński utwór nie dorównuje biblijnemu pod względem głębi duchowej.”

Żaden z tych tekstów Bliskowschodnich czy Dalekowschodnich czy Egipskich nigdy nie dorównywał Biblii ponieważ te mity były poddawane cenzurze.
Po drugie Biblia ostro potępia kult Bohaterów owych mitów a także zajmowanie się czarami czy składaniem dla nich. Kult Bogini Matki (Jeremiasz rozdziały 7 i 44) oraz Kult Słońca w oczach Stwórcy jest uznany za coś ohydnego (Ez 8:16).
Izraelici zostani ukarani przez Boga przede wszystkim za kult Solarny i pogaństwo masowo uprawiane przez ludy Egiptu i Syropalestyny.

Zauważmy że krytykuje się przede wszystkim Biblię i Chrześcijan. Czy ci ludzie z podobnym zapałem krytykują…. satanizm, okultyzm, religie wschodu, spirytyzm, New Age ?
Dostaje się oczywiście Żydom ale za ich rzekome autorstwo Biblii i przestrzeganie 613 Przykazań.

Sama Biblia pokazuje że Bogu nie chodziło wcale o eksterminację ludzkości. W trosce o swoje dzieci musiał zainterweniować jako dobry Ojciec. Zauważmy że z ludów Kananejskich jedynie Gibeonici postanowili w pokorze zmienić swój styl życia ratując przy tym swoje życie.

Występuje tam protestanckie słowo zbór. Zamienić w myślach na zgromadzenie i będzie dobrze 🙂

Księga Jozuego 9:
(1) A gdy usłyszeli o tym wszyscy królowie, którzy mieszkali z tamtej strony Jordanu, w górach i na nizinach oraz na całym wybrzeżu Wielkiego Morza aż do Libanu, więc Chetejczycy, Amorejczycy, Kananejczycy, Peryzyjczycy, Chiwwijczycy i Jebuzejczycy,
(2) Połączyli się, aby jednomyślnie podjąć walkę z Jozuem i z Izraelem.
(3) Lecz mieszkańcy Gibeonu, usłyszawszy o tym, jak Jozue postąpił z Jerychem i z Aj,
(4) Postanowili także użyć podstępu. Wybrali się w drogę, zaopatrzeni w żywność, wzięli z sobą stare worki na swoje osły i stare, popękane i połatane łagwie na wino,
(5) Włożyli na swoje nogi zdarte i połatane sandały, a na siebie zniszczone szaty; wszystek zaś ich chleb na drogę był suchy i pokruszony.
<strong>(6) I przyszli do Jozuego do obozu w Gilgal i rzekli do niego i do mężów izraelskich: Przybyliśmy z dalekiego kraju, zawrzyjcie więc z nami przymierze.</strong>
(7) A mężowie izraelscy odpowiedzieli Chiwwijczykom: Może mieszkacie wpośród nas, jakże więc mamy zawrzeć z wami przymierze?
(8) Oni zaś rzekli do Jozuego: Sługami twoimi jesteśmy. A Jozue rzekł do nich: Kim jesteście i skąd przybywacie?
<strong>(9) Oni odpowiedzieli mu: Z bardzo dalekiej ziemi przybyli słudzy twoi dla imienia Pana, Boga twego; słyszeliśmy bowiem wieść o nim i o wszystkim, co uczynił w Egipcie;</strong>
<strong>(10) I o wszystkim, co uczynił obu królom amorejskim z tamtej strony Jordanu, Sychonowi, królowi Cheszbonu, i Ogowi, królowi Baszanu, który mieszkał w Asztarot.</strong>
(11) Rzekli więc do nas nasi starsi i wszyscy mieszkańcy naszej ziemi: Weźcie z sobą żywność na drogę i wyjdźcie na ich spotkanie, i powiedzcie im: Jesteśmy waszymi sługami, zawrzyjcie więc z nami przymierze.
(12) Ten chleb nasz był jeszcze ciepły, gdy zaopatrywaliśmy się weń w domach naszych na drogę, wyruszając do was, teraz zaś jest już suchy i pokruszony.
(13) Te łagwie na wino, które były nowe, kiedy je napełnialiśmy, są oto popękane; te szaty nasze i sandały są zdarte z powodu bardzo dalekiej drogi.
(14) Wtedy mężowie izraelscy przyjęli nieco z ich żywności na drogę, ale wyroczni Pana nie pytali.
<strong>(15) Jozue zawarł z nimi pokój i przymierze, że zachowa ich przy życiu, a przełożeni zboru im to zaprzysięgli.</strong>
(16) Ale w trzy dni po zawarciu z nimi przymierza dowiedzieli się, że są z bliska i że mieszkają wśród nich.
(17) Wyruszyli więc synowie izraelscy i trzeciego dnia dotarli do ich miast; a miastami tymi były: Gibeon, Kefira, Beerot i Kiriat-Jearim.
(18) Synowie izraelscy nie pozabijali ich, ponieważ przełożeni zboru zaprzysięgli im to na Pana, Boga Izraela. Cały zbór jednak szemrał przeciwko przełożonym.
(19) Wtedy rzekli wszyscy przełożeni do całego zboru: Zaprzysięgliśmy im to na Pana, Boga Izraela, i teraz nie możemy ich tknąć.
(20) Lecz to im uczynimy, skoro pozostawimy ich przy życiu, aby nie spadł na nas gniew z powodu złożonej im przysięgi.
<strong>(21) Powiedzieli im więc przełożeni: Pozostaną przy życiu, lecz będą rąbali drzewo i nosili wodę dla całego zboru, jak powiedzieli im przełożeni.</strong>
<strong>(22) Jozue przywołał ich i rzekł do nich: Dlaczego oszukaliście nas, mówiąc: Jesteśmy z bardzo daleka, skoro mieszkacie wpośród nas.</strong>
(23) Będziecie więc przeklęci i nigdy nie zostaniecie zwolnieni od rąbania drzewa i noszenia wody dla domu mojego Boga.
<strong>(24) A oni odpowiedzieli Jozuemu: Słudzy twoi dowiedzieli się jako o rzeczy pewnej, że Pan, Bóg twój, nakazał Mojżeszowi, słudze swemu, oddać wam całą tę ziemię i wytępić wszystkich mieszkańców tej ziemi przed waszym nadejściem. Baliśmy się więc bardzo z waszego powodu o nasze życie i tak postąpiliśmy.</strong>
(25) Otóż teraz jesteśmy w twoim ręku; co ci się dobrym i słusznym wydaje, aby z nami uczynić, to uczyń.
<strong>(26) Tak im też uczynił: wyrwał ich z ręki synów izraelskich i ci ich nie zabili.</strong>
<strong>(27) Ale Jozue przeznaczył ich w tym dniu do rąbania drzewa i noszenia wody dla zboru i dla ołtarza Pana aż do dnia dzisiejszego w miejscu, które miał wybrać.</strong>

 

Najwięcej wśpólnego ze Słowianami i Izraelitami mieli tzw. Scytowie czy może.. Szczytowie ? Hariowie ? Harwaci ?
Jak wiemy tereny Scytii to obszary nazywane również Lahestanem – tam udali się Izraelici. Biblia mówi że Izraelici zostali wygnani za naśladowanie zwyczajów ludów Kananejskich z wampiryzmem włącznie. Swastyki (Krzyże), Czarne i Białe Słońce oraz Mandale stały się ich symbolami.

O składaniu ofiar to już Tacyt pisał w kronikach ale współcześnie nie mówi się że Kanibalizm to Kanaan-Baalizm.
Paradoksalnie starożytne informacje zawierają więcej prawdy niż współczesne internetowe.
Z czasem Izraelitów ”przywitały” inne ludy: Jafetyci z domu Togarmy, Aschanaza oraz Kananejczycy.

Nam się mówi że rzekomo Gog i Magog to Rosja, Scytowie to pierwszy lud po zniszczeniu Zigguratu Nemroda, Kimmerowie to Jafetyci itd. Albo określa się białych jako Jafetytów albo całkowicie neguje się Jafetytów. Równie dobrze mogły być dwa ludy o nazwie – Kimmerowie, Scytowie (Iskuza/Saka zapisani w Perskich i Asyryjskich tabliczkach). Izraelici mogli być uznawani za owe ludy Jafeta które przyszły lata po nich do Lahestanu. Proste ? Możliwe.

Izraelici związali się z niektórymi ludami Jafeta z czasem przyjmując ich wierzenia i obyczaje.
Słowianie jak widać byli i nadal są ludem wojowniczym i brutalnym ale honorowym. Okrucieństwo ? Tak, potrafili niszczyć całe miasta. Podobnie czynili Izraelici z Kanananejczykami, podobnie czynili Słowianie nazywani w kronikach dzikusami.

Czytając wpisy i oglądając filmy o tematyce Lechickiej ale Antybiblijnej widzę wyraźniej iż lud Słowiański wcale nie mądrzeje a…. głupieje.
Cel promowania Lechii jest banalnie prosty..
Jak działa pułapka na myszy ?

Aby zwabić przeciwnika, podrzuca się mu przysmak, ser a w tym przypadku mówi się wiele pozytywnego o Słowianach jacy to z nas Lehici byli. Ujawnia się wiele elementów prawdy:

Medycyna naturalna, Syfonizm, System NWO, WTC (kiedyś), Foliarstwo. Mocno podpadają mnie ci co atakują Biblię i Koran a promują Płaską Ziemię – sprzeczna sprzeczność.
Tą trucizną jest zachęcanie do…

Są dwie strony ”satanizmu”biała magia i czarna magia ale to nadal jest czarowanie. Nie można promować dwóch stron jednocześnie dlatego aby promować drugą stronę medalu (wróżbiarstwo, czary, kult bestii) to trzeba zaatakować ciemną stronę.

Aniołowie mogą się kiedyś pokazać jako wybawcy a kozłami ofiarnymi będzie Mainstream Główny Nurt. Zamiast fałszywego Chrześcijaństwa Słowianie dostają jeszcze gorszy formę – Lechicki Okultyzm.

Pod pozorem mówienia prawdy będzie usuwać się Boga z ludzkich umysłów mówiąc że Bóg jest w nas, mamy być Chrystusem dla siebie (Albert Pike) albo jesteś Bogiem.

Co ciekawe nie mają nic do Peruna, Swaroga czy jakiegoś Zeusa… ale Bóg Wszechmocny bardzo im nie odpowiada!
Bóg satanistą bo zabrał ludziom owoce Edenu ale przecież to nieprawda.

 

Cóż, z wielu źródeł wynika że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu ponieważ Rzym ma dostęp do:

  • Informacje – Biblioteka Watykańska
  • Informacje współczesne – spowiedź
  • Finanse – czy ktoś słyszał o długach Watykanu ?
  • Kontroli Seksualności – celibat
  • Media – nie krytykuje się swoich mocodawców, jak już to albo w sposób ateistyczny
  • Władza – głównym celem jest przeniesienie stolicy z Rzymu do Kanaanu
  • Wiedza Tajemna – Hezuici, Dialektyka

A skoro Słowianie są tak dręczeni to oznacza że jesteśmy najwyraźniej trzonem narodu Wybranego Sławnych Ludzi Obietnicy Biblijnego Izraela!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.