Wpis Nr. 17 – Hipoteza Czasu Widmowego

 

Początkowo nie planowałem tworzyć tego materiału. Uznałem jednak że komentarzy jest zbyt dużo aby umieszczać to wszystko w jednym wątku

 

Wstęp 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_czasu_widmowego

https://bialczynski.pl/2017/06/03/bald-tv-hipoteza-czasu-widmowego/

http://www.egodeath.com/newchronology.htm

 

 

 


 

 

Hipoteza Czasu Widmowego jest jednak jedynie teorią ponieważ jej założenia są błędne (a przynajmniej w moim założeniu na przykład teza że żyjemy dzisiaj w XVIII wieku.

Jestem bardziej skłonny stwierdzić że w owym czasie (średniowiecze) na masową skalę żonglowano w kronikach i listach wydarzeniami jak leci opierając się na zmyślonych wydarzeniach inspirowanych prawdziwymi postaciami.

Karol Wielki, Król Artur to tylko dwóch ze znanych nam średniowiecznych superherosów.

Założenia że chodziło o lud Chazarów czy o rok 1000 nie do końca mnie przekonują , i uważam bardziej że H.C.W. staje się bardziej logiczna jest weźmiemy pod uwagę umniejszenie zwycięstwa ”Plemion Wschodnich” nad Rzymem a do tych ludów zaliczali się m.in Słowianie.

Ta hipoteza nie pokazuje nam bezpośrednio dlaczego  m.in. mnisi i kościelni namieszali tak w kronikach. Czy mogło chodzić o lud Cazarów (Chazarów, w co nie wierze) których pokonali Ruscy czy o Słowian i ich dokonań.

Jeśli Wandalowie to Polacy jak wskazują kroniki wszystko staje się logiczne, że Rzymowi było nie rękę pokazać ich zwycięzców.

Oficjalne tłumaczenie że Otton z papciem chcieli być już w roku 1000 jest lekko bajkowe, a Karol Wielki w wielu momentach przypomina Króla Artura – pism wiele, dowodów brak. Moim zdaniem są to postacie historyczne z których kronikarze uczynili istnych nadludzi. Dość ciekawy link:

http://www.paranormalne.pl/topic/35662-karol-wielki-nigdy-nie-istnial/

Z tego co powyżej:

”Otto III miał bizantyjską matkę, Theophano. A Bizancjum dysponowało ówcześnie najsprawniejszym aparatem administracyjnym ówczesnego świata. Na przykład cesarz Konstanty VII (905-925) na całym bizantyjskim terytorium kazał wszystkie stare pisma na nowo napisać, względnie usunąć na zawsze. A więc cesarzowi Konstantynowi VII udało się ten miniony czas na nowo ukształtować, względnie na zawsze usunąć. To znaczy dla nas, iż my znamy tylko i wyłącznie przeszłość (całą erę) przez niego przefiltrowaną, i nie mamy praktycznie żadnej możliwości by te stare wydarzenia zweryfikować. Bizantyjczycy mieli już doświadczenie z fałszewaniem przeszłości na dużą skalę, ale nie tylko oni. Również w Europie fałszowanie dokumentów było na porządku dziennym. To potwierdza w międzyczasie nawet jeden z głównych przeciwników dr. Illiga, profesor Theo Kölzer: z 262 tradycyjnych dokumentów Karola Wielkiego 104 są prawdopodobnie zafałszowane.”

 

W tym czasie [500-900] już nazywano Słowian tak jak dzisiaj – Słowanami .

Zadali oni olbrzymią ranę Chazari oraz Imperium Rzymskiego podbijając oba kraje.

Gazari/Kuzarim/Chazarowie jednak nie odbudowali państwa, a po czasie postanowili przejść na Talmudyzm by podbić wroga sposobem.

Jeśli chodzi o papiestwo i ogólnie Watykan to możemy dopiero dyskutować od okresu zwanego pornokracją – X wiek.

 

Wcześniej papieże nie mieli aż takiej władzy. Więcej do gadania niż później mieli papieże/biskupi z Bizancjum i Aleksandrii oraz Kartaginy.
W IX wieku dokonano ”sądu trupiego” na papieżu Formozusie. Żeby karać trupa to już musieli mieć nierówno pod sufitem. Nie jestem w stanie określić od którego papieża to wszystko się zaczęło (władza). Ani pierwszy papież (Saul) ani jego uczniowie Linus, Anaklet (chyba także uczeń) i Klemens nie mieli aż tak wielkiej potęgi kiedy działali.

Nie jest jasne jak ulotnił się pierwszy biskup Rzymu czyli Saul… Ta jego śmierć męczeńska jest strasznie naciągana i pozerska.

Piotr i inni apostołowie nie zapowiadali w jaki sposób umrą, nawet nie pragnęli śmierci bowiem chcieli nauczać ludzi za życia co jest niezwykle logiczne.

Nauczali głównie tam gdzie żyli Izraelici (Palestyna, Anatolia, Syria, Gruzja, Scytia, Persja).  Tomasz udał się nawet do Indii. Rzekomy apostoł Maciej udał się także do Etiopii.

Jedynie Piotr nauczał narody gojów lub jak kto woli pogan czyli tereny Cesarstwa. Gdyby Saul służył by Bogu to powinien o tym wiedzieć i pomagał by Skale w głoszeniu Nowiny o Królestwie.

A tymczasem Saul nazwał Piotra kłamcą i szatanem uzurpując sobie posadę apostoła narodów, albowiem to Piotr był apostołem narodów. Perfidny oszust z tego Saula. On nawet nazwał Tymoteusza i Sylasa (swoich uczniów) prawdziwymi apostołami.

Oczywiście wszystkie ich brednie potwierdza ”Tradycja Apostołska” czyli właśnie dogmaty tych czarowników stale opętanych przez demony.
Większość listów Apostolskich odręcający kłamstwa tego człowieka ? anioła ? zostały szybko przechwycone przez załóżycieli Kościoła.

 

Oglądałem dawno temu filmy w których jest pokazane że gwiazdy typu M. Jackson, K. Cobain, Księżna D, 2 Pac, i inni sfingowali swoją śmierć pragnąć uciec od pieniędzy i sławy. Jest to jednak bardzo logiczne i wiarygodne że Saul sfingował swoje męczeństwo aby uwiarygodnić się jako 13 apostoł. Co za problem było wyprodukować fałśzywki w tamtych czasach ?

Niektórzy uważali że lud Gazari (Chazarów) za Hunów żyjących na ziemi Goga i Magoga. Niektóre rabiniczna źródła próbują wmówić że masowej konwersji Chazarów nigdy nie było, albo mówią że to była konwersja rzekomych Izraelitów z plemienia Symeona… na satanizm.
Wiele postaci i wydarzeń średniowiecznych były czyste fantazje mnichów pod wpływem fajkowego ziela  Legendy Artura i wiele innych to nic innego jak w 90% mity. Pisano więc prawdę między wierszami. Całkiem możliwe że większość wydarzeń dokonywano w zupełnie innym wieku.

Ciężko uwierzyć że przez blisko 300 lat absolutnie nic znaczącego nie wydarzyło się. Możliwe że większość metod datowania różnych przedmiotów i wydarzeń jest fałszywa. Przykładem są kości datowane na rzekomo miliony lat…

  • Sami Chazarowie wyglądają na związek synów Togarma zdominowanych przez potomków Edoma. Problem jest taki że kiedy pada słowo ”plemię tureckie” to każdy myśli o Turkach. Sami Turcy mają różną karnacje (jedni są jaśni inni ciemniejsi). Moim zdaniem tak jak Izraelici tak Idumejczycy, Ismaelici, Danici po prostu zdominowali pozostałe narody Chama, Jafeta i Sema.

Potomkóww Chama jest łatwo ustalić w większość, podobnie jak Sema. Wychodzi na to że nie znana jest tożsamość potomków Jafeta. Kroniki na ten temat kłamią. Białych ludzi jest obecnie około 8,5 % może więcej może mniej.

Więcej jest Chamitów (Murzynów) oraz Jafetytów (Azjatów, Indian). Skoro człowiek pochodzi od Boga a nie od małpy czy jakiejś skały, to oznacza że te narody muszą pochodzić od Noego, a niektórzy mają więcej lub mniej genów Gigantów. Yeti to przykład takiego Nefilima, który już może dawno nie żyje albo się ukrywa.
Wielkie Imperia tworzyli głównie potomkowie Sema (Asyria, Persja, a być może nawet Hellada i Rzym). Egiptu i Sumeru nie liczę – twory Nefilimskie.

 

Cokolwiek się nie działo nabijano konto Charlemagne (Karola)
Jak dla mnie ten czas Widmowy miał na celu wmówienia nam konkretnych faktów oraz zatajenia innych:
– Podboje Chazarów i ich walki z Arabami i Słowianami
– Dalsze Podboje Słowian
– Niektóre Plemiona ”zniknęły” jak np. Hunowie
– Podboje Ludów Tureckich (w tym synów Cheta i Togarma oraz Ezawa)
– Rzekoma Chrystianizacja Słowian, wątek psychologiczny w tym Chrzest Polski którego nie było bowiem Słowianie byli już prawdopodobnie Arianami już w IV wieku. Oficjalna nauka nadaję się do ponownego przewertowania
– Rozwój Państwa Franków, Bizancjum, Anglii, Alemannii, Italii,
– Historia Powstania Islamu (jest lekko sfałszowana a zwłaszcza ta początkowa i przedIslamska)
– Historia Hiszpanii oraz powstanie Sefardyjczyków i Jezuitów (coś czuję że Hiszpanie wcześniej wykopali Arabów). Niektórzy Bułgarzy przyjmowali Islam. Bośniacy (nasi) to naród Islamski.
– Krucjaty Krzyżowe (szczytowy rozwój satanizmu, chęć odebrania Bogu Jerozolimy).
– Historia Papiestwa oraz Schizma Wschodnia (abyśmy nie pomyśleli że Kościół prawosławny jest również Katolicki oraz w jaki sposób Biskup Rzymu zyskał tak ogromny autorytet, od kiedy)
– Historia Tworzenia Się Kanonu Biblijnego oraz tekstów Talmudyczno-Faryzejskich

 

 

Czas Widmowy – Świat Skażony Kłamstwem Świetlistego Lucypierda

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/nowa-chronologia-czyli-dodane-300-lat-historii,1834.html

Jak by nie patrzeć to nie wiele się zmieniło i nadal widać poważne luki w historii głównego nurtu (ścieku). Najbardziej tajemniczą epoką jest oczywiście średniowiecze a konkretnie jego pierwsza połowa (IV-IX) tzw ”wieki ciemne”.

To właśnie wtedy musiało wydarzyć się coś mocnego, jakaś ogromna klęską bądź zwycięstwo (w co wątpię) dla sił ciemności. Podejrzewam że ma to związek z nami, Słowianami oraz z chwilowym rozmontowaniem Rzymu i jego transformacją w Kościół Rzymski.

Jeszcze wcześniej papież nie miał takiej władzy, i zdziwiłbym się gdyby większość z nich była zwykłymi figurantami – kimś kto pozwalał wszystkim na wszystko w białych rękawiczkach. Nie sądzę by miało tu ogromne znaczenie zrobienie z monarchów – Artura i Karola istnych nadludzi, to był efekt przekłamań klasztornych grubasów. Obecny kalendarz to kalendarz Gregoriański czyli Watykańska precyzja Grzegorza XIII który wyparł kalendarz Juliański (również z Rzymu).

Juliusz (Ioulios) oczywiście sam tego kalendarza nie wymyślił ale miał do pomocy astrologów (okultystów itd). Juliusz/Lipiec ma pochodzenie greckie. Oficjalnie mówi się że chodzi o ‚dziecko Jowe czyli Jowisza” Ale pewien grek mówił nam o Ioulios. Nie znam greckiego ale pamiętam król Izraelitów, syn Jozafata miał na imię Ju (Iou, według talmudystów Jehu). Asyryjczycy dość często wspominają o innym królu – https://pl.wikipedia.org/wiki/Omri

To właśnie jego imieniem nazywali Izraelitów a także imieniem Izaaka. Musieli mu zrobić ”żydowski” nos…. System liczenia lat od roku 1 wymyślił podobno mnich Dionizy Mniejszy (Dionisius Exiguus) żyjący około VI wieku. Na szerszą skalę obecne datowanie zastosowano dwa wieki później. Dionizy ustalił rzekomą datę narodzenia Isusa na rok 754 od założenia Rzymu na przełomie 194 i 195 olimpiady. W tej rachubie wyliczono datę ukrzyżowania na rok 33.

Moim zdaniem te 33 jest mocno podejrzane i niezgodne z faktami ponieważ Herod Idumejczyk umarł około roku 4 p.n.e.. Dlaczego przyjęto taki system? Aby wywołać sprzeczności w Ewangelii Mateusza i Łukasza ? A to że nikt nie wspomina o rzezi niewiniątek, nie dziwie się. Najwidoczniej przechwycono wszystkie dokumenty.

Przecież przez 2 lub 3 tysiące lat można sfałszować dosłownie wszystko. Sam mógłbym napisać drugie tyle listów Pawła i wmówić ludziom że to autentyczne słowo Boże.

Przecież większość ”chrześcijan” nie wie jaki jest skład Biblii szczegółach nie wspominając. Większość informacji szkalujących Rzym i wychwalających Barbarzyńców (barba czyli broda  np longobardowie – długobrodzi) były ocenzurowana przez proto-watykan. I żydzi nagle zniknęli z kart historii nagle pojawiając się w Hiszpanii jako Sefardyjczycy. Nagle pojawiają się w Polsce i w innych krajach europejskich. Nikt o tym nie mówi ale były dwie grupy w Judei – Judejczycy i Idumejczycy.

Obie te grupy musiały w większości opuścić Kanaan a zwłaszcza Jerozolimę. No dobra, jedni zostali w Syropalestynie, Celesyrii itd ale co z tymi co armia rzymska wybiła w większości. No przecież nie zostali przewiezieni (według słowa Talmudu) w liczbie milionów na terenie cesarstwa. Tak samo Judejczycy byli uważani za braci Edomitów więc też musieli spierdzielać, tylko gdzie ?

Najprawdopodobniej obie te grupy w większości ruszyły na północ osobno.  Edomici szybko znaleźli sobie pomagierów do walki z Rzymem i tak powstali część Hunów. Podobno Ptolemeusz z II wieku wymienia Hunów pośród ludów Sarmacji Europejskiej (czyli nas).

W każdym razie Jakub i Ezaw byli stale w czasie wojny. Zarówno Edomici jak i Izraelici byli ludami koczowniczymi (nomadami) tworząc konfederacje wielu plemion, lecz różnili się między sobą stosunkiem do rolnictwa i budownictwa.

Edomici gardzili ciężka pracą i trudzili się pasożytnictwem V Mojżeszowa 28:43-45, przypominam niech to cię wryje w pamięć bowiem jest to ważny werset. Większość starożytnych kronikarzy pisało odmienną od siebie opinie i dzieje danego ludu, co nie powinno zadziwiać.

Wygląda jednak na to że wszystkie te plemiona walczyły między sobą lub sprzymierzały się między sobą (Edomici byli cwani i potrafili nawet sprzymierzyć się z Jakubem aby przetrwać a potem go wykiwać).

Węgrów często utożsamiano z Hunami w kronikach! Jedno co mnie niepokoi. Byli starożytni którzy oskarżali Scytów, Kimmerów czyli naszych o… kanibalizm i barbarzyństwo. Mam dwie odpowiedzi.

Albo inne ludy podszywały się pod nas dokonując różnych czynów albo rzeczywiście Biblia ma znowu rację i niektórzy Izraelici upadli tak nisko że zaczęli naśladować pobliskie im ludy jak Filistyni, Kananejczycy itd Homer pisał o Kimmeryjskich ciemnościach na przykład.

Księga Jezekiela 8: jeden z najbardziej znanych przeze mnie fragmentów i chyba jeden z pierwszych zapoznanych bowiem w kościołach nie sięga się do Biblii – katechizm lepszy…

Tak samo jest dzisiaj. Księga Ezechiela jest jak dla mnie jedną z najważniejszych ksiąg Biblijnych i nie rozumiem ataków na nią. Ja od początku czuje tam słowo samego Boga który mówi wprost o naszych przywarach. A Izraelici grzesząc mówili ”pan nas opuścił, Pan opuścił kraj” – bardzo piękny fragment bo prawdziwy.

I co ciekawe jest jeszcze gorsza rzeczy od modlitwy do obrazów i opłakiwanie Tammuza (Ozyrysa, Dimuzi i jakkolwiek go nie nazwiemy). Oddawanie pokłonowi słońcu czyli Heliosowi jest kultem diabelskim kategorycznie zakazanym, i dlatego większość ludów (Aztekowie, Egipcjanie, Rzymianie…) czcili Słońce (Heliosa i innych aniołków) pod różnymi nazwami.

 

Księga Jezekiela 8: (1) Gdy w szóstym roku, w szóstym miesiącu, piątego dnia tego miesiąca, siedziałem w swoim domu, a starsi judzcy siedzieli przede mną, spoczęła tam na mnie ręka Wszechmocnego Pana, (2) I widziałem, a oto była postać z wyglądu jakby człowiek; w dół od tego, co wyglądało jak jego biodra, był ogień, a w górę od tego, co wyglądało jak jego biodra, był blask, jakby połysk polerowanego kruszcu. (3) I wyciągnął coś w kształcie ręki, i chwycił mnie za włosy na głowie. A duch uniósł mnie w górę między ziemię a niebo, i zaprowadził mnie w widzeniach Bożych do Jeruzalemu, do wejścia bramy wewnętrznej, zwróconej ku północy, gdzie znajdował się znienawidzony posąg, pobudzający do nienawiści. (4) A oto była tam chwała Boga izraelskiego, podobna do tej w widzeniu, które miałem na równinie. (5) I rzekł do mnie: Synu człowieczy! Podnieś swoje oczy w stronę północy! A gdy podniosłem swoje oczy w stronę północy, oto na północ od bramy wschodniej był u wejścia ten znienawidzony posąg. (6) I rzekł do mnie: Synu człowieczy! Czy widzisz, co oni robią – te wielkie obrzydliwości, których dopuszcza się tutaj dom izraelski, aby mnie oddalić od mojej świątyni? Ale ty zobaczysz jeszcze większe obrzydliwości. (7) I zaprowadził mnie do bramy dziedzińca, a gdy spojrzałem, oto w ścianie była dziura. (8) I rzekł do mnie: Synu człowieczy! Przebij ścianę! A gdy przebiłem ścianę, oto było tam przejście. (9) I rzekł do mnie: Wejdź i zobacz te straszne obrzydliwości, które oni tutaj popełniają! (10) A gdy wszedłem i przyjrzałem się, oto tam na ścianie były wszędzie wokoło wyrysowane obrazy wszelkich płazów i bydła, ohydy i wszystkie bałwany domu izraelskiego. (11) A siedemdziesięciu mężów spośród starszych domu izraelskiego z Jechoniaszem, synem Safana, stojącym wśród nich, stało przed nimi, a każdy miał w ręku kadzielnicę. Woń dymu kadzidlanego unosiła się w górę. (12) I rzekł do mnie: Synu człowieczy! Czy widziałeś, co robią starsi domu izraelskiego w ciemności, każdy w swoim pokoju z obrazami? Mówią bowiem: Pan nas nie widzi, Pan opuścił kraj. (13) I rzekł do mnie: Zobaczysz jeszcze większe obrzydliwości, które oni popełniają. (14) I zaprowadził mnie do wejścia północnej bramy świątyni Pana; a oto siedziały tam kobiety, które opłakiwały Tammuza. (15) Wtedy rzekł do mnie: Czy widziałeś to, synu człowieczy? Ujrzysz jeszcze większe obrzydliwości niż te. (16) I zaprowadził mnie na wewnętrzny dziedziniec świątyni Pana. A oto u wejścia do przybytku Pana, między przedsionkiem a ołtarzem, było około dwudziestu pięciu mężów; ci, tyłem zwróceni do przybytku Pana, a twarzą ku wschodowi, zwróceni ku wschodowi oddawali pokłon słońcu. (17) Wtedy rzekł do mnie: Synu człowieczy! Czy widziałeś to! Czy to nie dosyć dla domu judzkiego popełniać obrzydliwości, które tu popełniają, napełniając kraj bezprawiem i ustawicznie pobudzając mnie do gniewu? A oto patrz, winną latorośl przykładają do nosa! (18) Dlatego i Ja postąpię z nimi w gniewie: Ani nie drgnie moje oko i nie zlituję się! A gdy będą głośno wołać do moich uszu, nie wysłucham ich.

 

Jeżeli Wandalowie Wenedowie Wiślanie i tak dalej to rzeczywiście my Słowianie, wtedy wszystko staje się logiczne.

Te ariańskie (chrześcijanie m.in. nieuznający trójcy) dzikusy zadali ogromną ranę Rzymskich a później Turko-Mongolsko-Hetyckim (Pra-Chazarskim) elitom, to logiczne się wydaję to, że chciano owych zwycięzców zniewolić i ukryć narody Izraelickie.

Często mówi się o działalności misyjnej Cyryla i Metodego, która wydaję się być porażką jeśli uznamy chrzest z 996 roku za niezaprzeczalny fakt historyczny.

A co jeśli żadnego takiego wydarzenia nie było w takim wyobrażeniu jak nas nauczono, i być może Słowianie  już dawno byli pod obrządkiem Bizantyjskim poprzez Cyryla ?

 

Słowianie jako ludzie słowa szybko przejęli nauki chrześcijańskie. A co jeśli arianizm to także w dużej mierze ściema z późnego średniowiecza ? A jeżeli rzeczywiście Chrobry i Mieszko mieli aspiracje Cesarskie i musieli zmienić przez to wyznanie ? Kroniki ale lepiej nasze powiedzą więcej prawdy niż zwolennicy współczesnej NIEnaUKI.

 

Chorwaci i Serbowie to także Słowianie, Dan Danici używali nazw typu ”Dan, Din, Don, Dun, Den, Dn itd” Przykłady: Dunaj, Danube, Donbas, Dania (Danmark), MaceDONia, EdDINburg.

Na terenie dzisiejszej Bułgarii i Serbii istniała rzymska prowincja – Mezja (Moesia), czyżby nazwa pochodziła o Mojżesza ? Jeżyk Izraelitów przez te wieki mógł ulec sporej zmianie ale dowodów brak z powodu niewielkiej ilości pism w języku i alfabecie Mojżesza. Jedno z imion Trackich – Zalmoxis (Salmoksis) . Z>S / S>Z Mamy SkandINawię np. wcześniej znana jako Skandza.https://pl.wikipedia.org/wiki/Zalmoksis Osobiście czuję że potomkami Gotów, Traków itd mogą być Trakowie co jest nawet możliwe. Ludy Bałtyckie są w podobnej sytuacji co Słowianie.

Część Danitów dotarła oczywiście na wyspy Greckie (jako Spartanie itd), inni dotarli do Rzymu, inni poszli na północ do Danii i Irlandii. Jedna z Irlandzkich dynastii miała pochodzenie od Dana. Jest dużo miejsc na wyspach Brytyjskich związanych z Danem.

Przykładowo: E-Din-Burgh. Irlandzkie słwo tuath oznacza plemię. Moim zdaniem Danici przybyli do Irlandii i Szkocji z Hiszpanii przedstawiając się jako potomkowie Scytów (wiązano także słowian z Magogiem). Po wielu wiekach dotarli na wyspy inni potomkowie Scytów, Kimerów, Saków, Sarmatów, Wandalów itd – Słowianie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Milezjanie

Ci Szkoci także przybyli z Hiszpanii jako potomkowie Scytów / Izraelitów (obie nazwy są praktycznie wszędzie naprzemiennie ale nie dosłownie, żadna kronika nie łączy trzch plemion czyli Słowian-Scytów/Kimerów/Saków i Izraelitów jako jeden naród.

Musi być jakiś powód że Słowianie zazwyczaj się ze sobą dogadują bądź są największymi wrogami. Mówi się że pewne plemię z Afganistanu, Pasztuni mogą być potomkami Izraelitów z plemienia Józefa https://pl.wikipedia.org/wiki/Pasztuni

Także plemię koczownicze jak Izraelici. Jedna nazwa z ich plemion – Yusufzai Trzeba jednak uważać, jak narazie do Izraelitów zaliczą się na pewniaka Szczytowie, Gimerowie, Izaakowie – Scytowie, Kimmerowie,

Sakowie a ci trzeci są jednym Istniała także legenda (chyba Bizantyjska) o pięciu serbskich braciach – Mouchio, Chrobatos, Kloukas, Lobeios, Kosentzis i ich dwóch siostrach – Touga i Bougahttps://en.wikipedia.org/wiki/Origin_hypotheses_of_the_Croats

 

A jednak istniały poważne badania

”John Skylitzes in his work Madrid Skylitzes identified Croats and Serbs as Scythians. Nestor the Chronicler in his Primary Chronicle identified White Croats with West Slavs along Vistula river, with other Croats included in the East Slavic tribal union. The Chronicle of the Priest of Duklja identifies Croats with the Goths who remained after king Totila occupied the province of Dalmatia.[13] Similarly, Thomas the Archdeacon in his work Historia Salonitana mentions that seven or eight tribes of nobles, which he called „Lingones”, arrived from present-day Poland and settled in Croatia under Totila’s leadership.” Ten kronikarz identyfikował Servów i Górwatów jako Scytów. Muszę to sprawdzić

A pisał on tak: https://archive.org/details/JohnSkylitzes.ASynopsisOfByzantineHistorytrans.ByJ.Wortley2010

”So much for eastern affairs; the narrative will now speak of the west. Here as elsewhere things had been badly neglected for a long time during the reign of Michael. Nearly the entire area of Italy which belonged to the Roman empire and the greater part of Sicily had been overcome by the Carthaginian forces and the people there were now paying taxes to the barbarians. Likewise those in Pannonia and Dalmatia and the adjacent Scyths, Croats, Serbs, Zachlouboi, Terbounitotes, Kanalites, Diocletians and Rhentanoi had renounced the Roman yoke to which they had long been subject and asserted their autonomy

Czyli

Tyle o sprawach wschodnich; narracja będzie teraz mówić o zachodzie. Tutaj, podobnie jak gdzie indziej, przez długi czas w czasach panowania Michaela rzeczy były bardzo zaniedbane. Prawie cały obszar Włoch, który należał do imperium rzymskiego i większa część Sycylii został pokonany przez siły Kartagińskie, a ludzie tam teraz płacili podatki barbarzyńcom. Podobnie ci z Pannonii i Dalmacji oraz sąsiednich Scytów, Chorwatów, Serbów, Zachlouboi, Terounitów, Kanalitów, Dioklecjan i Randianów wyrzekli się rzymskiego jarzma, któremu od dawna byli poddani i potwierdzili swoją autonomię.

Hmm… a może tutaj ?

”When the aforementioned races of Scyths, the Croats, Serbs and the rest of them saw what had happened in Dalmatia as a result of Roman intervention, [147] they sent delegates to the emperor requesting to be brought into subjection under Roman rule. This seemed to the emperor to be a reasonable request; he received them with kindliness, and they all became subjects of the Roman government and were given governors of their own race and kin.[603]”

”Kiedy wyżej wymienione rasy Scytów, Chorwaci, Serbowie i reszta z nich zobaczyli, co wydarzyło się w Dalmacji w wyniku rzymskiej interwencji [147], wysłali delegatów do cesarza, żądając poddania się pod panowanie Rzymian. Cesarz wydawał się być rozsądną prośbą; przyjmował je z życzliwością i wszyscy stali się poddanymi rzymskiego rządu i otrzymali gubernatorów własnej rasy i krewnych. [603]”

Albo tu?

In the second year of his reign, as he was about to campaign against the Russians, [John] conciliated the soldiers with bounties and appointed commanders [295] known for their skill and experience in military matters. He gave careful attention to other preparations to ensure that the army not go short of anything. He also concerned himself with the fleet by the agency of Leo, then droungarios of the fleet but afterwards protovestiarios. Old vessels were refitted, new ones built to put a fleet worthy of the name on the water. When everything was to his satisfaction, at the beginning of spring he made departure offerings to God, took his leave of the citizens and left the capital. When he came to Raidestos,[1168] he was met by two Scythian ambassadors who gave the appearance of fulfilling an embassy but in fact had come to spy on the state of Roman affairs. In response to their grumbling and complaints about mistreatment the emperor ordered them to pass through the entire camp and to inspect the ranks, for he was under no delusions as to why they were there.

W drugim roku swego panowania, gdy miał rozpocząć kampanię przeciwko Rosjanom, [John] pogodził żołnierzy z nagrodami i mianowanymi dowódcami [295] znanymi ze swoich umiejętności i doświadczenia w sprawach wojskowych. Zwrócił szczególną uwagę na inne przygotowania, aby zapewnić, że armii nie zabraknie niczego. Zajmował się także flotą przez agencję Leo, a następnie droungarios floty, ale potem protovestiarios. Zbudowano stare jednostki, nowe zbudowano, aby flota była warta nazwy na wodzie. Kiedy wszystko było dla niego satysfakcjonujące, na początku wiosny złożył Bogu ofiary wyjazdu, pożegnał się z obywatelami i opuścił stolicę. Kiedy przybył na Raidestos, [1168] spotkał się z dwoma scytyjskimi ambasadorami, którzy wyglądali na pełnoprawną ambasadorkę, ale w rzeczywistości zaczęli szpiegować stan Rzymu. W odpowiedzi na ich narzekania i skargi na złe traktowanie cesarz kazał im przejść przez cały obóz i sprawdzić szeregi, ponieważ nie miał żadnych złudzeń co do tego, dlaczego tam byli.

….

 

Coraz częściej łączy się żydów aschanazyjskich z Chazarami. Odczuwam że nie jest to przypadkowe i za kilka lat żydzi z Kanaanu mogą się do tego odnieść kiedy będą wracać na krym (pochodzenie wspólne z Tatarami, Krymczakami itd).

Kurdowie mogą być potomkami Medów, słowo Kurd oznacza podobno o persów niewolnika. Było także plemię Medyjskie – https://en.wikipedia.org/wiki/Cyrtian

Zastanwiam się czy Serbowie to nie Serbulonie, Zabulonici chociaż to mała myśł. Wcześniej sądziłem (i nadal nikt tego nie obalił) że Polacy pochodzą głównie od Efrema (Efraima) zaś Rosjanie od Manassesa, a Czesi od Beniamina. Nazwa Rosjan (Rusowie, Rusini, Rhos) mogła nie być Słowiańska a raczej określeniem wrogów którzy starali się identyfikować Ruskich z błędnie odczytanym proroctwem Jezekiela i apostoła Jana o Gogu i Magogu – synom Jafeta. * Albańczycy są prawdopodobnie albo potomkami Albańczyków z Kaukazu albo Illyryjczyków których to podbili Rzymianie. * Niektórzy twierdzą że słowo Hrvat ma pochodzenie z Scyto-Sarmackich run. Alternatywne nazwy Khoroáthos, Khoróatos, Khoroúathos

https://en.wikipedia.org/wiki/Tanais_Tablets

Po grecku Chora/Khora znaczyło ”ziemia”. Nazwa Perskie Satrapii – Arachozja, podobno stamtąd pochodzą Chorwaci, w perskich inskrypcjach nazywana Harahuvatiš Podobno chorwaci w języku słowiański znaczy z wolna ”ci którzy posiadają wiele ziemii”… hmm Harwaci Gadyci ? Oraz inna ciekawa rzecz z wiki po angielsku:

” Thomas the Archdeacon considered that it was connected with the name of inhabitants of the Krk isle, which he gave as Curetes, Curibantes. In the 17th century, Juraj Ratkaj found a reflexion of the verb hrvati (se) „to wrestle” in the name.” Z wrestlingiem kojarzy się oczywiście Neftali co znaczy podobno ”moja walka”

Ależ imię Izraela znaczyło walkę z Bogiem, hmmm Najczęściej się wiąże nazwę Chorwatów z górami (Górwaci, Górale). Szkoci też słynęli z górali. Widać także dużo związków pomiędzy Słowiaństwem a kulturą Wedyjską (Hindustan) i Awestyjską (Persja).

Zaś ojcowie kościoła uważali że Przymierze Synajskie zostało przybite do krzyża, a Bóg odrzucił Izrael nie z powodu grzechów 10 Plemion a z powodu ukrzyżowania.

Tylko że to nie Piłat był winny śmierci Baranka tak samo  Judejczycy oraz Galilejczycy czy nawet Rzymianie tylko Sanhedryn a w Sanhedrynie był niewielki procent czy raczej promil zawartości Judejczyków.

Sami Edomici i kolaboranci. Tertulian, autor listu Barnaby, Meliton i wielu innych Oni wierzyli w przymierze Pawła opierające się na miłości (tylko co to za miłość w wykonaniu Pawła ?) Dlaczego wierzyli ludziom którzy podawali się za Judejczyków chociaż sama Biblia mówi że kłamią ?  Oni wszyscy odrzucali istnienie narodu wybranego, dlatego uważali nas za synów Jafeta.

Pawłowe chwasty W tzw Hebrajskim słowo Helel oznacza ”lśniący”, co przypomina łacińskiego Lucyfera, greckiego Fosforosa (Apollina). * Te ”krzyże” w herbie Watykanu to praktycznie litery X. Cztery złote iksy, dwa czerwony i jeden wielki. Razem naliczyłem sześć iksów czyli dziesiątek = 60 (LX / Ksi)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b3/Coat_of_arms_of_the_Vatican_City.svg A herb obecnego papcia ?https://en.wikipedia.org/wiki/File:Insigne_Francisci.svg

Cztery iksy, Helios, gwiazda, Mitra oczywiście wszystko pod pozorem Biblii. 4) * Z żydopedii: ”Vagitanus (także Vaticanus) – w mitologii rzymskiej, bóstwo opiekujące się pierwszym krzykiem dziecka po narodzinach[1].” z angielskiej ”In ancient Roman religion, Vagitanus or Vaticanus was one of a number of childbirth deities who influenced or guided some aspect of parturition, in this instance the newborn’s crying.[1] The name is related to the Latin noun vagitus, „crying, squalling, wailing,” particularly by a baby or an animal, and the verb vagio, vagire.[2] Vagitanus has thus been described as the god „who presided over the beginning of human speech”

A sami mówią że chodzi o proroctwa, profetyczny wąż itd. Wiele wątków pochodzi ze źródeł okultystystycznych (ojcostwo kaina od diabła itp) Apollin nazywany był także jako Smintejczyk oraz Febus (Febos) czyli jaśniejący. Może ta historia z Achillesem (Pelida) jest prawdziwa ? – Syn nimfy (syreny) i anioła ? Mamy też żeńskie wersje gigantów bądź aniołów pozorujących żeńskie postacie jak Atena (Pallada), Isis (Iset) itd. Demony raczej nie ukazują się w fizycznej formie ale mogą gnębić. Możliwe że religie powstawały kiedy taki np. Hermes (Paweł) przychodził do królestwa tępaków, pokazywał im magiczne sztuczki, pozabijał paru frajerów a następnie został ogłoszony królem itp. Nie każdy z obserwatorów musiał być bezpośrednim królem jak Alexander III. Niektórzy jedynie pociągali za sznurki za kurtyną wystawiając władców jako chłopców do bicia.

Z wikipedii o Apollo: ”W rzeczywistości bóstwo o szerokich, często sprzecznych kompetencjach. Pierwotnie androgyniczny (śladem tego bliźniacza para Apollo-Artemida) bóg gwałtownej śmierci – Grecy wywodzili jego imię od ἀπόλλυμι (apóllymi) „niszczę, zabijam”, ale por. też IE. *abol ( V/W | V/W > B. Stąd mamy Wawel Babel, Abarisa, Egipskie miasto Awaris, Awarię i Awarów. Bazyleę i Wasyla a także Bułgarów od Wołgi a nie od wulgarności, czyli Wołgarzy.

Sprawdzałem także teksty przedwojenne które wzmiankowały o żydach. Już w XVI wieku mówiono o okrucieństwach, mordach, zabobonach, konspiracjach, knuciach, oszustach w handlu i o Talmudzie. * Islamski Allah (Pan Bóg Lachów itd) był oczywiście znany na wieki przed islamem, odpowiadający babilońskiemu Belowi. Prawdę mówiąc nie chodzi tutaj o imię (Allah, Jehowa, Jahwe, Jhwh, Baal, Adonaj, Jewe) ale o cechy, cechy Boga Izraela. Bóg Koranu oraz bóstwa Wedyjskie, Talmudyczne ect nie mają takich cech osobowości i planów względem człowieka jak Wszechpotężny. * Główna rzeka w Arachozji znana była jako Arachotos. Grecki termin Arachozja koresponduje z Aryjską ziemią Harauti. Głowną stolica była Alexandria Arachosia. Arachozja była częśćią terenu starożytnego – Ariana. Właśnie na tej ziemi mieszka lud ”rzekomych” Izraelitów – Pasztunów. Arabowie nazywali ten region – Arokhaj, Rokhaj, Rohkaj, Roh. Na tym regionie trwał i rozwijał się dobrze Zoroastryzm aż do VII wieku czyli w okresie Ismaelickich podbojów. Pasztunowie z Agfanistanu nazywni także jako Paxtun i Partowie. Czyżby potomkowie Partów spokrewnionych ze Scytami czyli Izraelici! ? Inna rzecz w języku angielskim znaleziona na szybko, haplogrupy

https://www.google.pl/search?q=Pashtuns+are+slavic&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiw6NmlvLHUAhXIO5oKHX7rDCMQ_AUICigB&biw=1536&bih=687#tbm=isch&q=Pashtuns+http://r1a.org/4.htm

Trzeba być niezwykłym ignorantem aby nie zauważyć związków Słowian z ludami ”irańskimi”, indyjskimi itd. Nawet Biblia nie jest przeciwna temu, chociaż nie mówi nam wiele rzeczy wprost z powodu ciekawości wrogów Boga.

To nawet tłumaczy dlaczego tak dużo wojen prowadzi się na terenie Bliskiego Wschodu: Pierwsza rzecz to ukrywanie Yeti czyli Nefilimów oraz znalezisk archelogicznych potwierdzających Biblię Druga rzecz to podsycanie i szerzenie nienawiści wobec Muzułmanów, Zoroastrystów, Chrześcijan, Judejczyków czyli głównie narody Abrahama.

Czy Biblia mówi że wszyscy potomkowie Ismaela, Ezawa i Dana są skazani na śmierć ? Nie! ale zostali w dużej mierze oszukani. Jednym uszyto Islam, innym Judaizm a jeszcze innym Protestantyzm (narody Dana to dużej mierze Protestanci). O Danie 18 werset:

Gen 49:(16) Dan – sądzi swój lud, Jak każde plemię izraelskie. (17) Niech będzie Dan wężem na drodze, Żmiją na ścieżce, Co kąsa w pęcinę konia, tak że jeździec spada na wznak. (18) Zbawienia twego oczekuję, Panie. Dan co prawda pochodzi od Izraela i z pewnością nie opuścił Izraelitów. Możliwe że Słowianie walczyli właśnie z nimi (Duńczycy, Niemcy, Anglosasi, Frankowie) i jeszcze dodajmy skażenia genetyczne. 6) Serbowie to cząstka narodu wybranego.

Władca Polski Mieszko [Mieczysław] w bitwie pod Cedynią nie walczył z Niemcami a raczej z margrabią Marchii Łużyckiej, Hodonem. Są też informacje o bratobójczych walkach Mieszka ze słowianami Połabskimi. Skoro Polacy nadal wierzą że Wanda nie chciała Niemca a kroniki mówią zupełnie co innego. Do nie-naszych zaliczałbym Teutonów, Franków, Anglów, Alemanów i chyba Sasów.

Jeżeli rzeczywiście to Słowianie podbili Rzym czy raczej zadali ogromną ranę imperium, tak samo jak późńiej Rusini (potomkowie Rosjan i Ukraińców) podbili Chazarię to wszystko nabiera sens. Rzym dał z czasem większą autonomię regionom Frankogalii, Hiszpanii, Italli, Bizancjum z czasem tracąc Afrykę przez Wandalów (Wiślan, Wenedów). Możliwe że ci możnowładcy Lemańscy (Niemieccy) to potomkowie tych Rzymian ?. Mieli plan aby w brutalny sposób podbić bałwochwalców i barbarzyńców (tak kochali Słowian) Teutoni to kryżacy, Frankowie Francuzi, a Sasi ? Czy możemy mieć 100% pewność co do ich pochodzenia. https://pl.wikipedia.org/wiki/Turyngia Flaga turyngii : https://pl.wikipedia.org/wiki/Turyngia#/media/File:Flag_of_Thuringia.svg Czesi także mieli Polską flagę, gdyż są to Słowiańscy bracia z innego plemienia Jakuba (podejrzewam Beniamina ale to moja hipoteza) To były tereny Serbskie, Serbowie walczyli z Rzymianami a później z ich spadkobiercami. Częśc z nich ruszyła na Bałkany a ci co zostali są nazywami Serbołużyczanami/Sorbami Jordanes, gocki? kronikarz żyjący w VI wieku nazywał Słowiaństwo graniczące z Germanią Scytią, a w tej Scytii leżała Turygia której w VII wieku do Germanii jeszcze nie zaliczano.

Turyngia u arabskich pisarzy z X wieku jako Turandżana. W starożytnej mowie słowiańskiej słowo ”dar” to dor, dorina i oznacza to samo co dół, dolina. Słowianie najczęściej przybierali nazwy topograficzne stąd mamy Polanie od pola, Wiślanie od wisły, Horwaci od gór itp. Nie ufałbym jednak kronikom ”Niemieckim” które były zabiegami socjotechnicznymi (dobrzy Niemcy, źli Słowianie itp) * Bohemici czyli Bogowie, pochodzący od Boga. Boh=Bog A ? Bawaria, bawarowie, bawarczycy, Awaria, Abaris, Awaris (stolica Hyksosów), bojarnia, bojarowie itd Serbestan, ważny link po angielsku znowu

https://en.wikipedia.org/wiki/Origin_hypotheses_of_the_Serbs

Mnóstwo kronikarzy zanotowało w starożytności słowa typu ”Serb, Sorabi, Zirbi, Serbi, Serboi, Sirboi itd” Żyli podobno blisko Kimerów blisko Morza Czarnego i Morza Azowskiego – Izraelici Kaukascy 100% Rzeka w Starożytnej Licji tam gdzie Kimerowie byli pobliskie Imperia w Anatolii nosiła nazwe Sirbis. A w Egipcie Rzeka https://en.wikipedia.org/wiki/Serbonian_Bog Bog to oczywiście nasz Boh, Bóg Oraz to

”In the 10th century, Byzantine emperor Constantine VII Porphyrogennetos (912-959) mentioned in his book De Ceremoniis, apart from the Slavic Croats and Serbs, there were two tribes named Krevatades (Krevatas) and Sarban (Sarbani), which some researches identified as Croats and Serbs.[citation needed] These tribes were located in the Caucasus near the river Terek, between Alania and Tsanaria.[5][6][7][8] The Sarban tribe in the Caucasus in the 10th century was also recorded by an Arab geographer.[9]” https://en.wikipedia.org/wiki/Sarbani Sarbani to największe plemię Pasztunów w Afganistanie, wszystko jak narazie się zgadza. kolejne z wiki ”The name Sarbani is similar or identical to the name of an historical tribe on Caucasus that was also named Sarbani (the Caucasian tribe was recorded under this name in the 10th century). Pashtuns are believed to be of Scythian descent[3] and their language is classified as East Scythian (Sarmatian language is also grouped within Scythian branch).[4]” Uważali się naród pochodzący z Kaukazu oraz za Scytów (Szczytowie od gór czyli Izraelici, Słowianie i mamy tez inne podobne nazwy Chorwaci (Górwaci), itp)]

Niektórzy uważają ich za Heftalitów (konfederacja Białych Hunów, Serbowie i Chorwaci również używali nazwy ”Biali”).

Nie wszyscy Hunowie muszą pochodzić od Goga i Magoga, a problem leży głównie w migracji i mieszaniu się narodów. Słowianie przyjmowali równiez nazwy potomków Jafeta, tak samo Idumejczycy. https://en.wikipedia.org/wiki/Hephthalite_Empire 

Może i nawet Polacy z Małopolski są potomkami Chrobatów, tego nie wiem. Podobno ci Serbowie są ludeem ”irańskim”, Sarmackim (Alańskim) których to wybili Hunowie. I że są to niby zesłowianizowani Alanowie, ale kto powiedział że ci Alanowie mogli być także słowianami  Hipotetyczna mapa, jednakże miód na oczach I tak wcześniej zastanawiałem się z jakiego plemienia są głównie Serbowie a w tym odłączeni Bośniacy i Czarnogórcy. Symeon ? a może Zabulon (S i Z wymieniają się stąd może by wyszło Sabulon, Sarbulon, Serbu-lon ? )

Odsyłam również do innego angielskiego źródła http://www.cps.org.rs/Knjige/the_hebrew_origin_of_serbs.pdf Nie twierdzę że wszystko jest prawdą, jednakże mamy dużo potwierdzeń że co najmniej 10 naród Izraela które wyruszyło z Medii do Kaukazu, Indii, Frygii istnieje nadal, gorzej tylko z określeniem Judejczyków. Pochodzenie Słowian od Elamitów również uważam za dezinformację. 7) Nostradamus, Serbowie, Rusini pogromcy Chazarów Jeśli uznamy żyda Nostradamusa ”proroctwa” za prawdziwe, to mamy otwieramy pudełko z nowymi odpowiedziami i pytaniami, a mianowicie. Jeżeli niektóre z tych proroctw się wypełniły a nie jest to osoba natchniona przez Boga… Najwyraźniej ktoś bardzo chciał pomóc w ich wypełnieniu się (Aniołowie).

Moim zdaniem Nostradamus miał być odpowiedzią na wysłannika (apostolos) Jana. Jeśli tak to oznacza że: wybór Hitlera, ukazywanie Islamu jako samo zło w postaci migracji, ”zamachów” itd (wyjątek to pacio), stosunki synów Izaaka i Ismaela itd to rzeczy planowane od stuleci ale realizowane dopiero teraz. Takie ”proroctwa” mają również na celu wywołanie u ludzi straszaka (kataklizmy odciągają ludzi od Boga, piekło itd), oraz jednocześnie odobruchać Mariościaństwo i Sławian (głównie przewodniczących 10 plemionom czyli Efremowi). Skoro królestwo Izraela to praktycznie była Efraimia, skupisko 10 naród pod przewodnictwem synów Józefa to tak samo mogło być później. Teraz Izraelici są w jeszcze wiekszej diasporze. Ps Nostradamus mówił coś chyba o dwóch z Wielkiej Rusi, którzy mają być pozornie w pokoju ale ci słabsi (Ukraińcy ale nie nasi) mają udawać siłaczy i urządzić krwawą rzeź.

To jest niestety plan wykonywany, bo przecież Ukraina XXI wieku to jedno z największych zagrożeń dla Polaków i Rosjan. Nie mamy muzułmanów i islamistów, ale mamy Ukraińców którzy się szybko banderyzują. W każdej chwili może dojść do starć bo przecież Ukraina nigdy nie była przyjacielem Polaków i Rosjan. Oczywiście naszych rozpoznajemy po normalności ale więcej wysyła się tych nie-naszych. Dlatego dziwię się że tak wielu obawia się biednej Rosji a nie widzi zagrożenia w Ukrainie.

Oczywiście walką nie zdziała się nic, ale warto pamiętać. A Putin ?, czy jest jeszcze ktoś kto uważa że to on rządzi a nie Miedwiediew, Lubawicze, oligarchowie itp trzymając za jaja prosty i biedny chłopski Ruski lud ? Przecież to inteligenta strategia. Wystawiono na pokaz osobę prawicową, ”patriotyczną” itd aby uspokoić biedny lud. Co innego w Polsce gdzie od wieków są lewaki udających Prawicę, antykomunistów i co tam jeszcze. To jest właśnie polityka – chcesz coś osiągnąć ? Postaw zwolenników po jednej stronie a przeciwników po prawej, daj złudzenie że te grupy nienawidzą się a ludzi pociągnij po swojej stronie i cel osiągnięty.

Tak legalizuje się homo-gender, aborcje tak aby sami ludzi tak chcieli i jednocześnie myśleli że walczą z rządem chociaż w demokracji to ludzie są rządem a nie odwrotnie. Michel de Nostredame popierał bajki jezuity Kopernika!https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Jesuit_scientists Po pierwsze aby należyć do zakonu Loyoli to trzeba mięc święcenia kapłańskie, więc Jezuici są także księżmi. Szkoda tylko masonów bo cała wina zawsze spada nie niczego spodziewających się masonów z niższego szczebla, co innego mason 33 Stopnia hipotetyczna lista: https://www.biblebelievers.org.au/33rd.htm Jest na niej m.in. Lenin, Trocki, Marks, Hussein, Gorbaczow, Henry Ford, James Cameron oraz Jehowy C.T. Russel. Podobno jedynie Lincolm i Kennedy nie byli członkami (j)elit dlatego mieli problemy. Podobno żyd i okultysta Nostradamus otrzymał wizję iż ”sługa oliwki” pacio w kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju i zginie a Islam okaże się jego zgubą albo Benek albo Imam.

Ale jeden z papciów ma podobno uciekać z Rzymu w trymiga. Oczywiście proroctwa Nostradamusa to proroctwa diabłów. I otrzymał wizję bliźniaków nad Wisłą którzy podzielą kraj i o rydzyku ogólnie mówiąc jakby wszystko zaplanowane. * Turcja aż do XX wieku była w miarę w miarę normalnym krajem, normalnie nastawionym do Lechistanu. Od kiedy spadkobiercy Sabbataja Ćwi obalili sułtana i wybili pierwszy oficjalnie chrześcijański naród – Ormian, wtedy zaczęło się w Turcji psuć. Zazwyczaj do walk z potomkami Ezawa, Togarmy, Heta podjudzali nas Habsburgowie i spółka. Wojny międzysłowiańskie (Polska/Czechy, Polska/Rosjan, Czechy/Słowiacja) były największymi głupotami narodu grzeszników z domu Izraela (bez urazy, ale Słowianie zazwyczaj dawali się urabiać przebieglejszym ludom).

Nazwa serbowie jest podobna do słowa pasierb, pasterz, sierp oraz ormiańskie słowo Srb czyli święty. Po łotewsku serbs/soubris znaczy sąsiada (jak Germanie, jesteśmy także Germanami ale nie wszyscy i nie wszyscy Germanie to Słowianie i Słowianie to Germanie).https://pl.wikipedia.org/wiki/Serbo%C5%82u%C5%BCyczanie#Podzia.C5.82_plemionhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82a_Serbia Niby taka żydopedia ale jednak ciekawe rzeczy zawiera  Co do związków Słowiańsko-Izraelickichhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Bospora%C5%84skie – Bospor czyli kolejne państwo na Krymie związane z kulturą Helleńską . Moim zdaniem nie bez powodu Scytowie, Kimerowie czyli Izraelici/Słowianie trzymali się blisko Traków, moim zdaniem być może potomkowie Bałtów. Izraelici wchłonęli wiele ludów, tak samo Idumejczycy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Era_pontyjska

Dużo się mówi o Poncie w kontekscie Izraelitów, gdyż była to trasa z Medii do Scytii, Sarmacji, Germanii. Nazwy się zmieniało ale nie postępowanie Słowian, pełne głupoty i honoru. Określenie ”Scyta” i ”Celt” czyli Skythoi i Keltoi wymyślili Grecy. Scytowie nosili wspólna nazwę Skolotów od imienia Króla, a było tych plemion mnóstwo i podobno spadały według Herodota złote sprzęty do kraju jak pług, jarzmo, topór i coś tam jeszcze. – hmm, efekt Boży czy Anielski albo wymysły ? Ale też najwidoczniej Cymerowie, Szczytowie, Sakowie, Massageci i wielu innych to byli ciągle Izraelici z dodatkami Gamera i Jowana.

To zależało głównie od języka, grecy inaczej nazywali plemiona a inaczej Rzymianie, Persowie, Hindusi itd. Te plemiona walczyły między sobą (być może jedne się podszywały za Scytów, Kimmerów czyli Izrael, tylko pytanie kto ?) Nawet taki Herodot, Pliniusz i Strabon pisali więcej o Izraelitach niż kronikarze chrześcijańscy i założyciele kościoła. Konfederacje plemion, to jest klucz do wielkości Izraelitów oraz Idumejczyków. Ale wielkie imperium jest raczej przesadą, a może nie ? Szydłowski też lubi czasem podkoloryzować i mówi o kosmitach, kabale, Piotr jako Szymon Mag itp.

* Co do Chazarów istnieją dokumenty Chazarskie jak list króla Bulana.https://pl.wikipedia.org/wiki/Dokument_Schechtera Niewiele tego jest, najwidoczniej większość spalono lub przeniesiono do Rzymu, tak samo jak zawartość Biblioteki Aleksandryjskiej Co jest ważne, Chazarów podbili Rusini (potomkowie Rosjan i Ukraińców, podobno plemię Manasessa).

To nawet daje sensowny powód do wywołania Rewolucji Rosyjskiej z 1917 r – zemsta za upadek Chazarów, a to jeden z wiele powodów. Drugi powód to maksymalne zagnębienie Słowian i wpuszczenie ich w bratobójcze walki (Polska vs Rosja, Serbia vs Chorwacja itd). Pewien ”wielbiciel” Rosjan powiedział tak ”Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić.

To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji” [Ten cytat opisuje doskonale, rzekomą wojnę na Ukrainę, chociaż wiele dowodów wskazuje na to że sami ”Ukraińcy” wyłudzają od wszystkich pieniądze prowokując Polaków i Rosjan, a w Polsce wysyła się na wojnę z Rosją. Rosja nie jest jednak bogatym krajem, nie mówi się o biedocie zwykłych obywateli a takich jest miliony] ”Najpierw podzielimy narody słowiańskie (300 mln, połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i poprzecinanych związkach. W tym celu wykorzystamy nasza starą metodę: dziel i rządź. Spróbujemy ustawiać je jeden przeciwko drugiemu, i wciągać je w wojny domowe by wzajemnie się wyniszczały.” Ukraińcy będą myśleć iż walczą z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niepodległość.

Będą myśleć iż wreszcie zdobędą niepodległość, a będą całkowicie przez nas pokonani. To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów, zwrotu ich terytoriów, „nielegalnie” im odebranych, itd. ”Jeśli chodzi o historię, nie trzeba nic mówić. Bydłu damy naszą własną historię, i pokażemy, że cała ewolucja człowieka szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów jako władców całego świata.” http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider-chabadu-mesjasz-menahem-mendel-schneerson-planach-zniszczenia-ukrainy-rosji-wznowienie-2014-08 O Lubawiczach to wiadomo już od lat, co planują i jak rządzą Rosją. Kiedyś rządzili Niemcy a teraz Chazarowie i jeszcze inni pokrywani kolesie. Pozują oni na Chasydów, czyli żydów Mesjańskich. Tak czekają na SWOJEGO Mossiaha, ale czuć że NIE będzie to ”Zbawienie” jest od Pana czyli I(e)sus.https://pl.wikipedia.org/wiki/Chasydyzmhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Chabad-Lubawiczhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson Zachęcają nawet do konwersji na Judaizm, ale ten dla gojów a jak wiadomo konserwatystami zazwyczaj pogardza się. Islam i Pawłościaństwo to religie które w mistrzowski sposób udoskonaliły metody konwersji i będą takie człowieka mamić, kusić nie pokazując wad w Kościele czy Meczecie. A Lechici, potomkowie Lecha czyli prawdopodobnie Jakuba. Lah znaczy też Pan dla przykładu Allah (podobnie jak zrobiono z Jewe czyli Bóg na edomicko/kananejskiego Yah. Jak już pisałem, centrum Izraelitów jest przede wszystkim Polska, Rosja i w mniejszym już stopniu Jugosławia. Kiedyś Polacy, Czesi, Słowacy, Morawianie byli jednym narodem, i dlatego podobne rzeczy mamy w kronikach Czeskich i Polskich.

Każde z plemion Izraela reprezentowało zazwyczaj inne cechy charakteru nie licząc typowo Słowiańskiej zazdrości i lekkomyślności. Czesi różnią się od Polaków bowiem zostali z-ateizowani, zniemczeni, ogólnie żyją lepiej od nas. W Rosji jest jeszcze większa bieda od nas, ale istnieje za to potęga militarna Manassesa. Manasses podobno znaczy ”zapominalski”. Jednakże większość języków słowiańskich jest niemalże kopią, jedynie Polski jest taki ”pełny”, ”poetycki”, twardy i przede wszystkich trudny czyli bardzo stary. Język polski obecny strasznie się różni od średniowiecznego polskiego ale języki regionalne są najbliższe staropolskiemu. Polaków (kiedyś) i Rosjan (teraz) gnębiono najbardziej.

Dlatego ta rusofobia jest także niebezpiecznym rakiem, jeżeli Moskalali od co najmniej XVII wieku władali Niemieccy sługusy, chociaż po rozbiorach Polski przez Jezuitów, Prusy, Austrię, Jezuitów, Niemkę z Gdańska i Jezuitów to Moskwa była jedyną ostoją Słowiaństwa która zostało zniewolone przez okupanta z Rzymu, a później z Ukrainy. Język Czeski, Rosyjski, Serbski, Bułgarski itd to praktycznie ten sam język w różnych dialektach ale są to uproszczenia czy raczej separacja języka Starohebrajskiego.

Z czasem język Starohebrajski zainspirował lub zapożyczał słowa z j. Staroperskiego, Sanskrytu, Greckiego, Łaciny itd Część Słowian została zmuszona do używania Łaciny i dlatego nie ma dokumentów w innym języku niż Łacina, gdyż owe papiery zostały spalone/przechowane w ukryciu. Inna część Słowian (Rosjanie, Ukraińcy, Białorusini, Bułgarzy, Serbowie) otrzymali kulturę Bizantyjską i alfabet Grecki czyli są bliżej Septuaginty.

Pamiętajmy że Izraelici w Palestynie także toczyli między sobą walki w czasie ich upadku moralnego. Rożnice wyznań były motorem napędowym do podzielenia Słowian, przy okazji mieli pretekst do wywołania wojen jak ta rzeź Słowian na Bałkanach. Nie ma zbyt wielu pism Słowiańskich średniowiecznych bowiem używali run, a runy to nie papier  A na takich runach ryli imiona swoich bóstw itp.

Chazarów historia nie została zbytnio sfałszowana, po prostu do tej pory ten lud był swego rodzaju tematem tabu, a jest to tylko część prawdy. Bowiem nie mówi się kto ich pokonał. Po prostu pochowano ich pisma z tamtego okresu. Obce kroniki on nich pisały, jedynie co to pomija się ich pochodzenie – miks wielu ludów pod banderą Heroda kolegów. Jak tylko tam się dostali. MOIM zdaniem nie bez powodu zajęli tereny puste wówczas Izraelitów, chcieli się pod nich podszyć i dlatego podbili część Arsarethu, Kaukazu. A jak widać Słowianie mieli mnóstwo nazw związanych z górami, szczytami, taki dowód na związki Hebrajsko-Słowiańskie.

Mapy dają do myślenia że nie wszyscy Izraelici ruszyli drogą Beniamina i na północ mieli praktycznie prostą drogę (góra, lewo) albo do Indii. Jeśli Biblia mówi że Izraelici byli rozproszeni głównie w jednym miejscu, to nawet jest logiczne dlaczego Polacy traktują Amerykę jako ziemię obiecaną. A masoreci usunęli wzmianki o Górach Medów…https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatos%C5%82aw_I Chazarowie byli znani jako Hunowie oraz Hordy z ziemi Goga i Magoga (synowie Jafeta) Nestor kronikarz pisał o wyprawie Cyryla i Metodego do kraju Chazarów. No właśnie chazarów NIE pokonali głównie POlacy ani Bizancjum ale Rusini Kijowscy także potomkowie Izraela, innego wyjścia nie ma. Rok 650 W podliżu mamy Sabirów, Hunów, rzekomych Alanów, Bułgarów. Niedaleko byli też Sasanidzi (Persowie, później Islamiści), Kalifaty oraz Mongołowie Nie sądze że Mongołowie to Edomici, to jest mało logiczne, ale jeśli są potomkami Togarmy bądź Gamera to ok Kolejna mapa już z okresu upadku Lechii i Chazarii Co widzimy? Powstanie niemieckich państewek (Habsburgowie), Ruskich państewek, dwie Bułgarie (jedni to Bułgarzy nasi, a drudzy to Wołgarzy nienasi). I Alanów widać niedaleko Węgier. I skąd wiadomo ze Judaizm był dla Gazari nową nieznaną wcześniej religią ?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie#Inspiracje_w_literaturze ”Chazarowie w okresie swojej świetności podporządkowali sobie plemiona Słowian wschodnich: Polan naddniestrzańskich, Wiatyczów, Siewierzan, Radymiczów, Krywiczów, którzy płacili im daninę po srebrnej monecie i wiewiórczej skórce od domu[12]. Po kilku wojnach, wygranych przez księcia ruskiego Olega, Radymicze, Krywicze, Siewierzanie zostali podporządkowani Rusi Kijowskiej w 885 roku” ”Chazarowie ulegli rozbiciu w 965 roku przez kniazia kijowskiego Światosława[12]. Zburzył on ich główne miasta: Itil i Sarkel. Ostatecznie podbici zostali przez Włodzimierza Wielkiego, który nałożył na nich daninę[14]. Większość Chazarów przeniosła się do księstwa tmutorakańskiego, a po opanowaniu tego księstwa przez Połowców w końcu XI wieku, na Ruś. Kaganat szarpany przez różnych sąsiadów nie odzyskał już dawnej potęgi. Ostatni władca Chazarów znalazł schronienie w Gruzji. Ostatnie wzmianki historyczne pochodzą z XIII wieku z opisu wojsk władcy mongolskiego Batu-chana” ”Ustanowienie królestwa izraelskiego w kaganacie chazarskim wzbudziło reakcje ze strony Bizancjum i Kijowa. Po wyprawie Światosława w 965 r. Chazarowie i Żydzi przenieśli się na Krym” To wyjaśnia stosunek nienawiści Chazarów do Rosjan oraz ciągłe grabienia narodów Rusinów – podobno Manassesytów. Za sprawą Kazimierza Wielkiego żydzi chazerscy (według kronik) przyszli do Polski. Cześć Chazarów przyjmowała Chrześćjaństwo oraz Islam, być może tak jak Sefardyjczycy przyjmowali Chrześcijaństwo jak Loyola, udając świętych. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_chazarscy

A więc Długosz nie kłamał. Podobno żydzi uciekali do Chazarii z imperium Sasanidów i Bizancjum. ”Od VII wieku liczni zbiegowie żydowscy z niedalekiego perskiego imperium Sasanidów oraz Bizancjum osiedlali się na południu Chazarii, głównie na Krymie, Półwyspie Tamańskim i Kaukazie, mieszając się z tubylcami, co powodowało stopniowe zapominanie dawnych praw i obyczajów. W VIII wieku pozostało z nich jedynie obrzezanie oraz świętowanie soboty.” To wiele wyjaśnia. Idumejczycy przywiązali się do okoliczych ziomków z narodów Jafeta, również tworząc konfederacje. A mówią nam że rzekomo Islam jest głównym wrogiem, chociaż osobiście wyniosłem więcej mądrzejczych rzeczy z Islamu niż z Judaizmu, zdając sobie sprawę że wszystkie religie to praktycznie to samo. Biblia nie mówi nic o święceniu dnia Heliosa (Słońca, Apollyona) czy Saturna (Soboty, szatana) ani nawet Piątku muzułmańskiego. Uważam za głupotę aby całe królestwo przestrzegało obecnie sabat w Niedzielę. Nie lepiej prosperuje państwo gdy jedni spędzają czas w rodziną w sobotę a inni w niedzielę ? Przecież to najlepsze wyjście, i nie trzeba zamykać sklepów ani wywoływac żadnych sporów.

Osobiście nie lubie niedziel z powodu awantur i presji następnego dnia (poniedziałku), więc zazwyczaj uważałem czwartek i sobotę za normalny dzień ale to inna sprawa. Adwentyści i Rzym z tyranem Konstantynem na czele siedzą więc na jednym wózku i nigdy nie dojda do porozumienia (chodzi oczywiście o ludzi, bo ADS już są dawno przejęci). Chazarowie, Kabarowie, Chabarowie, Kozarowie, Hazarlar, Xazarlar, Kuzarim, Chazaroi, Gazari, Gasani. A więc Kuzarim musieli czekać ponad 1000 lat na zemstę na Ruskich, i dlatego tak ich gnębili z Trockim i Leninem na czele. Inna rzecz. Podobno na terenie dzisiejszego Kijowa przebywał apostoł Andrzej, reszta to Legenda https://pl.wikipedia.org/wiki/Cerkiew_%C5%9Bw._Andrzeja_w_Kijowiehttps://pl.wikipedia.org/wiki/Chersonez_Taurydzkihttps://pl.wikipedia.org/wiki/Chrzest_Rusi Na terenie Rusi przebywał także papież Klemens I, uczeń Pawła. Co on tam robił wśród Scytów, Sarmatów i innych Izraelitów ? Patrząc na satanizm Saula i sekciarstwo (zbory, kościoły itd) jego apostołów, to działania Klemensa nie wyglądają ładnie Możliwe że został tam przez Saula wysłany aby gnębić Izraelitów i tam albo Bóg albo Andrzej albo Izraelici wybili agenta sił ciemności ? A Ruś Kijowska ze Światosławem musiała zadać potworny ból Kaganatowi Chazerskiemu, Oczywiście muszą mówić że to wikingowie budowali Ruskie miasta, a co jeśli ci wikingowie to Słowianie ? Nazwa ‚Rhos” jest ewidentnie stosowana jako dezinformacja aby upokorzyć Rosjan i wystawić na piedestał ich ciemiężców którzy odpłacili się Ruskim za utracony kaganat ale to wiadomo od dawien dawna. Jedni twierdzą że ta nazwa pochodzi od plemienia Roksolanów (jaśni Alanowie (Aryjczycycy) hmmm znowu naród wybrany Izraela ?).

Używano nazwy Ruś, Rhossia, Russia, Ruthenia. Pomimo propagandy Polacy i Rosjanie to ten sam Słowiański naród z podobnym charakterem. Niestety ale z obu stron podburza się jednych na drugich. A Jak wiadomo istniały imperia: Rzeczpospolita O.N., Carat Moskiewski, Carstwo Bułgarskie, Jugosławia.

Większośc proroctw odnosi się raczej do czasów przyszłych które kiedyś nadejdą. A Słowianie mieli wiele państw ale za to mogło się wypełnić proroctwo o pierworodnym Józefa – Manassesie, który miał wywyższyć brata. Jak wiadomo większość Moskiewskich wojskowych to byli Niemcy (niemy w sensie mowy i przynaleźności).

Później wymieniono ich na Lenina, Trockiego, Stalina – Goldman, Bromstein, Jughashvili (szwili to syn a Jugdas to stal albo Judasz). Mamy jeszcze trzecią grupę ”żydów” o której niewielu mówihttps://pl.wikipedia.org/wiki/Mizrachijczycy Ps, gdyby ktoś chciał zobaczyć Talmud w języku angielskim:https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Babylonian%20Talmud.pdfPosiadam takie linki już od ponad pół roku, ale nie czytałem nigdy Talmudu.

Nie wciąga on tak jak Biblia, to nie ta liga. Oczywiście Talmud, Kabała najlepiej wchodzi do głowy w praktyce czy jak kto woli za pomocą przekazu ustnego Odnalazłem za to stary link o Edomie, długi ale w języku Angielskimhttp://www.thewatcherfiles.com/edomites.htm 8)

Znalazłem ciekawy fragment w Exodusie 14:13 o zbawieniu, Brenton 14:13 And Moses said to the people, Be of good courage: stand and see the salvation which is from the Lord, which he will work for us this day; for as ye have seen the Egyptians to-day, ye shall see them again no more for ever. LXX Popowskiego połowa fragmentu: Mojżesz odpowiedział ludowi: ”Nie bójcie się. Zostańcie na miejscu i oglądajcie wybawienie, które Bóg wam dzisiej przyniesie. Po wieczne czasy nie zobaczycie już więcej tych Egipcjan, których teraz widzicie’. Protestanci i inni zmienili słowo ”wybawienie, zbawienie” na pomoc. Ostatnio nie używam już Biblii Warszawskiej i Tysiąclecia z powodu licznych nieścisłości. Biblia Gdańska, Poznańska wyglądają o wiele lepiej.

Nie warto też korzystać TYLKO z jednego przekładu. * Lud Sicambri według kronik Frankońskich rzekomo po upadku Troi udał się w stronę Pannoni. Na siłę próbowało połączyć ich z Frankami Salickimi, że niby byli Germanami a nie Szczytami itd – kroniki pochodzące od Rzymu i ich sługusów (Frankowie, Alemanowie) to głównie lanie wody. A to że nikt nie uzywał aż do VII wieku nazwy ”Słowianie” to nie oznacza że o Słowianach nie pisano.

Po prostu używano innych nazw jak Scytowie, Sakowie (Perska nazwa Szczytów górskich lub od Izaaka) , Kimerowie, Gimeroi (Gamer syn Jafeta – propaganda), Wandalowie, Wenedowie, Sławowie (Swebowie), Vindelici (Winedowie+Wieleci), Leutici (Łużyczanie) itd. * Dzisiejsza Meklemburgia to była siedziba Obodrytów (Słowian). Irlandzki Historyk Thomas Nugent szukając wątków z historii Wandalów zając się właśnie terenami Obodrytów.

Ukazał nam słowiańskie imiona wśród ”Germanów”http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2015/04/jak-ze-sowian-zrobiono-germanow.htmlhttp://www.taraka.pl/slowiansko_brzmiace_imiona_germanow&bgad=1http://www.taraka.pl/krolowie_herulow_i_wandalow

Link do kroniki Nugenta: https://books.google.pl/books?id=tOw-AAAAcAAJ&printsec=frontcover&dq=inauthor:%22Thomas+Nugent%22&hl=pl&sa=X&ei=CmGIU7GbCuie7AbMpoCgAw&ved=0CHwQ6AEwCQ#v=onepage&q&f=falsehttp://books.googleusercontent.com/books/content?req=AKW5QadwVTUv-_WW-ZQo5MSpKFSImvRzUZ_e9fBFBshva4f4k6Mp4Ne5jefG3NGBsdepTx8w_uaTha6XWp1UHsiNNg3EtM5GeWXDH6HiCHGuD7b-drY40xWAYywH0POrbcFa15H3wxtBXkca5z7mAUAZcp5fUwVWczb6ygUmir9evjvmu-YIyjFmeJ_y3Lx0cSsLXefQ5qmzI5czjRlQpbOZNuewnb_uPIDF6S13OY3gaumORfxAn3dH0q8vuTTb6HRwYmJ4-nnIE1hOqu1QS9KbOrZvuEqRIw Oczywiście w języku Polskim informacji brak, bo Polacy, Ruscy i reszta Słowian ma pozostać bandą niedouczonych idiotów. „Lecz dajmy pokój rozpamiętywaniu dziejów ludzi, których wspomnienie zaginęło w niepamięci wieków i których skaziły błędy bałwochwalstwa…” – Gall Anonim Jeden z kronikarzy nazywał Słowian podlegających Mieszkowi I – Licikaviki https://pl.wikipedia.org/wiki/LicikavikiLici, licca to nazwa Rzeki ”Lech”http://www.poselska.nazwa.pl/wieczorna2/historia-nowozytna/mieszko-i-jako-krol-licicaviki-przed-przyjeciem-katolicyzmu Tak jakby próbowano użyć słowa ”Lechici” po łacinie. * Józef Król Chazarów był znany jako król Togarmy. A więc mamy problem. Gdzie są synowie Aschanaza skoro Izraelici to synowie Sema, Arfaksada, Abramaha itd a nie Aschanaza albo Togarma. Potomkowie Togarma jak mówiłem to z pewnością ludy Syberyjskie, Tureckie itd czyli kraje byłego ZSRR. Mówi się też o Hetytach którzy się wkomponowali w Chazarię.https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_(Khazar) Jak dla mnie część Idumejczyków ruszyła do Babilonii, Persji na północ tak jak Izraelici a jeszcze inni pozostali na terenach Cesarstwa stąd mamy Sefardyjczyków.

Nie zapominajmy o Judejczykach bowiem okazuje się że to właśnie ich dzieje po 70r. zostały całkowicie wymazane i nie jest jasne gdzie obecnie się znajdują. Garstka Judejczyków jest znana jako Żydzi ortodoksyjni i to ich miliony poszło do piachu.

Bardzo dziwne że wpiera nam się równą liczbę 6 milionów. Moim zdaniem liczba ofiar była o wiele większa, po prostu nie notowano wszystkich. Czemu tylko w kontekst obozów śmierci nikt nie pomyśli o Polakach a jedynie o żydach, ale nie o Judejczykach ale o Talmudystach którzy sprzedawali żydów ?.

Coś czuję że Talmud spisany mógł zostać rzeczywiście w Babilonie około 499 roku ale po Isusie przez Edom a nie Judę. Grecka nazwa sanhedrynu to Synedrion (Synhedrion) którzy przekręcili język grecki na Aramejski ale nie byli to Judejczycy.

Po zniszczeniu imperium Sasanidów przez Arabów potomkowie Ezawa kręcili się. Każdy lud z nimi trzymający był zazwyczaj łatwowierny i powierzał im urzędy wysokie szczebla przez co powstawały państwa w państwie.

A po klęsce w Europie roznieśli się po całej Europie a najwięcej do Polski. Polskie duchowieństwo oczywiście pozowały na obrońców motłochu przed żydkami. Polska upadła m.in przez działalność zakonów (Jezuici, Krzyżacy) oraz autonomię mniejszości narodowych i etnicznych. Mówią że polska była katolicka, a tak na prawdę wielo wyznaniowa.

Byli duchowni Polscy którzy zaczęli uczyć się języka ”Hebrajskiego oraz Talmudu”. Najpierw żydki z nich drwili że są do tego za głupi ale kiedy dowiedzieli się że ”goje” uczą się ich języka i świętej księgi, ogarnął ich strach. Wykupili szybko dzieła Polskich krytyków aby nie rozszerzyć talmudyzmu po kraju.

Po żydowskich synodach powstały kahały (stąd w Tanachu Sefer/Księga Qoheleta/Kaznodziei). Pierwotny język Idumejczyków był podobno dialektem języka Starohebrajskiego ale przeszli oni na Aramejski a nastepnie przerobili ów język na swój dialekt (Jiddish to także język Aramejski z dodatkami Niemieckiego, Słowiańskiego itp). Edomici zdobyli swoje ziemię od Horytów, a ich stolica była podobno Bosra.

2 Księga Królewska 8:(18) Lecz kroczył drogą królów izraelskich, tak jak postępował ród Achaba, gdyż córka Achaba była jego żoną; toteż czynił to, co złe w oczach Pana. (19) Lecz Pan nie chciał zniszczyć Judy przez wzgląd na Dawida, swojego sługę, zgodnie z tym, co mu obiecał, że da pochodnię jemu i jego synom po wszystkie czasy. (20) Za jego czasów Edomici wyzwolili się spod zwierzchnictwa Judy i ustanowili sobie własnego króla. (21) Wtedy Joram wyruszył ze wszystkimi swoimi wozami wojennymi do Sair. Zdarzyło się wtedy, że zerwał się w nocy i przebił się przez Edomitów, którzy otoczyli jego i dowódców wozów wojennych, a wojownicy uciekli do swoich domów. (22) W ten sposób Edomici wyzwolili się spod zwierzchnictwa Judy aż do dnia dzisiejszego. Również Libna odpadła w tym samym czasie. (23) Pozostałe zaś sprawy Jehorama i wszystko, czego dokonał, jest zapisane w Księdze Dziejów Królów Judzkich.

Rzeczywiście Idumejczycy mieszali się z Arabami i Hetytami czyli Ismael i Chet. PallasChet lub Filistyna. Ale jest szansa że Bułgarzy pochodzą od Judy lub Symeona lub Rubena. Ostatnio przestałem się tym zajmować gdyż uznałem że taką zgadywanką niewiele da się wskórać. * Jak dla mnie ogłaszanie zagrożeń przyszłego ”zwodzenia” i mówienia ”już niedługo proroctwa się wypełnią” są właśnie oszustem.

Nawet Mesjasz nie znał dnia ani godziny ale wielu pastorów wie lepiej i straszy rzekomym końcem świata. Owszem wiele się ostatnio zmienia i niedługo mija setna rocznicy upadku Rosji.

Możliwe że Bóg zainterweniuje za miesiąc albo za rok albo dwa albo i nawet za 10 albo 100 lat. Tego nie wie nikt i podejrzewam że będzie to okres kiedy wielu o Bogu zapomni, ale nie koniecznie z powodu biedy. Najnowsze technologie mogą być sposobem na udobruchanie społeczeństwa tak jak się daje dziecku zabawkę. Oczywiście zwolennicy Saula widzą we wszystkim satanizm poza listami Pawła, dlatego nie chcę mówić że technologia jest zła, bo internet może być głównym źródłem informacji. 9) Męczennicy nowej religii – Nauki * Jeszcze o talmudyście Ein Zwei Drei Steinie i o synonymie geniusza – N. Tesli http://bianka.juneo.pl/2015/01/19/tesla-wiedzial/

Sam geniusz powiedział że TEORIA syjonisty judaistycznego (nie mylić z syjonizmem zakonnym, katolickim) wygląda pięknie i okazale ale wewnątrz jest fikcją bo nie uznaje Boga/Eteru chociaż sam zeroStein skłonił się do istnienia eteru bo wiedział że został pokonany przez Teslę. Cytat od Tesli: ”Dar siły umysłu pochodzi od Boga i Boskiej Istoty i jeśli skoncentrujemy nasze umysły na tę prawdę, staniemy się dostrojeni z ta potężną mocą.

Moja Matka uczyła mnie szukać całej prawdy w Biblii.” Einstein – ”Przemyślałem jednak tę kwestię. Może jednak Bóg jest perfidny” No tak bo lepiej krzywdzić innych bez zobowiązań i ograniczeń. Oficjalnie inkwizycja pozbawiła życia i sławy takich ówczesnych vipów jak Giordano Brumo (promował nieskończoność świata czyli możliwość istnienia kosmitów), Kopernik i Galileusz promowali helioscentryzm.

W 1615 r. uznano HelioScentryzm za błędny jednakże w 1992 wielki papcio Polak nazwał to pomyłką i uznał darwinizm za coś więcej niż teoria, czyżby nie wierzył i nie znał Bibli ?

W 1836 r. zakazano czytania Biblii w języku narodowym, a w 1897 r. papcio Leon XIII dopisał Biblię do indeksu ksiąg zakazanych razem z jezuickim pionkiem Kopernikiem i antychrześcijańskim Talmudem Jak dla mnie te legendy z prześladowaniem astronomów (okultystów) miały na celu wypromowanie ich w podobnym stopniu co Saula – na męczenników nowej religii, Nauki i ateizmu. A jak wiadomo męczennicy muszą mieć oprawców. Watykan niewiele na tym stracił tak samo inkwizycja która została rozwiązana miejsce Dominikanów (psy pańskie) zajeły inne zakony.

Stary artykuł o oszuście Newtonie: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/isaac-newton-zlodziej-rachunku-rozniczkowo-calkowego-2014-07 Ci wielcy ojcowie nauki nie różnią się od tych ojców kościoła, te same nawyki, te same legendy o męczeństwie, ta sama niewiedza o Bogu.

Ostatnie wynurzenia: Skoro słowo ”lech” to wyraz Starohebrajski to możliwe że oryginalne imiona Biblijne były imionami praprapra Słowiańskimi. Izraelici pod rządami synów Józefa którzy ruszyli na północ nie mogli zbudować nagle państwowości i dlatego działalność Izraelitów między 700-300 r. p.n.e. i dalej to dzieje ludów KOCZOWNICZYCH ”irańskich” bowiem mieli dużo do czynienia z kulturą Sanskrytu, Wedyjsko-Aryjską i Awestyjską. Wiele wątków z Awesty to chyba myśli

Słowiańskie o czym mówił tłumacz ZendAwesty na język Polski i wychodzi na to że Słowianie istnieją od 3,500 lat czyli tak od Abrahama. *

Rzeczywiście inna nazwa miasta Troja to Ilios czyli Helios. Czasem też występuje nazwa Ilion, Ilius, Truva itd Większość ludzi boi się młodych islamistów a tymczasem w Polsce następuje migracja znanego nam problemu.

Problem jest taki islamiści młodzi to nie sataniści a ludzie młodzi pod efektem prania mózgu, chcą zaszaleć, wypić, pogwałcić jak w kulturze chrześcijańskiej – teza antyteza synteza. A jakiś nikt nie mówi o Talmudzie, o zbrodniach Anglii i USA a jedynie o Rosji wiadomo kogo. Tak więc nie potępiać nie wyrywać się a jedynie co mogę poradzić to obserwować i uważać.

 

Podsumowując czy możemy więc wierzyć diabłu który chce nam rzekoma przekazać całą prawdę, prawdę i tylko prawdę co do naszej przeszłości ?

A z drugiej strony Bóg nie pozwolił by diabłu aż tak nas zakręcić żebyśmy wiedzieli bardzo mało, coś tam diabeł musiał powiedzieć mądrego. Jest całkiem realne dodanie 300 lat do kalendarza (albo więcej licząc dzieje starożytnego Egiptu itd).

Czy może w latach 600-900 działo się coś strasznego dla diabła i Neandertali (Nefilimów) ?  Nie wierzę że chodziło o Ottona którzy chciał żyć w roku 1000, ani o jakiś tam Chazarów skoro dziś wiemy że takie państwo zostało zniszczone przez… Ruskich czyli także Słowian. Stawiam że chodziło o spotkanie Słowiańskiego ostrza z Cesarskim majestatem. Oczywiście nie tylko Słowianie podbili Żym (różne plemiona pomagały). Zauważmy że obok pism rzeczywistych apostołów (Mathaiosa i Ioannesa) dodano pisma fałszywych apostołów (Loukasa i Markosa) aby przykryć prawdę kłamstwami. Niby prawda leży ale przykryta…

Kiedy szukamy informacji dotyczących NWO natrafiamy zazwyczaj na tych samych często dezinformatorów – Icke który nazywa upadłych jaszczuroczłekami, A. Jones itd.

Moim zdaniem być może nie dodano 300 lat ale je całkowicie sztucznie wydłużono w czasie albo pożonglowano wydarzeniami.

 

 

 

 

 


 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.