Wpis Nr. 42 – Trzech Muszkieterów II RP

 

 

 Potocki & Leszczyński & Sokolnicki

 • Juliusz Nowina-Sokolnicki (19202009) – Prezydent Wolnej Polski na Wychodźstwie w latach 19721990, nieuznawany przez większość polskiej emigracji. Używał także tytułów KsiążęVIII Wielki Mistrz Orderu Świętego Stanisława, działał w Colchester i zajmował się przyznawaniem Orderu Świętego Stanisława.
 • Jan Zbigniew Potocki (ur. 10 czerwca 1955 w Kaliszu, syn Józefa i Teresy) – polski biznesmen zamieszkały Niemczech[10], 23 października 2008 inwestowany we Włocławku w poczet Kawalerów Orderu św. Stanisława otrzymał Wielką Wstęgę Orderu Świętego Stanisława, w maju 2009 wyznaczony przez Juliusza Nowinę-Sokolnickiego na urząd Lieutenant Grand Master Orderu św. Stanisława[potrzebny przypis], 15 sierpnia 2009 wyznaczony przez Juliusza Nowinę-Sokolnickiego na następcę na urzędzie Prezydenta RP. Po śmierci Juliusza Nowiny-Sokolnickiego 17 sierpnia 2009 IX Wielki Mistrz Orderu Świętego Stanisława, równocześnie ogłosił się Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej[11].
 • Wojciech Edward Leszczyński (ur. 1960) – Podaje się za potomka z linii bocznej króla Leszczyńskiego. W celu przejęcia Korony Polskiej i powrotu do idei sejmikowej zorganizował Sejm Walny Skonfederowany Konfederacją Generalną Niepołomicką[17] pod swoim przewodem. 16 lipca 2016 roku Wojciech Leszczyński został obrany przez kilkunastu zwolenników na Króla Polski. Od tego momentu tytułuje się jako Wojciech Edward I[18].
 • https://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_samozwa%C5%84cy

 

I teraz mamy problem… kto powinien zostać królem

 

Na dobry początek:

 

 

 

 

Człowiek który chciał się wypromować na polityka i być może przyszłego króla II RP za pomocą Polskiego środowiska narodowego oraz ezoterycznego…..

Jack Caleib (chyba) trafnie rozpracował projekt chrab-jego Potockiego jako kolejny wabik na gojów antysystemowych.  Cała ta Polska elita prawicowa narodowa patriotyczna wygląda dosyć mizernie ponieważ nam się głównie przebierańców, mitomanów, wariatów, kretów i karierowiczów a tych normalniejszych ludzi ukazuje się w taki sposób aby nie wybiegali od reszty. Kontrolowana opozycja a ci normalniejsi dali się podejść jak dzieci.

To że ktoś wypowiada się  negatywnie o żydach czy syjonistach nie znaczy że jest ich wrogiem. To są fachowcy (mam na myśli syfonistów) i są stanie udawać że walczą między sobą (np. Prawica vs Lewica) abyśmy dali się nabrać na ich gierki-bierki. Taki tytuł żydowski jak ‘’cadyk = rebe’’to przywódca u Chasydów.

Internet to rzeczywiście kij mający dwa końce. Od paru ładnych lat mamy wysyp Chrabjuw (jew), królów itd. Jeden ogłasza się chrabjom z II RP, inny królem Lechistanu, czekam jeszcze aż ktoś się ogłosi zaginionym potomkiem Kazimierza Wielkiego.

Osobiście nie mam z tego powodu żalu, podobno mamy wolno-ość Słow(i)a(n), przynajmniej jest się z czego i kogo pośmiać.

Ostatnie ”rozpracowanie” naszego Hrahrahra hrabiego daje do myślenia (tak teoretycznie) że ‘’nasi przyjaciele’’ mają dla Słowian mnóstwo planów zapasowych, jak jeden projekt nie wypali, to dają innego a jak się sprawdzi to dostanie nagrodę.

Nie twierdzę że wszyscy to opłacani dezintegratorzy, duża część zapewne tak. Opłacane trolle przede wszystkim zwalczają prawdę… a więc są świadomi tego że ściemniają i przestawiają wszystko do góry nogami.

W Heliocentryzm wierzy większość ludzi na ziemi, tylko dlatego że tak zostali nauczani od dziecka czyli nie jest to dobry sposób na weryfikację uczciwości.

Stosunek do Boga, Biblii i Słowian jest dobrym testem czy dany gość jest agentem czy nieświadomym człowiekiem oszukanym przez New World Order. Jak dla mnie NWO to nie jest plan cywilizacji pokoju a obecny system globalizacji, korporacji itp.

Odnoszę wrażenie że idiocenie jest chorobą zakażną, jakieś 90% populacji wierzy w fake news media albo w alternatywne media gdzie jeden nie lepszy od drugiego Nie twierdzę że ludzie są idiotami z własnej woli (trochę tak ale większość to efekt prania mózgu). Wystarczy że jeden baran będzie prał łeb drugiemu a reszta przytaknie.. podobnie wywoływano rewolucje za czasów Judy i Efraima (Izraela).

Jeden zaproponował aby wielbić Molocha albo matkie boskie Astarte… później budowano ołtarze, urządzano gaje a w środeczku święte drzewko. Można powiedzieć że Boże narodzenie świętowano na długo przed Chrystusem ponieważ większość tych rytuałów czci słońce (przyrodę nieożywioną), demony, zbuntowane anioły.

 

Bóg i Mesjasz to dwa osobne byty, ponieważ Isus jest synem i naznaczonym wybrańcem a nie Bogiem. Zachęcam do sprawdzenia Proroctw Henocha i Jana.

Jak Pokonano Następców Mesjasza ? 

Mocno uproszczając poganie typu Konstantyn chcieli pokonać i kontrolować rzeczywistych naśladowców Krzewiciela Prawdy… więc zastosowali przebiegłą taktykę ‘’jeśli nie możesz pokonać wroga, przyłącz się do niego’’.

Chrześcijaństwo (uproszczam, mam na myśli apostołów, naśladowców Mesjasza) zamieniono na Pawłościaństwo (dogmaty śniętego Pawła) a następnie dołożono dogmaty czyli rzeczy które musimy brać na wiarę ale nie dostajemy żadnych potwierdzeń na nie w postaci dowodów chociażby Biblijnych. Masz wierzyć i kropka!

Dogmaty: Trójca, Bóstwo Marii, kult świętych (a wiemy że wcześniej czczono herosów pokroju Herkulesa czy Perseusza) itp.
Nie uczy się nas analitycznego, krytycznego myślenia! Mówi się że przeciętność jest dobra, że demokracja to najlepszy ustrój a monarchia to tyrania, średniowiecze itd.

Co to za ‘’rządy ludu’’ jeżeli ten rząd jest niewykształcony i podatny na durnotę (wierzy w jakiś hrabiów, religie itd.). Dużo odnoszą się ci patrioci (pytanie czy Słowiańscy ?) do Polski, złych żydów, złych niemiec, złej komuny itd.

Jak wiadomo największym wrogiem dla żyda jest…drugi żyd. My mamy odnosić wrażenie że zawsze były walki między-żydami tymczasem to Edom zwalczał Judę i pozostałe narody Jakuba walczącego z Bogiem.

Zaufany człowiek Rzymu niejaki Herod wybił cały Sanhedryn ustanawiając tam kasty religijno-sądowniczo-edukacyjno-polityczne Faryzuszy, Saduceuszy oraz Tannaitów > Amoraitów > Masoretów. Jeśli był Idumejczykiem to logiczne że będzie wspierać swoich a nie jakiś tam Judejczyków. Trzeba jednak uważać ponieważ kolejne ‘’klony’’ Heroda potrafią symulować waśnię między sobą albo zwyczajnie dobijać dawno zdemaskowanych szpionków.

Romantyczna historia o zapomnianym hrabiu ‘’ja to wszystko załatwię’’ jest tak utopijna że ciężko w to uwierzyć. Jak chrabju nie wypali… ciekawe kogo następnego wystawią ?

Od 7 minuty tego zbanowanego filmu jest pokazana mapka II RP. Gdybyśmy tak teoretycznie przywrócili 2 RP… zyskalibyśmy Kresy czyli zachodnią część Ukrainy, być może jeszcze coś od Litwy i Białorusi, a zamian Niemcy odebraliby nam zachodnie ziemie. Nie wiem jak inni ale ja nie chcę mieszkać w Niemczech dlatego ta baśni o II RP to alternatywna wersja wielkiego 10-tysięcznego Lechistanu.
Jeden ogłasza się hrabią inny królem, jeszcze inny generałem…

Grzegorz Braun… atakuje lewactwo, Chasydów i niegłupio gada. Aż za mądrze gada jak jakiś ksiądz (Jezuita albo szkolony przez nich). Oczywiście stawia na stary porządek oraz na Instytucje KRK, czyli znowu jedno i to samo bagno.
Większość patriotów błędnie tłumaczy hasła Bóg Honor Ojczyzna jako: Krucjaty w imię Watykanu, czyli wybijanie Muzułmanów, innych Słowian a przy okazji lewactwo.

 

Jak powinno się przedstawiać te trzy piękne/prawdziwe hasła:
– Bóg czyli przestrzeganie przynajmniej Dekalogu
– Honor czyli to samo co powyżej w tym miłowanie (niekrzywdzenie) innych
– Ojczyzna czyli obrona swojej ziemi, rodziny itd. i nie dawać się sprowokować. Słowianie za dużo przelewali krwi tak więc wystarczy.
Jeden nieżyjących już Chasydzkich (z grupy Chabadzkich) przywódców powiedział:
‘’ Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata.

Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. ‘’

‘’ Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie ‘’ Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia’’

To wiele wyjaśnia (przeczytać cały ten plan) dlaczego skłóca się Polaków, Rosjan i Ukraińców (tych naszych) między sobą… ponieważ tam jest większość z narodu wybranego.

Ci Patrioci mówią w większość jak politycy czyli dużo obietnic a mało realnych decyzji. Albo się nas napuszcza na Muzułmanów za to co robią Islamskie buraki ale nie mówi się że oni nie są tak do końca temu winni, tak zostali wychowani (zbydlęceni)…

A pan Hrabia jest kolejną opcją aby pozyskać Słowian antysystemowców…taki kolejny Trump czy Korwin czyli na repatriacjach zbija kapitał polityczny aby za rok wkręcić swoją świtę do sejmu itp. a do wyborów jakiś rok czas jest.

Jeżeli to prawda o tym że Aaron Paz vel Kazimierz Pazik był zamieszany w aferę wekslową i zamierza całą kwotę od Niemców przestać gdzieś tam do USA w zamian za technologię…. Ludzie czy my dostaliśmy kiedykolwiek coś wielkiego od hamerykanów czy ich stary i dawno nieużywany sprzęt. Traktują nas jako króliki doświadczego i kupca który kupi wszystko co stare, przeterminowane itd.

Prawo Noahitów to imitacja Dekalogu i Praw Noego ponieważ żydzi uznający siebie za 12 plemion traktują resztę świata za bydło. Nieciekawie wygląda ta odnowiona II RP z Hrabiem na czele – granice z sprzed wojny, traktaty obecne anulowane, Konstytucja III RP zastąpiona czystym prawem Talmudu. Cadyk to tytuł używany przez Chasydów a więc projekt Potocki jest wspierany przez sektę Lubawiczów.

Można stwierdzić że nigdy wcześniej aż tylu sługusów nie zostało zdemaskowanych. Ci z głównego nurtu zostali dawno odkryci przez tych krórzy odegrają ważną rolę podczas rządów Apollyona Słońca.

Im większy fake news media atakują Wielką Lechię, medycynę naturalną, Chrześcijaństwo itd. tym większe zaufanie wśród internautów zyskują ludzie pokroju Hrabiów, Zięby, Korwina… ale czy nie jest to po części zaplanowane na zasadzie tezy i antytezy ? III Rzesza atakowała Einsteina i Freunda przez co zostali oni wywyższeni przez zachód.

Religią III Rzeszy był lucyferianizm, czary, magia, czarne słońce, Agartha, Atlantyda, Aryjczycy, Król Artur. Pomieszane z poplątaniem jednakże Hitlerowcy byli zafascynowani mitami, Gigantami i Egregorami z Tartaru. Agarta ogólnie wiąże się z tematem Tybetu, Hitlera, Pustej Ziemi i UFO pod ziemią. Zamieńmy termin ‘’cywilizacja pod ziemią’’ na ‘’upadli aniołowie uwięzieni pod ziemią’’ i wszystko staje się jasne!

Ciężko jest pisać o tych panach co się ogłaszają hrabiami, bA(a)ronam, królami lehi by się nie zaśmiać.

Projekt ”Hrabia” to oczywiście wstęp do kampanii wyborczej która będzie opierać się na repatriacjach od Niemców i marzeniach o II RP v. 2:0

Dlaczego tylko od Niemców by przelać tą kasę w zamian za jakieś tam technologie? Na dodatek to Hamerykanie mają decydować co dostaniemy, a w gratisie prawo Noahickie czyli parodia prawa post-potopowego. Według tego prawa Słowianie będą na własnej ziemi obywatelami 2 albo i nawet trzeciej kategorii (nie zapominajmy o imigrantach z południa i ze wschodu).

Oglądałem trochę tych filmów i niby Chrabio mówi sporo negatywnie o okupantach, żydach w teorii. W praktyce trzyma sztamę z żydem który był umoczony w aferę wekslową by później zmienić nazwisko.

Zauważmy że ten człowiek ostatnimi czasu skakał między alternatywnymi kanałami. Całkowita zgodność coś jak alternatywna telewizja. Hrabiego było pełno niemalże na wszystkich prawicowych kanałach (na co najmniej czterech które znam). Nie gadał on głupio jednakże wielu z tych ”mądrze gadających” osób pomija wiele istotnych kwestii. Teraz każdy kto promuje niemieckiego Hrabiego, istnieje duże prawdopodobieństwo iż jest to agent dezinformacji.

 

Wracając do Praw Noahitów i Chasydów:

https://piotrbein.wordpress.com/2017/11/27/nie-do-wiary-lecz-serio-hrabia-potocki-z-cadykiem-chabad-lubawiczerow-na-europe-wsch-chca-nam-zamienic-reparacje-od-niemiec-na-scinanie-glow/

https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/02/jz-hrabia-potocki-chabad-lubavitch/

 

Wikipedia:

Siedem praw wynika ze słów Tory i komentarza Talmudu[5]:

 1. Bałwochwalstwo – Nie będziesz oddawać czci przedmiotom wyobrażającym bóstwa (idolom)
 2. Zabójstwo – Nie będziesz mordować
 3. Kradzież – Nie będziesz kraść ani rabować
 4. Rozwiązłość – Nie będziesz cudzołożyć ani żyć rozwiąźle
 5. Bluźnierstwo – Nie będziesz bluźnić imieniu Boga
 6. Okrucieństwo wobec zwierząt – Nie będziesz spożywać mięsa wyciętego z żywego zwierzęcia
 7. Sprawiedliwość – Zorganizujesz system sądownictwa, by orzekać, wymierzać sprawiedliwość i dbać o przestrzeganie powyższych przykazań

Od Anglików i Francuzów że nas zdradzili i wystawili do wiatru nie powinniśmy dostać odszkodowania ?  A USA wysyłające Polaków na rzeź, a Ukraina za Wołyń ? A Szwecja za Potop ? A Turcja za Wiedeń ? A Watykan za Grunwald ? A Jezuici za rozbiory ? A City Of London i Bank Rotszyldów za przekręty bankowe ?

 

Poniżej filmy dotyczące powiązań Hrabiego z Aaronem Izraelem Paz (vel. Kazimierz Pazik)

Jak widać hrabia Potocki jest w doskonałych konszachtach z żydami. Gada on sporo o negatywnym wpływie żydów i Izraela ale w praktyce reprezentuje interesy żydów, no i nadal nie odpowiedział na tamte zadane 12 pytań.

Nie zapominajmy że cel uświęca środki i część syjonistów zostanie ”poświęcona” przez drugich. To jest polityka – stare i zużyte zostaje zastępowane przez  nowe, młode i świeże.

Nowi agenci propagandy często aby zyskać naszą sympatię początkowo atakują czy razem dobijają starych i zużytych agentów dezinformacji.

Zwracajmy uwagę kto co i dlaczego.. Kto kogo i jakie poglądy promuje, do czego nas zachęca. Czy występują komunikaty w formie rozkazu typu ”zróbcie” itp.

 

[https://www.youtube.com/watch?v=8qJ48ZTwVGc]
[https://www.youtube.com/watch?v=3Xl4UI9DfMY]
[https://www.youtube.com/watch?v=JI0mJwaJfno]
[https://www.youtube.com/watch?v=B4o5SzexkKk&t=1s]
[https://www.youtube.com/watch?v=8YrYPNiRSEE]
[https://www.youtube.com/watch?v=_JnbjT6WS3w]
[https://www.youtube.com/watch?v=z-IkiPpxWLM&t=7s]
[https://www.youtube.com/watch?v=Z_EwzkKoeMc&t=2s]
[https://www.youtube.com/watch?v=CTalhSObyRo]

[https://www.youtube.com/watch?v=knp9dJvExYw]

 

Ten człowiek jako ser podaje wiele prawdy na temat trudnej sytuacji Polski i Słowian mówiąc wiele o Syjonistach. W zamian repatriacje wyciągną od Niemców… żydzi i Amerykanie wprowadzać w II RP. 2:0 Prawa Noahitów. Na szczęście do czasów końca jeszcze mnóstwo czasu więc Słowianom nie grożą na razie prawa Talmudu.


 

Her Hrabjew. Hrabiutek owszem atakuje Syfonistów a mimo to trzyma z Chasydami. [Na dole dokumentu mamy kolorowy seksagram (gwiazdka Romfata/Saturna).]

Ponadto telewizje w których się wypowiada nie wyglądają na niezależne a na takie małe prywatne tuby propagandowe – sztab wyborczy.

Po trzecie człowiek wyskoczył jak Filip z Konopii i nie wiadomo dokładnie co robił wcześniej i dlaczego właśnie teraz ujawni się zaginiony Hrabia na złotym koniu i dlaczego po wyborach wygranych przez PIS i przed następnymi wyborami, dlaczego nie wcześniej ?

Dziwnym trafem po wyborach z 2015 roku mamy wysyp nowych internetowych gwiazd – Jabłonowski, Sandzia, Prawda Dla Polaka, Pol Lehicki i całą masa innych ludzi krytykujących PIS. Nie twierdzę że PIS jest dobry albo że ci ludzie są źli, ale dlaczego dopiero teraz ?

 

Po czwarte w zamian za repatriacje istnieje ryzyko wprowadzenia Praw Noahitów. Według tych 7 Praw ”Noego” będzie ponad Biblią i Konstytucją. Judaizmem kieruje głównie sekta Lubibawiczów czyli oni będą wtedy panami.

Te prawa pozornie wydają się moralnie i oparte na Biblii tymczasem Chrześcijanie i Muzułmanie stają się wówczas gojami, ludźmi drugiej czy nawet trzeciej kategorii. Żyd będzie mógł swowodnie przestrzegać ”praw” Talmudu czyli być prawie że bezkarnym.

Za złamanie któregoś z tych 7 praw Noachita (tj. goj) poddawany jest utracie swojej główki. Wtedy każdy Edomita będzie mógł ściąć banie każdemu nie-żydowi na podstawie byle złośliwego donosu jak za komuny. Święcenie Sabatu w Niedziele jest już na podstawie tego ”prawa” bałwochwalstwem, inaczej mówiąc święć w Niedziele a pożegnasz się z życiem.

Muzułmanie będą mieli także przekichane ponieważ święcą Sabat w Piątek i mogą być posądzani (często niesłusznie) o ”miłość do kozy”.
Żyd twierdzący iż przestrzega Tory (wewnętrznie Talmudu) będzie wyjęty spod praw. Według nich 7 Praw Noahitów / Siedem Praw Dla Gojów to substytut Dekalogu!

Podobno talmudyczna interpretacja dopuszcza kazirodztwo.
Skazanym można zostać na podstawie zeznań jednego świadka, prawo dla bydła nie zakładada domniemania niewinności do czasu udowodnienia winy.

Co ciekawe Rzym popiera przyjęcia tych praw.
Prawa Noahitów to Neo-Faryzeizm (Nowy Faszyzeizm). Jedno z tych praw przwiduje karę śmierci za wielbienie Isusa (nie tylko jeśli wywyższymy Mesjasza ponad Boga).

W Definicji lekarza Majmonidesa goje będą musieli porzucić swoją wiarę na korzyść tego prawa albo śmierć. Im nie chodzi o Prawo Boże a o Prawo Ludzkie, Rabiniczne.

Walczy się z Chrześcijaństwem, usuwa się krzyże (nie mówi się że kult krzyża to śmierci) itd ale inne religie już nie są aż tak zwalczane. Teraz atakuje się mocniej Islam aby podburzyć jednych przeciwko drugich.

Można to uznać za nieco przesadzone i by tak było.

 

II RP to jawny populizm. Za dużo obietnic za mało realnego planu. Mało o zamknięciu banku Rotszyldów którzy kłamliwie nazywają siebie Rothchild tymczasem oni nie pochodzą od Ruth a od czerwonego z nazwy Ezawa.

 

 

Tak zauważyłem że zarówno Chrabja jak i Janczaraja stosują te same techniki – co innego mówią, a co innego robią. Podobnie i jeden i drugie sugieruje że ci co atakują to agenci (pierwszy celuje w Syjonistów a drugi w Watykanistów 🙂 )

Zarówno Hrabia jak i Sandzia przyznają się że im więcej krytyki bądź prób polemiki i tym podobne… tym większe zyskują poparcie tak zwany zasięg. Jak mawiała pewna słynna pani.

”nie ważne co mówią ważne żeby mówili”

I z tego powodu staram się nie skupiać uwagi na tego typu osobach niezależnie od tego czy są agentami czy po prostu ludźmi którzy poczuli falę i też chcą coś dla siebie ugrać w tym kraju.

Gdzieś tak od 13 minuty najlepsze fragmenty, i jeśli będzie ”rozliczanie” wszystkich ludzi głównie tych co nie dają się nabrać na różne projekty czy oczekują dowodów albo powierzają władze Bogu a nie człowiekowi…. to co prawem noahitów ? Bo jeśli to prawo miałoby wejść to ucierpieliby na tym wszyscy ”goje”.

 

 

I tyle na temat Polskiego Trumpa, z bonusem

Żeby potencjalny kandydat na prezydenta czy raczej władca kraju które istniało sto lat temu miesza dziennikarza z błotem od jakiś parchów, zer i innych takich ?
Jeszcze te insynuacje chrabju chciał zrobić z człowieka wariata… a sam wyszedł na hama, krótko
Taki trochę Sandżajowi styl – pełno epitetów, zero merytoryki, bazowane dla osób które nie wiedzą o kim się mówi

No przecież to jest brak kultury i to jeszcze przed kampanią
Jak się zacznie kampania to jestem na 75% pewien że wszyscy kandydaci będą potulni jak baranki albo będą w stylu Trumpa czy Kukiza nawijać jaki to mainstream jest zły – populizm.

Na temat tego pana i technikach jakie są stosowane nie chcę się powtarzać, mogę jedno wyjawić że pomimo mówienia dużej ilości prawdy nie kieruje ludzi ani do Boga ani do Teonomii

Ale straszenie ludzmi że wynajęci, agenci, żydy, masony, illuminaty – jest
Owszem są Hasbarowcy, są agenci dezinformacji i tak dalej ale to są ludzie dobrze wytrenowani do swej roli publicznej – umiejo dobrze wciskać kit
Dobrze jest rozpracowywać róźnych fjutuf lecz przede wszystkich w ramach rozrywki i ukazywania w jaki sposób jesteśmy manipulowani

A jak ktoś bawi się w domniemanego apostoła Pawła tropiącego tych arcyapostołów judaizantów albo Efezjan który wytropili wspomnianego zaskrońca…. traci albo kontakt z rzeczywistością albo traci pierwszą miłość czyli nie skupia się na rzeczach najważniejszych jak na byciu lepszym człowiekiem, nad pracą nad własną osobowością, odnowie duszy i tak dalej.

Jeszcze żeby śmieszniej im więcej ludzi ukazuje niekonsekwencje, tego typu bluzgi i tak dalej – oni na tym zyskują bo o tym się mówi
Podobnie robią celebryci czy politycy – zwracają na siebie uwagę a każdą krytykę usprawiedliwiają tym że system ich zwalcza

Dlaczego tak robio ? Bo mogo a po drugie Plan Pike’a zakłada zniszczenie 3 religii oraz ateizmu.
Do tego dochodzi prorocze zniszczenie Wielkiej Nierządnicy przez Bestię,
Dlatego najlepiej czuwać i bacznie się przyglądać sytuacji polityczno-religijnej
Kto wychyla się prowadzenie, kto traci i ten tego….

 

Dodatek:

7 lip 2018

Jednak miałem rację co do techników dezinformacji

Już się chyba wydało o co chodzi z ”Hrabiem”

Miał być drugi Trump aby wyszedł kolejny antyparchator znaczy się walka z reptilianami, teletubisiami, czarnymi magami a przynajmniej tak to widzi społeczeństwo
Celem jest prawdopodobnie prowokacja by zrobić z polaków wielkich antysemitów – przelew krwi.
Albo/i typowa agenturalna robota neutralizacji pewnych tematów
Hrabiu akurat ośmiesza ruchy patriotyczne, narodowe, przeciwko syjonistyczne, reparacje w zasadzie wszystko to do czego się przyklei .
A w zamian można wykasować ogromne długi – za kase

I prawdopodobnie tak czynią typowi agenci – żebyś się pewnymi tematami czy osobami nie chciał zajmować np. płaską ziemią, szczepionkami, Biblią, NWO,
Wychodzi facet mówi wiele prawdy i nagle zaczyna mu odbijać… znamy pełno takich przypadków

Wcześnieś się zastanawiałem czy taki Hrabia nie jest polskim Trumpem… może tak a może chodzi głównie właśnie o neutralizację
https://jackcaleib.com/medium/3390755a

I opawiałem sytuację np. z Henrykiem, że jak pojawia się osoba który mówi dużo prawdy i ma siłę przebicia to warto zauważyć kto na siłę próbuje udawać przyjaciela, kiedy nie idzie po jego myśli to zmienia się diametralnie
Gorszy rodzaj ”agentury” to jednak Łowcy Dusz ponieważ czynią szkodę na duszy a zwykli ściemniacze, hasbarowcy powodują szkodę na ciele i na umyśle (zaśmiecanie dezinformacjami)
Wypowiedź z Chrabiem

Równie dobrze mógł tam się rozebrać i tańczyć breakdance, w każdym razie skompromitował siebie (celowo) oraz R. Winnickiego
Czy może właśnie celowo robią z siebie szaleńców by ośmieszyć tematy które poruszają ?
Najwidoczniej antysemickie nastroje to zasłona dymna gdyż sami Chasydzi potrafią wykorzystać antysemityzm by przedstawić Polaków jako Kaczystów Pislamistów Chasydzkich a żydów jako wielce pokrzywdzonych (przy okazji mogą się pozbyć niewygodnych czy starozakonnych gdyż nie wszyscy są ze sobą zgodni…
Wilk syty i owca cała

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.