Wpis Nr. 31 – Spór O Pożywienie

 

Wprowadzenie

 

 

 

Wegetarianizm Weganizm Frutarianizm 

Po pierwsze nie zamierzam nikogo do niczego namawiać, nie zamierzam odciągać od jadłospisu ponieważ dieta jest sprawą prywatną.

Zamierzam jednak nakreślić pewien punkt widzenia z naciskiem wyjaśnienia mechanizmów.

Wbrew powszechnemu przekonaniu wegetarianizm wcale nie jest takim złotym środkiem jak się nam wmawia.

Wegetarianizm, Frutarianizm, Wiktarianizm, Weganizm nie wcale aż tak zdrowy jak nam się wmawia w mediach, a od tego już jeden kroczek do Hinduizmu albo do Buddyzmu a z Buddyzmu do lucyferianizmu a z lucyferianizmu do doktrynalnego satanizmu.

Nie twierdzę że jest wegetarianizm jest sam w sobie satanistyczny (jedzenie warzyw), po prostu jest wcale taki idealny i ma więcej wad od mięsożerstwa. Ponadto pod tą idee wepchnięto wirusy w stylu ”Darwinizmu Dalekiego Wschodu” czyli poglądu iż po śmierci możesz powrócić jako zwierzak.

Dodatkowo wielu czarowników, mistyków, łowców dusz nie jadło mięsa, w zamian promowali owoce, jogę, puste mantry, tantry aby w lepszy sposób komunikować się z bytami z wyższych wymiarów tj. z demonami.

Nie ze wszystkimi linkami się zgadzam, nie nazwę wegan satanistami za to że jedzą owoce napryskane GMO choć z drugiej strony najgorszy rodzaj ludzi to tacy którzy traktują swój jadłospis jako religię znaczy się chcą nawracać cały świat na swoją dietę.

Cóż, za katolicyzmem nie jestem a mimo to podaję linki KRK w kwestii New Age ponieważ każda grupa musi powiedzieć nieco prawdy na temat oponenta aby zyskać wiarygodność, jest to normalne.

https://ezoteryka77.wordpress.com/2015/12/09/weganizm-to-satanizm-weganie-to-satanisci/

Ideologiczny weganizm to satanizm.


http://www.fronda.pl/a/najpierw-weganizm-potem-buddyzm-potem-samobojstwo,19968.html

 

W trzecim linki nie jest to wina do końca Buddyzmu a propagandy 2012 no ale podobnie nauczają inne religie frazesem ”już nie należę do tego świata, jestem duchowy””

Nie ze wszystkim się zgadzam ale uważam że lepiej poznać dwie odmienne opinie. Osobiście jestem za balansem by doprowadzać równomiernie wszystkie podstawowe pierwiastki choć sam unikam owoców, warzyw, mięsa (nie licząc nieczystych świń i kurczaków bo tylko to jest dostępne na rynku)

Ideologia wegańska polega na tym że ludzie chcą być alternatywni odróżniać się od mięsożerców.

No dobrze, ale co jeśli ktoś poprzez Wegetarianizm wegetuje sobie móżg tj. wgłębia się w okultyzm wschodni, tajemne misteria w których nie ma Boga i głębszej mądrości.

Jeśli ktoś chce być wegetarianinem niech zostanie ale powinien wiedzieć że jest to tak zdrowe jak nam się mówi w mediach. Wegetarianizm, Ekologia, Globalne Ocieplenie czyli to wy ludzie jesteście źli gnoje, pazerni itd.

Wegetarianizm i inne formy niejedzenia mięsa jest wspierany w kultach New Age – nowej wersji starych kłamstw.

Rozwinięcie na początku drugiej części…

 

Nie ze wszystkim się zgadzam ale uważam że lepiej poznać dwie odmienne opinie. Uważam że powinno się jesć zarówno mięso jak i warzywa ponieważ człowiek jest wszystkożerny jak świnia 

Nie ze wszystkimi linkami się zgadzam, na przykład widzę brak wyjaśnienia czym jest satanizm i jak rozpoznajemy satanizm no i co nie jest satanizmem 🙂

A tak właśnie mamy wśród wielu Chrześcijan czy miłośników spisków nie dla poznania prawdy a poznawania ile to istnieje spisków.

 

Tak się zastanawiam czemu wielu satanistów czy lucyferystów promuje wege, czy może wegetarianizm polepsza kontakt… z demonami ? Silnej osoby demony tak szybko nie złapią a osobę która otwiera nie zamyka bramy, może nieświadomie dać  zielone światło dla nieproszonego gościa.

Wegetarianizm a nawet Weganizm jest promowany przez wielu lucyperystów z jakiegoś powodu – oficjalnie dla nich brak w diecie nawet wyrobów mlecznych jest przejściem na wyższy poziom dupowy. A jak poziom duchowy to w grę wchodzą demony.

Już pomijam fakt że większość lekarzy jest przeciwna mleku nie potrafiąc rozróżnić mleka prawdziwego prosto od krowy od tej wyrobu mlekopodobnego Uht.

 

Niedawno się zorientowałem że oficjalny nurt zwalcza Dietę Kwaśniewskiego a także jedzenie produktów mlecznych (mnie tam smakuje dobry ser) w tym mleka i jaja. Tymczasem ta dieta udowadnia że to nie tłuszcz jest przyczyną chorób a Węglowodany, Chemikalia i Fast foody.

Jakoś przez tysiące lat ludzie jedli mięso, przetwory mleczne i nie narzekali na raka czy otyłość. Ba! Nawet chleb ludzie jedni i nie narzekali na Gluten ponieważ nie problem leży w glutenie a w tym co się tam dosypuje. Kurczakom podawane są hormony aby szybciej rosły a Owoce są pryskane GieEmO aby wyglądały na takie duże.

Świat promuje wegetarianizm tymczasem człowiek nie jest z natury roślinożercą tak jak wielbłądy itd. Ciekawe czemu wielu koleżkow pokroju A. Crowley promowało wegetarianizm jako coś co pomaga nam do dostania się na wyższy poziom duchowości czyli do lepszego kontaktu z demonami.

Większość lucyferystów promuje wegetarianizm, wege czyli warzywko a nawet się mówi jesteś tym co jesz.
Jak dla mnie to najlepiej spożywać posiłek złożony z: Mięso, Owoce i coś uzupełniającego np. Ziemniaki albo sałatka.

 

 

Dieta Optymalna

 

Dieta Kapłańska – Dieta Królewska

 

3 Księga Mojżeszowa 11:

(1) I przemówił Pan do Mojżesza i do Aarona tymi słowy: Powiedzcie do synów izraelskich tak:

(2) Takie zwierzęta możecie jeść spośród wszelkich zwierząt, jakie są na ziemi.

(3) Każde spośród bydła, które ma rozdzielone kopyto i rozszczepioną racicę i przeżuwa pokarm, możecie jeść;

(4) Lecz spośród przeżuwających pokarm i mających rozdzielone kopyto jeść nie będziecie: wielbłąda, ponieważ przeżuwa pokarm, lecz nie ma rozdzielonego kopyta, ten jest dla was nieczysty;

(5) Świstaka, ponieważ przeżuwa pokarm, lecz nie ma rozdzielonego kopyta, ten jest dla was nieczysty; (6) Zająca, ponieważ przeżuwa pokarm, lecz nie ma rozdzielonego kopyta, ten jest dla was nieczysty; (7) Wieprza, ponieważ ma rozdzielone kopyto i rozszczepioną racicę, lecz nie przeżuwa połkniętego pokarmu, ten jest dla was nieczysty;

(8) Mięsa ich jeść nie będziecie ani nie będziecie się dotykać ich padliny, są one dla was nieczyste;

(9) Z tego wszystkiego, co żyje w wodzie, możecie jeść: Wszystko, co żyje w wodzie, w morzach i w rzekach, ma płetwy i łuski, jeść możecie; (10) Wszystko zaś, co nie ma płetw i łusek w morzach i w rzekach, wszystko, co się roi w wodzie, wszystkie istoty żywe, które są w wodzie, będą dla was obrzydliwością. (11) I pozostaną dla was obrzydliwością: Mięsa ich jeść nie będziecie i będziecie się brzydzić ich padliną. (12) Wszystko w wodzie, co nie ma płetw i łusek, będzie dla was obrzydliwością.

(13) Z ptactwa zaś tymi brzydzić się będziecie i nie będziecie ich spożywali, bo są obrzydliwością: orzeł, sęp górski, orlik, (14) Wszelkie gatunki kani i sokołów, (15) Wszelkie gatunki kruków, (16) Struś, sowa, mewa i wszelkie gatunki jastrzębi, (17) Puszczyk, kormoran i puchacz, (18) Sójka, pelikan, ścierwojad, (19) Bocian, wszelkie gatunki czapli, dudek i nietoperz. (20) Wszelkie uskrzydlone czworonożne owady będą dla was obrzydliwością.

(21) Lecz z wszelkich uskrzydlonych czworonożnych owadów możecie jeść te, które mają ponad swymi nogami tylne kończyny do skakania na nich po ziemi;

(22) Te z nich możecie jeść: Wszelkie gatunki szarańczy wędrownej i wszelkie gatunki szarańczy solam, wszelkie gatunki szarańczy chagab i wszelkie gatunki koników polnych;

(23) Wszelkie zaś uskrzydlone czworonożne owady będą dla was obrzydliwością.

(24) Przez te zaś zwierzęta staniecie się nieczyści i każdy, kto się dotknie ich padliny, będzie nieczystym do wieczora,

(25) A każdy, kto nosi ich padlinę, wypierze swoje szaty i będzie nieczysty do wieczora;

(26) To, które ma rozdzielone kopyto, ale nie przeżuwa połkniętego pokarmu, będzie dla was nieczyste i każdy, kto się go dotyka, stanie się nieczysty.

(27) Wszystko, co chodzi na łapach swych spośród zwierząt czworonożnych, będzie dla was nieczyste. Każdy, kto się dotyka ich padliny, będzie nieczysty do wieczora.

(28) A kto będzie nosił ich padlinę, wypierze swoje szaty i będzie nieczysty do wieczora. Są one dla was nieczyste.

(29) A wśród małych zwierząt, które biegają po ziemi, będą dla was nieczyste: kret, mysz i wszelkie gatunki jaszczurek, (30) Łasica, żółw, salamandra, skolopendra i kameleon. (31) Te będą dla was nieczyste spośród wszystkich małych zwierząt. Każdy, kto się ich dotknie, gdy są nieżywe, będzie nieczysty do wieczora.

(32) Wszystko, na co spadnie którekolwiek z nich, gdy są nieżywe, będzie nieczyste. Każdy przedmiot drewniany lub szata, lub skóra, lub worek, każdy przedmiot, którym wykonuje się jakąś pracę, należy włożyć do wody i będzie nieczysty do wieczora, a potem będzie czysty. (33) Jeżeli do jakiegoś naczynia glinianego wpadnie którekolwiek z nich, to to, co jest wewnątrz tego naczynia, będzie nieczyste, a wy je stłuczecie. (34) Każdy pokarm, który się spożywa, do którego dostanie się woda z tego naczynia, będzie nieczysty, wszelki zaś napój, który się pije, będzie w takim naczyniu nieczysty.

(35) Wszystko, na co spadnie cokolwiek z ich padliny, będzie nieczyste, czy to piec, czy palenisko; należy je rozwalić, są bowiem nieczyste i będą dla was nieczyste.

(36) Tylko źródło i studnia, jako zbiorniki wody, będą czyste. Natomiast kto dotknie się w nich padliny, która w nie wpadła, będzie nieczysty.

(37) Jeżeli zaś z ich padliny spadnie coś na ziarno przeznaczone do siewu, to będzie ono czyste.

(38) Jeżeli jednak na to ziarno wylano wodę, a potem spadło na nie coś z ich padliny, to będzie ono dla was nieczyste.

(39) Jeżeli padnie jedno ze zwierząt, które możecie jeść, to ten, kto się dotknie jego padliny, będzie nieczysty do wieczora.

(40) Kto by zaś zjadł coś z tej padliny, wypierze swoje szaty i będzie nieczysty do wieczora. A kto by niósł taką padlinę, wypierze swoje szaty i będzie nieczysty do wieczora.

(41) Wszelkie małe zwierzęta, które biegają po ziemi, są obrzydliwością, nie wolno ich jeść.

(42) Nie będziecie też jedli niczego, co się czołga na brzuchu, i niczego, co chodzi na czterech i więcej nogach spośród wszystkich małych zwierząt, które biegają po ziemi, gdyż są obrzydliwością.

(43) Nie kalajcie siebie samych przez spożywanie któregokolwiek płaza, który pełza i nie zanieczyszczajcie się nimi, bo przez nie staniecie się nieczystymi,

(44) Albowiem Ja, Pan, jestem Bogiem waszym! Uświęcajcie się i bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty! Nie zanieczyszczajcie siebie samych żadnym płazem, który pełza po ziemi,

(45) Bom Ja Pan, który was wyprowadziłem z ziemi egipskiej, aby być Bogiem waszym. Bądźcie więc świętymi, bom Ja jest święty.

(46) To jest prawo, dotyczące bydła i ptactwa, i wszelkich istot żyjących, które roją się w wodzie, i wszystkiego, co żywe pełza po ziemi,

(47) Abyście rozróżniali między tym, co nieczyste, a tym, co czyste, oraz między zwierzętami, które się spożywa, a zwierzętami, których jeść nie wolno.

 

http://natemat.pl/16711,dieta-alleluja-tajemny-jadlospis-ukryty-na-kartach-biblii

 

 

Co do Diety Optymalnej, trzeba zaznaczyć że dzisiejszy styl życia społeczeństwa stał się leniwy

Róźnie się mówi o diecie optymalnej
http://www.sluzbazdrowia.com.pl/artykul.php?numer_wydania=3335&art=1
I raczej nie jest ona dla każdego ponieważ wymaga wyrzeczeń
Ale tak to wiele osób zachwala i nawet niektórzy lekarze się z tego wyłamują tłumacząc że kiedyś było podobnie
”najpierw cię ignorują. potem śmieją się z ciebie. później z tobą walczą. później wygrywasz”

 

Nie twierdzę że jest to akurat dieta idealna na dzisiejsze czasy, zresztą sam nie jestem wielbicielem kapusty, soków po których mam zgagę, ziemniorów dających długowieczność, kopytek, pyr, klusków, sznyclów itp.

Kiedyś ludzie częściej pracowali fizycznie, brali udział w wojnach więc potrzebowali więcej siły. Innymi słowy wlewali więcej paliwa do baku i szybciej je zużywali w ciągu dnia. Dzisiaj ludzie prowadzą tryb siedzący więc zapotrzebowanie spadło….do tego masowa propaganda medialna robi swoje.

Wegetarianie, Frutarianie i weganie (całkowite szaleństwo) mają problem. Są w stanie oczywiście żyć ze sto lat ale muszą skądś pobierać minerały typu krzem którego w roślinach nie ma albo ilość jest niewystarczająca.

Starożytne ludy jak Słowianie czyli ludy rolników pasterzy żywili się przede wszystkim mięsem (baranina, ryby), nabiałem, jajami a także produktami zbożowymi jak chleb i…. nie było epidemii raków.

W tamtych czasach żywność nie była faszerowana chemią i była przez to zdrowsza a ludzie mieli okazję spalać kalorie i nie było tylu grubasów.
Dzisiaj ludzie spędzają tryb życia i nie mają okazji jak spalić fast foodów albo są zachęcani do weganizmu choć wcale nie jest to jedyna słuszna droga – dużo lucyferystów to weganie.
A taki człowiek nie zje sobie jajecznicy, szynki, sera pleśniowego albo żółtego,

Weganie (są tacy także którzy ) nie piją mleka ani miodu i nie noszą ubrań jedbawnych, wełnianych.
Oczywiście nie mówią że mleko mleku nie równe i te prawdziwe mleko jest zdrowe i leczy wiele chorób.
Nie widzą przeszkód w spożywaniu owocków masowo pryskanych chemikaliami
I nie widzą nic złego w Darwinizmie że człowiek jest wyżej rozwiniętym małpiszonem – Salomon by się uśmiał

 

Zarówno dieta wegańska, frutariańska czy mięsożerna powinna być dla każdego człowieka zbilansowana oraz indywidualnie dostosowana – każdy człowiek potrzebuje w innej ilości konkretne rodzaje pierwiastków jak magnez, żelazo i tak dalej. Inaczej mówiąc każdy człowiek musi uzupełniać konkretne składniki odżywcze.

Weganizm także może być niezdrowy jeśli nie jest dostosowany do stylu życia, zdrowia czy indywidualnych potrzeb.

Promuje nam się odrzucenie mięsa że tłuszcz, jajek, zastąpienia masła margaryną, odrzucenie sera i jajek, odrzucenie soli, i dbać o cholesterol, każdy powinien o tym słyszeć….

Odnoszę wrażenie że wszystkie te badania mówiące co jest szkodliwe a co nie działa na zasadzie losowania.

Jeden udowodni że mięso jest szkodliwe, drugi że jajka, ja że owoce itd. Wiele osób uwięło się na świnie, jakiś powód musi być że Izraelici nie jedli świń i moim zdaniem jest to spowodowane nie DNA a dietą tych różowych stworzeń.

Świnia to świnia, je wszystko i nawet same siebie mogą zjeść świniożerki. Ja jem często (głównie z dań mięsnych) świnie a mało owoców których nie cierpię. W Polsce trudno jest o inne mięso niż Schab albo rybę.

Panuje za to moda na njezdrową żywność (owoce, warzywa, płatki, zero holesterolu itd). Najważniejsze jest jednak unikanie krwi, reszta zalezy od czlowieka.

Wiele osób nazywa Jehowych wariatami z powodu unikania transfuzji ale co jeśli oni mają po raz drugi rację ?

Ktoś może powiedzieć że świnia ma 94% Dna zgodne z ludzkim, małpa też i jakoś nikt nie zabrania ci spożywanie małpowiny 🙂 Czuję że człowiek jest wszystkożerny i powinien jeść zarówno mięso jak i rosliny, aby uzupełniać niedobory witamin, żelaza itd.

Isus nic nie mówił o nie-jedzeniu świn czyli na ten okres jest to sprawa poboczna czy jemy świnie czy nie, czy się obżezemy czy tez nie. Podobnie z Sabatem i modlitwą dziękczynną, jeżeli nie miłujemy bliżnich cały nasz sabat pójdzie psu w budę.

Nie jest ważne który dzień wybierzemy, ważne jak go spędzimy z rodziną, podobnie jest z resztą przykazań. Sprawdzając listę zakazanych zwierząt mam wrażenie że nic nie możemy jeśc po za rybami…

Rozumiem że żaby, ślimaki ohydne są be ale co jeść jak nie świnie, w tym kraju !? Dopiero po boskiej interwencji będzie możliwość przestrzegania Mojżesza w 100%, teraz jest wiele rzeczy niemożliwe, np. Prawo Wojenne. – Krowa ma 85% wspólnego DNA z człowiekiem, więc możemy powiedzieć do kobiety ”ty krowo w 85%”To jest typowe Darwinistyczne stwierdzenie, zwierze to zwierze a człowiek to człowiek.

Większość zadeklarowanych lucyferianistów (Crowley) odrzucało mięso, co nie znaczy że ich dieta była bardzo dobra albo bardzo zła.

Owoce są jak dla mnie najgorszym rodzajem pożywienia, brzydzę się owoców (jabłek, gruszek itp nie jadam). Owoce w dzisiejszych czasach są naszprycowane GMO i innych syfami. Zwierzę przynajmniej wydali toksyny GMO a roślina ?

Od weganizmu zaledwie mały kroczek do Hinduizmu albo do Buddyzmu a z Buddyzmu do lucyferianizmu a z lucyferianizmu do satanizmu. Nie twierdzę wegetariznizm że jest satanistyczny wegetarianizm (jedzenie warzyw), po prostu nie jest taki idealny i ma równie dużo wad co mięsożerstwo. Wielu czarowników nie jadło mięsa, w zamian promowali owoce, jogę, mantry, tantry itd.

 

 

6) Stosunek do zwierząt, to omówię bliżej w dalszej części. Wegetarianie tłumaczą swoją postawę do mięsa tym, jak traktowane są zwierzęta hodowlane albo dorabiają do tego Hinduistyczną filozofię. Gorzej jeśli taki weganin nie ma nic przeciwko aborcji albo wojnom, takie podwójne standardy wówczas wychodzą – że jednych można ubić a drugich nie.

Tak naprawdę to nie trzeba być wege żeby kochać zwierzęta i Boga. Ten drugi link na przykład (już nie chcę się czepiać, ale nie mogę tego pominąć) ma strasznie negatywny pogląd na zwierzęta czyli także na Boga, ponieważ

Wszechmocny stworzył całą tą hierarchiczność gdzie na samym dole stoją grzyby, pasożydy, pierwotniaki a następnie zwierzęta a dalej człowiek, który ma nad tym ekosystemem panować. Pomijając już wątek zdeprawowania ludzi oraz aniołów przez 200 innych Obserwatorów.

Warto pamiętać że apostołowie czy tez prorocy nie brzydzili się rybami, nie narzekali że chleb zawierał gluten albo że mleko zawierało laktozę. Posiadali żony i dzieci, czyli prawiczkami nie byli.

W Biblii (głównie słowa Boga) nie znajdziemy źródeł z których można byłoby usprawiedliwić obecną formę Chrześcijaństwa bazującego na listach Pawła i na pradawnych pogańskich praktykach. Taki remake, przemalowane wszystkie kultu w kolorach tęczy  jakie dziś znamy.

Wracając do cytatu, który no wskazywałby na straszne rzeczy i obym się mylił

”Kiedy miłość do zwierząt jest wyżej niż miłość do Boga i ludzi, skutek musi być zawsze ten sam.

Wśród wegan miłość do zwierząt często idzie w parze z nienawiścią do ludzi. To nie jest od Boga.”

Problem jest taki że jeśli ktoś nie kocha zwierząt to tym bardziej nie będzie szanować człowieka, czyli także Boga. Ponieważ

Do tego jeszcze wrócę…

 

Nasuwa się więc pytania dlaczego tak nam się wciska wegetarianizm skoro badania nie udowadniają tego że dzięki wege ludzie żyją dłużej, mniej chorują na raka i tak dalej ?

Mówi nam się że nadmiar białka powoduje raka, tymczasem mówi się także że rak żywi się cukrem czyli węglowodanami.

Zauważmy że wiele starożytnych plemion (Słowianie, Eskimosi, Mongołowie, Hunzowie) jedli mnóstwo mięsa, jajek, sera i pili dużo mleka a żyli dość długo.

 

Owszem długowieczni mogą być zarówno jedni i drudzy.

Zauważmy że Japończycy długo żyją a jedzą sushi czyli rybę, danie mięsne.

 

Ideologia

 

Jest jeszcze jedna rzecz, stosunek do zwierząt. Jeśli człowiek nie kocha zwierząt to tym bardziej nie kocha drugiego człowieka, większość ludzi których znam i nie lubią zwierząt podobnie traktują ludzi. Zwierzęta (domowe) są przynajmniej rozumne, piękne i działają zgodne z naturą (prawem Bożym). Natura i całe nasze otoczenie jest dziełem Bożym (góry, doliny, organizm, ciało itd.) ale nam przedstawia się naturę w sposób ateistyczny. Ludzie którzy kochają zwierzęta są zazwyczaj pozytywnymi ludźmi, gdyż zwierzaczki wyczuwają złą aurą unoszącą się wokół delikwenta – wyczuwają bardzo złych ludzi na kilometr.

Weganie mówią że nie można jeść zwierząt, gorzej jeśli te osoby krzywdzą w zamian ludzi albo poddały się aborcji itp. Biblia jasno podaje które zwierzęta są dobre (czyste) a które lepiej nie jeść i świnia jest nieczysta ze względu na to że jest świnią. Tak jak ktoś powie ty świnio! Ponieważ prosiak zeżre wszystko nawet swego różowego kolegę.

Zwierzętom oczywiście należy się za życzliwość ponieważ człowiek został stworzony aby panował nad przyrodą czyli ma troszczyć się o przyrodę. Nie można też przesadzać w drugę stronę – mam na myśli zoofilię i dendrofilię.
Księga Przypowieści 12: (10) Sprawiedliwy dba o życie swojego bydła, lecz serce bezbożnych jest okrutne.

 

 

 

 

Jaki Jest Tego Wszystkiego Cel ? 

 

Prawdopodobnie propagowanie wegetarianizmu na celu odwrócić uwagę od ciągłego zatruwania żywności róźnymi chemikaliami.

Ludzie chorują ponieważ są truci różnymi śmieciami – McDonald’s, GMO, Coca Cola, niezdrowy tryb życia. Jak najbardziej żywność naturalna przerabiana w domu jest zdrowsza niż ta w marketach. W chlebie mamy roundup, owoce są najgorsze ponieważ są pryskane czym się da ponadto w przeciwieństwie do zwierząt roślina nie wydala toksyn. Uważam że najlepsza dieta powinna uzupełniać podstawowe pierwiastki jak magnez, żelazo itd. Stawiam na dietę złożoną z: Mięso, Warzywa i jakieś dodatki np. ziemniaki. Unikać rzeczy szkodliwych (fast foody), ograniczyć słodycze, sprawdzić co na nas dobrze oddziałuje a co nie.

Medycyna podaje nam jednak dwie sprzeczności:
– Wzrasta moda na wegetarianizm, wzrasta duchowość, świadomość, New Age takie tam
– Coraz więcej zachorowań na raka

Najwidoczniej Wegetarianizm i nauki New Age nie leczą raka, raka leczy co innego.
Główną winą obarcza się mięso, mleko, cholesterol i tak dalej
No ale kiedyś ludzie nie takie rzeczy jadali i umierali nie z powodu diety a z brudu.
No przecież w XVIII czy XIX wieku te gejuchy dostawały róźnych infekcji z powodu brudnych peruk
A Dżuma ?
Obawiam się że opisy kosiarzy wokół pomoru mogą być prawdziwe, nie mam dowodów ale czuję że już wtedy dokonywano eksperymentów biologicznych
Brano głodem i smrodem, tak diabelskie siły rozprzestrzeniły dżumę i pozostałe świństwa.

Czyli zarówno wegetarianie jak i carnivourianie 🙂 mogą długo żyć
Przeciętnie długo żyją ludzie których dieta składała się z produktów mlecznych. Oczywiście te stare mleko było zdrowe gdyż było naturalne w przeciwieństwie do obecnych które mają inną strukturę. Nie przyszedł Ziebą i nie ustrukturyzował ich więc powstało pseudo-mleko UHT

Kolejnym czynnikiem jest broń elektromagnetyczna w tym przypadku promieniowanie w postaci wież telekomunikacyjnych itp
Prawie zawsze po powrocie z głębi miasta gdzie niedaleko stoi taka wieża…. potwornie boli mnie głowa i nie mam siły na medytacje
Najgorsze że ”ta technologia” oficjalnie działa od… hmmm… lat 90 ?
Ale z drugiej strony to dobrze wróży ponieważ za 2-3 pokolenia skutki mogą być katastrofalne i Bóg będzie musiał zareagować.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Medycyna_staro%C5%BCytna

Hmm
”początku medycyna obracała się w sferze magii. Tym, kto uzdrawiał był kapłan lub szaman. Wraz ze wzrostem znaczenia świątyń, kapłani stali się pierwszymi „lekarzami”.

No właśnie pierwsi lekarze byli czarownikami i jednocześnie kapłanami.
Ale medycyna starożytna była rozwinięta na dość wysokim poziomie rozwoju.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erasistratos_z_Keos

Głównym problemem z Wegetarianizmem nie jest dieta a ideologia która wywodzi się z nauk pana szmatana

Dodatkowo medycyna media reklamy i religie masowo promują wegetarianizm jako jedyną drogę, czy nie jest to dziwne ?
Z jednej strony mówią że średnia życia się wydłuża żeby za chwilę dopowiedzieć że coraz więcej ludzi umiera na raka.
Przecież prawie każdy wie że media kłamią…
I właśnie roślinożercy którzy mówią że nie wciągają trupa (Niemen) umierają częściej na raka
Nie twierdzę że są to ludzie źli, nie ale to jest bardzo dziwne (podejrzane)
Z jednej strony atakowane jest Chrześcijaństwo (nie jako religia ale jako fundamenty, zresztą wszystko co ma związek z patriotyzmem, tradycją) a z drugiej strony podsunięto Buddyzm, Hinduizm, New Age, Jogę, wiedzę tajemną i tak dalej
A tam się naucza że człowiek może ewoluować w kierunku boskości, innymi słowami może stać się bogiem.
Także w ten klimat wchodzi Panteizm – wszystko jest bogiem albo częścią boga a po śmierci możesz stać się zwierzęciem i na odwrót albo nie wiem ”zlać się z kosmosem”
I ludzie w to wierzo

Z jednej strony jesteśmy przeładowani węglowodanami a media zwalają całą winę (za rakomanię) na tłuszcze promując wegetarianizm
Wiele celebrytek chcąc być modne przechodzi na wegetę czy szuka pomocy u wróżek, joginów, bioenergoterapeutów czy Łowców Dusz

Tymczasem wiele ludów starożytnych jako Izraelici/Słowianie to były ludy pasterskie
Owszem jedli owoce, warzywa, orzechy ale ich głównym element pożywienia składał się z białka. Mięso (ryby, baranina), Produkty mleczne (mleko, sery, maślanki, jogurty), Jaja i źródłanka 🙂

Takiego pojęcia jak GMO, Smugi Chemiczne, Woda Strukturyzowana Plazmowano nie znali 🙂

Co do postów. Ogólnie Biblia zachwala posty tylko że posty powinny odbywać się w sposób umiejętny niezagrażający zdrowiu. Znaczy się postnik powinien znać swoje limitacje bo zły post może nawet uśmiercić. Może pomóc może zaszkodzić w zależności od wiedzy postnika. Z drugiej strony człowiek nie został stworzony do przeżerania się jak świnia. Czym innym jest jednak taki zwykły post np. rzucanie palenia albo dieta a czym innym jest nieprzyjmowanie pożywienia przez bardzo długi czas. W takim przypadku delikwent pobiera czarną energię od demona.

A woda plazmowana czy strukturyzowana? Może pomaga a może nie, może działa na każdego a może na garstkę osób… nie wiem!
Podobno ta woda jest taka cudowna że nawet śpiewa jak Krawczyk a tańczy jak Michael Jackson.

I czy mamy gwarancję że picie (o ile to się piję zakładam) takiej wody to nie wprowadzanie do organizmu demona ? Mamy taką gwarancję ?
W dawnych czasach nie było takich wynalazków. Pito zwykłą oczyszczoną źródlankę i ludzie tak nie chorowali.
Tak więc nie zachęcam, nie polecam bo nie mam zdania
Ale z tego co widze to ta woda jednak czyni cuda tylko w innym stanie skupienia i to jeszcze na żywca! [oczywisty fejk]

 

Mówi nam się że nadmiar białka powoduje raka
Czemu więc te ludu starożytne dożywały do przeciętnie do setki ?
Z drugiej strony mówi się że rak żywi się cukrem

A Palestyna miała być krajem mlekiem i miodu płynącym…. mleko od krowy 🙂

Co do diety optymalnej nie jest ona niczym nowym ponieważ była znana przez Słowian i pozostałe ludy.

Zauważmy że Cola i inne tego typu fasfoody zawierają mnóstwo węglowodanów ale nie białka
Mnie więc nie dziwi że dieta kwaśniewskiego jest szeroko pomijana w głównym nurcie gdzie całą winę zwala się na białko, mięso a nawet na cholesterol (jaja)

Po prostu koncerny zdecydowały się by wydaćmiliony dolarów żeby tylko nikt nie usłyszał o tej diecie i podobnych bowiem gdyby ludzie leczyliby się sami to koncerny by na tym straciły, tracisz monopol tracisz wszystko…
Pierwszy czynnki – kasa
Drugi czynnik – władza i kontrola gdyż taki chory nie ma siły/czasu i musi kupować tony leków a jak wiadomo jeden lek szkodzi na jedno a pomaga na drugie a nadmiar leków całkowicie szkodzi.

Dieta Kwaśniewskiego, porównałbym to do Kształtu Ziemi

Tony materiałów burzą jak mur nasz światopogląd jaki zbudowały nam mass media

Wegetariaństwo w Chrześcijaństwie promują religie (KRK, ADS)

Najczęściej posługują się albo listem satanisty Pawła albo dietą proroka Daniela
Ale Daniel żył w Chaldei gdzie było trudniej o dobre pożywienie, tam było więcej zwierząt nieczystych
Kapłani częściej sięgają po wegetarianizm albo po obżarstwo (żrą ile się da)

Tak nam powiedział (pomieszał) satanista
„Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was? Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą, tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia Boża jest święta, a wy nią jesteście.” (1 Kor. 3,16-17 BW)

„Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym.” (1 Kor. 6,19-20 BW)

Ale on nauczał że ciało/prawo Boga jest złe, że ciało i Prawo jest źródłem grzechu i powinni stać się jak aniołowie (duchowi)
A księga Henocha mówi że mamy stać się czyści jak aniołowie pod względem czynów
Dla Pawła było ważne nie jakim jesteś człowiekiem ale to jak cię widzą i to jak potrafisz grać wielce pobożnego…

Jako ostatni podaję cytat mający charakter podsumowania wypowiedzi dotyczących zdrowia i nie tylko: „A więc: Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek czynicie, wszystko czyńcie na chwałę Bożą.” (1 Kor. 10,31 BW)

I to nawet nie bo Saul zniósł zwyczaj unikania pożywień nieczystych,
głupie żydy jak cytują Pawła skoro on tym nawet Koszerność wzniósł (kobiety przynajmniej mają jakieś prawo)

<strong>1 List Do Koryntian </strong>10:25 Wszystko, co się sprzedaje w jatkach, jedzcie, o nic nie pytając dla spokoju sumienia; 26 Albowiem Pańska jest ziemia i to co ją wypełnia. 27 A jeśli was kto z niewiernych zaprosi, a chcecie pójść, jedzcie wszystko, co wam podadzą, o nic nie pytając dla spokoju sumienia. 28 A jeśliby wam ktoś powiedział: To jest mięso złożone w ofierze bałwanom, nie jedzcie przez wzgląd na onego, który na to wskazał, i dla spokoju sumienia; 29 Mówię zaś nie o twoim sumieniu, lecz o sumieniu bliźniego; bo dlaczegóż by moja wolność miała być sądzona przez cudze sumienie? 30 A jeśli ja z dziękczynieniem coś spożywam, dlaczego mają mi złorzeczyć za to, za co ja dziękuję? 31 A więc: Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek czynicie, wszystko czyńcie na chwałę Bożą.

On tym pozwolił na jedzenie wszystkiego, nawet krew i ciało ”Boga”
Nawet Łukasz tego nie pozwolił ale on musiał też podać nieco prawdziwych info

Dzieje 11
(7) Usłyszałem też i głos, który mi powiedział: Wstań, Piotrze, zabijaj i jedz!
(8) I odrzekłem: Przenigdy, Panie, bo jeszcze nigdy nic skalanego lub nieczystego nie weszło do ust moich.
(9) Wtedy po raz wtóry odpowiedział głos z nieba: Co Bóg oczyścił, ty nie miej za skalane.

 

Historycznie
Na początku było drzewo Edenu, następnie po skażeniu ziemi ludzkość miała spożywać produkty bogate w białko
Izraelici mieli na podstawie przymierza jeść zwierzęta czyste, owszem owoce czy warzywa także.
Kiedy Izraelici złamali w przymierze to zostali wygnani przez Boga na północ a Palestyna stała się pustkowie.
Na północy panował chłodniejszy klimat a z wielu opowieści wynika że Nefilimowie są pozbawieni tkanki tłuszczowej.
Izraelici zostali zmuszeni by bazować na diecie optymalnej.

A jak dobrze wiadomo zarówno w mroźnych klimatach jak i na pustyni trudne jest uprawianie roślin/warzyw.
Ludy te są znane z diety mięsnej i jakoś sobie żyją w przeciwieństwie do tych co nie wciągają trupa i chorują masowo na raka….
Wiele badać wskazuje że dieta bez mięsna powoli wyniszcza organizm któremu brak podstawowych pierwiastków
Same rośliny dają kilka pierwiastków ale nie wszystkie
Dodatkowo młody człowiek potrzebuje dużo białka czy innych witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju

Z tych wielu powodów uważam że cały ten trend na wegaństwo i wegetarianizm jak kolejną ściemą mediów.

Zwalanie winy za większy czynnik chorych na raka na mięso czy ogólnie na złą dietę jest więc zasłoną dymną, dla czego ?

Po pierwsze żywność jest masowo zatruwana (GMO) i dotyczy to zarówno pryskanych owoców jak i zwierząt faszerowanych hormonami

Zwierzęta w przeciwieństwie do roślin wydalają te toksyny.


 

Aktualizacja:

Ostatnimi czasu częściej ”siedzę” w temacie ideologii Weganizmu od tego czasu posiadam nieco więcej informacji na ten temat.

Coraz częściej poruszany jest związek diety bezmięsnej z chorobami psychicznymi a właściwiem tym co kryje się pod owym terminem oraz depresją.

Nie wszystko musi być w 100% prawdą, lepiej rzucić monetą.

https://oczymlekarze.pl/zdrowy-styl-zycia/dieta/3404-powrot-miesa-czyli-dlaczego-pozegnalem-weganizm

Wegetarianizm a zaburzenia psychiki

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegetarianizm-zostal-uznany-za-chorobe-psychiczna

https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/prawdy-i-mity-na-temat-wegetarianizmu-czy-wegetarianizm-jest-zdrowy/1pnj8h9

https://www.o2.pl/artykul/wegetarianizm-jednak-niezdrowy-wyniki-tych-badan-zaskakuja-5977529682171009a

 

Warto posłuchać wyznań byłych wegan którzy przeszli na ową modę ze względów religijnych czy medialnych.

Do weganizmu zachęca telewizja, lekarze alternatywni oraz religie przedstawiając rozwiązanie utopijne.

Cóż, przekonuje mnie współczucie dla zwierząt…. lecz czemu nie można być człowiekiem czynu ?

Owszem, są zwierzęta i hodowlane przeznaczone na wełnę, skórę i mięso.

Niesławny reklamowany przez władze Darwinizm także przedstawia nam człowieka jako łowcę, który polował aby przeżyć. Nigdy nie wspomina się o jakiejkolwiek kulturze wegańskiej czy wiktariańskiej zwalczającej globalne ocieplenie pod kopułą. Prawdopodobnie nie przetrwali w przeciwieństwie do Europejczyków.

 

Skutki diety wegańskiej uwidaczniają się dopiero po latach a są to: siwizna, postarzona skóra, depresja, ”choroby psychiczne”, fanatyzm wegański, niedożywienie, niedobór witamin i wszystkie problemy z tym związane.

A dlaczego weganie są chudzi ? Bo są niedożywieni, nie dostarczają do organizmu wszystkich niezbędnych witamin.  Weganizm można więc porównać do głodówki, jem a nie tyje bo z czego 🙂 Nawet jeśli weganie pożerają tony jabłek pełnych pestycydów i cukrów jest to za mało aby przytyć, ludzie tyją od węglowodanów a właściwie od ich nadmiaru a nie od tłuszczów.

Jeśli zorientują się iż weganizm zawodzi, muszą w jakiś sposób usprawiedliwić niepowodzenie.

Zrzucają winę na nieprawidłowe weganizowanie, niskie wibracje, geny reptiliańskie,

Wiele potwornych chorób jak chociażby IBS jest związanych z dietami roślinnymi.

Nie oznacza to że owoce czy warzywa są szkodliwe same w sobie, bezowocne dla poprawy naszego zdrowia. Rośliny nie posiadają kluczowych dla człowieka pierwiastków, to tyle.

Hmm, pamiętam jak byłem mały pokazywano nam mięso jako najgorszy rodzaj pożywienia natomiast zboże i makarony jako niemalże ambrozję. Heh ambrozje po której rośnie tu i ówdzie.

Co fakt to fakt, wegetarianizm jest niewskazany dla kobiet w ciąży i dla facetów którzy chcą wymachiwać lancą tam gdzie nie trzeba i z tego powodu w zakonach preferowana jest dieta wegetariańska oraz inne wynalazki (brom) aby zmniejszyć popęd płciowy młodym księżom. Co nie oznacza

Jako przykład kultury wege przedstawia się kulturę Indyjską…. pełną dzieci wprost z Czarbobyla uznawanych za reinkarnacje Shivy czy innego bóstwa.

Kultura Indyjska nie jest jednak godnym przykładem do naśladowania –

Wpisać: Indie bieda, Indie gwałty, Indie kasty.

 

I to również  zauważyłem

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/maciej-nowak-wegetarianie-to-sekta-nowak-o-wegetarianach/fmhce2d

Weganizm jest kolejną formą religii.

”Jestem wege jestem pacyfistą jestem lepszy od was a wy jesteście heretykami pójdziecie do piekła”

 

Ideologia wegańska polega na tym że ludzie chcą być alternatywni odróżniać się od reszty świata.

No dobrze ale co jeśli ktoś poprzez Wegetarianizm wegetuje sobie mózg tj. wgłębia się w okultyzm wschodni zaśmiecając umysł kompletnymi banialukami

Jeśli ktoś chce być wegetarianinem niech zostanie ale powinien wiedzieć że jest to tak zdrowe jak nam się mówi. Wegetarianizm, Ekologia, Globalne Ocieplenie czyli to wy ludzie jesteście źli gnoje itd. Wegetarianizm jest wspierany przez media i New Age – nowej wersji starych kłamstw a to powinno dać do myślenia i gdzie ta wygrana walka z rakiem ?

Heh, marksizm kulturalny a tego bym nie wymyślił

Marksizm kulinarny – wegetarianizm i weganizm – tolerancja represywna

 

Może inaczej, na przestrzeni wieków wielcy ludzie rzucali przeróżnymi sentencjami oskarżając jakieś 90% populacji idiotyzm.

Idiotyzm w przypadku dotyczy podatność na psychologię tłumu, jeśli wszyscy zachowują się tak i tak ty też musisz podążać wzdłuż wyznaczonej ścieżki.

Hot Dog wege, o czym to świadczy jest to tęsknota za Hot Dogiem, Pizzą, Burgerem w wersji alternatywnej. W takim wege hamburgerze znajduje się nawet więcej przetworzonej sztuczności niż w normalnym hamburgerze czy hot dogu domowej roboty.

Najstraszniejsze w tej całej modzie na weganizm jest charakter religijny a wręcz sekciarski. Taki weganizm mówi o miłości i zmienianiu świata na lepsze poprzez wybicie karniworian (wegetArianie, karniwoArianie, SłowiAnie, WatykanArianie… 🙂 )

Tych potwornych mięsożerców którzy niszczą naszą matkę ziemię Gaję sciągając na nią globalne ocieplenie, homofobie, ksenofobie, mowę nienawiści, faszyzm, razizm, inwazję reptilian.

Naturalnie religijni weganie traktują swoją dietę jako przejście na wyższy poziom wibracji, nie jesteś wege nie możesz wejść na wyższy poziom duchowy nie jesteś w stanie wcinać zielonej zmiksowanej papki najwidoczniej masz za dużo genów reptyliańskich.

Frutarianizm, Witarianizm jako dalsze etapy świadomość a Bretarianizm… Będąc bretarianinem tak tak jakbyś był bogiem wcielonym, gdyż nie należysz do tego świata nie krzywdzisz matki ziemi, czerpiesz energię z kosmicznego źródła albo ze słońca, medytujesz wibrujesz na najwyższych obrotach reinkarnacje na wyższym etapie tj. świata duchowego masz jak w banku.

Cóż, tak jak był boom na religię wegetarian tak po latach testów będą pojawiać się ludzie którzy pokażą swoją historię związaną z wege jak dieta postarzyła ich skórę zniszczyła zdrowie układ hormonalny, mentalny itd. Oczywiście będą przy tym płakać jak to bezmyślnie dali się nabrać na wegańską sektę wierząc we wszystkie podawane im dogmaty np. dużo cholesterolu szkodzi, białko powoduje raka, oczyszczanie organizmu non stop jest dobre.

Prawdę mówiąc wielu weganom, wegetarianom, witarianom, bretarianom nie niszczy zdrowie sama dieta lecz… naiwność, głupota, łatwowierność, ślepa wiara że znaleźli lek na wszystko i guru który tyle dla nich wycierpiał aby mogli teraz wcinać roślinki – roślinożercy to mordercy! 🙂 🙂 🙂

 

5 comments

 1. Czytałem nieco na temat Księgi Urantii
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99ga_Urantii
  Takie coś jak
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmowy_z_Bogiem_(Walsch)
  Czy inne New Ageowskie bajki

  Niby nam mówi ładnie o Bogu, Mesjaszu, Historii, Biblii i tak dalej ale…
  ”Według informacji podanych w „Księdze Urantii”, napisana jest ona przez różne byty niebiańskie wyznaczone do przekazania nowego objawienia prawd duchowych ludzkości[KU 1].”

  – Trójca
  + Brak Piekła
  + Brak reinkarnacji czyli Hinduizmu, Buddyzmu, pozornie
  + Zbawienie z uczynków
  – Za dużo uniwersalnej miłości
  – Coś podobnego do wielkiego wybuchu
  – Darwinizm
  + Ładnie o Bogu, Mesjaszu
  – Ekumenizm
  – Wychwalanie Pawła
  – Promowanie rzeczy sprzecznych z Biblią – Trójca
  ”Bóg nigdy się nie gniewa, a jego osobowość jest w całości motywowana ojcowską miłością[KU 26].
  Nigdy nie miał miejsca „upadek człowieka”[KU 27].”

  Czyli zmiatanie tematu Grigori i Nefilimów pod dywan

  Obecny stosunek człowiek-zwierzę jest spowodowany Darwinizmem który naucza że czlowiek jest wyżej rozwiniętym zwierzęciem. Wegetarianie czy Crowleyowcy maskują się tym i to jest to fałszywa troska o zwierzęta. Taka miłość do zwierząt w wielu przypadkach jest hipokryzją

  Polubienie

  • Podziwiam Cię ze masz siły, ochote i cierpliwość by przeszukiwać internet i demaskowac tych kłamców, fałszywych proroków
   A tego „naszego rodzimego ” sanjaja to już wyjaśniłes maksymalnie 😆
   Mnie to sluchajac takich „ludzi” ogarnia gniew i żarliwość o Naszego Boga ze wyciolbym ich w pień niczym Eliasz 450 sług Baala lub niczym ojciec Judy Machabeusza zabijający wysłannika Antiocha .
   A gdy mijam pomniki Asztarte w naszym kraju czuje takie obrzydzenie ze bym he poburzyl i wiem ze tak będzie na rozakaz naszego Króla Isusa niczym za czasow Jozjasza który zrobił porządek z balwochwalstwa w Izraelu ….
   Wiadomo że nic na własną rękę jedynię z rozkazu Boga wywrzemy pomstę i wykonamy wyrok na Edomie gdy przyjdzie na to czas ☺
   Bóg z Tobą!

   Polubione przez 1 osoba

 2. Na szczęście nie poświęcam na nich miliony godzin – wystarczą ze dwa trzy filmy wieczorem a potem nie trzeba bo powtarzają się…
  Z Eliaszem i Elizeusze też zmasakrowano że niby Bóg zabił dzieci za nazwanie Elizeusza łyskiem, tymczasem to były dzieci ale Baala – dorosłe chłopy i naśmiewali się z Elizeusza

  Róźne są techniki manipulacji, wpływania na człowieka czy uwiarygadniania
  Generalnie generalizują ludzi wrzucająch do jednego worka tworząc podziału do tego rzucone hasło kto nie jest z nami ten jest heretyk i trzeba od niego/nich uciekać oni są nienormalni bo wierzą w coś tam a nie w to co my bo tylko u nas jest prawdy i my reprezuntujemy dobro
  Mają oni dać człowiekowi wrażenie (ściemniacze) że człowiek dowiaduje się od nich niewiadomo jakich rzeczy a ich pomocy zginie marnie w tłumie heretyków – że tylko u nich jest prawda i tak dalej

  Szkoda że ruchy antysystemowe w Polsce zostały praktycznie rozbite a tu przez Zielonych a tu przez Chrabjuw a tu przez Saunadziajów czy poprzez celowe ośmieszanie prawdy
  Generalnie nie dość że w te ruchy podoczepiano Hasbarowców to jeszcze inni ludzie sami podzielili nie tych krętaczy a ludzi

  Kiedy człowiek poszukuje prawdy w większości przypadkach natrafia na tych samych ludzi – Icke ze swoimi reptylionami, Jones, Sithin, Tsarion I tak dalej.
  I są to ludzie bardzo popularni zarabiający sporo kasy na tym co robią

  Ciekawe jest to – dlaczego tak dużo alternatywnych gwiazd pojawiło się dopiero po wyborach a nie wcześniej. Co robili wcześniej i co onich wiemy w widać że pchają się do kamerki do siłę.
  W każdym razie każdy lepiej przygotowany ściemniacz musi coś prawdziwego dać żeby przeciągnąć owcę – oferta prezentowana musi być na pierwszy rzut oka aktrakcyjna
  Do tego muszą przedstawiać te minumum prawdy – że zydzi, Watykanus, iluminaty – najczęściej skupiają się na jednej grupie
  Ogólnie większość New Ageowców czy Neolehitów ”wie” o NWO czy Syjonistach czy Watykanie – mnóstwo słowiańskich źródeł krytykuje Watykanusa że odebrał Słowianom…. satanizm i kult płodności upadłych aniołów
  Mówią generalnie o KRK z perpektywy rzekomego Chrztu Polski rzekomo z roku 966 ale mało wyjaśnień jak to się tam historycznie działo

  Większość ezoteryków czy Lehitomanów kasuje Biblię – albo w całości albo pozostawia NT w celu promowania Nowej Ery gdzie wszystkie religie będa połączone.
  Zamiast tego promoją dziwne nauki powiązane z demonami, czasem ktoś tam wspomni że New Age jest wspierany nie tyle przez Kościół co Hezuitów nawet kosztem Katolicyzmu.

  Izraelici w Egipcie również byli ogłupiani przez tamtejszą propagandę kultu Amenra (Amon+Re) czyli znowu kult solarny i kiedy byli coraz bardziej świadomi swej sytuacji zaczęli szukać Boga
  I podobnie dziś zadbano żeby Słowianie nie szukali Boga a pomocy matkie boskie, świętych oraz istot z wyższych wymiarów które chcą nam podobno pomóc.

  Z tego powodu Słowianie zostali rozbici na mniejsze grupy by nie szukali mądrości, prawa i Boga ale by żarli się między sobą.
  Kontrolowana opozycja najczęściej albo nas straszy żeby ludzie się bali albo zachęca do powstań i tego typu rzeczy udając przy tym iż wierzą że ich działania cokolwiek zmieni
  Mówią jednak sporo prawdy głównie dlatego aby zyskać wiarygodność ludzi którzy rozpoznają te brednie z pierwszej fali i wiedzą w mniejszym lub większym stopniu że religie to nic innego jak kult płodności upadłych aniołów – kult slońca jako wielkiego zapładniacza albo np. Krzyż wpisany w koło znowu symbolizuje akt płciowy..

  Rzadko się zdarza żeby ktoś nam wyjaśniał symbole a przecież język symboli jest niezwykle ważny
  Na przykład pokazuje się symbole ”Illuminati” i nic po za tym
  Trójkąt, Piramida,Oko Horusa, Pentagram to już było ale co to oznacza i dlaczego jest pokazywane ha?

  Symbole czy też znaki to takie logo – znak firmowy i ten kto gestykuluje powinien wiedzieć co chce pokazać
  A dezinfomatorzy pokazują Illuminaty taty i na tym się kończy nie licząc straszenia
  A to jest tak że nas zaprogramowano żeby reagować tak a nie inaczej na konkretne symbole – jak krzyż to Słońce (Baal) albo Chrześcijaństwo jak Hexagram to żydzi i tak dalej

  Są także dezinformatorzy wykorzystujący naszą naiwność ale ich celem jest podawanie prawdy zmieszanej z kłamstwami i często jest trudno odróźnić normalnego człowieka od ściemniacza nasłanego przez kogoś niby niewiarygodne a Hasbarowcy istnieją i są coraz to lepiej przygotowani

  Przede wszystkim muszą mówić to co ludzie wiedzą albo chcą usłyszeć:
  – Mowy patriotyczne czyli wprawić nas w dumę i powiedzieć jacy to jesteśmy wielcy
  – Przeciwko żydom, alternatywni nie lubią Syjonistów więc oficjalnie dezinformatorzy gadają na syjonistwó. Są jednak tacy którzy pozornie zwalczają syjonizm i łączą Biblię z wrogą Biblii Kabałą albo atakują Biblię na podstawie marnych argumentów opartych na niewiedzy widowni.
  – Nawalanki na PIS albo PO bo to jest modne
  – Śnięta Trójca żydzi, masoni, illuminaci

  Ale to także nie jest link do bycia ściemniaczem – kłamcy po prostu świadomie posługują się fałszywą argumentacją a ze względu na niewiedzę tłumu oraz inne detale uchodzi im to niezauważalnie. Próby polemiki z ludźmi których uznajemy za kłamców, oszustów i tak dalej są czystą stratą czasu.

  Icek czy inni tego pokroju ludzie omawiają tematy przez alternatywnych znane żeby zyskać zaufanie bo skoro mówią to co wiemy to muszą stać po tej samej stronie rzeki
  Na przykład Icka jak już podejrzewałbym to o celowe kompromitowanie alternatywnych czy zainteresowanych tymi tematami poprzez podawanie róźnych zniekształceń – UFO, Reptiliany
  W sumię najwięcej przykładów ludzi ktorzy przyznają się że są kierowani przez pewne duchowe istoty – różnie ich nazywają ale generalnie dzielą istoty duchowe na demony (złe ufiaki) i dobre jasne duchy z wyższy wymiarów
  To są klimaty wschodnie – New Age, Ezoteryka i takie tam
  I te istoty (Grigori) mają na celu wyłapywać ludzi którzy idealnie spełnią rolę przekaźników energii – pendrivy
  Później nękają takiego człowieka wizjami, snami, pokazują trochę wiedzy czy raczej pokazują jacy są oni wielcy przy takiej osobie

  I taka osoba prędzej czy później staje się czymś w rodzaju medium dla demonów – te moce róźnie się nazywa, w Chrześcijaństwie to były dary Ducha Bożego…
  Czyli Paweł był pierwszym znanym Chrześcijańskim demonicznym medium i zachęcał innych aby sami dawali się opętać demonom w zamian za supermoce
  W każdej religii mamy dwie doktryny – dla jelit i dla mass
  Dla mass podaje się chwytające słowa – miłość, wolnośc, równość, demokracja…
  masowe chrześcijaństwo cytujące Pawła używa słowa kluczy (nie głosza Ewangelii co najwyżej Njusy Pawła) w stylu Bóg cię kocha, Jezus cię kocha, nie chodzi o jakieś zasady tylko o zaproszenie Jezusa do serca…
  Czyli zamiast pracy nad osobowością do czego w Biblii wielokrotnie zachęcano aby znosić swoje trudy – by nosić swój krzyż…. wyuczono ludzi lenistwa że zostaliśmy już zbawieni (nie mówi się od czego i do czego), będziemy żyć w niebie na podstawie wiary a niewierzący w nasze doktryny to heretycy godni piekła
  Jak ktoś mówi że członkowie tamtej religii zginą z ręki Boga bo nie trzymają z naszą religią albo w którymś momencie się z nami nie zgadzają to jest oznaka że tej osobie JUŻ wyprano mózg i nawet o tym nie wie
  To jest czyste szaleństwo wtłoczane do głów przez wielu przywódców religijnych (chyba równie szalonych skoro twierdzą że ich ICH religia jest tą słuszną bo tak a tamta jest niesłuszna bo tak).
  Ale diabłu jest to rękę – skoro za wszystkimi większymi religiami stoją Grigori czyli Obserwatorzy z Ksiąg Henocha, łatwo można dojść do wniosku że w każdej chwili mogą w pewnej chwili przestać wspierać jedną z religii jednocześnie ukazując jej brudy – metoda dziel i rządź.
  Dlatego uważam że charakterystyczną cechą negatyzwizmu (siania zamętu, diabła) jest szerzenie strachu, tworzenie podziałów i zwalanie na jedną grupę (kozioł ofiarny)

  Polubione przez 1 osoba

 3. Na weganizm nabiera się ludzi szukających prawdy, młodych gniewnych zagubionych
  Jeśli media czegoś ostro nie atakują to jest podejrzane, chociaż lepszą opcją jest kontrolowana opozycja do ośmieszania
  A sami promotorzy ewidentnie mają gdzieś zdrowie swoich uczniów. Jeśli typek odradza chodzenie do lekarza i sam zachęca do stosowania jego zaleceń, tego najbardziej nie znoszę u szarlatanów bo lekarz za takie rzeczy może zostać zawodowo uwalony a szarlatan nie bo nie ma pozwolenia na leczenie.
  Jak ktoś umrze co z tego najwyraźniej miał reptiliańskie geny albo był złym wege.

  Mass media pośrednio promują weganizm i inne wynalazki jak zwalczanie genderyzmu a z drugiej strony Chrześcijanie którzy zamiast atakować media znęcają się nad ofiarami bo osoba która nie wie kim jest, jest ofiarą a nie satanistą pożywienie, kultura i wiele innych czynników na to wpływa.
  Sami weganie nawet ci na pozór zdrowi także nie wyglądają znakomicie, dobrze jak na swój wiek tylko psychika szwankuje
  W przypadku Bezjayi to dochodzi jeszcze schizofrenia, agresja no i bezwstydność najpierw kradnie od Henia a później zarzuca mu promowanie wklęsłej ziemi i pokazuje stronę z 2013 roku albo mnie kiedyś zarzucał że uznaję Chrystusa za Boga. Nie znoszę tego typu manipulacji

  Inedia to jest najwyższy stopień uduchowienia, tylko trzeba suplementować obiadem aby przeżyć
  Normalnie ludzie bez pożywienia po czasie umierają jest to normalnie. Jakoś nie wierzę że ci ludzie trzymają się zdrowo dzięki energiom słońca, matki ziemi i innym bredniom.
  Bretarianizm to idea Wschodu a Buddyzm czy Hinduizm to religie skażone taki satanizm w wersji light dla mass. Hinduizm jest chociaż ciekawy ze względu na mitologię a Buddyzm mówi nam że jest szatan ale nie ma Boga, to my jesteśmy w różnym stopniu Bogiem, w Kabale Kosmosem, w Hermetyzmie Logosem itd.
  Oczywiście że są to idee czysto satanistyczne, gdzie źródłem poznania prawdy nie jest Bóg a JA. Stąd te bezsensowne rytuały rzekomo mające polepszyć wibracje ci ludzie bredzą podobnie do ludzi opętanych ”Duchem Świętym” klepanie formułek brak zdrowego rozsądku

  Gorzej kiedy taki bretarianin czy inny tego typu człowiek żyjący na pasku demonów ma swoich akolitów a takich znajdziemy pełno, Szaul przemycił demonizm pod postacią darów Ducha Św, dlatego większość broni zaciekle Pawła atakując przy tym Chrystusa a nawet Boga.
  Medium, osoba kontrolowana przez demony musi zapewnić demonom stały dostęp do many to demony wyssą z niego energię dlatego ci ludzie działają na zasadzie piramidy finansowej
  Do tej pory sądzę że pewien zakłamany jegomość jest jednym z przedstawicieli wędkarzy dusz, to by wyjaśniało dlaczego celuje w młodych gniewnych którzy widzą obłudę mediów, polityków, księży a przy okazji leczy swoje kompleksy.
  Problem jest taki że demony chcą coraz to większą ilość wyznawców i taki guru musi przynosić nowych wyznawców
  Jak nie przyniesie to on będzie służył jako pokarm energetyczny dla demonów a to kończy się nieciekawie, ludzie sami pchają się do sił demonicznych tak samo wielcy Patryjoci wręcz wyszukują takie witryny gdzie właścicielem jest żyd
  Atakuje przede wszystkim fanatyczny aspekt diet, kiedy ludzie traktują weganizm jako religię gdzie zbawieni będa tylko oni tylko ich droga jest słuszna a reszcie wmawiają poczucie winy i niższości
  Jak ktoś od tej diety się struje – jego wina, po części tak lecz diety składające się z cukrów i weglowodanów nie są zdrowe. Cukier, węglowodany, GMO i inne chemiczne trutki pogardzają kondycje społeczeństwa

  A jeśli po diecie nie-wegańskiej ktoś wyzdrowieje, jakoś to trzeba wyjaśnić – repti, parch, opętany , wariat nie słuchajcie go!!!

  O w morde Jaja jako dr Strange, lubie to
  W zasadzie większość wegan wygląda tak samo, mówi tak samo, je to samo, mało indywidualizmu
  Brak swojości = indoktrynacja

  Sam wegetarianizm jeszcze ujdzie ale frutarianizm czy witarianizm jest niezłą receptą na powolną utratę zdrowia jeszcze ci ludzie podają TYLKO owoce (a konkretnie 5 na krzyż) swoim dzieciom. Brak witamin je upośledza, rodzice robią nieświadomie swoim pociechom krzywdę…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.