Wpis Nr. 27 – Bombki Trąbki Trampki

 

 

 

Donald T, sytuacja polityczna, Syria i tak dalej.

 

Z Donaldem T. jest podobna sprawa co z ”drugą falą”

https://basileia785.wordpress.com/2018/01/26/apologia-nr-9-druga-fala-mitomanii/

Do wklejenia tych postów skłoniły mnie ostatnie wydarzenia polityczne a konkretnie dwa wydarzenia:

1). atak chemiczny na rosyjskiego szpiega,

2). atak chemiczny w Syrii

Naturalnie mass media jak i Trump pokazują swoje zakłamanie oraz retorykę wojenną.

Wiele osób spostrzega te dwa wydarzenia jako kolejne prowokacje stworzone w celu zrzucenia winy niby na Putina ale chodzi o wywołanie wojny za pomocą Anglii, USA.

Z tym Rosyjskim szpiegiem sytuacja jest prosta, gdyby na człowieka zapadłby wyrok to już by nie żył albo miał przeżyć albo byliśmy świadkami cudu.

Cuda się jednak rzadko zdarzają, w tym przypadku także nie możemy mówić o cudzie:

http://wyborcza.pl/7,75399,21372954,przyrodni-brat-dyktatora-korei-polnocnej-otruty-na-lotnisku.html?disableRedirects=true

Wyborcza nie wyborcza, ważne że Mainstream.

Z tym atakiem chemicznym jest podobnie, chcą nam zwalić winę na Rosję, Iran a w szczególności na rząd Syryjski. Retoryka w stylu

”Tam w Syrii rządzi okrutny Assad i on truje obywateli którzy go nie chcą i dlatego powstali Rebelianci Islamiści których my wspieramy i jeśli będzie trzeba to wybijemy cały kraj”

Nie sprawdzono niczego ale już wszystko mają kozła ofiarnego Assada, nieźle nie ?

A tutaj co nam mówią mass media:

https://www.cbsnews.com/news/russia-accuses-uk-of-staging-fake-chemical-attack-syria/

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-43747922

http://www.abc.net.au/news/2018-04-13/russia-says-syria-chemical-attack-staged/9657314

I nasz ukochany lewacki Gardian: https://www.theguardian.com/world/2018/apr/13/uk-denounces-claims-it-was-behind-staged-syrian-gas-attack

 

I skoro coraz więcej ludzi widzi desperację i mediów i Islamistów – praktycznie wszystkich ze wszystkich ze stron.

Oczywiście od razu zastrzegam że nawet kiedy lekko wybielam Kaddafiego czy Assada to nie oznaczy że stanąłby za tymi osobami murem, pokazuje jedynie to co mówią mniej zależne media.

Pytanie, czy te prowokacje dokonywane w sposób desperacki są nieudolne bo są dokonywanie w akcie desperacje czy celowo mają tak wyglądać ponieważ na osi Londyn-Rzym-Waszyngton zapadł wyrok i Druga Fala stara się nas przekabacić na swoją stronę ?

Zobaczmy że w wielu krajach do władzy dochodzą tak zwani przez społeczeństwo debile, tylko że oni debilami nie są. Idioci nie planują, idioci działaja 🙂

I zobaczmy, państwa byłych Aliantów (Zachód) oraz ”Nowy Kanaan” tracą na wiarygodności a zyskują ich pozorni przeciwnicy. Kiedy używam pojęcia Rosja to mam na myśli dwa pojęcia – lud Słowian oraz tych co nimi rządzą, więcej na ich temat w 11 części.

 

 


 

Odnoszę takie wrażenie że większość ludzi nie wie co się dzieje na świecie, nie ogląda ani TV ani nie czyta gazet ani czyta z Internetu.

TV mam na myśli ”informacje” dają także dużo ciekawych rzeczy a mianowicie widać w nich praktykę i wypowiedzi lewaków.

Jakiś czas temu oglądałem w mediach przemówienie Trump(ka) w Polsce, z którego wychodzi na to że Polacy i Ruscy za spokojnie żyją… a jak wiadomo Anglicy i Amerykanie zawsze wyręczali się Słowianami, jednych wybijali innych rzucali na front itd.

Trumpek to oczywiście człowiek z rzadko spotykaną polityczna zdolnością utrzymania się na powierzchni, co [mnie] nie pasuje to za bardzo atakuje plemię narodu wybranego – Rosjan, jednocześnie głaszcząc Polaków, Gazarów i Ukraińców. Niestety ale wszyscy chcą Polaków wysłać na Ukrainie bo rzekomo Rosja (oczywiście nie Rosyjska) atakuje.

Od dawna widać że ”Polska” potężnie wspiera neo-banderyzm groźny Polakom a samych Ukraińców wymieszanych z pseudo-Ukraińcami (niesłowianie) przewozi się do Polski. Trump także ufa mediom w sprawie Syrii i oskarża naród Syryjski o zbrodnie zamiast Islamistów.

Gdyby Trampol chciał, mógłby powiedzieć coś w stylu ”dobra ludziska, koniec tej szopki i zamykamy ten biznes wojenny. Koniec finansowania Izydy, lichwiarze dostaną po dupie, Bank Federalny przejmujemy, Na wschodzie robimy pokój i jak się komuś coś nie podoba to wypad itd” Nic, dalej powtarza stare i sprawdzone metody przez potylików polityków.

 

Skoro jest tak źle w USA to dlaczego osoba rzekomo znienawidzona przez mass media USA wygrała wybory ?

Oczywiście Trump w czasie wyborów mówił wiele prawdy a raczej to co ludzie wiedzieli i chcieli usłyszeć by zyskać ich poparcie. Prosta technika, kiedy mówisz to co ludzie chcą usłyszeć stajesz się wtedy ich ziomkiem, ponadto

 

A jak wygląda sytuacja od strony Biblijnej i proroczej ?

Zbuntowani aniołowie to są takie stworzenia, które cały czas głowią się w jaki sposób nabrać jak największą ilość ludzi by uwierzyli w ich marionetki a następni wpuścić jednych i drugich w kanał. Wiele osób daje im się nabrać, na ich klasyczne kłamstwa i na szczęścicie na nasze szczęście Bóg nie karze ludzi czy aniołów za niewiedzę i wyprany mózg a za haniebne czyny i za świadome odrzucanie autorytetu Stwórcy – jego prawa, woli i nietykalności innych ludzi.

Trumpol jest nikim innym jak haczykiem na antysystemowców, prawicowców, narodowców, ogólnie ludzi znudzonych obecnymi nie-rządami. I niby mówi wiele prawdy ale tak jak wielu, w celu nabrania zaufania.

Zauważmy że ludzie tego pokroju są bardziej wrogo nastawieni do Żydów niż do Arabów i co najgorsze są zdecydowanie za wojną, nie za pokojem.

 

Demoniczne (Nostradamusa) proroctwa i inne zakładają chwilowy pokój pomiędzy Izaakiem (Edomem) a Ismaelem.
Aniołowie mogą się dwoić i troić abyśmy im uwierzyli, pokażą się jako UFO, panowie z Agarthy, Annunaki, bogowie olimpijscy, Jezus + Blue Beam, SI itp ale ludzie raczej powinni mieć to w dupie obserwując dzisiejsze społeczeństwo.

Trumpol wciera również Pawłościaństwo które głosi bardzo straszne nauki zabijające od środka (seks to grzech, samobojcy idą do piekła, Eremityzm jest ok, nie oglądajce TV itd). Sporo jest takich nauk a Trump atakuje ”TV” a w zamian nie tłumaczy czym jest to ”TV” a sam sponsoruje TV ”alternatywne”

Ja już dawno przestałem oglądać te pół-bzdury o Illuminati pochodzące pewnie od samych ”Iluminati”. Jest to nic innego jak kozioł ofiarny oraz Syfoniści.

Skoro teraz KAŻDY film pochodzący z USA mówi się że to Hollywood a to pokazuje ich ignorancję. Są jeszcze ludzie którzy myślą że te Madonny, Perry itp grają muzykę, same śpiewają, piszą teksty czy kręcą obleśne teledyski. Przecież to oczywiste że nie grają muzyki, teksty pisze dla nich grupa osób a wina teledysku spada na reżysera (w takim wypadku trzeba wyguglować a nie słuchać się kogoś).

Gdybym w ogóle nie oglądambym ”TV” to już bym całkiem nie wiedział co się dzieję a tak wiem co chcą nam przekazać (informacje o Arabach, itd). Dla mnie to co trumpowcy określają TV to są ”informacje”. Należe do ludzi którzy oglądają te programy raczej które chcą a wolę na dużym ekranie niż na małym kompie.

Trump pod tym względem jest zły że nie określa co jest czym tylko podaje ta grupa pusta hasła że wszystko jest kłamstwem, wszystko w TV jest złe.. A internet to nie TV ? A na telewizorze nie można obsługiwać internetu ? No durnota, dodatkowo te typowo religijne przeklinanie wszystkich którzy nie są z nami (tak się tworzy podziały).
Media czyli Telewizja, Radio, Internet wiadomo że nie są w polskich rękach.
W internecie jest równie dużo bredni nawet wśród ‚niezależnych”. Niby atakują żydów ale nie szkodzi im zaatakować Biblię.

Nie zdziwię się jeśli pojawi się kiedyś pomazaniec diabelski (pomazaniec to ohydne słowo pasujące do prototypa Antiocha IV) według proroctw Daniela i Jana, mógłby on skakać między kanałami przeprowadzając wywiady. Na większe niebezpieczeństwo byliby narażeni ci co by tego nie oglądali…

Wyznawcy Islamu czy Judaizmu są bardziej podatni na Blue Beamy czy Haarpy a Chrześcijanie ?
Raczej ci chodzą do kościoła czy zboru (kolejne brzydkie słowo w dodatku protestanckie). Młodzi mają Biblię centralnie w D i to widać mocno. Prawosławni i Lewosławni (Rzymscy) dadzą się nabrać na Marię a Protestanci na imitację Jezusa.

I tu nie chodzi o co Trumpole bredzą aby nie oglądać TV (nie tłumaczą czego) a o to że im bardziej jest osoba religijna a nie czytała Biblii to szanse rosną na to że się da nabrać.

Największym ostrzeżeniem Biblijnym jest aby nie wziąć siebie Charagmy czyli znamienia organizacji która nazywa się Behemoth/Therion/Bestia. Nie będzie raczej to literalna liczba 666 czy 616 a symbol (tatuaż) powiedzmy skrót od imienia Helios (CHI-I-S (616)) albo coś innego.

Nie będzie mowy że ktoś nie wiedział jaka jest kara za wzięcie znaku czyli będzie to wybór świadomy.
Tzw. Szatan (gr. Antychryst) będzie jeszcze lepszym od Chrabjego Potockiego czy innych, będzie udawał przyjaciela ludu takiego do rany przyłóż.

Może załatwić ludziom chwilowy dobrobyt, ukarać paru Syfoniarzy itd. Może będzie chcieć wypełnić proroctwa Sawła czyli wybudować III Świątynie itd, ale nie on ją zbuduje.

Tylko ten fałszywy nie będzie używał greckiego imienia czy podpierał się Septuagintą, może nazywać siebie Pomazańcem, Yahszuą, Bogiem itp.

Ten kto wierzy politykom a na dodatek wierzy we wszystkie religijne dogmaty bez sprawdzenia jest w wielkim niebezpieczeństwie pod względem umysłowym.

Obecnie nie wiadomo jak to się wszystko potoczy: jak się zakończy 3 Wojna Światowa, jak się potoczy z NWO,

 

 

 

Od początku mialem wrażenie że jest to jedynie pionek w grze, taka pułapka na antysystemowców
Dużo obiecywał a wiadomo że władzę to nawet jego zięć ma większą.

I nawet gdyby ci co sterują Trumpkiem rzuciliby paru Syjonistów na pożarcie… to nie dlatego że chcą dla mas jak najlepiej
Coś się tam mocno burzy i ciężko natrafić na prawdziwe informacje ponieważ oni mają ludzi za stado baranów i nie powiedzą jak jest – można się domyśleć że na straty pójdzie Pierwsza Fala

Plan 3 Wojen zakłada że owi niszczyciele cywilizacji zostaną wybici przez… lud boży. Aby ludzie normalni się wkurzyli i sami wymierzyli sprawiedliwość, sprytny plan

Do tego mogą dojśc walki z Ukraińców ze Słowianami albo Chrześcijan z Islamistami udającymi Muzułmanów itd
Przy okazji usłyszymy czy raczej już słyszymy jaki to Bóg był okrutnym jaszczurem żydowskim satanistyczny jahwe który żądał ofiar z ludzi, egipcjan, kananejczyków itd a w sumię to są przecież mity Sumeryjskie 🙂

Bóg okrutny wybił tyle osób a w sumię to nie istnieje, dobre nie 🙂
Przy okazji ta Druga Fala służąca Bestii z Agarthy (otchłani) będzie demaskować Pawłościaństwo a także atakować Chrześcijan za to że wierzą w Boga, Isusa czy Biblię.

Pojawi się kiedyś król bezprawia (tzw. przeciwnik chrystusa) oraz nowi królowie (pytanie czy 10 oznacza dosłowie dziesięć czy po prostu wszyscy władcy się wymienią)

W Polsce mówi się coraz więcej o Żydach i Ukraińcach w negatywnym świetle, niby czasem słusznie ale według Isusa lepiej nie dać się nikomu sprowokować.

 


 

Trump A III WŚ. – Stary Post

Plan 3 Wojen nie wspomina o Słowianach, Ormianach (I Wojna, dzieło Edomitów w Turcji rządzących Turkami = sprawdź Sabbataj Ćwi), rzezi Słowian Bałkańskich ponieważ są to PLANY/pseudo-Proroctwa. Teraz próbuje się skłócić 3 główne religie.

Chrześcijanom obżydza się Islam, Muzułmanom obżydza się Chrześcijaństwo a Judejczyków straszy prześladowaniami (to jest osoby temat) a nam Słowianom obżydza się Islam i nie tyle co KRK oraz Talmudyzm a Biblię (ST jako oryginalne wierzenia żydów a NT jako oryginalne wierzenia Konstantyna) do tego klasyczne kłamstwa i zwalanie całej winy na Boga a jest to mowa żmii (bo dwulicowa).

Trump, dziwie się ludziom którzy wierzyli że ten człowiek może być kimś wielkim, antychrystem, zbawicielem itp. Od początku było widać kim jest i kogo polecenia wykonuje (nie Słowian).

Przyjechał do Polski aby rozgrzać Polaków do walki z Islamistami, Rosjanami – Trump niespecjalnie lubi Muzułmanów o czym wszyscy wiedzą, on woli Judaistów.

Nie wiem jak ludzie mogli wierzyć że będzie on wybawcą… W Polsce niby wszyscy wcześniej nadawali na Trumpka ale kiedy już przyjechał to nagle wpadli w euforię jak chwalił Polaków, podobnie jak Anglicy przed wojną czyli zagrzewał gojów do walki i straszył.

III Wojna Światowa już trwa od 15 lat (11.09.2001) ale jest to dłuższa wojna, inna niż dwie poprzednie. Nie jest to jakaś to wojna i nie będzie/jest jądrową, atomową jak to widzą fantaści w książkach albo hezuickie Pachony.. przepraszam, pachołki.

Teraz wojny prowadzi się w inny sposób niż kiedyś, nie ma bezpośredniej bitki a słyszymy od lat mocne porcje straszenia – straszą nas wszyscy od lat wojną z każdej strony. Tak więc atmosfera strachu, internet, dezinformacja; walczy się głównie z ludzkim umysłem

Wątpię aby wszystkie proroctwa miały się wypełnić już teraz, Bóg nie pozwoli nikomu przewidzieć czasu swego przyjścia będzie to okres największego powalenia prawdy a jednocześnie powiększania wiedzy.

Obecnie trwa okres powiększania wiedzy z roku na rok. Jeżeli takie 2012 okazało się lipą to mamy wierzyć w kolejne końce świata ?

Celem I Wojny Światowej (jak widać obecnie) było wybicie ortodoksyjnych Ormian, Asyryjczyków i Pontyjczyków. Armeński Holokaust dokonany przez sąsiednich Turków, gdzie rządzili ci sami ludzie co wybili rodzinę carską w kabalistyczny sposób.

Hitler w jednym z swoich przemówień jasno dał do zrozumienia że ludzie są idiotami, o żydach pamiętają a o Ormianach już nie, o rzeziach we Francji  pamiętają a w Libanie, Iraku czy w Syrii już nie…

Na Serbów (Izraelitów) cały świat gada ale o Ustaszach (chorwackich hitlerowcach), bałkańskim Oświęcimiu i o tym kto to wszystko wspierał (Franciszkanie, Pius XII). Tej ormiańskiej rzezi zaprzesza Turcja (Erdogan) i głównie syjoniści (jak mnie to nie dziwi).

Dane oczywiście się zaniża a szkołach o tym nie wspominają, nawet się nie mówi że Polaków eksterminowano w obozach. Asyryjczycy i Chaldejczycy ginęli bo byli Chrześcijanami używającymi języka Syryjskiego/Aramejskiego czyli języka tych Asyryjczyków którzy wygonili Izraelitów na północ.

Ich przodkowie pra-hitlerowcy gnębili Izraelitów a dziś to ich gnębią za to że chcą służyć Bogu. Dzisiejsi Egipcjanie, Asyryjczycy, Chaldejczycy, Grecy i Rzymianie są oficjalnie Chrześcijanami głównie ortodoksami czyli są większe szanse że powrócą do Teonomi (Prawo Boże) w przeciwieństwie do Syjonistów, udających Muzułmanów Islamistów, poganistów itd.

Syryjscy chrześcijanie również dostali od tych co udawali Turków z sekty Sabbataja Ćwi. Asyryjczycy i Egipcjanie (Koptowie) jako chrześcijanie są kolejnym dowodem na prawdziwość Słowa Bożego! Syryjczycy to Aramejczycy gdyż stolicą Aramu jest Damaszek. Armenia to znów pierwszy oficjalnie Chrześcijański kraj, warto zauważyć że najwięcej cierpią ludy ortodoksyjne anty-Rzymskie. W 1639 Armenia również miała swój rozbiór przez Persję, Turcję a później przez Moskwę.

 


 

 

Antysyryjska Propaganda Czyli Realizacja III W.Ś.

Stary Post więc pewnie z pewnymi kwestiami się już nie zgadzam

 

Okazuje się że zbrodniarze oczerniali ”wolne państwo” Syrię i Syryjczyków już lata temu:

Wiem że to żydorcza ale innego źródła nie chciałem szukać: http://wyborcza.pl/1,76842,9774205,Syryjska_lesbijka_okazal_sie_40_letni_Amerykanin.html?disableRedirects=true

Już od dawna promowano Islamistów (zbrodniarzy, morderców, nierobów, najemników itd.) jako rebelię przeciwko w miarę normalnemu państwu – co za Hipokryzja! Wcześniej Polacy i Rosjanie dostawali od nich po mordzie (Edomici Syjoniści), a teraz Palestyńczycy, Syryjczycy itd.

Sam język Polski ma wbrew pozorom dość dużo wspólnego z językiem arabskim i semickimi. Przecież Bitwa pod Wiedniem nie była w interesie Polaków, a Habsburgów i całej tej grupy Katolickiej która chciała nas wpędzić w wojnę z Turkami…. oczywisty konflikt interesów

A przecież Polacy i Turcy handlowali ze sobą, nasi uczyli się j. Tureckiego itd. Oczywiście naszymi wielkimi przyjaciółmi nie byli, jedni drudzy mieli ze sobą interes, pieniądz nie ma wrogów.

Nie twierdzę że Turcja zawsze była czysta, podobnie dzisiaj mamy wybór pomiędzy Anglią, USA, UE a… Rosją, Chinami, Koreą

Tak kiedyś mieliśmy rzekomy wybór pomiędzy Niemcami, Habsburgami, Francją, Brytanią, Hiszpanią, Turcją, Szwecją, Danią i tak dalej czyli żaden wybór

Turcja przestała być wolnym państwem od kiego obalono Sułtana

https://radtrap.wordpress.com/2011/06/16/gnostycki-mesjanizm-sabbataja-cwi/

Turcją od I WŚ rządzą grupy typu Donneh (Sefardyjczycy udający Turków). Właśnie oni wybili tysiące Ormian, czyli pierwsze Chrześcijańskie Państwo. Dlaczego ? Bo to chrześcijanie ortodoksyjni posiadający własny Kościół i kanon Biblijny. Ormiańscy imigranci w przeciwieństwie do Chazarów wnieśli jakiś pozytywny wkład do naszej kultury. Nie ze wszystkim się zgadzam, lecz

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-uknuli-holokaust-ormian-nathanael-kapner-2015-05

Problem jest jeden, to nie żydzi mordowali Ormian. Trzeba rozróżnić różnice pomiędzy Żydem ortodoksyjnym, a żydem syjonistą, chasydom,a krypto-żydem.

Turcja obecnie wspiera Islamistów oficjalnie od roku, a nie oficjalnie jest lennem papieskim.  Większość informacji dotyczących Syrii jest skrajnie ocenzurowana, wręcz zionąca nienawiścią do Islamu, Muzułmanów, Koranu, a zwłaszcza Boga, Isusa, Biblii i narodu Syryjskiego. Żydorcza i inne….

Assad to ich wręcz wróg nr. 4 po Bogu i Isusie I Słowianach. Po pierwsze to nie jest żadna wojna ‘’domowa’’ a inwazja na niezależne państwo. Rosję nie zniszczyli Rosjanie a agenci typu Trocki, Lenin, Stalin…

Inwazja w Syrii jest właśnie przykładem jawnego skrajnego perfidnego kłamstwa, to jest właśnie mowa nienawiści a nie tam jakieś KKK i Polacy nielubiący gejów. W Polsce nie ma prześladowań mniejszości, gejów, wszystko jest legalizowane od jakiegoś czasu wyraźnie. Święcenie dnia Heliosa, podziemne aborcje, wywyższanie gejów.

Skoro Niedziela to dzień słońca czyli Heliosa to Sobota jest dniem Saturna czyli Szatana (podobieństwo nazw), nie oznacza to że odpoczywając w konkretny dzień jesteśmy wrogami Boga.

Osobiście niedobrze mi się robi kiedy jakiś brukowiec zamiast szkalować Islamistów woli obrzucać błotem Syrię i Assada, nawet nie podając dowodów. Nie bronię Assada ponieważ znając w pewnym stopniu Biblię nie widzę sensu by popierać ludzkie rządy

Na Hussaina też miały być dowody na broń masowej zagłady, i co ? Okazało się że faktycznie więził ludzi ale był chociaż gwarantem spokoju, a teraz Irak jest pustkowiem. Moim zdaniem nie chodziło tyle o Hussaina i Irak a jak o tereny obecnego Iraku (starożytna Chaldea, Asyria, Akad) plus jeszcze pozostałości po Nefilimach i inne takie. A Syria ?

Przecież to kolebka Nazareizmu, miejsca nauczania Apostołów, pierwszych Chrześcijan, spisywania Ksiąg NT itd.  Dlaczego kiedy mówi się o Assadzie, ani razu nie używa się słowa Islamiści, terror, itd. Zawsze wybiela się wtedy sprawców.

A D. Trump strasznie u mnie podpadł. Chodzą służy że jest strasznym kobieciarzem znęcającym się nad żoną. Niestety on także wykorzystuje dzieci (Syryjskie) do swoich celów. I pytanie komu najbardziej opłaca się zniszczenie Syrii ?

No na pewno sąsiadom bo USA I twórcy nowego Kanaanu – Anglia są za daleko by tam zamieszkać, a ropę mogą kupować dalej od rzekomych Arabów Saudyjskich.

 

 


 

 

 

 

 

 

Na koniec garstka filmów związanych z Trumpem, Syrią. Nie ze wszystkim trzeba się zgadzać

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aekve-dbFFs

https://youtu.be/wAQEEf_JxZ4

https://www.youtube.com/watch?v=aT38IEO3dJk

https://www.youtube.com/watch?v=0b1pmxNQxlQ

https://www.youtube.com/watch?v=Y1P3O4rNU6g

https://www.youtube.com/watch?v=mdnovQNHIKE

https://www.youtube.com/watch?v=k2zZEkZnWvA

http://proroctwa.com/Donald-Trump.htm

http://proroctwa.com/Donald-Trump-2.htm

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawdziwy-donald-trump-czyli-sie-zwodzi-ludzi-2016-11

I Syria

http://www.polishclub.org/2018/04/16/wojna-z-syria-realizacja-planow-sprzed-150-lat/

https://kodluch.wordpress.com/2018/04/16/16-04-2018-syria-927-dzien-sprzatania-swiata/

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/129250-falszywa-flaga-w-syrii-elementem-szerszej-strategii-wojennej-usa

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-akcje-i-inicjatywy/item/129204-legenda-pink-floyd-obnaza-biale-helmy

 


 

Podsumowując:

Nawet jeśli dzisiaj albo później Trump czy Putin spełnią część swoich obietnic a nawet wykonają wyrok na kilku zbrodniarzach to nie dlatego że stoją po naszej stronie.

Mass Media im bardziej oficjalnie pluły na Trumpa tym większą zyskiwał wiarygodność jako antysystemowiec chociaż wsześniej było wiadomo o Syjonistycznych zapędach.

Donek zwyczajnie mówił to co ludzie wiedzieli i chcieli usłyszeć, a większość wyborców ma i miało negatywne zdanie co do mendiów w USA.

Prawdopodobnie z czasem Trump i inni pokażą kiedyś swoje prawdziwe oblicze, a dzisiaj pozują na naszych dobrych kolegów a według proroctw nie powinniśmy w tym okresie stawać przeciwko Bestii z Objawienia Jana.

Przykładowy artykuł potwierdzający moją tezę:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23269164,zachod-bombarduje-syrie-po-ataku-chemicznym-na-szpital-trump.html

Niby walczą z Isis, niby z Rosją, niby a Assadem… ale dalej w dobie internetu niewiele wiemy czyli wprowadzają nas na fałszywe tropy.

Generalnie na dzisiejszy okres Druga Fala jak Trump ma zadanie pozować na przyjaciół ludu którzy będą kreatorami okresu pokoju.

Zatem znowu celem jest wprowadzenie w błąd za pomocą nowych wybawicieli:

Czyli Grigori którzy stworzyli religie mogą w każdej chwili wskazać na swoich sług jako kozły ofiarne a siebie przedstawić jako wybawców.

 

Gdyby ktoś nie wiedział Trump będzie ubiegał się o reelekcję

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/trump-bedzie-ubiegal-sie-o-reelekcje-w-2020-roku/sgzlq86

Możliwości jest więc kilka

 1. Trump pracuje dla Rzym a konkretnie dla Jezuitów jako amortyzator
 2. Trump pracuje dla Rzymu w celu realizacji III Wojen Światowych
 3. Trump pracuje dla Chasydów i Bestii z Agarthy która ma zadanie zniszczyć Babilon Wielki

W każdym przypadku zaciąga diablicznych kadzidłem…

Nie można zapomnieć o tym że ta grupa ma prawdopodobnie w jakiś sposób ukazać nam zbuntowanych aniołów a możliwości jest wiele:

 • Zieloni Kosmici
 • Bogowie Olimpijscy
 • Reptilianie
 • Annunaki (Bogowie Sumeryjscy)
 • Ludzie Zza Lodu
 • Cywilizacja Z Agarthy (Wnętrze Ziemi)
 • Cywilizacja Z Lemurii i Atlantydy

 

Nie dajmy się więc zrobić w trąbę, nie dajmy się nabierać kolejnym wybawcom mesjaszom królom którzy nie zostali wysłani przez samego Boga. 

Stójmy zawsze po stronie Wszechpotęznego i wypełniajmy tylko rozkazy prawdziwego gospodarza tej ziemi oraz jego Króla – Krzewiciela Prawa Bożego, Isusa

 

 


 

Ewangelia Marka 4:(22) Nie ma bowiem nic tajemnego (krypton), co by nie miało być ujawnione ani nic ukrytego (apokryfon), co by nie miało wyjść na jaw.

 

Reklamy

One comment

 1. Trump jak dla mnie to na tytana intelektu nie wygląda, raczej na takiego polityka-celebrytę który potrafi być obleśny dla kobiet. Taki co to lubi mieć kochanki na boku
  Ale… czy normalny człowiek może zostać czołowym pachołkiem w USA, czy raczej coś na niego mają i musi być posłusznym
  Putin… nawet nie jest jasne czy rzeczywisty Putin, czy matrioszka udająca Putina, przecież wiadomo że nie Putin ma władzę

  A za Trumpem też mogą stać czołowi Chasydzi ci Lubawiczerowie, generalnie Bestyja
  To wyjaśnia wiele, gdyż Bestia chce odgrywać wielkich wybawicieli ukazujących jako kozły ofiarne syjonistów i nawet Watykanus
  Dlatego to że ktoś mówi o Syjonistach nie oznacza że jest przyjacielem ludu
  Mass Media im bardziej pluły na Trumpa tym bardziej go wspierały – celowo by zdobył on zaufanie jako antysystemowiec
  Paradoksalnie Bestia realizuje plan Boga – wyrok na Nowej Wieży Pomieszania za pomocą Bestii i Drugiej Fali
  Dlatego wiele informacji jak Jones czy Icke nie są przepędzani z YT

  Jakoś nie wierzę że za Trumpem stoi sam Bóg, dlaczego nie osoba mądra i bardziej wiarygodna
  Jak dla mnie to są pionki na szachownicy które wypełniają plan Bestii paradoksalnie związany z planami Boga
  No ale Trump to tylko USA, a gdzie największe zbrodnicze imperium nie licząc Rzymu czyli Wielka Brytfania
  Kto zna historie ten wie jak wyglądała kolonizacja Angielska i to imperium ma Bóg ułaskawić by zrzucić winę na USA ?
  Czy może chodzi o wyrok na całym Babilonie Wielkim związanym z Wielką Nierządnicą
  Anglia, Francja, Niemcy, USA i tak dalej
  Kraje te mogą być osądzone za pomocą pionków Bestii odwołujących się do fałszywej religii czyli do Chrześcijaństwa a raczej do Pawłościaństwa

  Zmiana Władzy 10 Króli może oznaczać albo literalny albo symbolizować wszystkich władców
  I paradoksalnie zwalczających ”szatana” ale działający z ramienia Bestii, może sami należą
  Ale będą realizować plan Boga, dobre
  Rękami upadłych aniołów Bóg będzie dokonywał wyroku na diablistach

  Problemem jest rozróźnienie upadłych aniołów z diabłem na czele i upadłych aniołów z otchłani
  Czy to jedna ta sama grupa, czy dwie grupy…

  W Kwestii Bestii
  A co jeśli Abaddon/Apollyon/Exterminans to nie Bestia ale anioł wykonujący wyrok na tych co wzięli znamię Bestii ?
  9 Rozdział Objawienia, czy nie jest to opis plag ze strony Boga ?
  (5) I nakazano im, aby nie zabijały ich, lecz dręczyły przez pięć miesięcy; a ból przez nie wywołany był jak ból od ukłucia skorpiona, gdy ukłuje człowieka.

  (10) Miały też ogony podobne do skorpionowych oraz żądła, a w ogonach ich moc wyrządzania ludziom szkody przez pięć miesięcy.
  (11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel).

  A nam się może wpiera że anioł pilnujący otchłani to anioł Z Tartaru

  (14) Mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: Uwolnij czterech aniołów, którzy są spętani nad wielką rzeką Eufratem.

  (15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.
  (17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli: mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka.
  (18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi.
  (19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę.
  (20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić,
  (21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.

  Bo w jakim celu Bestia ma skazywać na śmierć tych co przyjęli znamię

  Talmudyści używają naprzemiennie słowa Abaddon i Szeol do określenia najbłębszego w miejsca w piekle czyli Tartar
  A teksty rabiniczne to teksty skażone…
  Kabała także do kosza idzie

  Czy może właśnie przypisywanie diabelskiego pochodzenia Apollyona jest błędne, sorry
  Moja hipoteza:
  Jest dwóch aniołów:
  Anioł upadły ”Apollyon” związany z Apollem, Heliosem, Aleksandrem
  Anioł Boga o nazwie Abaddon a po grecku Apollyon

  Trochę to pokomplikowało sprawę czyli znowu na dłuższą metę dalej nic nie wiemy
  Buduję hipotezę że jest ”jakiś” anioł Boga wykonujący wyrok którego nazywamy Niszczycielem, i on wykona wyrok na tych którzy wzięli znamię bo po Bestia ma ścinać swoich ?

  A któryś z aniołów nie licząc Azazela, który może jest znany jako Fosfor weźmie winę na siebie jako lider Bestii
  Stawiam na Semjazę ale to znowu są hipotezy

  Generalnie teorie o totalnym zwiedzeniu są kolejnym oszustwem.
  Duża część chrześcijan straszy nas końcem świata, Antychrystem czy NWO… tymczasem to jest kolejne oszustwo
  Oszustwa mamy dzisiaj w postaci przeróźnych dezinformatorów, chwastów plus tak zwane teorie mające na celu wybić nam Boga z głów

  Tacy jak Trump mają na celu zrobić czystki – kilku parchawców wykosić żeby zyskać na wiarygodności a tak to odgrywają przez nami komedię.
  Dla Grigori tacy Syjoniści czy nawet Watykan to są kozły przeznaczone na poświęcenie by zyskała nowa fala…
  Nie łudźmy się…
  Najpierw sprowadzani są Islamiści czy Banderowcy spośród nachodźców poprzez lewacką retorytę a następnie słyszymy retorytę rasy panów albo my albo oni
  Przypadek ?
  Według planu 3 Wojen to oznacza zniszczenie Chrześcijaństwa, Islamu, Talmudyzmu a nawet Ateizmu.
  Celem wewnętrznym są aspekty czysto religijne, nie chodzi tylko o monopol. Celem jest zaprowadzenie jak największej ilości owiec i kozłów na drogę bezprawia.
  Czyli nawet sataniści są dymani…
  Czy plan zostanie do końca zrealizowany ?
  Po części już został ale ostatecznie nie może się udać, Bóg na to nie pozwoli

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.