Wpis Nr. 73 – Opozycja Licencjonowana Mit Czy Rzeczywistość


Jako że historia, słowotwórstwo, czy apokryfy nie są moją jedyną dziedziną którą się zajmuję…

 

 

Czym właściwie jest opozycja na licencji systemu

Próbowałem to wyjaśniać w innym materiale: https://basileia785.wordpress.com/2017/06/10/sladami-potomkow-noego-nr-09-fascynujaca-sztuka-wymieszania-prawdy-z-klamstwem/

 

Przeciętnemu człowiekowi trudno jest ktoś może wielokrotnie okłamywać z premedytacją.

Utarło się że internet jest wolnym medium niezależnym od syjonistycznego głównego nurtu. Wiele osób daje się nabrać na to że pozna na internecie 100% prawdy której nie usłyszy w mediach głównego nurtu.

Część informacji zwyczajne wyciekło a inne informacje sam Bóg pozwolił żeby wyciekł czyli jest to pole bitwy pomiędzy informacją a dezinformacją.f

Ale czy system okupowany przez diabła pozwolił aby utracić jedno ze źródeł ? Czy pozwoliłby system aby internet by całkowiecie wolny ?

Możliwe że na początku był w większej ilości niezależny ale obecnie wpuszczono pełno osób udających opozycję wobec NWO, Kościołowi Rzymskiemu, Syjonistom

Taktyka dezinformacji jest prosta – internet stał się od dłuższego czasu wylęgarnią kłamstw które są często powiązywane z prawdziwymi ideami np. Prawdziwa informacja przyprawiona mentalną trucizną.

Zazwyczaj te osoby rozpoczynają swoją działalność od publikowania lżejszych wiadomości, które zawierają niezaprzeczalne fakty aby człowiek nabrał zaufania i pomyślał ”no nie mogę się z tym nie zgodzić”.

Po czasie nabrania zaufania czyli uzyskania stałej widowni systematycznie wplątywane są celowe kłamstwa a czytelnicy czy słuchacze są często nieznajomieni z tymi tematami.

Tak więc ściemniacze bazują na czyjejś niewiedzy i odwołują się do masowej ignorancji na dany temat. Inaczej mówiąc taki agient dobrze zdaje sobie sprawę z tego że druga strona nie posiada wiedzy w danej dziedzinie – i na tym jedzie z myślą że znajdzie się jakiś gostek który da się na to nabrać.

 

Załóżmy że nie nie znam się na motoryzacji a muszę naprawić auto i idę do mechanika – fachowcy. Jest to człowiek nastawiony na zysk, i widzi gościa który nie wie o czym tam mówi… dlaczego ma nie skorzystać z okazji by nie skroić lamusa czy też jak kto woli naciągnąć frajera na kasę ?

 

Od tak zwanej kontrolowanej opozycji czy też ludzi negujących prawdziwe informacje nie będącymi zwyczajnymi trollami możemy się jednak wiele nauczyć, a czego ?

 

Przede wszystkim zwalczają prawdę w sposób umiejętny albo za pomocą bezpodstawnych oskarżeń czy wyśmiewają bez powodu albo promują w taki sposób żeby prawda została powiązana z wariactwem.

Jest taka zasada – jeśli nie możesz pokonać wroga, przyłącz się do niego, wprowadź chorobę, osłab a następnie rozpraw się od środka.

I tak może działać wielu ”aniołów stróżów” – udają naszych przyjaciół, są wręcz nachalni ale ich celem jest wprowadzić nas w błąd, ośmieszyć alb rozbić daną grupę od środka – podzielić członków danej grupy i skupić ich uwagę na pierdoły żeby się żarli między sobą…

Trochę to przykre że jak będę gadał o szczepionkach, kościele, płaskiej ziemi, Syfonistach Słowianach i tak dalej to będę kojarzony z debilem.
To jest mistrzowska robota żeby w podświadomości przedstawić prawdziwe idee połączone z bzdurami tak żeby te połączone fakty stały się obiektem kpin.

Wystarczy że taka osoba dostała od kogoś zlecenie żeby mówić nieco prawdy w komiczny sposób, już jest dawna skompromitowana i zaczyna nagle podczepiać się pod różne grupy czy persony które mogą do ludzi dotrzeć.

Takiego osobnika wystarczy przykleić obok osoby która mądrze gada i już jest po niej podobnie idee które promuje idą na śmietnik….

 

Dezinformatorzy uwielbiają cytować źródło wybiórczo, najczęściej ślizgają się po ważnych kwestiach, nie wyjaśniają ludziom zjawisk nawet jeśli mówią że tak robią,

Tacy typowi dezinformatorzy jako trolle mają płacone od komentarzy czy postów albo filmów mające na celu podział danej grupy na mniejsze grupki ze sobą skłócone – inaczej mówiąc hasełkowo siania propagandy oraz pranie mózgu.

A czym jest Hasbara oraz Nuis ? – Pro-Syjonistyczne pranie mózgu.

Dlaczego to działa ?  Ponieważ większość ludzi jest albo neutralna albo nie podziela syjo-faszyzmu czy innych totalitarnych form rządów.

A jeśli nie prośbą i groźbą to propagandą…

Typowa propaganda – popieranie Syjonizmu, rządów, obecnej sytuacji, zwalczanie wszelkich spisków i tak dalej, generalnie coś nie do zniesienia.

 

Jeśli jednak zidentyfikowaliśmy delikwenta jako potencjalnego agenta pewnej grupy czy zwyczajnego oszusta,  warto przyjrzeć się jakie elementy mocno forsuje – inaczej mówiąc co zawzięcie broni a co fanatycznie zwalcza, a przy okazji sprawdzać czy posiada jakieś wspólne elementy z innymi zawodowymi kłamcami.

Musimy pamiętać że nawet jeśli ktoś nam mówi że żyjemy w Matrixie (w Polsce mamy wariant Kacztrixu) i tak dalej to ma oznaczać że ci ludzie mają dobre intencje ?

Człowiek jest łatwowierni i z natury jest obojętny, i właśnie na te dobre serce jest przez manipulatorów wykorzystywane.

No dobra, można w ten sposób stwierdzić że każdy jest potencjalnym agentem.

Niby tak, tylko że prawdziwy dezinformator walczy o sławę, pieniądze, dla kłamstwa a normalny człowiek nawet jak coś nabroi to potrafi się przyznać do błędu. Więcej będzie poniżej a znalazłem taki fajny przykład…

Inną charakterystyczną cechą rożnych agentów jest tak zwane łączenie Tory z Talmudem czy też Kabałą, nawet jeśli zwalczają religie to generalizują poprzez wrzucanie dobrych rzeczy czy złych rzeczy do jednego wora.

Na przykład mogą nam pokazać syjonistów – ok, ale też mogą nam wpierać że każdy żyd jest syjonistą albo/i namawiać do rozlewu krwi.

Często atakuje się Biblię za pomocą Kabały czy Kościelnej interpretacji – na przykład że Is Ra El i to jest narów hybryd | celowa negacja narodu wybranego a przy tym czystości genetycznej. Sam termin Is Ra El jest typowo Kabalistyczny i jak to bywa w Kabale, niezgodny z prawdą.

Ale w religiach tajemnych jak Kabała czy Masoneria wprowadzoną taką doktrynę – Mojżesz coś tam gadał ale on pisał alegorycznie i ukrył prawdziwy przekaz za pomocą symboli i alegorii a my mamy ten prawdziwy klucz do właściwej interpretacji. Dopiero później okazuje się że t interpretacja jest kolosalnie sprzeczna…

Jednakże celowo miesza się Piecioksiąg z Kabałą, aby ludzie nierozeznani w temacie z automatu uznały obie sprzeczne ze sobą rzeczy jako jedno i to samo, tymczasem dla przykładu Biblia zakazuje ofiar rytualnych dla Molocha. Co mówi Talmud ? Składanie ofiar dla Molocha jest okej, gut ja ja, nie jest grzechem. Ale gojom się wpiera że Mojżesz, Dawid, Salomon znali Kabałę czy jedną z najsilniejszych form czarów i magii na ziemi.

Śmieszne jest to że posługują się Kabałą i stawiają ją na równi z Piecioksiegiem a kasują Biblię kabałą…

Generalnie zarówno Syjoniści jak i panowie kasujący Biblię w całości starają się za wszelką cenę Pisma zażydzić a później obżydzić, Są w stanie jednym cytatem wywalonym z orbity wykasować 100% tekstu. Zazwyczaj nie dają nic w zamian albo dają to samo w innym opakowaniu.

Nie wspominają jednak ani słowem o masakracjach jakich dokonano na przestrzeni wieków chociażby werset z 1 Listu Jana (5:7) gdzie w niektórych przekładach występuje potężna insynuacja dogmatu Trójcy. Wystarczy przeczytać cały rozdział aby się przekonać że autor nie miał na myśli Trójcy.

I wiele z tych przekrętów jest dokonywanych celowo, i zazwyczaj uderzają one albo w proroctwa albo w istotę Boga. Są także przykłady przekrętów gdzie fałszywi tłumacze tak przekręcają żeby cały przekaz był nielogiczny i absurdalny.

Grecki przekład ST Septuaginta jest w większości pozbawiony owych przekrętów i co ciekawe ani razu nie nazywa Mesjasza Bogiem.

 

Dzisiejsi żydzi mają niewiele wspólnego ze starożytnym Izraelem – jest to zlepek Edomitów czyli synów Ezawa z córkami Kananejskimi plus Filistyńskimi oraz Chazarami czyli zlepek wielu ludów wschodu.

Samych Izraelitów a konkretnie w tym przypadku Judejczyków czy Lewitów jest niewielki odsetek, ale to są ludzie otwarcie mówiący przeciwko Syjonizmowi czy Talmudowi. Nie kryją się raczej ze swoim pochodzeniem i nie udają powiedzmy Polaków bo nie mają niczego do ukrycia.

Mówi się także że Bóg Jahwe (popiera się Tetragram JHWH jako imię własne tymczasem Tetragram znaczy po prostu Bóg, chodzi jednak o to by przyrównać Boga do jakiegoś Dzeusa czy innego Atona) jest okrutnym satanistycznym jaszczurem mordującym narody Izraelitów, Egipcjan, Kananejczyków, chce naszej zguby a z drugiej strony…. przecież to nie prawda \ i to są mity pastuchów

Forsuje się także że prawdziwy Bóg jest bogiem miłości a nie ofiar i z pewnością nie chce niczyjej śmierci, widziałem także na wielu frontach promocję doktryny dwóch Bogów  – Zły Bóg ST i Dobry Bóg NT i obaj ze sobą walczą.

Bardzo często się z tym spotykałem że Stary Testament jest bee i przedawniony ale Nowy Testament jest fajny i mamy nowy zakon, nowe prawa oparte na wierze i miłości.

Poprzez listy ”apostoła” Pawła wbito podświadomie taki dogmacik że Bóg ze ST jest bardzo okrutny i zły jaszczur ale gdzieś tam jest nasz dobry Bóg o imieniu Jezus, inaczej mówiąc Stary Testament jest zły i dlatego mamy Nowy Testament, Nowe Przymierze.

Bardzo charakterystyczna nauka w wielu odłamach Chrześcijańskich czy to otwarcie zwalczających Biblię. Często kult Jezusa jako Boga ma aspekt ekumeniczny, inaczej mówiąc wszystkie religie łączcie się pod sztandarem matki kościoła na siedmiu wzgórzach.

 

Tymczasem jest jeden Bóg który chce od nas posłuszeństwa wobec Jego Prawa czyli mamy nie zabijać, nie kłamać, nie kraść i tak dalej. To samo znajdziemy w ST i w NT.

Tyle wystarczy, lecz termin uniwersalnej miłości czyni ze Stwórcy osobę która kocha nas bezgranicznie za nic, za to że wierzymy i jest nam stanie wybaczyć za nic. Termin ten fachowo określany jest także jako zbawienie albo usprawiedliwienie z wiary.

Jest to typowe Chrześcijańskie pojęcie Boga wykreowane w listach niejakiego apostoła Pawła który przeforsował wiele sprzecznych doktryn, dodatkowo straszył wszędzie agentami których to określał judaizantami.

 

 

Osobiście uważam że podstawową cechą dezinformatora jest neutralizacja, negacja oraz sianie zamętu.

Neutralizacja osoby która mówi prawdę – ośmieszenie. Często dezinformatorzy oskarżają innych o chorobę psychiczną, manię, agenturę aby zneutralizować oponenta i odwrócić uwagę od siebie.

Klasyczne metody ziania bezpodstawną nienawiścią w stosunku do oponenta i w ogóle podsycania konfliktów po obu stronach na blogach, forach, witrynach czy innych miejscach dyskusyjnych. Stara szkoła grania na emocjach mniej świadomych ludzi.

W przypadku takich lepszych krętaczy może zdarzyć się taka sytuacja:

Są trzy osoby – ty który wyczuwasz że facet ma zamiary wpuszczać w kanał, on i osoba która jest neutralna albo mniej świadoma i niczego nie podejrzewa.

To ten ściemniacz kiedy widzi że na ciebie nie może wpływać, manipuluje uczuciami tej drugiej osobie w twojej obecności – chce ją podebrać, zmusić do poczucia winy, metod jest sporo. Generalnie chodzi o zwrócenie tej osoby przeciwko tobie bowiem ten krętacz czuje że możesz tej osobie wyjaśnić co jest grane. Charakterystyczne dla osób znających te techniki prania mózgu – manipulować slabszymi od siebie.

 

Neutralizacja tematów które porusza a są prawdziwe – ośmieszenie. Warto zwracać uwagę na to co większość dezintegratorów zawzięcie zwalcza a co z uporem maniaka wrzuca do gardeł. Czy są to tematy szkodzące dla systemu np. kształt ziemi czy fundamentalne aksjomaty.

Oczywiście każdy szanujący się dezinformator musi podać dobrą przynętę w postaci sera czyli interesujących informacji by z czasem podawać dezinformacje czy zachęcić do czegoś złego.

Jeden zachęcić możne do powstania, inny do oddania swoich pieniędzy a jeszcze inny do uprawiania wszelkich form okultyzmu czyli do satanizmu.

Ponadto Nierządnica traci powoli kontrolę nad Słowianami więc Upadli poprzez swoich sług wystawiają swoich poprzednich kozłów na odstrzał. W sprytny sposób chcą więc wmanewrować Słowian w ten sam kult pod inną postacią. Jak wiadomo Słowianie tracą wiarę w Katolicyzm i inne wytwory jak Ateizm czy Islam więc starają się upchać idolatrię w innej formie coś co ludzie kupią.

Jeśli Słowianie są trzonem pozornie zagubionego Izraela to cel diabła wydaje się prosty, żeby żaden nie przeszedł pomyślnie sądu by Bóg w trosce o bezpieczeństwo pozostałych musiał unicestwić swój lud….

W innym razie dlaczego tak wszyscy walczą o Słowian, Żydów jakoś nie nawraca się na katolicyzm czy Islam a Muzułmanów też się nie nawraca na kult czarnego słońca Peruna czy egipskiego Jaha albo cokolwiek innego.

Syjonistom wolno wyznawać Talmudyzm i jego wierzenia a Słowianie tylko Katolicyzm albo słowianowierstwo czyli kult płodności upadłych aniołów z córkami Adama….

Ponieważ Żydzi jako religia nie są zagubionych Izraelem i mogą wyznawać co chcą, ich przymierze z Bogiem nie licząc obietnicy Gehenny albo zmiany swego życia…

Dlatego upadli wysyłają wielu swoich proroków do Słowian by nie wzrosło poznanie i żeby ludzie nie zaczęli szukać Boga prawidłowo.

Nie mogą za bardzo docisnąć Słowian kolejną wojną więc bazują na niewiedzy podając dużo pożytecznych informacji w mniejszym lub większym stopniu zachęcić do kontaktów z sedim czyli z demonami jako wysłannikami obcych cywilizacji .

 


 

 

A Teraz Przykłady 

Wariactwo Czy Celowe prowokacje ? Wybór pozostawiam lurkerom .

Na temat tego pana zrobiłem całą trylogię i nie zamierzam poświęcać czwartej części. Wspomnę jednak w charakterze takim że nie mogę pewnych rzeczy pominąć, źródła są mi jednak wysoce na rękę aby pokazać pewne techniki manipulacji czy też w jaki sposób jesteśmy codziennie dymani.

 

 

 

 

Dlaczego akurat źródło od człowieka który czerpie garściami z rożnych źródeł w tym z tej strony wycinając sobie co tam najciekawsze rzeczy  co tam najbardziej pasuje aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie?

Nie chce mi szukać i wstawiać po sto filmów czy artykułów…

Tym razem skupię się w temacie ”agentury”

Jak wyżej starałem się pokazać opozycja przeciwko ludziom jak i kontrolowana opozycja przeciwko NWO istnieje.  I o tym się mówiło od paru ładnych lat, tylko że wiele elementów które latami były uznawane za obłąkanie kilku osób dzisiaj są uznawane za prawdę.

Jaki jest problem ?

Otóż autor filmu podobnie jak ja i nawet od tego samego czasu zaczął nawijać na temat kontrolowanej opozycji (przypominam że z wieloma rzeczami się zgadzam, ale oceniam ludzi po owocach a nie po tym jak widzą świat).

Filmik pozornie wydaje się fajny że oj Jutuber ujawnia kontrolowaną opozycję – ok. Ale jaki jest sens wstawiać rzeczywistych agentów służb obok ludzi nieświadomych tego czynią czy zwyczajnych krętaczy ale z poza systemu.

Trzeba pamiętać że tego typu produkcje jak ”Igrekowski to agent KGB” ”Iksiński rozpracowany, to dzifka Putina”. Ludzie najzwyczajniej są ciekawi życia innych ludzi dlatego chętniej sięgają po Tabloidy czy po Big Brothery aniżeli po ważne informacje dotyczące rzeczywistości.

Osobiście nudzą mnie newsy o tym jak dana gwiazdeczka zapiła się gdzieś tam albo jakiś aktorzyna zrobił jednej dziecko – ale ludzie to kupują, ponieważ łatwiej jest sprzedać ogłupianie niż trudną prawdę.

Zobaczmy, jest na przykład film który mówi coś ważnego i  mało wyświetleń, a jest film który mówi że ludzkość zniknie z powierzchni ziemi, koniec świata – i ludzie po takie straszaki sięgają chętnie..

I uważam że celem dezinformatorów jest albo mówić o uniwersalnej miłości czy ogłupiać, albo straszyć wszystko i wszystkich czyli znowu ogłupiać..

 

Wracając do filmu

Żeby nie było nie uważam że jest to jakaś mania autora skoro w innym momencie sam temu przeczy,

Na sam początku mamy powiedziane że jest to lista agentów czyli osób które należy się bać i tak dalej a następnie rzeczywistych ściemniaczy pokroju Putin, Trump, Duda, JP2 czyli osoby które mają rzekomo realny wpływ na losy świata.

Trzeba jednak pamiętać że są dwie grupy, dwa teamy ”satanistów” czyli pierwsza fala związana z głównym nurtem i druga fala która ujawnia przekręty tych pierwszych ale po to by na dalszym etapie nas wpuścić w kanał.

Hmm, co to jest satanizm ?

Wielbienie szatana czyli przeciwnika Boga w duchu i w kłamstwie a więc taka osoba musi łamać wszelkie przykazania i nie mieć przed sobą żadnej świętości jak rodzina, małżeństwo, przyjaciele, życie, zasady, opinie, przysięgi, Bóg…

Hmm, a co to jest lucyferyzm ?

Jest to fascynacja lucyferem czyli szatanem w ubraniach istoty niosącej światło starającej się rzekomo pomóc ludzkości. Taki drugi Prometeusz.

 

Tak więc dezinformatorzy są w większości zafascynowani nauki diabła który pozuje na niewinną istotę dającą rzekome oświecenie, poznanie czyli Illuminację, Gnozę, Prawdę.

Jak widać sam wyraz łaciński Illuminacja nie jest zły ale najczęściej utożsamiany z Oświeceniem od diabła pozującego na istotę dającą światło.

Owe nauki najczęściej mają na celu podważyć fundamentalne prawdy.

Naturalnie większość społeczeństwa nie przyjmie z otwartymi ramionami jawnej patologii jak chociażby prawo silniejszego czy totalny burdel, a obowiązkiem lucyferyzmu jest zmuszenie do akceptacji pewnych demoralizacji tylnymi drzwi w łagodniejszej formie.

 

Ponownie wracając do filmu a ciągle ucieka mi ten temat

Jest tam zakodowana pewna manipulacja bo z jednej strony jest to lista agentów

 1. Po pierwsze nie wiadomo kogo albo czego
 2. Po drugie primo całkowite pomieszanie z poplątaniem że nie wiadomo czy autor chwali ”agenta” czy krytykuje nieagenta, zwyczajne pomieszanie z poplątaniem że potencjalny subskrybent jak ja może się pogubić.
 3. Po trzecie jest to osobista opinia autora przedstawiona za pomocą lektora bo główny autor ma nieprzyjemny głos jakby cały czas chodził spięty.
 4. Po czwarte dowód w stylu ktoś jest agentem służb bo jest gruby, nie był deblem w szkole czyli nie posiadał wyższej wiedzy, nie jest wegetarianinem, nie jest aseksualny, nie uprawia roli, albo nie jest ultramatończykiem, nie jest łysy czyli nie podziela tych samych pasji co autor jest od razu heretykiem czy też agentem bo do jednej wora to się sprowadza. Kiedyś słyszałem jak Sanżaja tłumaczył że facet powinien mieć włosy… ale to jest także dogmat, a kto tak powiedział ? Jest tylko powiedziane że facet powinien być facetem a nie pipą.
 5. Po piąte autor rzuca ogólnikowymi hasełkami nie zagłębiając się w detale czy też w przyczynę danego problemu, podaje na przykład hasło agent Białczyński a nie podaje większych dowodów które możemy zweryfikować, no chyba że poszlaki muszą oznaczać 100% dowód.
 6. Po szóste jest to przeznaczone niestety dla osób nie myślących samodzielnie bez umiejętności krytycznego analitycznego myślenia bo co to za dowód – bo ja tak powiedziałem. Każdy ma swoje zdanie ale czy to jest powód żeby wrzucać do ”piekła” za róźnorodność ? Ponadto tak na dobrą sprawę nie wiemy za dużo na temat wielu gwiazd czy to polityki czy religii czy internetu – znamy pewien odcinek i nie znamy do końca ich rzeczywistych intencji. Dobry człowiek po odkryciu że błądzi, natychmiast zmieni swoje postępowanie a zły człowiek popadnie w jeszcze większą pychę, będzie bluzgał, odwracał kota ogonem i tak dalej.
 7. Takie zarzuty że ktoś był byłym wojskowym równa się agentura, jest jeden problem kiedyś pobór do wojska był obowiązkowy….
 8. Po siódme, tak jak wspomniałem brak argumentów tylko banalne zarzuty ale o tym poniżej

O tym nieraz pisałem w innych miejscach iż nie czepiam się tego kto co i jak wierzy, skupiam się raczej na efektach

 

W przypadku autora tego filmu którego imienia ani Hiduskiego ani Słowiańskiego nie wolno wymawiać na tej stacji efekt jest taki po zebraniu wszystkiego zusammen do kupy że…

O tym już niegdzie pisałem że autor zostanie uznawany za wariata chociaż na wariata nie wygląda.

O tym pisałem że to jak ten pan się ubiera i łączy fajne tematy które między innymi znajdują się na tym blogu czy na stronach przeze mnie polecanych z rzeczami albo jawnie bzdurnymi albo absolutnie nieakceptowalnymi przez resztę.

I nawet nie chodzi tutaj o płaską ziemię, bo sam nie jestem specjalistą w tej dziedzinie – ledwo co zdawałem matematykę czy fizykę bo jestem debilem w tych dziedzinach i się do tego przyznaję.

Mogę jednak obalać kilka wątków Heliocentrycznych od strony teoretycznej, filozoficznej jak chociażby to że pryncypalną zasadą Słońcecentryzmu jest kult Ziemi wokół czego? Ano nasza ziemia jako jedna z wielu obraca się wokół obiektu kultu czyli słońca a słońce nosi nazwę mitologicznego bóstwa Helios/Sol dla którego składano krwawe rytuały.

I pozostałe planety jak Mars, Saturn, Uran… także na cześć bóstw którym oddawano boską cześć a jest to właśnie bałwochwalstwo do którego jesteśmy zachęcani ze wszystkich stron żeby tylko nie oddawać cześć jedynemu Bogu w duchu i w prawdzie czyli za pomocą naszych czynów.

Jest jeszcze gorzej  i w wielu językach nawet dni miesięcy czy dni zostały nazwane na cześć jakiegoś ”boga” czyli upadłego anioła.

 

Zobaczmy:

Poniedziałek > Nie Niedzieli | Moonday czyli dzień Księżyca jako kobiecie.

Wtorek > dzień wtóry czyli drugi | Dzień Marsa czyli wojny i śmierci

Środa > dzień środka, podzielta 7 na 2 i wyjdzie wam 3,5 czyli środek tygodnia to środa popołudnie | Dzień Merkurego czyli zakazanej wiedzy hermetyckiej a więc kabała, heliocentryzm i takie tam

Czwartek > dzień czwarty | Dzień Zeusa

Piątek > dzień piąty | Dzień Wenus

Sobota > Sabat albo sabotaż | Dzień Saturna czyli szatana

Niedziela > nie działaj, nie udzielaj się | Sunday czyli dzień Heliosa, Słońca jako chłop a większość kultur oddawało cześć przyrodzie nie Bogu

 

Czyli owe bóstwa podpisują się nawet pod takimi ważnymi rzeczami jak okres czasu

A 12 miesięcy ? W naszych Słowiańskich słownikach nazwy są neutralne:

Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad, Grudzień..

A w pozostałych językach ?

January czyli od Janusa, kto oglądał Harrego Pottera ten wie jak wygląda (dwie głowy)

February, znowu Rzymskie bóstwo

March od Marsa, nowy rok

Aprilius dużo świąt się odbywało w tym okresie, podobno poświęcony Wenus

Maj poświęcony wszystkim bóstwom

June od Juny czy Junony

July od Juliusza Cezara

August od Augusta czyli czcigodnego

September czyli siedem, Septimus – siódmy

October czy ósmy

Novem – 9

December – 10, porównaj wyraz decymacja czyli zdziesiątkowanie

 

Pod tym względem Słowiański język stoi wyżej od łaciny bo nie jest poświęcony bóstwom z kamienia i drewna

 

No dobra po raz trzeci wracam do tematu, niestety muszę o tym wspomnieć.

Chodzi o to że autora po prostu wyśmieją ponieważ wrzuca wszystko na jedną kupę i nawet jakby wyjaśniał że to też lista ciekawych rzeczy – nie każdy się w tym połapie.

Całkiem możliwe że jest to celowa robota dyskredytacji poważnych tematów jak szczepionki, płaska ziemia, NWO i tak dalej, swoją osobą.

Do tego to co było wcześniej, gdyby ktoś nie wiedział:

Pan Sanyaja słynął kiedyś z zapraszania róźnych ludzi w celu udzielenia wywiady, a że byli to znani ”antysystemowcy” to obie strony zyskiwały wiernych wyznawców i oglądalność. Po czasie ni z gruchy ni z pietruchy pan ten za plecami zaczynał obgadywać te osoby od agentów i takich innych, chociaż nie potrafił im tego powiedzieć w twarzy.

W przypadku jednej z afer okazało się że podstawą konfliktu leżą pieniądze ze 30 tysięcy wyświetleń tak w przypadku innych afer głównymi argumentami było to że ktoś jest gruby albo nie podziela tego samego poglądudu w danej kwestii.

Gwoździem do trumny był konflikt z byłym kompanem Eterem ponieważ ten jasno powiedział że koronacja tego pana na jednym ze zlotów na króla Lehii (no właśnie, takie wykorzystywanie nieprecyzyjności pojęć gdyż raz jest mowa o ogródku a innym razem o całej Lehii).

Wskazał kompan na to że cała ta akcja może całkowicie ośmieszyć a nawet przekreślić szanse na to aby prawdziwe informacje dotarły do większego grona osób. Większość osób brało tę koronacje oczywiście jako forma alternatywnego happeningu.

Sami ludzie podatni na wpływy w tym przypadku pana Sławusia to kupią a nawet uznają za prawowitego następcę tronu ale typowi Lehiccy Janusze zwyczajnie wyśmieją ponieważ obraz pana w koronie z tektury i wymiętolonym od noszenia szatach mówiącego o tym że jest magiem czy raczej białodziejem a w dodatku nawijającego  o ”teoriach spiskowych” czy raczej wymieszanych bzdurach z prawdami – Smugi Chemiczne, NWO, szczepionki, płaska ziemia, kontrolowana opozycja i tk dalej.

Cóż, Polacy nie są idiotami więc wyśmieją takie rzeczy albo w najlepszym wypadku uznają to za akt pozytywnego zakręcenia –   Wariaci czy ludzie uznający to za formę alternatywnego happeningu to kupią, ale typowi Janusze ?

No wyśmieją bo Polacy nie są debilami i tak to mogą potraktować w lepszej opcji – Happening w stylu – oni ogłaszają się królami, cesarzami to i ja się ogłoszę królem a co mi tam, też mogę

Ale okazało się że projekt wyszedł z pod kontroli – wczuł się w rolę i zaczął żyć swoim życiem. I w każdej chwili może wskazać dosłownie każdego jako heretyka i jeszcze dodać parę ogólnikowych epitetów.

Oczywiście nie stanowi to zagrożenie dla systemu ponieważ facet który udaje że wszędzie widzi masonów, żydów, illuminatów, agentów nie jest brany pod uwagę a co najwyżej za kogoś kto stracił kontakt z rzeczywistością i jedynie dowala do pieca że efekt cieplarniany to przy tym małe miki.

Hrabia Potocki czy Duet Z Lublina podobnie widzą w osobach które się nie zgadzają z ich opinią za agentami albo chazerskimi albo rusko-chińsko-watykańskimi. Nie chce mi się powielać tematu…

Mogę jednak zapewnić że tym osobom paradoksalnie krytyka jest na rękę ponieważ nie odnoszą się do niej a co najwyżej sypną że jakieś parchy szczekają. 

Tak więc nie ma większego sensu żeby pisać na kanałach tych osób żeby wykazywać ich błędy czy jak to niektórzy robią kablują do YT.

Każdy donos do YT czy inna nagonka tak jak to Sławomir zrobił byłemu kompanowi Eterowi (donoszenie by skasowano film albo kanał) jest krótkotrwała i prędzej czy później odbija się autorowi bokiem – strata zaufania, tak zwana karma wraca.

 

W kwestii zarzutów autor po prostu straszy wszystkich wszystkimi, do tego rozwalanie tematów ważnych

Podawałem kiedyś przykład szczepionek.

Komu rodzice mają zaufać – lekarzowi specjaliście który wyjaśnia szczegółowo jakie substancje zawierają szczepionki i co powinno zostać usunięte, daje rozwiązania i ogólnie używa języka kulturalnego aczkolwiek zrozumiałego dla przeciętnego odbiorcy

A czy amatorowi który wygląda co najmniej dziwnie (być może celowo) krzycząc że trzeba zlikwidować wszystkie szczepionki, wszędzie żydy, masony, lekarze to agenci i na koniec raaw!!

 

I w każdej chwili mogą rzeczywiści agenci postawić te dwie osoby obok siebie by pokazać ”antyszczepionkowców” jako totalnych oszołomów.

 

W temacie listy agentów pana Sławusia,

Generalnie uważam że autor odwalił kawał dobrej roboty poświęcając mnóstwo czasu na prześwietlenie z góry tylu osób, filmów, książek żeby tylko czepiać się kto jak wygląda w dwóch zdaniach a nie jak kto czyni…

Szkoda że większość to kopiuj, wklej, prześwietl i uznaj jako swoje

Małe przegięcie żeby wściekać się na kogoś że ktoś nie recytuje ‚twoich” formułek, nie trzeba wkuwać na pamięć. Każdy wie że mniej więcej czego nie wolno a co wolno i jakie płyną z tego konsekwencje.

Nieraz o tym wspominam że tego typu osoby swój fanatycznym antykatolicyzmem (mówieniem samych negatywów na temat jednej grupy co wygląda na obsesję) umacniają  umacniają nie tyle Pawłościańskie Chrześcijaństwo co typowy fanatyczny Katocholicyzm.

 

Przecież jak taki człowiek chce wyjść z religii i na pierwszy rzut oka kiedy szuka prawdy… co dostaje ? – D. Icke który bredzi o jaszczuroludkach (chodzi o to że uznaje rzeczywistych ludzio-zwierzaków), kusmitach i obcych cywilizacjach i jeszcze tam kilku innych. Jak natrafi na umiarkowane źródło to dobrze ale te przypadki o których wspomniałem to może ale nie musi być celowe neutralizowanie oraz ośmieszanie pewnych tematów swoją osobą.

Zobaczmy, przychodzi do ciebie Stachu Jones który ma coś fajnego do powiedzenia ale czujesz że chce to rozegrać łagodnie, cóż dajesz się rozkręcić bo te tematy już dawno słyszałeś z innych źródeł.
Wywiady, mówienie że się chce zmieniać świat, jednoczyć i tak dalej czyli Tęcza
Fajnie fajnie aż tu facetowi zaczyna powoli odwalać – u tego pana to kradzież materiałów (mieszanie wszystkiego i naginanie faktów pod swoje tezy) i ten ”dziwny druidzki strój”.

Nie mam jakiś większych pretensji że podkrada czyjeś materiały, niestety żyjemy w kraju całkowicie rozkradzionym przez cudzoziemców i obaj dobrze o tym wiemy.

 

Temat tak zwanej Hasbary czyli kontrolowanej pro-syjonistycznej opozycji jest znany od dawna i sam niegdyś sądziłem że autorowi tych tam epitetów chodzi ale w nieco łagodniejszej formie, nie nie zwracałem uwagi na to jak tam kiedyś wmawiał że każdy katolik jest agentem watykanu… możesz nawet nie wiedzieć że jesteś agentem służb albo pierdzielonym masonem cokolwiek to znaczy.

Swoją dobrze wiedzieć że jesteś agentem i nawet nie dostajesz za to pieniędzy jak miliard innych agentów 🙂

Super ale w ten sposób można każdemu przykleić łąpkę łatke np. Sławuś to agent Putina bo dziecko resortowe, każdego można zgnoić jak się chce.

I to tak działa że w pewnym momencie mozna mógł każdego niewygodnego dla swojej doktrynologii wskazać jako agenta (heretyka) a następnie napuścić swoich wiernych wyznawców o ile się takowych posiada, a ostatnimi czasy ilość typowych gojów maleje.

Ale nie można się wiecznie wszystkich o wszystko czepiać – oglądalność jest bo ludzie lubią się ogłupiać (i do tanich sensacji) ale nie zwiększa to ilości wiernych wyznawców… no chyba że ktoś odpowiada tym samym – kablowanie, straszenie i tak dalej a to daje pretekst że system zwalcza

Po róźnych komentarzach widać że ludzie mają tego mapa raczej za [wstaw epitet sprzeczny], za taką małpkę do zabawiania no ale na dworze też musi być Jester zabawiający Króla.

I to jest przykre kiedy główne tematy schodzą na dalszy plan bo ważniejsze jest to czy ktoś jest obleśnym grubasem ale o gołębim sercu bądź rozumie albo ktoś nie podziela czyjejś percepcji rzeczywistości na przykład nie zwalcza tego albo nie promuje tego.

 

A sami ”Agenci” ci lepiej wyszkoleni to tacy debile nie są skoro świadomie zwalczają prawdę i są do tego doskonale przygotowywani.

Zresztą dobrego ”agenta” nie tak łatwo rozgryźć ale prędzej czy później się podkłada ponieważ człowiek który nie znosi prawdy nie wytrzyma i prędzej później ujawni swoje zamiłowanie do kłamstwa.

Są także dezinformatorzy którzy celową łączą prawdę z kłamstwami i… warto ich słychać ale z otwartą głową by mieć gdzieś tam zakodowane że albo są nieświadomi tego co robią albo świadomie wpuszczają wirusy umysłowe.

Tak więc trzeba wszystkie informacje filtrować… i nie kierować się tym że ktoś tam coś powiedział ponieważ ludzie się mylą, są niedoskonali, grzeszni i tak dalej.

 

Na dłuższą metę autor kanału tegoż kanału może sobie nie zdawać z tego sprawy że daje dobry pijar tak zwanych agentom poprzez pokazywaniu setki róźnych osób w jednym worku etykietując jako agenci na zasadzie nie czynów czy tego że biorą od kogoś pieniądze operacyjne a na zasadzie wyglądu a jest to zwykłe czepianie się, nie dowody.

Dlatego radzę osobom uczciwym (powtarzam uczciwym) które są bezpodstawnie szkalowane czy są wymyślane róźne kłamstewka żeby nie usuwały tych rzeczy – a dlaczego cenzurować kłamstwa albo czyjeś zbłaźnienie ?

Przecież to forma reklamy…

Jakby nie patrzeć to jak ktoś nazywa kogoś masonem, illuminatem, ruskim trollem, żydkiem i te de to potwierdza że ma do czynienia z kimś ważnym, nieźle…

 

 

W sprawie przeróźnych spisów agentów, kryptożydów, masonów

Żarty żartami ale jakby nie patrzeć te listy agentuf są niezłym sposobem na uwiarygodnienie Sandżaji (używam żartobliwych form, zazwyczaj w celu wystudzenia emocji/rozładowania sytuacji.

To jest prosta zasada, im więcej ludzi wymienisz tym większy zdobywasz rozgłos tanim kosztem – przychodzą wyznawcy albo fani takiego człowieka w celu obrony z czego wynika wojna między jedną stroną a drugą. Oczywiście zabija to ludziom sporo czasu i energii a demony się cieszą że mogły w łatwy sposób wykraść mnóstwo many.

Problem stary jak świat, najpierw stwórz problem (pełno agentuf) a później go rozwiąż (ten ta to agenty).

Naturalnie w takich przypadkach mogą pojawić się osoby urażone kiedy ktoś przykleja im mordę agenta niezależnie od tego czy są czy nie są.

Jedna osoba w odpowiedzi do tego obiecywała rozwiązanie sytuacji drogą sądową a także prosiła o dowody. Skończyło się na niespełnionych obietnicach…. może to był rzeczywisty agent dezinformacji może nie…. nie mnie skazywać

Główne zarzuty u autora na rzekomą agenturalość (przeciętnemu Januszowi wyraz agent kojarzy się agentem jej królewskiej mości takim Dżejmsem Bondem czy innym Piłsutkim) – gruby, brzydki, nosi jeansy, jest stary, ledwo dyszy stara cholera, lubi seks (nie jest dziewicą), pije piwo, pali, nie biega (czyli nie zabija czasu) , nie postępuje jak Aleister Crowley (weganizm), nie głosi tego samego punktu widzenia.

No ale jak się nie ma większych argumentów to trzeba celować w prymitywne punkty bo czepianie się kogoś za to w co wierzy albo jak wygląda to zwykłe mącenie w głowach.

Główne zarzuty, nie jakie masz intencje i jakim jesteś człowiekiem a to jak wyglądasz. W tym przypadku nie chodzi o argumenty ale żeby ludzie bez krytycznego podejścia byli zadowoleni z myślą – ooo kolejny agent wykryty
Swoją drogą fajna zabawa…..

Żeby mówić taki sposób żeby wyglądało na to że rozmówca w to bezgranicznie wierzy, trzeba mieć charyzmę i wyćwiczoną mowę ciała – efekt psychologiczny, inaczej mówiąc nie ważne czy mówisz prawdę ale ważne by wyglądało że jesteś kozak.
By dopasować każdy aspekt do swojej tezy też trzeba naginać logikę, ale wtedy logika przestaje być logiką a staje się matematyką.

Ogólnie nie dobrze że przez takich panów społeczeństwo jest podzielone na mniejsze grupki i zamiast zgłębiać Mądrość Bożą widzi/szuka wszędzie agentuf ciemnych sił… niestety wychodzi po czasie że agentów jest ponad 7 miliardów. Oczywiście to nie jest tak że ci ludzie w to wierzą, w to mają uwierzyć przeciętni Polacy i nie zadawać niewygodnych pytań.

 

Śmieszne jest kiedy Sandzia mówił jaki to ”Eddie Słowianin” znaczy Ed umieraj idzie do okupanta, tymczasem sam zgłosił do okupanta aż trzy kanały w tym swojemu dawnemu kompanowi. Realia Jutuba….

Tacy to koledzy, najpierw chcą razem zmieniać świat że niby dla ludzi a później jak jeden widzi świat w nieco innych barwach to obrzucają się łajnem.
No tak.. z urzędasami załatwia się sprawę (rozwiązuje problemy, polemika, dyskusja) w urzędach, z nauczycielami w szkołach a z alternatywnymi ?
W internecie ?
W jaki sposób ?
Ano rozpracowywać problemy w sposób logiczny. Dlatego namawiam do dyskusji merytorycznych a nie do obrzudzania się błotem, oczywiście nie można oczekiwać gry fair play od ludzi nieuczciwych w stylu ”panie agencie nie bij pan w krocze proszę, już mnie nie dymaj”

W przypadku krula ci ludzie są naiwni jeśli myślą że załatwią sprawę w sposób formalny, ten sposób działa wyłącznie na korzyść krula z prostego powodu.

Jeśli Sandziu z jednej strony coś tam zarabia od ludzi choć jest dobrym mówcą, to mówi wiele jak to chcą go wszyscy zniszczyć. I jeśli taki jeden z drugi załatwia sprawę formalnie a krulu sugeruje że każdy urzędas, ksiądz i tak dalej to agenci w domyśle imbecyle albo sataniści cokolwiek to znaczy.

Wówczas sami dają leniwej matrycy pretekst że jednak Sandziu walczy z systemem a on z nim. Po prostu wzmacniają wypowiedzi krula swoich arów i podobnie jest z innymi osobami.
Przy okazji każdy tego typu pozew czy inna forma walk da jednej i drugiej stronie nowych wyznawców.
Ucierpieć, żadna ze stron poważnie nie ucierpi.

Zdarza się czasami w serialach czy w kryminałach że jest jeden agent i ma on na celu pokrzyżować szyki w grupie – że niby coś mu się nie udało, zrzuca winę na innego że tamten agent, skłóca grupę a na koniec wszyscy bohaterowie są w szoku że to jednak ten był kretem. Może w przypadku Sanjayi też tak być a może nie, pokazuje jednak że atmosfera agentomanii jest na rękę rzeczywistym agentom.

A szczególnie Sandzia celuje w osoby które mają swoje zaplecze (widownię) i mogą stanowić realną konkurencję dla JSM i jego contentu. Każdy na swój sposób ma rację, nawet ściemniacze muszą powiedzieć nieco prawdy aby ktokolwiek dał radę ich słuchać.

A krulu szczególnie czepia się tych alternatywnych a najlepsze jest to że wrzucił te różne osoby do jednego wora z Putinami, Trumpami, Tuskami, Kopaczami, Yodami, Maciarami, Dudami, Petrami, Merkelami… a ludzie ogólnie nie lubią polityki nie lubią polityki.
Nie jest to powiedziane wprost a podświadomie zasugerowane że każdy z wymienionych jest idiotą ale chodzi z tymi rożnymi na browara.

Jakby nie patrzeć to zarówno Eddie jak i Sanjaya to bardzo bardzo słowiańskie imiona tylko że z Anglii i z Indii 🙂
Jeszcze krulu mawia że to co robi ten pierwszy (słowiański wygląd, ubiór) nie czyni go Słowianinem… no tak, ale czy pseudo koronacja , tekturowa korona z przedszkola i wymiętolona korolowa chusta czyni z człowieka Króla Mesjasza wszystkich plemion Lehickich ?
Symbolika symboliką i dla ludzi uznających taką koronę będzie kruelem a dla ludzi nieuznających ludzkie zwierzchnictwa będzie pajacowaniem.

No cóż dla Sandziego to chyba każdy kto ma odmienną wizję świata jest agentem…

Jakaś taka moda nastała, na repatriacje, na II RP, na Lechie, na antykatolicyzm, na ponownie narodzonych chrześcijan i tak dalej…
Co nie wykrzywia prostych wniosków, a mianowicie to że ezoteryka czy ruchy narodowe zostały zinfiltrowane przez rzeczywistych agentów udających naszych ziomali. Być może dostali rozkaz od swoich szefów aby kilku niższych rangą podłożyć by wszyscy się oskarżali bezpodstawnie o agenturę.

Czyli wykreowano burdel kontrolowany, czyżby chciano w tym nieporządku ukryć porządek czyli genialnie opracowane plany czy też alternatywne opcje na przyszłość ?
W każdym razie biją się głównie te grupy, które posiadają wyraźnie odstającego od reszty charyzmatycznego lidera bądź liderkę.

 

05.24.2018

Naturalnie ludzie śmieją się z tego typu list – listy kryptomasonów, kryptożydów, kryptoagentów, kryptogejów i tak dalej; ponieważ na tego typu listy można wpisać dosłownie każdego jako takiego Icka, Mosze, Riki, Hajka, Lejba! bez większych dowodów.

Owszem są kryptożydzi czy kryptodezinformatorzy (jeśli dają się z łatwością rozpracować to słabo wykonują swoją robotę) ale to nie jest tak że np. jak ktoś broni oprawcę (rodzina na ten przykład) to sam też jest zły.

Jakimś dziwnym trafem krulu celuje w tak zwanych antysystemowców – antyszczepionkowców, narodowców, mistyków i tym podobne.
Przy okazji wychodzi na to że środowisko ezoteryczne zostało w dużej części zinfiltrowane przez Zielonych, i Sandzia też od zielonych pochodzi z wysokiego stanowiska ale cóż korzeni się nie wybiera ani nie wycina 🙂

No ale jak ktoś traktuje tego typu na poważnie (koronacje tekturową koroną niesuwerenną i wiele innych akcji dla Yaj i udawać że to tak na serio.

Korona nawet zabawkowa nie świadczy o tym że ktoś ma tytuł królewski a kto nadał Sandzaji tytuł władcy… on sam) to mamy efekty – straszenie donosikiem na gościa który również sieje raka donosząc do Jutubskiego łokupanta, bo nie dało się wyciągnąć większej oglądalności no i ”szkodzi wizerunkowi”.

Sianie raka – mam tu głównie na myśli ogólnikowe rzucanie hasłami typu agent na kogoś kto:
Nie ma co się jednak obrażać skoro to jest lista jednej osoby i każdy może sobie swoją zrobić (i ja swoją zrobiłem, takie podejrzenia:
– Icke, Jones, Veith,i tak dalej 🙂

Szopkowa Selekcja Sandżajska (i nie tylko)

 • jest gruby – agent | , a są ludzie którzy niewiele jedzą ale mają taki metabolizm że szybko tyją albo na odwrót (dużo jedzą a są chudzi)
 • nie jest weganinem – agent | , można nawet żryć śmieci byle wegańskie. A problem leży w uzupełnianiu podstawowych pierwiastków i mnóstwo chorób to objawy niedoboru różnych pierwiastków.
 • Kocha żonę – agent | Seksualność, erotyka i piękno zawsze były częścią człowieka ale można godnie żyć w małżeństwie (stała kobieta i tak dalej, seks jako dopełnienie związku a nie główna atrakcja – najpierw uczucie a potem działanie)
 • Ma odmienną wizję świata – agent | A świat jest wielobarwny i każdy może patrzeć na konkretną rzecz inaczej
 • Nie zwalcza Katolików – agent | A problem nie leży w ludziach tylko w systemie
 • Nie wspiera II RP – agent | A to nie ta kategoria ale podobny sposób myślenia
 • Nie biega – agent | A bieganie jest nudne, zabiera sporo czasu, nie daje czasu na rozmyślanie, rozleniwia no chyba że do tego doda się jakąś siłownie.
 • Łysy | a łysina jest uznawana za symbol siły, potencji i tak dalej.
 • Nie uprawia ziemi | A wielu ziemiarzy utopiłoby człowieka za nic, czyli znowu czyny

Chyba zbliża się powolnymi krokami konflikt pomiędzy krulem tekturowej Lehji (bo Lehia/Lahestan poszedł spać wieki temu) a Turbolehitami z p. Białczyńskim na czele że agenci Watykanu atakują Jasną Stronę <del datetime=”2018-05-24T14:20:08+00:00″>Monty</del>
Monety.

Głupi będą Turbolehici jak dadzą się wciągnąć w wojenkę a celem powinno być przestrzeganie przykazań (czyli dobre czyny) i zgłębianie wiedzy w wzajemnym szacunku a nie sianie raka – żydzi, masoni, agenci wszędzie, iluminaty tu iluminaty tam.

Owszem są żydzi, są masoni, są oświeceni przez Fosfora ale.. nie wszyscy żydzi są wyznawcami Talmudu, tak samo nie wszyscy ludzie z danej grupy są dobry albo źli.

Niezły zabieg żeby do rzeczywistych dezinformatorów dołączyć ludzi którzy na lucyferystów nie wyglądają.

Walka ma sens Bo przecież Turbolehici to także konkurencja a później minie te 3,5 misji San Christ Jayi na ziemi by zreikarnować się w Jezusowym stylu i odlecieć z Orbsami do albo na… biegi. Dobra, żartuje….

A z drugiej strony dobrze są różni alternatywni fajną rozgrywkę zapewniają – można się pośmiać z umiarem.
Ale takie lista agentuf to fajna sprawa… jeśli na niej nie jesteśmy albo lubimy się bawić w robienie czarnych list

A później, głosowanie telefoniczne na najlepszego agenta, przewidywane nagrody w postaci gadżetów.

.

Nie raz pisałem że gościu łączy wszystkie ”spiski” do jednego wora – fakty z bredniami a te nadinterpretacje określa logicznym łączeniem.
Niby fajnie że czyta (prześwietla) wszystkich i wszystko, szkoda że zazwyczaj wybiórczo, ogólnikowo, bezlinkowo i nawet błędy w materiałach powtarza..

Nie wydaje mi się żeby był wariatem albo żeby wierzył we wszystko co opowiada, tak samo pewien Hrabia który posiada lek na wszystko i podaruje każdemu o ile zostanie wybrany w najbliższych wyborach…

Może rzeczywiście ludzie mają rację że rolą tego pokroju osób jest przedstawianie prawdy by ją ośmieszyć ?
To jest jednak talent – robić okropne miny i wrzucać w jednym zdaniu cały internet a konkretnie materiały z rożnych CZYIŚ stron czy książek bez mówienia skąd to się wzięło, a jak to dzieło, a jak to wpływa.

Ponieważ widownia YT jest…. no woli oglądać młodziaków co szerzą patologie niż gwiazdy alternatywne czy narodowców czy mistyków i ta dalej.

Sandziu często operuje pojęciami znanymi przez masy jak Bóg, Lucyfer, Chrystus, Agent itede by nadać im własne pojęcia i oczywiście słuchacze łykają wszystko.

Niedawno oglądałem pewien wykład G. Brauna i praktycznie łyknąłem wszystko ale przypomniałem sobie o jednym – wiedzieć o spiskach (czarnej magii) i nie widzieć że Katolicyzm (biała magia) to zaprzeczenie Słowa Bożego ?

Zdarzają się przypadki (mnogo) kiedy człowiek jest zaślepiony, ale też zdarzają się przypadki kiedy człowiek nie chce widzieć błędów z 2 powodów:
– Nie chce zburzyć swojego światopoglądu
– Nie może w tym układzie wyprzeć się kłamstwa.

Sandzia no cóż, te najważniejsze filmy oglądałem ale nie dałbym rady słuchać go (i nie tylko, praktycznie większość gwiazd alternatywnych) bez słuchawek ale i tak słychać szelest kartek.

I człowiek jak pamięta źródła to widzi i słyszy że Sandziu praktycznie sam do niczego nie doszedł bo podstawowe tematy to plagiat albo podczepienie się pod znane tematy (PZ, Lehici, Lehuici, Hasbara, Hermetyzm, Replikanty czyli metoda na ośmieszenie prawdy poprze głoszenie istnienie jaszczurek które mówią, po prostu zmieszana prawda z kłamstwami czyli znowu niedobry ten Icke).

Plagiaty to oczywiście kopiuj wklej od kogo się da, ale to znowu czyjeś dokonania. Dziwne uczucie, kiedy ktoś wybija się na twojej pracy i nie czerpiesz z tego satysfakcji.

Szkoda tylko że sieje raka NWO – każe znienawidzić rodzinę bo skoro mają odmienne zdanie to agenci, znienawidzieć kobiety i nazywać dzifkami, a na koniec znienawidzieć siebie….
a dokładniej,

Jakimś dziwnym trafem Ksiądz X i ksiądz SatanJaYah mają podobną wizję na temat rodziny (nie licząc sekciarstwa czyli podzielenia ludzi w sposób tani i prosty).

Ksiądz podobnie naucza że akt płciowy jest fuj, grzechem i najlepiej nic nie robić. A to jest niszczenie człowieka poprzez wywołanie frustracji seksualnej, bo skoro ktoś ci zabroni to czujesz się więziony i chcesz się wyrwać systemowi, pokazać że jesteś wolny od systemu a zakazany owoc smakuje najlepiej.

A po drugie, seks a miłość to dwie różne rzeczy. Miłość czy Uczucie Najwyższe musi być sprecyzowane czy jest to umiłowanie czy stałe uczucie zwieńczone aktem małżeńskim.

A po trzecie, większość weganistów promuje abstynencję seksualną i nie wychodzą na tym najlepiej
A po czwarte, ludzie po tym tym są czasem pełni energii ale to nie jest jakaś reguła.

W przypadku Sandziego chodzi o zniszczenie człowieka od wewnątrz aby jak już kochał to tak bezuczuciowo a najlepiej oczekiwał na rozwód. Oczywiście stosunek płciowy nie powinien być na 1 miejscu – i to jest złe, bo powinien być w sposób godny czyli nie że każdy z każdym.

Z własnego doświadczenia czy obserwacji różnych osób wynika że abstynencja/dziewictwo nie jest wcale błogosławieństwiem ponieważ człowiek potrzebuje adoracji, akceptacji, stałości i równowagi… No chyba że ktoś preferuje nauczanie KRK i Pawła który jest głównym problemem w Chrześcijaństwie – zboczeństwa.

A nam promuje się albo wariactwo w jedną stronę – ostrą pornografię albo pas cnoty czyli kolejna deprawacja.
Przeciętni ludzie są narażeni na porno, zazwyczaj lżejszego gatunku (półgołe panienki).
A dlaczego pokazuje się cały czas soft porno ?

Ponieważ człowiek który ma przed oczami takie widoki całymi dniami… odechciewa mu się szukać żony.
Skoro ma sprawdzone substytuty (porno, ręka) to po co mu inne staroświeckie metody ?

A rodziny też się nie chcę zakładać ze względu na niskie płace i trudne warunki do życia, do tego lewacka ideologia oraz taki PIS skutecznie wyśmiewający rzeczy prawe i sprawiedliwe

Nie da się od tak obalić system, trzeba być wysoce naiwnym żeby uwierzyć można obalić system.
Po pierwsze trzeba dać coś w zamian a po drugie potrzebni są ludzie, ideologie, pieniądze, inteligencja i tak dalej.
Ludzie nawołujący do obalenia systemu nieposiadający żadnych alternatywnych pokojowych rozwiązań tylko wzmacniają system

 

 

 


 

Poniżej skopiowane z innego materiały i może się zdarzyć tak że nie miejscamiwiadomo  o co kaman – pisane w innym kontekście.

Żeby nie było że nadaję na Króla Lehji jak się ten pan nazywa a nie na nadaję, zwyczajnie jest to dobry przykład na wiele schematów – brak przykładów no i proszę jest

Na przykład przykładu straszenia i rozsiewania strachu – jest, i tak dalej i tak dalej

Daję więc poniżej do porównania stary filmik tegoż autora który przemawiał wówczas spokojniejszym tonem.

 

Muszę tylko ponownie wtrącić że autor wrypał się z wyrazem ”patriota i patologia” które nie są pochodzenia rzymskiego a greckiego, myk:
Pater (w innych językach Pates, Father, Vater, Tater, Tata) – ojciec
Pathos – cierpienie | Patologia – nauka o cierpieniu, proste jak budowa cepa.

I takie mam wrażenie że krulu celowo udaje że się nie zna na socjologii, filozofii czy Teologii
No dobra te bzdurki co tam powiela od lucyferystów można wyjaśnić znajomością Teologii no ale znowu piątki za zadawanie niewygodnych pytań ? Za wiedzę dostaje się od diabła w po dupie, za wiedzę mechaniczną dostaje się awans….
Stosowanie technik manipulacji myk socjologia znana,

Filozosia też obcykana, chyba bo skoro zwalcza język grecki promując przy tym łacinę jednocześnie mówiąc że łacina jest przeklęta…
Bardziej bym obstawiał znowu… przecież ludzi się uczy łacińskich terminów a nie greckich ponieważ uproszczając:
Łacina=Średniowiecze a Greka=Starożytność

 • Eee tam wyraz jebac jest związany z sanskrytem i oznacza kopulacje 🙂
 • Ponadto nie słyszałem że autor poruszał coś z tematyki staropolskiego – same takie słówka współczesne z których można wszystko uklecić. Lubie bawić się słownictwem ale jestem świadomy że obecny język to wynik wielu modyfikacji czy nowych prądów językowych, neologizmów itd.

 

Szukałem ten film przez długi czas ale po prostu nie chciało mi się, chciałem jednak pokazać jako przykład co autor odwala teraz (czyli ośmiesza celowo bądź nie wiele tematów alternatywnych siejąc strach żeby ludzie się bali a nie szukali prawdy) a co kiedyś i nie jest to przypadek… czyli udaje wariata teraz a udawał kiedyś nowicjusza.

Ogólnie z wieloma rzeczami się zgadzam ale wszystko jest tak jak jakoś tak, ja to mogę zrozumieć mając poniżej 25 lat ale przeciętny Janusz może się nie połapać.

Zwłaszcza kiedy masz wrażenie jakby gościu widział wszędzie miliony agentów (cokolwiek to znaczy) a uważam że autor w to sam nie wierzy skoro raz mówi że agenci straszą a innym razem sam straszy…

A teraz do ważniejszych kwestii

Nieświadomy agent to żaden agent tylko człowiek z wypranym mózgiem kolokwialnie mówiąc a takich osób jest miliony. Zobaczmy na korporacje religijno-polityczną z Siedmiowzgórza, mówi się owszem że zboczenia, że dogmaty, demony, krucjaty, fuj ale nie wyjaśnia się detalicznie jaki to ma wpływ na nasze życie codzienne i dlaczego bierzemy wiele z tego jako pewniki i dlaczego tak reagujemy a nie inaczej.

Tak zwane kody, blokady, pranie mózgu.

Inaczej mówiąc jeżeli ktoś ci mówi że cię okrada złodziej ale nie mówi kto co i dlaczego, no i jak ci pomóc. W taki sposób się tworzy zaprogramowaną maupke która tylko myśli że myśli samodzielne ale nadal nie wie jak działać.

No bo co to za rada kiedy ktoś wali konia – przestań trzepać bobra | Albo jak ktoś chce rzucić palenie/picie i słyszy radę – przestań palić/pić… no wielka mi rada w mordę jeża jak chrabja Komorowski zmień kredyt i weź pracę albo zmień pracę i weź kredyt. Take rady ratujo życie!

Takie radu można sobie w buty wsadzić, ponieważ nie zmieniają niczego w tym programów które człowiekowi kiedyś zainstalowano

No ale zapomniałbym… lepiej nie rzucaj palenia, picia, walenia gruchy i tak jesteś agentem przeciwko rzyciu także cicho…

 

A na poważnie

Piętnowanie czyjegoś wyglądu, choroby czy poglądów jest typowo niskim Jutubowym chwytem a Youtub i celebryci słyną z szopki, żeby tylko wypchnąć ważne tematy na dalszy plan…

Śmiać się można owszem na przykład z głupotu satanistów czy lucyferystów która jest legendarna… ale to nic nie daje na dłuższą metę poza wyrzuceniem emocji i rozładowaniem sytuacji – normalni ludzie starają się rozładowywać emocje by nie tworzyć jeszcze większych podziałów.

Co z tego że wiesz co złego robi KRK na zewnątrz jeśli nawet nie wiesz jak to działa i dlaczego i jak to wpływa na twoje życie codzienne i twoją podświadomość czyli twoje alter ego.

Człowiek z tego co widać nie jest jednowymiarową machiną, skoro jedna część człowieka chce spać, inna część człowieka boi się jutrzejszego egzaminu, jeszcze inna część chce przeglądać filmiki na Jutube, a jeszcze inna chce napisać wiersza 🙂

To jacy my jesteśmy wolni ludzie skoro jesteś świadomy tego że jedna rzecz jest nieprzyzwoita albo wręcz pożądana, a jednak jakimś cudem łamiesz ten nakaz, zakaz, przykazanie…

Ponadto zostaliśmy zaprogramowani podświadomie aby tak reagować na pewne rzeczy a nie inaczej, czyli znowu nie jesteśmy wolni.

Zatem celem człowieka jest także poznawanie tych mechanizmów które nas trzymają w ryzach i wpływają na naszą zniekształconą percepcję rzeczywistości.

Uduchowienie to nie tylko mówienie o uniwersalnej miłości czy powtarzanie przedziwnych praktyk popularnych w wielu mistycznych grupach pokroju Mantry, Tantry, Medytacja transcendentalna, Reikii. O Reiki to trzeba poświęcić osobny materiał.

Tak zwane uduchowienie to poznawanie swego wnętrza oraz poznawanie Boga i świata, czego od nas pragnie Stwórca, czego nie chce abyśmy robili, abyśmy eliminowali swoje wady i pokazywali to najważniejsze swoim przykładem jak postępować względem Boga i bliźniego.

To wszystko….

Żadnych absurdalnych rytuałów, mantr, tantr, chandr przeznaczonych dla gojów pochodzenia alternatywnego. Poza tym wiele z tych praktyk posiada aspekty czysto religijne.

 

 

 

Jak to jest z hochsztaplerami ?

Określiłby takiego jegomościa jako człowieka który pcha się kamerki czy po róźnych telewizjach, chce zarobić na mówieniu prawdy, przy okazji miesza świadomie prawdy z kłamstwami – to jest dezinformator, jeżeli uprawia czyste gadanie głupot z których nic nie wychodzi.

Wracając to tego filmiku powyżej.

No ale.. w czwartej minucie autor w sumie stwierdza że większość Polaków bo większość Polaków=Katolicy to agenci służb watykanusa…
Szkoda że nie dostają za to pieniędzy tylko sami się do interesu dokładają

Za komuny także byli agenci UB czy SB ale oni albo dostawali kasę albo ich wpisywano bez wiedzy tejże osoby z powodów politycznych albo jeszcze innego. Prawdziwi tajni współpracownicy z wyższych półek zdołali popalić swoje teczki ale powstaje za to pełno list krypto gejów, żydów, masonów czy agentów.

Czy mają one jakąś wartość jeżeli albo nie posiadamy dowodów potwierdzających owe tezy czy są to zwyczajne prywatne opinie rzucone w internetowy eter.

 

Co innego poniższy film gdzie autor stara się o przedstawianie merytorycznych argumentów historycznych mających potwierdzić daną tezę – taki człowiek jest wiarygodny ponieważ przedstawia dowody w sposób racjonalny, i możemy to te dowody sami sprawdzić.

 

 

Osobiście przeczuwam że wiele z tych list krypto tajnych współpracowników to robota prowokacyjna Katolicka i ona na rękę właśnie korporacji na Siedmiu Wzgórzach gdyż odnosi się do emocjonalności a nie do racjonalności – reaguje serce a nie rozum.

Patrz drogi czytelniku, pokazujesz pionki albo opozycję którą stworzyłeś i kontrolujesz poprzez swoich ludzi jako naczelne zło jednocześnie wstawiasz siebie jako paragona oraz głos ludu.

I co chodzi ?

Otóż łatwo jest omawiać jedną grupę poprzez taktykę generalizacji jakoby wszyscy osobnici z tejże grupy to wcielenie diabła i chwasty godne rychłego wyrwania np. masoneria, żydzi,

 

Ale jak czujesz że religie mają niewiele współnego z Bogiem a te typowe religie jak Buddyzm nie mają nic większego do zaoferowania poza pustą gadaniną.

W Buddyzmie z jednej strony jest illluminacja lucyferem oraz egoizm a z drugiej strony to nawet siebie się zwalcza, mówiąc w stylu tego pana wyżej Buddyści są agentami dla życia i samego siebie. Nic dziwnego że lewitują skoro otrzymują energię od demonów a sami oddają swoje – są tacy leccy bo nie mają niczego z siebie.

I to co reprezentuje wielu mistyków, ezoteryków, czarowników; ta pycha jacy to oni są doskonali, wysoko duchowo a resztą to idioci… oni się wyniszczają od środka ponieważ się separują od ludzi. 

 

Paweł z Teb, pustelnik . Wychwalany jako wzór do naśladowania, ale czy dokonał on czegoś wielkiego po za separacją od społeczeństwa ? Wytworzył coś ? Otrzymał majątek w spadku, a nie wykorzystał tych pieniędzy aby pomóc potrzebującym. Taki pasożyt, który tylko żeruje na innych

http://www.jasnagora.com/news.php?ID=2397

Zalatuje matrixem od strony radykalnej gnostyckiej , że ciało i życie to więzienie z którego trzeba uciec na wyższe levele duchowe za pomocą tantry, mantry, medytacji transcendentalnej, umartwień. ubiczowań.

 

Z jednej strony pasożyty nie pomagające ludziom czyli ludzie albo letni albo sataniści (chociaż niesłyszałem żeby jakiś ezoteryk czy mistyk albo eremita pokroju Franciszka z Asyżu kogoś bardzo skrzywdził bezpośrednio) a z drugiej strony to dobrze w myśl jak nie pomagasz to nie szkodź.

Czyli społeczeństwo otrzymuje profity z Franciszków Asyżowych jeśli takoby sypnie mamoną (jak pewna polskojęzyczna politycza grupa) aby pójść do swojej lepianki i walczyć.

Pod tym względem należy się Anachoretom, Eremitom, Ascetom, Derwiszom spory szacun jeśli odłączali się od systemu by walczyć ze swoimi demonami, a jak wiadomo demony kuszą ostro ludzi który mają tego typu zlecenia.

Wielu pustelników daje jednak demonom za wygraną i zaczyna parać się wszelkimi formami czarnej bądź białej magii albo formami mającym na celu zjednoczenie ze wszechświatem i tego typu nauczki popularne w religiach.

W Chrześcijaństwie podstawą dla tego typu działań stanowią listy Charyzmatycznego Wędkarza Dusz Pawła z Tarsu który w swojej sprzeczności poglądów z jednej strony promował skrajną ascezę i nienawiść do kobiet a z drugiej strony nie miał nic przeciwko małżeństwom mieszanym czy spożywaniu żywności poświęconej pogańskim bóstwom jak Zeus, Hermes, Saturn.

 

 

A z jednej strony Franciszki a Asyżu nic nie robią dla społeczeństwa, oni myślą że jak pozbędą się życia to będą wysocy duchowo i pójdą do nieba – ta prawdziwa duchowość nie polega na ”jakiś” praktykach, wierzeniach, przekonaniach

Tylko na czynach czyli to jakim jesteś człowiekiem i czy usunąłeś z siebie te programy które blokują twój kontakt ze znajomymi, z rodziną i z Bogiem.
I tego raczej dezinformatorzy którzy po latach się obnażają nie poruszają, mówią coś tam o NWO, różnych spiskach, masonach… ale albo straszą albo uspokajają mówiąc ”spisków nie ma, śpij spokojnie”

To jest tak… ktoś ci mówi że tamci kłamią ale nadal czujesz ten ból istnienia, masz problem z kobietami, ze znajomymi, nie wiesz co z ze sobą zrobisz, pijesz, palisz czyli nadal nie zlikwidowałeś programów które ktoś kiedyś ci podświadomie zainstalował.

 

W przypadku zacnych Lehitów wspierających Wielką Lechię, jak ktoś czuje że z tym kościołem jest coś nie tak i szuka pomocy
A ten który ma pomóc wyjeżdża w stylu jesteś agentem bo wierzysz w słuszność KRK czy raczej nie zwalcza fanatycznie system KRK jednocześnie go wzmacniając
Bowiem czym innym jest pokazywanie wad i zalet pewnej grupy np.

KRK popalił stare księgi –

KRK blokuje kontakt z Bogiem –
Gdyby nie KRK to mielibyśmy Islam +

KRK naucza że nie wolno się mścić, jest wyższa moralność niż w pewnych religiach

 

Trzeba pokazywać subiektywnie, na spokojnie merytorycznie a nie tylko same wady. Wiarygodność zyskują ludzie którzy poddają głębszej analizie konkretny problem.

Nie to żebym od razu siebie czynił wielkiego ultra nie wiadomo kogo. Piszę wyłącznie dla siebie i nie potrzebuje reklam, sprzedaży ezoterycznych cudów wód posiadających pamieć Keshe odpromienników niewidów.

Warto na to zwracać uwagę czy dana osoba dla przykładu na kanale Youtube przemawia od siebie bo po prostu to lubi i chce wyedukować czy zwyczajnie chce na mówieniu prawdy zarobić czy niestety dostaje pieniądze operacyjne za mieszanie ludziom w głowach ale to są osoby które pchają się do kamery jako celebryci ale ostro mieszają, są prokatorami wojennymi etc.

 

Oczekiwania vs Rzeczywistość czy Youtube zdaje egzamin | z wykopu

Wszystkich tych panów w kaftanach hahah z internetu znam, i są w ich retoryce rzeczy które mi odpowiadają, mam nawet swoją wizję tego kto tam może komu służyć.

Nie narzucam wrogości wobec tych osób, może są to dezinformatorzy a może nie tylko ludzie o dobrych intencjach…

 

No i co z tego że widzę kogoś jako powiedzmy ruskiego trolla skoro nie mam na to 100% dowodów tylko poszlaki, ponadto nie można pominąć kwestii kontroli umysłów czy zwyczajnie nienadzwyczajnych ludzkich paskudności jak chęć zemsty, zysku i tak dalej.

Niestety przez powiedzmy fanatycznych ultraAntykatolików którzy nie wyglądają poważnie czy tylko atakują swoim   fanatyzmem wzmacniają jeszcze inną formę fanatyzmu – ultra twardogłowny Katocholicyzm.

Czyli zamiast wyjść z Chrześcijaństwa które uznaje Mesjasza ponad Boga a Listy Pawła jako słowo Boże taka osoba podświadomie jeszcze bardziej wzmocni swój strach – a jeszcze religie zaszczepiły róźne fałszywe pogmatwane dogmaty typu piekło

To nie jest zła wola tych pokrzywdzonych osób – to jest zakodowany strach przed piekłem, lichwą, diabłem,

Czujesz że taki dogmat wędrówki dusz nie trzyma się kupy czy twoja świadomość pracuje a mimo to gdzieś głęboko twoja podświadomość się tego boi…

Zaszczepiono także za pomocą listów Pawła (do Rzymian 13) autorytaryzm przywódców religijno-politycznych.

 

Tak jest w większości z chwastowych grup z liderem na wierzchu, nie trzeba tego wielokrotnie powtarzać wystarczy że ktoś pewnie przemawia jako lider i nie mówi w stylu dobra tutaj nie miałem racji, kiedyś się myliłem, w tej kategorii jestem nienajlepszy
Do tego Konformizm, skoro wszyscy chodzą do Kościoła to ja też, nie myślisz czy to ma sens ale idziesz.

Czyli na wiele naszych działań są odpowiedzialne akcje i reakcje do których zostaliśmy przyzwyczajeni że tak trzeba.

To jest potężna forma kontroli – pranie mózgu, nie chodzi więc tak o nasze pieniądze dla banków które same sobie są w stanie teoretycznie wydrukować czy o władzę która nie słabnie jeżeli nadal wspomina się o New World Order czyli podróbie Królestwa Bożego na ziemi pod panowaniem Krzewiciela Prawa Bożego.

Zatem materializm jest celem pobocznym jako wymówka, celem wewnętrznym jest kontrolowanie dzieci bożych aby nie wzrosło poznanie i aby wiedza nie poszerzyła się. Co gorsze człowiek w tym przypadku jest prany po to żeby sprawić Bogu przykrość by człowiek sam siebie skazał na unicestwienie.

Kontrola Umysłu to bardzo silne narzędzie do odciągania ludzi od Prawdy i i z tego należy się wyzwolić i pilnować by czyny były czyste.

Nie żadnym zaproszeniem Boga miłości do swego serca i wyznawania do swego serca a renowacją ciała fizycznego i ciala duchowego jakby to powiedział pewien 13 apostoł.

Ale o tym gdzie indziej zostanie przekazane….

 

Ośmieszanie Poprzez Mówienie Prawdy

 

 

 

 

 

Nie popadajmy z jednej skrajności w skrajność i trzymajmy równowagę

drunkendrunkendrunkendrunkendrunken

 

 

26 comments

 1. ———————-
  Teraz Teza Antyteza Synteza
  Nie jest to Boski system i dialektyka Heglowska nie ma zastosowania wobec Boga i Teonomii

  Ale diabeł oraz człowiek wykorzystują tę technikę
  W ten sposób mamy na przykład kanon Biblijny –
  Zły Marcjon zwalczający ST promujący Pawła i Dobrzy założyciele Kościoła promujący Pawła

  Do tego Protestantyzm który zlikwidował Idolatrię w postaci rosariów i krucyfiksów ale za to mamy radykalne Pawłościaństwo
  Usunięto także księgi znajdujące się w kanonach ortodoksyjnych opartych na Septuagincie, dlaczego ?
  Ponieważ stawiają na zakon wiary a Prawo Boga określają jako przedawnione, diabelskie, okultystyczne
  A te dzieła promują sąd na podstawie czynów
  Czyli Bóg Satanista ale Jezus Panem

  Zamiast Septuaginty podszczepiono Księge Estery oraz bandę czworga – Paweł, Łukasz, Marek, Barnaba, jeszcze Tytus niedaleko się kręcił.
  Prawdopodobnie konflikt pomiędzy Protestantami a Katolikami miał na celu:
  – Wywołać podziały
  – umniejszyć rolę listów apostołów czy objawienia jako dzieła deuterokanoniczne NT
  – Wzmocnił rolę listów Pawła by lepiej prały mózgi

  Większośc ataków tak zwanych dezintegratorów skupia się nie na argumentach a na osobie, czyli umiejętnie oponenci zmieniają temat na boczny tor. Wszyscy tylko straszą mówiąc o jaki Arcy Arcyheretyk…. ale żadem nie głosi Ewangelii o Królestwie Boga na ziemi.
  Jak się nie ma czego czepić to się atakuje personalnie, proste. Trzeba także uwzględnić pranie mózgu a przecież 99% społeczeństwa wciąga jak gombka filmy horrory naładowane agresją, degrengoladą gender, sekciarstwem religijną, samozwańczą muzyką pop, Ateizmem, Darwinizmem itd.

  * Plan 3 Wojen jest bardzo elastyczny i w każdej chwili można zmienić kilka podpunktów, na przykład zwalić całą winę na masonów czy Syjonistów
  W każdej chwili można wstawić Bestię czy innych Lubawiczerów jako realizatorów…

  Hmm, wiele z tych alternatywnych nauk to zwykłe nabieranie naiwnych
  Na przykład strój 440hz,
  Testowałem 432hz, 44hz i 528hz i ten zalecany strój jest zdecydowanie najbardziej badziewny – zamula i i usypia
  Dobry do hipnozy 🙂
  Ale słaby do słuchania…

  Co innego 528 Hz gdzie muzyka jest bardziej emocjonalna, i nie męczy tak jak ten boski strój
  Jeden problem to taki że jest to polecane do medytacji New Age, nikt jednak nie mówi że jest to demoniczny strój. Nie za bardzo się tego wspomina, jak już to gdzieś tam i mówią że naprawia ludzkie DNA. | https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/muzyka-konspiracja-stroju-cz1

  Znowu w Polsce cisza…
  Jakbyśmy byli zacofani o jakieś 300 lat.

  Polubienie

  • W kwestii kontrolowanej opozycji można się produkować bez przerwy
   Jest tylko jeden problem – generalizując, nie ma 100% dowodów na to kto jest dezinformatorem zwalczającym prawdę, kto zwykłym trollem, kto pożytecznym idiotą.
   Trzeba jednak pamiętać, skoro wszystkie religie są w rękach chwastów czy z internetem będzie inaczej – z forami, blogami, kanałami itd ?
   Po prostu w takiej grupie umieszcza diabeł swego ”agenta” który dla niego pracuje i ma taka osoba za zadanie NEUTRALIZOWAĆ, chociażby osoby które mają wiarygodność i mówią dużo prawdy…

   Od niedawna do gry wchodzi Druga Fala i ona przekazuje nam dużo prawdy, zwracać uwagę na to czego nie poruszają 🙂

   W Kwestii Hrabiego, niejeden obiecywał gruszki na wierzbie i dlatego nawet jeśli mówi sporo prawdy że Słowianie żyją pod zaborem… to jakoś się dystansuję. Zobaczymy co w wyborach wykręci, jeśli powtórzy się scenariusz Trumpa to będzie źle bo Trump jak wiadomo nie ukrywał sympatii co do pewnego państwa w Kanaanie i ciągotek do pań. Wiedzieli o tym ludzie a wybrali faceta tylko dlatego że mówił co ludzie chcieli usłyszeć a media masowo go wspierały… krytyką.
   Nie ważne czy mason czy nie, czy tam gdzieś ”przyznał” się raz w jednym z filmów ża zna czarną magię i można nią uśmiercić człowieka. Może żartował może nie
   Zobaczymy jak to się rozkręci, byle nie do powstań ludu gdyż bez Boga i ”czystego serca” nie da się odbudować ”Lehii”

   ——
   I tak się zastanawiam czy ta wyższa półka to nie jest..
   Trzeba połączyć to wszystko a satanizm Pawła jest do tego kluczem, i na wysokim szczeblu są ”czarni magowie”

   Personalnie mogę tylko gdybać kto tam komu służy… nie w tym cel żeby wymyślać
   Podałem jednak przykład Sanjayi nie jako ”agenta” żeby nie było a osoby która tym że straszy ludzie że wszędzie są masoni, sataniści, reptilianie, NWO,agenci… po prostu bardziej odstrasza niż przyciąga.

   Chociaż z drugiej strony tak robiono od wieków, przekazywano wiedzę by ją ośmieszyć
   Załóź np. Klub Płaskiej Ziemi i sami płaskoziemcy mówią że to agent

   Najczęściej dezinformatorzy działają po to żeby zwalczać prawdę, proste
   A do tego potrzeba albo multikont albo dobrego treningu
   Zauważmy że potencjalni hasbarowcy wręcz pchają się do kamery, żeby tylko zaistnieć
   Wydają książki przede wszystkim dla ludzi których łatwo zbałamucić – Pujol czy jak mu tam
   Na przykład ten facet co tłumaczył na nowo Tanach, mówi nam o licznych błędach a nie wyjaśnia dlaczego są te błędy
   Dają problem a nie dają rozwiązania,

   O Pierwszej Fali większość poznawców prawdy wie
   O Drugiej Fali Bestii coraz więcej wiadomo
   O Trzeciej Sile nie za wiele się mówi, jak już to w deziformacyjny sposób jako UFO

   I zniszczenie Babilonu Wielkiego Bestia moża wyjaśniać to jako akt ich dobroduszności albo taki akt sam z siebie że kiedyś była noc a teraz jest dzień (bo w językach starożytnych noc i księżyc to zło a słońce Helios i dzień to dobro).
   Czyli wszystko byle nie Bóg

   Co do Wędkarzy Dusz, taka osoba stara się uzależnić wyznawców od siebie i nauczyć ich pobierania czarnej energii.
   Sami jak Mariusz napomniał nie szukają prawdy ponieważ uważają że prawdę poznali od owych jasnych duchów
   Ale te jasne duchy nie informują że Heliocentryzm to lipa, i tak dalej najbardziej starają się aby odciągnąc od Boga na dwa sposoby:
   – Wszystkie religie to bzdury i podsuwają swoją
   – Ekumenizm Archetypowy – Budda, Mahomet, Mojżesz,

   Jako przynętę podają róźne cuda, uzdrowienia,
   A haczykiem jest zachęcanie by samemu poddać się woli demonów
   Nawet może być tak że demony wskazują na demoniczne powiązania powiedzmy w Astrologii żeby wepchnąć Numerologię – złodziej w niebieskim łapie złodzieja w czerwonym

   Nie uważam że można być nieświadomym dezinformatorem – albo dostajesz kasę albo ktoś wyprał ci mózg
   Można powiedzieć że jesteś ”agentem” Syjonizmu jak wierzysz w te bajki… ale czy taka osoba dostaje coś w zamian ale ma spier… braki w myśleniu.

   To się czuje kiedy ktoś jest ofiarą prania mózgu a świadomym dezinformatorem
   I tym co nie znają prawdy to trzeba ich postawić na nogi, a od ściemniaczy lepiej się trzymać z daleka.
   Ja uważam że można sporo się od nich nauczyć – techniki manipulacji
   A przede wszystkich łączą prawdę z kłamstwami w bardzo umiejętny sposób, mam na myśli rzeczywistych kłamcofilów.
   Często jest tak że mają wiedzę mechaniczną, o wszystkich – robią wszystko by np. zanegować związki Kościoła z III Rzeszą.
   Ta wiedza mechaniczna czyli powtarzane lipne argumenty pomimo wielokrotnego zaorania
   Niedobrze to świadczy o poszukiwaczu prawdy jeśli nie robi postępów, warte odnotowania

   Kiedyś mówiono tylko o pierwszej fali i nurcie New Age
   New Age to taka opozycja do Pawłościaństwa,
   Nowy Wiek a Stare Kłamstwa znane z religii

   Są różni rodzaje dezinformatorów tych świadomych, zależy kto dla kogo pracuje
   Oczywiście wszyscy kłamcy ostatecznie lądują na jednym wózku
   Tylko że tacy ściemniacze zwykli niszczą tylko ciało i mózgi poprzez wojny, prowokacje, spory, kłamstwa
   A tak zwani Łowcy Dusz – wszelkiej maści wybrańcy jasnych duchów niszczą także dusze poprzez odbieranie energii

   00000000000000000000000

   Ale KRK ma też jedną zaletę – Kościół jako tako powstrzymał czy raczej złagodził kult Bestii…
   Kult Płodności Upadłych Aniołów podpano Kościelnym sosem czyli religijny synkretyzm

   * O całej ferajnie New Age wiadomo od lat, wiele rzeczy zostało rozpoznane prawidłowo

   * Oczywiście językiem NT był grecki, fragmenty w obcym języku tylko wzmacniają ten fakt ale czy z pewnością był to język czysto Aramejski ? Czy tylko w to wierzymy bo nam wpierają wszyscy ten Starosyryjski ? Może użyto kilka słów Starohebrajskich ale ten język był przecież od dawna nie używany to skąd Mateusz znałby język Mojżesza ?
   Ale… Mateusz nie pisał od siebie, on tylko cytował MT 27:46
   Nam się mówi że język Hebrajski czyli Idumeo-Aramejski pochodzi od Starohebrajskiego….
   Tymczasem to Aramejski czerpał garściami od Starohebrajskiego, stawiam na to że współczesny Hebrajski to pomieszanie z poplątaniem – Aramejski + zniekształcony Starohebrajski + Łacina ? Greka ? i coś jeszcze

   * Duża część a może większość dezinformatorów ma lekkie życie żyją materialistycznie i mają pełno kaprysów – kawior i takie tam.
   Dlaczego ? Jak ktoś żyje na koszt innych, do tego autosugestia o nazwie pakt z diabłem żeby takie osobniki jeszcze bardziej służyły ze stachu,
   A jeszcze lepsi są traktowani jako pionki – w każdej chwili przyjdzie taki Trump czy inny facet mówiący prawdę ale reprezentuje drugą falę dymaczy ludów
   Pionkami będą Syjoniści a pewnie i także religie rzekomo stworzone przez Boga którego się nazwie okrutnym jaszczurem pustynnym ale ci co przyjdą to są bogowie, strażnicy z wyższych wymiarów czy zza lodu albo Agarhy… i oni postanowili zniszczyć ten niedobry Watykanus,
   Później góry złota w zamian za charagmę…

   I to jest tak że jak będą chcieli skompromitować antystemowców czy zneutralizować konkretne tamaty to najchętniej nam się pokaże
   – Icke’a mówiącego o Kosmocie, reptilianach i przy okazji 9/11 –
   – Sanżaje podczas koronacji mówiącego o reptilianach, płaskiej ziemi Watykanusie, wszędzie agenty illuminaty masoni jako przykład osoby która łyka bezmyślnie wszystkie tełorie spyskowe i co z tego że wewnętrznie widać że nie wierzy w to co mówi skoro raz mówi tak a raz jeszcze co innego. Mamy przykład Sci Funa który wykonał to profesjonalnie bo przecież nie bez powodu wybrał właśnie argumenty które każdy może obalić oraz większy fragment wypowiedzi krula jak nawija w pełnej krasie.

   Z samym krulem też jest trochę tych sprzeczności np. mówić że Słowianie nie byli mięsożercami, biegali w maratonach, nie hodowali świn, mieli kult ziemi jak JP22 🙂 ale jak marynowali mięso za pomocą soli to było dobre
   Takie rzucane ogólniki bez potwierdzeń skąd możemy się o tym dowiedzieć (jak np. duet Ang i Par czy jak im tam)

   + zawsze narzekanie na Kościół Rzymski, promowanie związku Lehicko-Egipskiego to pewnie Słowianie stworzyli kulturę Egiptu 🙂
   W pewnym sensie tak… kluczem do tego jest Septuaginta, Listy Z Anarma, Lamentacje Ipuwera i lud Hyksosów.

   * Ważne jest omawianie aspektów wewnętrznych ponieważ aspekty wewnętrzne to każdy głupi potrafi wymienić,
   Np. mówić że KRK organizował inkwizycje – ok, ale co kto dlaczego i w jaki sposób to odziałuje na nas, jak to nas kontroluje
   Np. mamy dogmat piekła… dezinformatorzy raczej utrzymują dogmat piekła ponieważ jest on fałszywy i najgorszą karą jest Gehenna czyli unicestwienie, był typ nie ma typa
   W nocy rozmyślałem na temat Kary Śmierci, sądzę że jestem w stanie wyjaśnić to ale ustnie dlaczego jest nie zabijaj a nie morduj
   Po pierwsze – uwzględnić kwestię bluźnierstwa i Prawa Bożego
   Za czasów Mojżesza każdy znał prawo i zakonodawcę czyli złamanie prawa oznaczało otwarty bunt przeciwko Bogu
   Ludy Kanaanu widziały wyjście Izraelitów z Egiptu czyli Boga znali, a jednak Go mieli gdzieś i nadal zajmowali się kultem Kani-Baala do tego wróżbiarstwo, numerologia, astrologia, szamanizm, spirytyzm, nekromancja, złodziejstwo, prostytucja świątynna, ofiary na cześć słońca… sporo tego było
   I pod tym względem kara śmierci była ustanowiona w trosce o bezpieczeństwo człowieka – aby odciąć bezbożników od ludu
   Za czasów Isusa Judejczycy żyli pod dwoma rodzajami zaborów – o tym się nie mówi.
   Zabór Polityczny – Rzym, Cesarz
   Zabór Religijny – Edom, Sanhedryn

   Zatem nie było możliwe by stosować karę śmierci dla morderców i jawnych zwyrodnialców.
   Dzisiaj także byłby z tym problem ponieważ istnieje ryzyko wyroków na niewinnych, ponadto ludzie nie są świadomi Boga, Prawa Bożego, do tego truci są róźnymi truciznami umysłowymi
   Zamiast Medytacji jako Postu czy Modlitwy bach Medytacja New która jest zaproszeniem dla demonów.

   Podobnie jest dzisiaj ale odwrotnie, teraz Edom przejął rolę polityczną a Rzym religijną, i o tym mało się porusza ale się zniekształca
   Że jesteśmy kontrolowani za pomocą polityki (te gendery, propaganda, syjoniści itp) i religii
   I alternatywni nawet jeśli czują się przebudzeni…. tak, ale od polityki ale nie zmieniają do końca fałszywych przekonań, czyli dalej sobie piorą mózg
   I Hasbara ma na celu nadal ludzi odciągać od Boga i pracy nad swoją osobą
   Do tego jesteśmy podatni na róźne techniki – Zięba podał jedną z technik czyli autosugestię, że jak Lekarz powie pacjentowi że ma raka… momentalnie i drastycznie traci zdrowie
   Ponieważ ksiądz, lekarz, sędzia są zawodami cieszącymi się autorytetem
   Widzisz jak mogą być niebezpieczni ludzie którzy znają te techniki i wykorzystują do swoich celów..
   W religiach/sektach tak działa że jak zaczynasz myśleć samodzielnie to lider stosuje technikę izolacji – izoluje ciebie od grupy, podświadomie zwraca resztę przeciwko tobie
   Czyli Świadkowie Jehowy kiedy się odwracają od byłego członka… nie są źli ale pranie mózgu bierze znowu górę nad zdrowym rozsądkiem

   Często tak jest ze znanymi autorytetami – za życia wielkie gwiazdy, pomniki chcą postawić a po śmierci dopiero wszyscy wyjawiają jaki z niego był drań, zboczeniec, tyran
   Wszyscy wiedzą ale ludzie boją się powiedzieć – bo co ludzie powiedzą, a co jeśli nikt mnie wesprze, a siedzę cicho…

   Łatwo jest więc powiedzieć że żydy, masony, illuminaci, sataniści, nwo, agenci – bójcie się!
   Pod tym względem jest to połowiczne przekazywanie informacji – informowanie o problemie nic więcej
   Aspekty wewnętrzne i ukazywanie tylko tych aspektów jest sprzyjające dla systemu ponieważ.. straszy człowieka tzw emocje asteniczne
   Człowiek po prostu nie ma potem siły do życia bo się boi – Piekła, Illuminatów, Ufo… wszystkiego
   Dlatego aspekty wewnętrzne jak chociażby metody w jaki sposób jesteśmy kontrolani są niezwykle ważne, i przede wszystkim nie wolno ludzi straszyć a często straszeniem maskuje się brak dowodów
   Z racji że Akta 2 to usuwam niepotrzebne contenty z YT
   I tak swoją drogą, krul
   [[https://youtu.be/LL2nFhIzqcs]]

   Oczywiście nic nowego ale tu nie o to chodzi, idealny za to przykład na robienie ludziom wodę z mózgu i straszenie
   Za pomocą straszenia wciska ludziom takie wirusy jak:
   * Powtarza sfałszowany wywiad ten:

   Znaczy się prawdy może być dużo ale to jest w taki sposób jak JSM – ośmieszanie poszukiwaczy prawdy, wywiad i osoba fikcyjna
   * Rzuca epitetami ale nie wyjaśnia co jest satanizmem a co nie jest, prawdopodobnie wszystko co ma związek z Sandzią 🙂
   A satanizm (satan czyli przeciwnik) jest to wielbienie diabła w duchu i kłamstwie – te czyny które normalni nie popełniają
   Tylko że jest biały satanizm i czarny satanizm – biała magia i czarna magia ale to nadal jest jeden Lucyferek diabełek w innych barwach – trochę jak Teza i Antyteza a trochę jak dobry i zły policjant

   Podobna sytuacja z Ziębą który atakuje oficjalną medycynę i techniki rzekomo walczące z rakiem jak chemioterapia, ale z drugiej strony promuje Hipnozę i nieco miesza – łączy podświadomość i jeszcze kilka elementów z Hipnozą którą przedstawia w samych superlatywach.
   Ludzie opętani zachowują się jakby byli zahipnotyzowani, bez świadomości
   Ale Zięba to chociaż ma klasę i przez to ma większą siłę przebicia, dlaczego ?
   Bo zamiast wyzywać że wszyscy lekarze to sataniści, mówi że jest wiele dobrych lekarzy którzy są ograniczeni przez system a także są źli lekarze którzy wolą pieniądze od ludzkiego zdrowia
   Pod tym względem nie wiem kto może posłuchać gościa który wygląda ”dziwnie” i przewiduje jakieś kary dla wszystkich lekarzy… za świadome działania odpowiedzą przed Bogiem, pranie mózgu…
   Od tego właśnie Bóg zamierza nas uwolnić – od wszystkich fałszywych przywódców religijnych i politycznych. To oni odejdą z tego świata, nie my ponieważ tak zwane pójście do nieba czy piekła to także dogmat religijny oparty na listach Pawła

   * Zapewne krulu będzie się czepiał Watykan, ale znowu nie daje większych dowodów tylko rzuca ogólnikami które niestety wyglądają żałośnie.
   Po prostu masz wiedzieć Watykan wszędzie, ale nie wiesz skąd się to wzięło, jak i dlaczego
   Przykład nagięć lingwinistycznych króla, że Szpitale się wzięły od Szpitalników czyli Joannitów nawiasem mówiąć, taka sofistyka
   Gorzej jak było odwrotnie, celem jest wykreowanie rzeczywistości i określenie jasno co jest dobre a co złe jak w filmach mamy superbohaterów i superdrani. A są to postacie mocno przerysowane aby każdy mógł wiedzieć kogo oklaskiwać a na kogo buczeć..
   w życiu tak nie ma

   Prawdopodobnie słowo szpital (Hospital > Hoszpital) bierze się od wyrazów – gościć, gość, gospoda, gospodarka, hotel, hostel…

   Dobra teraz lepiej,
   ”W XII-XIII wieku uniwersytety zakładali Jezuici”

   Rzuca mi się jedno zdanie… debil albo celowy dezinformator a Watykan i tak na tym zyskuje

   Po pierwsze wedle oficjalnej chronologii Jezuitów i Masonów wóczas nie było to dopiero za czasów Kopernika
   Kurde koleś który wierzy w Chronologię Fomienki i widać do czego to dąży.. Historia na jedynkę, własna wersja historii
   To tak można powiedzieć że Watykan powstał za czasów Faraona Tutenchama który lał Napoleona pod Wiedniem a Lehici mieli problem bo przecież mają pochodzenie Egipskie i powinni walić Watykan… no ale jedni i drudzy wielbią piramidy które powstały niedawno
   Ja nie wiem czy te Sandżaje i Mariusze na serio wierzę w te swoje wersje historii czy szukają ludzi którzy to łykną, z Rzymskiego deszczu pod ”nieznaną” rynnę

   Dobra równo trzecia
   ”lekarze to są agenci ciemnej strony mocy”
   I to jest wpływanie na podświadomość, wszyscy sataniści, illuminaci, masoni, żydzi tylko nie ja
   Wystarczy uwzględnić co takiego jak pranie móżgu i od razu odzielamy ziarno od plew

   I dlatego taki krulu jest na rękę aby pokazać współne cechy wielu agentów, w tym przypadku straszenie
   Zresztą manipulowanie tekstem Tajemnego Przymierza mówi dużo o tym kto jest nie na rękę a kogo chroni się – tych co zostaną wrzuceni do otchłani

   I to nie niefajne jeśli szukasz prawdy i zamiast jej otrzymywać w sposób Dualistyczny – czyli od wewnątrz i na zewnątrz to otrzymujesz sianie raka, i jeszcze informacje taką
   Jesteś agentem ciemnej strony, masonem ect
   Dawno przeczuwałem że taki krul może praktycznie każdego wskazać jako ”heretyka” bo do tego to się sprowadza – kto nie jest z nami, nie jest przeciwko nam
   Zresztą sam krulu mówi że był szkolony przez Jasną Stronę Mocy… dla zwykłego zjadacza roundapowego chleba to jest wariat, a dla poszukiwaczy prawdy to albo wariat albo ktoś kto nie za bardzo chce pokazać swego, przepraszam swych nauczycieli którzy namiętnie grzmocili egipcjanki, kananejki, hellenki i rzymianki

   Ale potem krulu mówi że oni nawet nie są tego świadomi – no większość nie jest a przynajmniej na wyższych szczeblach, czyli nie ich mamy się bać ponieważ chcą nam pomóc a nie mogą poprzez skrępowane ręce, dogmaty itd
   Czyli nie agenty a pokrzywdzeni ludzie, zresztą ten podział na agentów jest głupi
   Lepiej mówić wprost – dobry człowiek, zły człowiek – świadomy zły, nieświadomy zły

   Ale jest też inny problem – krulu jak i wielu innych rzekomych poszukiwaczy prawdy zwalają winę na pieniądze
   A przecież taki Rotszyld nie potrzebuje twoich pieniędzy, samse może wydrukować czyli pieniądze są jednym z trzech czy czterech czynników
   Chodzi o kontrolę umysłu

   Zobaczmy na internet, przecież jest tyle filmów na temat NWO…
   Ale jest też dużo dezinformacji i oto chodzi… jak się nie da kontrolować jak za Hitlera to się kontroluje od wewnątrz i to jest lepsza forma kontroli
   Gdyby diabeł użyłby bomby jądrowej która prawdopodobnie jest kolejnym dogmatem… Bóg zareagowałby ponownie
   Więc większość tych planów depopulacji to zwykłe straszaki na gojów…
   Inaczej mówiąć jak nie można ludzkości zniszczyć, to można ludzkie życie systematycznie obżydzać, jak ?
   Za pomocą lichwy, wysokich podatków, dziecioróbstwa, biedy, nędzy, wojen, depresji itd.
   To jest o wiele bardziej perfidne ze strony Grigori – jak nie mogą wybić całej ludzkości to robią tak żeby człowieka zdeprawować by człowiek musiał być unicestwiony przez Boga ze względu na zwyrodnienie
   Na pierwszy ogień idą oczywiście najwierniejsi słudzy – Stalin, Pol Pot, Lenin, Trocki itd.

   Czyli chodzi nie tylko o $ czy władzę, chodzi także o kontrolę twojego umysłu i w każdej chwili Grigori mogą wystawić swoje pionki a nawet religie które stworzyli
   Ale problem jest nie w samych religiach a w fałszywych nauczycielach który nauczają fałszywych doktryn

   OO to jest dobry kolejny przykłąd, na przykład taki krul opowiada że księża wyłudzają od ludzi kasę i obiecują niebo
   Problem jest no właśnie w Mind Control, większość czuje że lepiej dać Bogu niż księdzu. Podobnie z dogmatem piekła, spowiedzi i innych rzeczy, czujesz że piekło jest nielogiczne, ale twoja podświadomość boi się ognistego piekła bo została wcześniej nastraszona
   I w dodatku nie masz możliwości odrzucić tego dogmatu, wskaż mi osobę które powie otwarcie piekło nie istnieje i poda wersety Biblijne wskazujące na Annihilacjonizm
   I to jest klucz, możesz czytać Biblię ze sto razy i nadal wywyższać Pawła, promować jakieś trójce i tak dalej
   Ponieważ przyzwyczaiłeś podświadomość do tych doktryn, wszyscy jes powtarzają to po co je samemu sprawdzać czy tak jest
   Ale ten kto wymyślał dogmat czyśca… Papciowi chodzi o pełne skarbce ale tutaj chodzi także o strach
   ”Służ nam czyli Bogu, a jak nie to pójdziesz do piekła”
   W dodatku jeden drugiemu wzmacnia ten dogmat nieświadomie

   I to jest złe w KRK i o tym ani krul czy inni lucyferyści nie wspomninają że KRK został założony na listach Pawła w myśl ”jeśli nie możesz pokonać wroga…”
   Pawłościaństwo czy Islam wręcz jest przeładowane wpływaniem na podświadomość od małego dziecka – chociażby poprzez powtarzaniem pewnych dogmatów

   Spowiedź… jest dobra jak chcesz się księdzu wygadać jak koledze, ale musisz wiedzieć że to też człowiek
   Najlepiej spowiadać się Bogu. Jedna fajna rzecz w spowiedzi to POKUTA, taka mała furtka od Boga i tu także diabeł maczał palce poprzez diabłologów –
   Pokuta jako ”odmów 10 zdrowasiek” no kurde
   Pokuta jest prawdidłowa jęsli odkupisz swoje winy, nie pieniędzmi a powiedzmy ukradniesz coś – przepraszasz, oddajesz towar albo/i pieniądze + żal za grzechy, skrucha
   I twedy można przebaczyć, sprawa jest załatwiona
   A pokuta w stylu na klęczkach wokół ołtarza… to jest kpina, i tego nauczają podświadomie na podstawie listów Pawła

   Podaj nieco prawdy, podaj nieco bzdur, zmiksuj i przedstaw jako czystą prawdę…

   Co do Inkwizycji, to było tak:
   Kto się nie chiał podporządkować albo miał siłę przebicia (taki Stonoga + 10000) takiego się pozbywali, a ci ludzie mogli nieść za sobą tłumy
   Wystarczyło powiedzieć że Rzym to Babilon Wielki…
   Pyk, ktoś rozpuszczał plotkę żeś czarownica i chłopi sami nieśli takiego delikwenta na widłach… Kościół nie miał jaj więc posługiwał się czyimiś ręcami
   W Hiszpani torturowano Chrześcijan oraz Sefardyjczyków ale tych lepszych
   I tak na prawdę to tak dużo satanistów nie zginęło, gorzej! sataniści wybijali ”Chrześcijan” rękami mniej rozgarniętych chłopów albo własnoręcznie torturowali poprzez kata
   Jak ktoś majątek to może przeżył…
   Tu bardziej chodziło o likwidowanie konkurencji i odciąganie ludzi od Boga
   No przecież średniowiecze to jeden wielki zabobon, nie twierdzę że wszystko było złe… złe było wierzenie w jakieś wróźby itd.

   To co kiedyś pisałem że krulu to nawet odradza wzywanie karetki że mogą przy okazji ”rozszabrować” że kontakty z nimi są niebezpieczne…
   To co jest u wielu – straszenie. Był wypadek ? ”Weź się agencie wykrwaw bo to twoja wina, lepiej zdychaj”
   No to jeden kandydat, jak krul prosi o pieniądze czy inne bajery – nie dawać, niech cierpi

   A na poważnie…
   To jest typowe straszenie żeby cichachem wepchnąć swoją medycynę tak jak woda o Zieby co posiada pamięć, do tego Hipnoza i inne suplementy

   Ale Zięba mówi w łagodniejszy sposób, nie czuć tej agresji i dlatego chłopa chętniej się wysłuchuje (oglądałem ostatni film od końca, a krula muszę przewijać i też muszę od razu wyrzuć z pamięci wiele negatywnych emocji żeby nie popaść w depresję. W tym celu są także tworzone horrory i inne dziadostwa.

   W każdym razie zwracałbym uwagę na to co czego ci wszyscy alternatywni nie mówią – wspólne cechy
   Jak krytykują Kościół Rzymski (słusznie) to pod jakim kątem i co chcą przeforsować w zamian. Czy atakują działania czy to jak to wpływa na codzienność, jak ktoś porusza oba aspekty wtedy można pogadać a jak ktoś tylko krytykuje w stylu Szydłowskiego a nie wyjaśnia dlaczego… chociaż Szydłowskiego oprócz kabały i bujnej fantazji nie oskarżałbym o celowe pranie mózgu ponieważ czuć na kilometr że facet uznaje swoje wizje za prawdę objawioną i wystarczyłaby jedna porządna polemika i facet traci szanse na bycie wielką grubą rybą….
   W przypadku innych ludzi jak R. Nacht… tutaj trzeba spokoju i przede wszystki rozpracowywać merytorycznie ponieważ są to ludzie którzy mówią i o Syjonistach i o Rzymie, ja się skupiam w jaki sposób to działa dlatego mnie się tematy nie skończą, a mam w planach Gnostyków do omówienia.

   ———-
   Z tego co widzę to najważniejszy temat Biblijny jest całkowicie nieznany albo całkowicie pomijany… czyli znowu lucyferyści atakują Biblię tak że tylko masy dają się nabrać
   Większość tych ataków opiera się na pozornych błędach czy nadinterpretacjach
   Mamy dwie formy ataków i jedna to Ekumenizm, druga forma to:
   Ateizm

   Jedni mówią że wszystkie religie są dobre, a inni że wszystkie religie są złe
   Jak się posiada wiedzę to większość z tych argumentów okazuje się być dziadostwem – są maksymalnie nastawieni na wyszukiwanie błędów które po analizie okazują się być lipne np.
   Pan Bóg – oo to pewnie kult bożka fauna Pana – a był to bożek zboczeństw, a jesteśmy genderyzowani, horror!

   Widziałem parę artykułów, filmów czy książek tego typu i te rzekome dowody po dłuższym sprawdzeniu są śmiechu warte
   Bazują na czyjejś niewiedzy, kontroli umysłu i wybiórczo dobieranych fragmentach
   Ale z drugiej strony tego pokroju ”dzieła” tylko wzmacniają moje przekonania – wielu rzeczy kiedyś nie byłem świadomy, pyk sprawdzam… o w mordę a to tak miało być

   Masy mają o wiele gorzej

   Jest taki problem…
   Do wielu ludzi niedociera wiele rzeczy i reagują mechanicznie.
   Wydaje się że praca nie przynosi żadnych efektów gdyż niewielu podłapuje temat – albo nadal wierzą w coś co dla mnie jest kpiną kłamstwem (piekło, trójca, czyśćciec, wszędzie illuminaty, spisków nie ma) albo…
   Dla mnie wiele z tych pogmatwanych dogmatów to kpiny a inne osoby wierzą i nie potrafią to poprzeć albo zaprzeczyć
   Owszem pranie móżgu robi swoje – presja grupy, lęk przed alienacją, autorytety

   Polubienie

 2. Kwestia niszczenia ludzi poprzez zestawiania ich z osobnikami podejrzanymi J. Caleib omawiał
  https://jackcaleib.com/medium/3390755a
  Z pozdrowieniami dla Henia i ”Niebocentryzmu”, i uważam że tak robi ”agentura”
  Do osób które mówią dużo prawdy albo mają siłe przebicia, przychodzi do nich taki anioł stróź
  I ten anioł stróź ma za zadanie tą osobę skompromitować – wystarczy że się koło ciebie przykleił i już cię nie biorą poważnie
  Przy okazji okazało się że nie miałem zwidów i Chrabia rzeczywiście mówił że zna czarną magię…

  Wracająć do tematu, nie miałem bzika pisząc że podtawową cechą agentów Smithów jest przede wszystkim neutralizacja tak i ludzi jak i pewnych tematów
  Tak robiono od wieków czyli pokazywano trochę prawdy i łączono ją z rzeczami które były nie przyjęcia przez społeczeństwo albo jak w tej audycji
  Do osób które mogły coś zmienić, wpłynąć pozytywnie na społeczeństwo… robiono z nich wariatów poprzez podstawianie z innymi wariatami czy osobnikami skompromitowanymi jak np. Bęgowski
  Klient kupuje oczami a jak widzi fajnego gościa z jakimś dziwnym typem np. już dawno rozpoznanym dezinformatorem

  Miałem wcześniej napisać o tych czarach Hrabiego ale dla mnie było to co najmniej żałośne, a może rzeczywiście z tymi czarnymi magami jest coś na rzeczy ?

  To w ramach tego niepublikowany komentarz:

  Takie mam wrażenie że podstawowym celem takiego agienta czy to Hasbarowca czy kogo tam innego jest – neutralizacja
  Na przykład mówisz coś fajnego prawdziwego i ktoś cię wyśmiewa bez powodu – robi wariata nie dając powodu w stylu ”jaki głupek wierzy w spiski”
  Albo ktoś sam dyskredytuje pewne tematy swoją osobą np. promowanie osób niepełnosprawnych jako patriotów albo łączenie dobrych czeczy między innymi kied się tu omawia z kompletnymi bzdurami

  Generalnie ściemniacze działają bardzo schematycznie (fazami) i na początku są milutcy, chwalą Isusa, mówią jak to chcą razem zmieniać świat, dają wiele cennych informacji
  Taki przykład pewnego bloga do które też miałem kiedyś zaufanie, czytałem ale tak z czasem zauważam coraz więcej bredni
  Z Radtrapem była taka sytuacja że zawzięcie bronił Tanachu, Pawła i Syjonizmu… a pod koniec to już całkiem Biblię odrzucił i zawzięcie bronił HC … Bestia ?
  Najwyraźniej coś nie wyszło skoro nie działa 🙂
  swoją drogą dla wielu z alternatywnych mediów płaska ziemia to toalny obłęd i sami się do tego przyznają że jest to problem dla nich

  Niestety nawet jeśli większość witryn to nieświadomi dezinformatorzy… to niestety dają się nabierać na kolejne pułapki w stylu ”ponownie narodzony chrześcijanin”
  Albo Chrześcijański Syjonizm (fuj) albo tony wersetów od Pawła i Łukasza, czasem od Jana w takiej interpretacji by dowieść że mamy nowy zakon
  Świetnie, z jednej strony miłuj Boga i bliźniego czyli Prawo Obowiązuje a zdrugiej strony prawo laski
  Tacy ponownie narodzenie odrzucają trójcę ale zmacniają doktrynę mesjasz-bóg

  Jakby nie patrzeć to Grigori dawno przewidzieli że ludzię będą ochodzić od KRK, więc przygotowali kolejną porcję wielkiego dymania
  PNCH likwiduje bałwochwalstwo w formie drastycznej ale już kult Biblii jako księgi czy kult mesjasza jako Boga, czyli faryzeizm jest…
  Wiekszość rzekomo nawróconych co najwyżej sięgnie po Pawła i Łukasza, czasem jakiś Jan może Mateusz. ST jest praktycznie nie tykany
  Podstawowe tematy nie są ani potwierdzane ani obnażane… jakby ich nie było
  A przecież sam Bóg obiecał że 12 plemion będzie istnieć i zostanie zjednoczone, tych wersetów jest pełno i nawet Isus czy Jakub byli święcie przekonani o ważności tych fragmentów
  Boga się odrzuca ale stawia się masowo na Jezusa… Pawła

  To jest ciekawe że wielu kocha Jezusa a Boga bluzga od różnych jaszczurów pustynnych – z jednej strony jaki okrutny Jothawuha satanistyczny jaszczur pustynny wymordował Izraelitów, Egipcjan a z drugiej strony… przecież to nieprawda
  Zarówno Pawłościanie jak i Lucyferyści od tym względem się jednoczą – gardzenie słowami i ustawami Boga + całkowity brak zrozumienia

  Warto zwrócić uwagę jak ktoś chce jeszcze wyłudzać pieniądze na ”mówieniu prawdy”
  Nie poprzez ciężką pracę jak chociażby wydanie książki a zwykłe żebranie
  I dlatego mamy pełno patriotów, antysystemowców, narodowców ponieważ walczą głównie dlatego że albo chcą zarobić albo dostali po kieszeni i jakoś te kilka lat temu nie przeszkadzała im współpraca z systemem

  I tak jak pisze, mam takie wrażenie że jak się nie udawało Henia ośmieszyć to próbowano podebrać czyli także ośmieszyć i wpuścić w maliny
  Ciekawe, że kiedy Heniu dawał czy to dobre materiały w kategorii NWO, sriluminaty czy zwyczajne foliarstwo (straszaki) to było dobrze… se działał
  Ale jak już zaczął obnażać wiele mechanizmów to rozpoczęły się ataki i takie tam
  Dlatego nie ma co spodzieważ się chętnych do dyskusji czy totalnego obnażenia ponieważ materiały związane są ze stroną zbawiene
  Proste

  Z tym wpuszczeniem w maliny
  Jerozolima w Turcji, 1000 dodanych lat i jeszcze inne wynalazki które nie ogarniam, cichaczem podważają fundamenty
  Takie kabalistyczne bzdury jak Is Ra El…
  Chodzi o wywoływanie zamieszania, żeby człowieka tak zakręcić by sam się w tym wszystkim pogubił

  Ale… nawet od zawodowych ściemniaczy czy agentów można się wiele wiele wiele nauczyć, serio!
  Nie warto się spinać i reagować emocjonalnie do nich – oni na to liczą. Celowo udają upartych i pustych aby nas zmęczyć, bo nie wierzę żeby człowiek któremu wyjaśniono dokładnie że ta teza jest fałszywa a on nadal powiela te bzdury a wystarczy tylko 5 sekund sprawdzenia…
  Ta nowa chronologia Fomienki i Wielka Tartaria, jak dla mnie to jest coś w stylu Wielkiej Lehii tyle że dla Ruskich ponieważ oni nie kupią Lehii z oczywistych względów, ale Tartarię czy inną wielką PraRuś już tak

  Co do przyszłego el presidente de Polonia
  Trochę to wygląda, taki Polski Trump tylko że Trump był bardziej znani i celowo opluwany przez media
  Dlaczego opluwany ? Podobna sytuacja jak z Hrabią, Sanjajcą czy innymi – mają wtedy pretekst by mówić jak to są zwalczani przez system
  Nie muszą się odnosić do rzeczywistych argumentów – pokazują za to jawną patologię
  Ale to świadczy o ”duchowości” płytkiej

  Tylko że z Hrabią jest taka sytuacja że facet leży i kwiczy praktycznie przed wyborami dla wielu poszukiwaczy prawdy, o Trumpie też było wcześniej wiadomo że żydofil, syjonista, zboku i tak dalej
  To zależy od tego czy postawią ponownie na PiS czy na Hrabiego albo na jakiś jeszcze inny wybór
  W przypadku hrabiego zrobiłem nawet krótki materiał dotyczący trzech królów II RP, filmy oczywiście ważniejsze
  Całkiem prawdopodobne że otwarte mówienie o żydach vel syjonistach to zasłona dymna czy to co opisałem gdzie indziej:

  Walka Syjonistów z Chasydami czy jak kto woli Bestii (+ Babilon Niewielkie) z Nierzadnicą (+ Babilon Wielki)
  Obietnice wyborcze… Trump, Putin itd
  A czy ktokolwiek spełnił obietnice wyborcze ?

  Polubienie

 3. * Tak zwane plany depopulacji, Blue Beam, NWO, Haarp… tajne projekty a wszyscy o nich wiedzą

  Do tego NWO… cieżko stwierdzić kiedy doszło do NWO
  Pierwsze NWO – Eden
  Drugie NWO – Wieża Pomieszania
  Trzecie NWO – Egipt & Kanaan, Sumer
  Czwarte NWO – Chaldea
  Piąte NWO – Aleksander III
  Szóste NWO – Rzym
  Siódme NWO….

  Ale w wielu przypadkach wprowadzano ciągle wersje demo i raczej ostateczny plan się nie ziści
  Zawiedzeni będą naczelni budowniczowie który także pójdą na straty jako pionki by następni zyskali na wiarygodności
  Dlatego dziwię się że ktoś wierzy kobieciarzowi pionkowi Trumpkowi czy innych chasydom

  NWO to zasłona dymna i utopia – rzeczywistym celem jest pranie mózgu i walka z Bogiem
  Przy okazji ogłupiono wielu poszukiwaczy prawdy którzy boją się NWO, Apokalipsy, Końca Świata

  III Wojna Światowa trwa od WTC ale w takiej formie jakiej wcześniej nieznaliśmy – Wojna Informacyjna i Dezinformacyjna

  Niewielu jednak pojmuje to że jesteśmy masowo manipulowani w dwóch aspektach:
  Zewnętrznych czyli Politycznych
  I
  Wewnętrznych czyli Religijnych

  I najczęsciej polityka jest z religią solidnie powiązana, możemy to zauważyć podczas ważnych wydarzeń gdzień zawsze kręci się wątek Watykanu, Kościoła, Marii, Pogaństwa… Nie dla Boga tylko dla Korporacji Siedmiowzgórskiej czy innego Buddy, zawsze religie a nie Bóg
  Do tego religie są przepełnione albo chwastami albo zmanipulowanymi duchownymi o dobrych intencjach
  Najczęściej chwasty pokazują swoje intencje poprzez czyny:
  Czynniki zewnętrzne > pedofilia, kradzież, grabież, monetyzacja, namawianie do rewolucji i inne szkodliwe działania
  Czynniki Wewnętrzne > dogmatyzacja, Zażydzanie, Syfonizm, Pawłościaństwo, Atak na Septuaginte i zbawienie z czynów, Promowanie Tanachu, Atak na Prawo Boże, Cenzura, Praktyka Spiskowa przy jednoczesnym wrzucaniu wszystkich teorii spiskowych do jednego wora jako objaw idiotyzmu,
  Czynniki wewnętrzne czyli to co wpływa na nasze życie codzienne, na nas od środka i pranie mózgu właśnie na nas wpływa. A zażydzanie i wywyższanie słów ludzkich ponad Boga jest przykładem prania mózgu, do tego dohodzą róźne techniki manipulowania odbiorcą aby podświadomie bał się wyjść z poza takiej kontrolowanej przez diabła grupy.

  Kiedy opisywałem błazenadę Sanyahjah z tym straszeniem żeby za wszelką cenę unikać wszyystkich lekarzy natknąłem się na wcześniejszy filmik kruela dotyczący tych trenerów personalnych

  Ezoteryka w obecnej formie to skok na kasę – sprzedawanie jakiś cudów niewidów wody oplazmowanej strukturyzowanej czy innych odpromienników
  Z jednej strony to jest zaleta KRK że ludzie nie garną się do tych baśni
  Czasem zdarzają się ogarnięci ludzie ale większość ezoteryków jest naiwna jak dzieci
  Ale potrafią ładnie mówić czy też bredzić bez sensu ponad godzinę
  Próbowałem oglądać jakiś wykład Popko i ja nie wiem co ludzie w chłopie widzą że jest w stanie być liderem sekty… mnie takie Sandżaje czy Popki dość szybko odpychają bo zalatuje albo zaciętą płytą albo programowanie na obronę lidera albo coś jeszcze. Co dla wielu jest oznaką do wielbienia dla mnie jest pokazem głupoty i pokazówką trollowania ludźmi albo ociężałymi umysłowo albo po przejściach

  Często wiąże się Coaching z Ezoteryką… jak przekazuje wiedzę teoretyczną to dobrze
  Niestety są ludzie którzy przekazują ”wiedzę” praktyczna
  A ta wiedza praktyczna tajemna to zwykły okultyzm i zachęta do kontaktów z demonami – Astrologia, Numerologia, Tarot, Magiczne Masaże, Reiki, Joga, Hipnoza
  Jest tego sporo i na początku wszystko wygląda super ale na dalszych etapach graniczy z satanizmem i wiąże się z dużym ryzykiem opętania

  Z tego co zauważyłem są to ludzie albo promujący Ekumenizm (wszystkie religie razem w archetypowy sposób pod sztandarem New Age) albo jak są chorobliwie uczuleni na Boga i Prawo
  Zazwyczaj ta grupa zamiast słodzić to używa banalnych argumentów na które dają się nabierać początkujący

  Ale ani jedni ani drudzy nie obnażają Pawła ponieważ przynosi kasę – na Pawle można zatakować żydów, bronić Syjonizmu
  Ważniejsze jest to czego nie mówią niż to co mówią,
  Np. Sanżaja wiadomo – parobek upadłych dlatego nigdy nie słychać o starożytnych rytualnych czynach ku czci demonów

  Większość a może wszyscy Ezoterycy czy inni ludzie jak Benny Hinn posiadający supermoce to potencjalni Łowcy Dusz czy też poszukiwacze świeżej energii dla demonów – Demony pobierają a oni tylko pośredniczą w tranzakcji

  Ale są też ”trenerzy” których jeszcze da się słuchać
  Oni nie wrzucają demonicznych praktyk a poruszają wątek Podświadomości
  Bo tutaj nie tylko chodzi o to że jesteśmy oszukiwani przez KRK czy inne religie, nawet jeśli wyjdziemy z KRK… pozostają te same programy
  Są tacy ludzie co pomagają wzmocnic pewność siebie, motywować do siebie i to jest ważne dla nas
  Jak gadają o przyciąganiu pieniędzy…. to słabo działa, takie wierzenie że dostaniesz wszystko za free. Jak nie ma w tym Boga to sukces będzie raczej przypadkiem, lepsza jest właśnie ciężka praca nad swoją osobowością

  Ale przyznam się że wiele tych technik na podryw nie działa… prawdopodobnie dlatego że Praktyka nie równa się Teoria
  Co z tego że znasz wszystkie techniki na to żeby pokazać się z dobrej strony jak w głowie nie masz tej podstawy że jesteś dobry, nie wiem ktoś ci zdemotywował, obniżył pewność siebie itd.
  I po prostu najważniejsza jest praca nad sobą a nie sucha garści tekstu na pamięć
  To samo jest w edukacji – co z tego że znam wzory matematyczne jak nie umiem ich wykorzystać do konkretnego przykładu

  I często tak jest że same filmy nie wiele dają jeśli tego nie stosujesz w praktyce
  Dlatego także nie wierzę w cuda niewidy albo kiedy ktoś próbuje się na siłę zakumplować

  Generalnie większość nauczycieli nie porusza podstawowych rzeczy, jak się trafi lepiej szkolony to warto zauważać czego nie poruszają a powinni
  Takie Sandzie czy inni doświadczeni liderzy mają to do siebie że nienaturalnie gestykulują – nie widać tego strachu przed występem a to świadczy o naturalnej charyzmie albo o długotrwałym szkoleniu albo przed lustrem albo przez kogoś np. Księża są nauczani jak przemawiać do swoich poddanych
  Politycy też są szkoleni tej lewackiej gadaniny której Janusze nie rozumieją, i słusznie bo 99% z tego to dziadostwo
  Na całe szczęście już od pół roku nie zwracam na facjatę Sandziego – to nie jest naturalne takie gestykulacje gębowe dlatego tylko słucham róźnych ludzi a nie patrzę na nich

  Dobry trener personalny jak nazwa wskazuje nie ma na celu omawiać tematów zewnętrznych a tych ważniejzych czy wewnętrzch
  Jak działa ludzka podświadośc czyli to co m.in. omawiam że jesteśmy zaprogramowani aby np. reagować na księży czy inne autorytety jak na półbogów
  Kolejna rzecz to podświadome podszczepianie strachu np. za pomocą retoryki że wszyscy poza naszą grupą to heretycy, agenci – powrzechne w religiach że świat jest zły i jak odejdziesz od nas czyli od grupy posiadającej boskie posłannictwo to sobie nie poradzisz

  W kwestii wpływania na czyjeć zachowanie…
  To zależy jak chcemy wpłynąć na kogoś, np. czy chcemy go oskubać (oszukać) czy mu pomóc…
  Podobnie z kobitami gdyż róźne metody na podrów traktuje także w sposób Dualistyczny:
  Bo może facet chcieć tylko podrywać tak dla zaliczenia (im więcej flirtów czy stosunków tym lepiej) i to jest złe ponieważ taki facet nie angażuje się emocjonalnie w drugą osobą a związki oparte na tym tym szybko upadają bo nie ma fundamentu
  A dobry sposób to wtedy kiedy człowiek chce się przełamać, znaleźść tą swoją wybrankę, założyć kiedyś rodzinę…. taka miłość platoniczna
  I to jest dobre jeśli nie chcemy tej drugiej osoby skrzywdzić

  I pod tym względem krulu to nie raz omawiałem jako przykład dalszego programowania
  Nawijać o Illuminatach czy innych produkacjach każdy może, ale zależy jak to nawalamy czy w sposób sensowny (pokazujemy dowody, analizujemy, dajemy rozwiązania i nadzieję) czy w sposób sandziadowski (rzucamy dowodami, przekręcamy prostą fabułę, dobieramy wybiórczo dowody do ustalonej tezy i straszymy czym się da)
  Fajnie się omawia te tematy ale ważniejsze jest zdecydowanie to jak działa ludzka psychika

  A krulu przewiduje za te tematy ”kary” i nazywa ludzi pojebami czy od innych zwyroli. Cóź przyrównywać ludzi do takich poiebów… prawie jak Hrabia który jednego dziennikarza nazwał chazerskim parchem i człowiekiem niebezpiecznym ale pochwalił matkę…
  Ja powim tak, zachęcam do zajmowania się tymi tematami za które krulu przewiduję kary bowiem po poznaniu tych rzeczy można dopiero o sobie mówić jako człowieku na wpół wolnym
  Bez rodziny, bez własnego myślenia czy poznania metod w jaki jesteśmy kontrolowani
  Przykład z Krzyżem, krulu jako klasyczny przykład ogłupiacza omawia że trujo, mordujo, palo
  Ale ważniejsze jest to w jaki sposób ten symbol wpływa na życie codzienne i co robi z podświadomością człowieka – że poczucie winy, że autorytaryzm, że blokada na Boga, że otwarcie na demony itd.

  I to jest bardzo dobry interes kiedy możesz rozpoznawać róźnych manipulatorów którzy bazują albo na naiwności albo na emocjach, więcej przykładów niż duecik z Lublina czy inne Rydze ?

  Ale z tego co słyszę to krulu to czyste NWO promuje które można spotkać u wielu innych
  Pomijam już to że u krula cieńko z wyjaśnianiem pojęć czy schematów
  Dobrze jednak operuje pojęciami których teoretycznie nie powinien znać 🙂
  Taka sofistyka

  Już od roku odnosiłem wrażenie że chodzi o celowe działanie żeby zniechęcić masy chociażby od Płaskiej Ziemi czy Szeczpionek
  PZ to bardzo kruchy temat i omawiając należy to robić w bardzo profesjonalny sposób a nie wyglądając gorzej niż średniowieczny chłop pańszczyźniany bez obrazy ale tak to normalni ludzie w fizycznym świecie widzą
  A szczepienia… jeśli taki Sandzia nakazuje by zlikwidować wszystkie szczepionki i traktować lekarzy gorzej jak pedofilów… i podstaw obok takiego Jaśkowskiego czy Ziebę mówiącego o szczepieniach jak to trzeba załatwić… tak się nie uda, najpierw trzeba wskazywać na szkodliwe substancje a nie w sposób fanatyczny, na fanatyka nic nie można załatwić ale jak poruszasz tematy profesjonalnie w grzeczny sposób to możesz wiele osiągnąć.

  Dlatego dobrze mi się omawia krula jako przykład duchowości równej worka kartofli
  Wiedza że Illuminaci, masoni, sataniści, żydzi są wszędzie jest dobra jak chcemy kogoś nastraszyć
  Ale jak przekażemy w jaki sposób jesteśmy manipulowani
  W 11 minucie tego filmu mamy kolejny dowód że jednak nie jest to ktoś kto ”wyzwoli nas z matrixa” a raczej kolejna osoba która tylko młemła młemła
  Czyli żaden nauczyciel od duchowości a raczej od czynników zewnętrznych i raczej zachęcam aby słuchać JSM pod tym kątem informacyjnym – co się dzieje wokól nas w skali dyskalnej (żeby nie powiedzieć globalnej)
  I to nawet nie bo Plan 3 Wojen jest sprytnie pomijany 🙂

  A od tego co się dzieje wewnątrz nas czy w naszym bliskim otoczeniu

  Dobry nauczyciel personalny pokaże ci jak przemawiać w sposób atrakcyjny by nie zanudzać, czy pomoże ci w pracy nad osobowością
  I najlepiej żeby sam był w tym mistrzem czyli musi się na swojej profesji znać, ale dużo z tych znanych internetowych pastorów czy zwyczajnych selekcjarzy (oddzielają od społeczeństwa by mieć na własność swoją gwardię Popki i te inne) zmienia się drastycznie kiedy zaczynasz im się stawiać albo ukażech ich omylność

  Znam tem problem, posiadam sporą wiedzę do tworzenia róźnych projektów a sprawia mi ogromną trudność przemawianie na forum klasy – zawsze muszę patrzeć albo na ekran monitora albo w kartkę a i tak zapomnę kilka kwestii chociaż robię najdłuższe prezentację na których wszyscy śpią

  Polubienie

 4. Żeby nie zapomnieć inny duet z Lublina też co nie co prawdę powie o Nefilimach lecz czy nie jest usprawiedliwienie Porywań Kosmitow ?
  Też robili jakieś pseudo listy agentów Chińsko-Rusko-Watykańskich 🙂

  Jak wysłucham to odpowiem

  Nie mogą jednak schodzić poniżej pewnego poziomu i coś tam powiedzieć muszą a dla normalnych ludzi mają uchodzić za wariatów
  Lepiej mają typowi hasbarowcy oni nie muszą przekazywać prawdziwych informacji
  Podstawową esencją dezinformacji jest cenzura…
  Jeśli mają okazje to zamkną każdą dyskusję każdy film każdy temat…
  W Mediach czy właśnie w dezinformacjach gadają gadają a i tak nie dochodzą do sedna sprawy i nie mówią dlaczego

  Nieco się widziało zarówno Skajfanowską jak i Sandziadoską wersję socjotechniki
  Dobre… dla osób nieposiadających ugruntownej wiedzy czy krytycznego niezależnego analitycznego myślenia
  Takiego że sam sprawdzisz jak jest zamiast wierzyć komuś myśląc oj jak zaorał lewaka
  W przypadku Kuloziemca to wiadomo każdy z nich pokazać komu służy pokazując że to jest fajne
  Nie jestem fizykiem więc nie mogę się zajmować PZ na poważnie ale wiele elementów z Heliocentryzmu pasuje również do innych modeli, tylko ta cenzura YT psuje wizerunek HC

  Natomiast druga strona medalu czyli pan kopiuj wklej…
  Oczywiście obaj nie przekazują większych dowodów na wiele rzeczy czyli biorą kasę od ludzi za biadolenie
  Typowe w tej branży takie filozoficzne mydlenie oczu – sofistyka
  Na tej podstawie można udowodnić wszystko pozornie logiczne że np. kwadrat jest kołem

  W przypadku ”krula”
  Manipuluje treściami które ”przekazuje” tak z tym Tajemnym Przymierzem czy pomijanie kluczowego planu Pike’a – niewygodne
  Znany przykład Mt 10:34 ale żeby było śmieszniej później wykłada prawidłową interpretację oderwaną od źródła
  Mnie wystarczy tylko wybielanie diabła w Edenie czy plany Nemroda by dostać się do nieba
  Nie słyszałem żeby któryś satanista zacytował nam Rdz 3:15/16 od tego uciekają jak najdalej
  Gdyż ten werset wskazuje na istnienie dwóch linii rodowych:
  Jedna pochodzi od Boga
  Druga pochodzi od aniołów

  Więcej pytań nie ma z szatanem dyskutować ?
  Też próbuje się wybielać….

  Jakoś tak mam że sprawdzam wiele wersetów cytowanych przez tego pokroju osoby i najczęsciej okazują się kłamcami
  Jak ktoś nastawiony jest na wyszukiwanie błędów to zawsze je znajdzie

  Na przykład
  Księga Izajasza 40
  (21) Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi?

  (22) Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny.
  (23) Książąt obraca wniwecz, sędziów ziemi unicestwia;

  (24) Zaledwie ich zaszczepiono, zaledwie ich zasiano, zaledwie zakorzenił się ich pień w ziemi, gdy powiał na nich, usychają, a burza unosi ich jak plewę.
  (25) Z kim więc mnie porównacie, że mam mu być równy? – mówi Święty.
  (26) Podnieście ku górze wasze oczy i patrzcie: Kto to stworzył? Ten, który wyprowadza ich wojsko w pełnej liczbie, na wszystkich woła po imieniu. Wobec takiego ogromu siły i potężnej mocy nikogo nie brak.

  (27) Czemu więc mówisz, Jakubie, i powiadasz, Izraelu: Zakryta jest moja droga przed Panem, a moja sprawa do mojego Boga nie dochodzi?

  (28) Czy nie wiesz? Czy nie słyszałeś? Bogiem wiecznym jest Pan, Stwórcą krańców ziemi. On się nie męczy i nie ustaje, niezgłębiona jest jego mądrość.

  No właśnie Bóg się nie męczy, dlaczego ? Bo jest stwórcą
  A zaraz ktoś może nam dać pozorne zaprzeczenie

  2 Księga Mojżeszowa 31:(12) I rzekł Pan do Mojżesza:

  (13) Powiedz synom izraelskim: Zaiste, przestrzegać będziecie sabatów moich, gdyż to jest znakiem między mną a wami po wszystkie pokolenia wasze, abyście wiedzieli, żem Ja Pan, który was poświęcam.
  (14) Przestrzegajcie więc sabatu, bo jest dla was święty. Kto go znieważy, poniesie śmierć, gdyż każdy, kto wykonuje weń jakąkolwiek pracę, będzie wytracony spośród swego ludu.

  (15) Sześć dni będzie się pracować, ale w dniu siódmym będzie sabat, dzień całkowitego odpoczynku, poświęcony Panu. Każdy, kto w dniu sabatu wykona jakąkolwiek pracę, poniesie śmierć.

  (16) Synowie izraelscy będą przestrzegać sabatu, zachowując sabat w pokoleniach swoich jako przymierze wieczne.

  (17) Między mną a synami izraelskimi będzie on znakiem na wieki, bo w sześciu dniach stworzył Pan niebo i ziemię, a dnia siódmego odpoczął i wytchnął.

  (18) A gdy dokończył rozmowy z Mojżeszem na górze Synaj, dał mu dwie tablice świadectwa, tablice kamienne, zapisane palcem Bożym.

  Że niby tu jest sprzeczność, nie ma…
  Tu chodzi o ustanowienie dnia Sabatu czyli dzień odpoczynku
  Bóg z pewnością nie męczył się fizycznie, tutaj chodzi o skończenie dzieła. Po każdej wykonanej pracy następuje odpoczynek nie tylko fizyczny ale i psychiczny
  Podkreśla to również doskonałość stworzenia gdyż Bóg wytchnął czyli zatrzymał się w swoim zamyśle, proste

  Czyli mamy jeden dzień w tygodniu na odpoczynek i rozmyślania możemy wówczas także wytchnąć, przecież codziennie odpoczywamy i nie ma to wielkiej róźnicy ale tego wyjątkowego dnia możemy odpocząć mentalnie nadrabiając zaległości w relacjach międzyludzkich itd.

  Nie ma mowy ani razu o konkretnym dniu tygodnia to jest przykład typowo religijni nie to my mamy racje nie to my mamy racje
  Nam mówią że KRK zmienił święto z dnia Heliosa na dzień Saturna czyli z deszczu pod rynnę
  A Słowianie mają o tyle dobrze że nie mają wpisanego kultu tych zboczeńców w nazwach dni i miesięcy
  Zamiast Dies Solis mamy NieDziela, zamiast Dies Saturni mamy Sobota a czemu nie Szóstek ?
  A no właśnie sex po łacinie znaczy zarówno sześć jak i akt płciowy
  Z tym sześć jak trochę jak z 10 i decem
  Rzymian trudno było wymawiać Słowiańskie nazwy ale to są raczej teorie

  Jeszcze inny przykład mówią nam jaki to Bóg jest niedobry i ZAZDROSNY
  To tylko pokazuje niewiedzę bądź celowe sianie zamętu
  o co chodzi

  5 Księga Mojżeszowa 32:
  (16) Pobudzili jego zazdrość cudzymi bogami, Podniecili go obrzydliwościami,

  (17) Składali ofiary demonom, które nie są bogami, Bogom, których ojcowie wasi nie znali, Nowym, które niedawno się pojawiły.

  (18) Skałę, która cię zrodziła, zaniedbałeś, Zapomniałeś Boga, który cię w boleściach na świat wydał.

  (19) A gdy Pan to ujrzał, wzgardził nimi I z niechęci do swych synów i córek

  (20) Rzekł: Zakryję przed nimi oblicze moje, Zobaczę, jaka będzie przyszłość ich, Gdyż ród to przewrotny, Synowie, w których nie ma wierności.

  (21) Pobudzili mnie do zazdrości tym, co nie jest bogiem, Podniecili mnie marnościami swoimi, Więc i Ja pobudzę ich do zazdrości tymi, którzy nie są ludem, Podniecę ich narodem nikczemnym.

  (27) Gdybym się nie wzdrygał przed zniewagą wroga, Aby nie wypaczyli tego ciemiężcy ich, Aby nie powiedzieli: Nasza ręka jest górą, A nie Pan uczynił to wszystko.

  (28) Gdyż są narodem pozbawionym dobrej rady I nie ma w nich roztropności.

  (29) Gdyby byli mądrzy, zastanowiliby się nad tym, Zrozumieliby, co ich czeka.

  (30) Jakżeby jeden mógł gonić przed sobą tysiąc, A dwaj zmusić do ucieczki dziesięć tysięcy, Gdyby ten, który jest ich skałą, nie był ich zaprzedał, A Pan ich nie porzucił?!

  (31) Gdyż nie jest jako nasza skała ich skała; Także nieprzyjaciele nasi są tego sędziami.

  (32) Gdyż z winorośli Sodomy jest winorośl ich I z niw uprawnych Gomory; Winogrona ich to winogrona jadowite, Gorzkie są ich jagody.

  (33) Smoczym jadem jest wino ich, Okrutna trucizną żmij.

  (34) Czyż nie jest to zakryte u mnie, zapieczętowane w skarbcach moich?

  (35) Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę Do czasu, gdy zachwieje się noga ich. Gdyż bliski jest dzień klęski ich, I śpieszą się ich przeznaczenia.

  (36) Gdyż Pan upomni się o prawo ludu swego, Ulituje się nad sługami swoimi, Gdy zobaczy, że znikła siła I że nie ma ani niewolnika, ani wolnego.

  (37) I powie: Gdzież są bogowie ich, Skała, na której polegali,

  (38) Którzy tłuszcz rzeźnych ofiar ich zjadali I wypijali wino ich ofiar z płynów? Niech powstaną i pomogą wam, Niech będą wam osłoną!

  (39) Patrzcie teraz, że to Ja, Ja jestem A oprócz mnie nie ma boga. Ja pozbawiam życia i darzę życiem, Ja ranię i leczę, I z ręki mojej nikt nie zdoła się wyrwać.

  (40) Gdyż podniosę ku niebu rękę moją I powiem: Ja żyję na wieki.

  (41) Gdy wyostrzę miecz mój błyszczący I sąd podejmie ręka moja, Wywrę zemstę na wrogach moich, I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą;

  (42) Krwią upoję strzały moje, A miecz mój naje się mięsa, krwią poległych i pojmanych Z nie czesanych głów wrogów.

  (43) Kiedy znowu wyprowadza Pierworodnego na świat, mówi: niech wszyscy aniołowie Boży czczą Go; radujcie się narody ze swymi ludźmi i niech wszyscy synowie Boga wzmocnią się sami w nim; ponieważ on pomści krew swoich synów i zemstę wywrze i odpłaci sprawiedliwie jego wrogom, i odpłaci tym, którzy go nienawidzą; i Pan oczyści ziemię swego ludu.

  (44) I przyszedł Mojżesz, i przemówił słowami całej tej pieśni do ludu, on i Jozue, syn Nuna.

  (45) A gdy Mojżesz wypowiedział do końca te słowa do całego Izraela,

  (46) Rzekł do nich jeszcze: Weźmijcie do serca swego wszystkie słowa, którymi ja was dziś ostrzegam, abyście je przekazali waszym synom, by starannie spełniali wszystkie słowa tego zakonu.

  (47) Gdyż nie jest to dla was słowo puste, lecz jest ono waszym życiem; i przez to słowo przedłużycie życie swoje na ziemi, do której przeprawiacie się przez Jordan, aby ją objąć w posiadanie.

  Chyba nie da się sprościć
  12 Plemion pomimo licznych cudów i błogosławieństw odrzucali Boga na rzecz jakiś posągów i kultów przyrody
  Jeśli Bóg jest jedynym stwórcą to jak ma się czuć jeśli Jego Lud najczystrzy genetycznie wielbi fałszywych bogów ?
  Trzeba włączyć sobie tryb god mode
  To oczywiście że jeśli Bóg jest Stwórcą to pragnie wyłącznie wielbienia prawdziwego stwórcy tak zwane prawa autorskie idą wyłącznie na Jego konto
  Lud zaś Boży… my jesteśmy po to by Bóg mógł uświęcić swoje imię dając nam coś na co nie zasługujemy gdyż wszyscy łamiemy prawo będąc pod mniejszą czy większą kontrolą umysłów

  Księga Zachariasza 8:(1) I znowu doszło mnie słowo Pana Wszechmocny tej treści:
  (2) Tak mówi Pan Wszechmocny: Żywię żarliwą miłość do Syjonu, zapłonąłem wielką o niego zazdrością.
  (3) Tak mówi Pan: Wrócę na Syjon i zamieszkam w Jeruzalemie. Jeruzalem znów będzie nazwane grodem wiernym, a góra Pana Wszechmocny górą świętą.

  Znowu mamy obietnice zaprzysiężone na imię Wszechpotężnego że Syjon będzie odbudowany, nadal brak obietnic pójscia do nieba dla wszystkich na podstawie wierzeń
  Ale o tym jakoś się masowo nie głosi tylko wyrywa wersety, tylko nieuczciwi żonglują wersetami i wielbiciele Pawła dlatego pozornie udowadniają wszystko

  Jeszcze inny przykład nieucziwy dużo osób czepia się że podobno zabroniono sądzić a trzeba sądzić…
  Chodzi o ten werset
  Ewangelia Mateusza 7:(1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.

  Wstawienie takiego wersetu wskazuje prosto ”jak nie chcesz by cię osądzić to nie oceniaj

  Pomija się jednak następne kluczowe fragmenty:
  (2) Albowiem jakim sądem sądzicie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.
  (3) Dlaczego widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
  (4) Jakże więc powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, skoro belka jest w oku twoim?
  (5) Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

  Teraz sytuacja się zminiła… o i ”prawo karmy”’ się uaktywniło
  Czyli oceniać można lecz trzeba liczyć się z tym że nas też ocenią
  Ocena nie równa się osąd, oceniać można wszystko – to jest fajne a to nie
  Natomiast osąd… żeby kogoś osądzić to trzeba mieć pełny wgląd w sprawe a niestety znamy wiele rzeczy fragmentarycznie więc istnieje wysokie ryzyko że skazujemy kogoś błędnie

  Kolejnym kluczem jest ten fragment:
  (11) Jeżeli wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ile bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą.

  (12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

  I ten
  (16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

  Czyli żeby wydawać osądy trzeba też być samemu uczciwy, np. głupio wygląda kiedy alkoholik oskarża wszystkich o pijaństwo
  Kurde miałem coś o krulu zakończyć a skończyło się na obalaniu różnych znanych błędów….
  No dobra gdzie indziej dokończę

  Polubienie

 5. Błąkać ponieważ na internecie znajdziemy:
  1) Poszukiwaczy Prawdy
  2) Dezinformatorów i Hasbarę

  Dlaczego osobno ?
  Ponieważ Hasbara to głównie specialiści od wszystkiego a dokładnie od zalewania nas Syjonistyczno-Medialną propagandą piszą ze multikont żeby ludziom się wydawało że osoba z odmiennym zdaniem no że nie ma racji skoro na nią naskoczyli
  No ale skoro się płaci za szerzenie religii narodu która ukradła Syjon… to jest także celowo zrobione co niedawno opisywałem że dano Kananejczykom pozór Prawa Bożego aby Kościół poprzez Pawła mógł wyśmiać to a następnie anulować cały zakon, sprytne
  Skoro się za szerzenie kłamstw płaci to jeszcze bardziej utwierdza że jest to jednak kłamstwo.
  Ale są też ”tajni współpracownicy” którzy wychodzą i mówią a później pier…. kocopoły o niczym
  A dlaczego specialiści od wielu dziedzin ? Bo dostosowują retorytę do słuchacza, na przykład kiedy neguję Trójcę to będą przekonywać że… Isus jest Bogiem
  To też jest śmieszne kiedy dezinformator pluje na Boga ale mówi moim Bogiem jest Jezus… Paweł podobnie czynił tylko że w okultyzmie imię czy tytuły nie mają znaczeń tam Lucyfer jako postać jest z natury pozytywna i tym podobne.


  Miałem to wkleić gdzie indziej no ale trudno

  Co do Agientuf, Pożydtecznych narzędziów
  Tak zauważyłem że jest element który łączy ze sobą wiele postaci – Hrabia, Mariusz, Sandzia, Chojecki, Bednarz, Zieba i wiele innych oczywiście nie traktuje wszystkich jedną miarą czy od razu skreślam
  Najpierw wiele osób przedstawia ciekawe często prawdziwe informacje a potem je kompromituje swymi uczynkami

  1. Tak Mariusz dał haczyka w postaci Pustej Ziemi żeby potem usunąć Biblię w całości za pomocą teorii ze sobą sprzecznych jak Jerozolima w Turcji, Fomienko, Chrystus urodzony na Krymie, Piramidy za Faraona, Modlitwa Ślepca…. Oczywiście łatwo było to wszystko obalić

  2.

  Aa dlaczego dałem pastora ?
  Ponieważ kompromituje ruchy antykościelne i Protestanckie chociaż tu nie musi być celem nr 1 kompromitacja a uziemienie (już nie bo Marian się oderwał) Kowalskiego, zebranie datków taka sekta syjonistyczna
  A Kowalski….
  Kiedy był sam to opowiadał się przeciwko USA, ale kiedy dostawał kasę od Chojeckiego stał się nagle zagorzałym Syjonistą czyli ”pokaż mi swoje pieniądze a wyjawie ci moje poglądy”
  Do tego katolik w pseudo-protestanckiej sekcie to wskazuje na to podświadomie że jednak Katolicy pastora popierają….
  Przestał Pastor płacić to Mariańcio znowu dobierze poglądy do posiadacza $, nieco smutne

  3.
  Zięba….
  Niby ośmiesza że znachor ale jak dla mnie albo człowiek nie zdaje sobie sprawę z pewnych rzeczy jak Hipnoza albo Bestia szykuje swoich celebrytów którzy mają dawać prawdę na poziomie internetu. Oczywiście dużo prawdy i osobiście to nie większego znaczenia dla nas czy jest satanistą czy nie jest. Pike był wysoko wtajemniczonym a jednak coś prawdziwego (plany diabła) musiał wyjawić.
  Ziębe ogólnie się w mediach czy na internecie szkaluje… i możliwe że dzieki temu taka zyskuje celowo poparcie

  3.
  O Hrabim było…. najpierw ciekawe informacje a później ”powiedział nieco za dużo jak z tym praktykowaniem czarnej magii”
  Do tego stworzył sobie taką insektę, sam jednak przyznaje się w jednym z filmów że jest mu na rekę krytyka, dlaczego ?
  Ponieważ nie ma honoru i liczy na rozprzestrzenie się osoby oraz informacji które są ośmieszane, pomieszane prawdy z kłamstwami

  4.
  Fundacja Dobrego…. człowiek lata po tych wszystkich kanałach sam zniszczył temat i nie widać żeby odnosił większych zwycięstw. No ale też to jest wygodne, nie wiem nie chcę skreślać z góry ale istnieje możliwość że za pieniądze przestanie mówić

  5.
  O Sandziu też było, temat rzeka ale to dlatego że większość rzeczy można poczytać dużo wcześniej czy to na forum czy na starych filmach,ok brakuje tylko tego co najwazniejsze – głębi oraz czynnika który łączy w spójną całość
  Teoretycznie wszystko wskazywałoby na agenta Watykanu, który napędza ludziom do Kościoła… i może tak jest a może i bardziej ku temu się skłaniam co z Ziebią (ta druga opcja) czyli także sataniści ale odwołujący się jako przyjaciele ludzi, przynajmniej na internecie
  No dobra, Sandzia otwarcie jawi się jako wróg człowieka jeśli się nie wpłaci na konto….. bardzo negatywny człowiek, sam wyraz twarzowy wystarczy że gdybym nie znał tych tematów 2-3 lata wcześniej jak Annunaki i cała reszta to bym pomyślał ”no nie no idiota jeszcze warczy do mnie jakiś degenerat pewnie wszyscy antyszczepionkowcy i płaskoziemcy wciągają jak leci bo nie można na trzeźwo wygadywać takich bzdur”
  I o to chodzi….

  Nie można wspomnieć o Mariuszu w tym przypadku, nieraz się zastanawiałem czy to nie są jacyś wspólnicy i razem do siebie piszą czy coś… podobna tematyka i ukłon w stronę Tanachu, Kabały
  jeden i drugi za dużo miesza i od czasu do czasu coś bardziej prawdziwego powie ale na to trzeba mieć czas i chęci żeby odcedzać….
  Przynajmniej w przeciwieństwie tego człowieka nie zmienia sobie słowAńskiego imienia na hinduskie no ale co wolno wojewodzie….
  też najpierw skupił wokół siebie ludzi miksując tematy na topie
  a później sabotował/skompromitował róźne tematy alternatywne jak szczepionki, płaska ziemia robiąc wrażenie człowieka szalonego (pRAwi RAdioaktywne dRamaty) który wierzy we wszystkie teorie spiskowe jakie istnieją nie wnikając zbytnio dany temat przeglądając pobieżnie naginając tezy pod swoją wizję świata,

  Jakie nagięcia ?
  Ano w tym stylu, czysty relatywizm czy dokładnie tak jak widzę tak jest bo ja tak mówię
  Imię negatywne i jest tam An jak Anarchia, Anal, Andziej, Anatolia, Anders, Antyk, FrAnciszek, WatykAn, SłowiAnie, AriAnie,

  Wyzwisko negatywne i jest tam Ra jak Rak, Ratunek, Radość, Ramka, Rano, Rana, Ratler, Rap, Raz, Rabunek, Rada, Raj, Raty, Rat, tRAwa, gRA, fRAk, jaRAm jaRam, tRAmpek, bRAk, pRAwda, RAsa, tRAsa, Rasa, Ramka, Rafa,

  Lewandowski to agent!
  Zobacznie, Rob czyli okraść bo okradają nas błeee sataniści, illuminaci, żydzi, masoni! Dobrze to nazwali a Lewy czyli lewacki popsuty bo promują tutaj te zgliznę moralną czyli złodzieje…yyy rabusie i lewaki
  Oczywiście wątpie że można być taką spierdzieliną, to nie jest możliwe no chyba że się celowo miesza w głowie i niczego nie uczy.
  Wystarczy tylko pokazać takiego gościa gdzieś szerzej żeby zbyć konkretny temat, dlatego uważam tak właśnie robią agenci zresztą przykładów jest pełno

  Pokazują coś fajnego a następnie robią z siebie debili bo inaczej tego nazwać nie można
  Wielu tego typu osób zniechęca od szukania prawdziwych informacji
  I przede wszystkim zrzucają winę albo na ludzi albo na pieniądze tak jak Icke mówi że chce się nam zrobić NWO, Sandzia to tam przewidywał że będzie miliard ludzi i tak se bendziem rzyć…. i na tym wykład się kończy
  Nie ma tej odpowiedzi…. DLACZEGO!
  Dlaczego NWO, dlaczego Gender, dlaczego wielki wybuch, dlaczego miliardy lat, dlaczego HelioScentryzm, dlaczego to dlaczego tamto
  Nawet to dlaczego faceci dają się tak kobietą poniżać żeby z nim była, wychowują cudze dzieci pobłażają i w ogóle
  Bez zrozumienia prostych mechanizmów nie ma mowy o ”wyjściu z matrixa”
  Powiedzmy że taki Icke czy Sandzia nas nastraszy NWO, no wiem że istnieją żydzi, masoni, Illuminaci czyli wiem o problemie
  No i ?
  Mam problem z Matematyką powiedzmy, no ale dale nie wiem jak sobie pomóc….
  Jest jakaś porada ? Chociaż nie, jak wypowiem to słowo to przyjdzie Ra i zrobi Raban… oczywiście robie sobie z tego jaja bo to wskazuje na HelioScentryzm ale jaką radę dają nam przeważnie dezinformatorzy ?
  Negacje, neutralizację, destabilizację, debilizację i degradacje
  Gorzej jak namawiają do wyjścia do ulicę i rzezie np banksterów czy lekarzy czyli niewinnych ludzi wśród których znajdują się mendy bowiem w każdej grupie społecznej znajdują się ludzie i bydlaki

  W kwestii szczepionek, nie raz o tym wspominałem
  Najlepiej słuchać autorytetów którzy znają ten temat i mówią wprost, niestety media będą pokazywać takich oszołomów jak ten pan z diabelskich wyrazem twarzy który będzie nawoływał do mordów ludzi zamiast na pedofilów i straszył NIE!!! WSZYSTKIE SZCZEPIONKI SĄ ZŁE AAAA!
  No wariat ale to tak ma działać, nie chodzi o same szczepionki ale to co jest do nich dodawane i tak należy załatwiać sprawę logicznie spokojnie argumentami a nie na fanatyka… tak to nawet muchy nie da się ubić w kiblu
  Niestety smutna rzeczywistość maluje się oczyma….

  Ale to jest internet czyli kolejna kontrolowana opozycja
  Są jeszcze ludzie którzy szukają ludzi na przykład w celach zarobkowych czy po prostu chcą być liderami
  Taka osoba po pierwsze musi ubezwłasnowolnić ofiarę, odciąć od reszty świata jak rodzina i wepchnąć swoją wizję świata tak żeby ta ofiara myślała że myśli,
  Warto zauważyć że większość podaje mnóstwo rzeczy porozsyłanych w kawałkach nie dając prostych rozwiązań i powodów dlaczego
  Powody są jednak czysto religijne to nam się w w

  Opisywałem to w temacie symboliki, nam gojom wstawia się interpretacje natury, mocy tak jak w kościele różańce czy kiedy żydki trzepią głowami
  To jest dla mas
  Wtajemniczeni wiedzą że kult solarny jest kultem płodności i to nie byle jakim

  W Islamie naprzykład mamy Hubala którzy uzurpuje sobie prawo do nazywania siebie Bogiem
  Hmm,
  Hubal to bóstwo księżyca natomiast Baal to bóstwo solarne… obojniak ?
  Allah ma dwa pochodzenie jako imię, dwa źródła:
  Al Lah i Elah Gabal, w tym przypadku Hubal i Elah Gabal to jedno i to samo
  A jeszcze są tacy którzy twierdzą że ów Hubal to Babiloński Sin
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nanna_(b%C3%B3g)
  Nieźle… Sierp w Islamie, sierp za Komuny ponieważ jedno drugie trzecie czwarte zostało stworzone przez tych samych… dymaczy
  Żeby było śmiesznie KRK oficjalnie potępia stosunki płciowe i tak dalej, mówiono że ciało jest brzydkie i lepiej się tym wstydzić
  Celowo KRK wzmagał w ten sposób frustracje seksualną a przecież z usług prostytutek korzystało mnóstwo księży…. oficjalnie KRK gra rolę wroga heretyków w wewnętrznie stworzyło kozłów ofiarnych… nie tyle KRK co sam Rzym dlatego mało osób mówi w jaki sposób nauki Pawła niszczą człowieka, jak działa ten mechanizm z piekłem i poczuciem winy włącznie

  Ale to wszystko jest tak na sucho, możemy uwierzyć że chodziło tylko o kasę za czyśćciec jeśli przyjmiemy ateistyczny albo Nju Ejdżowski model świata no ale on także nie ma większego sensu
  W New Age jest to na odwrót i tam nasi oprawcy są przedstawieni jako wybawcy
  Generalnie najłatwiej rozpoznać dezinformatorów po stosunku do Boga, Słowian i do Prawa Bożego
  Każdy satanista chciałby usunąć Prawo Boże, chociaż kiedy jemu się dzieje krzywda chciałby żeby ono nagle działało
  Dlatego religie tak Pawła listy wielbią i te nauki
  Nawet nauczają że tworzą nowe własne prawa, wiele źródeł zresztą niedawno pokazywałem te wersety
  Diabeł naucza że ten świat i ciało jest grzeszne samo w sobie i mamy się od tego uwolnić do nieba poprzez wiarę, medytacje, zmianę świadomości

  Ateiści stawiają rzekomo na logiczne myślenie, racjonalizm i te sprawy ale także to źródło jest oszukane, do tego ateiści są czystymi dogmatykami… cieżko jest dogadać się zarówno z ateistą jak i kościelniakiem który wielbi na pokaz…

  Na szczęście każdy co zasieje takie otrzyma plony
  Ohydne jest zwalczenie prawdy którą się zna i celowo świadomie zwalcza, podobnie ludzie którzy wykorzystują innych omotują dla własnych zysków
  Patrząc na to wszystko zboku słuchając wszystkich stron wyłania się się prawdziwy obraz
  Zarówno pierwsza jak i druga fala najbardziej czego się boi to dwóch rzeczy:
  – Boga
  – rozszerzenia świadomości

  Inne wyjaśnienia są nielogiczne

  Polubione przez 1 osoba

  • Właśnie, Oni boją się ze poznanie się zwiększy i ludzie zwrócą się do Boga i ich domek z kart legnie w gruzach, co stanie się napewno !

   Polubienie

   • Bartoszu aby poznanie było większe ludzie powinni czytać Biblie , ale bez Pawła , i innych ściemniaczy a wiąże się to z uświadomieniem że kościół katolicki to zło wcielone . I nie tylko oni zwodzą ludzi tu potrzeba wiary w Pana Boga Izraelskiego . Moje spostrzeżenia są takie Stary Testament trzeba czytać , tak samo apokryfy

    Polubione przez 1 osoba

 6. Tak samo Ewangelia Mateusza, Jana i Objawienie Jana .
  Rozdział 24 Mateusza daje większe zrozumienie o tym co się wydarzy niż całe pawlowe pisma .
  Wszystkie natchniona księgi prorockie są zgodne ze sobą we wszystkim ,problem to fałszywe wyjaśnienia podawane przez wszystkie chrzescijanskue religie świata. Myślę ze my którzy wierzymy Bogu i Jego Słowu dobrze się rozumiemy i rozumiemy intencje Stwórcy .
  My czytamy Biblię i nasze poznanie się zwiększa, niestety większość ludzi nawet nie pomyśli o tym no bo…
  No właśnie no bo co ?
  Bo to Biblia .
  Sztuczny świat w którym żyjemy i „jego rozrywki ” skutecznie uniemożliwiają jakiekolwiek choćby zainteresowanie Bogiem i Jego Słowem. A wiadomo kto tym steruje..
  Jak powiedział Isus Syn Boży „nikt nie może do mnie przyjść jeśli Ojciec ho nie pociągnie ”
  Tak więc wszystko w rękach Boga Świętego Izraela .Jego Wielki Plan się spełnią i każdy ma w nim rolę wiec nie ma obawy że ludzie nie czytają. Ewangelia o królestwie będzie ogłoszona na calej ziemi i każdy ja pozna a to ze my poznaliśmy ją wcześniej -każdy w swoim czasie – to wola Boga.
  Pozostaje nam Ufać Jemu i wytrwać do końca aż przybędzie Sprawiedliwy Sędzia Król Isus Chrystus ustanowiony przez Samego Boga Świętego Izraela !
  Niech Tak Się Stanie !
  😊😊

  Polubienie

 7. Problem jest taki że ludzie rozumieją Boga przez pryzmat jaki nam przedstawiają media, religie, agenci i tak dalej

  Uważam że zaglądanie diabłu na ręce może wzmocnić poznanie ale trzeba wiedzieć czego szukamy
  Na przykład źródła masońskie jak Plan Trzech Wojen czy David Icke który jednocześnie łączy prawdy z bzdurami (ksieżyc statkiem obcych czy coś w tym rodzaju)
  Oczywiście są to źródła mocno skażone, podobnie internet jest w dużym stopnio skażony czy to Hasbarą czy to pornografią
  Po co kasować internet jak można go zalać dezinformacją ?
  Ostatnio coraz częściej się mówi o pedofilii i Annunakach
  Poza tym niewielu daje nam informacje praktyczne, głównie teoria i straszenie żydzi, masoni, illuminaci
  Niestety dla wielu internet jest kolejną formą kontroli tzw gojów antysystemowych czyli ludzi którzy dostrzegają kłamstwa mediów, religii, NArządów i tam czekają na nich predatorzy róźni

  Podstawowym elementem jest trzymanie się Teonomii (gr. Prawa Bożego) i bez tego nie ma mowy o pójściu dalej
  Pomyślalem w nocy czy aby nie omówić Wed Aryjskich i być może Hinduskich
  Hinduizm to wiadomo… zboczona religia podobnie jak Egipska

  Natomiast te Wedy czy jak to mówią Bredy
  Cała historia ze złotymi tablicami, Inglizmem do tego mówi się że jest to podobno dzieło Trechlebowa czy Hinniewicza

  Nie Pawłowy/Kościelny Chrystus ?
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21741

  Wiele wskazuje na to że owe Wedy są wzięte z Channelingu jak Oaspe, Księga Urantii, Wielka Ewangelia Jana i tym podobne
  Ale…

  Księga Urantii wykorzystuje braki ugruntowanej wiedzy u Chrześcijan i naprowadza nas na Ekumenizm/New Age po prostu tam ”Chrystus” służy jako haczyk a wędką jest New Age, Spirityzm, Magia…
  Tak działa New Age, albo Ekumenizm albo otwarty lucyferyzm

  Natomiast Wedy dają dużo wiedzy praktycznej, obchodzi mnie głównie to
  Santii Wedy Peruna

  Jest tam dużo pomieszań w stylu Perun i Svaróg czyli upadli ale
  1 (17). Odpowiedział Jedyny, Perun wszechpiękny: nie tylko poznający Wielką Starą Mądrość, tam zmierzają i dla nich zachowuje znaczenie to o czym mówi się w Ukrytych Wedach… Wolny z życzeń mrocznych dąży wyżej drogą najwyższego rozwoju duchowego, odtrącając błędne drogi rozwoju…

  2 (18). Żyjcie prawami RITA i prawami Boga Roda-Stwórcy Jedynego, gdyż tymi prawami żyją wszystkie Światy i Ziemie we wszystkich Wszechświatach …, koi stworzył Wielki Ra-M-Ha… I nie znają oni śmierci, gdyż opuściły śmierć i ciemność Światy te, a Światło i Nieśmiertelność napełniły pięknem Życia ich…

  3 (19). I powiedział Hari, Mędrzec wielce mądry: Światły nasz Opiekunie, daj Mądre Przykazania swoje Rodom ludzkim, potomkom Rodu Niebiańskiego i Rasy Wielkiej, żeby Sprawiedliwość zatriumfowała na Midgardzkiej Ziemi, a Kłamstwo zginęło na zawsze ze Świata naszego, i nie zostało po nim nawet wspomnienie…

  4 (20). Odpowiadał Perun Gromowładny Mędrcowi wielce mądremu, i wszystkim zebranym słuchającym go: poznawajcie ludzie Przykazania moje, pouczań słów moich słuchajcie: Czcijcie Rodziców swoich, i utrzymujcie ich w starości, bo jak wykażecie troskę o nich, tak i o was zatroszczą się dziecięta wasze…

  5 (21). Zachowajcie pamięć o wszystkich Przodkach Rodów waszych i wasi potomkowie będą pamiętać o was… Brońcie starych i małych, ojców i matek, synów i córek, gdyż to Krewni wasi, mądrość i piękno narodów waszych… Wychowajcie w dzieciętach swoich miłość do świętej ziemi Rasy, żeby nie łakomili się cudami zamorskimi, a mogli same uczynić cuda wspanialsze i piękniejsze, ku chwale świętej ziemi waszej…

  6 (22). Nie czyńcie cudów dla dobra własnego, a czyńcie cuda dla dobra Rodu swego i Rodu Niebieskiego… Pomóżcie bliźniemu w nieszczęściu jego, a gdy do was nieszczęście przyjdzie pomogą i wam bliźni wasi… Czyńcie dzieła dobre, ku chwale Rodu waszego i Przodków waszych, a otrzymacie opiekę od Bogów Jasnych waszych…

  7 (23). Pomagajcie ze wszystkich sił budować Sanktuaria i Świątynie, zachowujcie Mądrość Bożą, Mądrość Starożytną… Obmywajcie po pracach ręce wasze, bo kto rąk swych nie obmywa, ten siłę Bożą traci… Oczyszczajcie się wy w wodach Irija, gdzie płynie rzeka w świętej ziemi by obmyć swojo ciało białe, poświęcić go Bożą siłą…

  8 (24). Utwierdzajcie na Ziemi waszej Prawa Niebiańskie, które dali wam Jaśni Bogowie wasi… Czcijcie ludzie dni rusalskie, przestrzegajcie świąt Bożych… Nie zapominajcie o Bogach waszych, wysławiajcie Bogów paląc kadzidła i doświadczajcie łaski Bogów waszych…

  9 (25). Nie czyńcie krzywd sąsiadom waszym, żyjcie z nimi w pokoju i harmonii… Nie poniżajcie innych ludzi, a nie będziecie poniżeni… Nie czyńcie krzywdy ludziom innej wiary, gdyż bóg-Stwórca Jedyny nad wszystkimi Ziemiami… i nad wszystkimi Światami…

  10 (26). Nie sprzedawajcie ziemi waszej za złoto i srebro, gdyż przekleństwa na siebie ściągniecie i nie będzie przebaczenia po wszystkie dni bez reszty… Brońcie ziemi waszej, a zwyciężycie bronią prawą wszystkich wrogów Rasy…

  11 (27). Brońcie Rody Raszenów i Swiatorusow od cudzoziemskich wrogów, którzy wchodzą do ziem waszych ze złymi planami i z bronią. Nie przechwalajcie się swą siłą łapiąc za broń, lecz chwalcie się sukcesami na polach bitwy… Zachowujcie w tajemnicy Mądrość Bożą, Mądrości Tajnej cudzoziemcom nie dawajcie…

  12 (28). Nie przekonujcie tych ludzi, którzy nie chcą słuchać was i wysłuchiwać słów waszych… Zachowajcie wasze Sanktuaria i Świątynie od pohańbienia przez cudzoziemców, jeśli nie zachowacie Świątyń Świętej Rasy… i Wiary Przodków waszych, nawiedzą was lata smutku, krzywd i cierpień…

  13 (29). Kto ucieknie z ziemi swej na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego, ten odstępcą Rodu swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, gdyż odwrócą się Bogowie od niego… Nie radujcie się z nieszczęścia cudzego, gdyż kogo cudze nieszczęście cieszy, ten do sobie nieszczęście wzywa… Nie oczerniajcie i nie śmiejcie się, z tych, co was miłują a odpowiadajcie na miłość miłością by doświadczyć opieki Bogów waszych… Kochajcie bliskiego waszego, jeżeli on tego godny…

  14 (30). Niech brat siostry swej za żonę nie bierze, a syn – matki swej, bo Bogów rozgniewacie i krew Rodu zmarnujecie… Nie bierzcie żon z czarną skórą, gdyż sprofanujcie dom i swój Ród zmarnujcie, biorąc żony ze skórą białą, swój dom rozsławicie… i swój Ród przedłużycie… Żony odzień męskich nie noście, gdyż kobiecość stracicie, a noście żony to, co wam polega na…

  15 (31). Nie naruszajcie więzów Związku Rodzinnego przez Bogów poświęconych, gdyż wbrew prawu Boga-Stwórcy Jedynego postąpicie i szczęście swoje stracicie… Nie zabijajcie dziecięcia w brzuchu matki, gdyż kto zabije dziecię w brzuchu ściągnie na siebie gniew Boga-Stwórcy Jedynego…

  16 (32). Kochajcie żony mężów swoich, gdyż oni obroną i oparciem waszym, i całego Rodu waszego… Nie nadużywajcie chmielonych napoi, miejcie umiar w piciu, gdyż kto nadużywa alkoholu, traci wygląd ludzki…

  1 (33). I powiedział Mędrzec Swiatozar Piorunie Wiecznie przepiękny: co oznacza ostatnie Przykazanie Twoje? Powiedz-odpowiedz nam. Mówił Perun wszystkim ludziom zebranym: przypomnijcie sobie, ludzie Rasy Wielkiej, podanie, o synach Tora wielomądrego, zachowane w Świętych Wedach, dane wam, synom moim, Tarchom Dadźbogom…

  Owe Wedy dają nam bardzo praktyczne rozwiązania, nie ma w tym nauk Pawła czyli Watykanus jest ostatnią instytucją która poleci te wedy

  Kolejne praktyczne rozwiązania
  3 (51). Myślą liczni ludzie, kto pozna wszystkie Wedy – bezgrzesznym jest, nawet kiedy postępuje źle… Ale ni hymny z Mądrości Poznania Światów, ni sentencje z Mądrości Świata Światła, ni zaklinania z Mądrości Życia… nie uratują czyniących złe czyny… i każdy odpowie za swoje bezprawie…
  4 (52). Święte hymny i pieśni, nie uratują przed Krzywdą tego, kto bezwolnie poddaje się omamom, kto przebywa w Świecie czarów i własnych iluzji. Jak ptaki porzucają gniazdo, kiedy rosną u nich skrzydła, tak i święte śpiewy porzucają człowieka, kiedy następuje czas…
  5 (53). Wedy nie uratują tych, którzy nie wypełniają swojego Obowiązku wobec Życia, one wskazują wam dwie drogi: poświęcenie i składanie bezkrwawych ofiar, przez ich znajomość osiągną czystość… i tą czystością odpędzą grzech… samooświeceni wiedzą Wed

  Hmm piersza linijka pokazuje że nawet jeśli znamy Biblię to jeszcze nie wiele pomaga, wielu wyznawców Pawła ponownie narodzonych Chrześcijan zrobiło z Biblii właściwie z NT przedmiot kultu, ludzie czczą zbiór kartek a nie słowo które jest zapisane oraz autora owych mądrości
  Jest także potępienie zła, czyli według tych Wed jesteśmy rozliczani z czynów
  Ponadto mamy potwierdzenie że dla Boga nie są najważniejsze śpiewy, hymny, deklaracje a ofiara… z siebie czyli posłuszeństwo i walka ze słabościami.
  Dwie drogi… przypomina mnie to Didache oraz jeden z tekstów z Qumran,

  7 (55). Dzieci Ludzkie poświęcenie dokonuje się w Świecie Jawy, a owoce wszystkich czynów spożywacie w Świecie Nawi, dla Mędrców, Kapłanów i Duchownych, oddających się wyrzeczeniom, przeznaczono te wielkie Światy… Bezgrzeszne poświęcenia uważa się, za wyrzeczenie się zła; takie indywidualne poświęcenie bywa pomyślnym i niefortunnym. Poświęceniem znawcy Starych Wed dostąpili Nieśmiertelności…

  8 (56). Ale jest i grzeszne poświęcenie… Kto z ludzi owładnięty gniewem niesprawiedliwym, i innymi szesnastoma wadami, a także kto narusza Przykazania Bogów i Przodków, szczególnie Przykazania Krwi, kto popełnia trzynaście szkodliwości – grzeszny ten. A kto posiada czystą Duszę i Ducha jasnego, i żyje zgodnie z nakazami Praojców swoich, ten bezgrzeszny…

  9 (57). Gniew niesprawiedliwy, pożądliwość, chciwość, urojenia, lubieżność, okrucieństwo, pomówienie, próżność, czarnowidztwo, zboczenie, zawiść, wstręt, rozpusta, pragnienie cudzego, ucisk, złość – oto wady Dzieci Ludzkich, ludzie powinien unikać tych szesnastu…

  Zupełnie jakby autor znał Zakon i odrzucał Pawła, kolejny ukłon w stronę Didache.
  Owe Wedy pokazują czym jest ten prawdziwy rozwój duchowy – praca nad swoją osobowością, nie jak to głoszą w religia uwierz a zbawiony będziesz…. zapracuj! Pokaz Bogu że zasługujesz na nagrodę!

  13 (61). Kto umocni tych szesnaście ślubowań ten wyróżni się na całej ziemi; kto przestrzega trzy, dwa lub tylko jedno z nich, ten uznany jest za samostanowiącego; w wyrzekaniu się wad Świata Jawi jest klucz do Nieśmiertelności. Mądrzy wyznawcy Wiary ich nazywają wrotami Prawdy…

  14 (62). W samorozwoju jest osiemnaście przymiotów: powściągliwość w działaniu, bezczynności i nastawieniu na wytyczony cel, poskromienie niesprawiedliwości, osądzania, pychy, niskich pragnień, gniewu niesprawiedliwego, przygnębienia, chciwości, donosicielstwa, zazdrości, złożyczenia, rozdrażnienia, niepokoju, zapominalstwa, gadatliwości, zarozumialstwa.

  15 (63). Tak człowiek pojmujący samorozwój… staje się trzeźwym, on posiada osiem cech: sprawiedliwość, zdolność do rozmyślania, zdolność do samopoznawania, zdolność do badań, niewzruszoność, uczciwość, niewinność, skupienie…

  A jeszcze jedno
  Sofiści których wyśmiewał Sokrates… po polsku Sofiści to znaczy mędrcy, ale czy mistrzowie od odwracania kota ogonem byli mędrcami czy uczonymi w piśmie ?

  Dalej wedy mówią o nadejściu wielkiego ucisku opisane w Objawieniu, w 2 Barucha, 2 Ezdrasza, Daniela i jeszcze gdzieś
  Wedy mówią także na temach Nefilimów czy jak to czasem określam Ofitów (ofis=wąż po starogrecku)

  7 (71). Ludzie ze skórą koloru Mroku czcić będą potomków Rodu Niebieskiego jak Bogów… i będą uczyć się od nich wielu nauk. Ludzie z Wielkiej Rasy zbudują nowe Grody i Świątynie, i nauczą ludzi ze skórą koloru Mroku hodować trawy i warzywa… Cztery Rody Rasy Wielkiej zmieniając jeden drugiego, będą uczyć Starożytnej Mądrości nowych Kapłanów… i budować Trirany-Grobowce, jako Góry rękodzielne, czterograniaste…

  8 (72). Inne zaś Rody Rasy Wielkiej rozsieją się po całym obliczu Ziemi-Midgard… i przejdą za Himawat-góry… i nauczą ludzi ze skórą koloru Mroku, Mądrości Świata Świetlistego… Ażeby przestaliprzynosićofiary straszne, krwawe, swojej bogini – Czarnej Matce i Żmijom-Smokom ze Świata Nawi, a odzyskali nową Boską Mądrość i Wiarę…
  11 (75). niektórzy z nich i w obecnej chwili próbują przeniknąć na Midgard-Ziemię, ażeby czynić swoje czyny ciemne, odwracać od drogi Sił Światła synów i córki Rasy Wielkiej. Cel ich, zgubić Dusze Dzieci Ludzkich, ażeby nie osiągnęły nigdy Jasnego Świata Prawi i Asgardu Niebieskiego, klasztory Bogów-Opiekunów Rodu Niebieskiego i Rasy Wielkiej. A także Niebieskich Ziem i Osiedli, gdzie odzyskują spokój Światli Przodkowie wasi…

  12 (76). Po szarej skórze ich, poznajecie Cudzoziemskich wrogów… Oczy koloru Mroku u nich i dwupłciowi oni, i mogą być żoną, jak i mężem. Każdy z ich może być ojcem albo matką… Pokrywają oni farbami twarze swoje, żeby upodobnić się do Dzieci Człowieczych… i nigdy nie zdejmują odzień swoich, ażeby nie obnażyła się nagość zwierzęca ich…

  13 (77). Kłamstwem i pochlebstwami nieprawymi zdobędą oni liczny kraje Midgard-Ziemi, jak już postępowali na innych Ziemiach, w wielu Światach w Czasach poprzedniej Wielkiej Assy, ale zostaną zwyciężeni oni, i zesłani w kraj Gór rękodzielny, gdzie będą mieszkać ludzie ze skórą koloru Mroku i potomkowie Rodu Niebieskiego pochodzący z ziemi Boga Nija. I dzieci Człowiecze zaczną uczyć pracy ich, ażeby mogli sami hodować zboża i warzywa dla żywienia dzieci swoich…

  14 (78). Ale brak chęci pracowania, zjednoczy Cudzoziemców, i opuszczą oni kraj Gór rękodzielnych, i osiedlą się we wszystkich krajach Midgard-Ziemi. I stworzą oni wiarę swoją, i ogłoszą siebie synami Boga Jedynego, i będą krew swoją i dzieci swoje składać w ofierze bogu swemu, ażeby istniał krwawy związek między nimi a bogiem ich…

  15 (79). I będą Światli Bogowie posyłać do nich Wędrowców wielce mądrych, gdyż nie posiadają oni ani Ducha ani Sumienia. I Cudzoziemcy będą słuchać Mądrego Słowa ich, a wysłuchawszy będą przynosić życie Wędrowców, w ofierze bogu swemu… I stworzą oni Złotego Tura, jako symbol swojej potęgi, i będą kłaniać się jemu, jako bogu swemu…

  16 (80). I poślą do nich Bogowie… Wielkiego Wędrowca, miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura poddadzą go śmierci męczeńskiej. I po śmierci jego, ogłoszą Bogiem go… i stworzą Wiarę nową, zbudowaną na kłamstwie, krwi i ucisku… I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi, i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga kajać się i prosić o wybaczenie za czyny dokonane i nie dokonane…

  Czyli znowu Rzym nie poleci tego tekstu… za duże szkody wyrządza i daje praktyczne rozwiązania w przeciwieństwie do kontrolowanej opozycji która od czasu do czasu musi coś lepszego przekazać

  7 (87). Mnóstwo Kręgów Życia przeminie Midgard-Ziemia po Drodze Swarożej… Dzieci Człowiecze znów zbudują Grody i Świątynie tym Bogom, których pamiętają… Życie prawe i szczęśliwe wróci na ziemie Wielkiej Raszeni… Ale kapłani Cudzoziemscy… ze świątyń Złotego Tura … i kapłani Przybitego Wędrowca, zechcą unicestwić ich świat i spokój, gdyż kapłani ci żerują na owocach pracy cudzej

  5 Księga Mojżeszowa mówi o tym sporo

  8 (88). I przyjdą kapłani Cudzoziemscy w ziemię Rasy Wielkiej udając handlowców i bajarzy, i fałszywe legendy przyniosą oni, i zaczną uczyć życia nieprawego ludzi Rasy Wielkiej, nie kierowanych Złem i Oszustwem… I wielu ludzi da się zwieść wpadną w sieci Pochlebstw i Oszustwa, i zamienią Świat Prawi na dziewięć wad: rozpusta, kłamstwo, zarozumialstwo, brak duchowości, nieobowiązkowość, niewiedza, niezdecydowanie, lenistwo i obżarstwo…

  Jak wyżej, Żydy! Żydy! Żydy!

  9 (89). I odrzeknie się wielu ludzi od Świętej Wiary Przodków swoich i wsłuchiwać się będą słowom Cudzoziemskich kapłanów, koi są kłamstwem nieprawym, odwodzącym Dzieci Człowiecze z drogi Sił Światła… Czasy krwi i bratobójstwa przyniosą Cudzoziemscy kapłani na przestrzenie ziem Rodów Rasy Wielkiej, i nawracać zaczną ludzi na Wiarę swą

  10 (90). Ludzie Rasy będą prosić o pomoc Cudzoziemskich kapłanów, służąc Cudzym bogom i Bogu Świata Ciemności… I kapłani Przybitego Wędrowca z fałszywą gorliwością będą pocieszać ich, i zdobędą Dusze ich, i bogactwem Dzieci Człowieczych… I ogłoszą ludzi Rasy Wielkiej niewolnikami Boga, którego sami zabili… I wmawiać im będą, że w cierpieniu dobro się przejawia, gdyż cierpiącego Boga ujrzą…

  Pierwsze mamy potwierdzenie bałwochwalstwa Słowian
  Drugie mamy potwierdzenie tak zwanych Wędkarzy Dusz
  Trzecie mamy potwierdzenie że zrobiono z Syna…. Ojca
  Czwarte mamy potwierdzenie jak to kościół poprzez nauki Pawła ukazał Krzewiciela jako Boga…. w stanie agonalnym aby ludzie kodowali sobie oni są temu winni i muszą ciągle przepraszać za to Boga….

  11 (91). Na siedem Kręgów Życia okryje Ciemność ziemie Rodów Rasy Wielkiej… Wielu ludzi zginie od metalu i ognia… Ciężkie nastaną czasy dla narodów Midgard-Ziemi, brat wystąpi przeciw bratu, syn przeciw ojcu, krew będzie lać się jak rzeki… Matki będą zabijać swe nienarodzone dzieci… Głód i Duchowa pustka zasnują mgłą głowy wielu ludzi Rasy Wielkiej i stracą Wiarę oni w sprawiedliwość…

  Tak… wielki ucisk, NWO

  12 (92). Ale nie dopuści Bóg-Stwórca Jedyny i Ród Niebieski do zagłady Rasy… Odrodzenie Rasy Wielkiej i przebudzenie ducha-opiekuńczego synów Rodu Niebieskiego przyniesie Biały Pies, Posłany przez Bogów na świętą ziemię Rasy Wielkiej… Oczyści się święta ziemia z tysiącletniego niewolniczego jarzma Cudzoziemskich wrogów, koi składają w ofierze krew i ciało dzieci swoich, i kłamstwem i pochlebstwami nieprawymi trują Dusze dzieci Rodu Niebieskiego…

  Jest to kolejna ważna informacja o której dezintegratorzy raczej nie mówią…. do końca świata nie dojdzie, dojdzie do końca ale świata diabła i ludzi niegodziwych po prostu zostaną wykopani stąd

  13 (93). Feniks Niebieski wskaże Naczelnemu Kapłanowi Pierwotnego Ognia, syna Kapłana Lasu z Rodu Trójksiężyca i wychowa Naczelny Kapłan z niego Mądrego Wielkiego Kapłana, będą pomagać Jaśni Bogowie… I odrodzi Wielki Kapłan Starą Wiarę praprzodków na świętej ziemi Rasy Wielkiej… i zbuduje Świątynie Wedy, Świętą Stelle i Sanktuaria, ażeby poznawały wszystkie Rody Rasy Wielkiej i potomkowie Rodu Niebieskiego Starą Mądrość i życie prawe…

  Hmmm, mamy potwierdzenie że jednak nastąpi powrót do Prawa Bożego nastanie król który będzie się stosować ściśle do tego Prawa.. Od razu skojarzyłem ten werset z Proroctwami Ezechiela

  14 (94). I poznają sługi Ciemności, że nadeszła ich zagłada… i będą oni kłamać na Wielkiego Kapłana… i nakłaniać uczniów i bliskich jego, bogactwem niezliczonym i błogością błędnym… Ażeby nie osiągnęli Duchowych wierzchołków Świata Prawi, a byli wiecznymi niewolnikami Świata Ciemnego… I oni będą robić wszystko, żeby zniszczyć Wielkiego Kapłana, ażeby nie odrodziła się Stara Mądrość i Wiera praprzodków na świętej ziemi Rasy…

  No znowu Ks Ezechiela którą uważam za fundament
  Po drugie mamy potwierdzenie jaki cel wielkiej akcji dezinformacyjnej ”ażeby nie odrodziła się Stara Mądrość i Wiera praprzodków na świętej ziemi”

  15 (95). Siły Ciemności dołożą wszelkich sił, ażeby nigdy nie zapalił się Święty Ogień wobec Obrazów i Stelli Bogów i Światłych Przodków waszych… Cudzoziemcy napuszczać będą jeden naród na drugi, wzywając ich do wojen, ażeby zabijali się wzajemnie za posiadanie dóbr ziemskimi… Ale dobre te, po zakończeniu wojen, zawsze dostają się Cudzoziemcom…

  16 (96). Miliony żyć zabiorą bezmyślne wojny dla zaspokojenia życzeń Cudzoziemców, gdyż czym więcej będzie wojen… i śmierci między Dziećmi Człowieczymi, tym większe bogactwa zyskują wysłańcy Świata Ciemności i posiądą wpływ nad umysłami licznych z Rasy Wielkiej… Ciemne moce dla osiągnięcia swych celów zastosują także Faszę-Niszczyciela i Ogniste Grzyby śmierć niosące podniosą się nad Midgard-Ziemią…

  13 (109). Wszechniszczący Ogień Odpłaty Sił Światła, spali sługi Świata Ciemności i wszystkich potomków Cudzoziemskich wrogów, co pustką bezduszną napełniali cały Świat Ludzki… niosąc na sztandarach swoich: kłamstwo i wady, lenistwo i okrucieństwo, życzenie cudzego i pożądanie, strach i zwątpienie w siły swe… i to będzie Wielkim Końcem Świata, dla Cudzoziemskich wrogów, przybyłych ze Świata Ciemnego… I nastąpi Koniec Czasów Ciemności, dla wszystkich Rodów Rasy Wielkiej, i potomków Rodu Niebieskiego…

  14 (110). Zapamiętajcie dostojni Kapłani Bogów Rasy Wielkiej i Rodu Niebieskiego, i, wy, Wieduny srebrnowłose, i, wy, Mędrcy wielce mądrzy, słowa moje… Nakreślcie Run ich na San’tiach i na kamieniach w Sanktuariach i Świątyniach waszych, coby pamiętali Potomkowie wasi o czasach ciężkich, co przyniesie Rzeka Czasu, na przemijających falach swych… i byli gotowi do próby ciężkiej…

  Ogień Odpłaty, hmm Psalm 37 się kłania….

  3 (115) Kiedy zabity Wstyd, Prawda znika, z zagładą Prawdy i szczęście zginie… Kiedy Szczęście zginie i człowiek ginie… a jeśli zginie człowiek, wszystkie bogactwa jego swobodnie Cudzoziemcy zagarniają…Oni w bogactwie widzą swa największa podporę, i budują swój świat na bogactwie… W Świecie Ciemności życie dostępne tylko tym, kto bogactwo posiada. Człowiek biedny , jak martwy na pustyni….

  4 (116) Oni odbierają dostatek ludziom, w sile swego oszustwa, pokładając nadzieję…Wiedzą, że jeśli odbiorą Ludziom Nadziję i Wiarę, cel w życiu i Ducha Wolności, to samych ludzi zgubią…. w tej sytuacji dzieci Człowiecze w Świecie Jawi, drogę śmierci wybierają, i broń swa skierują przeciw Cudzoziemcowi – złoczyńcowi, gdyż lepiej chwalebna śmierć przyjąć, w bitwie sprawiedliwej z Cudzoziemskimi wrogami, niż ukorzyć się wrogom…

  Czyli nie chodzi jak to mówia dezinformatorzy o kasę ale o to byśmy my tej kasy nie mieli albo mieli w taki sposób by szła na używki

  5 (117) Ludzie słabi Duchem, tracą rozum, albo we władanie Cudzoziemca – wroga wpadają, inni zaś w pragnieniu posiadania do Cudzoziemca idą w posługę…Nieszczęścia takich zagubionych ludzi gorsze od śmierci, ponieważ śmierć zgodnie z prawami, jest wieczna Drogą Świata, i nie ma nikogo w Świecie Jawi żyjącego, kto śmierć przewyższyłby….

  6 (118) Cudzoziemscy wrogowie Dzieci Człowieczew obłęd wprowadzają i ludzie wszyscy, coraz bardziej tracą rozum, dokonują występków okrutnych. … do naruszenia Przykazań Krwi, ludzie dochodzą w swych ciężkich przestępstwach, a dla winnych mieszania się z krewnymi, piekło otworzy szeroko swe drzwi…….i jeżeli człowiek nie odrzuci tego wszystkiego. I jeśli nie obudzi się on, to udaje się prosto do piekła… i Bogowie mu nie pomogą, gdyż sam swa drogę wybiera….

  Piekło… ale można to tłumaczyć jako śmierć wieczną inaczej mówiąc człowiek niegodziwy sam wybrał drogę dezintegracji, proste
  Nie na podstawie wierzeń ale czynów

  I na koniec
  14 (142). Znów zajaśnieją Niebieskie Igły i odezwą się Wajtmary na wołanie wasze. Wiara w powodzenie waszych sławnych czynów, cóż ważniejszego w obecnej chwili… Jeżeli czyny złączone przez Wiarę, co przeszkodzi w dokonaniu się czynów… Tylko w trudzie uczynionym Wspólnie, swoje Rody okryjecie Sławą… Tylko złączywszy Starożytną Wiarą wszystkie Boje, obronicie Midgard wasz piękny…

  15 (143). Znów odzyskane będą Stare Więzi, i na wezwania potomków – odezwą się Przodkowie. Nie mogą mieszać mowy tej Cudzoziemcy, gdyż przegonią ich do Piekła ze Swargi… Ale pamiętajcie, ludzie, co wróg mściwy jest, i udaje, że Swarga nie interesuje go. Lecz skrywszy się przed wzrokiem, będzie szykować broń zemsty… Nie wiedzą o Zaszczycie i Prawdzie Niebieskiej, gdyż w gniewie ich jest nieobecne Sumienie…

  Hmmm podobnie pisał apostoł Jakub że wiara powinna współgrać z dobrymi uczynkami a sama w sobie jest martwa.

  Gdyż przegonią ich do piekła, hmmm gdzieś to kiedyś słyszałem czy raczej przeczytałem bo w mowie tego nie było mi dane 🙂
  http://www.zbawienie.com/przymierze.htm
  To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

  Ps.
  http://zbawienie.forumotion.com/t19p750-przerazajace-sekrety-rzadzacych-elit#15458
  Bawiłem się nieco w Wordzie 2010 i….
  Kaczyński…. czysty 🙂
  Olszański – czysty 🙂
  Chojecki – czysty 🙂
  Ja – czysty 🙂
  Duda – czysty:)
  Hitler
  Rockefeller
  Clinton
  Podlecki
  Darwin
  Balcerowicz
  Kwaśniewski
  Himmler
  Tusk
  Goldberg

  Szczytyński – żyd 🙂
  Jaraszek – żyd 🙂
  Icke – żyd
  Tsarion – żyd
  Trump – żyd 🙂 …..
  Stolzman
  Bucholtz
  Gieremek
  Rotszyld
  Finkelbaun
  Brunderbaun

  Nie jest to pewny miernik skoro niektórych żydów chociaż nie,
  Teraz jak piszę to na wordpresie podkreśla mi na czerwono
  Typowych polaków raczej nie podkreśla na czerwono

  Polubione przez 1 osoba

 8. Juz kiedyś czytałem te Wedy u Ciebie na blogu i dalej mam te same odczucia :
  Duże podobieństwo do Izraela i prawdziwej historii świata .
  Prawo jako wyznacznik dobrego życia człowieka.
  Te Pisma mogły powstać po opuszczeniu Kaukazu przez 10 pokoleń i pójściu ich w Europę i świat.
  Wielokrotnie przepisywane uległy skazeniu poganstwem ale sens pozostał, pewnie przed przybyciem Rzymu nasi przodkowie uznawali je za teksty święte pomimo balwochwalstwa.
  2 Ezdrasza 13 :

  40) Ci, to jest dziesięć plemion, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Asyryjczyków wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę, i oni byli wzięci do innej ziemi. (41) A oni opracowali dla siebie plan, aby opuścić mnóstwo narodów i pójść w dalszą krainę gdzie ludzkość nigdy nie mieszkała, (42) Aby tam w końcu mogli się trzymać swych praw, których nie przestrzegali w swej własnej ziemi.

  Pomyślmy Izraelici dopiero na wygnaniu zaprzestali składania na ofiarę dzieci i nienarodzonych płodów bo gdy mieszkali w ojczyźnie to czynili gorzej niż narody wytępione prze Boga .
  Dla mnie wszystko układa się w logiczną całość, dopiero uczymy się prawdziwej historii odrzucając kłamstwa Rzymu.

  Polubienie

  • Wiele wskazuje na Channeling u któregoś z tych dwóch panów, prawdę mówiąc nie jest to aż tak ważne
   Ważne że autor musiał wiedzieć co nie co
   Izraelici prawdopodobnie zatracili swoją tożsamość kiedy przekroczyli rzekę Sabatjon, w każdym razie ucichli kiedy zapomnieli kim są
   To jest dziwne, znikają Izraelici i nagle pojawia się lud Iskuza (Scytowie), Khumri (Kimerowie) i tak dalej, czytałem nieco źródeł na temat i Szczytowie to na bank Słowianie
   Tak samo opisywani, kopiuj wklej
   Do tego oba ludy jako pierwsze pojawiają się na tych ziemiach znikają Scytowie pojawiają się ”Germanie” Wandale i tak dalej
   Scytowie mieli więc pretekst żeby sprzymierzyć się przeciwko Asyrii, do tego pijańskie zapędy… typowi Słowianie
   Kroniki Bizantyjskie opisują Słowian jako tych którzy wybijali całe miasta… sądzę że jest to klucz ponieważ za Jozuego Izraelici wybijali całe miasta Nefilimów, po prostu jest to oczywiste że obcy opisywali nas jako gojów w swoim znaczeniu.

   Nie pamiętam skąd to znalazłem
   ”‚Croat9 meons ‚the one who possesses a grecit territory’”
   Brzmi to jakby Harwaci pochodzili albo od Gada albo Zabulona

   (13) Zabulon – mieszka nad brzegiem morza, Na brzegu, gdzie jest przystań okrętów, A jego granice sięgają aż do Sydonu.

   (20) A o Gadzie rzekł: Błogosławiony ten, kto Gadowi dał szeroką przestrzeń; Przysiadł jak lwica, Urwał kęs od ramienia po ciemię, (21) Upatrzył sobie część przednią, Gdyż tam został wyznaczony dział wodza. I zebrali się naczelnicy ludu; Sprawiedliwości Pana dopełnił I sądów jego z Izraelem.

   https://basileia785.wordpress.com/2017/10/30/dwanascie-plemion-izraela-ii/
   Jeśli Scytowie to Izraelici (nie twierdzę ze wszyscy tak jak nie twierdzę że 100% Słowian to Izraelici, Słowianie mieli coś w rodzaju konfederacji wielu plemion w tym Jafetyckich które pewnie Henryk neguje bo nie uznaje czegoś takiego jak synowie Jafeta czyli coś jak łojcowie kościoła tylko na odwrót.
   Przykre bo mnie nieco denerwuje np. jak się nazywa Edomitów Izraelitami albo Kościołem….
   Ano tak przecież wczesny Watykan nauczał że Nowe Przymierze (Pawła) polega na przyjęcia pogan czyli Jafeta do Kościoła vel Nowego Ludu Bożego
   Nie ma tak, są Chamici Jafetyci Semici i linia poboczna (Nafidim).

   2 Ezdrasza…. też kiedyś miałem pretensje do Henryka i nadal małe mam że neguje 1 Ks Ezdrasza bo skoro jest druga to gdzie jest pierwsza 🙂

   http://www.bibliamesjanska.com/Ezd/1.html
   To nie jest 1 Ezdrasza, to jest połowa Ezdrasza, LXX posiadało razem Ezdrasza-nehemiasza
   Ciekawe że wykreślono 2 Ezdrasza nawet z Septuaginty, Heniu pewnie myśli że dzieło powstało po zburzeniu Jerozolimy a Ewangelie a zwłaszcza dzieła Łukasza po 70 roku bo tak twierdzą spece pomioty tych co napisali Tanach.
   To jest 1 Ezdrasza ale nie wolno z tego korzystać bo (c) więc trzeba wracać do Brentona

   Click to access 15-1esdras-nets.pdf

   http://ecmarsh.com/lxx/I%20Esdras/index.htm

   Nie wiem czy ktoś jeszcze zauważył ale w zwykłej Ezdrasza wiele imion zostało w LXX uciętych
   http://ecmarsh.com/lxx-kjv/ezra/ezra_010.htm

   Ja tam jestem za Septuagintą a Tanach odrzucam, chociaż w takich przypadkach lepiej niech już tak zostanie….

   Nie mam jednak siły tego wszystkiego naprawiać, samemu się nie chce….
   Henryk też za bardzo nie jest zainteresowany Septuagintą jeszcze jak takie manipulacje zauważyłem
   http://zbawienie.forumotion.com/t91p225-biblia-mesjanska#15469
   nic tylko założyć koronę z papieru, nie wiem jak mam to komentować nie sądziłem że tak można odejść od Septuaginty i to jest jedna z trzech czy czterech rzeczy która mnie draźni w ogóle do tych rzeczy,

   Nie znoszę odnosić się do takich rzeczy
   Nie wiem skąd Heniu wymyślił że Kittim oznacza Scytów….
   Nie mogę, mnożą się jak króliki

   Miałem wczorać coś powiedzieć o tym panu ale jednak przekieruję emocje w bardziej przyjacielską stronę
   [https://www.youtube.com/watch?v=WOjAu6qYHRk]]
   Ale to może kiedy indziej, takich przykładów wilków w oczej skórze jest sporo, więc temat się nie wyczerpie….

   Chodzi o ten werset
   11:30 For the Citians issuing forth shall come against him, and he shall be brought low, and shall return, and shall be incensed against the holy covenant: and he shall do [thus], and shall return, and have intelligence with them that have forsaken the holy covenant.

   Już chyba kolejne bzdury jakie Henryk odprawia, na podstawie no właśnie nie Septuaginty

   ”To Scytowie podbili Edom i narzucili im Judaizm.

   Czyli Scytowie według tych poszukiwań wskazuje na królestwo Chazarów, po przejściu na Judaizm.
   Jest ewidentne, że historię pisał nam szatan oraz upadli aniołowie.”

   No właśnie, przecież to Biblia nas informuje o Królestwie Rzymian, Hellenów (Jończyków i nie tylko), Persów a nawet Egipcjan…
   Hmm, prawda manipulowana w taki sposób że można udowodnić wszystko przykład – Chronologia Fomienko gdzie Chrystus umarł na krymie w XI wieku

   Dwie linijki zdań które są jeszcze lepsze niż dopisane wersety z 2 Listu Piotra (3:15-16) które odciągają nas od głównego Heretyka czyli Pawła i kreują Piotra na… idiotę który przyznał Pawłowi rację iż przeprowadzał błędną ewangelizacje, uaktualniłem to.

   Te zdania są jeszcze lepsze, jeszcze bardziej sprzeczne
   1. Scytowie podbili Edomitów, dzisiaj nazywamy tych ludzi żydami
   2. Scytowie narzucili im Judaizm, pytanie który… religię Edomu czy Prawo Boże
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Edom_(kraj)
   3. Scytowie to Chazarowie z VI wieku którzy pod
   4.

   Nie wiem jak można palnąć takie gafy i zanegował połowę proroctw a może i więcej
   Nie wiem jak to mam widzieć, chwilowe zamroczenie ?
   Dodatkowo artykuł który jeszcze bardziej Henryka pogrąża, nie raz tego typu przedstawiałem i zrobię to jeszcze raz

   ”Scythian, also called Scyth, Saka, and Sacae, member of a nomadic people, originally of Iranian stock, known from as early as the 9th century BCE who migrated westward from Central Asia to southern Russia and Ukraine in the 8th and 7th centuries BCE. The Scythians founded a rich, powerful empire centred on what is now Crimea. The empire survived for several centuries before succumbing to the Sarmatians during the period from the 4th century BCE to the 2nd century CE.

   Aha, no tak 1000 lat różnicy ale co szkodzi 700 p.n.e. czy 700 n.e.

   Oczywiście nie wierzę w Słowian przybyłych z Syberii, Henryk musi ten tekst przeczytać jeszcze raz w obu językach
   Jest powiedziane że z Scytowie przeprowadzili się z Azji Środkowej na tereny dzisiejszej Rosji i Ukrainy a także Krym w XVI-XVIII wieku p.n.e. czyli za czasów świetności Asyriii, właśnie w tym okresie 9,5, plemion Izraela poszło w niewolę najpierw do kraju Medów a potem…..
   Ja nie widzę nielogiczności w tym że Izraelici założyli w tym okresie coś w rodzaju państwa na Krymie
   2 Ezdrasza mówi że Izraelici udali się do ziem wcześniej niezamieszkałych czyli NIE EUROPA, a tereny… dzisiaj się to nazywa Wielką Lechią

   Potwierdzenie
   (33) I kiedy wszystkie narody usłyszą jego głos, każdy człowiek pozostawi własną ziemię i wojnę, którą toczyli jeden przeciwko drugiemu;
   (34) i niezliczony tłum zbierze się razem, tak, jak to widziałeś, pragnąc przyjść i zwyciężyć go.
   (35) A on będzie stał na szczycie góry Syjon.
   (36) A Syjon nadejdzie i ukaże się wszystkim ludziom, przygotowany i zbudowany tak, jak widziałeś górę wyciętą bez rąk.
   (37) I on Syn mój będzie gromił narody za ich bezbożność, (to symbolizowała burza)

   (38) i zgani ich wprost w ich twarze, złe myśli i tortury, którymi będą męczeni (co symbolizowały płomienie) i zniszczy ich bez wysiłku przez prawo (które symbolizował ogień).
   (39) A to, że widziałeś jego zbierającego dla siebie inną liczną rzeszę, która była pokojowa,
   (40) ci, to jest dziesięć plemion, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Assyryjczyków wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę i oni byli wzięci do innej ziemi.
   (41) A oni opracowali dla siebie plan, aby opuścić mnóstwo narodów i pójść w dalszą krainę gdzie ludzkość nigdy nie mieszkała,

   Rzesza… nie lubię tego słowa ponieważ III Rzesza

   Przykre widzieć kiedy Henryk popełnia takie gafy,
   Brak jednorożców w BM bardziej przebolałem ponieważ mówi nam o tym Septuaginta… tanach mówi o bawołach. Oczywiście nie chodzi o mityczne jednorożce ale o zwierze jakieś z jednym rogiem….
   Jeszcze jak się doda że BB widzi wszędzie Pawła a Henryk Masoretów (nawet w księdze Jaszera), nie jest wariactwo… nie wiem jak mam to traktować… uproszczenie ?
   Dobrze mam swoją BM (starą częsciowo oczyszczoną z Arameizmów) przynajmniem nie mam tyle imion które Henryk jak najbardziej uznaje, do tego trochę pije bo skoro imiona Jhvh i Yahszuah to ściema, w takim radzie trzeba wykonać krok dalej.
   Ludzie mówią że Henryk zmienia często zdanie, ja uważam że jest niekonsekwenty i często wraca na stare śmieci do starych kłamstw, takich jak pomazaniec czy inne arameizmy
   Chrystus akurat znaczy dosłownie namaszczonego dlatego wstawiałem albo Chrystus albo Namaszczony w Psalmach
   Bawiąc się w Słowotwórcę wyjaśniałem że Chrystus to jest Krzewiciel, i co wstawiałem ten wyraz do tekstów ?
   No nie mogę bo to jest TYLKO MOJA wizja, nie mogę wstawiać swoich opinii. Owszem archaizuję tekst (2 Barucha) ale nie mogę dawać czegoś co mi się wydaje że tak może być
   Są jeszcze tacy co wyjaśniają że Chrystus z aramejskiego znaczy światło, ten człowiek wyjaśnia że Heliocentryzm to jest Piekłocentryzm
   Hell to piekło po angielsku, a Hel… mitologia nordycka się kłania
   Helio to jest Helios czyli Słońce dałem nawet wcześniej cytat z pisma Kopernika jak to wychwałał Słońca, o kim wspomniał ?
   O Hermesie Trismegistosie, posłańcy ”bogów”
   O czym wspomniał… o kulcie płodności ?
   No to już wiadomo czym jest Helioscentryzm i czym jest pogaństwo….
   Nie wiem skąd u ludzi takie wariactwo że starożytne słowa interpretują według nowyżytnego angielskiego bądź francuskiego i tym podobne, no idiotyzm….

   Ja tak trochę o tym agenciku co bredzi że Heliocentryzm to jest Piekłocentryzm….
   Powyżej wskazałem celowe nieuctwo tegoż gościa, który myli języki czy raczej stosuje żonglerkę uproszczając do swojej tezy…. dobieramy fakty do teorii
   Też w sumie nie wyjaśnia skąd się wziął ten Heliocentryzm, skąd się wziął Watykan, kto rządzi, jak to z tymi językami, reptylami i wiele innych rzeczy…. Ja to rozumiem, sobie dopowiem czy rozkminię czy przeczytam ale przeciętny człowiek uznaje takiego typa za stulejarza oszołoma oderwanego od życia, zresztą jedyny Kaleib miał odwagę powiedzieć prawdę o Polskim jutubie…. wielcy patrioci którzy zarabiają dla żyda bo przecież profity idą także dla twórcy, no albo imbecyle albo sprzedawcy albo dezinformacja.

   kiedyś myślałem że takie błędy wynikają po prostu z tego że człowiek ten zaczyna w spiskach i wiele rzeczy przeczytał naraz i dopiero mieli.. Później zauważyłem posiada wspólne cechy z wieloma agentami takiego który straszy straszy straszy i nie przekazuje wiedzy z najwyższej półki z wiadomych względów no i nie znosi kobiet prawie jak ksiądz mówiąc że kobiety są gupie i obrzydliwe…. prawdę mówiąc to KRK prowadziło taką kampanię zakazanego owocu, im bardziej mówili że kobiety są podludźmi a seks jest brudny że w ogóle ciało jest ohydne tym więcej ludzi na przekór chciało zasmakować czegoś tajemnego,
   ….. ten pierwszy agent co męczył BB to jego odczytuję prawie jak listy Pawła….
   Niom, dobrze jest szukać w agentach drugiego a nawet trzeciego dna…

   Na pocieszenie jeden z moich ulubieńców
   Psalm 37
   (29) Sprawiedliwi posiądą ziemię i będą mieszkać na niej na zawsze. (30) Usta sprawiedliwego głoszą mądrość i język jego mówi to, co słuszne. (31) Prawo jego Boga jest w jego sercu, a jego kroki się nie zachwieją.

   Najważniejsze jest oczywiście Prawo, dlatego istnieje naród Izraelski jako przykład dla innych narodów
   Dlatego nam wepchnięto fałszywy Izrael czyli Edomitów, nie wiem ale z tego cytatu wynika jakby Heniu całkowicie zanegował Księgę Rodzaju… dziwne
   Z moich obserwacji wynika że dzisiejszy Żyd jest mieszanką Edomity, Hetyty (Kananejski lud) i Togarmy (Mongoły), do tego mały odsetek Judy
   Edomici po zburzeniu Jerozolimy, część udała się do Afryki i Hiszpanii to są Żydzi Sefardyjscy
   Natomiast część… no co zrobili, wrócili do Palestyny później Amoraici (tacy przed masoretami)

   Masoreci (hebr. ‏‎, czyt. baʽalé hammasoráh, „panowie tradycji
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Amoraici
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Tannaici

   Poczytać kim są Baalowie Tradycji, Tannaici, Amoraici

   Tak, Amoraici spisali Talmud w Babilonie jakieś 1000 lat po porwaniu Judy do kraju Chaldejczyków

   Amoraici (język aramejski: אמורא; liczba mnoga: אמוראים, Amora’im; „ci, którzy mówią”) – uczeni żydowscy kontynuujący prace Tannaitów dotyczące komentowania i wyjaśniania Biblii hebrajskiej, przede wszystkim Tory i Miszny. Owocem ich pracy były Talmud Babiloński (ukończony w VI wieku) i Jerozolimski (ukończony w V wieku).

   Ale jaja, ale jaja!
   Sami się przyznają a jednocześnie utwierdzają że to Ezdrasz przyniósł Kabałę, owszem Judejczycy mogli przyswoić sobie elementy magii Chaldejskiej
   Proroctwa mówią nam dobrze, to Idumejczycy za czasów Heroda stworzyli Talmudy i Kabałę w formie ustnej, Amoraici to spisali a jak wiadomo pisemna magia to małe piwo w porównaniu z tradycją oralną no chyba że przywoływali upadłych, do tego potrzebna była Księga Zaklęć…. Lemegetony, Grimuary…..

   Tak, to Idumejczycy jak Herod byli odpowiedzialni za szerzenie się Judaizmu i kiedy nadarzyła się okazja to udali się do Babilonu
   Nie mogę ponownie wyszukać tych źródeł, ale są które mówią pośrednio lub bez że Idumejczycy udali się przez Babilon i przez Persję i stąd mamy Chazarię, tak dokładnie to przygarnęli do siebie róźne ludy…. nawet niektórzy murzyni z Etiopii czują się żydami

   Do tego kolejne potwierdzenie kto jest kim,
   Księga Abdiasza
   (17) Lecz na górze Syjon będzie wybawienie, jest ona przecież święta, i dom Jakuba przejmie w posiadanie tych, którzy go posiadłości pozbawili.
   (18) A dom Jakuba stanie się ogniem, dom Józefa płomieniem, dom zaś Ezawa słomą; podpalą go i strawią; i z domu Ezawa nikt nie ocaleje bo tak rzekł Pan.

   Nieźle, BB odrzuca NT poprzez dzieła dzieci diabła, natomiast HK raz tak raz tak niby nie odrzuca LXX a jednak z niej nie czerpie,
   Tylko że, taka różnica pomiędzy człowiekiem oszukanym a agentem że człowiek oszukany….. czuć to na kilometry, nasze pomyłki wynikają z wielu czynników natomiast ”błedy” hasbary są celowe, oni o tym wiedzą że kłamią ale liczą na to że reszta nie zwróci na to uwagi i na tym jadą….

   Polubione przez 1 osoba

   • Dla przykladu
    LXX Popowskiego
    Izajasz 18:7
    „W owym czasie przyniesione zostaną dary Panu Zastępów przez lud udręczony i odarty z wszystkiego ,przez lud wielki od owej chwili i po wieczne czasy .To naród żyjący nadzieją, choć stratowany, znajdujący się w regionie nadrzecznym swojej krainy.Przyniosą je do miejsca ,gdzie przyzywane jest imię Pana Zastępów : na Syjon.”
    Porównałem z Brentona wielkiej różnicy nie ma ..

    BM
    7) W owym czasie przynosić będzie Panu Zastępów dary lud rosły z gładką skórą, lud daleko i szeroko budzący grozę, naród znany z siły i podboju, którego kraj przecinają rzeki, do miejsca, gdzie mieszka imię Pana Zastępów, na górę Syjon.
    7) W owym czasie przynosić będzie Panu Zastępów dary lud rosły z gładką skórą, lud daleko i szeroko budzący grozę, naród znany z siły i podboju, którego kraj przecinają rzeki, do miejsca, gdzie mieszka imię Pana Zastępów, na górę Syjon.

    Dużo różnic, dlatego ja wolę czytać LXX

    Polubienie

   • Przytoczę fragment z Izajasza wg LXX

    57:
    17)Z powodu grzechu dopuściłem do krotkiego udręczenia go(Izraela),uderzyłem go,odwróciłem od niego swoje oblicze, ale choć DOTKNIĘTY został udręką, chodził dalej ,posępny, swoimi drogami.
    18 ) Widziałem te jego drogi ,pielęgnowałem go i udzielałem mu PRAWDZIWEGO UMOCNIENIA ,
    19)pokoju za pokojem tym, którzy są daleko, i tym, którzy są blisko ” I Pan jeszcze dodał :”Uzdrowie ich.
    20) Nieprawi natomiast popadną w wir zamętu i nie będą mogli znaleść uspokojenia .
    21)Nie ma radości dla bezbożnych ” -orzekł Pan, Bóg

    A teraz BM

    17) Z powodu jego niegodziwej chciwości gniewałem się i smagałem go, ukryłem się za moim gniewem, lecz on, odstępca, poszedł drogą swojego serca.
    (18) Chociaż widziałem jego drogi, jednak uleczę go, poprowadzę go i znowu udzielę obfitej pociechy jemu i jego żałobnikom,
    (19) Stwarzając owoc na ich wargach w postaci słów: Pokój! Pokój dalekiemu i bliskiemu – mówi Pan, Ja go uleczę.
    (20) Lecz bezbożni są jak wzburzone morze, które nie może się uspokoić, a którego wody wyrzucają na wierzch muł i błoto.
    (21) Nie mają pokoju bezbożnicy – mówi mój Bóg.

    Różnica diametralna w czasach gramatycznych przez co nie wiadomo kiedy jak i po co i w ogóle dlaczego . W LXX Bóg mówi z uczuciem o swoim ludzie a w Tanachu jest to bezosobowe ,może i czyta się prościej ale mnie to już nie wystarcza wolę Biblię którą cytował Isus Król.

    Słynny werset wykorzystywany przez przeciwników w swoich chorych teoriach
    Izajasz 14:
    12)Jak mogłeś spaść z nieba ty, Jutrzenko Wschodząca o Świcie?.ROZBIŁEŚ SIĘ O ZIEMIĘ TY, KTÓRY WYPRAWIAŁEŚ SWE WOJSKA PRZECIW WSZYSTKIM NARODOM.
    13) Wyrażając swe myśli, mówiłeś : WSTĄPIE NA FIRNAMENT NIEBA ; POSTAWIE MÓJ TRON WYŻEJ NIŻ GWIAZDY NA NIEBIE ;zasiąde na wysokiej górze, na szczytach wzniosłych, WZNOSZĄCYCH SIĘ NA PÓŁNOCY;
    14) WYJDĘ PONAD CHMURY ; PODOBNY STANĘ SIĘ DO NAJWYŻSZEGO.
    15) A tymczasem MUSIAŁEŚ ZEJŚĆ DO OTCHŁANI, DO SAMEGO DNA PODWALIN ZIEMI

    W LXX jest” Jutrzenko Wschodząca o Świcie ” a nie ma żadnego Syna

    Przepisałem te wersety dzisiaj w komentarzu u Kamila https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/04/21/czy-istnieje-religia-prawdziwa/comment-page-2/#comment-3961

    Gwiazda jasna poranna to wschodni symbol godności królewskiej

    Objawienie 2 :28
    Jak ja otrzymałem od mego ojca, tak temu dam gwiazdę poranną

    22:15
    ….Ja jestem korzeniem i potomkiem Dawida ,gwiazdą świetlistą, poranną

    Jedno wyklucza drugie .
    Przecież rozdial Izajasza 14 gdzie jest Szatan nazwany Jutrzenka Wschodząca o Świcie jest częścią ironicznej pieśni żałobnej …
    Dla mnie sprawa jest prosta chciał być królem całej ziemi i mieć swoje królestwo (NWO ) Lecz wola Boga inna -Pójdzie on do Otchłani na 1000 lat a królem będzie Isus Syn Boży który będzie władał królestwem opartym o Prawo .

    Opierając się na Tanachu tylko i wyłącznie wtedy można tworzyć własne teorie jak te ze Isus to Szatan (jego syn??,,,) itp itd żałosne próby złego na zakrycie prawdy. Dlatego żydostwo kaananejsko-edomicko-nefilimijsko-rabiniczne stworzyło ten tekst masorecki pełen przekłamań i ŚWIADOMYCH zmian Słowa Bożego a wiadomo co czeka takich co dodają i odejmują z proroctw według własnej woli by zwodzić na manowce niewinnych ludzi – mówię tu o tych całych masoretach i ekipie projektu „Paweł apostoł w łasce … itd itp”

    Polubione przez 1 osoba

 9. P.S.
  Nikogo nie potępiam za to jakiego przekladu używa po prostu mi nie wystarcza Tanach i Biblia warszawska
  Nie osądzam też Henryka za to ze nie redaguje BM bo nie wiem dlaczego , może nie ma czasu może to może tamto ,nie znam go więc nie wiem ☺☺😆😆

  Polubione przez 1 osoba

  • Staram się nie osądzać, raczej oceniam a to spora róźnica
   Sam nie mam czasu i chęci na sprawdzenie wielu rzeczy dlatego pobłażam wielu kwestią, ja to rozumiem że ważniejsze są Przykazania…
   Ufam jednak głównie Septuagincie i jak do tej pory idzie dobrze, miernikiem są księgi prorockie w tym ”Tora”
   Co godzi w przykazania nie wchodzi w rachubę
   Listy Pawła godzą w Zakon dlatego nie mogę się na nich opierać, a tak czyni świadomie lub nie większość Chrześcijan im bardziej kościelni tym więcej Pawła
   Żeby było śmieszniej nawet Paweł cytował LXX bo innego przekładu wówczas nie znano, dopiero później powstał Tanach (teksty masoreckie), Peszitta (jest dużo sprzecznych ze sobą informacji na temat Peszitty możliwe że istnieją dwie wersje – współczesna i ta z II Wieku dla lokalnych mieszkańców Syrii)
   Na podstawie tekstów masoreckich można udowodnić wiele bzdur jak chociażby tego Syna Lucyfera… Septuaginta mówi przecież

   LXX
   14:12 Jakże Lucyfer, który wstał rano, spadł z nieba! Ten, który posłał do wszystkich narodów, zostaje zmiażdżony na ziemię.
   KJV
   14:12 Jakże upadłeś z nieba, o Lucyferze, synu poranka! jakże upadłeś na ziemię, co osłabiło narody!

   Hmm, Lucyfer to imię/wyraz łacińskie czyli nie powinno znajdować się w LXX
   Powinien być Phosphoros, Phos/Fos to światło a Phoros to niosący do porównania – Theoforos (Ignacy Z Antiochi),
   Na jedno wychodzi, problem jest taki że nie powinno wystepować imię łacińskie w greckojęzycznym dziele…. i nie występuje
   Brenton tylko przetłumaczył Fosfor na Lucyfer,
   Problem jest taki

   A jeśli Tanach mówi o Lucyferze…. synu Jutrzenki/poranka
   Spryciarze, tylko że w tej starodawnej modlitwie nie występuje imię Króla tylko jego tytuł

   W okultyzmie wysoko wtajemniczeni wiedzą że ”światłem” może być Apollo, Izyda i tak dalej, nie ważne imie oni wiedzą że nie w tym róźnicy

   https://www.biblegateway.com/passage/?search=Revelation+22&version=NIV
   Dlatego zmanipulowano ten fragment z Objawienia, celowo
   16 “I, Jesus, have sent my angel to give you[a] this testimony for the churches. I am the Root and the Offspring of David, and the bright Morning Star.”

   vhttp://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/22/verse/16/param/1/version/undefined
   Nie ma Lucyfera ale jest:
   astēr czyli gwiazda

   Na podstawie tego zniekształceń okultyści nauczają o dwóch braciach – Isus i Lucifer
   Dobrze to omówił prof. Veith, oni uważają że Lucyfer był ”wężem, logosem, zbawicielem”

   https://www.gotquestions.org/morning-star.html
   https://www.gotquestions.org/Jesus-Satan-brothers.html

   Hmm,
   1 P 5:(8) Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.

   Ap 5:(5) A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z plemienia Judy, korzeń Dawidowy, i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.

   1 List Piotra, mocno mi podpada z wielu względów

   A tak to działa że okultyści piszą/mówią wspak….

   Do tego nie można zapomnieć o dezinformacyjnych religiach z Katolicyzmem na czele,
   Jakoś tak jest że większość agentów, hasbary co zwalcza Boga i… używa Tetragramu czyli fałszerstw z XI wieku i wcześniej i później
   http://drmsh.com/syllabic-silliness-with-jordan-maxwell/
   dr. Heiser obnażający kłamstwa Maxwella, Sithina też obnażał zresztą to nie jest trudne bierzemy teksty Sumeryjskie i śp. Sithin spalony
   Maxwell to wiadomo, wielbiciel tej co nazywała Lucyfera Logosem Zbawicielem… cała śmietanka, i mamy im wierzyć ?

   W tym przypadku Maxwell wypromował kabalistyczny termin Izrael jak Is-Ra-El
   Oczywiście jest to ściema ponieważ El oznacza po prostu Bóg albo boga kanaanu o imieniu El, Is…. Izyda to jest Iset (po grecku Isis)
   Elohim ponadto jest dziełem masoretów, Heiser (chyba on) wyjaśniał że termin ten oznaczał coś w rodzaju Boga Bogów a masoreci zrobili z tego Bogów jak np Annunaki albo Trójca…
   Heiser wyśmiewa Maxwella który uznał język Angielski/Grecki za oryginał w sensie że Is od Isis, ponieważ podobnie brzmi.
   Niestety Egipcjanie wymawiali coś w rodzaju ”Waset, Awset”,
   Czyli wykorzystał zbieżność literek ignorując kwestie językowe
   Ponadto Is… jest imię Isus oraz Izajasza (Zbawienie Pana) i oba znaczą zbawienie. Isus po starohebrajsku jest równoznaczne z greckim wyrazem Sotir czyli Zbawiciel, zresztą terminy Soter/Sotir (itacyzm) oraz Christos/Chrestos (itacyzm) były w tych czasach znane

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Antioch_I_Soter
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Sokrates_Chrestos

   Mam większe zaufanie do tego człowieka niż do New Age’owców pokroju Icke czy śp. Sithin
   https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_S._Heiser

   Owszem ci panowie muszą bądź musieli mówić nieco prawdy aby później naprowadzać na minę
   Tak robią że kiedy podają 50% prawdy zmuszają do akceptacji dodatkowych 50% kłamstw, tak działają że mieszają w taki sposób byśmy nie mogli się zorientować
   Jest to jednak trudne zadanie ponieważ ludzie z reguły albo przyjmują całość albo całość wyrzucają na śmietnik,
   Dlatego internet na wzór Korei nie jest najlepszym wyjściem skoro działa masa agentów czy antysystemowców systemowych
   Czuję że z dnia na dzień będziemy częściej widzieć te osoby a wina KRK i Syjonistów wkrótce się dopełni.

   PS.
   Heiser dość dużo mówi ciekawie, pobieżnie patrząc
   http://drmsh.com/wave-egyptian-nephilim-paleobabble-headed-way/
   Nefilimy w Egipcie ? Ależ tak!

   http://drmsh.com/genetic-mythologies-nephilim-dna-from-the-paracas-skulls/
   Nawet tam dotarli ?
   No tak, przecież Inkowie, Majowie, Aztekowie byli satanistami… Aztekowie byli wzorem dla naśladowania w tych sprawach
   https://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/09/14/wyrwane-serca-zjedzone-nogi-czy-aztekowie-naprawde-byli-sadystycznymi-barbarzyncami/#3
   Odsetek Nefilimów w tych ludach był zapewne spory a motłoch brał z nich przykład….

   Polubienie

   • Czytając i porównując zawsze wybieram LXX .
    Nie uważam ze oceniasz czy osadzasz Henryka rozumiem o co ci chodzi.

    Jedyna LXX drukowana w języku polskim to Popowskiego i tą czytam bo ja wolę czytać drukowane księgi a nie w telefonie (laptopa mam ponad 10 letniego z rozbitą matryca i podlaczonym przez kabel RGB do monitora hehe)

    Ostatnio zacząłem porównywać Popowskiego niektóre fragmenty z ta LXX http://ecmarsh.com/lxx/Esaias/index.htm
    I nie ma za dużych różnic większe są różnice jeśli porównamy z BM .

    Porównuje też NT bo przecież też jest z tekstu masoreckiego z wersją grecką Popowskiego są pewne różnice .
    Poczytałem ostatnio Pawła z wersji greckiej i masakra jest takie dobitne herezje , pisane takim ostrym nieprzyjemnym pełnym nienawiści językiem do Prawa i Izraela .

    Ogólnie staram się zmieniać na lepsze bo o to chodzi co nie ☺

    Polubienie

   • Lepiej rozumiem robotę takiego agenta, taki gościu dostaje zlecenie tematów oraz osób które ma promować/poruszać/atakować i opierać się na starych schematach, stereotypach na tym co do ludzi trafia a wielu przychodzi na ich wykłady szukając sensu życia. Jeszcze brakuje pytań jakie brać leki, jak rodzić i dzieci robić. Ich wiedza jest wszechstronna lecz ogólnikowa, fachowcy od wszystkiego czyli do niczego zamiast być mistrzem w jednej dziedzinie ewentualnie w dwóch są specami od wszystkiego. Nie wierzę żę oni wszyscy są takimi nieukami na jakich chcą uchodzić a przynajmniej nie muszą się wysilać skoro pieniądze płyną, posłuch mają.

    Tak to widzę, są dwa rodzaje dezintegratorów – prosystemowi i antysysemowi
    Ci pierwsi bronią zaciekle Syjonizmu, Zachodu itd.
    Ci drudzy niby atakują ale żydów, illuminatów, masonów, ludzi. Nie dają jakiś większych argumentów najpierw zdobywają zaufanie promują się na czyiś plecach i z czasem podsuwają kłamstwa albo im odbija, znamy takie przypadki.
    To że ktoś krzyknie NWO, Masoni, Żydzi to jeszcze niewiele znaczy ponieważ system stworzył wszystkich antysystemowców. Zarówno wykopanych ze swoich służb jak i niezadowolonych.
    Służby same zakładają strony i kanały dezinformacyjne których celem ostatecznym jest ośmieszenie poważnych tematów a osoba prowadząca chce sobie zebrać trzodę bezmózgich wyznawców.

    Póki mówisz o NWO, masonach, illuminatach jesteś dla nich niegroźny kiedy rozpoczynasz ujawniać poważniejsze tematy wtedy kumple stają się wrogami, tak nagle.
    Przecież większość tych dezinformatorów to straszni tchórze są jedynie mocni w gębie unikający dyskusji, w przypadku niewygodnych pytań momentalnie zmieniają zdanie albo rzucają bluzgami czy oskarżeniami. Zamiast zdebunkować informacje atakują osobę albo zbywają źródło w dziecinny sposób.

    Już samo NWO a właściwie wyjaśnienia są oszustwem mówią nam że żydy i masony (ougólniają) uwielbiają symbole chcą wybić całą ludzkość kropka.
    Ale nie mówią dlaczego darzy się do globalizacji, mydlenia oczu energią anty-Chrystysową i inne brednie.
    Przecież plany nie są przed nami ukrywane, nawet Podlecki wie że lluminaty najpierw dają sygnał przed działaniem ale nikt nie mówi dlaczego skoro są tak poteżni
    Czy może istnieje druga pozytywna siła z którą zwalczają…..
    Jakie plany dominacji nad światem, przecież wszystkie tajemne organizacje rządzą razem i zarazem przeciwko sobie.
    Motywy są czysto religijne i jedynie Septuaginta wyjaśnia nam dlaczego z jednej strony promowany jest Ateizm+Darwinizm a z drugiej strony Chrześcijaństwo stawiające na poczucie winy, usprawiedliwienie z wiary a także duchowość alternatywną – wróżby, channelingi, reptyliany, zappery, biorezonanse, Keshe i inne idiotyzmy.
    Mówią nam że Biblia zawiera przekłamania, słusznie ale nie mówią skąd te przekłamania i w jakim celu i kto je wstawił!
    Od dawna mam wrażenie że religia o mylącej nazwie Judaizm została specjalnie stworzona aby wtłoczyć ludziom Chrześcijaństwo do głów jednocześnie wybić ST jako ”żydowskie
    starości”

    Hmm, tacy nowocześni ci agenci zwalczający ciemnogród Watykański ale jakoś ciemnogrodu wróżb, horoskopów i wahadełkowej schizofrenii nie zwalczają

    Najbardziej nie trawię cynicznych kłamców, ale to oczywiste gościu który wie że kłamie jak tu takiego szanować.
    A jednak Izraelici używali języka oraz alfabetu Starohebrajskiego, wbrew błędnym wyobrażeniom nie używali języka oraz alfabetu Aramejskiego/Syryjskiego
    Sprawdziłem cytowane źródło, genialne:

    List Arysteasza do Arystokratesa
    (11) Cóż zatem przeszkadza ci – rzekł król – żeby to uczynić? Dysponujesz bowiem wszystkim, czego ci potrzeba. Demetriusz zaś rzekł: Trzeba ponadto dokonać tłumaczenia; w Judei używają bowiem własnych liter, analogicznie jak Egipcjanie z ich układem pisma, gdyż mają własny język. Uważa się, że posługują się syryjskim, ale nie jest to ten, lecz inna forma. Zaznajomiwszy się ze wszystkim, król kazał napisać do arcykapłana Judejczyków, żeby zamiar tu przedstawiony mógł zostać doprowadzony do końca.

    Polubione przez 1 osoba

   • Hehehe, miałem nic nie mówić o Stonodze dopóki siedzi, a skoro już nie siedzi to można ochrzanić

    Dziwna sprawa, wielce prześladowany wychodzi na miesiąc przed wyborami ?
    Przecież nie spowoduje że banda czworga przegra, nie ma opcji przez te 4 lata wiele się zmieniło, krytyka PiSu jest w modzie ale nie tego co promuje czyli ideologia LGBT+, Syjonizm+ Żyd+

    Coś mi się zdaje że wypuszczono Stonugę nie tylko po to aby wygłosił ponowne expose, żeby się z niego śmiali.
    Stonuga może ukraść głosy innym kandydatom np. Konfederacji do tego w dziwny sposób skręca w kierunku koderastów których przecież wcześniej zwalczał do tego działa na emocje, kieruje swój przekaz w kierunku młodych. Dobry mówca, genialny polityk który zawsze wypływa kiedy inni toną.
    Niezły, kiedy PiS obiecywał, chwalił Pis, kiedy dostał po kieszeni PiS krytykował
    Kluczem jest obiecywanka (”jak dojdziemy do władzy to osądzimy ich wszystkich”) oraz kierowanie przekazu do młodych, niedoświadczonych, chcących zmiany. To samo robi Korwin, Jaraszek i jeszcze kilku innych.
    Młody człowiek to głupi człowiek, owszem Stonuga pomaga ludziom ale przy okazji czerpie korzyści własne kreując się na męczennika być może robi dla służb bo niby skąd wziął akta afery podsłuchowej, z Chińskiego serwera ?

    Edit:
    Rzeczywiście Stonuga rozkleił się i raczej nie będzie działał na szkodę czy na szczęście kanalii politycznych, na jego miejscu olałbym już tą politykę dostał przetrzepany z każdej strony przywrócony do szeregu, ma jednak gadane. Najwidoczniej te wiezienie nie miało na celu zabić Stonugę a złamać psychicznie, kandydat wypadł z gry. Koniec.
    Muszę skasować wcześniejsze przesłanki odnośnie promowania koderastów, albo nie… zostawię, nie chce mi się edytować

    Polubienie

 10. Potępiać nie potępiam, ale troszkę mnie razi w BM brak poprawek jak Izajasza 14:12, sam też cierpię na brak chęci i czasu,
  Trochę martwię się mam wrażenie jakby wszystko stanęło w miejscu, wychodzą za to coraz to nowsze dowody wskazujące na perfidię czy to masoretów czy to ukochanych pasterzy.
  Osobiście uważam że Tanach nie był pierwszą masakrą, możliwe że po śmierci apostolów kiedy Paweł wykonał swoją robotę….pomioty wzięły się najpierw za proroctwa związane z obiecanym Królem wkońcu doszli do myśli że lepiej będzie stworzyć własną Biblię

  Jeremiasza 30:
  (10) Dlatego nie bój się ty, mój sługo, Jakubie – mówi Pan – i nie trwóż się, Izraelu, gdyż oto wybawię cię z daleka, a twoje potomstwo z ziemi ich wygnania. I wróci Jakub, i będzie żył w spokoju i beztrosko, i nikt go nie będzie straszył.

  (11) Gdyż Ja jestem z tobą – mówi Pan – aby cię wybawić. Albowiem wygubię wszystkie narody, między którymi cię rozproszyłem, lecz ciebie nie wygubię; będę cię karał według prawa, lecz cię nie zostawię całkiem bez kary.

  (Występuje tylko w TM)
  Co to oznacza ?
  Że owi tłumacze doskonale wiedzieli co czynią, nie ma mowy o pomyłce

  Jr 31:
  (3) Z daleka ukazał mu się Pan: Miłością wieczną umiłowałem cię, dlatego tak długo okazywałem ci łaskę.
  (4) Znowu cię odbuduję i będziesz odbudowana, panno izraelska, znowu przyozdobisz się w swoje bębenki i wyjdziesz w korowodzie weselących się.

  Talmudyści tłumaczą że państwo Izrael jest wypełniem się proroctwa

  Ez 3:
  (15) I przybyłem do Tel-Abib do wygnańców mieszkających nad rzeką Kebar, i przebywałem tam osłupiały siedem dni wśród nich.

  Tego nie ma w Septuagincie….Tel Avivu,

  Ile jeszcze fałszersstw wyjdzie na wierzch,

  Szkoda że polsku istnieją dwie czy trzy septuaginty licząc BM, lecz BM cóż…. to sporo pracy.

  Psalm 102:
  (9) Codziennie lżą mnie wrogowie moi, Złorzeczą mi ci, którzy szaleją przeciwko mnie.

  (10) Bo jadam popiół jak chleb, A napój mój mieszam ze łzami,

  (11) Z powodu gniewu twego i zapalczywości twojej, Gdyż podniosłeś mnie i strąciłeś,

  (12) Dni moje są jak cień wydłużony, A ja usycham jak trawa.

  (13) Ale Ty, Panie, trwasz na wieki, A pamięć o tobie z pokolenia w pokolenie.

  (14) Ty powstaniesz, zmiłujesz się nad Syjonem, Bo czas zlitować się nad nim, gdyż nadeszła właściwa pora.

  (15) Słudzy twoi bowiem kochają jego kamienie I żalą się nad jego ruiną.

  (16) Narody bać się będą imienia Pana, A królowie ziemscy chwały twojej.

  (17) Gdy Pan odbuduje Syjon, Ukaże się w chwale swojej,

  (18) Przychyli się do modlitwy opuszczonych I nie pogardzi ich prośbą.

  (19) Niech to zapiszą dla pokolenia przyszłego I niech chwali Pana lud, który będzie stworzony,

  (20) Gdyż wejrzał ze swojej świętej wysokości. Pan spojrzał z nieba na ziemię,
  (21) Aby wysłuchać jęku więźniów I uwolnić skazanych na śmierć,

  (22) By głoszono na Syjonie imię Pańskie I chwałę jego w Jeruzalemie,

  (23) Gdy się zgromadzą razem narody I królestwa, aby służyć Panu.

  (24) Wyczerpał w drodze siłę moją, Ukrócił dni moje.

  (25) Rzekłem: Boże mój, nie zabieraj mnie w połowie dni moich, Wszak lata twoje trwają z pokolenia w pokolenie.
  (26) Tyś z dawna założył ziemię, A niebiosa są dziełem rąk twoich.

  (27) One zginą, Ty zaś zostaniesz, I wszystkie jak szata się zużyją; Jak szata, która się zmienia, one się zmienią.
  (28) Ale Ty pozostaniesz ten sam I nie skończą się lata twoje.

  (29) Synowie sług twoich będą mieszkać bezpiecznie I potomstwo ich będzie utwierdzone przed tobą.

  To jest o nas (wersety 9-12)

  Interesujące wersety
  (22) By głoszono na Syjonie imię Pańskie I chwałę jego w Jeruzalemie,

  (23) Gdy się zgromadzą razem narody I królestwa, aby służyć Panu.
  (29) Synowie sług twoich będą mieszkać bezpiecznie I potomstwo ich będzie utwierdzone przed tobą.

  A co napisał Łukasz
  (21) Wszakże każdy, kto będzie wzywał imienia Pańskiego, zbawiony będzie.

  Natomiast Psalmy i proroctwa Joela dodają coś co Łukasz pomija…. Syjon!
  ”Synowie sług twoich będą mieszkać bezpiecznie”
  Gdzie ? W niebie ?
  Po wydaleniu religijnych brudów prawda wygląda tak przejrzyście pomimo braku zrozumienia pewnych elementów jak chronologia czasów końca….

  Hmmm
  Izajasza 66
  (20) I przyprowadzą wszystkich waszych braci ze wszystkich narodów na koniach i wozach, w lektykach i na mułach, i na wielbłądach na moją świętą górę, do Jeruzalemu, jako dar dla Pana – mówi Pan – tak jak synowie izraelscy Przynoszą do świątyni Pana ofiarę z pokarmów w czystym naczyniu. (21) Także spośród nich wezmę sobie niektórych na kapłanów, na lewitów – mówi Pan.
  (22) Bo jak nowe niebo i nowa ziemia, które Ja stworzę, ostaną się przede mną – mówi Pan – tak ostoi się wasze potomstwo i wasze imię.
  (23) I będzie tak, że w każdy nów i w każdy sabat przychodzić będzie każdy człowiek, aby mi oddać pokłon – mówi Pan.

  Kolejny dowód że pójścia do nieba nie będzie dla wszystkich, skoro będa istnieć Lewici-kapłani może to rozjaśni problem z ostatnimi rozdziałami Ezechiela
  Tylko dalej mam trudności z wyjaśnieniem dlaczego Dan ?
  Ez 48:

  (1) A oto imiona plemion: na najdalszej północy w kierunku na Chetlon, tam gdzie się idzie do Chamat i aż do Chazar-Enon, tak że okręg Damaszku pozostaje na północ, w bok od Chamat, od strony wschodniej do strony zachodniej, Dan otrzymuje jeden dział.
  (2) Wzdłuż działu Dana od strony wschodniej do strony zachodniej Asser jeden dział…..

  Hmm… nie jestem pewny czy jest to fałszerstwo czy co na dodatek wyłapałem mały szczegół
  LXX
  48:1 And these are the names of the tribes from the northern corner, on the side of the decent that draws a line to the entrance of Emath the palace of Aelam, the border of Damascus northward on the side of Emath the palace; and they shall have the eastern parts as far as the sea, for Dan, one [portion].
  KJV:
  48:1 Now these are the names of the tribes. From the north end to the coast of the way of Hethlon, as one goeth to Hamath, Hazarenan, the border of Damascus northward, to the coast of Hamath; for these are his sides east and west; a portion for Dan.

  Chyba jedna z największych zagadek….

  —-
  Kolejna rzecz wyłapana na szybko
  Dzieje 1:
  (5) Jan bowiem chrzcił wodą, ale wy po niewielu dniach będziecie ochrzczeni Duchem Świętym.
  (6) Gdy oni tedy się zeszli, pytali go, mówiąc: Panie, czy w tym czasie odbudujesz królestwo Izraelowi?
  (7) Rzekł do nich: Nie wasza to rzecz znać czasy i chwile, które Ojciec w mocy swojej ustanowił,
  (8) Ale weźmiecie moc Ducha Świętego, kiedy zstąpi na was, i będziecie mi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi.

  Czuję że tym razem Łukasz kimkolwiek był…. napisał prawdę
  Czego oczekiwano w tamtym czasie ?
  Odbudowy Królestwa Izraela!
  Więc dlaczego Paweł pisze takie coś
  Kol 3:
  (9) Nie okłamujcie się nawzajem, skoro zewlekliście z siebie starego człowieka wraz z uczynkami jego,

  (10) A przyoblekli nowego, który się odnawia ustawicznie ku poznaniu na obraz tego, który go stworzył.
  (11) W odnowieniu tym nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, cudzoziemca, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz Chrystus jest wszystkim i we wszystkich.

  Werset 9 wskazuje na ważność Zakonu, Paweł sam sobie przeczy!
  Gal 3:(10) Bo wszyscy, którzy polegają na uczynkach zakonu są pod przekleństwem; napisano bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wytrwa w pełnieniu wszystkiego, co jest napisane w księdze zakonu.
  (11) A że przez zakon nikt nie zostaje usprawiedliwiony przed Bogiem, to rzecz oczywista, bo: Sprawiedliwy z wiary żyć będzie.
  (12) Zakon zaś nie jest z wiary, ale: Kto go wypełni, przezeń żyć będzie.
  (13) Chrystus wykupił nas od przekleństwa zakonu, stawszy się za nas przekleństwem, gdyż napisano: Przeklęty każdy, który zawisł na drzewie,
  (14) Aby błogosławieństwo Abrahamowe przeszło na pogan w Isusie Chrystusie, my zaś, abyśmy obiecanego Ducha otrzymali przez wiarę.

  Wyjątkowo dobre mieli źródła informacji, nie widzę innej możliwości jak to że Chrześcijaństwo jest religią fałszywą a owe błędy doktrynalne są widoczne i właściwie już nadszedł czas żniw. Tylko czekać na dobrego żniwiarza….

  Polubione przez 1 osoba

  • „Chrześcijaństwo jest religią fałszywą a owe błędy doktrynalne są widoczne i właściwie już nadszedł czas żniw. Tylko czekać na dobrego żniwiarza….” Niech tak się stanie !☺

   http://zbawienie.forumotion.com/t320p250-czasy-konca
   Chyba „fascynacja” Henryka Trumpem się zakończyła i doszedł on do słusznego wniosku że tylko z woli Boga wydarzenia będą się dziać.
   Właśnie, Babilon ma być zniszczony a nie naprawiony !To co przed nami grają to teatr i same kłamstwa, tylko w Biblii należy szukać odpowiedzi(a nie na youtubie ) i zaufać Bogu całą duszą

   Izajasz 10:
   20.W owym dniu ta ocalała reszta Izraela nie będzie powierzać się obcym ;ostatki Jakuba nie będą już opierały swych nadziei na tych ,KTÓRZY ICH KRZYWDZĄ, ale CAŁĄ SWĄ UFNOŚĆ OPRĄ SZCZERZE NA BOGU ,ŚWIĘTYM IZRAELA.
   21.To ,co zostanie z Jakuba ,zaufa Wrzrchmocnemu Bogu.

   Polubienie

 11. U mnie 1 Biblią była Gdańska z 1952 r potem BM a teraz LXX Popowskiego trochę mnie razi jego przypisy ale w końcu krk , Bardzo dużo dowiaduje się z twojego bloga oraz podobnych ,. mam taką prośbę jak byś mógł zaznaczyć np.tematy obowiązkowe do przeczytania a np jako ciekawostki lub uzupełnienie

  Polubione przez 1 osoba

  • Komentarz przepadł…. a szkoda bo był treściwy i było o tym że ów werset nie może dotyczyć wyznawców Judaizmu

   https://basileia785.wordpress.com/2016/11/15/apologia-nr-4-isus-mesjasz/
   https://basileia785.wordpress.com/2018/03/21/apologia-nr-17-odnowa-umyslu/
   https://basileia785.wordpress.com/2018/07/09/apologia-nr-18-korzenie-oraz-przyczyny-popularnosci-masowego-stosowania-okultyzmu-i-symboliki/
   https://basileia785.wordpress.com/2018/08/05/apologia-nr-68-ewangelizacja-new-age/
   https://basileia785.wordpress.com/2018/09/15/apologia-nr-73-uwolnienie-ludu-obietnicy/

   Księga Jeremiasza 2:

   (26) Jak złodziej wstydzi się, gdy go złapią, tak wstydzić się będzie dom izraelski, oni, ich królowie, ich książęta, ich kapłani i ich prorocy, (27) Którzy mówią do drewna: Ty jesteś moim ojcem, a do kamienia: Ty mnie zrodziłeś! Gdyż obrócili się do mnie plecami, a nie twarzą, a w czasie swojej niedoli mówią: Powstań i wybaw nas! (28) A gdzie są twoi bogowie, których sobie zrobiłaś? Niech powstaną, jeżeli mogą cię wybawić w czasie twojej niedoli! Gdyż ile jest twoich miast, tyle jest twoich bogów, o Judo!

   Całość bez listów Pawła jest niezwykle spójna

   http://www.bibliamesjanska.com/Ps/37.html
   Moim zdaniem jeden z podstawowych Psalmów,
   Aa już pamiętam
   Kluczowy fragment ”tak wstydzić się będzie dom izraelski”
   A nam religie zapowiadają Apokalipse/Armageddon czyli konieć świata, ja tu widzę iż dzieci Boże zrozumieją swoje błędy i dostaną drugą szansę a ”ludzie” świadomie zakłamani odsyłam do psalmu 37

   (34) Miej nadzieję w Panu i strzeż drogi jego, A On cię wywyższy, abyś odziedziczył ziemię! Ujrzysz zagładę bezbożnych!
   (35) Widziałem okrutnego bezbożnika, Rozpierającego się jak cedr Libanu.
   (36) Ale przeminął i nie ma go, Szukałem go, ale nie można było go znaleźć.
   (37) Przeto wzoruj się na niewinnym i popatrz na prawego, Bo przyszłość należy do męża pokoju.
   (38) Natomiast przestępcy zginą pospołu, Potomstwo bezbożnych będzie wytępione.

   Właśnie Chrześcijaństwo poszło do kosza…..
   Na czele z tym jegomoście
   Filipian 3
   (17) Bądźcie naśladowcami moimi, bracia, i patrzcie na tych, którzy postępują według wzoru, jaki w nas macie.

   (20) Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy, Pana Isusa Chrystusa,
   (21) Który przemieni znikome ciało nasze w postać, podobną do uwielbionego ciała swego, tą mocą, którą też wszystko poddać sobie może.

   Osobiście czuję że zbliża się 2 Eksodus
   2 Moj 6
   (1) Rzekł Pan do Mojżesza: Teraz zobaczysz, co uczynię faraonowi, że zmuszony silną ręką wypuści ich i zmuszony silną ręką wypędzi ich z ziemi swojej.
   (2) Odezwał się Bóg do Mojżesza i rzekł: Jam jest Pan.
   (3) Objawiłem się Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi jako Bóg Wszechmocny, lecz imienia mojego, Pan im nie objawiłem.
   (4) Ustanowiłem także przymierze moje z nimi, że im dam ziemię kanaanejską, ziemię pielgrzymstwa ich, w której przebywali jako przychodnie.
   (5) Ja także słyszałem wzdychanie synów izraelskich, których Egipcjanie zmuszają do niewolniczej pracy i wspomniałem na moje przymierze.
   (6) Dlatego powiedz do synów izraelskich: Jam jest Pan; Ja was uwolnię od ciężarów nałożonych przez Egipcjan i wybawię was z ich niewoli i wyzwolę was wyciągniętym ramieniem i przez surowe wyroki.

   (7) I przyjmę was za swój lud, i będę wam Bogiem, i poznacie, żem Ja, Pan, Bogiem waszym, który was uwalnia od ciężarów nałożonych przez Egipcjan.
   (8) I wprowadzę was do ziemi, którą przysiągłem dać Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi. Dam wam ją w dziedzictwo, Ja, Pan.
   (9) Tak mówił Mojżesz do synów izraelskich, lecz oni nie słuchali Mojżesza z powodu upadku ducha i ciężkiej pracy.

   Polubienie

 12. Ja tam widzę tylko dwie opcje:
  1) mistyfikacja egzekucji
  2) publiczna egzekucja (poświęcenie w imię zrzucenia winy za całe zło na ludzi, do tego mowa o mowie nienawiści, Acta 2 i inne bzdety)
  Jednakże obie opcje powodują ten sam efekt – wpędzanie ludzi w jeszcze większą biedę i ciemnotę
  W zasadzie nie ma sensu grzebać w tych sprawach, nie jesteśmy w stanie udowodnić na 100% co rzeczywiście się wydarzyło a prawdopodobnie chcą nas zająć tym tematem. Media trąbią o tym cały czas a jak wiadomo nie są wiarygodnym źródłem informacji

  Ostatecznie uważam że lepiej porzucić ten temat jak najszybciej ponieważ jest to zwyczajne odciąganie ludzi od poważnych tematów jak 5G, Handelek dziećmi, Acta 2, rozkradanie koryta o nazwie Polska i wiele innych.
  Za jednym zamachem załatwiono alternatywnych pod pozorem walki z mową nienawiści jednocześnie zapchnięto ważne tematy na boczny tor.
  Teraz będą miesiącami nawijać lewackim slangiem że to ludzie są winni terroryzmu, mowy nienawiści i innych bzdet. Nie zdziwiłbym się jakby wkrótce powiedzieli że egzekutor należał do ONR-u czy był Banderowcem. A dlaczego Banderowcem a taka możliwośc istnieje, za granicą podobnie podsycano nastroje antyIslamskie i prosyjonistyczne.
  Innymi słowy fałszywy trop jeśli mass media o czymś mocno trąbią – na bank chcą nas oszukać.

  Ta druga strona także nie jest lepsza
  Jeśli mówią coś prawdziwego to przekazują to w sposób głupi aby przekaz szedł w świat że przeciętny człowiek który mówi o szkodliwych substancjach to oszołom.
  Mamy ”TV Narodową” która promuje osoby upoślodzone obok Jabłonowskiego któremu także niestety przypina się łatkę oszołoma którym nie jest, jako wielkich patriotów.
  Mamy ekspertów od Illuminatów których tematem głównym są Illuminaci a konkretnie pokazywanki i pobieżność żadnej

  Mamy Natanka który niby ostrzega przed New Age a z drugiej strony mitoman opowiada bzdury o Harrym Potterze, oglądać jedynie dla śmiechów.
  Mamy także Ziębę który wypromował wiele naturalnych metod leczenia stosowanych na całym świecie, także Hipnozę a następnie to wszystko ośmieszył. Oczywiście zdarzają się trolle czy ludzie bezrozumni śmiejący się z 5G czy z witaminy C lecz istnieje możliwość że specjalnie wyokreowano taką opozycję która mówi sporo prawdy mieszając z kompletnymi bzdurami żeby przeciętny człowiek odrzucić całość.
  http://naturalneleczenie.com.pl/2018/11/05/czy-big-pharma-sponsoruje-alternatywnych/
  I coś w tym może być, a z drugiej strony po upadku Nierządnicy Bestia uzyska kredyt zaufania bo o tym wcześniej mówiła.

  Najbardziej to czekałem na wypowiedź parodii mężczyzny i… nie myliłem się rzeczywiście dopalił do pieca ponad 100 tys wyświetleń według YT
  Tak mnie odrzuca agresja Sławka tak wyjątkowo czekałem na króla ponieważ jest przewidywalny

  Początkowo mnie odrzuciło przez negatywne wpisy, jednakże potem przypomniałem sobie ”śmierć” Kulczyka czy zamach w Nicei gdzie rzekomy zamachowiec okazał się być normalnym człowiekiem. Większość tych ataków jest wykonywana jakby w amatorski sposób dlatego nie pokazuje się w dobrej jakości materiałów audiowizualnych. I podobnie ten zamach śmierdzi cebulą i czosnkiem na kilometr, nie ma sensu wnikać w ten temat (co w rzeczywistości się wydarzyło). Ważne jest to co z tego wynika a rozwiązaniem problemu będzie wpędzeni ludzi w jeszcze większą biedotę i ciemnotę.
  Płaczą ludzie, nagle wielce zjednoczeni przeciwko sobie…
  Mnie przypomina się jeden film

  W zasadzie pierwszy Caleib mówił o tym ostatnim wydarzeniu…

  I podobnie jak w innych zamachach Ofici mają kolejne powody do oskarżenia ludu obietnicy przed Bogiem, jak bardzo został zdegradowany i otumaniony propagandą. Nie protestują przeciwko GMO, 5G, rozkradaniu państwa itd. Zamiast tego skupiają się na fałszywej fladze
  Dzięki tego mogą skutecznie odsiać….
  …..

  Choć z drugiej strony nie jest pewne czy na 100% popełniono egzekucję choć też nie ma 100% dowodów ani za ani przeciw. Jest tylko poszlaka rzekomej epidemii i wiele innych… zresztą to nie ważne.

  Jak się człowiek nad tym zastanowi to przez owych różnych ekspertów nie może wyjść na powierzchnię żeby nie zostać przyrównany do ludzi którzy udają kogo udają bądź posługują się kłamstwami opartymi na cudzej (pozostałych) niewiedzy typu miss znaczy tracić….
  A z drugiej strony też nie można atakować sług Behemota czy kontrolowanej opozycji za bardzo ponieważ nieco prawdy musi powiedzieć. Taki Zagami po wywiadzie prawdopodobnie szerzy już tylko dezinformacje jednak podczas wywiadu potwierdzał pośrednio większość opisywanych elementów.
  Tak to nieco działa jeśli człowiek omawia tylko Illuminatów albo straszy to zdobywa rzeszę fanów. Jeśli natomiast mówi rzeczy kontrowersyjne, analizuje i daje rozwiązania….
  Wystarczy zobaczyć przykład Henryka, kiedy nieco bredził czy raczej miał mniejszą wiedzę więcej dawał contentu typu Eter to miał więcej fanów kiedy zaczął mówić o Pawle, Septuagincie, agentach i kontroli umysłów zamiast o samych Illuminatach i tylko nagle stracił fanów.
  Tak to działa niestety chwali się głównie albo dezinformatorów bądź ludzi którzy nie zagrażają systemowi nawet jeśli są uczciwi i szukają prawdy jeśli dokopią się głębiej wtedy stają się niewygodni.

  Od dawna nie chce mi się zaglądać do krulewskich włości bo po co ? Tylko książki których celem jest wysadzenie ”naszych przekonań” w powietrze i to nie w całości też mi się nie chce czytać wypocin szukając igły w stogu siana
  Dobija mnie ten człowiek a właściwie podróbka wydmuszka bez jaj, jest taka zasada jeśli o czymś trąbimy to lepiej gdybyśmy byli tego przykładem. Jak ktoś bawi się w księdza w celibacie to powinien nim być a nie zniszczyć własną rodzinę porzucić dzieci i prawić innym morały…. Dla ten człowiek jest kompletnie skończone zero moralne dno po tym jak traktuje ludzi a także swoją rodzinę od której się odcina, rozumiałbym podwójną wpadkę ale żeby się jeszcze wypierać rodziny i pluć na nią jadem. Zwyczajnie nie wspomnę już więcej (nie obiecuję) bezpośrednio o Ziębach, Chrabjach, Sławkach i wielu innych są osobne materiały i starszy są ważniejsze rzeczy niż ludzi i mnie bardziej pociąga to w jaki sposób urabiani są ludzi i jak działają parchy niż to że istnieją chwasty. Chwasty są, chwasty zwiędną a ich miejsce zostanie zasadzone światło….

  Rozumiem także błędy z przeszłości niejednemu swojemu oponentowi biedakowi wybaczyłem, niejeden dostał to na co zasługiwał a niektórych jest mi żal bo pomimo życia w patologii nie byli głupi.
  Trzeba jednak mieć do ludzi dystans, jeśli ktoś chce być szanowny to musi szanować innych, ich odmienność i niedoskonałość.
  Przecież na podstawie swojego punktu widzenia powinien wystrzelać większość ponownie narodzonych chrześcijan, księży, żydów, jehowych, protestantów, ateistów, komunistów, hinduistów i biednych. Każdego wyzywać od Ofitów grożąc straszliwymi karami piekielnymi a jednak tego nie robię i nie chcę.
  ”Gnoza” to nie tylko wiedza zewnętrzną że trujo, mordujo, NWO, kemcztreils, haarpy itd.
  Jest także druga strona monety o której niechętnie się wspomina – kontrola religijna.
  To nie jest sztuka powiedzieć że mamy problem, sztuką jest omówienie problemy oraz podanie leku.
  Lekiem nie jest jak w przypadku ateistów niszczenie krzyżyków czy w przypadku Turbosłowian wykopanie żydów czy ksieży.
  Najpierw trzeba poznać sens, w jakim celu pokazują nam pewne kody co kryje się pod 33, 666, 13 itd. Kiedy poznamy mniej więcej interpretacje możemy odłączyć się od ich gierki i zagrać na własnych zasadach.
  Tumany te antysystemowce, mam usunąć z zasięgu wzroku kolor pomarańczowy, konkretne liczby i kształty bo ci źli niedobrzy masoni używają tych symboli….
  Tak dokładnie podbierają i zaszczepiają w nich swoje interpretacje i emocje.
  Gdyby nie powiedziano nam że prawe oko Re jest symbolem Illuminatów nikt by się oburzał a w Egipcie był to symbol szczęścia być może nawet jako amulet. Czyli jednemu przedstawiono prawe oko Re jako zło a innemu jako dobro i co z tego przecież to tylko oko.
  Aaale pod tym okiem skrywa się interpretacje i jeśli człowiek boi się tego znaku – cel osiągnięty, grasz razem z nimi.
  W życiu trzeba zachować umiar a religijnie naucza się albo żywota rurkowca albo uduchowionego który działa pod wpływem jasnych istot (Zielonoświątkowcy, Reikki)

  Po prostu męczą mnie uduchawiacze, patrioci, ponownie narodzeni, sataniści i tak dalej. Nie odczuwam nienawiści czy jakiś innych animozji lecz dobija mnie ta naiwność, chciwość, niewiedza itd.
  Nie można takich osądzać (oceniać już tak ale po ludzku) ani też przekazywać to co wiadomo co najwyżej fragmenty. Po trzecie nie wiadomo z kim mamy do czynienia w dobie internetu każdy łajdak może się podać za bohatera.
  Przed internetem także,
  http://piotrandryszczak.pl/jan_lew_wielkie_odstepstwo_czyli.html
  ŚJ to wyrób syjonisty Rutherforda, musiał naprawić to co zepsuł Russel. Od tamtego momentu doszły znane błędy doktrynalne ŚJ typu imię Jehowa.

  Mnie jednak zastanawia że Sławek najwięcej wyświetleń otrzymał właśnie z ostatniego wydarzenia, nie kiedy kłamał czy mówił prawdę tylko kiedy robi listy agentów albo omawia postacie typu Kora.
  Co to oznacza ?
  Że ludzkość jest aż tak zdeprawowana że interesuje ich bardziej odgrywany teatrzyk niż poważne sprawy, 100 tys wyświetleń to jest kpina nie z Sanjayi jako parodii mężczyzny tym razem ale z ludzi którzy zajmują się fałszywą flagą. I o to ofitom chodzi, odciągnąć od rzeczy ważnych.
  Ręce opadają a film powyższy jeszcze bardziej potęguje moje rozczarowanie dobrze Stonoga przewidział będzie was Pis dymał….
  Media specjalizują się w skupianiu uwagi ludzi na dezinformacji, o ważnych rzeczach wspomina się niechętnie albo wcale… albo ośmiesza.
  Cóż.. media, Hollywood, aktorstwo reżyserka…..
  Przedstawia się nam kompletne bzdury jako 100% prawdziwe wydarzenia otępiając naiwnych ludzi wierzących w media.
  I wtedy nadchodzi druga fala ukazująca fałsz Bestii
  W subskrypcjach znalazłem audycje potencjalnego typowego agenta dezinformacji
  Także, tytuł rozśmiesza

  Ale czy na pewno facet bredzi…. czy tym razem mówi prawdę ?
  No dobra 30 sekund wystarczyło typowa dezinformacja i ośmieszenie.

  Ps.
  Już film krulowi skasowali ten dzisiejszy
  Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących nękania i dokuczania.

  Nekąnia… kogo ?
  Zakłamanych mendiów ?
  Ludzie też nie lepsi, czego mają problem akurat z tym filmem jakoś nie przeszkadzały im inne produkcje, też nie chce mieć z nimi do czynienia.
  Chyba film przepadł… ale ten dłuższy
  Kurde co się dzieje z tym społeczeństwem…..
  Ok, znalazłem ale nie każdy może odpalić (odpaliłem na sucho więc powinno pójść)

  O dziwo 90-99% prawdy pomijając ”swoje wtrącenia” po 16:40 gdzie Sławuś wraca do normy rozwalając temat kompletnymi bzdurami, mnie nie obchodzą jednak tym razem oczywiste kłamstwa odnoszące się do niewiedzy a elementy prawdziwe bądź prawdopodobne szkoda że tylko jeden Caleib poruszył ten temat (następujących skutków) reszta słodzi i kwiczy….
  Podobnie Szogun składał kondolencje 9 lat temu

  I teraz podobnie, kilku z nich składa jakby kondolencje na godziny przed
  No dobra to nie jest największy dowód
  Ale wpis Jędrzeja z filmu 16:40 ?
  Dziwna sprawa tak jakby wszyscy o tym wiedzieli…. wszyscy nie licząc parafian
  O WTC także mówiono na godziny, dni, lata przed zamachem….
  Nie tyle dziwna sprawa co prowokacja, false flag i ogłupianie ludzi
  Ufaj mediom, ufaj mass mediom…
  Ufaj mediom, ufaj alter mediom….

  Przecież zarówno jedna ekipa jak i druga prezentuje wysoki stopień zakłamania

  Na szczęście są jeszcze ludzie

  Kurde, po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobiło mi się żal Sanjayi…. kanał nr 6 i 7 skasowany przez troglodytów a być może celowo, oczywiście nie stałem się fanem króla lecz czemu akurat wtedy kiedy nie wykazywał agresywnej postawy
  W zasadzie to Sławek wyszedł na naiwniaka, płakać że żydowski YT usuwa filmy przeciwko żydom strasząc przy tym metodami rodem z Fatykanu….
  Może to dobrze, a niech im wszystkim pejsaty poprzetrąca łapki stracą źródła dochodów będą inaczej kwakać będą wszyscy nadawać do lustra
  Coraz bardziej odrzuca mnie od większości alternatywnych ryjków a przede wszystkim naiwność, głupota, pazerność, pobieżność i wiele innych rzeczy. Nikt nie pomyślał by stworzył swój polski Facebook (vk) i Youtube, taki Polishtube.
  I na tej Polskiej witrynie urządzali by dramy, obrzucaliby się błotem niby osobno ale na jednej witrynie w spólnej idei..

  Nie mogę być ani fanem ani antyfanem ponieważ ideowo jest mi nie po drodze i z jednymi i z drugimi.
  Ci drudzy antyfani nie lepsi…. tacy antyfani którzy wspierają króla bowiem każdy donos to dodatkowe punkty do wiarygodności, to jest oczywiste.
  Gdy kasują kanały ”płaskoziemców” także ich uwiarygadniają…
  Donoszenie w celu usunięcia ”prywatnej tuby” jest bydlactwem, koniec kropka
  Czy może wróciła karma ?
  Nie wiem, kolejna dziwna sprawa
  Może rzeczywiście pustelnia jest najlepszym wyjściem jak najdalej od Cebulactwa które żyje w biedocie i podłości a z drugiej strony wszyscy nie są tak do końca winni, wszyscy jesteśmy ofiarami kalekami umysłowymi
  Oto światło pana chama Fosfora, Illuminacja debilizmem, głupotą i negatywnymi wzorcami jak fanatyzm, poczucie winy, bezgraniczna wierność w media.
  Nawet wiara w Owsika jest swego rodzaju religia, Rydzykizm także….

  ———–

  Nie ma sensu zajmować się tym incydentem – ma to na celu odwrócić naszą uwagę od poważnych spraw
  W kwestii szczepień, też nagle ucichło
  Hmm
  http://naturalneleczenie.com.pl/2018/11/05/czy-big-pharma-sponsoruje-alternatywnych/
  Niby tylu przeciwników szczepień toksycznymi substancjami a mało kto mówi że w Niemczech nie ma obowiązku i nie ma epidemii tylko nas się straszy

  Sam Sławem nie jest wiarygodnym źródłem informacji – gdyby nie Mariusz i wielu innych 99% cudzych informacji przedstawia jako swoje dorabiając do tego bzdury typu miss znaczy tracić.
  No właśnie dlaczego nie ma ogłoszonej epidemii czy obowiązku szczepień ?
  Ponieważ w tym przypadku koncerny musiałby się przyznać do szkodliwych substancji w przypadku licznych powikłań musieli by zapłacić odszkodowanie
  I pod tym względem Sławek….

  No właśnie nie chce odszkodowań i tak może być że czołowi ”antyszczepionkowcy” jak Zięba czy Satanjaja mogę być właśnie opłacani przez koncerny – jeden ośmieszył praktyznie wszystkie metody alternatywne teraz każdy człowiek który mówi o naturalnym leczeniu jest przyrównywany do ”szarlatana”
  Sanja znów sam plącze się w zeznaniach i nawet w tych swoich ”rachunkach” dojdzie do takiego momentu że sam się w tym pogubi, w zasadzie ten człowiek powinien mieć zakaz kontaktu z nastolatkami i zakaz na interpretacje.
  Mogli rzeczywiście tego człowieka poświęcić w imię narracji przeciwko mowie nienawiści poza tym na niektórych ujęciach mówi się o krwi każdy mówi co inaczej trzeba jednak pamiętać kto i co reprezentuje, typowy człowiek j-elit teraz zrzuca winę na prosty lud albo na Ruskich trolli.

  Już dawno zapomniałem o tym jak to na święta obalałem z nudów różne brednie, słyszałem ze trzy minuty i… banan na twarzy.
  Nie skupiałbym się w tym momencie na sofistykę ale na to że w zasadzie hasbara czy druga fala nie ma nic do zaoferowania czy obalenia, jedynie może mieszać półprawdy z kłamstwami zresztą jak ktoś ma mniej ugruntowaną wiedzę to i na Pujola czy Fomienko da się złapać, problemem w ich przypadku jest brak konkretnych dowodów.
  https://vk.com/video526836917_456239129
  Heh, przypomniał mi się Ssajfan z cyrografem podając przy tym główny powód dezinformacji i podkręconych liczników
  Ten człowiek… nie ma co gadać od dawna wiadomo że jest mściwy i zakłamany jednakże uszczęśliwia mnie nieco to kiedy słyszę od agentów te same śpiewki – okrutny jaszczur Jhvh, żydzi jako naród wybrany., złamanie przykazania śmierć, zerwane przymierze, nowe przymierze, uwierz a będziesz zbawiony.
  To tylko tak wygląda że ci ludzie absolutnie nie rozumieją tego co mówią czy piszą, lecz nawet w kłamstwach czy w półprawdach ukryta jest logika, haczyk na który nabierają się ludzie z mniej ugruntowaną wiedzą, internet….
  Warto jednak zauważyć pewien czynnik, praktycznie większość agentów używa tych samych argumentów o dziwo nikt nie zanegował prezentowanych materiałów.
  Obronił ktoś na poważnie anioła diabła vel Pawła ?
  Dlatego nie ma także szans na polemikę z diablistami, agentami hasbary.
  Może jeszcze powiedzieć na YT jaki to YT jest niedobry, zarządzany przez żydów i usuwa filmy albo zrobić apel do syjonistów panowie syjoniści nie okradajcie już więcej tego ludu…. no idiotyzm i strata czasu
  Nie szkodzi jednak pokazywać błędy czy nawet celowe kłamstwa duchownych, pastorów, ponownie narodzonych i wielu innych którzy chcą nas do czegoś przekonać aczkolwiek ich dowody nie trzymają się ładu i składu
  Kto za nimi stoi i do czego zmierza ?
  Skoro już dziś jest możliwe obnażenie wielu chwastów, czy zatem do dnia rozliczenia jest bliżej jak dalej ?

  ———–

  Po prostu, nie ma sensu grać w ich gierki, niech każdy zajmie się swoim bagnem.
  Podobnie z tak zwaną symboliką,
  Gdyby nie powiedziano że 33 występuje w złej masonerii nikt by się tej liczby nie bał
  Sama liczba 33 jest tylko liczbą lecz ważne jest to co zostało pod tym symbolem ukryte.
  Symbol sam w sobie jest pojęciem abstraktyjnym lecz ”my” nadajemy pewne znaczenie przedmiotom czy wydarzeniom czy osobom w otoczeniu.
  Problemem nie jest 33 czy 666 samo w sobie ani nawet pentagram, seksagram, prawe oko re i wiele innych.
  Przecież dla Egipcjan oko Orosa było znakiem pomyślności a nam powiedziano że jest to znak Illumitów….
  W przypadku 33, o to co jest pod tym ukryte nie jest podawane co najwyżej jakieś bzdurne wyjaśnienie
  Rzeczywista interpretacja (może inaczej ktoś coś chciał nam przekazać i użył do tego liczby 33 jako znaku) Jest to oczywiste odniesienie do góry Hermon i stosunku Grigorich z kobietami
  Krzyż… sam w sobie jest tylko iksem, lecz wiernym wyznawcom Chrystusa…. Pawła, pokazano ten znak jako symbol cierpienia i poczucia winy.
  Nie trzeba być mistrzem żeby to rozumieć, lecz wielu znawców symboliki zwyczajnie oszukano
  Oni nie myślą tylko widzą i wydają wyroki,
  Gorszym czynem niż gestykulacja jest to co robił Owsik z swoim róbta co chceta, Ssajfan ze swoim cyrografem, Popek ze swoimi melodyjkami.
  Na dłuższą metę pokazywanie młodemu człowiekowi, że wódeczka, narkotyczek, przygodny numerek chodzą w parze z dobrą zabawą jest zwyczajnym bydlactwem
  Na tym polega praktyczna ”sprzedaż duszy” kiedy gościu posiada realne szanse na zniszczenie życia młodym.
  I nie warto także pomagać czy bronić, wielce pokrzywdzonych
  Nie każdy potrafi się odwdzięczyć czy pomóc itd.
  https://vk.com/video526836917_456239129
  Hmm już dawno o tym zapomniałem o zakłamanym złodzieju informacji i parodii mężczyzny ale trudno nie będę marnował na to czasu czasie czasem jednak pomaga to w składaniu puzzli, w przypadku tego od cyrografu powód robienie z siebie błazna został ujawniony a jest to bezgraniczna służba…. i pomyśleć ile jest takich krypto diablistów, wędkarzy dusz czy innych ściemniaczy. Generalnie nawet jeśli podają nieco prawdy (niezależnie czy od siebie czy po prostu kradną na chama jako swoje), nie dlatego że chcą pomóc uciemiężonym ludziom, chcą coś w zamian
  https://www.wprost.pl/swiat/217611/papiez-internet-moze-powiekszyc-samotnosc-i-wyobcowanie.html
  Nie kłamie lecz jego celem nie była walka z osamotnieniem, z degeneracją pokolenia Z. Bezczelność, najpierw stworzyć depresyjne warunki do życia a następnie zrzucić winę na czysty przypadek czy na internet. Sami produkują informacje o ”Illuminatach” wojnach i klęskach a zrzucają winę na Boga…

  Tak samo nie powinno się dzielić szerszą wiedzą z większością, ponieważ ludzie zostali już tak wyhodowani jako buraki, pyry i cebulaki że nie ma sensu narażać się na kłótnie.
  Delikatnie naprowadzać ale nie szturchając przecież większość ludzi nawet nie zna największych kłamstw.
  Nie mogę także używać pewnych terminów jak Chrześcijaństwo, Jab-Beł (Yah, Jahbulon) i wiele innych ponieważ musiałbym same terminy wyjaśniać i różnice a tego nie da się dokonać na sucho kiedy druga osoba nie posiada fundamentalnej wiedzy.
  I to jest ten drugi rodzaj ludzi tzw. pozorni nieprzyjaciele
  Natomiast ten pierwszy rodzaj udaje głupich nieźle żonglując dowodami z nimi jeszcze mniej korzyści przynosi dyskusja, strata czasu na dezinformatorów ich celem nie jest propagowanie prawdy jako takiej tylko trzymanie za jaja tych którzy wiedzy nie mają.

  A skąd mają odrzucił kult bogini matki, drogi krzyżowe, piekło, usprawiedliwienie z wiary, trójce oraz fałszywy naród wybrany.

  Ks Abdiasza
  (15) Gdyż bliski jest dzień Pana na wszystkie narody. Jak postępowałeś, tak postąpią z tobą. Odpłata za twoje postępki spadnie na twoją głowę.
  (16) Bo jak piliście na mojej świętej górze, tak pić będą stale wszystkie narody; pić będą i chłeptać, i będzie z nimi tak, jak gdyby ich nigdy nie było.
  (17) Lecz na górze Syjon będzie wybawienie, jest ona przecież święta, i dom Jakuba przejmie w posiadanie tych, którzy go posiadłości pozbawili.
  (18) A dom Jakuba stanie się ogniem, dom Józefa płomieniem, dom zaś Ezawa słomą; podpalą go i strawią; i z domu Ezawa nikt nie ocaleje bo tak rzekł Pan.
  (19) I posiądą Negeb, kraj górzysty Ezawa, i Szefelę, kraj Filistyńczyków. Posiądą też kraj Efraima i kraj Samarii, a Beniamin zajmie Galaad.
  (20) Pierwsi wygnańcy, z synów Izraela, ci w Chelach, posiądą kraj Kananejczyków aż do Sarepty, a wygnańcy z Jeruzalemu, którzy są w Sefaradzie, posiądą miasta Negebu.
  (21) Potem ocaleni na górze Syjon wyruszą, aby sądzić górzysty kraj Ezawa; lecz panowanie będzie należało do Pana.

  Ano tak Pan… a Pan to bożek Pan, i na tym pewnie skupialiby się ci pierwsi i zarazem ostatni w kolejce do Królestwa o ile wejdą a z tego co widać to wielu satanistów wręcz ubiega się o opuszczenie tego świata….. razem ze swoim bugiem.

  Uwielbiam te wersety, są one przez cały świat pomijane albo wyjaśnianie błędnie za pomocą Pawła
  Ks Jezekiela 25:
  (12) Tak mówi Wszechmocny Pan: Ponieważ Edom mścił się na domu judzkim, ciężko zawinił przez swoją zemstę na nich,
  (13) Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Wyciągnę rękę przeciw Edomowi, wytępię z niego lud i bydło i obrócę go w ruinę; od Temanu aż do Dedanu padną od miecza.
  (14) Moją pomstę nad Edomem złożę w ręce mojego ludu izraelskiego, postąpię z Edomem w moim gniewie i zapalczywości i poznają moją pomstę mówi Wszechmocny Pan.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.