Wpis Nr. 46 – Przewidywanie Czasów Ostatecznych

 

Obecna wersja jest pozbawiona wstępu, zakończenia oraz wsparcia wersetowego

 

 

Postaram się poniżej omówić czy raczej wypisać kilka możliwości jakie możemy się prawdopodobnie spodziewać w niedalekiej przyszłości zarówno ze strony zła jak i dobra.

Ze strony diabła możemy się z pewnością spodziewać przeróżnych prób masowego oszukiwania tłumów poprzez projekty typu Haarp czy Blue Beam

Trochę dziwne że są te projekty nazywane ultra tajnymi a jednak mnóstwo stron internetowych o nich mówi to znaczy że nie są one takie tajne i najwyraźniej ”ktoś” bardzo chce żebyśmy te informacje poznali.

Oznacza to że nie wszystkie tajne informacje można ukryć i pewna ilość z tego zostanie używa przeciwko Bogu, jak ?

Powiedzmy przybędzie prawdziwy Mesjasz a Bestia powie że jest projekt Blue Beam

A według proroctw wynika że pojawią się liczne znaki na niebie i na ziemi a także plagi dla mieszkańców ziemi, i niestety będą tacy którzy wybiorą w pełnej świadomości diabła

Księga Joela 3: (3) I ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu. (4) Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana.  (20) Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask.

2 Księga Ezdrasza 16 (19) Oto głód i plaga, ucisk i udręczenie wysłane jako baty dla skorygowania ludzi. (20) Jednak pomimo tego wszystkiego oni nie odwrócą się od swych nieczystości, ani nie będą zawsze świadomi tych batów. (21) Oto zaopatrzenie będzie takie tanie na ziemi, że ludzie będą myśleć, że pokój jest dla nich pewny i wtedy nieszczęścia powstaną na ziemi.

Objawienie Jana 6: (12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew, (13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie; (14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.

 

Siły Bestii mogą nam wmówić że te znaki nie są działaniem Boga a tak zwanych Illuminatów bawiacych się w Blue Beam.

Ponadto w zależności od tego czy zostanie obalony Heliocentryzm siły anielskie mogą wykorzystać dwie tezy aby zataić kwestię 144 tys Izraelitów:

 • Dogmat Porwania czyli kidnappingu wybranej chrześcijańskiej grupy do nieba a resztę do piekła. Większość Chrześcijan uznaje ten rodzaj tortur.
 • Dogmat Kosmitów, którzy przecież od dawna porywają ludzi na eksperymenty a dzisiaj to robią oficjalnie i chcą nas pożreć. Zatem Syjoniści czy Illuminaci zostaną wystawieni jako kozioł ofiarny a następnie Bóg… Nie bez powodu jesteśmy masowo torpedowani propagandą złych zielonych wielkoocznych intergalaktycznych zboczonych sadystycznych ufiaków.

 

Jest nieco zamieszania ponieważ istnieją co najmniej dwie grupy upadłych aniołów:

 1. Upadli aniołowie zamknięci w Tartarze (Otchłani) czy jak kto woli w Agartcie
 2. Upadli aniołowie mający dostęp do Nieba

 

 

Blue Beam czyli błękitny strumień inaczej mówiąc ma na celu za pomocą hologramów czy innych tajnych technologii ukazać nam setki (fałszywych) manuskryptów wmawiającym nam jak bardzo byliśmy w błędzie, przykład:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_%C5%BCony_Jezusa

Tego typu rzeczy mają nakierować nas na religię New Age czyli stare kłamstwa.

 

Jest także wysokie ryzyko ukazania nam fałszywego Mesjasza nazywanego przez świat Antychrystem
Istnieją także próby odbudowania III Świątyni Jerozolimskiej, jednakże większość tych rzeczy jest oparta albo na skażonych tekstach (Tanach) albo na fałszywych proroctwa (Paweł, Nostradamus, Cayce)

Z pewnością będzie się nas oszukiwać propagandą gości z komosu których nazywam żartobliwie kusmitami albo zaginioną cywilizacją z wnętrza ziemi inaczej mówiąc z Agarthy.
Do pierwszej tezy potrzebny jest Heliocentryzm a do drugiej Uranocentryzm
W każdym razie według proroctw biblijna Bestia która zniszczy Babilon Wielki musi się nam w jakiś sposób ukazać

Możemy być pewni zmasowanej akcji wszelkich agentów dezinformacji bądź tak zwanych Łowców Dusz którzy mają na celu zachęcić do kontaktów z demonami.

 

Możemy spodziewać się gróźb cenzury źródeł mniej zależnych np. ACTA 2
Albowiem cenzura jest ostrzem przeciwko prawdzie, jest oznaką tego że coś tam się mocno burzy
Cenzura czyli ukrywanie niewygodnych pytań jest oznaką kłamstwa a więc konspiracji a konspiracje stanowią fundament Systemu NWO

 

N W O 

A czym jest właściwie ten New World Order ?
NWO ma dwa aspekty – wewnętrzny i zewnętrzny
Zewnętrzny aspekt jaki widzimy to propaganda gender, zresztą w wielu filmach są pokazywani szaleńcy którzy dążą do redukcji populacji by ocalić ziemię itd.

Inaczej mówiąc walka z tak zwaną normalnością
Przykład tegóż NWO znalazłem w Listach Pawła
https://cyryl27.wordpress.com/2015/12/06/pawel-promuje-mieszanie-ras-i-narodow/

I ten aspekt zewnętrzny ma także dwa aspekty:
Zewnętrzny – aspekt polityczny
Wewnętrzny – aspekt religijny, pranie mózgu

Natomiast ten całkowicie wewnętrzny cel systemu NWO jest mało poruszany ponieważ podaje się ogólnie kilka porozrzucanych niepowiązanych ze sobą puzzli jak ”Illuminaci” ”Masoni” ”NWO”

Najcześciej w sposób straszący by nabierać wielu poszukiwaczy pradawnej wiedzy
Lecz ukrytym celem NWO nie jest stworzenie utopijnej cywilizacji opartej na pokoju i miłości i nowej konstytucji a na walce przeciwko Bogu na całego.

Owy diaboliczny plan III Wojen wyjawia iż boskie duchy formujące Chrześcijaństwo to demony, a więc i ta religia jest doktrynalnie wroga Bogu, jeśli większość nauk pochodzi z dzieł zakłamanych ludzi albo tak zwanego apostoła Pawła.

I nawet te grupy odrzucający naczelną sektę na tym świecie często radykalizują się ale w kierunki listów Pawla albo kolejnego Lutra a nie do Boga.

Słowa Boga i Przykazania zostały całkowicie odrzucone na rzecz dogmatu Nowego Przymierza związanego z prawem łaski i uniwersalnej miłości, a więc bezprawia w ładnie zapakowanym cukierkowym pudełku .

Niestety wielu fałszywych pasterzy wpuszcza wiele fałszu świadomie w stronę ludzi normalnych, acz przyzwyczajonych do fałszu czyli nieświadomych.

Paweł ”apostoł” poprzez promowania równości nacji anuluje słowa Boga dotyczące obietnic błogosławieństw oraz przyszłego zjednoczenia ludu Bożego, a wiec nie mam mowy że nie znał proroctw.

On je dobrze znał dlatego odwrócił prawdę do góry nogami zachęcając między innymi Lud Obietnicy do mieszania swoich genów a jak wiadomo przez zmiksowane geny oryginalność genów zanika.

Wiele źródeł ukazuje nam powolne wypełnienie się planu Alberta Pike’a który przewiduje zniszczenie zarówno Syjonizmu jak i Islamu w tym niezdecydowanie ze strony Chrześcijaństwa – bo z jednej strony Syjonizm jest zły ale pastorzy mówią żeby wspierać [kananejski] Izrael a Islam to terror. Jeszcze inni na zasadzie antyteza zachęcają do miłowania wszystkich religii i przyjmowania nachodźców.

Niewielu daje sensowne rozwiązania, przecież można zrobić porządek w tych krajach dosłownie raj.
Kaddafi, mason czy nie mason pokazał że z wioski można stworzyć dobrze prosperujące się państwo liczące się na arenie międzynarodowej.
Jak się chce to wszystko się da zrobić ale nie chodzi o dobrobyt czy o zniszczenie ludzkości bo tak

Celem jest zrobienie Bogu jak największej przykrości poprzez zdegenerowanie ludzkości, i najwierniejsze narzędzia pójdą na pierwszy ogień

Sami wrogowie Boga nie mają jaj i oto co czynią w przypadku Boskiej Interwencji, dlatego zaczepiają słabszych

Objawienia Jana 6: (15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, (16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie, (17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?

 

Podsumowując jakie są plany Grigori czyli zbuntowanych aniołów ?
Poniższa lista zawiera kilka możliwych opcji zarówno Babilonu jak i Bestii

 

 • Sprowadzenie Muzułmanów, Islamistów, Banderowców, Ukraińców do Europy – realizacja planu 3 Wojen Światowych
 • Podsycanie nastrojów antysemickich (nie chodzi o to czy słuszne czy nie, generalnie celem jest ośmieszanie poszukiwaczy prawdy i podsycanie do prowokacji)
 • Demoralizacja, Błędne definiowanie pojęć (np. Medytacja, Hipnoza, )
 • Blue Beam, Hologramy, Haarp – ukazywanie fałszywego mesjasza czy siebie jako niewinnych obrońców ludzkości
 • Ukazanie tychże istot jako = Kusmici, Annunaki, Bogowie, goście z wnętrza ziemi,
 • Zwalanie brudów na jedną z grup
 • Ukazywanie wiele elementów prawdy
 • Walka Z Bogiem bezpośrednia (nazywanie Boga satanistą) i pośrednia (Darwinizm) poprzez promowanie kłamstw.  Można się spodziewać ataków na fundamenty Biblii. Fachowcy typu NasRa nie mówia nam wprost że Boga nie ma według nich. Pokazują nam że np. Biblia to mity pastuchów, że nie ma sprzeczności pomiędzy Ateizmem, Darwinizmem a ST. Że Sodoma i Gomora zostałą zniszczona przez meteoryty itp. Przedstawia się swoją ateistyczną interpretację Biblii, zresztą kto czytał trochę o New Age, Atlantydzie to powinien widzieć jak bardzo chce nam się pokazać Boga jako Anunnaki, a resztę jako mity itd. Religie ogólnie wspierają Pawła, kłamliwy dogmat o piekle i kłamliwy dogmat o porwaniu/uprowadzeniu do nieba daną grupę religijną. Protestanci mają te swoje zbory… Tumany nierozumieją że to co się dziś nazywa Kościół pierwotnie znaczyło wspólnotę a nie świątynie, czyli Współnota Mesjańska jest najlepszym określeniem, żadnych kapłanów czy rytuałów nie było.
 • Promocja Ekumenizmu, New Age
 • Podrzucanie kolejnych wilków w owczej skórze
 • Zaśmiecanie poprzez Hasbarę
 • Proponowanie pomocy w postaci kontaktów z demonami
 • Złoty Wiek
 • Próba realizacji zfałszowanych proroctw Biblijnych czy raczej tekstu Tanachu

 

Generalnie siły diabelskie najpierw wykreowały fałszywe proroctwa na przykład Pawła proroctwa dotyczące Antychrysta w III Świątyni

Zapomniałbym, istnieją dwie grupy i jedna jest to jest tak zwany Mainstream z tymi Obamami, Franciszkami i inną lewizną na czele
Lecz ta druga grupa jest praktycznie nieopisywalna i ta grupa jest to Biblijna Bestia mająca zniszczyć Wielką Nierządnicę i Babilon Wielki
I ta druga druga ”Druga Fala” ma na celu ukazywać wiele prawdy o obecnym systemie ale po to żeby nas wpuścić w maliny
Według proroctw Therion (Bestia) jest kontrolowana przez Rzym…

 

Wielką Nierządnicę uznaję jako kontynuację Rzymu w aspekcie Religijnym, wewnętrznym czyli pozornie nie wpływającym na losy ziemi

Babilon Wielki uznają jako kontynuację Rzymu w aspekcie Politycznym, zewnętrznym czyli to co obecnie możemy zauważyć

Konkretnie jako Babilon Wielki generalnie zaliczam przede wszystkim Anglię i USA, a także Francję, Niemcy, Belgię, Hiszpanię, Argentynę… generalnie UE, ONZ i tak dalej.

Jednakże najlepszym chłopcem od brudnej roboty jako kraj było Emperium Brytyjskie czyli mistrzowie bicia bidoków z małymi zabójczymi rurkami. Do tego byli najlepsi.

https://jackcaleib.com/medium/1212e4aa

Od 20 minuty, zresztą

 

 

 

A Jakie Są Zatem Plany Stwórcy ? 

Największym kłopotem jest ustalenie chronologii wydarzeń na podstawie ksiąg prorockich (Jan, Daniel, Jeremiasz, Izajasz, Zachariasz).

 

Objawienie Jana 6:

(1) I widziałem, jak Baranek zdjął pierwszą z siedmiu pieczęci i usłyszałem głos jednej z czterech postaci, donośny jak grzmot, mówiący: Chodź! (2) I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać.

Tutaj nie chodzi dosłownie o czterech Horsemanów (Głód, Wojna, Śmierć, Zaraza) ponieważ są symbole pewnych zjawisk. Biały koń jest zapewne symbolem czystości (kapłaństwa) ? , łuk znaczy precyzja i skuteczność a korona jest symbolem władzy…. Papież ? 

 

(3) A gdy zdjął drugą pieczęć, usłyszałem, jak druga postać mówiła: Chodź! (4) I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz.

Tutaj jest alegoria zapowiedzi przyszłych wojen i konfliktów – Plan III Wojen

(5) A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. (6) I usłyszałem, jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.

Kryzys Gospodarczy

(7) A gdy zdjął czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartej postaci, która mówiła: Chodź! (8) I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a Hades szedł za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi.

Plan trzech wojen czyli w pewnym stopniu zostanie zrealizowany 

(9) A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli. (10) I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?

(11) I dano każdemu z nich szatę białą, i powiedziano im, aby jeszcze odpoczęli przez krótki czas, aż się dopełni liczba współsług i braci ich, którzy mieli podobnie jak oni ponieść śmierć.

 

Planem Boga jest także wyratowanie większości ludzkości, Ostateczne opieczętowanie 144 tys Izraelitów po 12 tys z każdego narodu/plemienia,  Uwolnienie oraz zjednoczenie 12 plemion Izraela i zaprowadzenie do ziemi Palestyńskiej w miejsce fałszywego Izraela – Cały 7 Rozdział z Księgi Objawienia.

 

 

Zniszczenie Aramu Damasceńskiego (Amosa 1:5, Izajasz 7:8, Izajasza 17:1-3)
Obnażenie, Upadek oraz wykonanie wyroku na Wielkiej Prostytutki i Babilonu Wielkiego rękami wrogiej Bogu Bestii.

 

Ukazanie się dwóch świadków proroków Boga którzy będą odkręcać kłamstwa Bestii-Therionu-Behemota

Dwóch Świadków Boga, w przyszłości to będą najwidoczniej ludzie bowiem mają zginąć. Mają zobrazowywać nam Mojżesza i Aarona ale to nie będą oni, szybciej stawiałbym na: Henoch i Heliasz lub Isus Tou Navi i Zorobabel lub zupełnie niennane nam osoby. Ci pierwsi mają zdecydowanie najwięcej do powiedzenia ze wszystkich, nie umarli bo zostali zabrali do nieba za swego życia. Nie stawiałbym nic za pewnego, proroctwa są tak skomplikowane aby zrobić wszystkim niespodziankę, dla przyjaciół jak i wrogów Boga. Objawienie mówi o czasach sądu i morzu krwi, ale to nie oznacza że większość nie otrzyma życia wiecznego. Z jednej strony miłosierny Bóg przebaczy ludziom z wypranymi mózgami z drugiej odda zbrodniarzom to co nich należy.

Trzy i pół letni okres ich nauczania, następnie męczeństwo z ręki Bestii oraz ożywienie z ręki Boga po trzech dniach

 

Objawienie Jana 11:

(1) I dano mi trzcinę podobną do laski mierniczej i powiedziano: Wstań i zmierz świątynię Bożą i ołtarz, i tych, którzy się w niej modlą. (2) Lecz zewnętrzny przedsionek świątyni wyłącz i nie mierz go, gdyż oddany został poganom, którzy tratować będą święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.

(3) I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

(4) Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi.

(5) A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.

(6) Oni mają moc zamknąć niebiosa, aby nie padał deszcz za dni ich prorokowania; mają też moc nad wodami, by je zamieniać w krew i dotknąć ziemię wszelką plagą, ilekroć zechcą. (7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich.

(8) A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany.

(9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie.

(10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.

(11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli.

(12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.

(13) I w tejże godzinie powstało wielkie trzęsienie ziemi, i dziesiąta część miasta zawaliła się, i zginęło w tym trzęsieniu ziemi siedem tysięcy ludzi, pozostali zaś przerazili się i oddali cześć Bogu nieba.

(14) Drugie „biada” minęło; oto nadchodzi szybko trzecie „biada”. (15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków. (16) A dwudziestu czterech starszych, którzy siedzą na tronach swoich przed Bogiem, upadło na oblicza swoje i oddało pokłon Bogu, (17) Mówiąc: Dziękujemy ci, Panie, Boże Wszechmogący, który jesteś i byłeś; że przejąłeś potężną władzę swoją i zacząłeś panować; (18) I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię. (19) I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego; i zaczęło się błyskać i głośno grzmieć, i przyszło trzęsienie ziemi, i spadł wielki grad.

 

 

Wyrzucenie upadłych aniołów z nieba po wygranej z nimi bitwie przez księcia anioła Michała
Przejęcie narodów Izraela przez księcia Michaela
Sąd Boży i dokładne przeliczenie
Plagi oraz sąd nad całą ziemią – największą ostrzeżeniem jest by nie wziąć znamienia Bestii (charagmy) w jakiejkolwiek postaci nam się to ukaże
Ostateczny atak na Lud Obietnicy oraz bitwa pod miejscem nazywanym Harmageddon

Pokonanie wszelkich sił diabelskich….

 

 

6 comments

 1. Temat Bestii jest bardzo pomijany, niewiele o Bestii wiadomo
  Możemy się dowiedzieć sporo o Islamie, Chrześcijaństwie czy nawet Masonerii
  Ale o Bestii niewiele, do tego religie jak ADS wprowadzają w błąd odnośnie tożsamości owej Bestii
  ADS z tego co rozumiem określają albo Papieża albo Katolicyzm Bestią

  Co do Abaddona, coraz bardziej skłaniam się ku tezy że jest to anioł otchłani a nie z otchłani i z całości 11 rozdziału wynika że będzie niszczył tych co wzięli znamię Bestii czyli przeciwny Bestii
  Możliwe że jest to ten sam anioł który dokonywał wyroku na innych narodach jak Moab

  Jeremiasza 48:
  (15) Niszczyciel Moabu ruszył przeciwko niemu, a kwiat jego młodzieży idzie na rzeź, mówi Król, a jego imię Pan Zastępów.

  Może ten anioł wykonuje wyroki w imieniu Boga pod ksywką Apollyon, natomiast ten anioł o imieniu Apollin, ten helleński”bóg”

  Nasuwa się pytanie czy szefem Bestii jest ”Apollin” czy Semjaza ?
  Z tego powodu wykasowano Księgi Henocha aby ukryć tożsamość Bestii by uprościć ludziom myślenie – szatan, demony

  Pytanie czy wszyscy zbuntowani aniołowie to Bestia czy ci walczący w niebie to pewna grupa nie zepchnięta do Tartaru.
  Przypominam że Tartar jest najbłębszą częscią Hadesu, a Hades to Seol czyli ”miejsce umarłych”
  Piekło to wymysł typowo religijny w formie odciągania ludzi od Boga i wpływania na podświadomość (służ nam albo pójdziesz do piekła)

  Bestia paradoksalnie realizuje plan Boga w wykonaniu sądu na Pierwszej Fali, i na tym kończy się ”współpraca”
  Po prostu Bóg wykorzystuje Bestię do zniszczenia Babilonu, dlaczego ?

  Mt 12:(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.
  (26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego?

  Pierwsza Fala, Druga Fala, Trzecia Fala to nic innego jak inne grupy wrogie Bogu lecz aniołowie zbuntowani pogardzają zarówno normalnymi ludźmi jak i swoimi ludźmi a także tymi aniołami przez których zostali strąceni do Tartaru
  Taka hipoteza że aniołowie sami ze sobą walczą,
  Oczywiście wszyscy sami wpadają w sidła Stwórcy, nawet jeśli III Wojna trwa od ponad 15 lat a NWO w formie lepszej niż demo od końca II WŚ.

  Religie strasznie to namieszały, Heniu także w kwestii po zniszczenia Babilonu
  Innymi słowy kto będzie walczył z Bogiem w miejscu zebrania tłumów (Góra-Mageddon) ?
  Lucek ? Bestia ? reszta sług ? Nefilimy ? Czy wszyscy naraz ?
  To jest bardziej sensowne wyjaśnienie Ezechiela, Jana i Zwoju Wojny niż syjonistyczna propaganda która kieruje Słowian jako lud Gamera.

  Z proroctw i obserwacji wynika że Bestia została kiedyś zraniona i w jakiś sposób podporządkowana Rzymowi.
  Sanhedryn to jedna część, jeszcze do tego Egipt Kanaan i Alexander III.

  Za czasów Jana Therion praktycznie nie istniał czy raczej był mocno osłabiony.
  Posługuje się jednak od wieków okultyzmem czyli wiedzą tajemną świetlistego fosfora
  Inna grupa Bestii stawia na Chrześćijaństwo ponieważ Chrześcijaństwo to także fałszywa religia. Nie zwalcza się Chrześcijaństwa a Chrześcijan czyli ludzi.

  Do obliczenia Charagmy potrzebna jest liczba człowieka czyli Chi Ksi Stima lub Chi Iota Stigma
  Do tego trzeba wiedzieć kim jest ten Therion

  Polubienie

 2. Jeżeli Pan Bóg wszystko to zaplanował a tak jest to my nie mamy nic do powiedzenia i zrobienia oprócz Zachowywać Pana Boga Praw i Postępować jak przykazał nam Isus Chrystus .Wskazał nam Pan Isus drogę którą mamy iść by Nim i z Ojcem w Niebiosach się spotkać .
  To taki drugi Eden nie schodź na złą drogę bo Karą będzie śmierć . Oby ktoś Nas nie zwiódł !!!
  Dziękuje za twoją prace jaką tu wkładasz.
  Z Panem Bogiem

  Polubione przez 1 osoba

 3. Nadal są rzeczy których nie rozumiem z wiadomych wzgledów, znamy jednak kilka możliwych opcji ze strony Boga jak i sił demonicznych
  Zniszczenie Babilonu, Zjednoczenie 12 Plemion, Ukazanie Się Bestii, 2 Proroków to pewniki

  Dlatego najważniejsze jest Prawo Boże, i tak sporo okrojone do minimum – Dekalog + kilka innych przykazań

  Największe problemy dotyczą są ”Jihadu” czyli walki z własnymi słabościami oraz dokładnemu rozpoznaniu proroctw
  Rozpoznane zostały pewne rzeczy jak tożsamość Babilonu ale nadal nie znamy dokładnej chronologii i zapewne nie poznamy, dlatego jak widzę ‚niezrozumiałe wątki w księgach prorockich po prostu nie zwracam aż tak na to uwagi – są proroctwa Daniela i Jana… to wystaczy dla zaawansowanych
  A dla reszty wystarczy Dekalog, Mateusza fragmenty, Jana fragmenty, Jakuba fragmenty i kilka zdań ze St..
  Nie trzeba znać dobrze Biblii to jest kolejny wymysł religijnych kast

  Krótko mówiąc większość tych bajek o Antychryście, Armageddonie, Apokalipsie to straszaki oparte na kłamstwach
  A to dlatego że większość że większość nie zna źródeł
  Ale za to łatwo gra się ludziom na emocjach podburzając przeciwko ”obcym cywilizacjom”
  Wielu jest świecie przekonana że sami wszystkich przepędzą (Syjonistów także)
  A później zostają okrzyknięci ruskimi agentami czy ośmieszeni przez ludzi którzy się do nich podczepiają i trach
  Najprościej mówiąc plan 3 Wojen zakłada że normalni ludzie sami wymierzą sprawiedliwość
  Nie zdają sobie jednak sprawy że wszystkie strony zostały omotane przez Trzecią Siłę
  Jedni sobie nie zdają z tego sprawy a drudzy celowo podburzają trzodę….

  No dobra to jeszcze raz:
  Apokalipsa > Objawienie, jest jeszcze inne słowo – Epifania i Theofania; one także oznaczają objawienie
  Armageddon > to jest odniesienie do miejsca o nazwie Har Mageddon co znaczy wzgórze (góra) zebrania tłumów
  Antychryst > w miejsce/przeciwko Chrystusa, grecki odpowiednik wyrazu satanas

  Cieżko stwierdzić jednoznacznie od kiedy mamy NWO, wiadomo jednak że do ostatecznego rozwiązania kwestii ludzkiej rasy nie dojdzie
  Antychryst Pawła także kłóci się z proroctwami które zapowiadają ostatniego króla oraz ukazanie się Bestii
  Wielkiego aż tak oszustwa nie będzie, to będzie okres kiedy wszystkie karty zostaną wyłożone na stół

  Wytworzono jednak dwa nurty:
  – ChrIslam
  – Stop Islam (generalnie krzykacze nawołujący do wymierzenia samosądów)

  – Chrześcijański Syjonizm
  – nie wiem jak to określić ale wielu ludzi mówi wiele prawdy o Talmudach itd.

  Powstają także przeróźne na pozór klony które mają na celu odciągnąć i wpuścić w maliny
  Charakterystyczne jest nazywanie Izraelitów żydami czy Edomitów Izraelitami, takie typowe zażydzanie
  Na przykład mówią o proroctwie Ezechiela 38 ale w stylu ”zły Putin ze złymi Słowianami jako Jafet zaatakuje biedny uzbrojony po zęby Żydastan i to będzie koniec ZSRR”
  No ale proroctwa mówią o wyzwolonym pełnym 12 plemiennym Izraelu w czasie bitwy pod Harmageddonem. Jest to bitwa sił Chrystusa i 144 tys z niedobitkami Satanistów,

  Hmm.. Skoro Watykanus czy ogólnie Pawłościaństwo jest fałszywą religią czy Judaizem może być inaczej ?
  Z wielu dowodów wynika że Izrael czy raczej 12 plemion Izraela istnieje, na północy tylko nie nazywa się ich dzisiaj Izraelitami.

  Aby zrozumieć działania wroga trzeba myśleć tak ja on, przyswoić sobie ten schemat myśleniowy w celach analitycznych wyłącznie.

  Nie raz pisałem że wielu fałszywych nauczycieli bazuje głównie na niewiedzy słuchaczy.
  Nie są to osobniki groźne dla tych którzy te manipulacje rozpoznają ale są ludzie którzy tego nie wiedzą

  Pierwszym takim poważnym sygnałem będzie zniszczenie Babilonu Wielkiego ale tak na całego.
  Kidnappingu Kościoła raczej nie będzie ale będzie Zjednoczenie 12 Narodów Izraela.
  Zapowiada się także działalność 2 proroków oraz opieczętowanie 144 tys
  Może 2 Proroków = 144 Tys ?
  Może nie…
  Może 144 tys było pieczętowana przez okres …..
  Nie wiem mnie to z pewnością nie dotyczy więc jaki jest sens zajmowania się tym ?
  Ciekawa będzie sprawa 2 proroków i w jaki sposób będą odkręcać manipulacje Therionu

  Polubienie

 4. Hmm, a to nie jest proroctwo dotyczące Rzymu ?

  2 Ezd 12:
  (11) Orzeł którego widziałeś wychodzącego z morza, to jest królestwo, które zostało ukazane w wizji Danielowi bratu twemu.
  (12) Ale mu nie było wyjaśnione, tak, jak ja wyjaśniam lub wyjaśniłem to tobie.
  (13) Oto idą dni, kiedy powstanie królestwo na ziemi, i będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które istniały wcześniej.
  (14) I dwunastu króli będzie rządzić w nim, jeden po drugim.
  (15) Ale drugi, który ma rządzić będzie się trzymał przez dłuższy czas niż inni z tych dwunastu.
  (16) To jest wyjaśnienie dwunastu skrzydeł które widziałeś.
  (17) Odnośnie głosu, który słyszałeś, nie z głów jego, ale z pośrodku ciała jego, oto jego wyjaśnienie:
  (18) W środku czasu tego królestwa rozpoczną się wielkie zmagania i będzie mu grozić upadek; jednakże nie upadnie i odzyska poprzednią moc.
  (19) A że widziałeś osiem małych skrzydełek przylegających do jego skrzydeł, takie jest wyjaśnienie:
  (20) Ośmiu króli powstanie w nim, których czasy będą krótkie i ich lata szybkie;
  (21) I dwóch spośród nich zginie, kiedy środek czasów się przybliży; a czterech będzie zachowanych na czas, kiedy koniec zacznie się przybliżać, ale dwóch będzie zachowanych aż do końca.
  (22) A że widziałeś trzy głowy w spoczynku, oto wyjaśnienie:
  (23) W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli, odnowią oni wiele rzeczy, i będą rządzili nad ziemią
  (24) I jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego oni są nazywani głowami orła.
  (25) Ponieważ to oni zgromadzą jego wszelką nikczemność, i dokonają jego ostatnich dzieł.

  Trzech…
  Londyn, Waszyngton i Rzym ? Czy dopiero dowiemy się ?

  I to
  2 Ezd 11:
  (40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

  Pobieżnie wygląda to na rozwinięcie proroctw z 2 Barucha i Daniela.

  Dzisiejsze wydarzenia (Brexit, Wojna domowa w USA, rozłamy w UE i w Fatykanie) nie wskazuja na realizację planu Pike’a
  Do tego plany te zapowiadają wylew lewaków, crossfiterowców, bezglutenowców, wegan i innych szaleńców…

  Hmm, nie czytałem jednakże mówi się nieco o kontroli Islamu przez Kościół i Syfonistów.
  https://mondoweiss.net/2016/01/zionism-kingdom-arabia/
  https://defence.pk/pdf/threads/zionist-rulers-of-saudi-arabia.19023/

  Muzułmanin wspierający Syjonizm ?
  Chrześcijanin (tak zwany naśladowca Chrystusa) wspierający Syjonizm ?
  Przecież Syjonizm dąży do odebrania ziemi obiecanej zarówno Bogu jak i ludowi obietnicy.

  *
  Nie wiem co sądzić o tej ostatniej zagrywce czy była to mistyfikacja czy zlecenie, zresztą nie ważne jest to co tam zrobili zresztą nieudolnie… ważne jest to że ”dzięki” temu mass mendia wprowadzają jeszcze większą cenzurę i biedę.

  * Już dawno zapomniałem o tym..
  https://en.wikisource.org/wiki/The_Vatican_as_a_World_Power
  https://archive.org/stream/TheVaticansHolocaustByAvroManhattan/The%20Vatican%27s%20Holocaust%20by%20Avro%20Manhattan_djvu.txt

  Niewielu wskazuje na te miasto jako centrum dowodzenia, co najwyżej protestanci czy zacni Lehici z powodu własnych krzywd

  *
  A tego nie znałem
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Apophis_(demon)
  Tak jakby Leviathan lecz w LXX to imię nie występuje podobnie Behemoth, zamiast Behemotha mamy Therion czyli Bestię.
  https://www.google.com/search?q=lewiatan&sitesearch=www.bibliamesjanska.com

  Przykład Psalm 104
  KJV
  104:26 There go the ships: there is that leviathan, whom thou hast made to play therein.
  LXX:
  104:26 There go the ships; [and] this dragon whom thou hast made to play in it.

  Zatem Septuaginta mówi o smokach, jednorożcach i….. Nafidimach.

  Hmm, czyżby kolejne straszenie nas ? Acta 2 zawiodło ?
  NewsGuard…

  * Do tej pory sądziłem że mamy do czynienia z typowym hasbarowcem..
  Teraz to już sam nie wiem i stawiam także na popalone styki

  I komentarze, naprawdę te wahadełka powodują spustoszenia szarych komórek
  Jak by nie patrzeć to każdy ma swoje powiedzonko, Podlecki ma parchów Marjusz ma hybrydy Icke ma reptylian, Sławomir agentów a jam mam ofitów. Jest jedna różnic, w większość tworach o charakterze religijno-politycznym używa się perioratywnego określenia na swoich nie-zwolenników innymi słowy nie jesteś nasz jesteś heretykiem, nie wierzysz w to co my trzeba cię zdezintegrować żeby cię nie było….
  I tak jest w większości tworach, nawet weganie frutarianie i inni bretarianie posuwają się do tego typu zagrywek – chcą żeby wszyscy jedli to co inni reszta to heretycy żyją na niższych wibracjach albo mają reptiliańskie geny….
  Ciężko jest mi czepiać się zindoktrynowanych czepiam się tych rzeczywistych parchów którzy trzymają lud w niewiedzy i ciemnocie.
  A Sandzie, Podleckie….. już sam nie wiem czy rzeczywiście udają sfiksowanych czy są to cwane fujary które stosują pobieżną, pokrętną i kabaretową argumentację w celu zwabiania rybek na hak.

  Cóż, wahadełka rzeczywiście są tworem demonicznym zabrać wahadełka to jak zabrać mózg.

  Polubienie

  • Tak pobieżnie nie wygląda to najlepiej

   Romuś, wiadomo ma na celu połączyć Biblię z New Age, Astronautami, Kabałą i tak dalej. O dziwo haczyk działa na ludzi zainteresowanych tematyką reptylian, kosmitów, szaraków, śmiesznych ludzików z komedii horrorów (niepotrzebne skreślić) znających Biblię głównie z przekazów fałszywych jak korporacja Watykanusa czy channelingi typu Księga Urantii. Generalnie oficjalnie nie atakują Boga czy Septuaginty, po prostu jest to łagodniejsza forma pokazania nam że Biblia potwierdza kabalizm, darwinizm i inne bzdety postepowej Neuropy.
   Owszem Nacht posługuje się skażonym tekstem Masoreckim gdzie tytuły oznaczające Stwórcę zostały przeinaczone jako nazwy własne a nawet zmieniono miejscami liczbę gmatyczną z pojedynczej na mnogą (Elohim).
   Septuaginta tłumaczy na Bóg, Pan, Wszechmocny itd.
   Posłuchałem z 5 minut i 14 sekund, mocno kłuje w uszy znajomość Kabały (Kosmos/Logos jako Bóg) tego samego naucza Szydłoś i Bezjaja ale mniejsza o to,
   I..

   Wiadomo o co chodzi…

   A co do wody plazmowanej, okazuje się że to nie jest jakaś magiczna woda która leczy wszystkie choroby natychmiastowo głowę utniesz odrasta itd.
   Z tego co zrozumiałem dodano do niej składnik X tak jak jest woda z magnesem generalnie działa jak detoks ale sama szanująca się firma produkująca nie mówi o tym co reklamuje hitler-biegunka z rabadonem.

   Przecież on im podkrada dochody (prawdpodobnie poprzez któregoś z pośredników, niestety ale w miarę normalnie nienormalnych ludzi taki koleś odstrasza od ewentualnego kupna)
   Jedyna produkcja którą przetrwałem dłużej niż 5 minut (nawet to plucie jadem straszenie sądami i naśmiewanie się z tików jako reptiliaństwo nie dałem rady wstyd słuchać tych przechwałek 100 razy musi się pochwalić że pokonał jednego giermka w biegach a drugiego atakuje osobę a nie argumenty)

   Niestety każdy taki wyznawca pogłębia jeszcze bardziej chorobę tego hitlerka (wiecznie agresywna facjata być może z czystej zawiści albo skok cukru) do tego Bar-mir jak się dowiadziałem co wyprawiał… szczena opadła (łamanie krzyży) a to wykazuje całkowity zanik mózgu nie można takich winić w razie ewentualnego morderstwa, kradzieży, podpalenia kościoła czy czegokolwiek co się wyprawia w sektach religijnych niebędących sektami, od chwili wylewania gówien na byłej miłości kurla JSM przestało być sektą alternatywną i jest już przybudówką Watykanu a przynajmniej wspiera interesy Watykanu i działa według tego samego schematu ten sam paradygmat, indoktrynacja, zastraszanie, ciemnota umysłowa zresztą nawiasem mówiąc większość hipokrytów tak działa on/a ci może nawtykać ile ze chce to jest ok ale tobie nie wolno, i gdzie to logika a raczej jest brak ponieważ syndrom Kalego/mentalność satanisty = brak argumentów, przegrana

   Co nie zmienia faktu że stosuje dość ciekawą technikę marketingową stosowaną również przez innego ekhm…. innymi słowy piramida finansowa, najpierw szkolimy akolitów a później dajemy im wędki i przekaż dalej mi tu wyznawców więcej napędzić. W przypadku krulewicza, ciekawa sprawa że znani specjaliści od duchowości są/byli związani z sektą Antrovis. Podejrzewam że ten cały hipnotyzer Mielnik czy ogólnie doktryny tej sekcji są kluczowe do zrozumienia motywów działań w obecnej dupoteryce. Wielce prawdopodobne że ruchy alternatywne zostały dawno opanowane przez służby, zielonych (wojsko) czy inną formę kontrolowanej opozycji

   A z tamtym gościem zerwali kontakt hmm… niezły cwaniaczek, interesowny pierwszy zwyczajnie chciał zarobić a Ferdek póki czerpał zyski tak nie bluzgał, póki znalazł lepsze źródełko od razu zaczął wylewać swoje żale że się nie podporządkował itd.
   Oczywiście pokazał że bardziej udaje idiotę a na swój sposób niezły filozof że jak woda promieniowana to dobrze,
   Na miejscu firmy wkurzył bym się za te gadki że Woda działa tylko na Sandziadystów (nie licząc gorączki, sraczki itd.) a jak nie działa to proste jesteś agent, repti
   Tak się robi biznes czyimiś rękoma, podobnie się zachowują uduchawiacze i weganiści – jak ich sztuczki magiczki nie pomagają najwidoczniej masz złą karmę, jesteś repti parchem itd. Geniusz tkwi w durnocie.
   Na ideologie zazwyczaj dają się nabierać młodzi, buntownicy, zagubieni, pierdoły, nie mające autorytetów, zniechęceni do szkoły, księży, religii i tak dalej
   Weganizm jest także ideologią niszczącą w dodatku zdrowie fizyczne i psychiczne, muszą sami siebie oszukiwać a później przyznawać do tego.
   Ponadto istnieją różne etapy zniewolenia jak frutarianizm (cukier, tony cukru) czy bretarianizm (genialna dieta tylko trzeba suplementować obiadem)
   Potem nikt tym ludziom nie odzyska w pełni zdrowia, jak przed 40 już mają objawy demencji. To jest dramat, co się dzieje z ludźmi.

   Co do złodziejaszka mam dobrą RAdę , skoro ten świat jest taki satanistyczny wszystko jest złe
   miss znaczy tracić swoje własne dzieci nazywa się bydłem to nie lepiej już teraz pójść sobie z tego świata jak najdalej nie podoba się to wypad z tego świata wraz z panem szatanem a że innych światów nie ma także …. niefajnie jest się żniżać do tego poziomu

   Gorszą mnie takie typki, nie dość że kradną cudze jako swoje to jeszcze wbijają nóż w serce niszcząc bezinteresownie komuś życie doprowadzając nawet do myśli samobójczych a Sławek ma w tym doświadczenie wszystko można znieść ale jeśli w grę wchodzi znęcanie z czystej zemsty/nie dania wahadełka #Assan czy sprzedawanie kosmetyku bez wiedzy producenta oraz celowe wprowadzanie w błąd #Nantes czy prowokacje/groźby czy donosicielstwo #Eter czy złodziejstwo…. sporo tego jeast
   Tylko w Polsce takie numery chociaż Podleckiego cenię wyżej to jednak widzę pewną zależność tak zwana kreacja el schizofreniko czyli wizerunek wariata, kto uważałby Konona, Podleckiego czy Sławka za… po prostu mogą więcej ponieważ są uważani za debili a debilizm usypia czujność jak piszę dopóki mamy plucie jadem tak jest dobrze ale kiedy dojdzie do tragedii (nie chcąc podsuwać pomysłu np. Sandzia nie zna się na żartach) w przypadku ”schizofreni” jeden dzień mamy tryb Antyparcha a dzień później tryb Parcha i jeden z nich nawoływać może do wzięcia sprawy we własne ręce przecież z tego powodu jechałem po tym co spalił kuklę Żyda (pamiętajcie dzieci Soros to żyd media o tym wiecznie przypominają) Sorosa jeśli nie dostał za nawoływanie do rewolty po dupie znaczy że prawdopodobnie świadomie (zakłamany) lub nie (zemsta, kontrolowany) działa służbowo zresztą to nie jest ważne, ważne że media mają okazję aby pokazać Słowian jako naród zawistnych Cebulaków, Imbecyli, Troglodytów, Antysemitów chociaż teraz sytuacja ucichła jedynie nauczyciele/ Platfus (wiadomo syjoniści, lewacy, stare gnaty) z Sandziadem na czele (nie znoszę tego zachowania po prostu brzydzi mnie takie robienie z siebie męczennika dla własnych korzyści ze szkodą dla innych, trzeba nie mieć jaj i honoru kropka.
   Niestety im więcej uderzają (strike) tym więcej głosów zdobywają Chasydzi, prawicowi Syjoniści proste – matury.
   Obie opcje są niewiele warte…..
   Polak, humanoid dymany ze wszystkich stron

   Polubienie

  • Czyli jednak przykazania a nie słowa, przykazanie oznacza że jest coś nakazane to nie jest coś co możemy usunąć i bez tego będzie fajnie
   PWT Prawa 4:
   4:11 And ye drew nigh and stood under the mountain; and the mountain burned with fire up to heaven: [there was] darkness, blackness, [and] tempest.

   4:12 And the Lord spoke to you out of the midst of the fire a voice of words, which ye heard: and ye saw no likeness, only [ye heard] a voice.
   4:13 And he announced to you his covenant, which he commanded you to keep, even the ten commandments; and he wrote them on two tables of stone.
   4:14 And the Lord commanded me at that time, to teach you ordinances and judgments, that ye should do them on the land, into which ye go to inherit it.

   Jestem raczej negatywnie nastawiony do Ruskich teorii, większość z nich albo nie ma potwierdzenia albo godzi w LXX
   No Jorosz z pewnością godzi skoro Palestyna jako obszar została obłożona klątwą, póki nie ma zjednoczonych 12 narodów a ich miejsce zajmuje banda przebierańców tak długo Palestyna będzie pustynią.

   Trochę smutne acz prawdziwe, ludzie którzy odrzucają Stwórcę i Teonomię pierwej tracą zdrowy rozsądek. Tam gdzie jasne duchy z innych wymiarów tam nie ma mądrości, dobrze to widać po adeptach New Age, uzdrowicielach i tak dalej.
   Posługują się kłamstwem dlatego ich przekaz wygląda jak wygląda, albo są rzeczywiście głupi albo szukają bardziej naiwnych którzy łykną te brednie.
   Im większe kłamstwo tym łatwiej kogoś nabrać,

   Zacni Lehici, także biorą zmiksowaną zupę o nazwie Slavic New Age, od Ruskich rzecz jasna.
   Także zgrywają wielce przebudzonych a mimo to dążą do praktykowania tego samego kultu pod inną nazwą.
   Zwłaszcza jeśli oba twory nie są przeciwne teorii Darwina, fatyzmowi, upadłym,

   Ostatnio nie daję rady oglądać filmów Wielkolehickich, kiedy widzę te gęby PZPR-owskie choćby mówili 80% prawdy nie mogę się przełamać, do tych kłamczuszków
   Nie wiem czasami mam wrażenie że tylko 0,5% Polaków to widzi,
   Trzeba być albo bez honoru albo naiwnym by uwierzyć że YT czy FB jest idealnym miejscem do głoszenia swoich poglądów na przekór właścicielom, to tak jak bym napluł na pracodawcę który mnie zatrudnił aż dziwne kiedy YT czy FB nie usuwa treści ‘’antysemickich’’ jeśli nie usuwa to albo nie widzi albo dostaje $ z tego. Wielokrotnie apelowałem, nie jedyny dlaczego ci wszyscy piewcy prawdy i wolności nie połączą się i nie założą swój własny YT tam nikt by ich nie usuwał żaden Sanjaya (Miłar zombie) czy bot nie zgłaszałby filmów pod byle pretekstem, to są ich pieniądze a ci panowie wolą płakać żeby było śmieszniej na YT jak to im blokuje konta.
   Ile to problemu składają się wszyscy robią zrzutkę na serwer co rok płacą 2 tysiaki albo mniej i jest. Jakoś Caleibowa witryna mogła działać, upadła z innego powodu ale działała, tylko że osobnicy pokroju Sanjaya Braun są….. szkoda słów na te patologie chodzące wstyd przynoszą sobie oraz otoczeniu, co drugi okazuje się być albo agentem służb albo kablem albo tyrantem gonić takich nie mieć litości oni nie mają litości jadą po trupach do celu więc pokazać im w sposób kulturalny że przynoszą więcej szkody niż pożytku a ich sukces będzie krótkotrwały.
   No dobra Korwin czy Zięba mogą sobie wędrować po stacjach telewizyjnych mówiąc jacy to są cenzurowani i zwalczani,
   Stale to powtarzam, jestem bliżej tezy iż ci wszyscy panowie robią to specjalnie i taki ma iść przekaz w świat, np. dlaczego do TV-N zapraszano alkoholików, upośledzonych, łagodnie mówiąc chłopów których nie WOLNO stawiać na pierwszym planie aby ich nie ośmieszać tak robią zwykłe chamy a czy chciałbyś aby pokazano twoje chore dziecko w internecie czy w TV w taki sposób aby inni mieli z tego ubaw albo jacyś kultyści zaciągneli dziecko w swoje szeregi zabetonowali i pozbawili myślenia.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.