Wpis Nr. 37 – Konflikt Szatana Z Fosforem II

Przedmowa:

„Życie kołysze się jak wahadło w tył i w przód między bólem i nudą.”

– Arthur Schopenhauer

Najbardziej rozwalił mnie komentarz, dzięki! You Made My Day
”Nikt Taki

21 godzin temu
Taaak, to normalnie człowiek renesansu: ogrodnik, przewodnik, biegacz, czarownik, a ostatnio kompozytor i bajkopisarz. Na szczęście się nie rozmnaża :)? ”

Postanowiłem stworzyć nudną trylogię  na temat panującego króla Lehjitów z Bożej łaski następcy Stanisława Augusta Poniatowskiego, Króla Sławka Pierwszego Bosonogiego!

I nie tylko ponieważ traktuję ten wpis raczej jako poradnik, niestety dużo rzeczy powklejane z różnych są okresów a nie mam siły na edytowanie wszystkiego… napisać post 100 stronicowy jest łatwiej i szybkiej niż go wypolerować.

Ten materiał nie powstałby gdyby nie te dwie poniższe audycje plus do tego krecie działania niejakiego Sanjayi z Lehji, który zgłasza filmy nieschlebiające mu albo zwyczajne próby dyskusji w formie audycji.
Nie ukrywam że po raz pierwszy poznałem nasze krula na podstawie tego otóż linku:
Nie było więc dla za dużo tego, czego bym nie wcześniej wiedział, i chyba wielu poszukiwaczy pradawnej wiedzy nie była specjalnie zaskoczona tymi audycjami…
Zwyczajnie to co mogliśmy przeczytać na różnych witrynach przetworzone do pliku audio. Ogólnie były to dobrej jakości produkcje, warte wysłuchania i nadal je polecam w większości.
Problemem jaki mogliśmy zauważyć było niepodawanie większych dowodów czy też linków (a bez tego taka rozmowa staje wyłącznie przekazem opinii) a nacisk na opinie czy też rzucane hasła  bez podawanie haseł i analizy ze szczegółowym wyjaśnieniem jak konkretne mechanizmy działają i oddziaływają na poszczególne elementy naszej codzienności.
Czyli w wielu miejscach była to wiedza fragmentaryczna odwołująca się do ignorancji w takiej formie aby wyglądało tak że mówiący posiada wszechstronną wiedzę i nie ma czasu na omawiane poszczególnych tematów.
Dopiero później się okazało że postać z tego artykułu
Polska prokuratura i policja katolicka nie chciała śledzić katolickich zbrodniarzy którzy w styczniu 1992 roku dokonali zamachu na życie innego polskiego mistyka i joginaSławomira Jaraszka (Sanjaya), a którym udało się go podtruć. Przeżył i świadczy o zbrodniczości katolickiej mafii cesara Wojtyły w Polsce. Kiedy katolicka sekta odpowie za tamtą zbrodnię
 I egzoteryczny Stachu Jones to ta sama osoba 🙂
——————————————————————————————-

Tak więc wklejam poniżej post  z Dnia 13 Kwietnia 2017

I na zakończenie polemiki monologicznej (o ile takie określenie istnieje) z pewnym wiernym czytelnikiem.
Podrzucam audycję byłego kolegę Sandzia – Eterusa TV, a także kilka bonusów z którymi niekoniecznie muszę się zgadzać.
Nie wszystkie linki działają ponieważ ten pan po lewej zgłasza filmy do ciemiężcy na YT…
Dla niewtajemniczonych w temacie, był kiedyś team Sanjaża TV + Eter TV, ale współpraca została przerwana zaraz po koronacji tego pierwszego na króla Lechistanu (Lehji).
Ten drugi skończył tak jak większość osób, które wcześniej współpracowały z Sanjażem – został okrzyknięty agentem. Z tego powodu powstają nawet zakłady kto będzie następnym agentem.

Co do Etera, nie myślałem ta rozłąka że nastąpi to tak szybko.
Sądziłem że Sanjahyah uzna kolegę za agenta dopiero za pół roku jak to było w przypadku pozostałych przyjaciół. Oczywiście nie żal mi tych ludzi gdyż dobrze powinni wiedzieć że kiedy nie przejdą na sAnjaizm staną się heretykami (agentami), taki typowo religijny tok myśleniony.

Powód tej rozłąki jest wręcz dziecinny (z tego co zrozumiałem).

Otóż Sandzia miał pretensje do Etera za to iż ten nie pokazał koronacji na Chrystusa Krula. Normalny człowiek takie coś traktuje jako żart (trolling) ale najwyraźniej dla JSM to sprawa niezwykle poważna i każdy kto kwestionuje królewskość króla Lehjah jest… agentem  [x]

No tak bo agenci dezinformacji najbardziej boją się jak ktoś koronuje siebie na krula. Żyjemy w erze pełnej takich kruluf, chrabjew, nawróconych satanistów itd.

Więc wcześniej JSM nabiło Eterowi oglądalność tak teraz mu zabierze i nikt nie bronił (ja nie bronię) chociaż troszkę tylko same negatywne opinie.

Znowu tak nagle się ”skapnął” krul że podstawiony agent, że to że tamto ?

Czyli albo nie umie oceniać ludzi skoro tyle osób miotało jak chciało albo celowo wybijał się na znanych pozornych antysystemowcach. Przeciwko systemowi każdy może być pytanie czy w razie potencjalnego systemu ma do zaoferowania coś w zamian.

Oczywiście powód tej rozłąki jest dziecinnie śmieszny. Żadnego nie bronię ale z tego co zrozumiałem to poszło o nie wysłany film z koronacji na pomazańca bożego vel Krula Lehjahbulon.

Miał jednak rację że cała ta koronacja miała charakter kabaretowy, żaden normalny człowiek nie bierze takich rzeczy na poważnie. Aby zostać królem to trzeba mieć królestwo, odpowiednie geny, berło, koronę, namaszczenie, potomstwo i królową 🙂

Wystarczyło parę dni aby Eter TV z agenta JSM stał się agentem ciemnych sił (czytaj KRK) ponieważ odmówił wykonania rozkazu. W religiach jest podobny schemat gdzie zwalcza się samodzielne myślenie oraz pojednanie (zawieszenie broni).

Większość znanych mnie religii działa na tej zasadzie innymi słowami”albo służysz nam albo idziesz na potępienie jako sługa ciemnych sił bo masz inne zdanie od nas”

Tak naprawdę to nie chodzi tu o konkretne osoby a o podzielenie owieczek i przejęcie reszty, taka wyżerka dla demonów które żywią się złymi emocjami ludzi którzy nakręceni atakują jedną bądź drugą stronę.

I zauważmy że Sanjaża koronował się na króla otwartą czyli niesuwerenną (okupacyjną) koroną , chociaż sam w jednostronnej polemice z Eterem twierdzi że symbolika ma duże znaczenie, i ma rację. Jest to symbol nie suwerenności Sanjayi czy tych, którzy mieli zostać wyśmiani przez zgromadzonych ?
Oczywiście taka koronacja ma takie same znaczenie jak koronacja ChrabJewgo czy Leszczyńskiego, tylko dla twardych wyznawców… Takie nadeszły czasy
Mijały dni, Sanjahya posłał taki film
Nawiasem mówiąc Sanżaja jest strasznie niekonsekwenty skoro narzeka jaki ten okropny Judup zamyka kanały a później zakłada następne,
brak logiki, zasięg albo desperacja ? .
Youtube równa się największa widownia i kara. Ja na miejscu ludzi alternnatywnyc olałbym YT i wrzucałbym filmy na serwisach typu D-Tube, czy Vimeo a na YT wrzucałbym albo lżejsze materiały albo trailery z linkami do pełnej zawartości filmu. Facebook to ta sama ekipa a jednak alte
A wizardowi kasują kanały albo za obrażanie innych albo za materiały za które nie powinny być bany – w wielu przypadkach tak jest i tym Youtuberzy mówią.
W przypadku pana kopiuj wklej, zachowuje się jakby od tego zależało życie – i jeśli straci oglądalność to ci ”bogowie z wyższych wymiarów” mogą się wkurzyć i wyssać całą energię życia ponieważ nie dostarczył im świeżej energii życia 🙂
A w odpowiedzi co zrobił były kolega….
I zrobił Eteru film jak Sławuś chciał z podaniem fragmentów co tam mówi, kiedy i do czego się odnosi. Ale Eteru nie porusza (pomija jak 99%) jednej kwestii a mianowicie mocy która Sławusia wyszkoliła i nie jest to siła ludzka, oj nie! W każdym razie wielu innych jak D. Icke ją zna i zachwala.
Rozbuduję ten wątek w następnej części poniżej…
I co ciekawe sam krulu działa w sposób przemyślany (schematyczny) i pytanie czy jest to postępująca choroba czy celowość ?

Wystarczy zauważyć co promował kiedyś a co teraz

2015-2016 – Początek, takie łagodne filmy o WTC, WOŚP, Zdrowie, Kolonko, 3 Wojna, Darwinizm – wtedy sądziłem że jest to koleś który bierze garściami z forum myślałem nawet że jest jakoś powiązany jako kumpel (wolny strzelec) ale działa w sposób nie ostentacyjny by YT nie skasował kanału za kontrowersyjne tematy…

W Drugiej fazie zaczął nosić kapelusz (ale to było odbierane jako pozytywne zakręcenie), zapraszać i wychwalać antysystemowców (Zięba, Cichocki, Moskalik).

Od Czerwca zaczął atakować Boga, wtedy także stracił nieco fanów (za Biblię czy raczej powielanie bzdurek i za przytakiwanie czarownicy).

Później w Sierpniu po krótkiej dyskusji na na temat tego związku z panią czarownicą zaczął frontalnie atakować Mesjasza… w wersji katolickiej czyli z listów Pawła.

Jeszcze w tej fazie zaczął odwiedzać różne festiwale, kluby i takie tam.
Oczywiście promowanie antysystemowców miało na celu podpięcie się pod innych aby ludzie kojarzyli ”o ten spiera Ziębe, mądrze gada lubie typa”

Od listopada tamtego roku wdrożono trzecią albo czwartą fazę, oczywiście nie mógł atakować od początku Boga czy Biblii w pierwszej fazie albo robić to teraz.. ponieważ nikt by tego nie kupił tak więc:
Ten człowiek niejednokrotnie atakuje metody których sam używa. Swoją drogą większość znanymi mi ludzi opłacanych tak działa
1 Faza – łagodne informacje które większość zna
2 Faza – Prezentacja swojej osoby + promocja antysystemowców
3 Faza – Promowanie swoich doktryn które są akceptowane automatycznie, powstanie stałej grupy wiernych wyznawców                                  4 Faza – Sekciarstwo (dzielenie grup), rozpraszanie owiec, straszenie wszystkiego i wszystkich wszystkimi i wszystkim. Zbawienie tylko w kościele….

Czyli takie Sanjaye dzielą owce na zwolenników czy przeciwników Moskalik, Zieby, Czerniaka, Popko, Kudlińskiego, Sanjayi, Etera itd… z tego powodu zaatakowano naukę o miłowaniu bliźnich.
Poprzez wspieranie jednej ze stron takie Sanjaye zdobywają albo zwolenników albo przeciwników (atakowanych przez demony kontrolujące takiego osobnika).

W ten sposób tworzy się mała grupka wyznawców z liderem który jest wówczas w stanie wcisnąć nawet największą durnotę.
Grupka zaufanych lecz naiwnych owieczek jest bardziej podatna na programowanie (powtarzanie tych samych terminów) a także rosną szansę na zdjęcie barier pomiędzy człowiekiem a demonem.

Chociaż dał Eter wyjaśnienie z jakiego powodu odszedł od krulewicza (apostazja ?)  i dlaczego krzyczał ”wiwat król” Argumentował swoje zachowanie tym, że uznawał koronację za formę ”happeningu”, takiej akcji dla zabawy.
A jak się okazało Sanżaja bierze koronację na poważnie, i w pewnym sensie jeśli mówi prawdę że został  namaszczany przez istoty z wyższych wymiarów (z trzeciego Nieba)…
A jak wygląda trzecie niebo/wymiar/poziom ?
Jest tam umieszczony raj, Eden. Ale to nie oznacza że mamy się wybrać kiedyś wszyscy do nieba, bowiem
2 Księga Henocha 8:(1) Tamci mężowie zabrali mnie stamtąd i zaprowadzili mnie na górę do trzeciego nieba i posadzili mnie tam. Kiedy patrzyłem na dół widziałem Raj. I to miejsce było niewyobrażalnie przyjemne. Widziałem drzewa w pełnych kwiatach. Ich owoce były dojrzałe i pięknie pachnące z każdym pokarmem na polu i wydzielające obficie przyjemny zapach. Pomiędzy nimi było drzewo życia, w miejscu, gdzie Pan odpoczywa, kiedy udaje się do Raju. To drzewo jest niewypowiedzianie przyjemne i pięknego zapachu, bardziej piękne niż jakakolwiek inna stworzona rzecz, która istnieje. Ze wszystkich stron wygląda jak złoto i karmazyn w formie ognia. Ono pokrywa cały Raj i posiada coś z każdego drzewa sadu i każdego owocu. Jego korzeń jest w Raju przy wyjściu, które prowadzi ku Ziemi. Raj istnieje pomiędzy zepsuciem i niezniszczalnym. Wychodzą dwa strumienie, jeden wydaje miód i mleko, a drugi jest źródłem wydającym olej i wino i jest podzielony na cztery części. One krążą dookoła w cichym ruchu wychodzą do Raju Edenu, między zepsuciem i  niezniszczalnością. Stamtąd razem dzielą się na czterdzieści części i postępują w skromnej ziemi. Mają obroty w swym cyklu, podobnie jak inne elementy atmosferyczne. Nie ma tam bezowocnego drzewa, każde drzewo jest dobrze owocujące i każde miejsce jest błogosławione. Jest 300 aniołów, bardzo jasnych, którzy opiekują się rajem i z nieustającym głosem i przyjemnym śpiewem wielbią Pana codziennie i w każdej godzinie. I powiedziałem: „Jak bardzo przyjemne jest to miejsce!” I ci mężowie powiedzieli do mnie:

O Sandziu co uwielbia czytać z kartki (pod wiatr słychać szelest kartki) miałem już nie pisać, od pewnego czasu wiadomo że jest to zupełnie zakłamany człowiek (co innego robi, co innego mówi, postępuje jak agenci cenzorzy)

Był sobie taki kanał ”Nikt Taki”
https://www.youtube.com/channel/UCv9o5Jb4gaz2V0gYgskbZrQ
Nie ze wszystkim się zgadzałem ale facet wyłapał pare sprzeczności, których nie da się zaprzeczyć.
Skoro taki krulu twierdził że wikipedia mówi o Słowianach jako niewolnikach tymczasem sam cytował wikipedie, która podaje mnóstwo prawdopodobieństw (pomysłów) pochodzenia tego określenia.

 

 

Jeden film:
””Jasna Strona Mocy, Sanjaya …” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Sanjaya Jaraszek.

Drugi:
„Jasna Strona Mocy, Sanjaya …” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Sanjaya Jaraszek.

Trzeci:
„Jasna Strona Mocy – Król …” Konto YouTube, które jest powiązane z tym filmem, zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie.

Widać różnicę czy nie ?

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do intencji tego dwulicowca, naciągacza ? – Niszczenie wielobarwności, cenzura i ośmieszanie prawdy poprzez powiązanie mądrych koncepcji z absurdem
Nic dziwnego że wielu nazywa tego pendraka sekciarzem (nawiasem mówiąc nie wytłumaczył dlaczego, tylko podał takie sugestie podobne do tych odszczeków pewnego gościa co też by chciał zostać królem ale inny niższy tytuł musi na razie wystarczać)
A sekciarzem jest według definicji – tworzy podziały, dlatego wcześniej zapraszał wiele gwiazd alternatywny aby później ich zgnoić (kiedy najwidoczniej pojawiały się problemy finansowe – nie chcieli płacić)

Sam Sandziu nazywa innych ”niedorozwojami, ciemnakami, zwyrolami, agentami i tak dalej” ale jak już ktoś skrytykuje tego pendraka to jest zapewne debilem, agentem i kim tam jeszcze może być.

Jak ktoś wyśmiewa się z kapelutka to pewnie antygen i debil, w normalnym świecie jednakże osoba która prezentuje się w takim kapelutku plus miesza ze sobą wszelkie ”teorie spiskowe” owszem będzie coraz bardziej rozpoznawana jako wariat, czy raczej Mainstream może pokazać takiego Sandżaje jako przykład foliarza (typowego antyszczepionkowca, płaskoziemca, obłąkańca itede).

Ciekawe że na Sandzie ostatnio nikt specjalnie nie kabluje i więcej to krulu zgłosił kanałów na nie odwrót, tak więc mamy pewność że jednak ty Sanjajku nie niczemu zaprzeczasz panie cenzorze, łatwo jest plagiatować od innych ale jak już nie zgadza się z twoją opinią to co… zamknąć komuć mordę a jak nie to pod lewa Noahitów ?

Bezjajak wbrew pozorom nie jest głupim człowiekiem, ale tym co czyni (kablowanie, łączenie fajnych rzeczy z durnotami, podkradanie cudzych materiałów bez podawania linków powoduje że mądre rzeczy zostają uznane za głupie

Fajnie żeś Eter zebrał wszystko co ludzie mówią i… Bezjajak nie niczemu zaprzeczył. Wręcz przeciwnie, kablowaniem pokazał swoją bezradność skoro pokonał ”agenta” za pomocą cenzury.

Tak na prawdę to większych ludzi co krytyje Sanjaye, nie jest jego wrogiem ale pokazują ludzie to co myślą i z czym się nie zgadzają bo przecież nasz nowy król w wielu miejscach ma rację.

Tylko czy ta zmiana sANjayi wynika z tego że stał się popularny czy to wszystko było zaplanowane znaczy się najpierw pokazać prawdę a później to co mamy dzisiaj.

I to nawet nie ten filmik odebrał Sanjajkowi wiarygność a odpowiedź na filmik czyli nieuzasadnione donoszenie do okupanta.
Jeśli Eter jest agentem służb (załóżmy że każdy kto nosi tego typu ubranie jest agentem), to po co zwalczać agenta metodami agenturalnymi ?

Zresztą za słaby dezinformator…. ewentualnie

 

Poddenerowała mnie trochę ta sytuacja bo nie lubie cenzury, chociaż z drugiej strony wychodzi na to że kogoś te materiały (nie obraźliwe, tam nie było wyzwisk) zabolały i ktoś musiał podkablować do o-kup-anta.

A cenzuruje się zazwyczaj prawdę. Szkoda że nie zapisałem akurat tych filmów a radzę w takim przypadku zachować dla własnego użytku pewne materiały ponieważ mogą z dnia na dzień zniknąć.

Inaczej mówiąc, podobnie jak pewien pan co podobnie mówi, jest to co człowiek za kła ma ny, który nie szanuje nawet swoich widzów i jeszcze chwali się tym że kasuje komentarze które są albo próbą polemiki albo krytyki.

Napisałbym jeszcze lepsze epitety ponieważ poznałem mnóstwo takich ludzi co na pokaz udają milutkich, a kiedy mogą to nie zawahają się by pobluzgać.
Akurat krulu ma ludzi za nic (bo agent w tym przypadku to albo grubas albo debil) a dla a dla mnie agent to osoba która świadomie zwalcza prawdę czy też miesza prawdziwe informacje z bzdurami w taki sposób aby prawda została zasłonięta.

I po co tych wszystkich dezinformatorów ”demaskować” skoro sami kopią pod sobą dołki ?

Taka jest również ezoteryka pełna dziwactwa, zamiast łączyć to dzielą i często promują jakieś dziwne nauki.

A Sandzia, no cóż nie ukrywa się z tym że jak wielu egzoterycznych zagadek nie służy człowiekowi a pewnym duchowym istotą, można sie domyśleć o jakie istoty chodzi patrząc po dokonaniach tych ludzi.
Tacy to ludzie uduchowieni że zamiast łączyć dzielą ludzi na małe grupki czyli odłączają owce od głównego stada.

Przynajmniej dzięki internetowi można na nowo odkryć różne formy nieuczciwości oraz doktrynologię egregoriańską
I wielu z kontrolowanej opozycji pod pozorem mówienia prawdy (udają naszych ziomków) podrzucają albo brednie albo nielogiczności,
Tak na przykład Elohim (Bóg na bogami) jako Bogowie bo w Tanachu jest tak napisane.

Kabalistyczna negacja ludu Bożego jako rzekomy Is Ra El czyli naród Diabła, a co Edom czyli naród przeklęty za prześladowanie ludu Bożego to lud Boży ? Coś tu nie gra,
Każdy kto promuje ten kabalistyczny zwrot, nie wygląda na uczciwego poszukiwacza prawdy.

Wiele osób również zawodowi Hasbarowcy jak i Therioniści czyli dezintegratorzy częściej przeglądają te filmy i blogi od przeciętnych ludzi.
Kiedy dana osoba odkryje mnóstwo prawdy to z dnia na dzień zdobywa sobie anioła stróża który tej osobie daje dobre rady, przeprowadza wywiady i wciąga w swoją ideologię (truciznę).

Chodzi o zdyskredytowanie (ośmieszenie) tej osoby i wpuszczenie w maliny a ta osoba bywa zazwyczaj męczona przez nasłanego agenta. Mądrzejszy odkryje po czasie że kontaktował się z agentem czyli specialistą od walki z prawdą.
Niebocentryzm – jak dla mnie jest opozycja wobec Geocentryzmu (PZ) i Helioscentryzmu. Mam wrażenie że ten temat został rozpropagowany przez czcicieli czarnego słońca. Nie chcę krytykować ludzi który wierzą w HC, NC, PZ a raczej tych co okłamują ludzi celowo wprowadzając ich w błąd.

05.10.2018
Cenzor
To co tam Eter mówi:
https://www.cda.pl/video/21827263b

Także usunięte,
”Materiał został usunięty!
Materiał na który wskazywał ten link został usunięty przez właściciela praw autorskich lub Administratora!”

Jakoś nie chce mi się wierzyć ze ex-kumpel tego naciągacza to zrobił, najwyraźniej było za dużo prawdy która boi (skoro zaprzeczeń cy obrony nie było, tylko straszenie agenci tu agenci tam agenci haha)

Ciekawe kiedy Eterowi zablokują/je kanał (to że się z kimś nie zgadzam to nie znaczy że mam komuś zamknąć morde).

Zapomniał obłudnik jeszcze to zgłosić [https://www.youtube.com/watch?v=9RFKLApJpdA]
No ale po co, lepiej usuwać to co niewygodne albo jest konkurencyjne,

Ale nie wściekam się kiedy krulu cytuje mnie czy kogokolwiek innego, prawda (czy też wartościowe opinie a przede wszystkim dowody, które możemy potwierdzić i sprawdzić) jest ważniejsza niż spory. Od podziałów specami są ludzie toksyczny, szczególnie ci opłacani.
Już nawet nie reaguję (nie ma siły odkręcać) kiedy krul czy ktoś z otoczenia przekręca cytaty.

Zapomniałbym, Sandziadzia czepia się że ludzie nie mówią o osiągnięciach krula w dziedzinie sportu i tak dalej. Ja powiem tak, przy okazji do ciebie pendraczku bo widzę że schodzisz do tego małego bloga.
Ty tak na serio ?

Mają wszyscy pisać i tworzyć materiały o tym jaki to Bezjajakbył jest i będzie wspaniały. A po drugie, nie każdy interesuje się biegami które męczą, i niczego sensownego nie dają poza męczarnią. Co innego jakaś inne dziedzina sportu.

Po trzecie, skoro niewielu zajmuje się takimi prywatami to oznacza że jednak nikt nie zamierza krula wypędzić z internetów, gdyby tak było to już by dawno takiego krulewicza wynaleźli dlaczego jest nazywany sekciarzem od 30 lat. Ale jak widać to Sandziu bardziej interesuje się ludźmi, podziałami i wychwalaniem swojej osoby niż łączeniu ludzi, dawaniu im poczucia własnej wartości, aby mieli siłę na konfrontację ze swoimi demonami (nałogami). A to że ktoś ma nałóg powiedzmy jest alkoholikiem albo jest wręcz wychudzony albo arcygruby… to nie znaczy że jest agentem/idiotą (no chyba że dla siebie agentem ale takiego to nie ma co się obawiać, chyba że ma wredny charakter).

To nie jest tak że jak ktoś jest ignorantem w pewnej dziedzinie, to znaczy że dezinformator i w ogóle. To tak nie działa! Rozpoznawać ludzi najlepiej jest po intencjach, jakie mają intencje względem innych i siebie.

Po prostu każdy ma luki w swoim systemie (nałogi, wady) w innym miejscu i naszym celem jest walczyć najpierw ze sobą, a nie z systemem.

Walka z systemem, rewolucja… a później się okazywało że byli przekupywani, stawali się sami reprezentantami systemu i tak dalej.
Jeśli coś chcemy zmienić najpierw zacznijmy od siebie, nie szukać jakiś okultystycznych wiedzy i kontaktów z niewidzialnymi istotami (Jasne duchy, orbsy, niebianie, bogowie, ufo) a eliminować swoje wady by stać się lepszą wersją siebie z wczoraj. To takie proste… w teorii, bo w praktyce łatwiej się całować krzyżyki czy pozować na wielce potężnego niż miłować/szanować Boga i człowieka. Z tym jest największy problem dla społeczeństwa….

I nawet jeśli posiądziemy wiedzę całego świata, co z tego jeśli utraciliśmy ducha z powodu albo nie posiadamy na koncie dobrych czynów ?
I zobaczmy, wielu alternatywnych straszy nas śniętą trójcą – Iluminaci, Masoni, Syjoniści… ale znowu najczęściej zwalają winę na jedną organizację… albo ogólnie na żydów albo na ogólnie na kościół.

A tymczasem wszystkie organizacje, czy jak to mówi G. Braun – mafie, służby i loże… to są części systemu.
Często nas straszą pokazując tu Iluminaty tam Illuminaty, ale nie wyjaśniają pewnych mechanizmów jak działa człowiek. Po drugie wiele tych informacji jest albo fragmentarycznych albo wyolbrzymionych albo bez dowodów.

Ja tam jak zaczynałem przygodę z mediami alternatywnymi to czytałem te puzzelki, po czasie zorientowałem się że jest to odcinek wiedzy. Później zauważałem że nikt inny o tych rzeczach nie mówi (wyssane z palca) albo są to informacje nielogiczne…

Najbardziej w tym krulu to się mi podoba ekspresja ryjkowa, aktorstwo na wysokim poziomie. Albo regularne ćwiczenia przed lustrem/kamerą czyli trenowanie do publicznych występów albo urodzony talent.

A wracając do Sandziadzi
Blokowanie niewygodnych filmów czy odnoszenie się nie wprost do nich, daje swego rodzaju satysfakcję i pewność że jednak ten pędrak to obejrzał czy przeczytał.
Szkoda że każdą próbę porady czy dyskusji traktuje jako zmasowany atak rzymskiej agentury, i widzowie też zostali nieładnie potraktowani.

No ale jak to mówią co zasiejesz, takie będziesz miał plony. Co dasz innym, to do ciebie wróci.

Skoda tylko że przez alternatywnych egzoteryków, narodowców i te podziały… mają nas za bandę imbecyli.
Jeszcze Sandziu, najpierw walczy ze ściemniaczami, później z Krzewicielem, a potem sugeruje że to on jest tym Chrystusem narodów.
I chyba dobrą zrobił Eteru analizę, na tyle dobrą że krulu w imię walki z agentem Eterem postanowił współpracować z agenturą.

A tak poza tą niekonsekwencją (co innego mówi co innego robi) to nie twierdzę że Sandziu głosi same bzdury albo że należy unikać i nie słuchać. Jeśli proponuje uzdrowienie rękami albo jakieś podejrzane praktyki, to spiepszać ale kiedy jest chętny do dyskusji i mówi mądrze – to wysłuchać i dać się wypowiedzieć.
Gorzej że sam sobie odbiera wiarygodność, jeszcze bardziej niżby atakowało stado trolli
Jeszcze pojawiają się komentarze na które krulu nie odpowiada
np. ten

Pamięta ktoś Zawodowego Polaka, z tą deklaracją i tak dalej ?
Hmm z tego co wychodzi jeśli ufać temu panu to Sandziu to jakaś popierdółka a nie anachoreta i jeśli rzeczywiście wyciągał parę setek za wywiady a gdy ci nie chcieli płacić to zostawali okrzyknięci agientami. Może i tam się kręciło paru krętaczy, ale co to za różnica dawać na tacę panu w sukience czy panu w koronie z przedszkola ?

Nie twierdzę że wszystko musi być prawdziwe, ale była wcześniej drama z pewną panią o piniondze a przecież można to było załatwić po ludzku – spisać umowę gdzie zostałoby wypisane klarownie kto płaci a kto traci.
Co więc szkodzi żeby na mówieniu fajnych rzeczy wyciągnąć kilka stówek ?

Dlatego gdyby ktoś coś chciał na temat znanych gwiazd ze sceny egzoteryki itd. to mnie nie ma, nie warto trwonić energię.

Dobrze że nie nadaję filmów na YT, bo gdybym omówił parę osób (a chętnie bym opowiedział co mi się podoba w tym a co mi się nie podoba)… pewnie tylko za Sanżaje straciłbym kanał, dlatego lepiej jest pisać gdzie można wyłapać kłamstwa czy błędy.

Najwyżej polecą bioprądy albo kula ognia, a to zależy jakiej specialności jest magia – magia ognia, ziemi, powietrza, wody ?
Leje już na to ciepłym prostym sikiem, i cały ten Jutup i innym też to radzę 🙂

 Wracając do tematu

Eterusek TV
1 godzinę temu
Sanjaya co to negatywnych komentarzy to daj im sie wygadać i wierz mi że będzie spokój. Ludzie chcą dyskutować pod filmami ze sobą. Jeżeli im to blokujesz to kanał na tym traci. Mówisz że cię blokuje system i ty też blokujesz ludzi. Więc wahadło może tak działa.?

Oczywiście skasowane z prędkością światła…

I gdyby Sandzia byłby uczciwy i miałby honor to nie kasował by tego komentarza.
Jest obraźliwy, wulgarny ? czy Eter nalega aby Bezjajak nie stosował metody zamykania mordy.

Ale za to Sanja radzi tak, pamięta ktoś jak krulu radził z oczami ?
Że istnieje wiele metod poprawiania wzroku (lasery, szkła kontaktowe, tylko trzeba być nadzianym) ale medycyna wiele nie pomoże.

 

Nawet były kompan zauważył że krulu ”odleciał” i swoimi działaniami powoduje że mądre idee zostają kojarzone z wariactwem….

Sanjaża ewidentnie się wypalił i wspomina te same stare dzieje ze szkoły po raz setny. Brzmi to trochę jakby tęsknił za starymi dziejami ale nie może się pogodzić z brutalną rzeczywistością.

Ponadto wszystkich od siebie zraża oskarżeniami o agenturę na podstawie poszlak nie wspartych logicznymi dowodami złapanymi na gorącym uczynku np. nie pokazał czyjeś karty loży masońskiej 🙂 .

Do tego dochodzi apoteoza własnej osoby a także filozofowanie jaką to wybitną fenomenalną jednostką krul est, a reszta to z ciemnych sił i w ogóle.

Wspomina Eter także to co ja zauważyłem, że krulu w typowo medialny sposób wyrywa czyjeś wypowiedzi z kontekstu przekręcając czyjeś słowa, linki (jak podaje to przekręca nazwę) i nie odnosi się do argumentów a do osoby.

Bo jak wiadomo krulu jest także mistrzem kopiowania urywków z innych materiałów i często nie podaje linków, tak żeby nie móc sprawdzić źródeł.

Szkoda że człowiek podobno wibrujący na najwyższych częstotliwościach, nie ma do swojej dystansu i nie dopuszcza do swojej fortecy choćby maleńkiego procentu możliwości że ktoś myśli inaczej i może mieć w tym rację inaczej mówiąc papieska nieomylność pogrążyła krula wody oplazmowanej.

Co ciekawe Sanjayah ”przyznał się” że w czasie głębokiej medytacji otrzymał coś w rodzaju objawienia w tym info że będzie Chrystusem XXI wieku. Pytanie od kogo otrzymał źródło i czy je sprawdził ponieważ na przestrzeni wieku istniało sporo ludzi tytułujących się wybrańcami aż okazywali się pomazańcami (od pozamania i wymazania ich z kart przeszłości).

Proroctw Biblijnych naturalnie ani nie poruszył ani nie zaatakował, ponieważ Bóg zaprzysiągł iż uwolni nas od religii oraz sekt uzurpujących sobie prawo do uznawania siebie za boskich przedstawicieli którymi nie są, tak nawiasem mówiąc. 

Ciekawe tylko kto dał człowiekowi taką informację i dlaczego krulu nie był tego pewny. [I dlaczego te istoty niejednokrotnie okłamują krula tak nawiasem mówiąc, jeszcze do tego wrócę bowiem w tym świetle działalność Marjaya można w pewnym stopniu usprawiedliwić]

Mahomet, W. Branham, Konstantyn Cesarz, John Dee, Papież Leon XIII, Paweł ”apostoł” czy inni mieli podobne wizje od świetlistych ale nie otrzymali większych dowodów, które by wskazywały na ich boskie posłannictwo, a przecież tacy prorocy jak Mojżesz, Jeremiasz czy Abraham byli w 1000% pewni z kim rozmawiali i otrzymywali masę dowodów.

 

 

 

Dostali także super moce które ich uwiarygadniały i były o wiele potężniejsze niż u tak zwanego apostoła narodów.

Septuaginta mówi że jeśli gościu który powołuje się na mesjasza albo proroka i nie pokaże źródła swojej mocy albo się pomyli choćby raz twierdząc że jest prorokiem bożym to….  zapomnij o takim proroku. 

Czyli ludzie którzy dostawali objawienia (epifanie) a nie dawali na to dowodów że pochodzą one z góry… stawali się fałszywymi prorokami i Iluminatami gdyż byli oświecani fałszywym światłem Lucyfera, które było blefem.

Nie twierdzę że krulu jest fałszywym prorokiem zasługującym na wyrok, czy coś w tym stylu.

Nawet ludzie którzy wcześniej stali murem za krulem, dzisiaj nie mogą wyrobić ze śmiechu bądź z rozczarowania, gdy słyszą, widzą i człowieka człowieka który z jednej strony uważa Krzewiciela oraz Boga Wszechmocnego za osoby okrutne aczkolwiek wyimaginowane, a z drugiej strony twierdzi że otrzymał info podczas bajdzio głębokiej medytacji że będzie Chrystusem czyli Mesjaszem czyli Królem Słowian – bo tego to się sprowadza.

Ale brali to za coś w rodzaju żartu, jako coś co symbolizowało że ciemiężcy nękają i grabią ludzi bezprawnie. A więc koronacja Polaka na króla własnego ogródka była ludzi symbolem bezkrwawej pokojowej manifestacji swojej woli a także ukazanie trudnej sytuacji Słowian, których kraje są tak rozkradzione że już nie ma czego kraść.

 

Nasuwają się więc Trzy proste pytanka:

(1) Czy nie jest to jakiś kompleks Chrystusa, obsesja na punkcie Krystusa skoro Sanjaża upodabnia się do osoby którą uznaje wyimaginowaną. Pomijając kwestię że Sandziu nie mówi w jakim języku spisano Chrześcijanie Pisma Nowego Testamentu.

2) Czy podczas tej medytacji nie było w pobliżu człowieka który mógł powiedzieć do innej osoby (obok krula) te słowa Czy ma krul stuprocentową pewność bo przecież taka forma medytacji nie jest związana z myśleniem ale rozluźnia umysł i czyni człowieka otwartego na kontakty z ciemnymi demonicznymi siłami.

3) To w końcu co znaczą wyrazy Chrystus (Christos/Chrestos) i Mesjasz (Messias). Raz było że Chrystus to nazwa łacińska, innym razem że znaczy Helios (słońce), albo Phos (światło) itd. Ludwik XIV też był nazywany Królem Słońce.

I dzięki tego typu akcjom które pan Eteru omawia, krul Sanjaża uznawany jest za osoba kto straciła kontakt z otoczeniem. I owszem jest coraz bardziej rozpoznawalny; tak, ale za [de____] któremu coś tam się uroiło i wylewa swoje żale przed kamierką.

Kwestię seksualności krula opisałem luźno pod koniec II części, nieco Pawłościański kościelny pogląd który może wywołać frustrację seksualną, bowiem taka para będzie się bała zbliżenia żeby przypadkiem nie doszło do stosunku. Księża są niszczeni duchowo za pomocą celibatu, ponieważ nie mogą mięć żon i dzieci a wokół pełno chłopców i dzieci…

Podobnie Eter zauważył że tego typu rodzaj abstynencji jest tym co krulu nazywa ”NWO” rozbijaniem rodzin.
[Tak swoją drogą największym zarzutem wobec Etera u krula jest ubiór bo każdy kto interesuje się militariami musi być agentem ciemnych sił, a Sandzia wibruje bardzo wysoko niczym najlepszej jakości Buddyjski wibrator]

Pod tym względem krulu jest sprzeczny w swoich poglądach, skoro z jednej strony uważa akt płciowy za NWO, a  z drugiej na jednej ze starych audycji z czerwca 2017 krytykuje koncepcje Biblijnego Boga (monoteizmu) jednocześnie wylicza zalety bóstw Hinduskich (politeizmu) argumentując iż ci bogowie mieli żony, dzieci i to było spoko.

Żeby było śmieszniej, mówił pod koniec roku na temat gnostyckich Archontów czyli tych samych ”bogów” którzy opanowali Indie, Egipt, Helladę, Skandynawię, Lahestan, Kanaan. Warto także wspomnieć że ci hinduscy bogowie to byli wyjątkowi zboczeńcy – Kamasutra, Seks Tantryczny itd. to ich wymysł. W Indiach rodzi się także mnóstwo dzieci jakby z Czarnobyla – dwie pary rączek itp. a Hindusi uznają te dzieci za reinkarnację owych bogów – może to ich geny ?

Żeby jeszcze było śmieszniej krulu promuje (a może promował) nie tyle politeistyczny Hinduizm co Ateistyczny Buddyzm gdzie nie ma Boga ale jest bóg – człowiek.

Pan Eter również zauważył jak bardzo Bezjajak zmienił się w ciągu dwóch/trzech lat z wesołego chłopa w sile wieku, którego da się słuchać, który żyje zgodnie z naturą… w zdziadziałego gościa który widzi wszędzie agentów (tych co niszczą geny), mówiący seks niedający dziecka jest zły, opętani ludzie nieposiadający wiedzy to też agenci, każdy kto mówi tego samego jest albo agentem albo opętańcem. Ponadto z osoby emanującej pozytywną energią stał się facetem z wybujałym ego który sugeruje jakoby on był tym obiecanym mesjaszem, iskrą i tak dalej.

Bezjajak jako misjarz (hmmm, uznaje grecki itacyzm ?) który wybawi nas od watykanistów, ciemniaków i co dziwne działa trochę jak faryzeusz – ładnie mówi a co innego teraz czyni. Nie wyjaśnia jednak jak to było z imieniem Isus, a przecież jako wielki wróg KRK pierwszy powinien nawijać że Jezus to jest Esus i że to nasze bóstwo ale Watykanus to skradł czy jakoś tak.

 

Esus jako silny chłop ścinający drzewo ? Proszę bardzo!

Te słynne New World Order (Globalizacja) to jest Esus czyli ścinanie pnia genów Noego za pomocą powrotu mieszania genów ludzkich i anielskich. 

 

W jaki sposób krulu stał się popularny oprócz podkradania cudzych materiałów bez podawania linków ?

Na wywiadach ze znanymi you-tuberami którzy dali krulowi zaufanie, i kiedy Sandzio uzyskał stałą widownię zaczął tych ludzi się czepiać nie tyle za to co mówią by prowadzić polemikę a czepiać się albo na podstawie poszlak bądź pseudo-dowodów albo dlatego że nie promowali tej samej opinii/idei/sposobu myślenia. Kiedyś ludzie czekali jaka osobistość będzie następna a dziś kto będzie następnym agentem 🙂

Sandzia niby taki oświecony znawca różnych sprzecznych ze sobą idei a dał się wydymac prawie każdemu kogo zopraszał i za jakiś czas ich większość wybluzgał. Czyżby sen (medytacja) przytępił zmysły czy celowe przemyslane zagranie ?

 

Zmienił się pogląd na świat albo celowa zagrywka, albo ? .

I Eter powiedział swoimi słowami jaki wielu ludzi spostrzega Sanjaye – jako osobę albo najemnika albo jednego z agentów których wymienia co ma zadanie ludzi podzielić i tworzyć podziały przy okazji przekazać wiele elementów prawdy bo jak wiemy krulu łączy ze sobą wszystkie topowe ”teorie spiskowe” nawet sprzeczne ze sobą – Reptilianie, Archonci, Szczpionki, Płaska Ziemia, NWO, Islam, Biblia, Smugi Chemiczne, Wielka Lechia, Watykan, Syfoniści, Smoleńsk itd. I ludzie częściej chcieli tego posłuchać niż Sanjaha,

Później nastąpiła przemiana i tak nagle pojawił się człowiek który zaczął siać raka i według wielu (nie moja opinia) ”projekt Sanjaya” wymknął się z pod kontroli i zaczął żyć własnym życiem.

Że może to być celowe wyśmiewanie mądrych idei i łączenie ich z wariactwem aby je przekazać a następnie ośmieszyć. Zasiać w umysłach ludzi te mądre koncepcje i ukrywane fakty jako coś powiązanego (równoznacznego) z oszołomstwem że np. każdy płaskoziemca to taki cudak czarodziej.

I nie tylko ja to zauważyłem (odnoszę się także do komentarzy) od jakiegoś czasu krulu wygląda jakby był cały czas poddenerwowany, spięty, pod presją – całkiem inna osoba niż ta pełna życia z przed roku… Czarna Energia ?

I na podstawie (parafrazując) tego co mówił Mariusz S. na temat czarnej energii i ”Łowców Dusz” to tacy przedstawiciele w dodatku są bardzo zachłanni na energię i bez dawki świeżej energii padają jak muchy.

Kolejna sprawa, nie raz było pokazywane że krulu jest niechętny na polemikę z ludźmi mało znanymi; wyjątek to ludzie co mają dużą popularność.

Jednakże dużo krytycznych komentarzy w tym dużo moich nie są tak na prawdę wrogie czy agenturalne. Po prostu ktoś chce przekazać swoją wizję, naprowadzić na właściwe tory itd.

Oczywiście Sanżajah jako krulu wyjaśnia że wszyscy krytykanci chcą się wybić na krulu, tak jak krulu się wybił na hasłach znalezionych w internecie. Zazwyczaj Sanżajah nie podaje  niepodważalnych dowodów przeciwko komuś a..  głównie poszlaki oraz opinie.

Unikał za to krulu wyjaśnień ”NWO od wewnątrz” inaczej mówiąc schematów, kodów, blokad, kontroli umysłów .

 

Z tą koronacją jest taki problem, że Słowianie mieli wiece i nie wybierali sobie krali królików a 12 wojewodów czyli było coś w rodzaju rady starszych czyli Sędziów (Danów).

 

Król logiki czy logika króla ?
Przecież nawet P. Szydłowski czy inny bajkopisarz jest bardziej spójny w swoim światopoglądzie i wiarygodny niż Krul z Biedroniki. Bosostopy Pierwszy, ale to nie wynika z ignorancji.
I tak jest S-an-jayah jest coraz częściej postrzegany za takiego niegroźnego wariacika który ma jakiś uraz do kobiet i przez to wszędzie widzi spiski, agentury itd.

Są także ludzie którzy uznają SanjaYodę za sekciarza ponieważ mają internet i znajdują stare artykuły o sektach na terenie naszego uciemiężonego kraju, i jest tam infor że był już ponad trzydzieści lat temu był przywódcą grupy…. czyli talent do swobodnego zachowania przed publicznością  jest albo wrodzony (sam wierny czytelni temu zaprzecza) albo wyuczony (chociażby w domu przed lustrem), w każdym razie można się wiele od Sandżajaha dowiedzieć, nawet jeśli 80% pochodzi z różnych źródeł.

Szkoda że jednak ma czego wykrzesać (03.21.2018) nowego z Sandziego, no cóż każdy ma swoje 5-15 minut sławy.

 


 

I nareszcie odpowiedź (chyba) Sanjayi na audycję byłego kompana Etera

Nie przypominam sobie żeby pędraczek wspomniał coś o byłym koledze, tylko zastosował taką sugestię że atakują głąby kapuściane. Ale wspomniał że te wywyższanie się jest powiązane z tym że został wyszkolony przez ”Jasną Stronę”, czyli nie przez ludzi. 

Oglądając Sandziego czy ogólnie osób tego pokroju należy koniecznie pamiętać do jakiej treści krulu odnosi się, ponieważ lubi wmawiać ludziom to czego nigdy nie powiedzieli 🙂 Taka medialna manipulacyjka
I tak na początku, Sandzia wie że jest postrzegany przez wielu (nie moja opinia) jako osoba:

Która spuściła paru skompromisowanych krętaczy do kibla, przekazywała ciekawe informacje pochodzące z przeróżnych blogów, zapraszała ciekawe osobistości, promowała różnorodność itd. Ogólnie Pozytywne zakręcenie.

Aż tu nagle zaczęło ”odbijać”  – Tiara przydziału, wymiętolona chusta, czepianie się wszystkich a zwłaszcza osób które poniekąd kiedyś zapraszał a nawet chwalił, negatywny stosunek do kobiet sprawiający wrażenie (nie twierdzę że tak jest) niewyleczonego urazu z dawnych lat, mieszanie i łączenie często sprzecznych ze sobą teorii a nawet faktów,

Jeszcze jak w tej audycji ten pan po lewej wyjaśnia bądź sugeruje że każdy kto krytykuje albo choć trochę chce polemizować by wykazać pokrętną logikę ”Króla Tworków” to znaczy że jest opętany i ma coś z głową

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ae0808-1

Trochę nieładne zagranie, nawet nie dopuszcza do siebie myśl że może się mylić z tym czy z tamtym.
A to ludzie widzą i nie lubią
Szkoda że Sandziu nie wie że jest coś takiego jak © i trzeba nieco się nagłówkować i podawać linki albo samemu tworzyć
I skoro słyszą od krula żeby oceniać, to oceniają tak jak to widzą.
Sanjaya też ocenia i skoro twierdzi że błędna ocena daje karę…

Cóż jak wpierał kiedyś (chyba mi) że uznaję Mesjasza za Boga jak 95% Chrześcijaństwa, chociaż wykazałem mnóstwo wersetów czy też wywody logiczne które zaprzeczają idei dwóch Bogów bo w takim razie kto pilnował porządku przez te 3 dni gdyby Syn Boży byłby Bogiem ? Hmmm… No i co to za Bóg, który pozwoliłby się pobić człowiekowi….

Aby oceniać trzeba być przede wszystkim bezstronnym i rozpatrywać wiele opcji, patrzeć na to wszystko z dystansem i nie podchodzić do tego zbyt emocjonalnie. O tym uczą nawet w budach (czasem trafią się perełki ale trzeba umieć odfiltrować informacje) o których Sanżaja twierdzi że są do doopy.

Przyznaje się jednak w 4 minucie dlaczego kiedyś przedstawiał swój projekt jakby był ”normalnym człowiekiem” pełnym ducha, a dziś wygląda jak ”zgryźliwy kawaler”

Ponieważ nikt by nie zaakceptował tego co mówi dziś. Więc jak można nazywać człowieka idiotą skoro mamy klarowny dowód na to że główka pracuje, co najwyżej uśpiona czujność dzięki demonom z którymi (świadomie lub nie) wymienia się energią na zasadzie ”Obrotowych Drzwi”.

A teraz projekt Sanjaya (nie mam na myśli agentura a całą to otoczkę, postać, koszulki) wyszedł z pod kontroli i daje po całości. I jak tak dalej pójdzie to pozostanie maleńka zamknięta grupa i pełno krytycznych komentarzy.

A SanjaYoda to jak to krulu nie odnosi się do nich biorąc rady porady na klatę , a w medialny sposób zbywa je a autorom wpiera że są nienormalni, mają za mało wiedzy itd.

Gdyby Sandzaja posiadałby wiedzę wyższą (albo by chciał ją przekazać) to by wyjaśniał nie tylko to co się dzieje wokół nas a także to co się dzieje wewnątrz nas i jak te różne schematy działają. Owszem wyjaśnia, ale to bardziej pod kątem zewnętrznym np. NWO (ale o Ekumenizmie mniej wspomina)

 

To już nawet facet którego zaprosił ma większą wiedzę na ten temat – podświadomości i psychiki człowieka.

Pamięta ktoś jeszcze te zwyrodniałe Radio Samiec ?

Tam autor w swoich audycjach pokazywał (w tych kilku które oglądałem) w jaki sposób to jak nam wyjaśnia KRK Pawłową interpretację niszczy człowieka umysł, do tego dochodzą sprzeczne ze sobą dogmaty.

Paweł rzekomy apostoł tłumaczył nam że Syn Boży jest Bogiem objawionym w ciele który umarł aby znieść Zakon cielesny uczynków a wprowadzić duchowy Zakon łaski. Inaczej mówiąc, dekalog won bo idzie nowe prawo (wiary) a my jesteśmy tego spadkobiercami.

Do tego Pawcio rzekomy apostoł zaszczepił wyznawcom takie pojęcia (czy też zmienił ich znaczenie) jak duchowość, łaska, wiara, miłość do wszystkiego, poganie, bałwochwalstwo jako chciwość, alegoria, krzyż, celibat, dogmat [że pogmatwane],

Tam nam Sandziu tłumaczy że nie ma wybaczania, u niego chyba nie ma skoro nie wspomina o córce (jeżeli to prawdziwe info). Boże, dobrze że ją porzucił a nie zrobił jakąś krzywdę bo skoro nie ma wybaczania to nie ma poprawy i omylności. Lucyferyzm jak się patrzy, ale….

Hahaha, a mówi o zadośćuczynieniu. Przecież to czysta sofistyka, przecież zadośćuczynienie jest związane z wybaczaniem. Przebaczasz człowiekowi za to że źle postąpił i dajesz mu szanse na odkupienie (odpracowanie) win.

Ciekawe jest to że krulu najlepiej wyjaśnia Biblie od środka nie mówiąc o tym i w tym ma rację że należy walczyć ze słabościami znaczy się ze swoimi demonami, nieźle nie ?

 

Szkoda że ukrywa nie za bardzo się chwali kwestią Gigantów, tak zwanego ludu Edomów i tego apostoła którego omawiam 🙂

Zwalcza oczywiście tą oczywistą patologię i tych mniejszych krętaczy, ale w każdej chwili może dokopać ludzi uczciwych.

Nie może chyba wyjaśnić dlaczego są osoby które świadomie zwalczają prawdę i z pewnością nie jest to tylko opętanie.

Taki Sanjaya może pełnić rolę medium Orbsiarza Dusz a nie widać żeby się telepał jak typowi opętańcy z filmów grozy.
Chociaż nie,
Zaproszony zauważa że krulu poruszył wcześniej (minuta 18) że jest to rola genów czyli genów Nefilimskich, tak, Ofici bo ophis to jest wąż po grecku. Niom, bo niby w jaki sposób te geny dostałyby się do Słowian, poprzez oddech ? Czy może przez 33 czyli Hermon 🙂

Dobrze jest też pamiętać że tak zwana ”Druga Fala” oraz Biblijna Bestia (Therion Behemoth) na podstawie proroctw ma zadanie poświęcić tych krętaczy oraz marionetek z niższej półki.

 

W 23-24 minucie sam krulu przyznaje się że jest wybrańcem… istot z wyższego wymiaru, i nie zaprzecza że potrafią być źli.

I co ciekawe ma z nimi personalny kontakt czyli pełni dosyć ważną rolę jako pachołek tychże istot.
To takie proste,

19 minuta, czy ja dobrze słyszę kosmos ? A jak się ma kosmos do Płaskiej ziemi ? Przecież jedno drugie wyklucza i albo mamy zielone ufoludki albo 10 niebios. No chyba że chodzi o jakieś energie kosmiczne,

 

Pół Żartem Pół Seryjom

hmm, ładny tekst że błogosławieni ci przez którego ono przechodzi. Takie lekko Biblijne, szkoda że nie znam źródła, no chyba że autorem jest Sanżaja. Jeśli tak plus te jeszcze namaszczenie na Chrystusa…. czekamy aż Chrystus XXI wieku spisze dzieło pt.  ”Księga Sanjayi”

Snj 1:

(1) Oto słowa króla Lehji Sanjayi, przekazane podczas głębokiej medytacji przez jasne duchy z trzeciego wymiaru
(2) Zaprawdę powiadam wam, oto nadeszły czasy kiedy agenci ciemnych siły otoczyły zewsząd nasze warownie
(3) I stanie się, kiedy ciemne siły zostaną pokonane, a król wasz Sanjaya będzie iskrą wychodzącą z kraju Lehjitów

(4) Albowiem tychże niedorozwojków i agentów będzie kronie, i będą donosić na was do okupanta. Nie martwcie się bowiem nadchodzi kres ich działalności i zostaną z niej rozliczeni przez jakieś tam prawa i kogoś tam

(32)

(33) . Jasna strona mocy pozdrawia!

Sanjaya z wami!
i z duchem twoim!
Słowa Logosu według świetlistego Hermesa
Przekaż dalej!

A gdybym miał ochotę to mógłbym napisać apokryficzną księgę, ale żeby zmasakrować Septuagintę to trzeba ją znać i stąd mamy pełno apokryfów.

 

Jest jeszcze ciekawiej, jeśli krulu posiada zdolności okultystyczne typu ręczenia rękoma i nadal je posiada…. czy więc wyrwał się z sideł demonów ?

 

Oczywiście nasz krulu stosuje technikę uwiarygodnienia poprzez przyznania się do winy (tak jak z bycia dzieckiem resortowym) i atakowania innych okultystów czy pozornych antystemowców.

Czemu ?

Ponieważ prędzej ktoś mógłby się skapnąć że Sandżaja posiada zdolności paranormalne i w przypadku ukrywania tych j zdolności straciłby by wiarygodność, bo ludzie nie lubią być oszukiwani czy traktowani jak barany.

Dlatego zapraszał tylu osób które po miesiącach okazywały się agentami ?

Możliwości są trzy: albo człowiek ten źle ocenia ludzi albo nabija sobie popularność albo miał w planie ich zgnoić albo ?.

W każdym razie poprzez te podziały krulu najpierw przyciągnął do siebie owce które chciały posłuchać nie tyle Sandżizusaję a zaproszonych gości. Po miesiącach następuje rozproszenie, sztuczny konflikt i podział na dwie strony barykady gdzie ludzie angażują się emocjonalnie w dany konflikt wpierając jedną ze stron przesyłając złe emocje demonów. Tak więc rozproszone owce we wszystkie strony i wilk syty bo przecież dla każdego jakiś tam łup się trafi.

I taka owieczka która wspiera jedną ze stron jest w stanie bez zastanowienia uwierzyć w niemalże we wszystko co jej idol chce przekazać, choćby największą durnotę.

 


Wracamy do Eterusa

I Eteru w swojej audycji mówi praktycznie to samo co piszę w łagodniejszej formie.

Negatywne opinie w kierunku miłościwie panującego krula rosną jak grzyby o deszczu z kilku powodów:

– Powtarzanie treści, odgrzewanie starych kotletów

– Manipulowanie treścią, każdy kto zna w lepszym stopniu dowody wie o co chodzi.

– Chrustusomania  obsesja na punkcie Chrystusa, że niby Mesjasza nie ma ale mamy innego koronowanego zbawcę i króla Sanjaye pierwszego

Kościelniactwokościelne wyobrażenie kobiety jako coś ohydnego. Chociaż sam krulu nie widać żeby nie lubiał kobiet

Sianie raka, że wszystko jest złe i wszędzie agenci. I jeszcze jak Sandziu wspomniał że na zlocie wyliczył mnóstwo agentów, to trochę nieładnie skoro oficjalnie wspomniał tylko jednego. W każdym razie nieładnie.

Postawa wojenna, chęć wzniecania konfliktu i walka z różnorodnością. Taka trochę prowokacyjna natura

Pycha (przerost fałszywego ego), wywyższanie się jaki to jest doskonały i nieomylny a reszta to ciemniaki z naszej paki – ludzie tego nie lubią.

Stosowanie technik które krytykuje (Clickbaity, Sofistyka, Psychologia, naditerpretacja, pokrętna logika, donoszenie do okupanta). I jak nie powiedzieć że nie sekciarz skoro ze 30 lat temu był przywódcą sekty i do tej pory manipuluje treściami ?

Dużo ludzi spostrzega takiego krula trochę jak ”Telewizja Narodowa” czyli celowe ośmieszanie płaskoziemców, antyszczepionkowców i innych takich aby przypiąć im gębę oszołomów

Najlepsze jest to jak sobie Sanżaja tłumaczy swoje boskie posłannictwo [ten drugi film]
Taka sugestia że te wszystkie proroctwa odnoszą się do niego 🙂

I pomyślmy sobie człowiek który jak twierdzi otrzymał newsa podczas bardzo głębokiej medytacji czyli był narażony na kontakty z demonami, i one powiedziały młodszemu Sanjayowi że będzie ”Chrystusem XXI wieku”
Przecież Paweł, Mahomet i wielu innych otrzymywało podobne objawienia (nawet lepsze) ale żaden nie potrafił dawać życia, wyjaśnić detalicznie proroctw czy nawet ukazać swojej źródła mocy .

I to wielu widzi że z jednej strony Sanjaya zwalcza Isusa Pawłościańskiego unikając listów Pawła jak ognia a z drugiej strony sugeruje że sam jest Chrystusem/MesjaszomKrólem do tego nadaje tych wyrazom własne definicje wzięte…. z kosmosu
Nawet średnio wyedukowany człowiek może sprawdzić że Christos to znaczy dosłownie namaszczony (wybrany), Słońce to jest Helios, Fos to jest światło, Kitrinos to jest żółty, Chrysos to jest złoty.
Za granicą takich barwnych Sanjayów znajdziemy pełno:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wissarion_(mesjasz)

Sandziaja to trochę taka polska wersja ruskiego Vissariona, może i mają inne poglądy… ale ?

”Wissarion (en. Vissarionros. Виссарионpl. Dający Życie) , właściwie Siergiej Anatoljewicz Torop (ros. Сергей Анатольевич Тороп) (ur. 14 stycznia 1961 w Krasnodarze) – rosyjski mistyk, założyciel i głowa Kościoła Ostatniego Testamentu.

Ogłosił się inkarnacją Jezusa i za takiego uważany jest przez wyznawców. Głosi weganizm, wiarę w reinkarnację oraz rychłe nastąpienie końca świata. Objawienia miał otrzymać w maju 1990 roku, a ogłosił je 18 sierpnia 1991 w Minusińsku. Jego nauki są swoistą mieszanką prawosławia i buddyzmu.”

 

Ciekawą mamy dyskusję krula w 23-24 minucie i przyznaje się że ma personalny kontakt z niewidzialną siłą których nazywa już Niebianami.
To już nie muszą być tylko demony bo po opisach to wskazuję także na Strażnicy z ksiąg Henocha. Ktoś powie Archonci, ktoś inny Reptilianie, ktoś inny Ufo, ktoś inny Annunaki, itd.

I skoro są stanowczy i wypatrzyli sobie krula, to wyjaśnia dlaczego zakłada ciągle nowe kanały nadająć filmom ciekawe tytuły chociaż YT ciągle te kanały usuwa.
Ponieważ te duchy z wyższych wymiarów są ”stanowcze” i w razie odmowy mogą poważnie skrzywdzić czy wyssać siły witalne

I dlatego krulu daje do zrozumienia dlaczego się tak wywyższa, ponieważ wiele przeszedł a niektórzy po kontaktach z demonami czy nawet aniołami poważnie cierpią: tortury, głód energetyczny, itp.
Niebianie, no przecież to mieszkańcy nieba zamknięci w otchłani…

Oto czym jest Druga Fala, która z jednej strony atakuje Biblię i ciemne aspekty szatana a z drugiej strony promuje okultyzm i jasne aspekty lucyfera, dobranoc…

Ale to nie oznacza że taki przykład idzie w niebyt czy cuś, każdy ma szanse na wyeliminowanie swoich niedoskonałości i przemianę wad w zalety.

To takie proste w teorii, w praktyce łatwiej jest całować krzyżyki i chodzić na zebrania niż szanować bliżnich i nie wyrządzać krzywdy sobie oraz innym.


Tak bardziej od siebie

Jakby nie patrzeć to nadal nie dowiedzielim się od miłościwie panującego króla na temat czarnego słońca, agarthy, kabały i dlaczego nasz miłościwie panujący krulu usunął ostatnie zdanie z Tajemnego Przymierza, najciekawsze zresztą (zważając na treść, nie wygląda to na przypadek a celowy zabieg manipulacji przedstawianych treści skoro krulu w jednym z komentarzy napisał żeby ciemne siły wracały do otchłani skąd przybyły, hmm ?).

Działalność takich kruluf Sanjayów, Davidów Icke’ów jest prosta:
– zakwestionować mass media, pokazać szkodliwe działanie pewnych form satanizmu i odciągnąc od Boga a zamian sprytnie podsunąć inne formy okultyzmu
Do tego dochodzi kształt ziemi.
Większość promuje Heliocentryzm aby ukazać nam Grigori i demony jak zielone ufolodki czy duchy z wyższych wymiarów.
I co ciekawe krulu z jednej strony promuje PZ a z drugiej strony podsyła źródło Heliocentryzmu i żeby było śmieszniej promuje kosmos, ponadto zaprosić kiedyć kobitę która promuje jak najbardziej poglądy sprzeczne z tokiem myślenia krula i zajmuje się magią (wróżeniem z kart, wahadełka itp.)

Jednak ta promocja PZ przez JM nie przynosi fali wiernych a falę ośmieszenia bowiem mamy w opakowaniu kosmos, niewidzialne istoty, Hermetyzm i Heliocentryzm doktrynalny tylko znowu nam krulu nie wyjaśnia co robiły ludy dla tego symbolu i dlaczego KRK ma ten symbol 🙂

Ta Biblia współczesnych Hermetyków – Kybalion, już na samym wstępie wychwala Hermesa Trzykroć wielkiego, współczesnemu Abrahamowi etc. I na wprowadzeniu (4 strona) dowiadujemy się że

”Żadna część nauk okultystycznych posiadanych przez świat nie jest tak bardzo strzeżona
jak  
fragmenty nauk hermetycznych napływających do nas przez dziesiątki stuleci, które minęły od życia ich wielkiego twórcy, Hermesa Trismegistusa, „skryby bogów”, który żył w Egipcie w dniach, gdy obecna rasa ludzi była jeszcze w początkowym etapie rozwoju. Był on współczesny Abrahamowi, a jeśli legendy mówią prawdę, był też nauczycielem tego czcigodnego
mędrca. Hermes był i jest Wielkim Centralnym Słońcem Okultyzmu, którego promienie
służyły do oświetlenia niezliczonych nauk, szerzonych od tamtego czasu. Wszystkie
fundamentalne i podstawowe nauki osadzone w naukach ezoterycznych wszystkich ras
pochodzą od Hermesa. Nawet korzenie najstarszych starożytnych nauk Indii bez wątpienia
sięgają do oryginalnych nauk hermetycznych.
Z krainy Gangesu wielu zaawansowanych okultystów wędrowało do krainy Egiptu i siadało u stóp Mistrza. Od niego otrzymali Uniwersalny Klucz, który tłumaczył i godził ich rozbieżne spojrzenia, przez co została ustanowiona sekretna doktryna. Również z innych krain przybyli uczeni, którzy uważali Hermesa za Mistrza Mistrzów. Jego wpływ był tak wielki, że pomimo wielu zboczeń ze ścieżki powodowanych upływem wieków i nauczycieli nauczających w tych różnych krainach, nadal można znaleźć podstawowe podobieństwo i zbieżności, które leżą u podstaw wielu, często całkiem przeciwnych, teorii nauczanych przez okultystów
w tych krainach w dzisiejszych czasach.”

Jeszcze lepiej co mówi nam I rozdział ”FILOZOFIA HERMETYCZNA”

”Okres jego pobytu w Egipcie, w jego ostatniej inkarnacji na tej planecie, nie jest znany, lecz został ustalony na wczesne dni najstarszych dynastii w Egipcie – na długo przed dniami Mojżesza. Największe autorytety uważają, że żył on w czasach Abrahama, a niektóre żydowskie tradycje idą jeszcze dalej, twierdząc, że Abraham nabył część swojej mistycznej wiedzy od samego
Hermesa. Gdy mijały lata po jego odejściu z tej płaszczyzny życia (tradycja odnotowuje, że żył on
fizycznie przez trzysta lat), Egipcjanie ubóstwili Hermesa i uczynili z niego jednego ze swoich
bogów, o imieniu Thoth. Wiele lat później mieszkańcy starożytnej Grecji także uczynili go
jednym ze swoich wielu bogów, nazywając go „Hermes, bóg mądrości”. Egipcjanie czcili jego
pamięć przez wiele wieków, nazywając go „skrybą bogów” i nadali mu jego charakterystyczny
starożytny tytuł, „Trismegistus”, co znaczy „po trzykroć wielki”, „wielce wielki”, „największy
z wielkich” etc. We wszystkich starożytnych krainach było czczone imię Hermesa Trismegistusa,
będąc imieniem synonimicznym do „źródła mądrości”. Nawet do dzisiaj używamy terminu ‘hermetyczny’ w sensie ‘sekretny’, ‘szczelnie zamknięty’ itp. – a jest to spowodowane tym, że naśladowcy Hermesa zawsze obserwowali zasadę tajemnicy w tych naukach. Nie wierzyli w „rzucanie pereł pomiędzy świnie”, lecz raczej trzymali się zasady „mleko dla dziecka; sztuka mięsa dla mężczyzny” – obie te maksymy zawarte są w chrześcijańskich tekstach, lecz obie były też używane przez Egipcjan na wieki przed erą chrześcijaństwa.”

No przecież podobne nauki istnieją w Gnostycyzmie czy w Kabale, wszystko na opak. Niby napisane prostym językiem opublikowane przed wojną, lecz prosty człowiek tego nie zrozumie – za dużo trudnych filozoficznych gadek.

 

A sam Hermetycki Kybalion nam mówi tak o kształcie ziemi:

Następnie wszystkie cząsteczki materii, od cząstek elementarnych do słońc, są w ruchu okrężnym. Planety krążą dookoła słońca i wiele z nich obraca się wokół własnych osi. Słońca przemieszczają się wokół większych punktów centralnych, i wierzy się, że te z kolei, również obracają się dookoła jeszcze większych”
”Tak samo ze „Wschodem i Zachodem” – podróżuj na wschód dookoła świata, a dojdziesz do miejsca, które w miejscu twojego startu jest nazywane Zachodem, i z powrotem wrócisz z zachodu. Podróżuj wystarczająco daleko na północ, a okaże się, że podróżujesz na południe, i vice versa.”

Owszem można powiedzieć że to są wirusy ale… większość i tak tego nie przeczyta i nie sprawdzi 🙂

 

 

Wcześniej na to nie zwracałem uwagi ale większosć takich uduchawiaczy ma swój punkt docelowy (target) oraz plan, Sanja jest doskonałym przykładem wielu mechanizów

I sugeruje że jest Chrystusem, królem, wybawcą itp. Ponieważ ujawnia wiele rzeczy, w kwestii rzeczywistego Krzewiciela omawia głównie interpretacje ludzkie oraz Pawła natomiast same źródło jedynie wyrywa z kontekstu jedno zdanie pozornie nielogiczne.

Zachęca także do czytania KyBaliOnu, traktując owe dzieło trzech anonimów ku czci Hermesa niczym Biblię, można powiedzieć Biblia dla Hermetyków która dała początek nurtowi Heliocentrycznemu czyli kultowi solarnemu.
Założę się że większość z wyznawców nie czytała tego dzieła ani ”Corpus Hermeticum” a także tego:
http://pantheion.pl/T-Zielinski-T-Zielinski-Hermes-Trismegistos
Nie twierdzę są tam napisane same bzdury, nie może być 100% kłamliwej informacji.

Tak swoją drogą temat Sanjayi i drugiej fali został u mnie jak na razie wyczerpany. Oczywiście taki Sanjaya mówi ze 80% prawdy wziętej z wielu blogów ale w taki sposób że wygląda to wszystko absurdalnie.

I albo gościu ma wiedzę ezoteryczną równą siatki na ziemniaki albo celowo pomija wiele rzeczy, dlaczego ?

To już nie jest mój dział to już pozostawiam puste pole.

Ale do tych mniej znanych osób odwołuje się prymitywizmem.
Hmm. Odniósł się kiedyś do argumentów gościa z radio samiec większym zasobem słów niż ‘’zwyrodnialec albo brudny kanał ?’’
Po tematach ważniejszych się zlizga łącząc często sprzeczne ze sobą wątki – Płaska Ziemia w fizycznym kształcie i Heliocentryzm doktrynalny to znaczy kult słońca heliosa albo krytyka demonów działających podczas używania wahadełka z jednoczesnym wychwalaniem demonów podczas medytacji czyli zdjęcia barier chroniących nas przed energią demoniczną.

Wystarczy na dłużej wysłuchać takiego Sanjaye albo Moskalikową – ich poziom samouwielbienie jest wyższy niż baobab i tylko się chwalą kogo to nie poznali i czego to nie potrafią. Osoby które rzekomo posiadają wiedzę wyższą nie powinny się tak chwalić, powinny być skromne i… pokorne
Sandzia się jeszcze chwali że jako pierwszy zdemaskował wielu ściemniaczy jak Icke czy Kolonko
A Henryk zrobił to ponad 5 lat temu
http://www.zbawienie.com/newage.htm

Geniusze nie muszą się chwalić po prostu robią swoje i nie mówią że są nieomylne.
Kapelusz maga może mieć ze dwie funkcje:
– celowe ośmieszenie swojej osoby oraz prawdy
– kapelusz chroni czarownika prze szkodliwym działaniem innych czarowników

Co ciekawe Sandzia mówi że jego oponenci nie odnoszą się do argumentów tymczasem sam:

 • Nie odnosi się do argumentów tylko do ludzi
 • Przeinacza czyjeś wypowiedzi

Ciekawe ciekawe wszędzie agenci ale znowu nie unika czegoś takiego jak kontrola umysłów,
Tam coś pod koniec 11 minuty mówi ciekawszego
I chyba odwołuje się do mnie.. hmm czyżbym był godnym zainteresowania pomazańca że pokazał ten numer w którym bluźnił przeciwko samego Stwórcy
Jeśli odniósł się także do mnie do tak niszowego blogu to znaczy że dotarło i dobrze…

Jeśli do mnie się odnosi to znaczy że kłamie na mój temat ponieważ:
a) Nie uznaję Mesjasza za Boga
b) Żadne proroctwa nie mówią że Krzewiciel jest Bogiem
c) Napisałem nawet artykuł ukazujący że Krzewiciel a Bóg to dwie odmienne osoby
Ale wyznawcy tego nie wiedzą czyli znowu Sandzia zbył temat… i bardzo dobrze

Dalej tam nawija o tantrycznych czakrach czyli znowu diabelski New Age… dobranoc.
Jedno tam potwierdza że 33 jest odniesieniem do góry Hermon i upadłych aniołów których Druga Fala skrywa istnienie bezpośrednio (to znaczy się nazywa ich reptilianami albo zwala winę na 13 rodów)

Przeciwnicy Boga i prawdy są dla ludzi którzy rozpoznają te kłamstwa niegroźni, stanowią zagrożenie dla tych którzy prawdy nie znają.
Tak jak podałem wcześniej że według tego Sanjaya w Biblii jest napisane że Mesjasz jest Bogiem tymczasem Septuaginta mówi co innego i nie słyszałem że gostek nie wiem zaatakował te wersety ale za to uwielbia w faryzejski sposób żonglerkę wersetami które odpowiadają.

Co mnie utwierdziło w przekonaniach Sandzia gdzieś tak w 17-18 minucie tak jakby parafrazował proroctwa o ciemiężcach że jest to wina grzechów ojców ale znowu nie podaje głównego sposobu jak pokonać wroga – uczynkami a nie wiarą.
Pewnie z tego powodu wykreślił celowo ostatnie zdanie z ostatniego przymierza i jakoś nigdy nie wytłumaczył dlaczego to zrobił

A zapomniałbym religie powstają w rózny sposób
Pojawia się jakiś lider posiadający zdolności paranormalne – wahadełka, lewitacja, magia, hipnoza, mówienie językami, medytacje, reiki, astrologia, numerologia, chennelingi, taroty, telekineza,

Albo pojawiają się przeróżne Fatimy, płaczące obrazy, ufo,

Zazwyczaj wyznawcy zwyczajnie ułaskawiąją autorów owych objawień do tego dochodzą manry, procesje, kadzidła, biczowanie, tortury, dzielenie na wiernych i niewiernych,

Ładnie mówi Sandzia o tym że straszenie Illuminatów ma za zadanie zablokować naszą chęć do działania. Nie wiedziałem że Jack Caleib jest już agentem… xd
Hmm.. Sandzia atakuje trzech znany lekarzy – Czerniaka, Ziębę i Jaśkowskiego.
No cóż Zięba mnie ziębi ze względu na hipnozę a Czerniak bo się do polityki pcha i kiedyś mówił (taka gadka szmatka a może nie ?) że Polacy to chyba naród wybrany – to był któryś film z panem Jabłonowskim. Dziwne że Sandzia dopiero teraz ‘’wyczuł’’ z kim rozmawiał.

Albo źle ocenia pan ludzi albo celowo nabija sobie widownię na czyiś plecach, cóż tak robi większość.

Ciekawsze w 33 minucie
Teraz sandzia się odnosi
https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2018/02/19/jasna-i-ciemna-strona-medalu/
Takich idiotycznych argumentów to nawet szkoda słuchać… trzeba totalnie nie wiedzieć co jest grane

Zgrywa gościu wariata którym nie jest
Udaje że nie słyszał czym są ofiary rytualne dla bogów jak Re, Jah, Ozyrys, Baal,
Owszem o tym że same figury nic nie znacza jak słońce, kwadrat, trójkąt ale ktoś nas zaprogramował na symbolikę tak jak na znak fuck you się obrażamy ale..
Sandzia nawet nie kryje się ze swoją fascynacją kabałą czerpiąc garściami z ‘’nieznanych słuchaczom źródeł’’ Kto ma chęć szukania prawdy ten znajdzie….

Jak ktoś zna te źródła i przede wszystkim stara się przetrawić później na spokojnie ten nie powinien być ciągle traktowany niczym koń przez złego i dobrego policjanta.

Można zauważyć że więcej filmików o krulu pojawiło się od kiedy Sci Fun pokazał typowe płaskoziemcę jako takiego Sanjaja… ale oglądalność nie znaczy wiarygodność 🙂
Owszem człowiek renesansu jak Kopernik na szczęście się nie rozmnaża 🙂

Ale o tych najważniejszych informacjach które sklejają puzzle wiele osób milczy, nie tylko jeden człowiek bo akurat używając pojęcia Sanjaya kieruje przekaz do innych ludzi, tylko chamy się oburzają kiedy słyszą prawdę.

I o planie Alberta Pike’a milczy a przecież to wyjaśnia całą dzisiejszą sytuacje religijno-polityczną

Odnoszę się teraz do tej audycji 11 minuta
Hmm krul chwali ogrodnictwo że ludzie pracujący w ogrodzie to dobrzy ludzie. Nie zawsze, znam ludzi którzy pracują w ten sposób i mogą cię zadusić za nic. Chłopi ludzie prości a potrafili na polecenie rżnąć, siekać i palić –
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_galicyjska
Zmanipulowani ale złym człowiekiem można być bez względu na pochodzenie czy wykonywaną pracę a ze względu na… czyny
I nie każdy zły człowiek to grubas, znałem trochę padalców i byli to albo chudzielce albo grubasy nienażarte – typowi żydzi syfoniści są albo potwornie grubi albo poważnie niedożywieni (ich obiadem jest podłość 🙂
Przykład takiego pana:

Od 11:40
Mam wrażenie jakby Krul po raz trzeci odnosił się niby do mnie ale nie o mnie
Gdyby odnosił się do mnie to
– By wiedział że jako jedyny traktuje kapelusz czarodzieja poważnie jeżeli jest to rodzaj ochrony przed innymi czarownikami
– by odpowiedział na ten werset i dlaczego tam Isus nazywa siebie… człowiekiem a nie Bogiem
Jana 8:40 Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.

Około 12
Hmm..
”mówią że ja jestem kłamcą bo w Biblii jest napisane że Jezus jest bogiem, a ja mówię że to fikcja”
A ja stworzyłem artykuł który temu zaprzecza że Mesjasz=Bóg tylko czemu krulu pokazał na ekranie tę część którą kiedyś luźno zanalizowałem gdzie krul już nie Isusa a samego Boga obraża słowami… diabła..

Teraz wkleję post z telefonu:

Chyba mnie olśniło z ze znanym wędkarska dusz
Otóż sandzia w swojej najnowszej audycji rzucił dużo nowych haseł
Jednak bardziej nawija i matrixie zewnętrznym aniżeli wewnętrznym
Hmm dopiero teraz ze tak powiem rozwala ludzi których niegdyś zachwalał (Zieba, Czerniak) ale ja nie tym

Wkoncu odniósł się do argumentów oczywiście logiki tam brak
Aż trzy razy król zwrócił na mnie uwagę a to już spore wyróżnienie, szkoda że ani razu nie odniósł się do moich argumentów i nie odniesie a co najwyżej przekręci twierdząc że uznaje Mesjasza za Boga albo że jestem Chrześcijaninem co jest manipulacją łatwą do udowodnienia.

Jedno co mnie martwi
Wskazał że nie odnoszę się do jego argumentow tymczasem od dawna obalam takie dogmaty jak piekło niebo to znaczy wędrówka dusz itd

Hmm
Pokazał film nr 7 gdzie sandzia obrażał samego Boga słowami szatana
Ale dosyć łatwe do obalenia kiedy wiemy że mamy prawo z czynów oraz septuaginte

Komentarz do tego przenosilem ze trzy razy
Ale krul przed którym Klękac nie będę szerzy osczerstwo moim kierunku łatwym do udowodnienia
Powiedział niebezpośrednio
Za uznaje isusa za boga
Według biblii Mesjasz jest Bogiem

Tymczasem sam napisem artykuł temu przeczący ale przestałem atakować tych co uznają mesjasza za boga aby nie wywoływać negatywnej atmosfery. Nie odczuwam przyjemności z atakowania Chrześcijan czy Muzułmanów za to że zostali oszukani, wolę ich na spokojnie naprowadzać na właściwe Tory a jak postąpią to już ich sprawa – sumienie mam w takim układzie czyste.

Oczywiście tych wersetów w ktorych Bóg mówi o prorokach nie ruszył, ani o zjednoczeniu 12 Plemion, ani o Gigantach, ani o Babilonie… nic. Tak więc wiedza krula z dziedziny Psychologii, Septuaginty itd. jest albo niska albo ukazywana jest ta która dotrze do młodzieży…

I to jest raczej oczywiście….

 

 

 

 


 

 Dodatek z dnia 18.04.2018

Pierwszy dodatek, który mnie skłonił do myślenia,

Z tego co widzę słyszę i czuje to prawdopodobnie będzie ostatnia audycja (z kilku) jaką omówię, bowiem mam wrażenie że nie da się już nic więcej opisać – schematu działania kontrolowanej opozycji (modeli różnych zachowań), mocno uproszczając.

Nasz czerwono-żółty donosiciel pośrednio częściowo odnosi się do tych wszystkich filmów, komentarzy itd. Krulu ma chyba sporo wolnego czasu skoro wynalazł już prawie każdy skrawek papirusu na swój temat – 99% według sugestii krula to albo antygenci albo idioci, trudno.

Ale przynajmniej jest pewne że, cokolwiek wspomnisz o krulu – on już o tym wie, i dobrze 🙂 | To tak nie działa że każdy to nie zgadza się z tym panem to nie wiadomo z jakimi siłami trzyma 🙂

 

 

Skupmy się na siódmej minucie, krulu zauważa że jest odbierany za sekciarza czyli za człowiek wie jak stanąć na podium.

I pobawmy się w imaginacje, co były gdyby  Sanżaja zostałby władcą na Belwederze i tak dalej…

Co by zrobił z ciemiężcami, przecież nie siedzą tutaj z powodu surowców. Nie pójdą bo ich ktoś przegoni. Jeśli Słowianie są trzonem ludu Bożego, to tym bardziej nie opuszczą tych ziem tzw. okupanci

Czy krulu zniósł by konstytucję (nawet swoją wersję, mam tu na myśli takie prawo np. żeby nie gwałcić itp)  i czy zniósł by płacenie podatków ?

Z pewnością jeden królu wiele nie zrobi bo trzeba byłoby zmienić myślenie tłumów bo bez tego Sandziu rządziłby tak jak było po staremu….

Zresztą, nie lepsze od króla Sandziaji rada wojewodów i taka możliwość że gdyby taki przewodniczący rady (symboliczny król) kierowałby źle – won ze stanowiska i rowy kopać … wiadomo o co kaman

 

sekciarstwo

1. «zasklepianie się w obrębie wąskiej grupy, zwykle politycznej lub ideologicznej»
2. «powstawanie lub działalność sekt religijnych»

Sekta (od łac.secta – kierunek, droga, postępowanie, zasady, stronnictwo, nauka, od sequi – iść za kimś, postępować, towarzyszyć lub łac. secosecare – odcinać, odrąbywać, odcinać się od czegoś) – pierwotnie grupa społeczna powstała na skutek rozłamu (schizmy) wśród wyznawców jakiejś ideologii lub grupa kultowa powołana po doświadczeniu religijnym jej założyciela[1]. Jeden z trzech typów organizacji religijnej (obok kościoła i denominacji religijnej)[2]. Współcześnie termin sekta ma pejoratywne konotacje w języku potocznym. Dlatego socjologowie religii wypracowali równoznaczne, a neutralne określenie nowy ruch religijny. Ustawodawstwo polskie posługuje się natomiast pojęciem związek wyznaniowy, pojęcie sekta w nim nie występuje.

Najsłynniejsza sekta znajduje się oczywiście w Rzymie ponieważ każda religia to jest sekta gdzie stoi lider i mówi grupie co ma robić.
Sekta w oficjalnym znaczeniu jest to religijna podgrupa, czyli taka która się odcięła od matki np. Protestanci.
Ja tam uznaję sektę jako religijną grupę z charyzmatycznym liderem, który stoi wysoko ponad innymi a także ponad ustalonymi przepisami.
 Jest też takie coś jak Ekumenizm.
Bo mamy NWO czyli globalizację polityczną i Ekumenizm czyli globalizację religijną. Tak więc ruch ekumeniczny ma na celu połączyć ponownie wszystkie te sekty, ale nie jako wszystkie równe sobie bowiem jedna z nich będzie stała powyżej – nie muszę dopowiadać jaka ta grupa 🙂

Jak jeszcze dodamy to co krąży po internetach, że krulu był szefem sekty gdzieś tam. No trudno ludzie się zmieniają 🙂

 

Pod koniec minuty słyszę że chyba krulu mówi o mnie, po raz kolejny chyba ze czwarty raz o ile mnie pamięć nie myli 🙂

Enigmatycznie ogólnikowo manipulacyjne ale resztę można rozszerzyć myślowo w czasie krótkotrwałej wieczornej kontemplacji

Jeśli to mi robił reklamę, to zawsze musiał coś tam przekręcić w swoim stylu. Raz było że niby zrobiłem film o krulu za Jezusa bo niby jestem Chrześcijaninem i wierzę że Jezus jest Bogiem XD

Oczywiście linków niet, argumentów nie odparł, nie wyjaśnił dlaczego NIE uznaję Mesjasza za Boga i dlaczego odrzucam filary Chrześcijaństwa, no ale trudno.

Hmm, skoro Sandziu twierdzi że uznaję Mesjasza za Boga, chociaż jasno wykazuje że to nieprawda i na podstawie również logicznych argumentów odrzucam ten dogmat… To kto jest kłamczuszkiem ?

Wykazałem głównie to, że bajki New Age np. że Horus to egipski Jezus czy też klasyczne przykłady żonglerki wersetami (Mt 10:34) wyrwanymi z kontekstu.

Bym zapomniał, podałem także przykłady innych materiałów które albo celowo sieją dezinformację albo zostały wpuszczone w maliny.

Dodałem jeszcze wzmiankę na temat Wyzwolenia Ludu Bożego – głównie Słowian, kontrowersyjny temat.

O tym że Sandziu rzuca sloganami na lewo i prawo nie podejmując się szczegółowej i uczciwej analizy na podstawie źródeł i dowodów.

 

No dobra czas wrócić do mowy obronnej krula, czy raczej krętactwa

Jak długie pisanie, pozbawione chronologii to na pewno ja 🙂

Hmmm, ale ja nie skupiałem się na tym że krulu jest sekciarzem, ba! nawet pisałem że z wieloma rzeczami się zgadzam ponieważ te same witryny przeglądam. Straszy krulu straszy chyba po to żeby nie ludzie nie myśleli samodzielnie, w razie problemów najlepszy będzie królewski donosik.

I jeszcze krulu ładny film o mnie zrobi, cóż… robi mi reklamę (że też krulu miał ochotę zejść do prostego ludu) o którą nie prosiłem bo nie zamierzałem tworzyć dużego bloga i zbierać lajki. Tak na prawdę to jednym z celów było naprowadzenie ludzi których często czytałem kiedyś, dziś mam mniej czasu więc nie poprawiam artykułów stąd tyle błędów.

Ale w 7:53 minucie, myślałem że spadnę na ziemię ze śmiechu. Przewidywałem że krulu i mnie kiedyś agentem nazwie (dlatego się śmiałem co by było gdyby jakiś gimbus wyśmiewałby się z krula – pewnie antygenT) , ale nie sądziłem że otrzymam zaszczytny tytuł Jezuity. Zgodnie z przekazami Alberto Rivery, Jezuici to bardzo wysoka półka która może wiele zdziałać zwłaszcza kiedy papież należy do tej grupy.

Dobrze jest przedstawiać jak działa dany mechanizm mając przy sobie jakiś przykład, a skoro się napatoczył Sanżajah czerpiąc wiedzę z pobliskich stron. No wiesz, kiedy słyszysz jakby ktoś cię cytował słowo w słowo, ale to dobrze z drugiej strony. Złodziej, ale nie mam jakiś większych pretensji, prawda jest ważniejsza niż sława!

Ale jest jeden problem… aby zostać Jezuitą trzeba mieć skończone seminarium czy jakąś inną szkołę kapłańską dlatego księża stają się księżami po trzydziestce.

A drugi problem… aby zostać agentem czegoś tam, to trzeba przynajmniej otrzymywać pieniążki za swoją działalność, dlatego hasbarowcy działają na wielu frontach w tym samym czasie.

Hmm, Sandzia wygląda na osobe blisko 60, tak więc jest ponad dwa razy starszy ode mnie. Szkoda tylko że nigdy nie dostałem od nikogo pensji. Dlatego rozumiem Sandzia, niechęć do pracy te sprawy

Oczywiście odbieram to jako komplement, że dorównuje umiejętnościami Jezuitom czyli ludziom którzy są szkoleni z zakresu psychologii, Filozofii, Sofistystyki, Psychologii i wiele innych.

A tak na prawdę, to większość tych rzeczy nauczyłem się z internetu, ze szkoły i  z otoczenia. Talent do filozofowania mam od paru lat przez to miałem problemy z zaliczaniem wypracowań, dlatego traktuje ten blog jako forma nauki.

I fakt, kiedyś wielokrotnie uważali mnie za osobę inteligentną, ale nie w znaczeniu ocen bo samych piątek nie miałem od paru lat.

Poczułem się jednak dowartościowany, skoro osoba która w wielu aspektach ma podobne zdanie i mnie nawet wychwala.

Dziękuję!

 


6 Cenzura 

Miałem już tego nie robić, przypadkiem dostałem kolejny dowód jakim hipokrytą jest nasz krul
Film Etera zniknął, a przecież nie obrażał tam Sanjayi, Zebrał jedynie to co ludzie mówią (i być może nawet z tych linków), i nawet po przyjacielsku doradzał (a przynajmniej tak to wygląda).

Na szczęście zachowałem sobie wersję audio więc nie będzie dla problemów w przypadku opisywania dalszych wydarzeń. 

Wchodzimy na film i co mamy ?
„KRÓL SANJAYA – CHRYSTUSEM P…” Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Sanjaya Jaraszek.

Najwyraźniej Sandziego to zabolało bo gdyby miał honor czy tam jaja – nie donosił by na byłego kompana do Youtuba, chociaż twierdzi że YT jest zarządzany przez okupanta.

Jak wielu wie YT usunął ze 3 kanały a czwarty zawiesił, i krulu mógłby wskazać dokładniej który film zbanowano i za co. Chociaż, przepraszam jeden ban poszedł za podwędzenie filmu z innego kanału na temat Aluminium, a drugi za Lewandowskiego. Taka jest polityka YT, usuwane są kanały kontrowersyjne nieprzynoszące zysków.

 

Dobre nie, jak krulu mówi o innych że są agentami to jest spoko, a jak ktoś wspomni więcej na temat krula to włącza się mentalność Kalego.

Jest mi nieco smutno z tego powodu, ponieważ pod filmem były komentarze pochodzące z obu stron – i na tym polega merytoryczna dyskusja, na wymianie poglądów w sposób godny. Owszem były durne komentarze zawierające przekleństwa, ale czy z tego powodu trzeba było zawiązać współpracę z okupantem.

Tak więc ocenzurowano nie tylko autora, ocenzurowano także ludzi którzy stoją nadal za Sanjayą i chcieli przekazać swoją opinię, a podobno mamy powolność słowa. 

Sanjajeczny często mówi o duchowości, że świat jest różnorodny, o świetle wiedzy. Ale czy przedstawianie wyłącznie swojej wizji świata jako tej prawidłowej jedynej nie jest

Przecież nie musimy się z każdym zgadzać, można dyskutować na poziomie ale obie strony muszą tego chcieć….

 

I kto tu ”niszczy króla” skoro człowiek sam siebie torpeduje tego typu akcjami, wielka szkoda bo podobnie jak wielu innych blogerów czy jutuberów utrzymuje ten poziom w przekazywaniu prawdy. Szkoda, że te prawdziwe rzeczy są odbierane jako wariactwo.

I zobaczmy że ani ja, ani także ludzie którzy mają o wiele bardziej negatywny stosunek do Sanjayi, nie zgłaszają filmów za używanie urywków z cudzych filmów jako własne czy też za zuchwałe określanie kto jest agentem a kto nie.

A człowiek wybił się (wystartował) praktycznie na czyiś plecach to znaczy się na hasłach znalezionych w internecie
I wiele osób twierdzi że może to być agent który ma zadanie swoją osobą ośmieszać to o czym mówi i dlatego łączy mądre rzeczy ze bzdurami. Może tak może nie…

Z takiego Sanjayi można się od czasu pośmiać że bezrobotny, że chory, że ezokorwin i tak dalej.

Lecz pod tym Wizard’s Hat  kryje się człowiek zdrowy na umyśle, zajmujący się różnymi formami okultyzmu od lat, dobrze więdząc jak zbajerować rozmówcę.

Podobnie są szkoleni politycy aby niewygodne pytanie zbywać i skupić uwagę na pozornych błędach oponenta. Można je wyolbrzymić na ten przykład

Jeszcze jak dodamy różne gafy związane z przytaczaniem wybiórczo cytatów i wpieraniem komuś czegoś czego nie zrobił…

Kiedy pisałem o tym jak religie werbują ludzi zagubionych… i podobnie czyni Sanjaya, chociaż mówi co innego.

Też ma punkt docelowy jak się spojrzy z innej perspektywy (może tak może nie) – młody człowiek który nie chodzi do kościoła, czuje że z tą polityką i religią jest coś nie tak… i szuka wiedzy na internecie
Co znajdujemy na początku poszukiwań ?

Ano witryny New Age a teraz nawet gościa który wygląda jak Merlin XXI wieku pozujący na Chrystusa króla
Krulowi teraz popularność ucieka więc nie zdziwiłbym się każdego chwytu, w dodatku naśmiewajo sie z krula

Nie moje ale trzeba przyznać że kto od miecza wojuje od miecza ginie

Sanja zaorany, w sposób humorystyczny.

Krulu próbował wybielać Lucyferka że lucyfer to niosący światło (pozytyw) tymczasem jest to kolejny blef. Oświecanie ciemnotą. A szatan ?
‚Sat’ w sanskrycie to przymiotnik oznaczający idealny, czysty, prawdziwy.
‚An’ w wielu wyrazach to przeczenie – Antygona, Antychristos, An-nihilacja (przeciwko niczemu ?),
Można też 🙂 dodać dla śmiechu: Antylopa, Andrzej, Anubis, Anabole, Anestezja, Animal, Ant, Annunaki itd. Nie każde wyraz z daną końcówką ma podobne znaczenie – pomieszanie języków a taże ciągła ewolucja języka np. Staropolski > Polski

 

 

 

Co można jeszcze dodać o krulu tak na koniec. Skoro krulu ostatnio powtarza się a oglądalność niestety maleje, to po co się także powtarzać ?

Zdaję sobie sprawę z tego że krulu i na mój kącik sobie wchodzi, nie widzę przeszkód. Szkoda tylko że nie potrafi się obyć bez złodziejstwa cudzych materiałów albo przekręcania prostych rzeczy (ale prawdę podać potrafi, za co się należy plus).

Oglądnąłem w całości żeby nie było że nie było że wyjąłem sobie coś z tyłka.

Ogólnie można całość opisać ekspresją emocji Sandząji w stronę tych co to go atakują, wyśmiewają, poradzają i tak dalej:

Tak Sandziu pokazuje swoje zdanie kiedy mówi że inni straszą innych Sandząją, żeby nie oglądać bo coś tam coś tam.

Oczywiście Sanżaja straszy wszyscy to agenci, nie warto ich oglądać – ale nie ze względu na rzekome ześwirowanie (taką tezę można włożyć między bajki) a na walkę z… konkurencją 🙂


 

Analiza jednego filmu po akcie okupacji.  

Hmm, oczywiście już na samym początku Sandziu omawia (sugerując przy tym) jak to wszyscy chcą go zniszczyć.
Jeśli by ktoś chciał (z tych ludzi) krula zniszczyć to już byśmy mieli rezultaty, a zamykanie komuś mordy czyli cenzura, to do człowieka kiedyś tam wraca niezależnie od tego w co wierzy.
Krulu także twierdzi że się go ludzie bojo, Eter także ? Tak bardzo się bał że trzeba było zakablować do okupanta ?
Krulu także twierdzi że ci chcą polemizować, krytykować etc. to są najczęściej grubi, słabi i tak dalej. A najgorsi to pewnie anonimy 🙂
Krulu no cóż, każdy człowiek będzie pokazywał siebie w pozytywnym świetle to nic dziwnego. O tym że nas się straszy to wiadomo od dawna, wystarczy zobaczyć content wielu stron alternatywnych – Illuminati, wszechwidzące oko i tak dalej.
Nie twierdzę że wszyscy ci ludzie mają złe intencje, po prostu odkryli kilka elementów układanki ale mają za mało wiedzy na temat ludzkiej psychiki, jeśli mają dobre intencje. Jeśli mają złe intencje to znaczy że chcą nastraszyć bo człowiek, który się boi… nie myśli i traci energię do życia.
Na temat władzy imperium rzymskiego Sanżaja no cóż, minimum prawdy powie ale zwala głównie na nich (na ludzi) a o Planie Trzech Wojen czy ITCCS nie za wiele powiada, albo nie podaje większych dowodów dlaczego Rzym rządzi a nie tak jak oficjalnie jest podane że są jakieś Unie Europejskie, świeckie państwo i takie tam,
Aha 2:16 Wszyscy Biskupi są iluminatami czy wszyscy iluminaci są biskupami, to teraz pytanko co oznacza pojęcie ”Iluminata” oraz ”Biskup (definicja)” i ”Mason”
Nie każdy potrafi z góry określić kto jest dobry a kto złym…
Hmm, coś w tym jest że wiele osób ujawniających elementy NWO, pracują dla NWO. I często te osoby wykładają się poprzez to co promują (jak zbierzemy to razem do kupy) – Heliocentryzm, Kusmity, uspokajające słówka, New Age, zachęcanie do kontaktów z wymiarem duchowym, podejrzane praktyki, krytykowanie jednej grupy (np. zwalanie całego zła na jedną grupę), prowokacje (namawianie do walk zbrojnych).
Oczywiście to nie jest tak że każdy kto promuje Heliocentryzm czy New Age to od razu jest nie wiadomo jakim potworem, najlepszym miernikiem są czyny człowieka inaczej mówiąc czy to co mówi pokrywa się z tym robi, chociaż i to nie zawsze zdaje egzamin z powodu masowego prania mózgu.
Dlatego nie możemy całkowicie potępiać czy zrażać do siebie ofiary prania mózgu. Oni nie są głupi, zostali ogłupieni a to spora różnica. I załóżmy że uznajemy Heliocentryzm bądź Prymat słynnej Rzymskiej sekty za ściemę, a rozmawiamy z osobą która w to wierzy i nie uwierzy nam nawet (zakładając) jeśli mamy rację. Czy jest ta osoba naszym wrogiem czy nieprzyjacielem (bliźnim, ale nie jest po naszej stroni barykady). Jeśli będziemy na nią naciskać, to tym bardziej odrzuci naszą opinię a tego nie chcemy.
Do czego dążę ?
Ano do tego że…
Przepraszam, taki krótki przerywnik (u Sandzia agent to jest anty-gen czyli ktoś kto działa przeciwko genom, czy jakoś tak. Jednakże przeciętny człowiek wyobraża sobie agenta jako np. agenta nieruchomości albo jako takiego Jamesa Bonda albo takiego czerwonego buraka, który donosił na kolegów za Komuny za pieniądze.)
Chciałbym pokazać że, wiele osób jest po prostu pod większą kontrolą umysłu i naszym zadaniem jest cierpliwie znosić te wszystkie próby – nie atakować, a pokazać swoją postawą jak to wszystko powinno wyglądać. Jeśli człowiek jest z Boga (nie ważne w kto co tam wierzy) to prędzej czy później odrzuci definitywnie fałszywe dogmaty i stanie po stronie prawidłowej, bo tylko prawda daje satysfakcję.
Dobrze teraz od 2:45 czy jakoś tak, że każdy kto nie głosi tego co ja to stoi stronie Watykanusa.
A taka babcia 80-cio letnia siedząca w sobie kościele, nie wadząc nikomu też ?
Skąd ma wiedzieć że Pawłościański KRK ma niewiele wspólnego z Bogiem.
Do czego zmierzam ?
Ano do znowu tego że definiują nas uczynki a nie wierzenia. Wiara sama w sobie jest niewiele warta. Zobaczmy że kościele są również (nie licząc obłudników) wspaniali księża dla których to w co wierzą jest dla nich świętością,  i chcą jak najlepiej dla Boga, dla człowieka…. ale są blokowani przez ten system gdzie nagradzani są nie ci najlepsi mający dar przemawiania czy ”to co” co przyciąga ludzi.
Między 2 a 3 minutą Sandzia twierdzi że wszyscy jednoczą się przeciwko niemu. Nie twierdzę że akurat ten przypadek świadczyłby o tym że krulu ześwirował, jeśli potrafi cytować wybiórczo i działa planowo (znaczy się umie coś zaplanować, nie jest to zła cecha) to znaczy że wariatem nie jest.
Co do jednoczenia, krulu sam z siebie przestał jednoczyć z dobre kilka miesięcy temu od kiedy zaczęło się zaczepianie wszystkich w koło. Żeby nie było, nie jestem powstawaniem większych grup typu partia. Jednoczyć się ? tak, ale najlepiej w małych grupkach dyskusyjnych.
Tam krulu ładnie nazywa wszystkich ludzi co próbują chociażby polemizować od głąbów i naiwniaków, tam jest w tym filmie nie wymazali tego. Tylko że jest jeden problem, gdyby tak się wszyscy uwzięli na krula to by nie pokazywali z czym się zgadzają a z czym nie, proste.
Dobrze jednak że Sandzia się nie łamie i nadal poświęca swój czas na studiowanie cudzych materiałów, człowiek całe życie się uczy. A po drugie, nie ma osoby która by w 100% kłamała.
Hmm 3:41, taka sugestia (żeby nie było że na 100% uznaję to) że Eter to agent, iluminata, reptilian i nienawidzi wszystkich i tak dalej a nawet dał film o szczurzym królu.
[Tak swoją drogą nienawiść jest oznaką bezradności, taka osoba nie dyskutuje a od razu wali z grubej rury. Tylko że tutaj krulu wytwarza taki obraz w głowie słuchaczom że każdy kto się z czymś tam nie zgadza to znaczy że nienawidzi krula. A za to tu nienawidzić, zgwałcił krulu kogoś albo gorzej czy tylko tak sobie rozmawia ?) 
No ale cóż, jaka korona taki król. I z tego powodu Sanżaja zamiast podjąć się polemiki, stosuje metody agenturalne  ? Przecież mógł jak człowiek podyskutować na forum publicznym a nie uciąć rozmowę.
Z tego co widzę to Sandziu ślizga się po temacie żeby uniknąć odpowiedzi na proste pytania, żeby nie było że wybielam Etera czy coś bo z tego co widać to jeden i drugi ma swoje za uszami.
 Dalej złodziej krzyczy łapać złodzieja, bo skoro krulu ma swoje bezrobocie to czy to się nie kłóci z prowokacyjną naturą ?
Hmm i takie coś że każda polemika to pewnie wciąganie do nie wiadomo czego – bo podczas dyskusji człowiek może swobodniej dyskutować,
Hmm od 6 minuty coś tam krulu wspomina że jest nazywany sekciarzem, i tutaj trochę miesza zwalając winę na Watykanusa. Hmm a przecież nie zaprzecza że tam kiedyś był przywódcą sekty (grupy religijnej).
Bo każda sekta jest religia, ale największa sekta (łacińskie słowo) wykreowała obraz typowej sekty jako coś w stylu Charlesa Mansona (mam na myśli że wciągają ludzi i zachęcają do narkotyków albo do gorszych rzeczy).
Krula widzą jako lidera czegoś w rodzaju grupy religijnej bez powodu i nawet sam Sandzia nie może temu zaprzeczyć że gdyby był liderem większej grupy (powiedzmy kilka tysięcy osób na żywo) to miałby z automatu więcej praw i tak dalej. Wszystko zależy/żałoby od tego jakim liderem byłby Sandzia i jak obecnie spostrzega swoją osobę.
Dopiero to wysłuchałem że Sandzia potwierdza swoimi słowami to co jest napisane na wikipedi że sekta, insekta oznacza coś oderwanego (i podobnie mówił ex-lekarz Jaśkowski) i takie grupy religijne oderwane od ”kościoła matki” są określane jako sekty.
Grupy religijne religijne, chociaż w tym sensie mam raczej na myśli (uproszczam pojęcia) że ta grupa odeszła z fałszywej religii szukając ”jedną słuszną religię” bez dewocjonali i kapłanów którzy nadużywają zaufania.
Na początku 7 minuty już sobie krulewicz zaprzecza, to Ezoteryka jest zła czy dobra ? A po drugie, przecież w Hinduizmie czy Buddyzmie jest dupowość a nie duchowośc, a po trzecie kocioł przyganiał garnkowi (KRK zwalczał konkurencję i nic w tym dziwnego).
Niom, Eter też proponował żeby Sandzio nabrał do siebie dystansu i zauważył jak bardzo się zmienił. Z własnego doświadczenia wiem że takie przerwy dobrze robią i potem człowiek wraca do gry z nowymi innowacyjnymi pomysłami 🙂
Hmm w 8 minucie Sanciu w ładny sposób to pokazuje że jedną rzecz można zinterpretować na wiele sposobów. Anachoretyzm ma swoje plusy i minusy. Niby taka osoba pełni rolę pasożyta społecznego ale jeśli sobie tam żyje w swoim kącie, to po co wyrywać roślinę jeśli nie jest chwastem, poczekać do zbiorów 🙂
Ale asceza jeśli wiąże się z Pawłościaństwem (w tym także brak żony)… taki asceta nie pozostawi po sobie genetycznego śladu (dzieci). Kilku ascetów nie problem, ale jakby tak zamknąć ze 100 ascetów i 100 kobiet na 100 lat ? No no no, rozbijanie świętej instytucji małżeństwa (mam na myśli miłość, dzieci, zwierzęta)
No ładnie, Sancio zwalcza Biblię a promuje dzieło zboczonych pradawnych bóstwo Bhagawadgitę czyli część Mahabharatty,
Z tego co widzę to najlepiej człowiek się uczy w otoczeniu ludzi, kiedy ma dużo czasu wieczorem na rozmyślanie.
Ale dobrze że Sandzio wyjaśnił to co wszyscy wiedzą, że jest pół pustelnikiem, pół gwiazdą internetów.
Dalej także sobie można posłuchać, już któryś raz z rzędu Sandzia przypomina że zna doskonale agenturę i że jest dobrze wyszkolony (albo przez siebie albo przez JSM).
Lepszy moment kiedy Sandzia wspomina o nakryciu głowy, w Sandziadowych świecie czy w świecie znanym starożytnym (gdzie było mniej przekłamań) to nie było takie dziwne, ale w dzisiejszych realiach niestety przez wielu kapelutek plus mieszanie mądrych idei z rzeczami nie do przyjęcia do wielu (często ze sobą albo sprzecznymi albo z różnych źródeł) jest uznawany za kogoś którego celem jest.
Mówienie prawdy w taki sposób aby ją ośmieszyć, może tak nie jest w tym przypadku ale to Sandziajnik musi zdawać sobie z tego sprawę i akcentować mocniej że jest zdrowym na umyśle albo że jest to element image’u (swój sposób bycia). A papierowa korona ? Tego nikt się nie boi, raczej ludzie się śmieją.
Sandziudalej mówi że to co mówi tego nie da się podwarzyć, ale ściemiacze też mówią dużo prawdy która jest niezaprzeczalna.
Sandziu mówi także że jako ”pierwszy” odkrył księgę ku czci Hermesa – Kybalion, chociaż to dzieło było znane czy omawiane od dawna.
Fakt że krulu rozpropagował te dzieło (głównie 7 fizycznych praw tzw. aksjomatów bo to są rzeczy typu chłop jest chłopem, tylko w nieco lepszej formie i nie każdy może się zajmować bez wcześniejszego przygotowania.
O takich pojęciach jak Jasna czy Ciemna Strona tam niema, nie ładnie tylko że Sanżaja uznaje swoją wersję za dogmat nie do podważenie, a co jeśliby się okazało tak jak Eter mówił że świat to hologram albo coś jeszcze innego.
Inaczej mówiąc, nie można przyjmować niczego za pewnik skoro żyjemy w takim świecie a nie inaczej, kiedyś się okaże jak w rzeczywistości jest ale na to potrzeba czasu i naszej ciężkiej pracy nad osobowością.
Dalej co krulu wyjaśnia, ktoś to może nazwać prawem karmy (jak zwał tak zwał)… tak, i za cenzurowanie filmu Etera, który nie był obraźliwy i dyskutowali także zwolennicy krula, może spotkać jakaś tam ”nagroda”.
Hmm ale ta zasada nie jest tylko w wersji krula, i to trzeba mieć na uwadze że niekoniecznie wersja krula musiała być pierwsza. A może ktoś jeszcze inny to spisał gdzieś indziej albo coś jeszcze innego, mam na nadzieję że zostałem zrozumiany.
Że traktowanie wyłącznie swojej wersji za pewnik nie jest za dobre, świat jest różnorodny i trzeba rozpatrywać wiele punktów widzenia.
W 14:40 Sandziu mówi że nikt nie może znaleźć na niego haka, i kłamie bo nie ma osoby na której nie ma haka.
A dokładnie to wyglądało tak:
Ooo, czuję że chyba o mnie w razie czego to przepiszę bo u mnie jest podawanie linków 🙂
”Taki jeden napisał artykuł, aale to chyba jakiś jezuita bo takie przemyślane, było poukładane, bo widać że po jakiś szkołach. yyy tłumaczył że za mną stoją jacyś mocodawcy, którzy mnie na jakiś kursach szkolili, długo przygotowali, że z tym zamachem, to tam było że to nie było żadnego zamachu, że to najprawdopodobniej była próba samobójstwa.
”Ten jeden agent sugerował, że Miłar jest tym agentem który mnie kontroluje”
”Ciągle pisał o jakiś mocodawcach, mocodawcach…
Te screenschoty które wstawiam nie mają na celu ośmieszyć człowieka, raczej chcę pokazać że Sandzia mówi prawdę z tym że jego sposób wysławiania się przed kamierkom jest nienaturalny ponieważ ćwiczył tego typu rzeczy i przyznaje się do tego że się przygotowywał do tej roli (JSM) ze trzy dekady. A to już jest komplement,
Czyli tak,
Po pierwsze nie wiadomo kto, nie wiadomo co, i nie ma jak tego sprawdzić… bo nie podano linków.
Po drugie jeśli chodzi o mnie, tak  dokładnie to jeszcze nie po szkołach, bo niestety trzeba mieć licencjat żeby mieć dobrze płatną pracę i to jest normalne. Nie ukrywam że jestem ze razy młodszy od Sandzia i to chyba powinno być wyraźne po chaotycznym stylu pisania. A to że myślę ? Przez spaniem można najwięcej rozmyślać o swoim życiu, otoczeniu i tak dalej.
Po trzecie w szkołach, nawet w podstawówkach zdarzy się że podadzą wartościowe elementy ale trzeba umieć je wyłapać, przetrawić i zapamiętać.
Po czwarte, jezuici nie promują Płaskiej Ziemi przecież sam Sandżoid mówił że za Helio(s)centryzmem stoi zakon Inigo Loyoli.
Po piątek, jak tak się wsłuchuję i słyszę że to jednak nie o mój materiał chodziło a o ten 
Którego autorem oczywiście nie jestem…. i z wieloma rzeczami się nie zgadzam bowiem po primo kto by chciał zwerbować takiego krula ?   Osobiście nie obchodzi mnie co tam się działo z młodszym Sandzia  w tamtych czasach bo prostu nie wiem, a po drugie ani u mnie ani w tym arcie nie ma ani słowa na temat samobójstwa (więc nie wiem skąd to Jaraszek wziął, nie umie czytać ? czy dodaje to czego we w tekście nie ma dlatego nie podaje linków żeby nie wyszło że manipuluje treściami które przedstawia.
Sandzia podał swoją wersję zamachu, może prawdziwa ? Nie wiem, ucinam tą sprawę. Jedno co mogę dopowiedzieć że nie ma ludzi nieśmiertelnych – a to że zamachy się przeżywa to znaczy że albo są trefne albo człowiek miał wielkiego farta (drugą szansę) albo miał przeżyć żeby stworzyć legendę (JPII). Zakładając że Sandzia nie kłamie, to stawiałbym na drugą opcję i według tego Sandzia dostał szansę z której korzysta.
Po piąte, ani ja ani ten artykuł (a może ?).. Nie wiem czy kiedykolwiek coś wspomniałem na temat uczniów króla, ani Słowa. Chociaż ta koncepcją muszę przyznać, jest logiczna na pierwszy rzut oka jeśli chcemy pobawić się w detektywa 🙂
Dalej pewnie ten sam artykuł, to po co mam się odnosić jak nie do mnie. Po co mam odpowiadać za kogoś ? Kuniec.
Dowiedziałem się że autor tego artykułu i Marek Kotoński (Radio Samiec) to pewnie jedna osobą i jest to jakiś ksiudz 🙂 Niezły awans, ze zwyrodnialca na jezuitę, a jam dalej pozostajem nołnejmem a myślałem że to ja jestem tak uzdolniony…..
Skąd wziął samobójstwo w materiale ? Tego nie wiem, najwidoczniej taki wirusik: A jak autor przedstawia swoją wizję ?
[Nawiasem mówiąc nalegam by sprawdzać źródła do których ludzie się odnoszą]
” Wieść gminna niesie (zaznaczam, że to plotki, ale dość interesujące), że słynny zamach nie miał nic wspólnego z kk. Wersje są dwie obie dość prozaiczne, być może obie prawdziwePierwsza wersja głosi iż zamach był przeprowadzony przez cwanego podwładnego, który chciał przejąć sekciarski interes. Druga wersja, ku której osobiście się skłaniam, głosi iż SJ wojował swym mieczem nie tam gdzie trzeba i wsadził tam gdzie nie powinien, a efektem tego była próba zabójstwa ;)  Czemu skłaniam się ku tej wersji? Świadczy o tym głęboki uraz SJ na punkcie seksualności, według niego męskie przyrodzenie używa się tylko do oddawania moczu, lub gdy się chce spłodzić potomka, generalnie sex jest fuj, należy być mega wstrzemięźliwym. Nie jest  to szczególnie dziwne, w kontekście iż podobno, wpychania lancy tam gdzie nie powinien, omal nie przypłacił życiem.”
No to tyle co do wiarygodności Sandziadzi, który nawet prostą fabułę filmu potrafi przekręcić.
W dalszych fragmentach powtórki, ale z tym że za nim stoi życie, jasna strona mocy…. Brzmi to jak wariactwo albo jak ogrywanie roli mesjasza, kogoś kto ma wybawić.
Hmm w 18 minucie daje od tego człowieka hipokryzją, skoro skasowali krulowi trzy kanały to po co kabluja na Etera, skoro to taki agent niegroźny to po co było usuwać.. A teraz to jeden i drugi wychodzi w niekorzystnym świetle.
A to że krulowi kasują kanały, po pierwsze za jakie filmy a po drugie trzeba czasem oglądnąć kanał ”Jack Caleib” tam autor wyjaśnia jaką ma Jutube politykę i kasuje te kanały z których nie ma zysku.
Te tak zwane teorie spiskowe kasowane są automatycznie i niektórzy jutuberzy się skarżą że dostają bany nie za filmy które powinny z definicji robić wypad a te właśnie grzeczne.  To znaczy się że nie tylko jednego krula się boją a wszystkich co im kanały pousuwali….  no ale tylko jeden Sandzia  mówi prawdę,
Jeszcze żebym nie zapomniał, to że używam wyraz krulu, oczywiście w żartobliwym sposobie i nie jest to ani złośliwość, ani wychwalanie… po prostu używam wielu form dla osób z którymi się albo częściowo utożsamiam albo dobrze znam itd. Lepiej mówić krulu niż używać obraźliwych określeń, a takie tytułowanie innych głupkami czy ciemniakami spycha w dół.
Pseudo Listy 
Nie wiem czy jest sens ponownie omawiać te listy krypto żydów, krypto masonów, krypto nie wiadomo co
W każdym razie są one przeznaczone dla osób które kierują się czyimś punktem widzenia a nie swoim, brak samodzielnego myślenia jest tu kluczowym.
Argumentów niewiele, głównie zarzuty w stylu że ten jest agentem służb bo jest gruby albo stary albo nie wierzy w to albo wierzy w to.
Nie ma czegoś takiego w stylu ”lista źródeł które warto posłuchać a które bredzą celowo i totalnie”
Dla mnie to nie jest problem gdyż po swojemu się przekonuje kogo słuchać bo ”nasz” a kogo słuchać bo musi przekazywać kilka elementów zmieszanych z kłamstwami.
Ogólnie w przypadku ”krula” te listy to czysta socjotechnika dla ameb umysłowych przykro mówiąc które po takim spektaklu nie będą wiedzieć co jest dobre a co nie skoro prawie wszyscy parafrazując tytuł filmu ”wszyscy jesteśmy agentami”
Oczywiście autor w to nie wierzy, nie wygląda na wariata a na pana kopiuj wklej rączki do góry dawaj portfel ja przechowam ty się na tym nie znasz.
Powim tak krótko takie gwiazdy jak Kolonko czy Icke, z dużym prawdopodobieństwem opozycja na licencji.
Ale takie gadki jak do sługusa jezuickiego Brauna ”żyd, illuminat” Oczywiście pojęcia nie są wyjaśniane tylko wyrzucane epitety w takim razie można dodać jeszcze więcej słów a co szkodzi przecież i tak ci ludzie milczą….
Cóż przewijanie przewijanie
Lepsze jajca z kanałem ”Miszczu” no tak bo powinien pchać się do kamery i promować satanizm, lepsze to że został jako Płaskoziemca okrzyknięty Jezuitą, nie wiem na jakiej podstawie ale jak się nie ma argumentów to powstają takie bratki których nie można zaprzeczyć ni obalić…
Tych osób jest sporo i wielu nie kojarzę widać jedynie cel – ogłupiać i niczego nie nauczyć
W przypadku Sandżaja, spełnia wiele cech typowego opłacanego agenta
Dużo gada niczym ksiądzjedno i to samo w kółko i zaprzecza sobie, wysoka samoocena, nudziarz i co najgorsze neutralizuje wiele tematów kontrowersyjnych jak Płaska Ziemia, Szczepionki
Chcesz ośmieszyć poszukiwaczy prawdy ? Pokazujesz takiego gościa…
Generalnie te konflikty, listy, sztuczne sprzeczki napędzają liczniki popularności. Oni za oglądalność przeszli by nawet operacje plastyczne czy kupiliby zwyczajnie głosy.
Może lepiej skopiuje stary post

Mam takie dziwne wrażenie nie wiem jak to racjonalnie wytłumaczyć – kiedy o czymś pomyśle nie mówiąc o tym nikomu na drugi dzień pach Sandzia to samo. Telepatia czy co ?

Idąc do kibelka myślałem czy Sandziu da jakieś kolejne listy morderców, psychopatów czyli satanistów/pojebów bo ogólnie określeń niewyjaśnionych przez tego pana pojawia się sporo a do 7 miliardów jeszcze sporo czasu

Zastanawiałem się czy da bo przecież z takich rzeczy jest największa kasa oglądalność – ludzie nie są idiotami ale mają ciekawską naturę i chętnie słuchają na temat innych ludziów a skoro masz tu listę agentów to trochę jak w dobrej książce kryminalnej – Kto następny
To już kiedyś pisałem że głupotą jest obrażanie się jak się znajdziesz na takiej liście no chyba że jest to lista SB ale to? To jest tylko

PRYWATNY zbiór opinii niewspartej dowodami jednego człowieka i kilku uciekinierów z nieba.
Też opisuje czasem ludzi ale nie pod takim kątem – że ktoś jest satanista agentem [epitety sprzeczne] bo jest gruby i wierzy w to i to
Bardziej staram się pod kątem dawania możliwości – sam osądź drogi czytelniku/czytelniczko komu wierzysz i jaką drogą podążysz – twój wybór twoja decyzja

Na przykład pisałem o znanym Dejwidzie Ajku i nie dałem nigdzie takiego czegoś w stylu ”to na 100% satanista buujcie się go on kłamie itd”’
Pokazałem co mi się podoba co mi się nie podoba i dałem kilka możliwych opcji bo facet dużo wyjawia i ma to coś co mu pozbawala zaintrygować słuchacza. Jakoś tak jest, nie trzeba być pięknym i młodym żeby przyciągać ludzi… charyzmatyczność czy wampiryzm energetyczny ?

Są jednak ludzie którzy mi bardziej śmierdzą jak koledzy Icke’a aalle… nie skazuje ich na katolickie piekło nie dlatego że nie ma piekła a jest ogień gehenny ale dlatego że znam tych ludzi jedynie z internetu a więc posiadam fragmentaryczny wycinek tej pizzy do której wrzucamy osobowość, wgrane kody, intencje, ograniczenia i tak dalej.

No chyba że ktoś się uważa za boga i wie wszystko to sobie może dawać wyroki…
Jeśli stajemy się osobami znanymi to musimy się liczyć z ocenianiem i osądami. Ocenianie jest dobre a osąd jest dobry jest to są nacze opinie, potępianie jest złe bo możemy kogoś skrzywdzić

Co do ”kryteriów” Sandziadowskich bo to nie są dowody tylko wyzwiska i na takie rzeczy tylko naiwny da się nabrać że są to niepodważalne dowody bo ktoś jest gruby, nie biega czy coś tam nie robi – nie jest kopią tego pana

A ja napiszem tak – załóżmy że rodzi się człowiek, Bóg stwarza takiego człowieka i daje mu wrzystko – samochód, prace, wille z basenem, obsługę, zdrowie i leki na raka. Generalnie taki człowiek nie musi nic specjalnie robić, ma pod górke…. czy on nauczy się przestrzegać zakonu czy będzie dobrym człowiekiem czy pasożytem ?

Na właśnie, i gdy fortuna takiemu przepadnie to dopiero zrozumie ludzka egzystencje
A taki grubas – to nie jest satanizm, to jest test ponieważ taki grubas który ciągle źry i nie może przestać siedzą w tym człowieku dwie odmienne istoty – jedna każe mu się odchudzać a druga żreć a na dokładkę jedna strona mówi masz pokonać swoje słabości a druga mówi że fast foody są fajna a trzecia strona jeszcze dobija najczęściej to rodzina 🙂

I taki człowiek dostał od Boga bardzo ważną dla siebie misje – spersonalizowaną aby zamienił swoje wady w zalety a swoje zalety jeszcze udoskonalił aby dawały mu przyjemność, pieniądze, żone, radość z życia ponieważ pasja czyli czerpanie przyjemności z tego co się lubi jest bardzo wysoko postawionym stanem np. ktoś lubi śpiewać to niech śpiewa i niech skupi się a tym.

Każdy człowiek dostał więc taki swój prywatny krzyż który musi dźwigać a ten krzyż jest bardzo ciężki i ściąga na dno ale człowiek ma zadanie wnieść ten krzyż na samą górę i stać się wygranym.

O tym lucyferyści czy pawłośćianie nie mówią oni jakimś dziwnym trafem wolą pokazywać długowłosego człowieka-boga który zginął ale nie kogoś który przezwyciężył swoją słabość i wygrał dlatego hordy próbują nam podstawić róźne Zeitgeisty ale to nadal nie wypala ponieważ nawet ludzie posiadający średnią wiedzę mogą róźne kłamstwa obalić – kłamstwa są oparte na czyjejś ignorancji

Też mam swój krzyż – chciałem załatwiać swoje problemy siłą czy prowokacją i z czasem zrozumiałem że nie warto i już nie zwracam uwagi na wyzwiska
Na świecie jest pełno ludzi którzy by nam oczy wydrapali, chcą nas upokorzyć, ośmieszyć, sprowokować i tak dalej
Najczęściej są to takie cwaniaczki, zazdrośniki którzy albo ci zazdroszczą albo chcą się wybić na twoich plecach.
Wystarczy że tobie się już lepiej powodzi a już plują jadem, nie odzywają się do siebie, kablują, próbują wciągnąć w bójkę, ośmieszyć i tak dalej

Najgorzej mają osobe które łatwo wpadają w stresz – i oto im chodzi
Najlepszym wyjściem jest nastawienie drugiego policzka czyli olać
Ponieważ jest to taki typ ludzi który żywi się i cieszy się z twoich upadków, twego cierpienia i wystarczy że widzi jak się denerwujesz że nic nie możesz zrobić bo to tak najczęściej wszyscy na jednego

Ale jak ta osoba zauważy że się nie wściekasz masz to w dupie – prędzej czy później musi odpuścić bo zauważy że nie wpływa na ciebie i nic ci nie robi

Ale to też jest forma testu, życie jest wielkim testem i każdy musi przejść swój test. Na ogół większość ludzi zdaje ponieważ wyprany mózg usprawiedliwia jeśli człowiek ma dobre intencje

Jeśli religie nie zostały założone przez Boga to tym bardziej Bóg nie będzie potępiał czy nagradzał kogoś za religijną przynależność a raczej za to co zasiewał – czy siał zboże czy raka/fetor

A więc znowu nie to w co wierzymy jest najważniejsze a to jak czynimy – czy damy się omotać róźnym diabelskim podszeptom czy będziemy kierować się czystymi intencjami czy jak kto woli sumieniem a zakładam że przeciętny człowiek ma czyste sumienie i ma stosunek neutralny wobec reszty

Zapomniałem o czym miałem wspomnieć….

 

Okej wracami do listy agentuf
Kilka manipulacji na piewszy rzut oka
1. Uwaga!! czyli coś bajdzio ważnego, napędzanie trzody….
2. Sam tytuł wkazuje że agenci czyli bardzo niebezpieczni ludzi zwalczający celowo prawdę i jest w prawda lecz ludzi rozpoznaje się po czynach a nie po tym że wierzą w coś albo nie wierzą. Wiara może być oparta na wiedzy a może być oparta na pogłoskach, każdy w coś wierzy więc nie ma co się czepiać że ktoś widzi inaczej świat.  O gustach się podobno nie dyskutuje

3. Niby tak ale wrzucać do jednego worka rzeczywistych ściemniaczy (Putiny, Kaczyńskie) z pożytecznymi idiotami a do tego normalni ludzie i jeszcze do tego literatura (książki) ?

Od kiedy książka (jak te New Age rozmowa z bogiem, kiedyś to widziałem z sam opis mnie odpycha) może być agentem, to autor pracuje ze służbami i na zlecenie pewnej grupy pisze ale to może być człowiek zmuszony do tego ale dobry albo celowy kłamca którego celem jest rozsiewanie kłamstw i dzielenie ludzi

Nie mam co pisać o znanych ściemniaczach – wyjątek Putin, Trump, Kaczyński ale to chyba wszyscy wiedzą a zwłaszcza ludzie proeuropejscy, lewaki i takie tam.

I nawet jakby Sandziu się tłumaczył że to nie agenci tylko coś tam – tytuł mówi sam za siebie i jakimś dziwnym trafem są to ludzie z którymi ten facet albo miał kontakt (rozmowa, wywiady) albo kopiował ich prace…

To miesza ludziom w głowach a raczej tym którzy kupują wszystko bez zastanowienia….

 

To pewnie Brejn też agent bo pisał że Jezus (Pawłościański) jest synem Lucyfera… czarny mesjasz bardzo popularne w literaturze
To temat na osobną dyskusję – Paweł, Izajasz 14, LXX i tak dalej

Skupię się jednak na osobach mi znanych

 

Sam Sandzia… na miejscu grupy która ma zadanie ośmieszyć dobre idee i ukazać je jako wariactwo… zatrudniłbym Sandziadzie

Tak czapka maga, strój białodzieja i tak dalej ale normalni ludzie tego nie odbierają jako coś normalnego bo to nie jest coś normalnego
Kult Nemroda czy to co robili Druidzi z ludźmi nie było normalne…..

Tu chodzi o to że normalny człowiek szukający prawdy i kiedy natknie się na początku na jakie gwiazdy ?

No właśnie na pana który widzi wszędzie ludzio-zwierzęta (Icke), na pana którzy rzekomo umi otcytac Sumeryjskie tabliczki (Sithin), na pana który wszędzie widzi masonów, agentów, satanizmów i generuje same negatywne emocje, i jeszcze Atlantyde, Hitler, Pusta Ziemia….

Ogólnie co sobie można pomyśleć… czy ludzie mówiący te rzeczy muszą wyglądać jakby uciekli z Tworków ? A może to co mówią to także bzdury ?

I to wygląda jakby to było celowe łączenie prawdy z bzdurami i tak robiono od wieków jak zasiać w ludziach dobre idee a następnie je ośmieszyć

I często jest tak – wychodzi normalny gostek coś fajnego opowiada ale kiedy się rozwija to wygląda jakby zaczął żyć własnym życiem i zaczyna mu odwalać

Najpierw ładnie pięknie, że chcą łączyć, jednoczyć się w pięknym świecie a później łaaa! Ty gnoju! Ty łajzo! Ten niedobry! tamten niedobry!
Wszędzie zło ale tylko u mnie jest prawda, beze mnie nie dasz sobie rady…

Wystarczy zauważyć jak ten mechanizm działa w religiach – ci są bee bo nie wierzą w nasze nauki ale my jesteśmy fajni bo zostaliśmy wybrani i tak dalej

Wracajac, jest to taka niby niekonsekwencja ale bardziej celowe działanie bo skoro jeden WIELKI mag bitewny znający jedyny prawdę (bo agenci nie chwalą) nawet jak się wypowiada ustami swego giermka pozytywnie o kimś… paczysz agent nr 4859 Witold Pilecki 🙂
Usta mówią co innego, co innego widzą oczy a klient kupuje oczami. O tym wiedzą wszyscy sprzedawcy…

No dobra kogo tam omawia Sandzia w jednym zdaniu ?

Tesla… o tym panu nie można powiedzieć źle ale czemu w worku agent ? Znowu takie mieszanie mieszanie i nabijanie statystyk Tesla to był geniusz przez duże G dlatego o nim się wspomina albo w jednym zdaniu albo wcale ale o Zerosteinie mamy mase książek, filmów i tego typu… a to był karierowicz i plagiator

To jest ciekawe to Sandzia mówi o ciekawych źródłach a zaraz słyszymy że agenci… większej niekonsekwencji nie ma to albo o służbach albo o ludziach bo można się poplątać

Zapomniałbym jeszcze JP2 za wiele dla Słowian nie zrobił ale wprowadzał Ekumenizm i New Age zamiast komuny i nawet kosztem swojego katolicyzmu wspierał pogaństwo.

Ale tak oprócz posiadania dziecka to za wiele nie można złego powiedzieć o JP2, albo się dobrze kamuflował ? Bo inne papieszcze to mamy sporo dowodów w postaci ich monologu – szczególnie Franek jest z tego znany ze swoich przemów

A JP2 tylko użył frazy NWO jako cywilizacji miłości i podświadomie wiadomo że nie ani New ani World ani Order a Stare kłamstwa…
JP2 miał raczej na celu podtrzymywać wszystko a samemu stać jakby na uboczu przy okazji zrobiono z niego nowego bożka
A zamach to się mówi że zrobili to pewni Hezuici a JP2 trzymał z Opus Dei – cel był prosty ekumenizm z Islamem i komunizmem

Teraz jak szefem jest Franek a franek jest Jezuitą… to jaki zakon ma największe udziały ?
No właśnie… a to by wyjaśniało konflikty z Joannitami i Trumpem po prostu leją się między sobą a i tak wszyscy jadą na jedny wózku

Nie można więc oskarżać o coś jeśli nie mamy dowodów a poszlaki co nie zmienia faktu że papieszczom się nie ufa skoro stoją na czele

Może inaczej, nie wiadomo kiedy chodzi normalnych ludzi a kiedy o zawodych kłamców i psycholi… trza się domyśleć

Jakoś nie wierzę żeby jeden gościu miał takiego pecha do zapraszanych osób żeby z 200% okazywało się nie wiadomo jakimi potworami.. no chyba że jest to zrobione z premedytacją jako technika uwiarygadniająca
Premedytacja czyli przemyślana, opracowana, nie spontanicznie

Co do medytacji – istnieją dwa rodzaje medytacji jeden rodzaj boski a drugi diabelski
Nam się promuje ten diabelski a ten boski to przemyślenie gdzie człowiek siedzi czy leży i rozmyśla przy okazji staje się wraźliwym no i myśli

Ta religijna medytacja transcendentalna programuje nas na moce demoniczne, na początku jest niewinnie.

Filozofowie stawiali na rozum i myśli i dlatego mogli ludzi z łatwością nabierać – to zależy w jaki sposób wykorzystujemy swoje talenty

Ten zły rodzaj medytacji to otwieranie się na energie z zewnątrz – demony

A Sandzia no cóż.. jak ktoś dobrze gestykuluje albo ma tatusia esbeka (przed którym wygląda jakby potrzebował akceptacji) to jest źle ale jak ktoś powie to samo o miłościwie chamującemu panu to jest źle że atak agentury – też dobra technika manipulacji odbiorcą

Trochę takie stonogowe że wszędzie mie atakują wszyscy mie chcą zniszczyć oj jaki ja biedny jestem…
wspomóźcie mie prosze gotóweczką

 

Może coś ciekawszego – Mariusz, Henio
Niebocentryzm a tak dokładnie Uranocentryzm/Pusta Ziemia to alternatywa do Kultu Słońca czyli Heliosa
I na pierwrzut rzut oka taka Płaska Ziemia 2.0
No ale tylko jedna z trzech wersji musi być prawdziwa 🙂
Pusta Ziemia to i tak lepiej niż Helioscentryzm ale troche zalatuje Bestią
Generalnie dużo z tego co atakuje Syjonistów, KRK i tak dalej ale na pewnym etapie bredzi zalatuje Drugą Falą a Behemota nie ujawniają, obnażąją Wielką Nierządnice i Babilon Wielki

Najlepsze jest to jak Sandziu oznacza wszystkich którzy nie atakują katolików jako agentów Watykanu, to tak nie działa
Problem jest taki że gościu wykonuje dobrą robotę dla Watykanusa i dlatego nie atakuje fundamentów religii bo promuje inny rodzaj pradawnej religii Kult Bestii zmieszany z innymi wątkami

Wystarczy kilka krótkich haseł – Septuaginta, Nefilimowie, Tetragram, 12 Plemion Izraela, Edom, Pascha, Teonomia, Paweł kłamca…. i większośc argumentów róźnych hasbarowców znika

O Heniu jak to tam było nie chcem się powtarzać, na szczęście można samemu sobie uzupełnić informacje i to nawet jak Sandziu ma swoją osobą rozbić ważne tematy to na swoje nieszczęście robi dobry pijar ”agentom”

W kwestii Etera to świnia wychodzi nie z Etera tylko z Sanjayi..
Zobaczmy kto na kogo nakablował..
Niekupuję że zrobił to jakiś inny kurl ile mamy w Polsce Sławków ?

A najlepsze że sam się facet wkopał jak pokazał film w którym Eter pokazuje obłudę tego człowieka a niesłyszałem że krulu się usprawiedliwiał tylko udaje że nic się nie stało…
Też nie jestem orędownikiem Etera za orbsy i klony ale czy to jest powód do działań agenturalnych tudzież cenzura
Jeden i drugi siebie warty chociaż to krulu pokazał swoją obłudę a Eter no ćóż… Szczur kontra Lis i to nawet pasuje

O Nachcie coś tam krulu wspomina i co najlepsze jeden i drugi mówi to samo tak zwane teorie spiskowe ale ten drugi podaje informacje które u krula nie znajdziemy czyli większy wróg ”Watykanu”
Co nie zmienia że jeden i drugi odciąga w umiejętny sposób od Boga i pracy nad własną osobowością

Ooo proszę jak wspomniałem o Inedii to nagle Sandziu zdobył na ten temat wiedzę – dobry obserwator skoro takie rzeczy wyłapuje
Ciesze się że mam stałego czytelnika, daje motywacje by się lepiej postarać 🙂

Skip Skip Skip

Teraz Mareczek …

no cóż Sandzia rzuca mięsem bo jak nie ma argumentów to musi czymś rzucić
Ale jak sprytnie manipuluje
Oglądałem tę audycje dokładnie z kilka razy a bardzo szybko leci – słucha mi się tego pana z łatwością ale może dlatego że podaje argumenty których Sandziu nigdy nie da

Inaczej mówiąc o Samca istnieje większe prawdopodobieństwo że pomoże nam myśleć samodzielnie niż o krula który przekręca czyjeć cytaty i nie podaje większych rozwiązań tylko straszy wszystkich a w efekcie czego reklamuje ”agentów” Pozdrawiam Samców!

Jak widać krulu jest na bieżąco tylko u Henia dał stare wejście z przed kilku lat – mam dobrą pamięć do takich detali to nie będę udawał kogoś głupszego w tym elemencie, są inne elementy gdzie można udawać ignoranta
Miałem jakić czas porównać co mówi Samiec a jak przekręca ten cwaniaczek

Samcu mówił w swojej audycji to samo co ja – że jest albo agent służb albo ”chciwy prosty chłop” który dał się przerobić czarodziejce 🙂

Nie powiedział wprost że agent ale powiedział że z wieloma rzeczami się zgadza tylko że nie mówi o tych rzeczach najważniejszych w jaki sposób jesteśmy kontrolowani

Z tym co tam Sandzia powiela – Samcu powiedział że Sandziu albo się szkolił w dziedzinie przemawiania przed kamerą albo na naturalny talent a Sandziu raz odrzuca naturalny talent a innym razem kreauje sie na wybrańca dobrych demonów co jest paradoksem

Ale nie takie rzeczy można wytrenować czyli widać jaka manipulacja Sandzia znowu komuś do ust to czego ta osoba nie powiedziała

Ja jeszcze dodam że zgadzam się z Samcem że wiedza krulewska jest płytka i ogólnikowa – coś tam wspomina w jednym-dwóch zdaniach a nie tłumaczy ludziom jak działają róźne mechanizmy czyli jak dana rzeczy wpływa na człowieka

A puszcze znowu audycje bo bardzo lubie słuchać ludzi pokojowo nastawionych

I jeszcze odpowiedź krula:

”Bardzo dobrze, bo to Ciemna Storna Mocy, wyśmiewał i mnie i próbował ze mną zrobić agenta, a argumentował to tym, że za dużo wiem, musiał być szkolony gdzieś, a ja sam się szkoliłem ale żeby tak dokładnie było to Jasna Strona Mocy mnie szkoliła i inspirowała, tu na ziemi nie miałem żadnych porządnych nauczycieli, A radio samiec to był bardzo brudny kanał, spotkała ich kara. Wróciło, Prawo Akcji i Reakcji, to samo spotka Moskalikową. Chudek i Cichodzi też już nie działają a złorzeczyli mi w sieci i wymyślali różne kłamstwa. Także powoli robimy tu porządek z pomocą Jasnych Sił.”

 

1. Ciemna Strona bo skrytykował (ale nie wyśmiewał), czyli znowu witamy prawo Kalego ciebie mogę ale ty mnie nie
2. ”Jasna Strona Mocy mnie szkoliła i inspirowała, tu na ziemi nie miałem żadnych porządnych nauczycieli”
No przecież to jest typowe zdanie pacjenta kliniki psychiatrycznej albo wybrańca jasnych duchów czyli uciekinierów z nieba
3. A radio samiec to był bardzo brudny kanał, spotkała ich kara. Wróciło, Prawo Akcji i Reakcji, to samo spotka Moskalikową. Chudek i Cichodzi też już nie działają a złorzeczyli mi w sieci i wymyślali różne kłamstwa. Także powoli robimy tu porządek z pomocą Jasnych Sił.
A krulowi usuneli ze trzy kanały a pewna pani nadal ma kanał…
4. Róźne kłamtwa, a jakoś nie zaprzeczył że wziął od tych panów kasę
5. Też dobre, jak krulu powtarza jasną stronę tęczy czyli kto ? Cenzura i promowanie okultyzmu mówi wiele za siebie. Niestety ale prawdziwą jasną stronę nie reprezentuje człowiek co najwyżej szarą no chyba że ktoś jest Bogiem Stwórcą
6. Pytanie co albo kto jest tą jasną stroną mocy bo skoro szkoliła krula i to nie na ziemi…..

Nie było sensownych odniesień co do argumentów już nie wspominając już kto co promuje tylko takie plucie jadem – szukanie jakiegoś pseudo argumentu byle tylko kogoś zniszczyć że to że tamto że taki śraki owaki hui

Zresztą facet najpierw mówi że agenci straszą a później sam straszy wszystkimi albo mówi że wszyscy blokują mu kanał a sam blokuje innym, taka mentalność Kali
Tyle na temat uduchowienia

Najlepsze pod koniec, no cóż skoro Samcu wyjaśnia to nad czym krulu się ślizga to nic dziwnego że używa bluzgów pod koniec ustami giermka no ale tak wszyscy nie mogą przeklinać tylko jeden krul może używać wulgaryzmów i obżydliwych określeń na organy płciowe – Marcjon z Synopy by się ucieszył

Sam Sandziu praktycznie się ora dowoli skoro te tematy które głoszą inni nazywa dupkowate i niedorozwojkowate a twierdzi że agenci to niedorozwojki (sataniści i tak dalej, przepraszam pojeby czyli taka osoba co lata z nożem po ulicy)
No ładnie Kali kraść może ale Kalemu kraść nie wolno
Wszelkie granice sofistyki przekroczone, ale to dobrze bo można się uczyć jak wykrywać róźne techniki manipulacji

Ale pamiętam jak pisałem że te radio okaże się agenturalne – ja to wiedziałem ale cóż sami są ci ludzie winni w swojej głupocie jeśli widzą że gościu gada to w co niewierzy skoro raz wszystkimi straszy a raz mówi że agenci straszą wszystkimi no to trzeba się przygotować no ale jak ktoś cie określa agentem, ruskim trollem i tak dalej
Jak ktoś cię nazywa w różny sposób i praktycznie odnosi się do emocji a nie do rozumu znaczy że nie ma nic większego na ciebie ale chce ci dokopać i w efekcie czego jesteś gorą

Fajnie za to zaorał się z Koranem, no cóż czytałem Koran to wiem ile rzeczy jest tam zgodne z naukami KRK i tak lepsze to niż Talmud czy Kabała

Tylko Sandziu nie wspominając o czymś takim jak plan Alberta Pike’a dalej ogłupia bo tu nie chodzi o promowanie Islamu czy Pawłościaństwa, ano tak… Bestia a słudzy Bestii bronią bestie

Dlaczego tego nie mówi ?

Ponieważ wszystkie religie są stworzone przez Grigori którzy mogą w każdej chwili wystawić swoje sług jako kozły ofiarny.

Taki będzie podział na czyste owieczki i brudne kozły…

Kurde mówić że Edomici ukradli satanizm Słowianom, no nieźle, jestem jednak pewny że wielu z tego pokroju ludzi  nie wspomni o Planie Pike’a czy wyrazie Edom ponieważ to niszczy wiele wpojonych nam przekonań.

Generalnie mieszanie prawdy z kłamstwami w sposób taki że człowiek który dopiero odkrywa kłamstwa może tego nie wykryć
Wystarczy jedna niekonsekwencja – niby a nie o agentach a tym samym filmie ”o agentach” są nieagenci

—–
Tego co przedstawiam ja czy Henio za bardzo się tam nie czepiał – grząski grunt
Ale Samca to już zwyzywał no bo kogoś trzeba było ale może dlatego że podobna tematyka a nawet więcej wyjaśnień zresztą jakimś dziwnym trafem podobna tematyka to sami ”agenci”. Tak to jest jak się chce kopnąć a się nie ma argumentów ale to dobrze.
Śmieszne że jak ktoś mówi to samo co ten człowiek to już że nic nie przekazuje a skoro mówi to samo czyli krulu także niczego nie przekazuje, samozaoranie.
I owszem od siebie niezawiele

Ze mną to jest nieco inny problem
Bo tak gruby nie jestem, nie pije nie pale nie ćpam nie dymam a nawet wyjaśniam jak te nałogi działają bo u krula ?
Jaka to jest porada, przestań palić ? Skoro coś zmusza tych ludzi do palenia chociaż sam krulu mówi że życia to walka a z drugiej strony róże wady to definitywne cechy agentury (a nie pewien rodzaj testu)… tak agentura przeciwko <strong>Rzyciu</strong>
Jesteś agentem przeciwko życiu! Agentem przeciwko przyrodzie, to jest dziecinne…

 

Czy jestem agentem ?

No ale niestety ale jak widać są twarde dowody na to że muszę być agentem Watykanusa wedle kryteriów Sandziadowskich.

Oczywiście wątpie żeby sam krul w te rzeczy wierzył a na głupiego pod tą magiczną czapką nie wygląda:

Twarde dowody przemawiające za: Nie biegam a pływam, nie wyzywam ludzi, rzadko uzywam FB, nie robię filmów na YT ze względu na brak dobrego mikrofonu i czasu, nie dążę do sławy. – Nie atakuje ludzi per ty huiu a generalnie schematy jakie człowiekowi narzucono czyli jak myśleć samodzielnie a do tego ciężka druga

Twarde dowody przemawiające przeciw: Przeklinam na szczęście o stałych porach

 

Oczywiście gdybym nakręcił film w łagodniejszej formie to pewnie usłyszałbym że jestem debilem, opętańcem, jezuitą, agentem , satanistą, illuminatą, niedorozwojkiem, dupkiem, gawędziarzem, dupcyngierem (ciekawe z kim do tanga trzeba dwojga), że nie mówię o kontroli watykanu, że promuje okupantów, pewnie że Isusa a Isus to pewnie archont czy inne nie wiadomo co, że nie przekazuje ważnej wiedzy, że nie mówię o Watykanie, że promuje Islam….

Oj sporo tego można dodać do znudzenia ważne by rzucić jakimś epitetem zresztą Snadziu to już tę stronę przejrzał wzdłuż i wszerz – cały internet w jednym palcu jednyn zdaniem 🙂

Wiele audycji to praktycznie odpowiedzi na moje posty a dobrze pamiętam co chcę naskrobać, ale cóż każdy ma swobodę wypowiedzi…

No ale jak wszyscy (agenci) to wszyscy skoro najpierw niby lista agentów a później w jednym worze wszyscy – to oczywiście powoduje mętlik w bani

Cóż… kiedyś tam chyba próbował wmówić że uznaję Mesjasza za Boga, pomijam brak konkretnych argumentów…
Inaczej – najpierw sprawdzać źródła a potem opracowanie albo na odwrót i porównać

I dlatego nie skupiam się na takich epitetach na odkręcaniu klasycznych kłamstw
Na przykład – mówi nam się Armageddon, Apokalipsa, Koniec Świata, 666
Ale nikt tego nie wyjaśnia na spokojnie:
Armageddon – Har czyli po słowiańsku góra Mageddon
Apokalipsis – objawienie (nie mylić z epifanią czy teofanią, tu chodzi o objawienie w domyśle prawdy)
Koniec świata – ściema, Biblia przewiduje koniec świata ale dla wiernych sług diabła i dla ludzi totalnie zakłamanych ale najpierw trzeba wiedzieć co znaczą pojęcia a nie miotać nimi ja z karabinu

666 – są różne wersje Chi Ksi Stigma albo Chi Ksi Iota ale to detal, chodzi o to że Bestia która zniszczy między innymi ten KRK będzie chciała posłuszeństwo w zamian za fajne życie – i te znamię ten znak nie jest do końca jasne co to do końca może być raczej nie chip
Ale na pomimo ignoranckiej negacji krula bazującego na tym że ludzie nie sprawdzają źródeł no taki ateizm myślowy – nie sprawdź odrzuć natychmiast
Ale każdy może właśnie ten sam artykuł Henia sprawdzić o co chodzi ale krulu nie wierze że jest idiotą – udaje ignoranta to widać na kilometr ja już to widziałem w pierwszym filmie kiedy widziałem tego pana stylizowanego na Stachu Jonesa tylko myślałem że chce powoli wszystko wprowadzić bo się boi cenzury YT i tak dalej, później się okazało że to totalna kopia od tak zwanych 7 miliardu agentów.

Ja już nie nie wzgłębiam się w inne manipulacje tego pokroju ludzi jak ta dosłowna interpretacja picia ciałą i jedzenia krwi oparta oczywiście na listach Pawła
Ale taką klasyczną metodą stosowaną przez wielu jest cytat Mt 10:34 wielokrotnie pokazywałem całość ż cały fragment mówi że Prawda jest kontrowersyjna i powoduje konflikty ale o tym krulu ma wiedzę płyciutką że ludzie zostali podzieleni
Nawet jak to samo mówi to w innym wątku jeszcze co innego – trochę jak Szydłowski dobiera ”fakty” do swojej wcześniej przyjętej tezy
Ale Szydłosiem jest tak że wystarczyłby jeden film ukazujący to i facet spalony nie jako agent a jako człowiek który chce na siłę coś pokazać no i obsesyjnie nastawiony do katolików
Trochę to ośmiesza Wielką Lehię!

Ja tam twierdzę że Lahestan był ale nie w tej formie o wiele mniejszej – państwo było ale nie jakieś kosmiczne (to ma na celu ośmieszać) zresztą Turbolehity, Lehici i Lehuici nie za bardzo wyjaśniają WHY dokonano taki spisek.

Że było imperium ? No i co z tego ? A może dlatego że Słowianie to trzon narodu wybranego z Polakami, Efraimem ? Na czele

A z osobnikami pokroju Icke, Nacht, Jaraszek,
No to już jest inny kaliber a to dlatego że pozują na antysystemowców nawet jeśli nimi nie są
Pokazują jednak sporo prawdy i dlatego takich ludzi jak już to nie powinno się zwalczać czy atakować a rozpracowywać merytorycznie logicznie
monologicznie niestety
Icke czy inni zagraniczni wiadomo że nie będą wiedzieli co tam się w Ebolsce Chasydzkiej mówi
Ale już Polak drugiego Polaka zrozumi….

Z jednej strony widzisz i wiesz że są róźnej maści ludzie ze złymi intencjami którzy na pewnym etapie zaczynają wrzucać kłamstwa…
Z jednej strony masz to w dupie a z drugiej strony sumienie nakazuje pokazywać jak jest, dobre nie ?

Powim że Sandziu działa bardzo schematycznie owszem jak wilk w owczej skórze ale hmmm….
Brak jaj i honoru z pewnością skoro zgłasza innym kanału czy zamyka innym mordy i nie potrafi się do tego przyznać czy zaprzeczyć
Ciekawe że osoby które zaprasza…. śmiechy, hihy, hahy i w ogóle wesolutko (Moskalik, Czerniak i tak dalej) a za jakiś czas pierwszy zaczyna jakieś zwały z tymi osobnikami…. no żmija
Ale gdyby to wtedy powiedział im prosto w oczy albo cuś a tak za plecami to każdy głupi potrafi

A te foliarskie zapędy krula…. on w to nie wierzy i to widać że wie że to są brednie skoro sam raz mówi że agenci straszą wszechmocnymi agentami… no trochę sobie zaprzecza no ale żeby takie rzeczy widzieć to trzeba być poza religiami

I tak jak twierdze nie licząc czegoś takiego że wszystkie te rzeczy to tylko OPINIE… tak ta rzecz to zwykłe ogłupianie skoro w jednym worku znajdziemy wszystkich 99,9% populacji za wyjątkiem siebie bo przecież moja racja jest najmojsza, czyż nie ?

Sami Hasbarowcy czy inni licencjonowani opozycjoniści działają bardzo podpunktowo np.
Najpierw zaprzyjaźniają się ludem, podają lekkie prawdziwe informacje mówiąc przy tym o pozytywnych emocjach jak miłość, o tym jak chcą razem zmieniać świat i tak dalej. Niby na tej podstawie można każdego wpisać jako hasbarowca ale
Taki krętacz z czasem zaczyna mielić jedno i to samo dodając nowe elementy i wrzucać kłamstwa. To są ludzie którzy chcą za wszelką cenę zaistnieć i jak będzie okazja to by się pokazywali wszędzie gdzie się da i zwykle podsuwają świadomego wirusa – New Age, Kusmity kusmate czy inne takie.

Ale…. od każdego można się nauczyć
Ja od takiego Sandżaji sporo się nauczyłem i co z tego że wiele wiedziałem wcześniej – Filozofia, Historia, Teologia (Religioznawstwo)
Po takim krulu można być niezłym psychologiem 🙂 Serio, dobrze się na podstawie np. Pracę Dyplomową albo coś w tym stylu
Dlatego uważam że nie ma co się wściekać na kogoś albo kablować do YT…. sam subuje kanału jak poiebany a jak nie chce oglądać…. nie oglądam

I tak jak pisze wiele z tych tak zwanych agientuf to są ofiary, ich największymi wrogami są oni sami
Nie wiem, ja nie weryfikuje na podstawie wierzeń a czynów, czyli na podstawie tego co sieja i co możemy zebrać

Łatwo jest kogoś skrzywdzić tanimi komentarzami – agent bo gruby, agient bo nie je tego albo je to, agient bo nie opluwa ksiundzy, agient bo wierzył w Bolka albo w Khomune,

Jest mnóstwo ludziów którzy kiedyś źle czynili ale się nawrócili i zaczęli podążać ulicą częściowej świetności ale do tego potrzeba sporo wysiłku jak odrzucenie mentalnych wirusów i renowacji umysłowej……

Krulu na ten przykład skazuje gościów na podstawie słabych dowodów które są jedynie poszlakami no ale to jest prosty plan:
Takie rzeczy:
+ Dają oglądalność
+ Kontrowersje, kłótnie, podziały przy okazji można się dowartościować że tamci debile a ja JA JAAAAA taki wysoko postawiony

Do tego coś co mnie wkurza u Pawłościan – mówienie o teoriach kłamstwa bez wyjaśnienia np. oooo Oko Horusa, sataniści!!! A dale nie wiadomo nic od strony wewnętrznej jak to działa i dlaczego

W przypadku krula to mamy wrzucanie wszelkich teorii konspiracyjnych często ze sobą sprzecznych
Tak jak wizja Nazarejczyka – istniał, nie istniał, kosmiczny chrystus, Antychrystus, Chrystus był Replitonem,
Już przymykam oko na manipulacje wersetami wyrwanymi z kontekstu aby dowieść swojej tezy (Mt 10:34)
Podobnie zrobił raz prof. Walter Veith pokazywał werset że ostatni król z ks Daniela będzie chciał zmienić Prawo
A W. Veith ? Patrzcie! on zmienił Prawo
Takie nadInterpretero

 

 

Początkowo myślałem że to zwykły ignorant a później że troll a później… poszlaki mówią dużo

Po kiego grzyby zapraszać gości żeby ich później obgaduje za plecami i wciąga na jakieś pseudo listy agientuf

Jak służby to pytanie czyje… Mossad, KGB, Dominikanie czy jakaś inna tajna organizacja… cóź zawsze można się dowiedzieć że się jest masonem, hezuitą i tak dalej
Po co tylko prześwietlać wszystkich z góry na dół, kraść im materiały i zabierać na nch czas… od razu można zacząć kto nie jest agentem (pytanie czego albo kogo) i tak będzie szybciej
Gieneralnje takie jakieś listy gdzie w jednym worze albo obok siebie są niemalże wszyscy … służą do ogłupiania i zabierania ludziom czasu; jedyny zysk to śmiech ale śmiech jest bardziej zabójczy niż płacz
Wprowadzanie zamieszania i dezorientacja jeśli są tak wymierzone rzeczy że nie wiadomo co jest ok a co nie – a… ”tylko u mnie jest prawda”
Zresztą pewne wypowiedzi tyczą się samego dyrektora naczelnego
Plus te dowartościowanie się że tamci są tak nisko a ja tak wysoko a jak ktoś odbiega od tego swojego idealnego modelu to zaraz jest bee

* Opętanie to jedno a świadomośc drugie, ten gostek twierdził że pożywienie to kwestia świadomości a ja powim tak.

Dla mnie czy dla ludzi przebudzonych czy innych poszukiwaczy prawdy to jest pokaz głupoty albo celowe mieszanie ludziom w głowach – dla osób pozbawionych samodzielnego krytycznego analitycznego myślenia
Dla tych początkujących by zasiać niepewność (taka neutralizacja teorii spiskowych tak zwanych)
Już takie nakierowywanie czy raczej narzucanie swojej opinii innym jako tej jedynej słusznej wersji mówi samo za siebie

Na dłuższą metę krulu daje dobry pijar tym tak zwanym agientom a łoni jhemu
Jak krulu próbuje wszystkich wokół niszczyć niezależnie od tego co czynią a to w że wierzą w to albo nie wierzą w to… i te straszenie
Powoduje to kolejne rozmycie rozmydlenie poważniejszych tematów, jeszcze ludzie angażują się niepotrzebnie te dochodowe $ pseudo konflikty
Im bardziej się ludzie angażują tym więcej tracą czasu a gwiazdy zyskują nowych ślepo posłusznych wyznafcuf

Sam krul nie raz nawijał głupoty i jakoś nie z tego powodu zostawał określony wariatem
Bzdurki jak to że ziemniory rozpychają i są takie szkodliwe…. ziemniory to warzywo ludzkie no ale to tak działa ”jak ja czegoś nie lubie to wszyscy mają nie lubić”

To można przeżyć a przy okazji fajny przykład na wyciągniecie ręki jakie techniki stosujo rhuźne grupy

Gorzej że wielu tego typu manipuluje źródłami albo wrzuca róźne głupoty
U krula na przykład było z tymi Słowianami
Krul: Wikipedia kłamie że Słowianie to Slaves a na prawdę Słowianie to od Słowa, Sławy
Wikipedia: Jedną z wersji etymogiczne pochodzenia wyrazu Słowianin jest Słowo, Sława, niewolnik (sklavoi)…

Slav (Slaw) a Slaves (Slejv) to dwa róźne słowa
Takie małe zakłamanie którejść z wersji 🙂

Pokazywałem kiedyś w jaki sposób krulu neutralizuje polemike
Wskazuje na jeden ”błąd” a potem ten błąd wyolbrzymia i na nim się skupia a następnie straszy że agentura ciemne moce i tak dalej atakujo
A temat główny zbyty

Linkowanie  jest strasznie na rękę bo mam wówczas impuls żeby o czymś wspomnieć
Inni tylko o tych rzeczach piszą no ale lepiej komentuje się słuch &gt; klawiatura

O sektach i religiach na szybko znalazłem nieco źródeł i raz jest to słowo negatywne a raz pozytywne
Zależy jak na to spojrzymy

Samo określenie oznacza coś oddzielonego od religii a to zależy od wyznania
Złe pojęcie oznacza to samo co w religiach czyli mistrz wybraniec jego doktryny są najważniejsze, trzy doktryny,
Najlepszą sektą jest KRK bo dobrze utrzymuje masy w nieświadomości, pieniądze czy władza grają rolę drugorzędną.

Sam Sandziu jest średnim sekciarzynom, owszem zna się na technikach manipulacji ludźmi naiwnymi… taki przykład powstawania religii tylko że na mniejszą skalę.
W Polsce takie rzeczy nie były wcześniej popularne dopiero po upadku komuny która spełniła swoją rolę przyszło to całe gender, duchowość, New Age… wszystko to co na zachodzie modne

Sandziu niom, piniondz wyrwać umie ale duet z Lublina robi to lepiej chociaż też ośmieszają wiele ”spisków” pośrednio lub bezpośrednio.
Dobry pejsor ma obcykane techniki manewrowania odbiorcami mają mnóstwo twardogłowych wyznawców a krul ?
Za wielu wyznawców tego typu grupy nie mają, nie chodzi o tłumy gdyż tłumy trudniej się kontroluje od tego trzeba przepaści pomiędzy masami a wtajemniczonymi no i setki uczonych w piśmie.

Nie jestem zwolennikiem bluzgów czy straszenia, raczej ubolewam nad tym że mądre idee schodzą na drugi plan albo otrzymują etykietę wariactwa

Już sama prezencja (kapelutek) i ezodramaty odbierają krulowi wiarygodnośc, gorzej jak ktoś zaczyna negować te rzeczy prawdziwe ze względu na takiego turbobiałodzieja. Ludzie kupują oczami a nie rozumem, ja rozumiem nie chcesz garniaka to nie noś ale do przekazywania poważnych rzeczy potrzebna jest dobra prezencja – czysty wygląd, umyte włosy, schludne zęby – albo coś na odwrót 🙂

Jeśli chcesz dzielić się wiedzą w kwestii poważniejszych tematów – musisz wyglądać poważnie
Jeśli chcesz zabawiać – najlepiej wyglądać komicznie

Nie czepiam się że ktoś ma taki styl czy inny ale taki wygląd po pierwsze ucina drogę dla pewnych grup czyli krulu może mówić co chce a po drugie sam siebie kreuje jako wariata

I powiedziałbym że tak właśnie robiono na przestrzeni dziejów
Mamy tu jeszcze przykład Hrabiego – rozbijanie konkurencji i ośmieszanie głównej idei

Przecież wystarczą 2 minuty – pokazać Icke’ Sandziego kiedy najbardziej bredzą a później puścić jak mówią coś fajnego – śmiech

A myślita dlaczego Sci Fun pokazał krula ?
Dla mnie to Sci Fun pokazał klasę, pokazał dłuższy fragment krula i cóż podświadomie przedstawił przeciętnego płaskoziemca:
1) Jako takiego czubka który wierzy w różne spiski
2) Sci Fun nie musiał nic mówić, tak jakby sam dał możliwość królewskiego zaorania i nawet puścił jak krulu mówi dużo prawdziwie o Rzymie… ale efekt jest taki że to Płaskoziemcy zostali ośmieszeni, co z tego że żadni nie ruszają większych argumentów i te same dowody mogą pasować zarówno do pierwszego drugiego jak i trzeciego modelu a może i nawet do czwartego o ile istnieje.

Jeszcze jak krulu zamiast wziąć krytyke na klate jak chłop to straszy że wszędzie agenci – dowartościowanie, jak się mówi ”nie to ty jesteś głupi” ”nie bo ty”

Parodia… ale tematy główne rozchodzą się

I z tego powodu cóż coraz bardziej się skłaniam do tego że jednak Projekt Sanja został powołany do:
1) Ośmieszania dobrych idei swoją osobą
2) Rozbijania ”konkurencji” czyli zarówno tych dobrych i złych
3) Wytworzenie atmosfery strachu że wszędzie ludzie z IPN’u i nie macie żadnych szans
4) Przy okazji dalej nie wiadomo co się dzieje za kurtuną – ludzie się nawzajem rzucają epitetami a z tego na dłuższą metę nie ma nic owocnego.

Post Z 18 Marca 2018 

W kwestii Słowotwórstwa to krulu uprawia czystą mielonkę, coś tam powie mądrego ale też pobredzi generalnie tak by pasowało do koncepcji lepimy i mamy

Bierzemy język Nowożytny Polski i z niego czerpiemy wiedzę o innych językach – dostosowujemy.

No ale to także nie ma sensu, gdyż wiele słówek inaczej się wymawia a inaczej pisze po drugie te języki były nieraz mielone

Dzisiaj na przykład fiut oznacza …. a kiedyś oznaczało że tak szybko fiut i nie ma czy jakoś tak. Słowom my nadajemy znaczenia teraz plus naganiacze…

Ale dla takich Sangadów logiczne jest że np.

best seller to znaczy najlepszy seler 🙂

Tymczasem krulu innym razem mówi że best = beast, a seller = seler..
Seller jest rzeczownikiem i oznacza sprzedawcę od czasownika sell. Ale o tym nawet dzieci wiedzą 🙂

Ale jeż też cela hm podobnie brzmi

Według tego rozumowania w Biblii mamy pełno inwokacji do diabła ponieważ występuje masowo słowo Pan a pan to jest Pan Satyr czyli Bafomet, i oni to promują….
Tymczasem słowo Pan występuję w wielu językach
http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/08/20/opanowanie-swiata/

Gościu przynajmniej pokazuje profesjonalizm
Pan jako chleb (łac/hisz), patelnia (ang), wszystko (gr)
Chociaż to polski język posiada więcej odmian tego słowa:
pan, panujący, panować, państwo, pański, opanowany,

Albo że Betlejem to jest Bet czyli łóżko albo tak jak być a Lejem to albo Lehici albo lejem 🙂

Ładnie za to krulu powównał słowo Mesjasz z Misjarz że misjonarz, ktoś kto ma misję…
Ale musiał krulu oznaczyć słówko jako negatywne za pomocą no… sofistyki że inne złe organizację też mają misję
Każdy ma misję czy powierzone zadanie, i Mesjasz (Mess-ias) to jest właśnie taka osoba która została wybrana do pełnienia ważnej funkcji. Dobrze że nie było powiązania Mesjasza jako Marsjasza czyli Marsa Jarasza czyli śmierci.

Ale jest nieco więcej ludzi którzy dostrzegają tego typu pokręconą logikę połączoną z modrymi ideami.

Hmm Sangaja ma zarówno szamanistyczne Ra jak i An…
W sumię to jest takie dziecinnie dopasowaie ”faktu” do przyjętej tezy a do tego trzeba mocno nagiąć tezy
Tak.. że każde słówko gdzie występuje Ra czy An pochodzi od diabła i zaborców, cóż
Zarówno nieuczony jak i uczony lingwinista wie że w językach nie ma czegoś takiego jak relatywizmu to znaczy są pewne reguły, ponadto język się zmienia kiedyś mieliśmy takie słownictwo a od 100 lat mamy zupełnie inny język…
A w Sandziadowski sposób można udowodnić niemalże wszystko, a tak się nie da
Logiczne są nawet fake newsy podawane w mediach… logiczne jeśli w to wierzymy

Wyjaśniałem prosto jak to było z tą Katedrą, Biskupem i Bazyliką
To nie są Polskie słowa a Greckie, możliwe że wiele słów Prasłowiańskich powróciło do nas w zmienionej formie np. Telos > Cel(os)/Celować

Katedra, po grecku krzesło a Rzymianie zrobili z tego to co mamy
Drakuli wcześniej nie było…. Vlad był dopiero później, wampiry może i były….

Bazylika, było odwrotnie. Basylika to znaczy coś królewskiego (Basilikos), bazyliszek to znaczy król (węży), a nie że ktoś najpierw widział węża i tak nazwał budynek..
Ponieważ świątynie ”chrześcijańskie” przed V wiekiem nie istniały, były jedynie zgromadzenia (eklezja) i gminy (coś jak wojewódzctwo)

Jak się operuje wyrazami greckimi to trzeba skupić się na słownictwie greckim a nie dorabiać tym słowoł łacińsko-polskie pochodzenie
Co innego gdy chcemy udowodnić Polskie pochodzenie Niemieckich słów…

Cóż, lingwistyka krulowi nie leży a filozofia aż roi się od greckich wyrazów, Rzymianie przenieśli na swoje podwórko Grecki słownik (i nie tylko) poprzerabiali i mają..

Wiedza lingwinistyczna krula polega głowna na podciąganiu wyrazów pod swoje tezy a źródła są jakoś takoś niepodawane.
Ale sklejać to nawet menele potrafią, każdy może zrobić że np.
Kapłan –
Ka… jak karabin, karnister, kara, kasa,
P – jak przed
Łan – czyli jeden

czyli ku przedniemu jednemu 🙂
Zresztą lepsze lepianki to powiązanie słów Christos z Krystallos, Phos i Helios

Hmm to może wyszukamy satanistycznych słów ?

Ale to też ośmiesza poważne sprawy czy witryny taka jak ta: http://wspanialarzeczpospolita.pl/

Po prostu wziął sobie facet element z kultury Hinduskiej czyli trochę prawdy i wiele bzdur mierząc tą samą miarą o-błędnie gdzie się tylko da nawet obce wyrazy jakby były po Polsku tak jak to może zrobić byle człowiek z pod budki z piwem…. przykre 

http://forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=156

Ratunek,

Andrzej… tak Andrzeja wymyśli Polacy, tak na prawdę to jest imię greckie od Andra czyli człowiek, a może przeciwny drukuli ?

Logika Sandziowa jest bardzo prosta 🙂

 • nie macie żadnych szans tylko jam oświecony
 • wszędzie grubi/agenci, gdzie nie spojrzysz to agent chodzące wiadra kupy
 • agent > idiota > pojeb czyli najgorszy rodzaj człowieka
 • bójcie się agentów, bójcie się wszystkich

Sandziadowskie wyrazotwórstwo:

 • Martyr to satanizm bo Mar i Tyr 
 • Uranos – zobacznie u ra
  Jara > Ja i Ra, ja jestem ra
  Baran > tam jest odwrócone ra i an
  Roztargniony >
  Trawa > tak jak trach 
  Prawa > p to jest jak przy czyli przy
  Graal > 
  Praca > p jak przy i raca, to te reptile wymyśliły race żeby się ludzie rozrywali 
  Centrala > centrum czyli łączenie się z ra.
 • Radom > dom ra
 • Kraków > raków…debil. Kroniki jak Prokosza mówią o wcześniejszej nazwie Carrodorum
 • Antylopa – lopa to lupa czyli przeciwko widzeniu
 • Antrykot, Antoni, Antyk, Antena, Ancymonek,
 • SłowiAnie – przeciwni słowom, sataniści 
 • RzymiAnie, Papiera,
 • Wybory (też jest ra),

Witold > wi czyli my a told to jest mówić czyli my mówimy w liczbie mnogiej ale tu watykańsci przekręcili z tą trójcą która….
Tomasz > to i masz

Moim zdaniem słowo Prawo/Prawa jest powiązane z: PrawDa, Pradawny, Prastary, Prowadzić (o>a), Sprawa, Sprowadzic, 

https://vimeo.com/256722921
Hmm… krul zwalcza Objawienie Jana a promuje jakieś ruchy astronomiczne w dodatku wychwala księdza chociaż podobno każdy ksiądz to satanista agent i co tam jeszcze można dopisać 🙂
Czyżby Sandzia na chwilę został Watykanistą,
Nadej mówi prawdę że Bóg zakazał praktykowania magii a Kościoły łamią większość przykazań.
Wspomina o teleskopie lucyfer ale tak przemienia aby się nie wydało że z tego teleskopu obserwuje się walkę anielskich buntowników z księciem i patronem Słowian – Michałem. Czyżby każdy naród miał swojego anioła opiekuna ?
Niewielu rozumie proste przestałanie proroków,
Sandzia nawija o watykańskim określeniu Antychryst występującym w tej formie jako jedna osoba wyłącznie u Pawła.
Takich pseudo-proroctw astronomicznych było pełno – wszystkie błędnie zinterpretowane.
Ładnie na koniec mnie zacytował iż koniec świata będzie dla sił diabelskich 🙂

No ale krulu działa bardzo schematycznie, wiele z tych rzeczy widziałem więc nie są to jakieś nowe techniki, chociaż… kilka unikalnych technik NLP było

Sam mam takie mocne uczucie że tego typu krule, chrabje mają na celu zdyskredytować pewne poważniejsze tematy swoim wizerunkiem a przy okazji rozbić konkurencję

Jeden się wybił na środowisku ezoteryczno-patriotycznym a drugi na pierwszy rzut oka tego nie widać ale targetem są dzieci i młodzierzy – fanostwo dużo takich ludzi czy to w moim przedziale wiekowym Miriusze czy młodsi… ale nie stare pryki

U Korwina też nie ma starszych ludzi a są młodzi w przedziale 15-30 lat, czyli ludzie którzy nie znają życia

Inaczej, młodzi są ludzie są bardzo naiwni tak samo starzy ludzie (gdzie jest krzyż) i jak dla mnie najbardziej wiarygodnym zasobem są ludzie w sile wieku

Krulu no cóż… podświadomie wbił iż wyznacznikiem zdrowia są tylko biegi, a dlaczego ? Bo sam biega, i dobrze ale das szport to nie tylko biegi

Biegi zresztą są dobre jak trzeba uciekać ale nie dają relaksu (mnie relaks dają inne ćwiczenia), możliwości sprzyjającej stworzeniu sieci pomysłów. Bieganie nie usprawni rąk, kręgosłupa, co najwyżej kondycja i nogi. Z kondycją też przesada skoro niezależnie od ilości biegów i tak nie polepszam czy pogarszam niczego, już większe efekty są przy wysiłku siłowym no ale tutaj można się skupić i tak dalej

Trudno, ja tam uważam że jak jak już kogoś ”wyzywać” to merytorycznie czyli to mi się podoba, to mi się nie podoba, nie wiem nie znam człowieka, tak uważam.. .

Żeby jeszcze było śmieszniej to krulu może każdego wybluzgać bazując na braku krytycznego myślenia ale jak ktoś przedstawi opinię no to w zależy, jak YT to pójdzie do okupanta żeby nikt tego filmu nie zobaczył, co najwyżej odpowie że zmasowany atak idiotów…. ale my się nie damy!!! Takie programowanie na męczeństwo i robienie z siebie ofiary przy okazji straszenie wszystkimi

No nie każdy może znaleźść sposób na łatwe życie kiedy kasa sama przychodzi….

Wikipedyczny Słowiański Heliokentrom

Post  Z 06 04 2018  |  

[Edit, oczywiście film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Sanjaya Jaraszek.]

Jasna Strona Mocy, Sanjaya Jaraszek, Słowianie i Wikipedia
https://www.youtube.com/watch?v=l7MnLJ4B5aM
Sandzia niby atakuje żydopedię aby do niej nie zaglądać chociaż powtarza to samo – niesamowite
Ps. Slaves to jest wyraz angielski od łacińskie sclavus ale też istnieje inne łacińskie określenie – Servus. I oficjalnie padają hipotezy że Słowianie to od słowa, sławy, znających słowa (słownych), prawdziwych ludzi (dotrzymujących słowa). I dotyczyło to tylko tych Słowian którzy graniczyli z ziemiami Cesarstwa!
W dodatku sama wiki podobno Niemiecka pisze że Niemcy to od niemowy, niemego…

Dużo mamy teorii na ten temat dlatego staram się pisać o oparciu o źródła które możemy zweryfikować (oczywiście nie uznając wszystkiego za dogmat).

Ale Sandzia twierdzi że wikipedia w tym temacie kłamie…. aby zanegować źródło na których się opiera, nieźle nie ?
Dodajmy do tego Filozofię która zna, korzysta ale zniechęca, Mistycyzm zna i poleca pewne formy które niby neguje…
Ale o histerii krulu też niezawiele mówi dokładnie, owszem kronikarze pisali co musieli w dużej mierze ale nie wszystko da się zafałszować.
Krulu twierdzi że nadaje się w polsce głównie imiona łacińskie i żydowskie
Zobaczmy:
https://www.gov.pl/cyfryzacja/statystyka-imion-za-2017-rok-podsumowanie

Antoni, Marcel, Wiktor – łacińskie
Wojciech – nasze
Kacper – perskie
Filip, Mikołaj, Stasiek, Olek, Nikodem, Tymon, Tymoteusz, Krzysztof, – Greckie
Jan – grecka wersja imienia
Jakub, Szymon, Adam, Michał – to są czysto Biblijne imiona ale nie żydowskie (idumejskie).
Alan – celtyckie

Łacińskie imiona są ale wiele z tego to są łacińskie wersje greckich wersji np. Mateusz
Tylko że krulu z automatu wrzuca to greckie jako Rzymskie a to co Izraelickie jako Edomskie, proste – argument odwołujący się do niewiedzy
Ale sam krulu zmienił sobie imię Słowiańskie na Hinduskie…

https://www.youtube.com/watch?v=S0Bl6mmXiZc
Sandzia to taki chwalipięta, niby krytykuje filozofię jako dziadostwo a sam chwali się że był najlepszym uczniem z tego dziadostwa,
W szkole pełno można spotkać tego typu lizodupów dupowłazów którzy wkuwają nie dla siebie a dla kogoś i są nadaktywni poza tym jak sam mówi kiedyś byli mędrcy… czyli Sofiści ludzie od zaginania ludzi pokrętną gadaniną…. ale nie o tym.

Mówi że w szkołach np. Filozoficznych naucza się głupot, tymczasem sam korzysta z technik których się nauczył. Taki wentyl bezpieczeństwa aby nie wykryć/poznać technik manipulacji które są wielokrotnie uprawianiem czystej sofistyki tzw. metody argumentacji polegającej na wykorzystaniu wieloznaczności pojęć i na świadomym posługiwaniu się kłamliwą argumentacją w celu udowodnienia fałszywej tezy.

I sam krulu odradza ludziom aby nie zajmowali się Filozofią, Psychologią, Teologią, Socjologią itd. chociaż sam chwali się swoimi osiągnięciami w tych dziedzinach.
Tak samo krulu twierdzi w wielu miejscach słusznie że szkoły hodują babararanów.
I co ciekawe krulu chwali się tym że potrafi pisać profesjonalne teksty czyli jest w stanie pisać artykuły a nawet książki, a tylko omawia ”myląć” dużo rzeczy

A jest to swego rodzaju rodzaj prezerwatywy, ponieważ w szkołach czy na uczelniach uczy się także technik manipulacji czy metod rozpoznawania manipulacji – mam na myśli kierunki humanistyczne bo moja wiedza na temat przedmiotów ścisłych…
A w podczas mówienia trudniej jest poddać to analizie krytycznej – trudniej podkreślić, zacytować, wyłapać błędy itd.

Teologia – nauka o Bogu, pozornie ponieważ w Katolickim wydaniu to jest PawłozTarsu-Logią, Paulologia 🙂
Filozofia – umiłowanie mądrości, tam też są mądre rzeczy. Ale to znowu mądrość ludzka. Na filozofię składa się nie tylko Platon (Matrix, to od niego) czy Arystoteles (okultyzm, to od niego) czy dzieje filozofii (bardzo ciekawe zwłaszcza w okresie Gnostycyzmu). Naucza się także Sofistyki, Erytryski czyli jak zbajerować, ogłupić i pokonać oponenta za pomocą argumentów które niekoniecznie muszą być prawdziwe.

Krulu chwali się wiedzą na temat czegoś o czym oficjalnie nie ma pojęcia – Socjologia, czyli nauka o społeczeństwie. Dodajmy do tego Psychologię i coś tam jeszcze
I jest to związane z NWO wewnętrznym, czyli jak różne wpojone dogmaty, wierzenia, wzorce zachowań wpływają na naszą codzienność

Słucham ze 3-4 audycje tego pana, nie ze wszystkim muszę się zgadzam ale gościu wyjaśniał to o czym Sanjaya ”nie ma pojęcia”.
https://vimeo.com/246439747
Bo Matrix to nie tylko informacje z zewnątrz że trują, mordują, grabią, Illuminaci, NWO czyli to co jest wokół nas ale także to co jest w nas – w naszym umyśle który należy odnowić.
I szczęście nie dają informacje na temat NWO informacje na temat naszej podświadomości, jak działa nasz organizm itd.
Człowiek został zaprogramowany i wszelkie kanały – otoczenie, media, szkoły itd. powodują że się zachowujemy tak a nie inaczej.
I człowiek tak zwany uduchowiony powinien znać te mechanizmy, że programowany jest człowiek aby za pomocą dogmatów (np. piekło) dawał na kasę.
Ba! nawet podryw jest z tym powiązany, ludzie młodzi zostali zablokowani mentalnie na kobiety….

Sofistyka, jest stałym elementem oszustów którzy za pomocą fałszywych argumentów imających się prawdziwymi mieszają prawdę z kłamstwem.
I każdy zawodowy kłamca jest z różnymi technikami do manipulacji zapoznany.

Tam coś krulowi się nie podoba że w czasie biedy ludzie robią dzieci i to według Sanjayi stawia człowieka gupszego od zwierząt.
Ale zwierzęta nie muszą pracować.
W dawnych czasach były rodziny wielodzietne, ponieważ więcej dzieci oznaczało większe szanse na przeżycie i na zapewnienie dobrobytu rodzinie
W krajach Islamskich wystepuje wzrost naturalny i wielodzietnośc, w krajach Afrykańskich także… tylko białe Chrześcijaństwo nie ma szansy na rozwój.
Czysta sofistyka, zalatuje trochę NWO i pochwalaniem redukcji populacji

Podsumowując, warto tego typu osób posłuchać na luzie, nie spinać się i trzeba wiedzieć co chcemy usłyszeć.
Owszem, człowiek oryginalny, można czasem się pośmiać, coś ciekawego usłyszeć jak u wielu znanych np. D. Icke. Paru krętaczy spuści do kibla czy poda jakieś ciekawe rozwiązania
Gorzej że za dużo się przechwala a to nie jest cecha osoby skromnej czy uduchowionej otwartej na Prawdę i Boga, niezależnie od tego jak kto widzi Boga.
O Filozofowaniu było, o Przechwałkach było, o odnoszeniu się do celebrytów (nawijanie sobie popularności) było, o tym że powtarza to co już inni odkryli, o złym ocenianiu ludzi lub celowym zapraszaniu ludzi by ich pogrążyć było, o obrażaniu ludzi było, o manipulowaniu (Tajemne Przymierze) było, o tym że kreuje się na takiego nowego Jezusa krytykując przy tym oryginał przedstawiając różne koncepcje Isusa (one nie przeczą historyczności Isusa a niezrozumieniu osoby, są różne koncepcje Hitlera i dla niektórych był bohaterem a dla innych był żydem itd) było,
Sanjaya… przecież to imię hinduskie które król sam sobie zmienił w urzędzie x lat temu dobrowolnie, i jak można mówić w takim przypadku o wynarodawianiu skoro z normalnego imienia Słowiańskiego nastąpiła zmiana na znane imię hinduskie.
Także krulu kiedy coś przytacza, kiedy zobaczymy źródło np. wikipedia o Słowianach, to się okazuje jak jest.
Co najlepsze krulu twierdzi że Isus nakazywał mordować, rozwalać rodziny (wystarczy przeczytać cały rozdział aby zrozumieć że chodziło o to że poglądy będą tworzyć podziały w rodzinach) chociaż sam krulu odcina się od rodziny i córki i brata który ma wedlug króla żydowskie imię… hahah
Szkoda chłopa, albo nie ?
Tam krulu kiedyś twierdził czy sugierował że miłość to jest miła ość a ość staje w gardle żeby dowieść że miłość, litość i miłosierdzie to złe emocje
Tymczasem miłośc to jest stan pełen czegość miłego
i tak jest w tego rodzaju rzeczowiwnikach – młodość, bierność, wierność, celnośc itd.
No ale jak w teg typu rozumowaniach ”a” jest przeczeniem we wszystkich językach a ”ra” (np. rad-ość (stan bycia radosnym) rama-dam, ra-bin, raven, ranczo, rano, rana, raty, raj, rabbit, raca, razorblade (brzytwa), ray, rapid, rap,
jest bardzo negatywne… Cóż każdy może myśleć jak chce, ważne by była w tym logika i porządek

Internet jest takim genialnym narzędziem które nawet największemu niedorajdzie da 15 minut sławy, i nawet największym mędrcom i mądrąlom.

Pozornie to znaczy się pierwrszy rzut oka taki Sanjaya może się wydawać pierwszym lepszym trollem z łapanki, a tymczasem jest to prostu kolejny przykład piekielnie chytrego spryciarza który wie jak docierać do ludzi młodych i zagubionych którzy dopiero poznają Boga bez religii. Podobnie religie werbują swyich wyznawców – szukają osób słabych psychiczne, z problemami itd. – takich którzy nie mają siły podejrzewać inną organizację o pranie mózgu bo takie osoby nie myślą w 100%

Paradoksalnie to o co innych jest równoznaczne z agenturą np. pochodzenie albo wiedza u krula jest zaletą.
Taka strategia, przyznać się do swoich wad i jednocześnie oskarżać innych o te samy wady – poparcie myk w górę i nie ma kłamstwa na koncie ponieważ takich rzeczy jako bycie dzieckiem resortowym albo zajmowanie się delikatnie mówiąc podejrzanymi praktykami, nie można na długo ukryć

Sanjaya jest po prostu idealnym przykładem takiego Orbsiarza Dusz, Chwalipięty, Magika, i wiele wiele innych. A takich osób na świecie jest pełno, nic nowego. Dobrze się po prostu omawia funkcjonowanie wszelakich mechanizmów a jak model sam się napatacza… to czemu nie skorzystać 🙂
Ten kto zna te same źródła, liznął nieco psychologii, technik manipulacji itp. New Age i temu podobne dla takiej osoby nie są groźne
Dobrze jest patrzeć na to co osoba mówi a nie jak wygląda, i patrzeć także z krytycznej strony.

Na szczęscie internet pozwala nam wiele rzeczy sprawdzić i przeczytać
Tak sobie teraz wszedłem i czytnąłem
https://moonjaya.wordpress.com/2018/04/06/yes/
https://vimeo.com/263499689

W kwestii Słowian trzeba znać umiar żeby nie wyszedł z tego Turbolehityzm tj. wszędzie słowianie

Polecam czytać ze stron które biorą się za temat Słowian w sposób naukowy, np:
http://wspanialarzeczpospolita.pl/

Tam autor przedstawiał o wiele więcej logicznych wywodów niż Sanjaya który bardziej wymyśla i nawet przekręca to jest napisane w książkach naukowych (np. jest napisane w ksiązce dupa a krulu powie że jest napisane pipa)

Słowianie jako niewolnicy nie jest określeniem angielskim a łacińskim
Brytania po prostu była w czasach Rzymskich prowincją Rzymian uproszczając, a jezyk ?
O języku wypowiadają się najwięcej ci którzy o języku wiedzą tyle co w mediach powiedzieli 🙂

A wikipedia nam o Słowianach mówi tak:

https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie#Etnonim:_s%C5%82owo_z_praindoeuropejskiego_*%E1%B8%B1lew-_(s%C5%82uch,_s%C5%82awa)

Nazwa jest bardzo stara i wywodzi się z języka prasłowiańskiego[3]. We wszystkich językach słowiańskich nazwa własna etnosu jest podobna i zawiera rdzeń slav- / slov-. Został on powielony do pozostałych języków europejskich i w dostosowanych formach występuje jako jedyna nazwa etnosu słowiańskiego. Tylko w języku niemieckim w średniowieczu Słowian określano również nazwą (die) Wenden, zwłaszcza w stosunkach lokalnych z Serbami łużyckimi oraz Słoweńcami mieszkającymi na terenie Łużyc oraz Karyntii (niemiecko-połabskich, niemiecko-słoweńskich; por. liczne nazwy miejscowe z członem Windisch / Wendisch).

W źródłach pisanych nazwa Słowian pojawia się w VI wieku n.eProkopiusz z Cezarei w Historii wojen używa nazw Σκλάβοι – SklaboiΣκλαβηνοί – SklabēnoiΣκλαυηνοί – SklauenoiΣθλαβηνοί – Sthlabenoi i Σκλαβῖνοι – SklabinoiJordanes w Getyce użył nazwy Sclaveni.

Źródłosłów nazwy „Słowianie” nie jest jednoznacznie ustalony. Istnieje na ten temat kilka hipotez:

Etnonim: słowo z praindoeuropejskiego *ḱlew- (słuch, sława)[edytuj | edytuj kod]

Roman Jakobson i wielu innych językoznawców nawiązuje do prasłowiańskiego rdzenia slovo (słowo), dopełniaczslovese, i powiązanego slava (sława), oraz sluxъ (słuch, czyli „sława, która się niesie”, porównaj „chodzą słuchy”), które pochodzą z praindoeuropejskiego*k’leu̯-os (być znanym, sława), pokrewnym starogreckiemu przyrostkowi -κλῆς (kles, słynny), który składa się na imię Peryklesa, łacińskiemu clueo (być nazwanym, słynnym), angielskiemu loud (głośny), awestyjskiemu sravah- („sława”), oraz sanskryckiemu श्रवस् – śrávas[4].

Słowianie byliby to zatem ludzie „znający słowa”, czyli potrafiący mówić (zrozumiale) – w odróżnieniu od innych ludów, z którymi Słowianie się zetknęli, a którzy posługiwali się językami dla nich niezrozumiałymi (por. Niemcy – „niemi, ludzie nie mówiący zrozumiałym językiem”)[a]. Potwierdza to tezę, że ukształtowanie się etnicznej świadomości i samookreślenie Słowian nastąpiło w momencie zetknięcia się ich z innymi ludami. Silnym argumentem za tą hipotezą jest fakt, iż wszystkie ludy słowiańskie używają tej nazwy do samookreślenia i nie istnieje żadne samookreślenie alternatywne.

Sklavenoi (niewolnicy)[edytuj | edytuj kod]

Wywód od „słowa” odrzuciłHenryk Łowmiański i Aleksander Brückner twierdząc, że źródłem są gr.sklavenoi i łac.sclavus, przy czym nazwą tą obejmowano tylko te plemiona słowiańskie, które graniczyły z ziemiami cesarstwa rzymskiego, co później objęło całą Słowiańszczyznę. Wtórnie nazwa ta (ze względu na dużą liczbę brańców w Rzymie, których Słowianie byli dostarczycielami, jak również którzy sami stanowili znaczną część[5]) została utożsamiona ze słowem „niewolnik”[6]. Teorii tej przeczy fakt, że Słowianie pojawili się na kartach historii w momencie, kiedy łacina klasyczna zniknęła z użycia, a łacina średniowieczna, która była w użyciu słowem slavus określała pańszczyźnianego chłopa[7]. Języki grecki i łaciński używają oboczności sl- → skl-Grzegorz Jagodziński twierdzi: „Z punktu widzenia łaciny wyraz Sclavēnī jest derywatem, jego rdzeń nie ma jednak łacińskiej etymologii. Łaciński wyraz podstawowy sclavus znaczy „niewolnik, jeniec wojenny”, derywat sclavēnus oznacza „pochodzący z rodu niewolników”. W klasycznej łacinie wyrazy te nie występują, a określeniem niewolnika jest servus.”[8] Inna wątpliwość ma związek z pierwszym historycznie pewnym określeniem Słowian. Sklabenoi (gr.) w odmianie zmienia się na Sklawon-. Pierwotnie podobieństwo do słowa „niewolnik” (gr. Slávoi) istniało w formie odmienionej, poprzez procesylingwistyczne rozpowszechniło się „W” zamiast „B”, a z tego prosta droga do upodobniania nazwy Słowian do niewolnika[9].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Germania_Slavica

[Nawet wiki przyznaje że Niemieckie miasta były zakładane…. przez Słowian]

Zresztą, każdy może resztę doczytać, przetrawić a później się wypowiadać 🙂

Najważniejszych informacji oczywiście nie znajdziemy, a jedynie porozrzucane puzzle.

Hmmm.. odrzucać źródła z których się czerpie garściami… ? takiej magii jeszcze nie było

O tym co znaczy Logos krulu także miesza z prostego powodu. Logos to nie tylko znaczy Słowo jako wyraz:

Logos (grλόγος) – pojęcie w starożytnej filozofii europejskiej, a także retoryce klasycznej i teologii judeochrześcijańskiej. Pochodzi od greckiego λέγω (lego, „mówię”) i bywa zwykle tłumaczone na język polski jako „słowo”, choć istnieje też osobny termin leksis (λέξις), pochodzący od tego samego czasownika, oznaczający „słowo” w zwyczajnym, gramatycznym sensie. Logos jest terminem oznaczającym wewnętrzną racjonalność i uporządkowanie czegoś: świata, duszy ludzkiej, wypowiedzi, argumentu. W filozofii chrześcijańskiej bywa utożsamiany z wypowiedzianym przez Boga Słowem, z którego wywodzi się świat, a czasem również z Jezusem Chrystusem.

”Do filozofii judeochrześcijańskiej koncepcję logosu wprowadził Filon z Aleksandrii (ok. 10 p.n.e. – 40 n.e.), filozof i teolog żydowski. U Filona Logos stanowi kluczowy termin filozoficzny o wielu znaczeniach, jednak najistotniejszym z nich w kontekście jego wpływu na chrześcijaństwo jest rozumienie Logosu jako Umysłu Boga oraz sposobu, na jaki Bóg wpływa na świat[15].

Wczesny filozof i apologeta chrześcijański Justyn Męczennik utożsamił Logos z Jezusem Chrystusem. Dla obecności terminu logos w filozofii chrześcijańskiej kluczowe jest nawiązanie do Ewangelii św. Jana[16] i do Psalmów[17], gdzie Słowo wymienione zostaje jako zasada stwórcza Kosmosu. Św. Augustyn wprowadził pojęcie Logos do „kanonu” teologii chrześcijańskiej, pisząc o nim w swoich Wyznaniach[18].”

Angielska wikipedia mówi nam jak zawsze więcej:

https://en.wikipedia.org/wiki/Logos

”Logos ( UK : l oʊ ɡ ɒ s , l ɒ ɡ ɒ s / , US : l oʊ ɡ oʊ s / ; starogrecki : λόγος , . Translit  lógos ; od λέγω , Lego , dosł  „mówię ” ) jest terminem w zachodniej filozofii ,psychologii , retoryki ireligia wywodząca się z greckiego słowa różnie oznaczającego „grunt”, „zarzut”, „opinia”, „oczekiwanie”, „słowo”, „mowa”, „rachunek”, „rozum”, „proporcja” i „dyskurs”, [ 1] [2], ale stało się terminem technicznym w filozofii, począwszy od Heraklita ( ok.  535  – ok.  475 r . Pne ), który użył terminu dla zasady porządku i wiedzy. [3] Logos to logika stojąca za argumentem. [4] Logos stara się przekonać odbiorców za pomocą logicznych argumentów i dowodów wspierających. Logos to perswazyjna technika często używana w pisaniu i retoryce.

Starożytni greccy filozofowie używali tego określenia na różne sposoby. W sofistami stosowany termin oznacza mowę ; Arystoteles użył tego terminu, by odnieść się do „uzasadnionego dyskursu” [5] lub „argumentu” w dziedzinie retoryki i uznał go za jeden z trzech sposobów perswazji obok etosu i patosu . [6] Stoiccy filozofowie zidentyfikowali to pojęcie boską zasadą animacji przenikającą wszechświat. W obrębie hellenistycznego judaizmu , Filon z Aleksandrii ( ok.  20 pne  – ok.  50 rne)) przyjęli ten termin w żydowskiej filozofii. [7]Ewangelia Jana identyfikuje Logos , dzięki której wszystkie rzeczy są wykonane, jako boskich ( theos ), [8] , a ponadto identyfikuje Jezus Chrystus jako wcielonego Logosu. Termin ten jest również używany w sufizmie i psychologii analitycznej Carla Junga .”

Tak więc Logos najczęściej oznaczał Słowo, obietnicę czyli manifestacja mocy Stwórcy a więc witamy w Kreacjonizmie, żegnamy Ateizm, Darwinizm, Big Bang 🙂

I jednym z przejawem obietnicy Bożej są Słowianie, trzon narodu Wybranego

 To trochę tak jakby wampir mówił że Słóńce jest be ale by zachęcał do opalania się….

A Kościele też krulu ściemia i co innego tam jest napisane:

https://pl.wikisource.org/wiki/S%C5%82ownik_etymologiczny_j%C4%99zyka_polskiego/ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82

kościół, kościelny, Kościelski, Kościelecki. Nazwa wyrugowała od 15. wieku dawniejszą cerkiew zupełnie; doszła nas od Czechów (kostel) w 11. i 12. wieku, jak przegłos dowodzi. Czeska nazwa z łac. castellum, ‘gródek’, zdrobniałe od castrum, ‘gród’, ‘obóz’, od castrare, ‘odcinać’, ‘określać (miejsce)’, gdyż pierwsze kościoły w warownych grodach stawiano, albo je nawet »inkastelowano«, t. j. obronnie zakładano. Niegdyś chowano zmarłych w kościele, lub na cmentarzu przy kościele, i stąd dawne twierdzenie, »że od kości ich wzięły kościoły przezwisko« (Potocki). Od castellum pochodzi i castellanus, nasz kasztelan; domowa jego nazwa była pan.

O języku Angielskim to szkoda gadać, sam Sanjaya się zaorał tłuku to po co mam dobijać ? Jak można nie widzieć różnicy pomiędzy dialektem US a UK ?
Hmm.. to w końcu Mor czy Mar jest złe ? Wszyscy mówią że Mors to jest śmierć…. po łacinie, a jak!
A mar to jest też morze po hiszpańsku 🙂
Cóż, takie pomieszanie z poplątaniem
I nic dziwnego że krulu szuka ludzi którzy mogliby przetłumaczyć audycje na język reptiliański… czyli nawija o języku o którym nie ma pojęcia czyli….
No tak AN-gielski bo anglicy gadają po polsku 🙂  i mówią Aj spik Angielski, oł maj gat.
Krulu twierdzi że jest to język prymitywny, tja… to chyba nie widział strony gramatycznej języka 🙂 🙂 Jak to wygląda z czasami i w ogóle od strony teoretycznej. Tam nie ma takiej łatwizny
Porównać polskie słowo Angielski do Analu, nie no miszcz. A sami zainteresowi mówi Inlisz, Ingland,
Anal to nie anus ?
Hahaha An to angielskie under (an-der), to pytanie co z tym der… Niemcy przynieśli 🙂
Gościu sprawił mi niedzielę
To ciekawe jakie pochodzenia mają wyrazy Underneath, Beneath i Below
Ty a może anlicy (Angles) to jest an g i les, zaprzeczenie G-ejów i Les że mało tolerancyjni albo zaprzeczenie lesu (Iesu albo lasu)…
Anioł ? No ale anioł czyli aggelos/angelos to znaczy posłaniec z greckiego, oj coś krucho z tą filozofią szło
A sami aniołowie jako stworzenia ci gnostyccy Archonci to normalne zboczuchy są i ich dzieci miały parę metrów wzrostu
Na temat pary An Park co tak krółu opowiada nie znalazłem ani śladu, najwidoczniej jest to jakaś ultra słoneczna tajemna wiedza…
ale znalazłem na temat ”Chińskiego Boga”
I że niby ludzie modlą się do tego gościa, oczywiście aluzja rozpoznana ale nie trafiona…

Shangdi (chiń.上帝pinyinShàngdì; dosł. „Najwyższy Przodek, Najwyższy Władca”) – w mitologii chińskiej najwyższy i najważniejszy bóg, stwórca, uważany za personifikację Nieba (Tian). Kult Shangdi pojawił się w okresie dynastii Shang. Był oficjalnym kultem państwowym, a ofiary bóstwu składali cesarze. Postrzegany był jako nadziemska istota zsyłająca ludziom powodzenie lub klęskę. Był bóstwem sprowadzającym deszcz i pioruny oraz kontrolującym wiatry. W późnym okresie Shang był postrzegany jako istota przewodnicząca przodkom i innym bóstwom[1], zaś w okresie dynastii Zhou jego kult zlał się całkowicie z bardziej uniwersalnym kultem Nieba (Tian)[2]. Po przybyciu pierwszych misjonarzy jezuickich do Chin zwrócono uwagę na podobieństwo Shangdi do chrześcijańskiego BogaMatteo Ricci wysunął pogląd, że religia chińska była pierwotnie monoteistyczna, zaś Shangdi jest tożsamy z chrześcijańskim pojęciem Boga. Pogląd ten stał się przyczyną długich sporów między jezuitami a neokonfucjanistami. Został także odrzucony w Europie przez katolickich teologów i uczonych, jego przeciwnikiem był m.in. Athanasius Kircher[3].

 

I mamy wierzyć jezuitom ?

Po pierwsze, Mesjasz a Bóg to dwie odmienne istoty

Ewangelia Jana10: (29) Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich i nikt nie może wydrzeć ich z ręki Ojca.

Po drugie, owszem Sandzia plącze się w zeznaniach:

najpierw byli Lewici, potem Lucyfer, potem gnostyccy Archonci, później Reptlianie… co będzie następne ?

Po trzecie, mówiąc o Isusie nie mówi o Bogu ale jak już mówi o Bogu to ciśnie po całości. Oskarżenia są jak najbardziej bezpodstawne dla osób które posiadają jakąś wiedzę, logikę i nie przyjmują dogmatów z zewnątrz

Po czwarte, te dzielenie na nas i nie nas guru Sanjaya zasiał i co ciekawe.. Jedni archonci są bardzio źli ale Słowiańscy ”bogowie” są ok. A przecież logiczne jest to że są to te same istoty które objawiały się w innych częściach świata namiętnie machając szabelką wśród Hindusek, Greczynek, Rzymianek, Indianek, Hetytek, Egipcjanek.

Oczywiście mamy wolność wybory ale czy jest to tak ładnie ?

 

 

Wałkujemy dalej tych Słowian

* Sandzia nawet nie ukrywa że najbardziej marzy o zdetronizowaniu Isusa który podobno nie istnieje na przekór wszelkim dowodom, jak można obalić coś czego nie ma ? Chyba tylko w ludzkiej świadomości
Nie wiem może to ważne może nie ale Sanjaya w mocno zmienił swój image w ciągu paru lat
http://www.otmuchow.pl/PL/424/439/Kurier_grodu_Nysa_przebiegnie_przez_Otmuchow/k/
Hmm, przeciętny człowiek a teraz mag.

Samo pojęcie JSM i CSM jest w taki sposób zrobione jak Jing Jang  że według tego Bóg musi mieć swoją demoniczną stronę a to pochodzi od gnostyckiego Abrasaxa, Od imienia Abraxas pochodzi aramejskie abrakadabra (abrać/obruć ku dobru)  https://pl.wikipedia.org/wiki/Abraxas_(mitologia) Znównuje się więc dobro ze złem jako dwie siły – teza i antyteza Tak więc mamy Pawłościaństwo, New Age, Buddyzm, Hinduizm, Mitraizm Według tego nie ma obiektywnego rozróżnienia pomiędzy dobrem a złem – sam decydujesz co jest dobre a złe. Po drugie nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Bogiem a człowiekiem… podrzucony Panteizm (wszystko jest Bogiem, witamy w New Age). Po trzecie zło vel. satanizm stanowi niezbędną część życia…

Chyba jednak przekopiuje tutaj stary fragment z krulem chociaż nie stworzę niczego nowego odkrywczego
Jeszcze krulu coś podłapie i będzie powtarzał w następnych audycjach 🙂
Dla mnie to same plusy
Nie raz jednak pokazywałem że jedynie jaki przykaz mogę przesłać brzmi
https://www.youtube.com/watch?v=Hslac_tmcNE

Sekciarz słaby skoro za mało wyrywa kasy i za mało posiada wyznawców, już lepszy Pejsor bo chociaż ma stałe źródło dochodów.
Cóż wiedzę taką od siebie za dużo nie ma, nie sztuką jest wyuczyć się symboli czy wiedzieć jak to jesteśmy wykańczani
Sztuką jest rozumienie pewnych zjawisk czy technik, tak samo wyuczyć się rozpoznawać róźnych oszustów
Łatwo jest straszyć ja ten gość że wszędzie służby, illuminaty, masony, koorwy, i w ogóle jest źle
To bardzo dołuje człowieka i może nawet szukać Bolków w rodzinie 🙂
Oczywiście nie wierzę w to wierzy, po prostu to daje oglądalność i wiarygodność jak się zwyzywa kilku bez większych dowodów.
Nie wiem jakiś musi być powód dlaczego ten gościu nie mówi tak od kuchni ale za to ma jakiś uraz do kobiet.
Tak jak tu 6:25
https://michalxl600.blogspot.com/2018/06/najduzsza-droga-jaka-ma-do-wykonania.html

[[https://youtu.be/Fc-31P14HZY]]
Cóż, ja nie uważam że kobiety są z natury głupie, nie są szmatami z natury.
A Faceci ? No frajerzy jak dają się okręcić wokół palca jako dojne krowy i opiekunki do dziecka
A dlaczego ?
Bo myślą że drugiej takiej nie znajdą, cóż Kobiety może i przeciętnie nie są tak silne czy inteligentne jak facet ale są też strasznie sprytne kobiety.
Też to działa u stulejarzy którzy mówią jakie te kobiety są gupie, to jest dobre dla dzieci.
Starsi ludzie zastanawiają się raczej jak działa psychika i jak pewne elementy wpływają na naszą percepcję rzeczywistości.
Tak, system wyuczył Kobiety do bycia seks-kociakiem ale kiedyś kobiety (w normalnych domach) były żonami, matkami, córkami i wcale nie były tylko zakonnicami.
Też fajne tłumaczenie krula – jak ktoś myśli inaczej to opętany…
Takie gardzenie ludźmi, czyli znowu Paweł, znowu wiara wiara wiara czy raczej ksiundz ksiundz ksiundz
Z Tego powodu w religiach nie naucza się jak działa ludzka psychika, jak ludzie są naiwni i czym jest na przykład Miłość
Ktoś to się nigdy nie zakochał i nie kocha zwierząt tym bardziej nie będzie kochał ludzi
Oczywiście Paweł nam wtłoczył miłość uniwersalną taką bez uczuć podważającą przepisy
Taka miłość jaką nam Paweł czy Sandziu propagują gwarantuje nam głównie rozwód, rozczarowanie i cierpienie.
Zapomniałbym dodać że krulu jak i wiele religii propagują nam znane stare praktyki religijne rzekomo konieczne
Pytanie po co ?
Po co kontaktować się z demonami w czasie Medytacji Transcendentalnej i innych ”darów ducha”

Owszem Chłop powinien być głową rodziny ale czy powinien traktować kobiety jak dzifki ?
Zresztą dawno temu to kobiety rządziły w domostwach jak chłopy jechały na wojnę…
W Kwestii Seksu słyszałem wielu gnostyków i księży którzy jawnie stali za depopulacją
Jestem raczej za edukacją niż depopulacją i degenracją
Podstawowym celem stosunku jest rozmnażanie, gorzej że ludzie się bzykają nie dlatego że się kochają chcą mieć dzieci i tak dalej tylko najpierw do łózka późniech niechciana ciąża..
Z czego to wynika ?
Mali agenci służb ?
Nie!
Nie-wie-dza

Cóź, raczej przegrywy wyżywają się innych za swoje porażki, co innego jeśli ktoś wewnętrznie wie o co chodzi
Krótko, od dłuższego czasu nie słucham tego typu ludzi i raczej jadę z pamięci.
W przypadku krula mamy totalny chaos i mylenie pojęć
Operuje pojęciami na swój sposób nie wyjaśniając je:
Cóż, ja wiem co to znaczy Illuminat czy satanista albo lucyferysta dlatego wyjaśniam
W przypadku krulewskim to czyste emitety żeby się dowartościować w stylu jaki ja jestem wielki a wy jesteście tacy owacy
W jednym filmie nazwał ludzi satanistami a nawet poiebami, a ostatnio nawet mordercami
To tyle na temat….

Jeszcze na koniec z tego filmu
Że kobiety pochodzą z dołu inaczej mówiąc….
Dobrze że tacy ludzie się rozmnażają
Chociaż z tego co się orientuję z pewnych źródełm lepiej mi idzie seksualna asceza niż krulowi z Therionu.
No ale nie wyzywam kobiet od nierządnic
Nierządnice to są w pornusach.

To nawet Słowianie nie traktowali tak źle kobiet, napiszę coś gorszego..
Kobiety były zawsze cenniejsze dla mężczyzn niż oni sami
Powstało tyle ballad, dzieł czy wspomnień przepełnionych uczuciem dwóch osób
A poprzez religie czy krulów zaczęto jawnie odzielać jednych od drugich – Dziel i Rządź.

Kopacz jako przykład kobiety ?
A to są kobiety czy obojniaki ? https://www.youtube.com/watch?v=i3n0ffSRorI

Eeh nie mam siły na dalsze rozliczanie tego niedorajdy który nie widzi róźnicy pomiędzy białym a czarnym podobnie księża przyrównują kobiety do kupy gnoju a Media wręcz dyskryminują facetów – ponieważ kobieta i mężczyzna razem się uzupełniają po 50%
No ale najpierw trzeba mieć szacunek do ludzi a nie traktować ludzi jak chodzące wiadra kupy.
Problemem jest masowa kontrola umysłu, ludzie są nieświadomi że są pod kontrolą.

Trudno…. mnie wystarczy zobaczyć że facet miesza w najważniejszych kwestiach a także zgłasza innym kanały do żyda
To jest śmieszne, na YT mówi jak to go YT czyli najgorsze zło prześladuje i zakłada jeszcze million kanałów, równie dobrze możnaby za Hitlera wydawać antyhitlerowskie gazetki i pisać w nich jaki to Hitler uj. Aż dziwne że Żyd z YT to wszystko wytrzymuje i nie kasuje kanałów jak w innych przypadkach, czy może system w każdej chwili może wykorzystać takich jak Icke czy Satanjaya do promowania ufiaków i ośmieszania pewnych tematów.

No właśnie, problem jest taki że pojawiło się mnóstwo przeróźnych typów tzw antysystemowców i patriotów za duchę oraz celowych dezinformatorów, hasbarowców.
Jedynie Caleib ma otwarcie odwagę o tym mówić wprost, przynajmniej coś robi
To ja jeszcze używam grzecznego języka na tych cymbałów

W przypadku ”krula” Sanjayi
Dawno się nie zajmuje tematem, po prostu mnie mdli jak słyszę kiedy gościu nazywa kobiety nie powim jak
Gdyby mi taki Sanjaya nazwał matkę dziwką to prawdopodobnie bym facetowi albo złamał rękę albo młotkami w łeb, tak by się zachował człowiek z godnością
Cóż, ja na szczęście z przemocy dawno wyrosłem i wiem że ten kto posługuje się epitetami…. jest warty tyle ile te epitety
Przynajmniej jest pewność że jest to rzeczywiście ostatnie wcielenie…. a potem annihilacja, więc po co cokolwiek robić ?

Mogę jedno powiedzieć tak ogólnie, jeśli chcesz od innych szacunku szanuj innych
Nazywasz kobiety dziwkami… ”uszanują” się jako skur___syna

https://pl-pl.facebook.com/jasnastronamocyJSM/videos/2125702670991867/
To jest ten a także krótka analiza
https://www.youtube.com/watch?v=l7MnLJ4B5aM
Krulu zaorany dwukrotnie, dlatego poszedł do okupanta żeby usunęli ten film.
I tak teoretyzując jeśli krulu tutaj strzela taką gafę wynikającą oficjalnie z niewiedzy, to czy w cytowaniu innych źródeł może być identycznie ? a mamy jakieś zaprzeczenie ?
Oczywiście na tego typu argumentację zdartej płyty da się nabrać tylko młody albo ignorant
Tam jeszcze krulu strzela malutką gafę ze złotym runem a po grecku to chrysómallon déras
https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ote_runo

Dalej krulu wykazuje się mieszaniem z poplątaniem a Słowianie byli ludem koczownicym pasterskim, byli pasterzami i żywili sie mięsem, nabiałem, owocami. Kiedy zaczęli hodować świnie zamiast owiec to klimat się zakwasił
Tam jeszcze krulu zwalcza naukę odpuszczania grzechów, nic dziwnego bo przecież mordercy nie odpuszczają ofiarą
A sprawa jest niezwykle prosta, jeśli my będziemy ludziom wybaczać ich błędy a także pracować nad sobą aby tych błędó było ja najmniej, wtedy będziemy szczęśliwi.
Przecież przebaczanie, zrozumienie, empatia i litość jest gwarantem normalnego funkcjonowania w rodzinie, i nawet wrogom trzeba odpuścić i nie dać się sprowokować – w życiu to się sprawdza doskonale ponieważ taki prowokator kiedy widzi że go zlewamy… da nam spokój
A z dawaniem płaszczu to już jest gwarantowana metoda na wnerwienie oponenta
A taki brak litości uczy pogardy wobec drugiego człowieka

Najlepsze jest to że krulu krytykuje wszystkie imiona chociaż sam zmienił sobie ze słowiańskiego na hinduskie i zakręcił je tak jakby Anglicy przynieśli Hindusom język…
Szkoda mi brata krula – Daniela, ciekawe jak kto znosi kiedy to słyszy 🙂

Tam jeszcze tłumaczy że Dominik to jest złe imię, ponieważ był prawdopodobnie otruty przed Dominikan
I czy taki człowiek który nienawidzi psów zasługuje na życie ?

Hmmm.. krulu wie że YT to jest w kontroli ”okupantów” a dalej ciśnie i tworzy kolejne kanały czyli walczy z wiatrakami. I gdyby miał

Warto jeszcze dodać ponownie że krulu jest sprzeczny ze sloganami które rzuca
Hmm.. promuje PZ a także Biblię dla Hermetyków która jest jednym ze źródeł Heliocentryzmu czyli słońce w centrum. Nawet gorzej ponieważ Heliocentryzm jest następcą Hermetyzmu
Hmm i dlaczego krulu promuje jednocześnie Geocentryzm i Heliocentryzm ?
Czy może dlatego że większość lucyferystów preferuje Heliocentryzm niż Geocentryzm,
Większośc, nie znaczy to że każdy kto wierzy w HC jest zły albo że każdy kto wierzy w PZ jest dobry

Kogoś interesują polemiki z PZ ?
Zapraszam! Zawsze można sprawdzić i ponownie sprawdzić dowody
http://kosmosbeztajemnic.blogspot.com/2017/05/jak-ziemia-staa-sie-paska-cz2.html
http://natemat.pl/214157,mamy-xxi-wiek-a-sporo-ludzi-nadal-wierzy-ze-ziemia-jest-plaska-plaskoziemcy-to-nowi-antyszczepionkowcy
https://www.wykop.pl/link/913761/towarzystwo-plaskiej-ziemi/najnowsze/
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/11/plaska-ziemia-czyli-rzecz-o-plaskomozgowcach/

Sporo jest tego ponieważ temat kształtu ziemia przyciąga ludzi jak lep na muchy
Ale kuloziemcy śmieją się z dyskoziemców i nie pokazują argumentów, co to za argument ”jesteś debilem bo wierzysz że …” ? Żaden!

Ostatni link, o gościu nie chce mi się pisać widać tylko że krulu bierze garściami pozując na takiego  czubka co wyczytał wszystko i we wszystkie bajki publikowane przez trolli wierzy, dogmatyka… Oczywiście że w to nie wierzę

Nie ma sensu omawiać wszystkich relatywizmów z filozofem może tylko drugi filozof a mnie nie zawsze włącza się ta funkcja

Wypiiszę jednak ze dwa czy trzy kłamstwa tego człowieka
Wystarczy tylko logika i sprawdzenie źródeł.

Oglądać aktorskich ekspresji twarzowych krulewicza, który nawet własnej córki nie uszanował jakby to sparafrazować pewnego Zbigniewa, nie mam ochoty. Już wystarczy mi tych panów z internetów a dzisiaj coś wyskrobałem na temat Icke’a i Jone’sa.

W 11 minucie,
Cóż jeśli ktoś uznaje Heliosa jako swego Boga, nic tylko podrzucić jeszcze grudkę ziemi, kamyczki, drewienko na budowę ołtarza…
Taka masoneria dla ubogich

Lepiej z dniami tygodnia,
Niestety kalendarz Babiloński dał 7 dni podziel to na pół jeśli potrafisz i wyjdzie 3,5 czyli środa wieczór jeśli pierwszy dzień uznajemy poniedziałek
Nazwy dni czy miesięcy u Słowian są jednak prosto skonstruuowane pozbawione satanizmu:
Niedziela – nie udzielaj się,
Poniedziałek – po niedziele
Wtórek – wtóry czyli drugi, mocno kłuje po uszach że facet jedynie ociera się o pewne rzeczy a pomijając Staropolski język nie da się na poważnie bawić w formatora słów.. na podstawie współczesnych przekształceń każdy może, wiem bo też byłem kiedyś mały i bawiłem się w tworzenie wyrazów z czego nic nie wychodzi
Środa – środek
Dzień czwarty, piąty
Sobota… a dlaczego nie szóstek ?
Sobota brzmi jak Sabotaż albo Sabat czyli dzień odpoczynku
Ale znowu jest to faryzejstwo gdyż w Sabacie nie chodzi o dzień a o sposób spędzenia dnia z rodziną.

Nie wiem skąd ten pomysł że połową może być czwartek:
zobaczmy jeśli 1 będzie Sobota
Sobota
Niedziela
Poniedziałek

Wtorek

Środa
Czwartek
Piątek

Oczywiście że wtorek i co z tego ? Nic!

Najpierw nazywa kobiety od dziwek i idiotek a także księżyc potępia i chwali Heliocentryzm a nagle że był kiedyś kalendarz księżycowy
No był no był i według tego 12 miesięcy czy 7 dni tygodnia się nie liczy bo to jest oparte na kalendarzu Babilońskim/Rzymskim słonecznym.

Lepiej od 12:35
Że w innych językach jest lepiej
Nom jest lepiej
Sunday – dzień Heliosa
Dzień Selene
Dzień Marsa
Dzień Merkurego
Dzień Jowisza
Dzień Afrodyty (Lucyfer)
Dzień Saturna (szatana)

Ponadto dodam że nazwy planet układu solarnego gdzie ziemia krąży wokół Heliosa są wzięte z panteonu bóstw czyli upadłych aniołów

Dlaczego został podrzucony taki wirus ?
Ponieważ wszystkie antyczne ludy z Rzymianami właśnie uprawiały kult upadłych – kult faliczny, seks sakralny, król jako inkarnacja słońca i tak dalej
Kiedy Słowianie przejmowali te kultu upadali, ale mogą odrzucić religie, poszerzyć wiedzę zmienić postępowanie i wrócić do Boga a do tego upadli nie chcą dopuścić i chcą żeby Słowianie sami się zdegenerowali poprzesz szkody na duszy

Propagatorka kultu heliocentrycznego czyli wiedzy tajemnej diabła…
No cóż jest róźnica pomiędzy wielbieniem słońca i księżyca i tego wszystkiego jako dzieła Bożego czyli cała chwała idzie do kreatora a co innego kiedy wielbiemy symbole przedmioty i personifikujemy to np. matka ziemia gaja i tym podobne
Ale tego ten koleś albo nie wie bo wyczytał ze wszystkich możliwych miejsc a to ciężko skleić albo udaje że nie wie
Oddawanie czci fałszywym bóstwom które nie mogą dać, posągi Marii czy opłatek symbol Heliosa czy Re (bóstwa solarne) niczego dobrego nie dają
Przeróźne religie czy skarbnice wiedzy tajemnej od świetlistego chama Fosforu wielbią albo słońce albo czarne słońce, jedno życie daje a drugie odbiera
Heliocentryzm zakłada że świat kręci się wokół słońca czyli Heliosa, Lucyfer także dawca (fałszywego) światła stąd Phos-Phoros.
A w przypadku płaskiej ziemi/geocentryzmu to ziemia jest w centrum układ zamnięty tak zwane planety to większe gwiazdy czy coś w tym stylu słońce panuje za dnia a księżyc nocą i to jest element boskiego projektu
Tylko komu należy się chwała ?
Projektantowi czy projektowi czy uzurpującym sobie prawo jak Lucyfer czy inny Semjaza
Poprzez swoich adeptów chcą jawić się jako nasi stwórcy wybawcy – Annunaki, bogowie, dobre demony, plejadianie, reptilianie tych nazw jest pełno
Niezwykle proste diabeł podszywa się pod Boga powodując by masy wielbiły ich pod postacią słońca, księżyca, gwiazd itp. Taka to nasza Astrologia czyli religia polegająca na kulcie pod postacią gwiazd znowu tych samych…
Po prostu każda religia ma dwie czy trzy doktryny i dla mass i dla wtajemniczonych
W masonerii też są inne doktryny dla nowicjuszy i dla dla wyżej postawionych
Jedni dostają takie interpretacje a drudzy inne
Dla nowicjuszy mógą powiedzieć że Ozyrys Iset to dotyczy się wody Nil że Ozyrys zapładniając Izydę… albo że jedno symbolizuje wodę a drugie coś tam
Zeiteist też to wciskać że jeden to dzień a Set to noc, tylko że Egipcjanie mieli bardziej mity przyziemne jak ten o Minie czy inne zboczeństwa
Wtajemniczeni wiedzą że wiele symboli nawet masońskie G odnosi się do kultu płodności upadłych…
Większośc symboli które nam są pokazywane jak obeliski mają czysto zboczone interpretacje
Cóż pokazują na przeróźne sposoby i są z tego dumni

To teraz oczywiste kłamstwo tego człowieka tym razem bezpośrednio

W 14 minucie ten kłamczuczek twierdzi że na wikipedi mówią że Słowianie to od niewolnika a Słowianie to od słowa czyli Logosu czyli ludu Bożego albo Jan, Bóg czy tam kto się pod to podpieli.
A więc wikipedia okupacyjna watykańska obraża słowian nazywając nas po angielsku..

A teraz sprawdzenie google nie gryzie

https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie

Etnonim: słowo z praindoeuropejskiego *ḱlew- (słuch, sława)
Roman Jakobson i wielu innych językoznawców nawiązuje do prasłowiańskiego rdzenia <strong>slovo (słowo), dopełniacz slovese, i powiązanego slava (sława), oraz sluxъ (słuch, czyli „sława, która się niesie”, porównaj „chodzą słuchy”), które</strong> pochodzą z praindoeuropejskiego *k’leu̯-os (być znanym, sława), pokrewnym starogreckiemu przyrostkowi -κλῆς (kles, słynny), który składa się na imię Peryklesa, łacińskiemu clueo (być nazwanym, słynnym), angielskiemu loud (głośny), awestyjskiemu sravah- („sława”), oraz sanskryckiemu श्रवस् – śrávas-[5].

<blockquote>Słowianie byliby to zatem ludzie „znający słowa”, czyli potrafiący mówić (zrozumiale) – w odróżnieniu od innych ludów, z którymi Słowianie się zetknęli, a którzy posługiwali się językami dla nich niezrozumiałymi (por. Niemcy – „niemi, ludzie nie mówiący zrozumiałym językiem”)[a]. Potwierdza to tezę, że ukształtowanie się etnicznej świadomości i samookreślenie Słowian nastąpiło w momencie zetknięcia się ich z innymi ludami. Silnym argumentem za tą hipotezą jest fakt, iż wszystkie ludy słowiańskie używają tej nazwy do samookreślenia i nie istnieje żadne samookreślenie alternatywne.</blockquote>

Czyli ludzie znający słowa i to jacy wysoko postawieni
A na temat Niewolników

Sklavenoi (niewolnicy)

<blockquote>Wywód od „<strong>słowa” odrzucił Henryk Łowmiański i Aleksander Brückner</strong> twierdząc, że źródłem są gr. sklavenoi i łac. sclavus, przy czym nazwą tą obejmowano <strong>tylko te plemiona słowiańskie, które graniczyły z ziemiami cesarstwa rzymskiego</strong>, co później objęło całą Słowiańszczyznę. Wtórnie nazwa ta (ze względu na dużą liczbę brańców w Rzymie, których Słowianie byli dostarczycielami, jak również którzy sami stanowili znaczną część[6]) została utożsamiona ze słowem „niewolnik”[7]. Teorii tej przeczy fakt, że Słowianie pojawili się na kartach historii w momencie, kiedy łacina klasyczna zniknęła z użycia, a łacina średniowieczna, która była w użyciu słowem slavus określała pańszczyźnianego chłopa[8]. Języki grecki i łaciński używają oboczności sl- → skl-. Grzegorz Jagodziński twierdzi: „Z punktu widzenia łaciny wyraz Sclavēnī jest derywatem, jego rdzeń nie ma jednak łacińskiej etymologii. Łaciński wyraz podstawowy sclavus znaczy „niewolnik, jeniec wojenny”, derywat sclavēnus oznacza „pochodzący z rodu niewolników”. W klasycznej łacinie wyrazy te nie występują, a określeniem niewolnika jest servus.”[9] Inna wątpliwość ma związek z pierwszym historycznie pewnym określeniem Słowian. Sklabenoi (gr.) w odmianie zmienia się na Sklawon-. Pierwotnie podobieństwo do słowa „niewolnik” (gr. Slávoi) istniało w formie odmienionej, poprzez procesy lingwistyczne rozpowszechniło się „W” zamiast „B”, a z tego prosta droga do upodobniania nazwy Słowian do niewolnika[10].</blockquote>

Czyli dwóch panów tak pomyślało i co ważne nie wszyscy Słowianie tylko jakaś tam grupa
Po drugie nie po angielsku to po łacinie i późnej grece sklavos/sklavoi
A niewolnik to jest slave czyta jest slejv
Słowianin eng. to jest Slav
Albo tuman albo kłamczuszek

Hmm, skoro wikipedia jest okupacyjna a Sanjaya cytuje wikipedię kropką w kropkę….
Coś tu nie gra
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Slowianie;3976552.html

Dlatego ten okupant doniósł do okupantów na kanał gościa który precyzyjne wypunktował zakłamanie tego człowieka, zakłamanie ponieważ liczy na to że nikt tych rzeczy nie sprawdzi jak wielu zresztą gwiazd alternatywnych żerujących na niewiedzy..
Czyli gościu ma ludzi za idiotów co z tego że dowody mówią to samo, nie mówi tak bo ja tak mówię… to jest indoktrynacja

W kwestii innych wyrazów
Egoista to też samolub taki taki człowiek który nie myśli o innych (altruizm) tylko wszystko dla siebie… czysta sofistyka

Logos tak na prawdę nie znaczy tylko słowo, ma wiele znaczeń np. rozum, obietnica, myśl, dyskusja, powód. I nie jest związane z konkretną osobą a boską obietnicą czyli także ze Słowianami i dotyczy się żeby było śmieszniej Kreacjonizmu.
I nie trzeba czytać Corpus Hermiticum żeby to odkręcic

No ale jak ktoś wybiera wybiórczo od wszystkich i tak to trawi żeby nie można było się połapać od kogo co wzięte.

Ale słyszę że dalej gościu nawet słowa oznaczające budynki kościelne tak przeinacza na swoje żeby wyszło na swoje.
# Relatywistyczne Neologiczne Słowotwórstwo
W taki sposób można udowodnić wszystko i dlatego najważniejsze są dowody, opinie każdy ma ale jak nie podaje dowodów albo przekręca fakty…

Krulefska wiedza na temat języka Staropolskiego, Angielskiego i Greckiego (terminy filozoficzne, teologiczne, poetyckie) jest dostosowana do poziomu człowieka który albo jest zbyt leniwy na sprawdzenie źródeł albo za mało krytyczny albo nie zna/pamięta podstawowych terminów.
Żeby abstrakcyjny sposób słowa nagiąć aby pasowały do ogólnie wcześniej przyjętej teorii.
Gorzej że gościu sieje raka – wszystkimi i wszystkich straszy, ja dlatego działam inaczej np. jest jakiś gość z którym się nie zgadzam ale zachęcam do oglądania i sprawdzania źródeł,
A w przypadku tego typu Orbsiarzy problem jest taki że temat szczepionek, płaskiej ziemi, Nefilimów, syjonistów i wiele innych tematów nabiera charakteru oszołomskiego.

A są to słowa greckie
Katedra – krzesło, siedziba, coś katedralnego czyli wielkiego. Jeszcze lepiej tam występuje grecka litera Theta. Co innego po łacinie co innego po grece
Kościół – Kościelna bowiem kościoły były budowane obok cmentarzy $ Dlatego są kości

Bazylika, co za tuman żeby już twierdzić że najpierw były bazyliszki a później specjalne do tego stwarzano specjalnie wyrazy. Wyraz Bazylika oznacza coś królewskiego. Basileos czyli król a bazyliszek jest królem węży to takie proste
Ale facet nie podaje takich rzeczy żeby można było wszystko połączyć, nie wiadomo dalej jak działają konkretne schematy jak powstało i dlaczego.
Jedynie takie wycinki od kogo się da…

O Isusie nie chce mi się za bardzo gadać, tylko naiwniacy mogą uwierzyć w takie bzdury od Davida Icke czy innych Zeitgeistów, lepiej sprawdzać źródła…

.
Po pierwsze Talmud kłamie, no chyba że mamy do czynienia z Hasbarą… bardzo mi miło 🙂
Po drugie Isus nie był żydem (edomitą) a Judejczykiem, sprawdzić źródła.
Po trzecie Sanjaya znowu kłamie że Christos i Chrysos oraz Kitrinos to samo. Nie raz o tym pisałem, tylko naiwni w to mogą uwierzyć
Christos – annoined (namaszczony)
Chrysos – złoty
Kitrinos – żółty

A no tak dla tego pana ”bogiem” jest słońce Helios ale Helios znaczy Piekło
Hel/Hell pochodzi z mitologii Nordyckiej, Hellheim.

Gościu twierdzi że kończył Filozofię i Teologię a nie zna podstawowych greckich terminów ?
Zna zna ale ma chyba za nieuków

Typ znowu kłamie ale o czymś takim jak Prawo Boże i miłowanie bliżnich nie wspomni bo sam promuje rozwalanie rodzin (że kobieta jest wstrętna)

Ja pierdziu no debil że uczył Isus płacenia podatków i podaje cyctat z Mateusza,
Każdy kto przeczyta całośc zauważy prosty sens tego fragmentu –
Co Bogu to Boskie czyli wszystko
Co cesarskie cesarzowi czyli guzik

Ktoś wątpi jeszcze w ”uczciwe” intencje tego cenzorka ?
Gościu też tam krytykował podatki – że podatki są złe a datki są złe.
Problem jest inny – danina obecnym złodziejom się nie należy ale danina dla państwa już tak ale ludzie powinni mieć wgląd do skarbu państwa + do tego narody bank niekontrolowany przez Rotszyldów. Tak na dobry start
Ale podatków nie da się zlikwidować załóżmy że Sanjaya wykosiłby Hrabiego Potockiego z konkurencji nie wiem zostałby burmistrzem królem czy kimś tam i…
Zlikwidowałby daniny dla państwa na koszt powiedzmy armii czy czegoś tam ważnego. Dalej wszystko pozostałoby po staremu ponieważ ziemia została tak wyeksploatowana, wyniszczona że jeden człowiek nie wiele zmieni. A po drugie Foliarzy którzy sieją raka się nie wybiera, jeśli ktoś widzi wszędzie żydów, masonów, iluminatów a nie wyjaśnia kim oni są, jak to działa i jak działa ludzki mózg…. problem każdy potrafi wskazać ale o rozwiązanie o wiele trudniej.

Powiem tak, skoro Sanjaya ani razu nie wyjaśnił dlaczego usunął ostatnie zdanie z ostatniego przymierza oraz kim są Giganci oraz Edomici, nadal tak jak ten Paweł apostoł pozostanie jawnym satanistą i niczym więcej

Ale to dobrze, po to są kłamcy żeby ich kłamstwa zmieszane z prawdą można było rozbijać – taki trening umysłu.
A z proroctw jasno wynika że Apollyon będzie bluźnił przeciwko Bogu i ujawniał wiele prawdy.

Hmm, ale coś dalej słyszę o energii… no tak przecież niedawno pisałem czym jest mana a do piniędzy krulu nie może się przyczepić bo sam zarabia jak wielu innych ezoteryków, narodowców, jutuberów

Swoją drogą dziwne że panowie od ezoteryki – jeden oficer ludowego wojska inny też też związany z zielonymi, inny dziecko pułkownika…
Nie działa to jednak tak że kto służył w wojsku jest wcieleniem diabła czy coś w tym rodzaju – kiedyś służba była obowiązkowa, ale dziwne trochę że Wojskowi są związani z polską sceną antysystemową.

Ogólnie to dobrze że jestem także cytowany przez kogoś, jest tylko jedna różnica – szanuję różnorodność i staram się jednoczyć ludzi a nie w agenturalny sposób dzielić no i wyjaśniam różne rzeczy nie posiadając podszeptów od niewidzialnych istot z innych wymiarów z dalekiego ”kosmosu”.

 

 

Hmm, chyba jeden z najbardziej manipulacyjnych produkcji gdzie krulu na przykładzie polskiego filmu w robi wodę z mózgu wrzucając do głów taki obraz jaki chce żeby ludzie mieli,

Ja nie wierzę w co słyszę.
Mówi pańcio Rotmistrzu Pileckim wielkim Bohaterze sugerując że Rotmistrz wypełnia otchłań bo wierzył w Isusa

Czyli jak wierzysz że Mesjasz istnieje to pójdziesz do piekła czy gdzie tam, nie wpływanie na podświadomość? To samo co w kościele tylko na odwrót żeby się bać spojrzeć w inną stronę.

I według Pawła, Sanjaya, Lutra – może wykosić mnóstwo krętaczy, zrobić wiele dobrego dla innych ale jak nie wierzysz w coś tam albo w to wierzysz to skończysz marnie, wypełnisz otchłań albo pójdziesz do piekła. Tak życie nie działa, nie ma czegoś takiego że odpowiadamy przed Bogiem za to że uwierzyliśmy w Isusa czy nie uwierzyliśmy za życia teraz.

I krótka odpowiedź na to że krulu gada głupoty, czy też bazuje na ignorancji. [Edit, niestety (co najmniej oba) filmik został usunięty dzięki agenturalnej działalności niejakiego Sandżaja, inaczej mówiąc film zawierał za dużo prawdy przez co zainteresowały doniósł do okupanta po raz kolejny]

idol Sun Ja yah
Efezjan 2:(8) Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar;

 

To jest druga rzecz dlaczego ten człowiek może być wysoce niebezpieczny bo po pierwsza modelowo wpasowuje się w rolę Orbsiarza Dusz.
Czyli tak:
Paweł – uwierz w Isusa jako Zbawiciela a będziesz zbawiony a jak nie to pójdziesz do piekła. Ważne w co wierzysz a nie jak czynisz
Satanja – uwierz w JSM i odrzuć Isusa bo jak nie to pójdziesz do piekła. Ważne w co wierzysz a nie jak czynisz
Jak widać tym osobnikom w tym przypadku nie przeszkadzają mordy, gwałty czy kradzieże (że to jest bardzo złe jeśli to czynią owieczki) a to w co wierzysz.
Czyli zarówno Paweł jak i Sunjaya promują podstawowe elementy religijne

Jak ktoś przeczytał wszystkie części Pawłościaństwa oraz źródła z których skorzystałem to powinien wiedzieć dlaczego mam tak negatywny stosunek do tych potworów.
Obaj służyli Bestii dlatego ją kryją jej tożsamość.
A ludzie myślą że skoro Paweł tyle ujawniał to oznacza że jest to wzór do naśladowania.
Paweł także miał konflikt z innymi grupami i także manipulował źródłami.

Każdy kto dobrze zna Biblię, wie że takie ‚dowody to manipulacje

Sataniści &amp; Lucyferyści (sataniści teoretyczni) jak Szaul Ha Tarsi próbują przeforsować atak na Prawo, że niby Zakon to wymysł jaszczura szatana Yhvh i prowadzi do grzechu a system chce żebyśmy przestrzegali zakon…
Problem jest taki że ani Paweł, ani Sanjaje, ani X czy którykolwiek kosiarz ST nie tłumaczy na czym ten Zakon z 10 Naukami polegał, jaka jest esencja Prawa Bożego.
A jak się tak bliżej przyjży to:
Chrześcijaństwo twierdzi że Teonomia została przybita do krzyża
Judaizm swoją postawą i interpretacją naraża Teonomię na pośmiewisko (jarmułki, walenie głową w mur itd)
Islam odrzuca Teonomię na rzecz Szariatu, Hadisów itd.

Główny nurt także nie stawia na Teonomię w skutek czego świat został przepełniony ”wolnością, równością tolerancją gen-derem”

 

 

 

Czerwiec
Prawdę mówiąc to samym krulu nie ma co pisać ale fajnie rozbija się różne kłamstwa oparte na niewiedzy
Na plus dużo prawdy
Na minus promowanie demonów pod różnymi postaciami jak wcześniej Orbsy
Orbsy.

Dobre, Grigori stworzyli narzędzia do niszczenia ciała (Inkwizycja, Kital itd) jako pomoc oferuje nam ratunek w postaci kontaktu z demonami pod różnymi nazwami.

Cóż, skoro Pomazaniec Król Lehjah z łaski duchów z wyższych wymiarów atakuje pozostałych czarowników atakuje Isusa jako syna Lucyfera który nieistnieje (czyli w kościele przebywają głomby które czczą coś czego nie ma) w dodatku opluwa Boga… jeśli zachęca do róznych form magicznych które nie możemy sami pretestować.

Demony pięknie zmieniają sobie nazwy lecz żaden nie zaprzecza że są to demony.
Jakby nie patrzeć demony to właśnie istoty z wymiary duchowego, aniołowie także pochodzą z wymiaru do którego normalnie nie mamy dostępu.

Owszem Sandzia mówi prawdę że za wahadełkiem stoją istoty z wyższych wymiarów które pobierają energię od wahadlarza a nawet go ogłupiają. Podobnie jest z leczeniem rękami które Sanjahya praktykuje wyłącznie dla nielicznych i.
Jeżeli leczenie rękami to coś w rodzaju przesyłania energetycznego uzdrowienia choć tę energię przesyła demon i Sanjaya nawet miesiąc temu pokazywał swoim wyznawcą coś takiego jak ”Masaż Energetyczny”. Czyli jest to najwidoczniej człowiek od lat i nadal pod wpływem demonów mogąc nawet tego specjalnie nie odczuwać dopóki pobiera przynosi energię dla ”dobrych duchów” Łukasz Ewangelista określał te istoty jako duchy wieszcze, hmmm.
Człowiek który siedzi w magii po czułki do tego przyznaje się do uprawiania czarów musi być kontrolowany przez demony które dają ”dary ducha bożego” oraz ”charyzmaty”. Te same duchy o Pawła i co z tego że biała magia albo czarna ?

Świetnie, atakować Boga oraz Isusa i pozostałych czarowników i promować moc demoniczną pod nazwami dobrych duchów albo Orbsy.

Poznanie wielu rodzi wzrasta więc demony czynią wszystko aby ludzi wydymać, ogłupić i pozbawić energii. Szczególnie poluje się na młodych ludzi który niby coś tam wiedzą ale nie znają ani Boga ani Biblii ani życia.
I chodzi o to aby wykasowali programów wgranych przez diabła a także aby nie szukali Boga.
Młodzi widząc obłude religii mogą bezpośrednio powrócić do Boga i Jego Słowa a także zmienić swoje postępowanie (porzucić nałogii), ale dla takich jeszcze niezdecydowanych zostali wykreowani tacy co promują białą magię.
Taki Sandzia, hmm niby bezkarnie wyśmiewa innych czarodziei ponieważ oni mają dać maksymalne zaufanie większej gwieździe. Co ciekawe kiedy omawia Ezoterykę to krytykuje bardziej ezoteryków niż praktyki którymi się zajmują i przy okazji promuje Demony atakując przy tym Boga jako jaszczura pustynnego JotHaWuHa.
Jak najbardziej Sandzia nie mógł ukrywać czym się zajmuje ponieważ prędzej czy później magiczne zdolności wyszły by na światło dzienne. Jak by przedstawić ”tak tak jestem satanistą ale tamci zobaczcie jacy to są sataniści padalce”
Nie tylko mag ale i typowy przykład rybaka, narkoman energetyczny.

Przemawia także językiem zrozumiałym dla młodego słuchacza który niezabardzo zrozumie co tam dziadzia w czapce mówi, ale brzmi fajnie. Sanjaya argumentacja na wiele tematów to brednie na które dają się nabrać ludzie o niskiej wiedzy ale wiedzący o NWO i Syfonistach itd. Do tego krul odwołuje się do wielu antysystemowców czy innych popularnych gwiazd wśród młodzieży aby ich zwerbować. Największą przyjemność tacy ludzie odczuwają kiedy nowy wyznawca wychwala takiego gościa pod niebiosa usypiają sobie (wyznawca) swoją czujność a chwalonemu rośnie ego.
Do tego ogłosił sie królem Lehja czyli Lahestanu czyli Słowian a więc trzonu 12 Plemion Izraela, a kto jest Królem Królów i Panem Panów ?
Jana 1:(49) Odpowiedział mu Natanael: Mistrzu! Ty jesteś Synem Bożym, Ty jesteś królem Izraela.

Dobranoc…

 

 

Zresztą jak ten człowiek określa ”Dzień Świra” czy Matura to bzdur a jako robotę służb
No właśnie wrogowie Słowian charakteryzują się brakiem uczuć, Słowianie są wyjątkowym ludem który śmieje się ze swoich wad a to bardzo dobrze świadczy gdyż potrafimy dostrzec swoją niedoskonałość….

A film, proszę zachęcam obejrzeć ten film od strony teatralnej gdyż jest to TragiKomedia z jednej strony śmiech (k**wa) a z drugiej strony depresja inteligenta… ale to daje chęć do życia

A nie słuchać gościa który nawet prostej fabuły filmu, ale tak się robi wpaja się obraz że wszystko jest złe a później chodźcie do mnie ja was uratuję i poślę do nieba, ble…

Dawno nie oglądałem tych krulów gdyż…. są do bulu i nadziei przewidywalni
Jakoś nie lubię słuchać czegoś jeśli wiem co będzie no chyba że jest to coś fajnego i odtwarzam po raz enty.
Po prostu są to ludzie bardzo przewidywalni i muszę się przyznać że od kilka miesięcy lecę więcej z pamięci no chyba że jest coś nowego


Artykuł Cześka czytałem i nie był dla mnie niczym nowym a audycji krula też nie chciałem słuchać gościa który widać że albo kręci sobie bekę w agenturalny sposób dzieląc ludzi na mniejsze grupki i tych co tam omawia (ci rzeczywiści hasborowcy – im jest to na rękę że też mogą zebrać stałych wyznawców wilk syty i owca cała)

Ale już na sam początku krulu strzelił sobie w stopę że Czesiek nie mówi źle o Watykanusie a facet sporo mawiał właśnie o Watykanusie (nazywa to Międzynarodową korporacją watykańską) ale tu chodzi o to żeby człowieka zniszczyć a przy okazji porozbijać ruchy alternatywne opanowane przez kontrolowaną opozycję

Tak na prawdę to ani jeden ani drugi ani trzeci czwarty piąty nie przekazuje tych najważniejszych informacji
Owszem mówią nam o Syjonistach, Watykanusie i innych rzeczach a w taki sposób aby prawdę ośmieszyć albo za mało wiedzą albo mają za zadanie prowokować i dzielić.
U Sandzi na przykład jest przekaz dla ludzi którzy dopiero poznają prawdę i nie nabyli jeszcze umiejętności czytania między wierszami i krytycyzmu.

A Sandziu….
fajnie się omawia jak ktoś krązy wokół tych samych wiedzy a teraz dobitnie wychodzi że krulu tylko szpieguje innych i co najlepsze i pasuje do ogólnie przyjętej koncepcji wybiera, miksuje i git 🙂

Sandziu ogólnie czepia się cały czas nie jest wychwalany i tak dalej co mnie nie dziwi, większość ludzi zajmujących się ezoteryką i okultyzmem tak ma…. walczą o wyznawców co można zaobserwować
No cóż, o czapce maga nie raz wspominałem że wygląda ona komicznie i to nie ludzie wyglądają kominicznie a Sanżaja w oczach ludzi a prawda powinna docierać do większości a nie do wąskiej grupy i przede wszystkim do Słowian

Skoro Sandziu twierdzi że jest to czapka maga, czyli jest magiem a Magowie to również kapłani zoroastryzmu, czarownicy, astrolodzy i tak dalej. Na Zoroastrę to mi nie wygląda ale na kogoś kto rozprzestrzenia religię Nemroda a nie słyszałem że krytykował tę postać że zgodność że to było NWO i pierwszy światowy rząd i tak dalej.

Słuchałem może z 6 minut + przewijanie i w sumie krulu robi to samo co mówi
Najpierw mówi że mu mówią że się wywyższa czyli że się nie wywyższa
Mówi że mu wszyscy zazdroszczą sprawności fizycznej, a sam Czesław u mnie zapunktował tym że pływa – pływanie to bardzo rozwojowy sport dający szanse na rozwój i daje czas na myślenie.
Przy bieganiu maratonowym człowiek nie wyrobi sobie muskulatury a co najwyżej mięśnie nóg i straci sporo czasu który mógłby przeznaczyć na rozmyślanie

No chłop najpierw rzuca cytat jak ktoś mówi że idiotyzmem jest nazywanie kogoś agentem bo wierzy w to albo w to nie wierzy a później podaje prawdę że wszystkie religie są fałszywe

Niedoprecyzowanie żeby człowiek sam mógł sobie dośpiewać a to nie jest tak że ktoś jest niewiadomo jaki zły ze względu na wiarę.
Usprawiedliwienie z wiary to ściema, Teonomia mówi o czynach żeby miłować bliźnich i nie dać się sprowokować bo o to też chodzi kontrolowanej opozycji:
pokazać brudy jednej grupy żeby ludzie się żarli a plan III Wojen się wypełnia…

No cóż jak ktoś nie ma argumentów to posuwa się do niższych ciosów

Ale filmik nawet jeśli z połowę widziałem to dobry chociaż najpierw trzeba sprawdzić linki bo krulu lubi dodawać rzeczy których w źródłe nie ma czyli wykreować obraz jaki słuchacz ma mieć w głowie.

”Nie rozumiem” tylko jednego – skoro tak agentura jednego gościa atakuje to czemu ich cenzuruje i jeszcze donosi do agientury
Jam na ten przykład nie kasuję komentarzy, i gdyby taki Sanżaja czy ktokolwiek inny by przyszedł i coś skomentować wykazując że się mylę… niech tak będzie
Zresztą jeśli ktoś się myli albo nawija jak potłuczony, pokazać co jest nie tak. <strong>Dlaczego cenzurować kłamstwa ?
</strong>

 

W kwestii tych agentów
To nie jest tak że każdy kto myśli inaczej ma odmienną opinie od razu jest nie wiadomo jakim wcielonym złem
To nie tak
Każdy to dzieli inaczej
Są tacy którzy za grosze zalewają internet medialną
Są tacy którzy występują w mediach ogłupiacze
Są też tacy jak Icke czy Jones czyli opozycja na licencji

Oczywiście na temat kontrolowanej opozycji się za wiele nie dowiemy
Z mediów niewiele się dowiemy ponieważ są kontrolowane przez
To temat na inną dyskusję, bardziej wyspecjalizowaną niż na zbiór wielu wątków
Na temat służb najlepsze materiały są tworzone przez służby, byli ubecy itp
Normalny człowiek co najwyżej może opisać na logikę… trochę mnie to martwi gdyż skrobiąc niektóre materiały mam wrażenie że są za krótkie albo pozbawione wyjaśnień tj. ja wiem o co chodzi ale inni nie wiedzą…. przez co całe życie muszę się ze wszystkiego tłumaczyć

Trzeba też uwzględniać kontrolę umysłów a niestety większość
Na przykład uznaje Heliocentryzm a nie podaje dowody z mediów, czyli powtarza jak papuga
Z tego powodu staram się powolutku przekonywać innych do nabierania mądrości
Z umiarem, a wiem że nie mogę wiele rzeczy opowiadać
Taki dylemat wyjątków
Z jednej strony chcesz za darmo pomóc a z drugiej strony ludzie a zwłaszcza kobiety takimi gardzą
Oczywiście nie fajnie jest być chłopakiem na posyłki no ale też człowiek nie chce być obojętny na cierpienie innych
No ale ludzie nie zawsze są uczciwi zazwyczaj najwięcej cierpienia zadają najbliżsi czy znajomi – szkoła, rodzina….
Przez tą edukację wiele się nasłuchałem ale też nabyłem kilka pozytywnych cech jak odporność na wyzwiska czy spokój (brak bójek)

A wracając do Sandzi
No taki troche filozof znam to dobrze ze z podstawówki
– Kto to zrobił!
– Nie ja to ktoś inny

– Czy zrobiłeś to ?
– Nie, nie …..
– A więc jednak zrobiłeś
– Nie.. tak!

Nie chciało mi się oglądać filmiku Sandziego, oglądałem kawałek z Białczyńskim zresztą można się domyśleć że facet będzie straszył przekręcał zdania wymijał wychwalał się
To jest też niedobre takie straszenie wszystkimi, odechciewa się żyć
Tak jak z Jaśkowskim że kretyn, mason, illuminat, satanista, propagator NWO… ale znowu to są tylko epitety
Każdy ma jakąś opinie, każdy może użyć pewnych zwrotów ale czy one mają znaczenie ?
Na szczęście pijaczki z piwem nie straszą ludźmi

Dalej, w kwestii Heliocentryzmu
No same słowo – Helios Kentron czyli słońce w centrum
Co jest bogiem ?
Słońce
co wiruje wokół słońca ?
ziemia
Czyli istnieje możliwość że zostaliśmy stworzeni przypadkiem w wyniku kosmicznych fabrykacji przez wielce okrutnych Annunaki szukających niewolników do pracy w kopalni złota… i kiedyś powrócą
Przecież te wszystkie teorie są przedstawiane na opak ponieważ aspekt jest czysto religijny.
Trzymani jesteśmy w nieświadomości i degradacji, nie chodzi o to że istnieją jacyś Illuminaci uwielbiający symbolikę i dlatego planują nam depopulację.
Zastanawia mnie, dlaczego tak zwany okultyzm nie jest przed nami ukrywany
Przecież wszystkie formy satanizmu są dla nas dostępnee

Alchemicy czy inni Kabaliści nauczają o czterech żywiołach
Inaczej mówiąc to wymyślił mag Empedokles ale sama koncepcja nie jest zła
Ja osobiście dodaje jeszcze żywioł (elemental) – światło i ciemno

Tak alchemia, kabała, Lemengeton… wszystko jest dostępne poza… dziełami Kopernika i Einsteina 🙂
Co z tego że jedyny wykopałem dzieło Kopernika jak pozostałe 99% nie co on tam napisał. Ja też nie wiem bo nie mam ochoty tego czytać

Że niby Białczyński nie mówi nic o Watykanie, ta jasne…
https://bialczynski.pl/wielka-zmiana-nauka-i-spoleczenstwo/dlaczego-wiara-przyrody-nie-potrzebuje-kaplanow-ani-doktryny-czyli-madry-wpis-pod-artykulem-o-niszczeniu-pomnikow-w-timbuktu-oraz-o-oswieceniu-zebrane-przez-mezamira-snowi/31-12-jezuici-w-natarciu-kolejny-propagandowy-absurd/
Oczywiście nie muszę się z każdym zgadzać to nie zdrowe, odrzuca mnie (jego) zamiłowanie do pogaństwa i takiego miksu New Age. Ale warto czasem zaglądać

Ale fajnie że krulu poruszył temat który poruszałem w nocy – Tomasz Z Akwinu
Przecież całe nauczanie KRK jest oparte na ojcach kościoła czyli sługusach ehkm
Augustyn, Hieronim, Tertulian…. takie trzy znane mi chwasty
Internet sporo o nich mówi, tylko dlaczego KRK czerpie inspiracje ze słów chwastów i satanisty Szaula niż od Boga ?
Kto wymyślił te śmieszne obrzędy, figurki i tak dalej ?
Tomek praktycznie opracował cały Katechizm, późne średniowiecze i łacina czyli można go odrzucić
https://pl.wikipedia.org/wiki/Summa_theologiae

Kiedyś próbowałem to dla siebie przeczytać i zrezygnowałem, nie na moją głowę
Miał chłop gadane no ale to jest głównie papka słowna, też mogę tworzyć papkę słowną czy pisać wiersze których znaczenia są znane tylko przez jedną osobę tylko średnia jest z tego przyjemność.

Z Sofistyką hmm,
Krulu chyba myśli że wszyscy ludzie to tumany nie mające dostęp do internetu
Ja tam wiele rzeczy dowiaduję się ze szkoły czy z internetu, oczywiście maturę mam zaliczoną ale coś tam w głowie po Historii czy Wosie pozostało.
Nie wszędzie można skłamać, kto potrafi ten odrzuci jawne bzdurki chociaż nie jest to ładne zwłaszcza do osób które się uczą, studiują itd.
Na przykład nie mógłbym studiować kierunki Geograficzne gdzie naucza się Darwinizmu….
Ale kierunki Humanistyczne są dla mnie odpowiednie zwłaszcza kiedy mogę poruszyć na spokojnie i delikatnie błędy Religijne
Zaczynam od Platona i Matrixa później o Filozofach, Sokratesie a dalej można powolutku przemycać swoją rację.
Filozofię ogólnie ludzie nie lubią bo nudne, dla mnie jest to jeden ze sposobów na dyskusję wtedy każdy ”wariat” może się wypowiedzieć nie zważając na oceny zresztą to jest przedmiot że każdy dostaje 5, no ale to są…
Nie wiem nie studiowałem filozofii, ale miałem ten przedmiot na pierwszym roku jako dodatek… a i tak więcej samemu się nauczyłem niż przez te lata edukacji jak większość.

Aaa.. skupiuje to stare o muzyce
Przecież osoba która używa terminu rock jest albo księdzem albo nieinformowana albo jedno i drugie i tylko truje
Jest mnóstwo gatunków lecz wyznawcy Pawła wrzucają wszystko co nie jest ”Christian” do terminu rock
A jest Metal taki metal taki i tak dalej
Są gatunki patriotyczne są gatunki black metal i to jest największy syf.
Znam się nieco na tekściarstwie więc wiem co nieco że Chrześcijańska muzyka jest lipą bo ile można śpiewać na wzór Pawła
Lepiej idą teksty pozornie o zabarwieniu negatywnym, może być stracona miłość mogą być błędy z przeszłości.

Niestety albo stety najlepiej mi wychodzą teksty alegoryczne gdzie wszyscy myślą że masz na myśli to a piszesz o zupełnie czymś innym
Mam takie lyriki jedna niby mówi o Lucyferze a w rzeczywistości mówi o konflikcie emocjonalnym, zdrady itp. Po prostu teksty niejednoznaczne są świetne a proste są nudne…
A ludzie wolą te najprostsze o tym co teraz zara ide się nawalić dalej mała ściągaj majty i na tym opiera się ”muzyka współczesna” na jednym bicie…

Trzeba być naprawdę oderwanym od życia żeby uznawać pierdy na kijbordzie z komuni za wielce uduchowioną muzykę….
Prawdziwa muzyka jakoś sama się tworzy i jest melodyjna, niepowtarzalna

Wysłuchałem końcówkę, zamurowało mnie… kolejny satanista
Wyśmiewa to:
Oczywiście jeśli owa osoba zda sobie sprawę i zwróci się z prośbą do Boga to może ów cyrograf anulować…. ale wychodzenie z cyrografu zawsze jest bolesne oraz trudne, zresztą jak wychodzenie z każdego grzechu jest trudną walką.

Ponieważ promuje jakieś smażenie się piekle, niestety życie jest walką z własnymi słabościami a taki krul co może zaoferować ?
Medytacje transcendentalną czyli bezmyślenie ?
Woda która leczy wszystko ?

I z jakiegoś powodu uznał że chodzi o Chrystusa… ale skompromitował się już kolejny raz, daje się turlać jak wielu chce
Niejeden człowiek lekko podpuścił krula a ten dopiero po czasie się budził i wjeżdżał wymówką z pod pijalni..
Szkoda że uważa ludzi ze idiotów że normalny człowiek nie ma prawa wiedzieć tego samego….
I takim nie trzeba dawać tylko pieniędzy, wystarczy dać żeby poczuli wiatr we włosach czyli władzę takie poczucie że mają u kogoś posłuch…
Czyli albo taki agent który neutralizuje wiele pozytywnych tematów swoją osobą, albo cwaniaczek który szuka wiernej grupki by przy okazji zarobić albo naiwny człowiek dający się robić każdemu w wała…źle ocenia ludzi
Nie wiem, zawsze trzeba mieć na uwadze kilka opcji gdzieś tam zakodowane.
Czasem wystarczy tylko lekko potrząsnąć by wyszedł płyn, od jednych wychodzi czysta woda a u innych szambo, a u innych taka szara mętna woda da się pić ale nie ma żadnych większych efektów zdrowotnych.

Tak swoją drogą sprawdziłem drugiego kopiowatorka
W Maju się nawysilał wziął fragmenty od trzech osób coś tam na początku od siebie a druga strona analizowała pokrętnie jakby wszystko facet sam wymyślił… banan na ustach

Ale ta koncepcja mnie zaciekawiła
https://steemit.com/relie/@biladen1994/milar-z-jasnej-strony-mocy-to-agent
https://steemit.com/religia/@biladen1994/religia-new-age-wspolczesny-kon-trojanski-sanjaya-jaraszek-promotor-new-age-w-polsce

Wielu jednak dało się nabrać że koniec świata nastąpi
NWO nie może do końca się udać, a po drugie istnieją dwie grupy ”satanistów” i nam się pokazuje tylko tą jedną.

Ale ten facet też mi nie pasi
<strong>https://steemit.com/vlog/@biladen1994/plaska-ziemia-narzedzie-dezinformacji-masonerii</strong&gt;

Oczywiście Skajfan, Sandzia, Dubaj to taka opozycja za zgodą zniżają dyskusje do poziomu błazenady
Styl tego krótkiego materiału… mnie zalatuje Markiem, tym od Podłości
<strong>http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/101835-plaska-ziemia-operacja-psyops-judeosatanistow</strong&gt;

W obu wystepuje termin judeosatanas!
Takie straszenie po obu stronach nie ważnie kto co czyni ważne że ma takie poglądy a nie inne… czysta indoktrynacja

Aaaa Sandzia, też nie lepszy, niezły filozof skoro najpierw mówi że w budach uczy się bzdur a później że o sofistach dowiemy się tylko ze studiów filozoficznych…
Więcej dowiedziałem się z internetu ucząc się do matury niż ze szkół….

No to co wyczyta z wielu źródeł dlatego jest tak nielogiczny rzucając praktycznie epitety czy hasełka, nie dając większych analiz danego problemu.
Oczywiście podłoże te wszystkiego nie jest trudne do rozszyfrowania….

Edit:
Sprawdziłem te artykuły, facet prowadzi krucjatę przeciwko PZ i masonom xd w stylu Monitora polskiego…
Porównajta te dwa artykuły powyżej podkreślone, identyko!
Ten facet promuje krula jako główny oręż płaskiej ziemi ta jasne
http://zbawienie.com/plaska-ziemia.htm

Żeby było śmieszne w krótkim materiale o krulu skopiował wypowiedź z forum gdzie Heliocentryzm jest kwestionowany 🙂
Ale facet wołał wskazać na YT czerpiąc dowodami do wyboru do koloru wybiórczo jak wygodnie…
Hmm, i Mariuszu wspomniał z tym Uranocentryzmem (Wklęsła Ziemia), trochę ma rację że Mariuszek czy Sandziu zaszczepiają swoje teorie na bazie zaufania, ale co z tego że egzystencjują ? Niech se żyją…Nie mam co którejś z tych osób bronić, każda ma swoje za uszami…

A co do wojen
Sandziu ogólnie jest bardzo przewidywalny i tymi różnymi wojenkami zyskują obie strony ponieważ ludzie podzieleni angażują się w konflikty a następnie dzielą się na mniejsze kółka adoracji.
Wiele tych akcji można przewidzieć o kilka kroków wstecz:

– Konlikt maga z czarownicą – to było do przewidzenia ponieważ czarownica nadawała kruelowi łatkę heliocentryka. Po drugi krulu na tym tracił bo skoro zaprasza gościuwe która robi w wała ludzi i zajmuje się czarami i magią…

– Konlikt krula z Eterem – to także było do przewidzenia (Orbsy) ale dziwiła mnie tylko szybkość od razu wiedziałem że będzie rzucony Eter na straty ale sądziłem że dopiero za pół roku
– Konlikt z Kuloziemcami jak Sci Fun, zresztą każdy kto odrzuca kult solarny nie będzie wspierał kultu słońca jako boga a to jest filozoficzny Heliocentryzm – słońce wokół wszechświata. Zresztą jedni i drudzy unikają najważniejszych argumentów bo co to za argument że ziemia jest kulem albo płaska podają głównie łatwe do obalenia argumenty..
– Konflikt z antyszczepionkowcami – tu prawie jasne o co chodzi że jak ma taki przeciętniak trzy wyboru kogo się posłuchać w sprawie szczepionek – system który nakazuje szczepić, profesjonalistę Jaśkowskiego który dokładnie wyjaśnia o co chodzi i amatora który atakuje tego poprzedniego i nie wyjaśnia tego samego czyli znowu spowodowane zamieszanie. Problem nie leży w szeczpionkach bo można usunąć teoretycznie szkodliwe substancje, problemem jest cały system i jeden człowiek tego nie zmieni pstryknięciem palca i trzeba sobie zdać z tego sprawę o co chodzi mniej więcej na spokojnie.
– Konflikt z płaskoziemcami – był jakiś ? Czy może jakiś inny argument że masony czy jezuity ? Są płaskoziemcy którzy mi podpadają ze względu na New Age, Zeitgeist i prawdopodobnie albo dali się nabrać albo controlled opposition
– Konflikt z Chrześcijanami – tu imion i wyzwisków nie chyba nie było ale tak generalnie i skutkuje to jeszcze większym zawzięciem ultrakatoli bo przecież to są delikatne tematy i trzeba na spokojnie przekazać że kult Maryjny i Bałwochwalstwo jest wrogie Bogu i Boga nie trzeba szukać ani w religii ani w nas tylko w niebie w Aravoth i pokazać Bogu że jesteśmy przydatni. Nie można mówić całej prawdy z mostu zwłaszcza w miejscach publicznych by tą prawdę narazić na ośmieszenie – trzeba powoli. Mnie dwie osoby pytały czy więrze w płaską ziemię i odpowiedziałem czy mogą mi argumenty i kontrargumenty na PZ i HC . Nie można od razu mówić że się wierzy PZ bo wyśmieją, trzeba zachęcić do pokazywania dowodów i antydowodów.

– Konflikt z Turbolehitami – to też było do przewidzenia od kiedy krulu sobie wymyślił listę 51 agentów i jeśli ktoś traktuje to jako prywatną listę (a tak trzeba) to spoko. Gorzej że gościu zestawia te osoby z rzeczywistymi systemowcami Tuskami a to ma dać do myślenia że oni wszyscy razem, inaczej mówiąc zawsze możesz się dowiedzieć że jesteś masonem, iluminatem, jezuitą, satanistą i tak dalej. Ale w tym przypadku Lehici czy Lehuici z jednej strony obnażają Watykanusa a z zdrugiej strony chcą wzniecić to samo pogaństwo co w Kanaanie, Rzymie i w innych krajach bo rzekomo zagubieni Słowianie choć szlachetni zawsze dawali i dalej się dają nabrać na ten trik że zagraniczne jest lepsze. Białczyńskiego zaatakował to jeszcze pozostał Szydłowski i Bieszk

I samych alternatywnych Sandziu się czepia ogólnikowo – ja też ale to trzeba w taki sposób żeby dać ludziom wybór i skierować na źródło mądrości a nie na siebie.
I dlatego daję teksty z którymi się mogę nie zgadzać i jaki jest sens dawać tylko swoją wizję ?

Nie lubię bezpośrednio opowiadać na temat konkretnego człowieka wolę wyjaśniać zjawiska niż ludzi bo ludzie są zmienni i przy tym niedoskonali niestety.

Co do wojenki Sandziego z Lehitami i Lehuitami…
Linków już nie podaje bo nie ma sensu
Nie zdziwiłbym się jak za jakiś czas będzie że Bieszk czy Szydłowski to agenci…. Watykanu!!!

Artykuł czytałem dawno i tam Czesiu wyśmiał trochę ideę tej listy agentów ale za mało pisał i nieco zboczył z toru.
Oglądałem za to pierwsze krula 7 minut a resztę przewijałem bo męczy mnie ten głos jakby w stresie – trochę pokojowego nastawienia, są ludzie którzy emocjonalnie mówią i ich można słuchać a ściemniacze politycy tylko rzucają ładne hasła ale logiki w tym nie ma.

Przewidziałem za to ze to że czepi się JaRaSzek BiałCzyńSkiego, którego czasem cytuje aczkolwiek odtrąca mnie pogaństwo i słowiański New Age. Takie atakowanie Watykanusa i dawanie rozwiązania w postaci miksu wszystkich dostępnych tematów na topie. 
To było do przewidzenia bo pan Czesław ma jakąś widownie i tak zwany autorytet u Słowian.
Ludzi z mniejszą oglądalnością krule i hrabie unikają co najwyżej odszczekują bo z tego nie ma zysków w postaci rosnącego licznika.
Zresztą nie raz to powtarzam skoro Youtuba jest taka zła to po się do niej wszyscy pchacie a są przecież inne portale… ale to z YT płynie najwięcej pieniędzy i zasięg (oglądalność).

A dobrze się pisze ukazując różne techniki manipulacji bo często one się powtarzają do znudzenia a pojawiają się coraz lepsi
Nie można zapomnieć że diabłe (generalizując) jest bardzo przebiegły i może w każdej chwili może zrzucić winę na swoich najwierniejszych sługusów i podsunąć inną formę diabolizmu – takie jest założenie planu 3 Wojen i co z tego że fałszywka jak to się mówi skoro wydarzenia są aktualne

Nie wiem jak teraz ale kiedyś krulu chętnie odpowiadał na badziewne argumenty a na próby polemiki odpowiadał hamstwem.
Kilka miesięcy temu pisałem że Sandzia i wielu innych nie mówią nam kim jest Edom, że na ziemi istniały Giganty, że od początku kościoła panowały chwasty i tak dalej.
Kolejnym kluczem jest tożsamość Bestii – chrześcijaństwo oraz Lucyferyści nam o tym nie mówią co najwyżej o chipie 666 i na tym koniec

A tak co ja sądzę ?
Miałem kiedyś w planach zrobić delikatny filmik na temat króla pogadankę zrobić ale….
1) YT to farsa
2) Po co robić dla osoby która nie chce polemizować tylko albo stosuje cenzurę albo zmienia zdanie i odwraca kota ogonem – inny przykład Chrabja
3) Każdy materiał na temat Potockiego, Santaziaji czy innych gwiazdach nawet zagramanicznych niestety a czasami stety powoduje plusy dodatnie i plusy ujemne a inaczej mówiąc
Te osoby klepią cały czas swój program a najlepiej mi posługiwać się najbliższymi modelami poco szukać nie wiadomo gdzie. Oni nie mają na celu powiedzieć coś w stylu ”aha tu masz rację mój bład tu się mylisz bo to to tamto zobacz na to itd”

U Hrabiego było że ci co nie zgadzają z II RP to są Ruskie trolle, żydy, agenci i tak dalej a u Sanjego ?
Ten schemat się cały czas powtarza:
Agenci atakuja Jasną Stronę! Spiseg! Debile! Nie mają ze mną szans! Boją się mnie! Agentura! Mam kontakt z jasną stroną! Agenci! Masoni! Iluminaci!
Wiele z argumentów tych panów nie odnosi się do logiki, źródek czy dowodów – ma wyglądać fajnie
Na przykład jeden czy drugi używa imienia YHVH a imię to nie występuje w Septuagincie jako imię własne – używano czterech liter (Iaue/Jave/Eeve/Jabe) które zawsze znaczyło Bóg a po grecku T(h)eos.
To jest proste jak drut jak się to rozkmini.. Dziwnym trafem większość wrogów Boga oraz syjoniści propaguje Tetragram jako imię własne i nawet twierdzą że według Biblii Mesjasz to Bóg i cytują wybiórczo a to już jest talent przeczytać coś co by się chętnie wrzuciło do pieca…

Posłuchałem nieco co tam se rozmawiali Sandzie o Jehowych (pewnie na podstawie Henia no bo kogo a może coś od siebie, niesplagiatowane ?)
pierwsze 30 sekund i już mały myk że to ci ludzie biedni (ogłupieni ale o dobrych intencjach) co chodzą po do domach to agenci służb czy tam czego generalnie sprowadza się to do Watykanusa
Ale nie myliłem się że krulu co najwyżej zachacza o tematy duchowe – np. użyje słowa Syjon i nie wyjaśni czemu się tak biją o ten Syjon, i tak dalej

I o Jehowych też zrobi nich satanistów…. ściemniaczami są ci którzy odciągają ludzi od Boga i zniekształcają jego słowo
U ŚJ Bogiem jest ciało kierownicze a na drugim miejscu jest Pawel, na trzecim nawet nie Bóg tylko Jehowah a samo imię oznacza niszczyciela, mąciwodę czyli Apollyona, ciekawe nie ?
Ale tu chodzi o atakowanie Septuaginty, promowanie lżejszej wersji Talmudu. Nie wiem… ostrzegają tam przed różnymi diabelskimi pułapkami ?
Podobnie jak u Adwentystów czy u Sanczaji atak na Watykan jest zasłoną dymną skoro produkują podobne nauki – sprytna technika, skoro ci kłamią to my mamy rację.

U ŚJ są także dobre rzeczy ale to jest tak zrobione żeby mądre idee połączyć z absurdem by tacy przedstawiele wychodzili na wariatów bo po co zwalczać prawdę jak można ją głosić w sposób ośmieszający
Dogmat Armageddonu jako zagłada ludzkości to także konik tego systemu – tymczasem Armageddon Biblijny to miejsce HarMageddon, znowu Słowiańska nazwa

W początkowej historii SJ większym problemem był Rutherford (to on wprowadził Tetragram) a Russel coś tam powiedział – piekło zanegował i tak dalej

O Planu Zjednoczenia Ludu Obietnicy niewielu głości, czasem ŚJ powiedzą o królestwie Boga na ziemi, dalej jednak nie wiedzą o co chodzi..
A Sandzia ? Skoro działa na korzyść swojego demona to musi bronić Nefilimów których to było mnóstwo w Kaananie – całe rody olbrzymów
I na pewno nie powi jak działa psychika takiego człowieka pod kontrolą umyslu – najwyżej przyjdzie żeby ich jeszcze dobić, on jako idea że agenci, że debile i takie tam
Problem jest taki że pranie mózgu częściej zwycięża nad zdrowym rozsądkiem a ludziom jest wygodniej słuchać innych ludzi i całować krzyżyki niż słuchać się Boga i dać przykład kogoś komu należy się Królestwo Boże na ziemi… banalne i dlatego to komplikują ludziom
Dlaczego ?
Ponieważ naród wybrany jest bardzo cenny zarówno w oczach Boga jak i Grigori, Bóg jednak zaprzysiągł że nie pozwoli na zniszczenie świata więc Aniołowie zbuntowani jak nie mogą wyniszczyć Słowian (i nie tylko) to starają się aby żyli nieświadomo i nie szukali Boga.

Przewijając natrafiłem na kolejny dowód że jednak Sandzia nic od siebie tylko od innych
W 12 minucie wspomina że słowo zbur to od zburzenia…
A przecież ja wielokrotnie ochrzaniałem żeby nie używać słowa zbur bo od zburzenia i zastąpowałem je słowem eklezja albo współnota mesjańska….
Hahah, ale to dobrze… dziwi mnie to że Sandzia utrzymuje że studiował agenturalne przedmioty chociaż nie zna takiego pojęcia jak plagiat no i nie wykorzystuje różnych technik filozoficznych, psychologiczny itd by wyjaśniać ale żeby zaciemniać

Ogólnie po tych różnych panach – Hrabia, Sanja, Braun, Korwin,
po jakimś głębszych wysłuchaniu (skupić się) czuć że jednak nie mówią nam całej prawdy
Taki G. Braun.. ujawnia dużo rzeczy a nie widzi że to cało Pawłościaństwo to wszystko pic na wodę ponadto kandydat na prezydenta Kondominium.
W ogóle jeśli panowie Hrabiowie wierzą że jak zostaną prezydentami czy kimkowiek innym to zmienią wszystko i zamienią gówno w złoto ?

W 22:40 Sandzia znowu powtarza te bzdury z Mateusza 10:24 – typowa Hasbara bazująca na wybiórczo cytowanych fragmentach i czyjejś ignorancji
Po prostu liczy na to że ktoś mu (i nie tylko bo osób posługujących się fałszywą argumentacja jest pełno) bezgranicznie uwierzy i nie sprawdzi

Chodzi o ten fragment aby przedstawić Isusa jako kogoś kto przychodzi w złych zamiarach, no ale to jest cytat wyrwany z kontekstu nie wiadomo do kogo
Mateusza 10:
(34) Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.
(35) Bo przyszedłem aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.

Mateusza 10:
(1) I przywoławszy swoich dwunastu uczniów, dał im moc nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i uzdrawiali wszelką chorobę i wszelką niemoc.
(2) Oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy Szymon, którego zwano Piotrem, i Andrzej, brat jego, i Jakub, syn Zebedeusza, oraz Jan, brat jego, (3) Filip i Bartłomiej, Tomasz i Mateusz, celnik, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz, (4) Szymon Kananejczyk i Judasz Iskariot, ten, który go też wydał.
(5) Tych dwunastu posłał Isus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie wkraczajcie i do miast Samarytan nie wchodźcie.
| Czyli do dwunastu uczniów…. dwunastka w przeciwieństwie do nas widziała te wszystkie rzeczy

(6) Ale raczej idźcie do owiec, które zginęły z domu Izraela.
[Czyli do rzekomo zagubionych narodów Izraela
(7) A idąc głoście: Przybliżyło się Królestwo Niebios.

(8) Chorych uzdrawiajcie, umarłych wskrzeszajcie, trędowatych oczyszczajcie, demony wyganiajcie; darmo wzięliście, darmo dawajcie.
[No właśnie… nie trzepać kasy na mówieniu prawdy,

Ale kluczem do zrozumienia fałszywej argumentacji tego gościa jest są te dwa fragmenty
(16) Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie więc roztropni jak węże i niewinni jak gołębice.
(17) I strzeżcie się ludzi, albowiem będą was wydawać sądom i biczować w swoich synagogach.

I Słowo klucz:
(21) A wyda na śmierć brat brata swego, i ojciec syna i powstaną dzieci przeciwko rodzicom i będą ich zabijać.

Za dużo mądrych rzeczy jak Mt 10:26
Generalnie chodzi o kontrowersje że ludzie będą się żarli między sobą – nie są jacyś żydzi, masoni, illuminaci a normalni ludzie o dobrych intencjach lecz ogłupieni przez masową propagandę

Mamy w tym rozdziale jeszcze taki werset
(38) I kto nie bierze krzyża swego i nie idzie za mną, nie jest mnie godny.
Argumentacja Sandzi: nie wiadomo kto to napisał, fikcja ale Jezus kazał sobie swoim wyznawcom wystrugać sobie wielki drewniany krzyż i chodzić z nim dookoła. My jesteśmy Słowianami i powinniśmi walczyć ze swoimi słabościami a o tym w Ewangeliach nie ma….

 

Zakończenie
I zgadzam się ze słowami Sandzi że są ciekawsze tematy niż rozmowy o ludziach które powodują wyłącznie podziały i dyskryminacje poszukiwaczy prawdy.
I ładnie mówi Sandziu że obłudnicy zakładają maski grając przed nami inną osobę. Jak dziecko coś nabroi to udaje że nic się nie stało… Ogólnie dobrze wysłuchać bo tutaj Sanji opowiada także o agentach handlowych, oni też są szkoleni z tego zakresu, ale czy to oznacza że są złymi ludźmi (nie pochwalam tego działania – akwizytorstwa) ?
Nie wiem ja nie potrafiłbym najpierw się do kogoś przymilać udawać kolegi a później obgadywać za plecami używając epitetów bez znaczenia, to takie płytkie acz pouczające. 
No dobra, Sandziu zamknięty na dyskusję ale czy trzeba było na współpracować z okupantem w celu zamknięcia jednego filmu ?

https://www.youtube.com/watch?v=pUCfdue5c9I
Jak widziałem ten platak najnowszy to myślałem że pęknę za śmiechu bo dla to mnie jest hmmm a z drugiej strony trochę dziwne gdyż właśnie ostatnio od kilku dni słucham ponownie wykładów Jaśkowskiego (zostało mi ponad 25)
A dlaczego, bo przynajmniej pokazuje że żyjemy w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością i podaje takie dowody które możemy sprawdzić, pytasz się rodziców i tak jest
Tylko czemu akurat zawsze panu się chce wtedy kiedy mnie się chce cytując Paździocha, ja słucham to ten daje śmiech na sali że Jaśkowski to wcielenie Alberta Pike’a i o dziwo Sandziu wierzy również w diabła. Za dużo znanych mi źródeł, nie twierdzę czy dobrze czy źle ale twierdzić że tak wygląda obecnie Jaśkowski z brodą długą ?
Przecież jest film powyżej i to jest z tamtego roku kiedy próbowano powiązać doktora który wyjaśnia jak to z tymi sprzepionkami z gościem którego można pokazać jako przykład że jednak lepiej zaszczepić, wprowadzić aborcję i eutanazję…
Tacy rodzice mają wtedy problem komu zaufać i zazwyczaj pod presją otoczenia wybierają pseudo naukę koncernów
Niestety to jest hochsztaplerstwo, do tego gościu posługuje się kłamstwami tak banalnie prostymi do obalenia zresztą jedno obaliłem prostym dowodem
Pyk najnowszy wykład [https://www.youtube.com/watch?v=gAeXPdlmV80]
Perfidia ludzka nie zna granic, wszystko byle tylko kogoś obsmarować w tym przypadku tekstami że mason i joannita. Już nawet nie pytam na jakiej podstawie bo w tym wykonaniu wszyscy są masonami, jezuitami, mordercami, illuminatami i czym tam jeszcze można być
Gdyby przekaz szedł do przeciętnych Polaków to było by że chu że skur że je– że kur że Ha że Wu że De że Pe

Nie ważne co i czy są na to dowody ważne że straszyć ”Jaśkowski to mason” bójcie się, jaśkowski to idiota bójcie się, on gada bzdury bójcie się.
Takie straszenie wszystkich i wszystkim żeby ludzie się bali i słuchali tylko mnie parafrazując że czarne jest czarne białe jest białe bo ja tak powiedziałem.
Trzeba mieć naprawdę brak samodzielnego krytycznego myślenia że się bać jak tu przykład Jaśkowskiego (dobrze że nie został oskarżony o gorsze rzeczy) bo jeden facet tak powiedział i zarzucił epitetem.

Co z tego że są to puste słowa tak to ja mogę każdego obsmarować atakować wszystkich antyszczepionkowców i mówić nie żadnych szczepien to jest spiseg…
No tak się nie da nic załatwić tak załatwiają sprawę idioci albo agenci
Normalni ludzie załatwiają sprawę na spokojnie argumentami na przykład ja podaje proste rozwiązanie, najpierw wskazać na szkodliwe substancje w szczepionkach i zrobić by były nieobowiązkowe a za te ważne lekarz podkłada jakby własną głowę pod to, musi dać gwarancje że dziecko potem nie będzie rude i nie zacznie chodzić na dziesięcznice.

Oczywiście jedno rzucenie hasłem nie może tworzyć spójnego obrazu, albo to że ktoś na siłę coś powie
Pełno jest materiałów np. że Ewangelia Marka czyli Pawła jest tą pierwszą, pełno jest takich źródeł które tylko wyrażają opinie.
Takie mieszanie ludziom w głowach i naturalnie odnoszenie się do argumentów jak już to pobieżnie.
Zatem najlepiej wszystko sprawdzać i filtrować, sam znam mnóstwo rzeczy co do których nie mam pewności i się tym nie chwale żeby się nie ośmieszyć..
Opinie tego typu że ktoś to taki i owaki dostaniemy nawet pod budką z piwem, tam znajdziemy pełno ekspertów od życia
Opinie są niewiele warte i każdy coś tam wierzy czyli ma pewien zbiór poglądów.
Liczą się przede wszystkim dowody które możemy w jakiś sposób najlepiej namacalnie lub na gorącym uczynku sprawdzić no i wiarygodność a wiara jest oparta na wiedzy.
Tylko że ludzie myślą że jak w coś wierzą albo nie wierzą to jest wyznacznik ich poziomu duchowego…. bzdury ale jest to bardzo atrakcyjne. Uwierz, odrzuć i śluz.

—–
Zapomniałbym wspomnieć o Eterze, no trochę dziwne że podszedł do człowieka już wtedy skompromitowanego i tak dalej
Nie szkoda mi go że dostał tyle sztylecików, mógł dobrze o tym wiedzieć ja sądziłem że dopiero w czerwcy będzie agentem 🙂
Zresztą nie szkoda mi tych ludzi co dawali Sandziemu swoją twarz a później oja a czemu agent…
Jak są ludzie chwaleni (wszyscy) to wszystko fajnie ale jak ktoś się odwraca plecami to nagle zdziw. Bardziej mi szkoda że wiele rzeczy czy ludzi zostało skompromitowanych tą koronacją i rożnymi wymysłami (epitetami) bez dowodów czy wyjaśnień, żydzi masony illuminaty… tak żeby się lepiej poczuć i wyglądać fanatycznie
W dzisiejszych czasach łatwo jest promować prawdziwe informacje czy ludzi w sposób przekorny.
O czy Hrabia Potocki też król tylko że państwa z przed 100 lat jest wiarygodny w oczach normalnych ludzi kiedy mówi to wszystko ?
No nie kiedy mówi prawdę to wygląda na wariata nawet dla normalnych którzy te same rzeczy mówią.

A Sandzia…
Ta koronacja przekreśliła wszystko i w oczach normalnych ludzi to jest kabaret niestety.
Do tego wystarczy postawić takiego jednego drugiego obok kogokolwiek i cała charyzma idzie się…
Wielka szkoda tacy ludzie albo pracują z istotami cielesnymi albo duchowymi bo jakoś ciężko mi uwierzyć żeby robili z siebie cymbałów tak o.

Na agenta służb Eter tak słabo mi wygląda ale słysząc czuć że jest nieźle obeznany w różnych spiskach.. a skąd ?
Już kiedyś szrajbowałem że miałem takie wrażenie jakby cały czas sztucznie na siłę się uśmiechał i robił sobie jaja.

Nie lubię czegoś takiego gdyż zazwyczaj kiedy ktoś chciał mnie skrzywdzić to wcześniej zagadywał, głupkowato się uśmiechał a potem…
Ale za to doskonale zgadłem że będzie ”agent Eter” to było do przewidzenia….

Cóż, ja nie musze wychodzić z domu żeby znać wiele rzeczy chociaż podczas spaceru można wiele rzeczy w głowie ułożyć
Ale ma chłop racje nieco że ruchy wolnościowe to fikcja… widzieliśmy rewolucje jedną drugą trzecią..
Są filmy które mi się nie podobają (Illuminaty) ale są też heheszki i

Nieco ma rację by unikać oszustów, to jest fakt gdyż mogą to być potencjalni zbieracze many dla demonów albo tajni współpracownicy, notesik i zapisujemy 🙂
Walczyć z systemem czy wykreowaną agenturą (w głowie) każdy potrafi, lecz trzeba najpierw pomyśleć i dowiedzieć się w jaki sposób można się uniezależnić np. zapewnić sobie stałą pracę żeby od nikogo nie prosić.

Z Sandzią zaszła pomyłka
Może tak a może nie ?
Ni wiem facet jest strasznie niespójny i tylko straszy już same tytuły mówią wiele za siebie
Agentura watykańska atakuje Jasną Stronę Mocy! W sieci coraz więcej filmów i hejtów przeciwko JSM
Atak agentury na Jasną Stronę Mocy – Król Lehji VS Agent 

Takie budowanie rzeczywistości że ja jestem źródłem prawdy a każda polemika to od razu nie wiadomo jacy wrogowie
Polemiki są dobre no ale trzeba też być uczciwy
W mediach też każdą próbę polemiki z Darwinizmem, Ateizmem czy w ogóle z ważnymi tematami cyk wariaci spiskowcy
Dlatego odradzam marnować czas na betoniarnie, żyć na swoim polu a

Chodziło chyba o to:
https://steemit.com/religia/@biladen1994/sanjaya-jaraszek-propaguje-prawa-lucyfera

No trochę tak posklejane że nie wiadomo o co chodzi, najlepsze wykasowane… nie wiem czy to normalny człowiek czy gościu który posklejał i nie wie o co chodzi.

Końcówka niepotrzebnie skopiowana od Cyryla tylko zamieszało w głowie…
Ja tam wolę robić średnie materiały niż takie shorty a niestety dla ludzi dwa proste zdania = katorga.
Ale i tak tylko zwiadowcy krula jak i sam ”krul” o tym wie…

Owszem New Age, Nju Ejdżowi nie równy i wielu nie martwi się tym czy jest przypisywana do tego ruchu czy nie np. muzyka
Generalnie łączy tych wszystkich ludzi:
– Wiara we spiski inaczej mówiąc wiedzą że jest spisek te reptiliany i tego typu
– Odrzucają Boga na rzecz boga panteistycznego (Kosmosu) albo na rzecz bogów Annunaki

To nie jest ruch taki jednostronny, są róźne grupy
Generalnie każdy bierze co chce ale tak to jest pułapka dla alternatywne bydełko
Jeden rząd, jedna religia, jeden król…. papież

I pytanie dlaczego Jezuici czy inni duchowi spierają ten zbiór róźnych doktryn kosztem Katolicyzmu bałwochwalczego ?
Odpowiedź jest prosta – kontrolowana opozycja a przecież wszystkie religie są niezłym narzędziem socjotechnicznym, ja to wiem od podstawówki na przykładzie Egipskich kapłanów ściemniających lud ”jak nie dacie darów na ołtarz to bogowie się wkuwią i będzie wielki deszcz”

No dobra teraz co do krula
Ja od początku myślałem że jest wolnym strzelcem z forum tylko że nie przekazuje wszystkiego żeby YT nie skasował kanału… tak powoli
No ale później było podrzucanie wywiadów z babką zajmującą się magią i powielaniem tego samego co znajdziemy na róźnych witrynach

Ja przyjamniej staram się dotykać wielu tematów na raz u mnie ”Hrabia” czy krasnal może być kodem na wiele innych tematów, no ale wolę prost więc nie lubię rzucać osobami

Eh co to tam do sandziego
Nie wiem czy wytłumaczył kiedykolwiek co to tam było w styczniu 1992
Są 2-3 artykuły na temat eliminowania konkurencji przez KRK
Ponadto Sandziu.. kim tam był wszystkie źródła zgodnie twierdzą że pan ster od magii był szefem jakiejś grupy
Może i nie do końca krulu chce się do tego przyznawać ale Era Wodnika brzmi znajomo… no dobra taki Sandziadowski New Age
To jeszcze nie źle, poglądy każdy ma pytanie czy są pokojowe dla normalnych ludzi czy propagują rewolucje….
Dla ważniejsze są intencje danej osoby niż wyznanie
Dzisiaj taka osoba może siedzieć w Ateizmie czy w Ufo albo w Kościele a jutro może wrócić do Boga.
Pokuta… to jest jedna z rzeczy pozytywnych która nie została wymazana przez KRK, na nieszczęście zmodyfikowali pokutę jako ”odmów 10 zdrowasiek”
I to jest złe
Prawdziwa pokuta wygląda tak:
– Ukradłeś ? Przeproś, odpracuj, postaraj się nie powtarzać tego błedu

A wracając do tego pana, zazwyczaj wolę spierać się o doktryny bo o ludzi nie ma co się skłócić ale,
Może powtórzę takie 12 pytań dla siebie oczywiście. :
1. Co z planem 3 wojen
2. Dlaczego ten człowiek wyciął ostatnie zdanie z Tajemnego Przymierza
3. Jak powstała mowy, myśl, świat, Słowianie jaki to był początek
4. Co z tymi Kanaanejczykami,
5. Czym jest satanizm, co nie jest satanizmem i skąd znamy to pojęcie
6. A może coś na temat filaru Chrześcijaństwa, pewien satanista
7. O może takie coś czy i gdzie Biblii mówi że Chrystus jest bogiem
8. A może coś na temat Ekumenizmu i Teozofii
9. Co jest ważniejsze to w co wierzymy czy to jak czynimy
10. Czy kosmos istnieje
11. Czy piekło istnieje
12. Coś na temat greckich i staropolskich słów

Temat można powiedzieć nigdy nie zostanie zakończony ponieważ ludzie pokroju Sandziego czy innej pseudo-opozycji mnie nie chodzi tak o osoby ale o manipulacje i szkodnictwo na którym zyskują koncerny i nie tylko.
Z powodu powtarzalności treści ze wszystkich stron, wykorzystam wiele z tego jako osobne materiały
Wspołpraca pendraka z okupantem okazuje się jednak średnio skuteczne:
https://www.youtube.com/channel/UCaW2Gz4GeCPviNqvoKl3o3A
Ciekawe za jaki czas kanał zniknie jeśli w ogóle zniknie… raczej ludzie mają więcej honoru
Ale z drugiej strony nie polecam tworzyć kanału (fan club) gdzie kontentem będzie człowiek kreujący się na wariata by ośmieszać płaskoziemców, antyszczepionkowców, zacnych Lehitów jako Lehuitow etece.

Obraz może zawierać: tekst
Tak więc i ja stanę się niedostępny dla cenzora (i wielu innych nawiasem mówiąc), część zbędnej zawartości usunę i poświęcę więcej czasu na inne sprawy. :bangheadwall::bangheadwall::bangheadwall:
Z dedykacją:
Nie przestanę jednak ukazywać pewnych mechanizmów, będą one pozbawione emocjonalności w stosunku tychże osób nie licząc emocjonalności w stosunku do masowej indoktryedukacji, Jasna czy Ciemna strona medalu pozostanie cennym wykopaliskiem socjotechnicznym.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.