Wpis Nr. 15 – Technologia Rozmydlenia Tożsamości Płciowej

 

 

Na początek kilka filmów:

 

 


 

Przyczyna i Powód

Coś w tym jest na rzeczy że duża część nowoczesnych celebrytek wygląda bardzo męsko i nie pociąga erotycznie.

Nie mają kształtów przeciętnej kobiety gotowych do rodzenia, męskie wyrzeźbione klaty, szczeny oraz owłosione grabie.

Oczywiście nie wszystkie kobiety są idealne ale mają więcej kobiecych cech 🙂

Można w pewnych przypadkach można się pomylić ale wiele z tych gwiazdek nie jest piękne nawet z toną tapety

Co innego zwykłe kobiety z którymi chce się rozmawiać, zapoznać, popatrzeć…. i nic

 

 

Jaki jest więc cel tworzenia armii ukrytych obojniaków oraz promocja Gender ?

Jeden z adeptów diabła A. Crowley zdradził rzeczywiste powody promowania tej zgnlizny

‚Niech sam uczy się myśleć wspak przez zewnętrzne środki, jak je przedstawiono poniżej:

– niech uczy się pisać wspak…

– niech uczy się chodzić wspak…

Celem jest więc promowanie odwrotności Prawa Bożego.

Miłuj Boga i Bliźniego ?

U diabła masz gnęb bliźniego sam jesteś bogiem…

Dobrze wiadomo że cały Showbiznes to jedno wielkie bagno pełne zboków i lewaków….

Dali ogromną cenę za pieniądze i sławę żeby się pokazywać w Mainstreamie ….

Większość udaje kogoś w kim rzeczywistości nie jest.

 

Mind Control

Dodatkowo ukryte obojniaki mogą stać się obiektem kultu (bałwochwalstwa), i co będzie jak się okaże że nie jest to biologicznie urodzony chłop czy kobita ?

Młodzież poprzez okrycie takich rzeczy czy codzienne pokazywanie odmienności staje się rozkojarzona seksualnie.

Młodzież traci w ten sposób swoje poczucie wartości, pewności siebie a także tożsamość seksualną.

Powoduje to drastyczny spadek liczby zawierania małżeństw z jednoczesnym wzrostem rozwodów czy samobójstw.

Ludzie mają problem ze znalezieniem swego miejsca we wszechświecie.

 

Do tego są masowo bombardowani:

Z jednej strony obojniakami jak Bafomet który ma cycki i ptaka. Ni to urody ale wszyscy się podniecają jaka wielka gwiazda.

A z drugiej strony pornusy, przekazy podprogowe czy rozmowy o seksie

 

Jesteśmy przyzwyczajani podświadomie do tych rzeczy które wieki temu nie było uważane za normalne.

Do kobiet które oddają się za pieniądze i kobiet które nie są ani kobietami ani mężczyznami a przynajmniej kiedyś były…

Nawet chirurdzy plastyczni nie starają się przepoczwarzyć, nastawić psychicznie nie!

Ja jeszcze rozumiem ktoś się źle czuje zmienia płeć w 100% i sobie tam żyje ale w tym przypadku to raczej próbują ukryć za pomocą kamer, retuszów zdjęć i tym podobne.

Tajlandia

Niektóre z gwiazdeczek same się przyznają że są mężczyznami

Nie są! Były, byli..

W Tajlandii obojniactwo jest bardzo polarne i można się bardzo dać nabrać ponieważ nie wiadomo czy będzie to 100% kobieta czy obojniak.

Niektóre/rzy/ro się nawet nie operują do końca tylko naśladują Bafometa – cycki i jaja.

Czy jest to normalne ?

Nie sądzę…

 

Dlaczego więc to wszystko się robi

Czy celem jest depopulacja ludzkości od tak dla jaj ?

Czy celem są pieniądze albo władza ?

Czy celem jest kontrola mass tak dla jaj ?

Czy może motywy posiadają podłoże czysto religijne ?

 

Pieniądze są, władza jest, kontrola jest czy po co ten cyrk ?

Czy może skrytym celem jest walka przeciw Bogu i Jego Prawu ? 

Aby zdegradować ludzkość do takiego stopnia by sam Bóg w trosce o pozostałe stworzenia został zmuszony do usunięcia wszelkiej nieczystości.

Jak to się robi ?

Ano poprze promowania odwrotności do Prawa Bożego, nienawiści do Boga którzy rzekomo nie istnieje, poprzez atak na model rodziny, małżeństwa, patriotyzmu, pokoju i tak dalej.

Skoro media są opanowane przez ideologię gender to co możemy powiedzieć na temat religii ?

One także są kontrolowane przez chwastów popierających przeróżne formy ataków na Lud Boży.

Większość gorliwie wywyższa nauki rzekomego apostoła Pawła ponad słowa Boga.

Tego samego łapostoła który unieważnił całe Prawo dane przez Stwórcę, promował także mieszanie się narodów czy frustrację seksualną.

Dziwne nadeszły czasy dla świata.

Ciężko o bycie normalnym w świecie gdzie nie można rozróżnić płci czy rodzaju…

 

 

2 comments

 1. Smutna sprawa z tym atakiem na Genderyzm, wystarczy jeden ”wariat” aby zniszczyć dany ruch najlepiej z pachołkiem drogowym na głowie albo z wahadełkiem w ręku albo Białystok… oni są nieobliczalni zawsze znajdą okazje do sklepania komuś maski a media chętnie wykorzystują takie rzeczy.
  Moim zdaniem w tych ruchach alternatywnych żyje sobie bardzo dużo cwaniaków oraz prowokatorów jak ten co spalił kukłę żyda Sorosa, jaki to bohater… kiedy dostał po kieszeni ? Nauczył czegos ? Wyjaśnił coś ezoterycznie czy tylko to co wszyscy wiedzą bazując na emocjach zresztą negatywnych.
  Podpuścić motłoch nie trudno, wystarczy jeden ”oszołom”
  Akcje siłowe nic nie dadzą z wrogiem należy walczyć rozumem, informacyjnie nie strzelając sobie w nogę ewentualnie w głowę pustą.
  Wcześniej byli idioci palący książki teraz chuligany bijące młodzież oraz naklejki stop LGBT, zalatuje prowokacją Watykańską na kilometr.
  Powinno być stop propagandzie albo stop ideologiom i sektą a tak wyszło że ludziom przeszkadzają nie zwyrodnienia a ludzie że żyją, heretycy i trzeba na stos z nimi.

  Media nieźle odwracają kota ogonem że niby zwalczają homofobię i że Polacy to chorzy antysemici i naziści.
  Tylko że, nikomu nie chodzi o samych gejów a o nachalne promowanie w mediach jako coś postępowego, lepszego, modnego. Słynny z tego że ciepły albo ”baba” z brodą i z niespodzianką ?
  Media pozornie promują feminizm, feminizm był kiedyś kiedy walczono o kobietę, żony podczas wojen zajmowały się dworami itd.
  Pod pozorem rzekomej pomocy kobietom rozbija się rodziny, energia seksualna przeznaczona na karierę zawodową co skutkuje rozwodami itd.
  Kobiety powinny pracować tylko czemu to facetowi częściej odbiera się dzieci, przegrywa w sądzie a kobiety mogą bezkarnie oskarżać o pedofilie i molestowanie….

  Media wbrew pozorom zwalczają Genderyzm w pokręcony sposób, najpierw mówią o równości i wolności a jednak promowana jest bezpłciowość, wszystkie płcie, cisgenderyzm itd.
  Coraz mocniej zwalczany jest Genderyzm czyli różnice płciowe,

  Przykre że wystarczy jeden ”wariat” albo garstka oszołomów aby zniszczyć konkretną inicjatywę przy okazji odwrócić uwagę od rdzenia problemu.
  Białostockie chuligany odciągnęli społeczeństwo od ustawy 477 przy okazji zrobili reklamę ludziom normalnym jako grupie grożącej terrorem. Lać młodych ciepluchów na ulicy ? Przecież geje nie są naszym problemem a media rządy korporacje i religie które wpychają nam ideologie do głów siłą.
  Dlaczego mam być gorszy ze względu na bycie Słowianinem płci męskiej orientacji heteroseksualnej wyznania Bożego ?
  Przecież to media z Tefałenem na czele robią antyreklamę środowiskom LGBT pokazując ich jako słabych psychicznie agresorów i cwaniaków zasłaniacych się osiłkami w postaci Konstytucji i tym podobne.
  Nie można walczyć z ideologiąmi zbrojnie, LGBT czy w zasadzie walką z płciowością oraz Lewactwo można pokonać przede wszystkim zrównoważeniem.
  Albo przedstawimy zrównoważone rozwiązania albo szaleńcy wezmą sprawę w swoje ręce a jak wiadomo większość rewolucji była opłacana, tych biednych chłopów okłamywali obiecywali im góry złota.

  Należy walczyć z ideologią LGBT a nie z samymi ludźmi LGBT, oni są także oszukiwany przez media jak bardzo są prześladowani.
  Należy także odciąć się od oszołomów którzy kompromitują te poważne kwestie, jak np. gościu który mówi że homoseksualizm = pedofilia albo gościu który zachęca do wyroków publicznych.

  Stosunki homoseksualne zawsze brzydziły i będą brzydzić pozostałych, nie jest to normalne ponieważ nie daje potomstwa tylko dlaczego bycie gejem jest postępowe i powodem do dumy a hetero już nie.
  Nie wierzę Kościołowi który z jednej strony potępia gejów nazywając ich satanistami a z drugiej strony Franca na tronie jest jak najbardziej za odchyleniami całując znawców Talmudu Babilońskiego po rękach zaś Erdogana to nawet w czółko. Nie można zapomnieć że w kościele aż roi się od zboczeńców i pingwinów które znęcają się nad dziećmi.

  Ps. 07.031.2019

  A nie mówiłem, że media zwalczają genderyzm a konkretnie te dwie tradycyjne

  Polubienie

  • Dorwałem nareszcie fałszywe listy Klemensa do Dziewic, może wstawię Polską wersję może nie….
   W każdym razie znalazłem werset ParchaPawła

   Filipian:
   4:(3) Proszę także i ciebie, wierny mój towarzyszu, zajmij się nimi, wszak one dla ewangelii razem ze mną walczyły wespół z Klemensem i z innymi współpracownikami moimi, których imiona są w księdze żywota.

   A skąd Szaul wiedział o księdze żywota ?
   Objawienie 20:
   (10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

   (11) I widziałem wielki, biały tron i tego, który na nim siedzi, przed którego obliczem pierzchła ziemia i niebo, i miejsca dla nich nie było.
   (12) I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach.

   Kłamczuch zlokalizowany!

   Fragment z tego pierwszego listu (nie, Klemens nie jest autorem ale jakiś asceta wielbiciel Pawła również nienawidzi cielesności)

   Tę samą drogę „brali Paweł, Barnaba, Tymoteusz, „których imiona są w księdze życia a którzy całą duszą tkwili w tak wielkiej miłości, tę samą walkę tocząc, swą drogę bez skazy przebywając jako naśladowcy Chrystusa i synowie Boga żywego. Pismo św. uczy nas też o Eliaszu, Elizeuszu i o wielu innych, których życie było święte i nieskalane. I tych dziewictwo naśladuj. Napisano bowiem: „Pomnijcie na przełożonych waszych, a patrząc na koniec ich życia, naśladujcie ich wiarę” Gdzie indziej zaś powiedziano: „Naśladowcami moimi będziecie, jak i ja Chrystusa”

   Przecież oni sami siebie siebie wpisali w tą księgę, w ten sam sposób co dzisiejsze gnojki dojące frajerów każdy ze złotą aurą, półbogiem czy innym awatarem.
   Dlaczego mam naśladować jakiegoś oszczercę, kłamcę, sekciarza i stręczyciela. Mam wierzyć bo się nawrócił przyznał się bez bicia ? Co z tego jak dalej rozsiewa półprawdy i dezinformacje.
   No prawie jak ten z rabadonem na głowie, wlejam stary usunięty komencik:
   Jak ktoś ma wiedzę (rozkminił temat) to może się tylko śmiać
   Na przykład taki egomaniak nawija o Objawieniu Jana, to jest mistrzostwo robienia z ludzi jeszcze większych nieuków a tylko dlatego że w religiach unika się Biblii a zwłaszcza proroctw jak ognia,
   To tylko pokazuje że zarówno poszukiwacze jak i nauczyciele albo niewiele wiedzą albo ci drudzy bazują na niewiedzy tych pierwszych
   Hit że, nie no muszę wykazać ten cytat bo on kompromituje strasznie

   Mówić że jacyś masoni zapisali 666 i to jest ich plan 🙂
   Niom, tymczasem zwięcie znaku jest najważniejszym ostrzeżeniem a dla tych co nie dadzą się nabrać życie wieczne”

   Paweł i inni dezinformatorzy także nie mówią dlaczego tak jest a nie inaczej

   A co do Icke’a, znalazłem ciekawy artykuł
   https://tech.wp.pl/polacy-lubia-teorie-spiskowe-i-sa-w-stanie-zaplacic-300-zl-zeby-posluchac-wykladu-o-jaszczuroludziach-6311152507967617a
   Hmm, otrzymał objawienie i zaczął ”świrować” jak dla mnie są trzy opcje:
   – Kłamczuch
   – Opętany przez tego reptilianina, źródło informacji wysoce inteligentne przebiegłe kłamliwe żonglujące prawdą bezpodstawnie wrogie Bogu oraz Biblii .
   – Jedno i drugie

   Jakoś nie wierzę w jaszczurki zmieniające się w ludzi, Icke także nie mówi dlaczego te jaszczurki dążą do globalizacji, po co taka kontrola ale po co ?
   Oczywiście facet nieźle zarabia na byciu antysystemowcem niedługo ma wydać kolejną książkę o 9/11 i moim zdaniem niepotrzebnie mieli jedno i to samo. Wolę czytać/słuchać poglądów niż takich rzeczy ale może dlatego że jestem humanistą a nie ścisłowcem i nie interesują mnie obliczenia, wyliczenia rzeczy które można udowadniać rękoma.

   Pytanie retoryczne, dlaczego ci dezinformatorzy chcą za wszelką cenę zniechęcić od zgłębiania wiedzy zażydzając Biblię

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.