Wpis Nr. 43 – Ni Ziębi Ni Grzeje

 

Pan Jerzy Zięba, 

Tak w skrócie, dlaczego Jerzy Zięba został zaproszono do tego programu Polsatowskiego ?
Możliwości są dwie ?
To zależy czy Zięba to swój chłop czy ”agent”. Najbardziej co mi u pana Zięby podpada to jego rozmowa z niemieckim Hrabią, całkiem niedawno oraz promocja Hipnozy. Chodzą pogłoski że pan Zięba jest masonem i groszorobem choć dowodów na to brak.

http://porozmawiajmy.tv/zabojcze-szczepionki-i-880-mld-za-warszawe-czesc-1-jan-zbigniew-hrabia-potocki-i-jerzy-zieba/

 

Każdy kto teraz daje ”twarz” niemieckiego Hrabiowi (Prawa Noahitów się kłaniają) jest albo nieświadomy albo agentem dezinformacji i bierze udział w olbrzymim projekcie.
A) zgon jest wysoce nie na rękę to usiłowano odebrać panu wiarygodność np. że nie posiada papieru lekarza.

B) Korporacja religijno-polityczna z siedzibą w Siedmiowzgórzu upada a na sile zyskuje druga fala wrogów Boga, tak zwana Bestia. Owa grupa aby zyskać na wiarygodności ujawnia wiele przekrętów obecnego systemu. Ta grupa często odwołuje się do starożytnych religii, pogaństwa, czarnego słońca. Generalnie nie propaguje Biblii czy Boga.

W najgorszym przypadku chodzi o nadanie wiarygodności tym osobą jacy to są prześladowani. Kiedy Bestia dojdzie do władzy to będziemy słyszeć w mainstreimie więcej o Lechii, Pogaństwie itd.

Zacznie się okres wielkiego dobrobytu a później okres wielkiej próby – albo przyjmiesz naszą pieczątkę (znamię) albo kończymy imprezę. Stawiam że najpierw będzie to tatuaż (stempel, oznakowanie ”on jest nasz) symbol (może to być Krzyż, imię Heliosa lub co kolwiek) a później ten chip odbierający sumienie itd.

Druga Fala coraz mocniej obnaża Syjonizm oraz Rzym, ale atakuje Boga i Biblię. Jedni bazują swoją popularność poprzez poruszaniu tematu Płaskiej Ziemi, Lehi, NWO, Kłamstwach, WTC itd.

Ja to tak widzę, uproszczając
Mainstream – główny ścieka | Nierządnica, Babilon Wielki
Second Wave – druga fala | Bestia,
Third Force – trzecia siła | Szatan, Aniołowie, Malachim, Grigori, Egregoroi, Archonci, Annunaki, Bogowie

 

Pamiętam jeszcze kiedy Ziębę krytykowano również za to że mówi dla przeciętnego człowieka tworząc swego rodzaju sektę Ziębowców. Najbardziej przeze mnie znani lekarze to Czerniak i Jaśkowski.

To że nie jest lekarzem nie oznacza że nie jest wiarygodny, ten człowiek przekazuje nam znane za granicą metody leczenia. Nie mam nic do tego że wydał książkę, cóż robotnik jest godzien swej zapłaty jeśli wydał książkę. Bardziej bym czepiał płatnych wykładów, prelekcji, zrzutek, dotacji itp. Akurat wykłady można robić za pomocą tworzenia filmów czy pisania na blogu. Ja bym nie chciał pieniędzy za gadanie, co innego gdybym napisał i wydał książkę o czymś tam…

Nie twierdzę że jest to agent Apollyona, może być sam pan Jerzy nieświadomy pewnych rzeczy jak np. Hipnozy. Pokazuje jednak że medycyna to nie tylko leczenia ciała fizycznego ale i ciała mentalnego (umysłu).

Każdy musi z czegoś życ niestety, nie potrzeba nam jednak do życia milionów. W każdym razie wykonał pan dobrą robotę otwierając oczy polakom. Nie my jesteśmy od sądzenia innych, tym zajmie się Bóg a my co najwyżej możemy oceniać z pewnej perspektywy.
Z jakiegoś powodu Druga Fala coraz mocniej atakuje Rzym, Media przy okazji zwalczając Boga i Biblię. Sądze że temat PZ czy Lehii będzie czy raczej już jest wykorzystywany przez Bestyję w celu wmanewrowania Słowian w lehicki kult płodności.

Kiedyś oglądałem jak na jednym z filmów pan polecał Hipnozę mówiąc coś w stylu że medycyna powinna być również holistyczna czy coś takiego. Zgadzam się że leczyć powinno się zarówno ciało jak i ducha. Liczy się zarówno pożywienie zwyczajnie jak i ”pokarm duchowy/emocjonalny”.
Joga, Hipnoza oraz charakterystyczna muzyka relaksacyjna zwiększa szanse na opętanie, kiedy dana osoba praktycznie odpływa od rzeczywistości.

Podobnie jest z ludźmi którzy ”udają się do krainy wiecznych łowów”. W okresie bliskim śmierci wielu słyszy głosy, widzi światełko w tunelu, wychodzi z ciała itd. Może to być spowodowane inwazją demonów albo zatraceniem kontroli nad własnym umysłem.

Ten człowiek podaje wiele prawdy na temat zdrowia, medycyny mówiąc bardzo w przekonujący sposób będąc ośmieszany przez oficjalną naukę. W zamian zachęca nas do Hipnozy czyli do pozbawienia kogoś kontroli nad własnym ciałem i umysłem. Osobę zahipnotyzowaną możemy zmusić praktycznie do wszystkiego w dodatku taki człowiek nie ma szans na obronę przed małymi niewidzialnymi duszkami – Demonami. Zachęcam do sprawdzenia czym jest Hipnoza, jej wady i zalety.

Hipnotyzują również wszelkiej maści oszuści, czarownicy, Pawłościanie.

Hipnoza czy Joga zwiększa szanse na ataki demoniczne. Owszem może pomóc naszemu ciału ale podczas naszego głębokiego relaksu otwieramy ”bramy” umysłu które ma za zadanie nie wpuszczać intruzów czyli demonów.

Jednym z efektów takiej Hipnozy czy też Charyzmatów jest Głosolalia czy jak kto woli bełkotanie językami.

Tak zwane Dary Ducha Świętego w Chrześcijaństwie są pewną formą Hipnozy. Dajesz się podporządkować oświeconemu mistrzowi w zamian za super moce, uzdrowienie, jedność z Kosmosem itd.

Żydopedia czyli oficjalne źródło mówi nam tak:

”Glosolalia jest jednym z najbardziej charakterystycznych objawów duchowości charyzmatycznej (również w łonie Kościoła katolickiego, np. Ruch Odnowy w Duchu Świętym), ewangelikalnej, a w szczególności zielonoświątkowej.”

Adwentyści twierdzą, że glosolalia ma demoniczne pochodzenie i powołują się przy tym na rzekome przepowiednie Ellen G. White[1]. Adwentystyczny teolog Alfred Palla, utrzymuje, że glosolalia może mieć demoniczne pochodzenie[2].”

[Ów teolog którego wykłady wrzucałem podczas dyskusji nt. Eksodusu jest Adwentystą czyli miesza lekko w kwestii sabatu

 

Ja nie przeczę że rzeczywiste Dary Ducha Bożego nie istnieją tylko… skąd mamy wiedzieć że te osoby są pod kontrolą Boga czy demonów ?

Porównajmy sobie sposób uzdrawiamy współczesnych Ewangelistów a Isus Krzewiciela Zakonu:
– Isus nie uzdrawiał dla pieniędzy czy słaby, wręcz przeciwnie prosił aby nikomu o tym nie mówić.
– Isus uzdrawiał wszystkich, a jedyne czego wymagał to dobrego postępowania. Szarlatani wymagają od nas wiary.
– Uzdrowienia były natchmiastowe
– Co najważniejsze jeszcze żaden człowiek nie przywrócił innego człowieka do życia
– Sam Chrystusa oraz jego później uczniowie posiadali taką moc. Kto więc wskrzecił Isusa do życia jeślibyłby on Bogiem w Trójcy ? Czy może jest ktoś kto stoi w hierarchi wyżej od Mesjasza i tą osobą jest sam Bóg jako istota która wprawiła wszystko w ruch.
Nie posiadamy żadnych dowodów żeby jakiś człowiek posiadał moc pochodzącą bezpośrednio od Boga.
Mamy za to pełno wspaniałych wizji Jezusa hippisa albo Marii w Fatimie (Fatima to była córka Mahometa), wizje Nieba albo Piekła bądź całkowitej zagłady ludzkości.
Po głębszym przestudiowaniu tychże wizji skłaniałbym się do opcji ataku bądź opętania demonicznego oraz łatwowierności ofiary tej wizji. Osoby te nigdy nie sprawdziwy źródły tych widzi, nie poprosiły o udowodnienie swej wiarygodności tak jak powiedzmy Mojżesz.
Jeśli byłaby to prawdziwa wypowiedź Isusa – musiał by ten człowiek spisać każde jego słowo i natychmiast dodać całość do kanonu Biblijnego jako Jeszcze Nowszy Testament.
Gdyby komukolwiek objawił się prawdziwy Isus, nie mógłby z pewnością przeczyć samemu sobie (NT) ani pismom prorockim a w szeczgólności zdaniom które rozpoczynają (lub kończą) się od formułki ”tak powiedział Pan”.
Taka wypowiedź Isusa musiałaby być niezywkle prosta, logiczna, precyzyjna zawierająca porównania, przenośnie i przypowieśći.

Dzisiejsze społeczeństwo daży większym szacunkiem słowa przywódców religijnych i politycznych niż słowa samego Boga.
Papieża grzecznie skrytykować nie możesz bo obrażać uczucia religijne ale Boga opluwać, proroków opluwać, Dekalog opluwać, Eksodus bez dowodów negować.
Boga mają prawo opluwać, Chrześcijan także ale Buddyzm czy Hinduizm albo New Age niewielu krytykuje. Jak krytykować to wszystkich a nie tylko jedną grupę! Krytykować ale nie obrażać.

Pan Zięba oczywiście pomógł wielu ludziom wyzdrowieć ale! najważniejsza jest profilaktyka i leczenie przyczyn a nie objawów. Zapewne wierzy w Boga i chciałby przestrzegać Jego Prawa najlepiej jak tylko się da, ale niestety staje się Medium pomiędzy niczego nie spodziewającym się człowiekiem a dywersantem ze świata duchowego.

Hipnoza jest pewną formą magii którzy leczy ciało (powiększa cycki, pomaga zasnąć itd) ale szkodzi na duchy (demon wysysa siły witalne).

Nie osądzam Pana Zięby jednak przestrzegam przed medycyną ”mistyczną” która może przywołać demony. Dopóki nie odrzuci Hypnosis tak lepiej  dystansować się kiedy pan Jerzy nawija o hipnozie itd.

 

Przykładowy film który wspiera moją hipotezę.

http://www.zbawienie.com/cuda.htm

http://www.biblia-wnioski.pl/start-mainmenu-1/9-sprawy-kulturowe/64-hipnoza-z-perspektywy-biblii.html

https://cyryl27.wordpress.com/2016/08/27/klamstwo-pawla-nr-10-czyli-dary-ducha-zacheta-pawla-do-zaproszenia-do-siebie-demonow/

[[https://youtu.be/sMMAoYNF4z4]]

 

 

 


 

 

Sam pan Jerzy udostępnia i propaguje przede wszystkim naturalne metody leczenia innych lekarzy, owe metody są znane za granicą. Owszem dobrze że to robi jednak po pierwsze nie jest lekarzem czyli w razie pomyłki (a jak wiadomo każdy się kiedyś myli) nie odpowie jako profesjonalista.

Są owszem omawiane śmieszne rzeczy jak to że woda ma pamięć i trzeba się do niej czule zwracać, moja ty kochana wodo 🙂 Jak kupie struktury zator wody pitnej to będziemy pili i tańczyli przez tydzień. A potem weźmiemy ślub, zobaczysz będzie fajne, w razie czego oplazmuje cię i będziesz jak nowa… xd

 

Nie oznacza to że nie-lekarz nie ma prawa do głosu, jednakże w pewnych kwestiach przeciętny Janusz szybciej posłucha się lekarza korporacyjnego czy mediów w kwestii szczepionek (mam na myśli te co zawierają szkodliwe substancje) czy innych form wyciągania pieniędzy.

 

Rzekome dowody które mają za zadanie zniszczyć człowieka w stylu ”agent” albo ”mason” nie za bardzo mnie przekonują.. Często osoby które atakują Ziębę porównują do kompletnych wariatów ludzi który wskazują na zawartość szkodliwych substancji w różnych produktach (WIFI, Szczepionki). Cóż, jak się nie ma argumentów to przyrównuje się człowieka do wariata – Argumentum Ad Personam, że jest taki sraki i robaki. 

Z drugiej strony pan ten posiada swego rodzaju grupkę wiernych zwolenników – Ziębowców.

Jest jednak rzecz którą opisałem wyżej – Hipnoza

Nie wiem może istnieje jeszcze jakaś naukowa forma Hipnozy i ona leczy z różnych fobii, jednakże w większość przypadków Hipnoza powoduje że człowiek zasypia (jak sama nazwa wskazuje – Hypnos czyli sen) i staje się podatnym na siły demoniczne.

W dawnych czasach i nawet obecnie istniało dużo starożytnych lekarzy na przykład Ewangelista Łukasz. Posiadali oni zdolności paranormalne (więcej o tym w innym materiale) i potrafi leczyć ludzi choćby za pomocą nakładania rąk na ciało pacjenta.  Dzisiaj może to wyglądać u księdza jako symboliczny gest, może i tak ale może to też działać jak efekt Placebo, czemu nie.

W przypadku starożytnych lekarzy, wiele z ich metod leczenia było zwyczajnie podejrzane i często normalny człowiek nie podjął by się tego.

Owszem tłumaczono że są to ”Dary Ducha Bożego” albo inne magiczne wynalazki.

Ale…. wiele z owych praktyk powodowało cudowne acz krótkotrwałe ozdrowienie pacjenta, dlaczego ?

Ponieważ wielu z owych ludzi to było czarownikami, czarnymi magami (biały mag, też zło ale w innym wydaniu) którzy uzdrawiali za pomocą siły demonicznej. Nie chcę się rozwijać bo temat owej energii jest na inną dwudziestą piątą dyskusję,

Moc demoniczna uzdrawiała i takie Medium pomiędzy człowiekiem a demonem dawało część tej demonicznej energii a w zamian pobierało dobrą energię, w najgorszym wypadku występowało ryzyko opętania pacjenta.

Uzdrowienie w takich przypadkach miało za zadanie uwiarygodnić danego lekarza by pacjent ponownie przyszedł dobrowolnie oddać swoją energię.

A owe Medium, czy nie jest to rzeczywiste sprzedanie duszy demonom ?….

Aby hipnoza zadziałała sprawnie pacjent sam musi tego chcieć, inaczej mówiąc nie stawiać oporu przed demonem.

Kontakt z owymi demonami i szukanie u  nich pomocy zostało stanowczo potępione przez Boga, dlaczego więc owe formy kontaktu ze światem duchowym są tak popularne ?

Ponieważ demony poprzez swoje pendrive’y kuszą tym że są w stanie danemu schorowanemu człowiekowi pomóc  i znajdują się po tej jasnej stronie tęczy.

 

Krzewiciel pokazał wprost że nie da się pokonać szatana Lucyferem kiedy zarzucono mu używanie mocy demonicznej – złodziej woła pałać złodzieja,

Ewangelia Mateusza 12:

(24) A kiedy usłyszeli to faryzeusze, odrzekli: Ten nie wygania demonów inaczej jak tylko przez Belzebuba, księcia diabelskiego.

(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego?

(27) A jeśli Ja przez Belzebuba wypędzam demony, to synowie wasi przez kogo ich wypędzają? Dlatego oni będą sędziami waszymi.

 

 

Jest to naturalnie fragment wieloznaczny, ukazuje on jednak jeden z głównych powodów dlaczego ten nasz nieszczęsny New World Order nie może się utrzymać w 100%  a także dlaczego nie można być zarówno po stronie Boga jak i diabła. 

 

Podsumowując, pewnych ludzi jest bardzo trudno rozgryźć czy pracują dla Boga czy też dla dla wrogów Boga. Bardzo ciężko jest więc wydać stanowczy osąd ponieważ może on być całkowicie błędny i niesprawiedliwy.

Nie jesteśmy więc w stanie określić rzeczywistych intencji niektórych osób zwłaszcza jeśli za mało o kimś wiemy.

Można się czepiać że Zięba zarabia na swoim, no ale kto nie chciałby zarabiać na życie – czepiam się zwykłego groszoróbstwa, wydawanie książek uważam za dobrą formę przekazywania wiedzy ponieważ człowiek powinien zarobić za swoją pracę a nie żebrać od innych.

Uważam że jednak ten człowiek, dobrze że jest, mówi, omawia bowiem przekazuje elementy prawdziwe aczkolwiek nie imponuje tak jak inny starszy pan do którego mam ogromny szacunek ze względu na przekazywaną wiedzę medyczną czy historyczną.

Niestety nawet jeśli w pewnych tematach mówi sporo prawdy to przez twardogłowych ultrakatolików będzie uznawany za szarlatana czyli satanista któremu tylko przyda się woda święcona i egzorcyzmy tak samo jak tym szatańskim terapiom. Przez to wielu katolików będzie nadal ufało wielu nieskutecznym terapiom rzekomo leczącym raka.

Chodzi o to że może zostać ta osoba wykreowana w bardzo negatywny sposób i być może dlatego zostaje zapraszany do programów… aby stać się pośmiewiskiem. Na szczęście wygląda na normalnego człowieka co idzie na plus. Pan ten może sobie nie zdawać z tego sprawy że jest wykorzystywany przez diabła w tym celu co nie oznacza że jest nie wiadomo jakim potworem, agentem, masonem, reptilianinem.

Może być tego świadomy a może nie, dlatego wstrzymuje się z końcową oceną….

 

 

 

 

4 Po obejrzeniu wykładów

 

Przyznam się że Zieba nieco zaimponił mi, sądziłem że zajmuje się ścisłą tematyką – zdrowie, a tu się okazuje że wie więcej.
Dobrze robi że przekazuje wiedzę w sposób łagodny nie robiąc z siebie męczennika, wariata, foliarza i tak dalej.
No ale jednak miał ten kontakt z przyszłym el presinadente de Cebulonia czyli Chasydzko-Niemiecki Chrabja
Może nie wie o tym z kim się zadawał i nieświadomie nabija popularność Drugiej Fali, może to z powodu kultury albo wpólnej adoracji tak jak Putin, Trump, Kim – jedna paka
W najgorszym przypadku nagonka na Ziębę i robienie z chłopa szarlatana ma pomóc w przetransformowaniu w NWO i New Age w NWO ale 2.0.
Skoro według proroctw Bestia ma zniszczyć Babilon Wielki,
A skoro Therion walczy powoli propagandowo z Córą Chaldejską to musi ukazywać jej przekręty jak chociażby Syjonisty, Księża i nawet medycyna która coś tam leczy ale więcej osób wykańcza toksycznymi terapiami
Są także osoby który wręcz chcą wyroku na Ziebę za te ukryte terapie, że rzekomo człowiek żeruje na ludzkiej tragedii, nie wiem może tak może nie

W każdym razie albo Zięba jako reprezentant Bestii żeby z jednej strony wyciągnąć ludzi z jednego bagna w drugie albo nieświadomie jest rozgrywany przez diabła, ale chce dobrze

W tym powyższym filmie Zięba sprytnie wyszedł z tematu metempsychozy, nie wiem czy w to wierzy jak wielu chrześcijan. Sam to przez krótkie okresy czasu wierzyłem nie przez lucyferystów a właśnie Chrześcijan czy mistyków jak Edgar Cayce którzy na siłę próbowali wmówić reinkarację, sama elita KRK czy New Age tego nie zwalcza a nawet promuje jako rzekomo Biblijną naukę. Ok, ale czemu powiązuje się to z Darwinizmem że człowiek może się stać zwierzęciem i na odwrót…. to jest już całkowita papka, a cel wydaje się prosty bo skoro możesz awansować siebie w kierunku boskości to na co ci Bóg, Prawa, przyjaciele i twoja osobowość…

W kwestii Hipnozy czyli snu, nie wiem może rzeczywiście istnieje kilka etapów tego:
Lekka Hipnoza naukowa czyli wgłąb siebie by wyleczyć chorobę
Ciężka Hipnoza czyli opętanie demoniczne,

Ponadto Hipnoza nie jest naturalna skoro trzeba samemu tego chcieć, nie ma jednoznacznej oceny czy to ma dobre działania na dłuższą metę czy złe.
Raczej bym uciekał od Hypnotajzerów (Hipnotyzer) ponieważ nie jest jasne czy są to jacyć czarownicy, Wędkarze Dusz czy nieświadomi ludzie.
Z pewnością pierwszymi Hypnotyzerami byli wyznawcy Grześków wykopanych z nieba a oni dawali człowiekowi technologię okultystyczną żeby z jednej strony pomagała a z drugiej strony zastępywała Boga.
Tak więc lepiej się dystansować od rzeczy co do których przyczyn i skutków nie jesteśmy pewien, rozwaga uwaga
Niby można prosić jedynie Boga o uzdrowienie ale to nie zawsze oczywiście działa, dlaczego ?
Jest Biblijne prawo ”karmy” i wypędzenie 10 plemion jest tego przykładem
Bóg nie spełniać każdej zachcianki człowieka od tak, bo chce!

Co do Medytacji
Sam praktykuje swój rodzaj medytacji i lepiej się po tym czuję ponieważ istnieje kilka rodzajów medytacji, z tego powodu Pawłościan określam jako niedouczonych tumanów nie lepszych myśleniowo od pseudo-muzułmanów Islamistów
Ta zła medytacja to bodajże transcendenalna czyli głęboka, i tam tak jakby człowiek się wyłączał od świata…
Po co ?
Podaje się argumenty jak zjednoczenie ze światem, bogiem wewnątrz nas, z dobrymi duchami, kusmitami

Ta dobra medytacja którą czasem nie wiem dlaczego określam Medyteją, Mediteion. Nie ważne
Jest to zwyczajne przemyślenie, idziesz sobie ulicą i zastanawiasz się czy to ma sens, czy tamto ma sens i tak dalej. Przeważnie tematy psychologiczne, teologiczne, religijne, filozoficzne, społeczne. Tematy w stylu co ugotuję na obiad obniżają loty
I jest to rodzaj czarów ?
Oczywiście że nie…
Ale częściej się mówi o tej Medytacji religijnej (otwarcie trzeciego oka), czyli diabeł w przebraniu chama Fosforu.
Ona ma zadanie tak jak by zrealizować to co wbił tak zwany apostoł – już nie należę do tego szatanistycznego/materialistycznego świata, chce się zjednoczyć z moim ja w świecie duchowym a jak nie to wpadnę w koło reinkarnacyjne albo pójdę do piekła
A Grigori oraz Sedim to sprytne istoty i trochę na zasadzie złego i dobrego policjanta:
Mieć > Materializm > Cielesność > Uczynki > Ciemna Strona
Być > Idealizm > Duchowość > Wiara > Jasna Strona

Modlitwa jest swego rodzaju Medytacją… może być zła bałwochwalcza a może być dobra, pyk

Ja tam w tych przypadkach jestem za koncepcją dualistyczną czy może poprawniej mówiąc za Równowagą C
Czyli nie przesadzać z tym mieć czy być, owszem fajnie posiadać ale to nie daje szczęścia z Bogiem. Ponieważ człowiek wypełnia pustkę dolarami, super gadżetami, drogimi furami a w każdej chwili może to stracić
No chyba że potrafi połączyć posiadanie z ideą
Strasznie krytykuje religijne rozdawanie pieniędzy ubogim czyli zniszczenie ich za pomocą wódeczki, papierosków, łatwych lasek
Ponieważ ogromna suma pieniędzy nie jest dla każdego czyli Franciszek z Asyżu nie licząc panteizmu to… satanista ?
Nie lepiej dać wędkę zamiast ryb czyli jak chcesz oddać te pieniądze to zafunduj tym ludziom coś żeby mogli z tego skorzystać i wykopać więcej talentów

Zięba, podobało mi się że wspomniał o programowaniu podświadomości od dziecka. No mistrz bo większość dezinformatorów na ten temat milczy
I o co chodzi..
Że na wiele zachowań jesteśmy przyzwyczajeni od dziecka poprzez rodziców, powiedzmy żyjesz w rodzinie alkoholickiej to istnieje większe prawdopodobieństwo że sam zostaniesz biedakiem menelem albo znienawidzisz biedoty (czasem usprawidliwiennie), jeśli są dużo biedaków zazdrości komuś komu się lepiej powodzi) i będziesz dążyć do odwrotności.
Nie czuję klimaty że dzieci są pod hipnozą, a może ? Chodzi o przyrównania Hipnozy z Podświadomością
W pewnym sensie są bardziej mechaniczne ponieważ nie myślą nad tym co robią i nad konsekwencjami a rodzice mają za zadanie wprowadzić pociechę w arkana życia, czyli wbić do głowy co wolno a czego nie, przystosować do życia w społeczeństwie
I pod Zięba ma rację że rodzice popełniają błędy wychowcze i to wszystko dzieci nieświadomie chłoną jak gąbka
O Kontroli Umysłów dezinformatorzy niechętnie mówią – jak już to poruszają wewnętrzny aspekt czyli:
NWO, żydzi, masoni, iluminaty, jesteśmy gojami bydłem, horror!

Ale o wewnętrznych aspektach niewiele, dlaczegóż to ?
Ponieważ sami chcą nas zbajerować tą gadką a im bardziej się czegoś boisz to tym większe zaufanie zdobywasz do osoby która o tym tb powiedziała. Dzięki temu mogą cichaczem przemycać swoje wirusy
Mind control częściej przeważa nad zdrowym rozsądkiem, do tego wpojone schematy myśleniowe i inne takie
Co z tego że ludzie czytają, słuchają… ile osób zrozumie, ile osób zinfiltruje dla siebie, a o ile więcej hasbarowców doczyta 🙂
I nawet jak ktoś doczyta, dosłucha to zwykle ma wpojone podświadomie dogmaty od autorytetów. W tym temacie Zięba ma rację że lekarze mogą zaszkodzić albo wyleczyć samą gadką.
Wystarczy to że lekarz, prawnik, polityk, nauczyciel biskup zostali archetypowo zakwalifikowani przez przeciętnego Janusza jako półbogowie.
To co Zięba mówi to taki efekt placebo – lekarz ci powie że jesteś ciężko chory… od razu tracisz motywację wewnętrzną i chęć do życia.

Ciężko mnie uwierzyć że to samo tyczy się wody plazmowanej czy strukturyzowanej, gdyby tak jeszcze było ze śmieciowym żarciem z McDonaldsów,
Frytko, proszę nie bądź z sylikonu, bądź zdrowym kawałkiem pierdzielonego ziemniaka 🙂
Może dlatego że ludzie a przedmioty nieożywione to co innego.
Kwiatki na biologii żyją a w literaturze już nie, no ale one rosną i w tym przypadku pozytywne nastawienie ma jakiś sens.

Kontrola Umysłu objawia się poprzez brak niezaleźnego krytycznego myślenia, i bezkrytycznym przyjmowaniem czyjegoś punktu widzenia
Dlatego nie dziwny się jeśli ktoś z otoczenia z dobrymi intencjami uznaje za heretyka, oszczercę, bluźniercę… to nie ich wina, tylko tak zostali wykreowani, często jest tak jak ktoś się zaczyna wyróżniać zaczyna lepiej zarabiać to zaraz jest izolowany. Czasem zazdrość a czasem wielobarwność.
Co innego kiedy ktoś celowo ośmiesza tę inność, na przykład tworzy grupę płaskoziemców ale w taki sposób żeby ta ekipa stała się obiektem kpin, i daje takie argumenty że NASA może je z łatwością obalić

U wielu prawda dociera z czasem dopiero po latach, tak nagle do nich to dociera.
Sam miałem problem z rozumiem wielu tematów, od płaskiej ziemi uciekałem później zacząłem słuchać na słuchawkach kilka filmów a teraz nie wschodzę w PZ ponieważ nie jestem matematykiem czy fizykiem, ledwo co zdawałem z tych przedmiotów więc mogę uzględnić inne kwestie.
Cieszę się jeśli ktoś obudził się dzięki PZ… ja nie, ale i tak nadal pozostaje wiele pracy domowej do odrobienia.

Nie ma co oczekiwać fali oklasków i zrozumienia ponieważ pranie mózgu zwycięża nad logiką.

I pod tym względem że podświadomość, pranie mózgu to Zięba robi dobrą robotę… no ale Hrabia, możliwe że celowo ośmiewany i Hypnosis
Ładnie uświadamia rodziców na przykład kiedy nie jedzą czegoś zdrowego to dzieci także przyjmują te nawyki – to prawda potwierdzona

Nie zwala winy na rodziców że są agentami bo nie wiedzieli ale pokazuje no taką dobrą duchowość, wada że może być albo kolejnym Łowcą Dusz, być może nieświadomym..
Freund z tego co pamiętam także potrafił fajne rzeczy poruszać, no ale zajmował się hipnozą, był austrackim żydem, kabalistą i to co promował na przykład kompleks Edypa… no zboczeniem
I pod tym względem te tematy jak kontrola umysłów są miodzio, tematy które chronią…
No własnie diabeł zna także jak działa ludzka podświadomość i dlatego jesteśmy programowani za pomocą schematów, symboliki etc etc
I pod tym względem Zięba robi dobrą robotę ale podciąga Podświadomość i Kontrolę Umysłów pod Hipnozę żeby lepiej sprzedać swój zaoferowany produkt.
Mass Mendia podświadomie programują na taki wewnętrzny bunt, a są dwa conajmniej rodzaje buntu:
Bunt wobec wszystkiego – Młodzież jest tak programowana, po prostu system wykorzystuje trudny wiek i sytuacje dzieci by ich zbuntować przeciwko autorytetom. Po prostu młody pokazuje swój gniew i zakrywa swój problem poprzez to że nie słucha się rodziców. Problemem mogą być problemy w szkole – małe padalce, brak zrozumienia, złe towrzystwo i tak dalej.
I człowiek chce zwrócić na siebie na uwagę, on woła o pomoc a nie jest satanistą i dlatego uważam Pawłościaństwo za zwyrodnialstwo, obłudną hipokryzję która zwala winę albo na jakiś Illuminatów czyli uj wie kto albo na ludzi który potrzebują pomocy
Dlatego wielu narkomanów czy młodych popełnia nieudawane próby samobójcze w taki sposób że…. najpierw upewniają się czy ktoś przyjdzie i zauważy.
Rodzice często tego nie widzą kiedy robią krzywdę swemu dziecku (dla przykładu tak zwana śmierć łóżeczkowa, o tym chyba Jaśkowski mówił) albo nie zauważają kiedy pociecha ma problem.
Biblia mówi że ludzie kierują się sercem, mamy pokazane jak głupi potrafią być młodzie ludzi z powodu buzującego testosteronu, niewiedzy i tak dalej.
Co mówi Prawo Boga
2 Księga Mojżeszowa 20:
(7) Uświęcajcie się i bądźcie świętymi, gdyż Ja, Pan, jestem Bogiem waszym,
(8) Będziecie przestrzegać moich ustaw i wypełniać je; Ja Pan, który was uświęcam.
(9) Ktokolwiek złorzeczy swemu ojcu i swojej matce, poniesie śmierć. Złorzeczył swojemu ojcu i swojej matce, przeto krew jego spadnie na niego.

Dzisiaj nie ma kary śmierci ponieważ ludzie nie są świadomi Boga i Prawa a 12 Plemion miało świadomość ważności Prawa jak i istnienia Tego który Je Nadał.
Dzisiaj nie ma kary śmierci co nie zmienia faktu że swoich najbliższych trzeba szanować. Nie ślepo słuchać, tylko pamiętać że chcą dla nas jak najlepiej.

Ale ktoś może powiedzieć że Dekalog mówi żeby czcić rodziców..
Czyżby ?
A Bogu już nie należy się cześć

Septuaginta LXX Brenton 2 Mojżeszowa 20
12 Honour thy father and thy mother, that it may be well with thee, and that thou mayest live long on the good land, which the Lord thy God gives to thee.

Honour UK Honor US (v) czyli
wypełniać (np. obietnicę)
poważać, szanować
honorować
uczcić

 

Czyli chodzi o honor, szacunek, spełnianie woli, poważanie, a nie boskie ślepe uwielbienie..

Tak swoją drogą Septuaginta czyli najlepszy przekład Biblijny mówi nam w Dekalogu takie coś:
15 Thou shalt not kill.

Nie będziesz zabijał, a nam mówi że to jest złe tłumaczenie i powinno być nie morduj…
Kiedyś to wyjaśniałem i ma to związek z osądem, i tak dalej.

Bunt wobec zła – I tak mnie programuje Bóg czy Muzyka, i to jest raczej dobry program ponieważ czyni człowieka wraźliwego na dobro i tak dalej. Nie bredzisz że nie należysz do tego świata a chcesz udowodnić że należysz do tego świata a nie do świata tamtego – Gehenny,

Wada to taka że nie wiadomo w jakim stopniu jest bezpieczna ta lżejsza Hipnoza
Ta zła hipnoza jest przede wszystkim stosowana chociażby w programach agenturalnych by zrobić z normalnego człowieka jąkałę albo zabójcę a on sam tego nie pamięta.
Czyli taki Hypnotyzer jest niebezpieczny kiedy wykorzystuje ofiarę dla własnych korzyści
Nie pamiętam żeby gdzieś w Biblii potępiano albo polecano Hipnozę bezpośrednio, dlatego radzę dystansować się od tego rodzaju praktyk.

Dlatego nie potępiam wielu rzeczy góry, zwracam uwagę na pozytywne aspekty i negatywne
Jeśli nie mam wyrobionego zdania to nie wschodzę…

 


 

5 HYPNOSIS

 

Wracając do Hipnozy
Co nam mówi English Wikipedii

Hipnoza jest stanem ludzkiej świadomości, polegającym na skupieniu uwagi i zmniejszonej świadomości obwodowej oraz zwiększonej zdolności reagowania na sugestie . Termin ten może również odnosić się do sztuki, umiejętności lub aktu wywoływania hipnozy. [1]

Teorie wyjaśniające, co dzieje się podczas hipnozy, dzielą się na dwie grupy. Teorie stanu zmienionego postrzegają hipnozę jako zmieniony stan umysłu lub transu , naznaczony poziomem świadomości różnym od zwykłego stanu świadomości. [2] [3] Tymczasem teorie niepaństwowe traktują hipnozę jako formę wyobrażeniowego odgrywania ról . [4] [5] [6]

Podczas hipnozy mówi się, że osoba ma zwiększoną koncentrację i koncentrację. Osoba może skoncentrować się intensywnie na konkretnej myśli lub pamięci, jednocześnie blokując źródła rozproszenia. [7] Zahipnotyzowani badani mówią o zwiększonej odpowiedzi na sugestie. [8] Hipnoza jest zwykle wywoływana przez procedurę znaną jako indukcja hipnotyczna obejmująca szereg wstępnych instrukcji i sugestii. Używanie hipnozy w celach terapeutycznych jest określane jako ” hipnoterapia „, podczas gdy jej użycie jako formy rozrywki dla publiczności jest znane jako ” hipnoza sceniczna „. Hypnosis sceny jest często wykonywany przez mentystów praktykujących sztukę w formie mentalizmu .

Określenie „hipnoza” pochodzi od starogreckiego słowa ὕπνος Hypnos „uśpienia”, a przyrostek -ωσις – OSIS lub z ὑπνόω hypnoō „uśpić” ( trzpień z aorystu Hypnos -) i sufiksu – jest . [9] [10] Słowa „hipnoza” i „hipnoza” wywodzą się od słowa „neuro-hipnoza” (sen nerwowy), z których wszystkie zostały sformułowane przez Étienne Félix d’Henin de Cuvillers w 1820 roku. Te słowa zostały spopularyzowane w języku angielskim przez szkockiego chirurga Jamesa Braida(do których czasami są błędnie przypisywane) około 1841 roku. Braid oparł swoją praktykę na tym opracowanym przez Franza Mesmera i jego zwolenników (który był nazywany „mesmeryzmem” lub ” zwierzęcym magnetyzmem „), ale różnił się w swojej teorii co do sposobu działania procedury .

 

Można powiedzieć, że sugestia hipnotyczna wyraźnie ma na celu wykorzystanie efektu placebo . Na przykład w 1994 r. Irving Kirsch scharakteryzował hipnozę jako „nieszkodliwe placebo”, tj. Metodę, która otwarcie wykorzystuje sugestię i stosuje metody wzmacniające jej efekty. [13] [14]

 

Prekursory edycja ]

Ludzie wchodzili w trans hipnotyczny od tysięcy lat. W wielu kulturach i religiach uważano ją za formę medytacji. Hipnoza współczesna zaczęła się jednak pod koniec XVIII wieku i stała się popularna przez Franza Mesmera , niemieckiego lekarza, który stał się ojcem „nowoczesnej hipnozy”. W rzeczywistości, hipnoza była znana jako „mesmeryzm”, ponieważ została nazwana imieniem Mesmera.

Mesmer utrzymywał opinię, że hipnoza jest rodzajem mistycznej siły, która płynie od hipnotyzera do osoby zahipnotyzowanej, ale jego teoria została odrzucona przez krytyków, którzy twierdzili, że nie ma magicznego elementu do hipnozy.

Wkrótce hipnoza zaczęła wkraczać w świat współczesnej medycyny. Wykorzystanie hipnozy w medycynie stało się popularne wśród chirurgów i lekarzy takich jak Elliotson i James Esdaille oraz badaczy takich jak James Braid, którzy pomogli ujawnić biologiczne i fizyczne zalety hipnozy. [50] Według jego pism, Braid zaczął słuchać raportów dotyczących różnych orientalnych praktyk medytacyjnych wkrótce po wydaniu swojej pierwszej publikacji na temat hipnozy, Neurypnology (1843). Po raz pierwszy omawiał niektóre z tych orientalnych praktyk w serii artykułów zatytułowanych Magia, mesmeryzm, hipnoza itp., Historycznie i fizjologicznie rozważanych.. Rysował analogie pomiędzy własną praktyką hipnozy a różnymi formami hinduskiej medytacji jogi i innych starożytnych duchowych praktyk, szczególnie tych dotyczących dobrowolnego pochówku i pozornej hibernacji człowieka . Zainteresowanie Braidami tymi praktykami wynika z jego badań nad Dabistan-i Mazabi , „School of Religions”, starożytnym perskim tekstem opisującym szeroki wachlarz orientalnych religijnych rytuałów, wierzeń i praktyk.

W maju [1843 r.] Dżentelmen zamieszkały w Edynburgu, osobiście mi nieznany, który długo mieszkał w Indiach, opowiadał mi list wyrażający jego aprobatę dla poglądów, które opublikowałem na temat natury i przyczyn hipnotycznych i mesmerycznych zjawisk. Potwierdzając moje poglądy, nawiązał do tego, co wcześniej widział w regionach orientalnych, i polecił mi zajrzeć do ostatnio opublikowanej książki Dabistan , aby uzyskać dodatkowy dowód na ten sam efekt. Przy wielu rekomendacjach natychmiast wysłałem kopię Dabistanu , w której znalazłem wiele stwierdzeń potwierdzających fakt, że wschodni święci są samozapłonami, przyjmując środki w zasadzie takie same jak te, które zalecałem do podobnych celów. [51]

Chociaż odrzucił transcendentalną / metafizyczną interpretację wręczaną tym zjawiskom wprost, Braid przyjął, że te relacje orientalnych praktyk potwierdzają jego pogląd, że skutki hipnozy mogą być wytwarzane w samotności, bez obecności żadnej innej osoby (jak już udowodnił własne zadowolenie z eksperymentów przeprowadzonych w listopadzie 1841 r.); i dostrzegał korelacje między wieloma „metafizycznymi” praktykami Wschodu i jego własną „racjonalną” neurohipnozą i całkowicie odrzucał wszystkie teorie płynów i praktyki magnetyczne mesmistrzów. Jak później napisał:

W takim stopniu, w jakim pacjenci mogą rzucić się w nerwowy sen i przejawiać wszystkie zwykłe zjawiska mesmeryzmu, poprzez własne, nieuzasadnione wysiłki, jak to wielokrotnie udowodniłem, powodując, że utrzymują stałe, stałe spojrzenie w dowolnym punkcie, koncentrując całą swoją energie umysłowe na temat przedmiotu oglądanego; albo, że to samo może powstać u pacjenta patrzącego na punkt jego własnego palca, lub jak Magowie Persji i Jogin Indii praktykowali przez ostatnie 2400 lat, dla celów religijnych, rzucając się w swoje ekstatyczne transy, z których każdy utrzymuje stałe, stałe spojrzenie na czubku własnego nosa; jest oczywiste, że nie ma potrzeby wywierania zewnętrznego wpływu na zjawisko mesmeryzmu. […] Wielkim celem wszystkich tych procesów jest wywoływanie nawyku abstrakcji lub koncentracji uwagi,[52]

Avicenna edycja ]

Avicenna (980-1037), perski lekarz, udokumentował cechy stanu „trance” (Hypnotic Trance) w 1027 roku. W tym czasie hipnoza jako leczenie była rzadko używana, dopóki niemiecki lekarz Franz Mesmer nie wprowadził jej ponownie 18 wiek. [53]

Franz Mesmer edycja ]

Franz Mesmer (1734-1815) uważał, że istnieje magnetyczna siła lub „płyn” zwany „zwierzęcym magnetyzmem” we wszechświecie, który wpływa na zdrowie ludzkiego ciała. Eksperymentował z magnesami, aby wpłynąć na to pole, aby uzyskać uzdrowienie. Około 1774 r. Doszedł do wniosku, że ten sam efekt można uzyskać, przekazując ręce przed ciałem podmiotu, zwane dalej „mezmatyzującymi przejściami”. Słowo „hipnotyzuj”, utworzone od nazwiska Franza Mesmera, zostało celowo użyte do oddzielenia praktyków mesmeryzmu od różnych „płynnych” i „magnetycznych” teorii zawartych w etykiecie „magnetyzm”.

W 1784 r., Na wniosek króla Ludwika XVI , komisja śledcza zaczęła badać, czy istnieje magnetyzm zwierzęcy. Wśród członków zarządu znaleźli się ojciec współczesnej chemii Antoine Lavoisier , Benjamin Franklin i ekspert w dziedzinie kontroli bólu, Joseph-Ignace Guillotin . Zbadali praktyki niezadowolonego ucznia Mesmera, jednego z Charles d’Eslon (1750-1786), i choć doszli do wniosku, że wyniki Mesmera są prawidłowe, ich eksperymenty kontrolowane placebo przy użyciu metod d’Eslona przekonały ich, że mesmeryzm był najprawdopodobniej spowodowany do wiary i wyobraźni, a nie do niewidzialnej energii („magnetyzmu zwierzęcego”) przekazywanej z ciała mesmistrza.

Pisząc opinię większościową, Franklin powiedział: „Ten kolega Mesmer nie wypływa z rąk, które widzę, dlatego ten mesmeryzm musi być oszustwem”. Mesmer opuścił Paryż i wrócił do Wiednia, by praktykować mesmeryzm.

 

Sigmund Freud 

Zygmunt Freud (1856-1939), twórca psychoanalizy , studiował hipnozę w Szkole Paryskiej i krótko odwiedził Szkołę Nancy.

Początkowo Freud był entuzjastycznym zwolennikiem hipnoterapii. „Początkowo zahipnotyzował pacjentów i naciskał ich na czoło, aby pomóc im się skoncentrować, próbując odzyskać (rzekomo) stłumione wspomnienia” [61], a wkrótce zaczął podkreślać hipnotyczną regresję i abrecję ( katharsis ) jako metody terapeutyczne. Napisał korzystny artykuł encyklopedyczny o hipnozie, przetłumaczył jedną z prac Bernheima na język niemiecki i opublikował wpływową serię studiów przypadków ze swoim kolegą Josephem Breuerem pt. Studia o Histerii (1895). Stało się to tekstem założycielskim późniejszej tradycji znanej jako „hipnoanaliza” lub „hipnoterapia regresji”.

Jednak Freud stopniowo porzucił hipnozę na korzyść psychoanalizy, podkreślając swobodne skojarzenia i interpretację nieświadomości. Zmagając się z ogromnym nakładem czasu wymaganym przez psychoanalizę, Freud zasugerował później, że może być połączony z sugestią hipnotyczną, by przyspieszyć wynik leczenia, ale to prawdopodobnie osłabi wynik: „Jest również bardzo prawdopodobne, że zastosowanie nasza terapia liczb zmusi nas do stopienia czystego złota analizy obficie za pomocą miedzi o bezpośredniej hipnotycznej sugestii. [62]

Jednak tylko garstka zwolenników Freuda miała wystarczające kwalifikacje w zakresie hipnozy, aby podjąć próbę syntezy. Ich praca miała ograniczony wpływ na podejścia hipno-terapeutyczne, znane obecnie różnie jako „regresja hipnotyczna”, „rozwój hipnotyczny” i „hipnoanaliza”.

 

A teraz taka ciekawostka:

Wojsko edycja ]

Z 2006 roku odtajnione 1966 dokument otrzymany przez amerykańską Ustawą Wolność informacji archiwum pokazuje, że hipnoza badano do zastosowań wojskowych. [148] Pełny dokument omawia możliwości zastosowań operacyjnych. [148] Ogólny wniosek z badania był taki, że nie było żadnych dowodów na to, że hipnozę można wykorzystać do celów wojskowych, i nie ma wyraźnych dowodów na to, że „hipnoza” jest definiowalnym zjawiskiem poza zwykłą sugestią, motywacją i oczekiwaną postacią. Zgodnie z dokumentem:

Użycie hipnozy w inteligencji mogłoby spowodować pewne problemy techniczne, których nie spotkałyby się w klinice lub laboratorium. Aby na przykład uzyskać zgodność z odpornym źródłem, konieczne byłoby zahipnotyzowanie źródła w zasadniczo wrogich okolicznościach. Nie ma żadnych dobrych dowodów, klinicznych ani eksperymentalnych, że można to zrobić. [148]

Ponadto dokument stwierdza, że:

Trudno byłoby znaleźć obszar zainteresowania naukowego bardziej zdeterminowany przez podzieloną profesjonalną opinię i sprzeczne dowody eksperymentalne … Nikt nie może powiedzieć, czy hipnoza jest jakościowo unikalnym stanem z pewnymi fizjologicznymi i kondycjonowanymi komponentami odpowiedzi, czy tylko formą sugestii wywołanej przez wysoką motywację. i pozytywny związek między hipnotyzerem a podmiotem … TX Barber wyprodukował „hipnotyczną głuchotę” i „hipnotyczną ślepotę”, analgezję i inne reakcje obserwowane w hipnozie – wszystko to bez hipnotyzowania nikogo … Orne pokazał, że niezhipotyzowane osoby mogą być motywowane do równego i przewyższać rzekomo nadludzkich fizycznych wyczynów zaobserwowanych w hipnozie. [148]

Badanie kończy się:

Prawdopodobnie jest to znaczące, że w długiej historii hipnozy, gdzie potencjalne zastosowanie do inteligencji było zawsze znane, nie ma wiarygodnych relacji na temat jego efektywnego wykorzystania przez służby wywiadowcze. [148]

Badania nad hipnozą w zastosowaniach wojskowych są następnie weryfikowane w eksperymentach Projektu MKULTRA , prowadzonych również przez CIA . [149] Według zeznań Kongresu [150] CIA eksperymentowała z wykorzystaniem LSD i hipnozy do kontroli umysłu . Wiele z tych programów zostało wykonanych w kraju i na uczestników, którzy nie zostali poinformowani o celach badania lub którzy otrzymywali leki. [150]

 

Taki trochę Katolicyzm bo przecież Katocholizm dalej wierzy że młodzi ludzie to sataniści jedzący koty a Metal to rock ale pewne przypadki są możliwe:

Hipnoza muzyczna 

Idea muzyki jako hipnozy wyrosła z pracy Franza Mesmera . Instrumenty takie jak fortepiany, skrzypiec, harfy, a szczególnie armonica szkło często opisywany w zabiegów Mesmera; i zostały uznane za przyczyniające się do sukcesu Mesmera. [154] Muzyka hipnotyczna stała się ważną częścią rozwoju „psychologii fizjologicznej”, która postrzegała stan hipnozy jako „automatyczne” zjawisko, które łączy się z odruchem fizycznym. W swoich eksperymentach z dźwiękową hipnozą Jean-Martin Charcot używał gongów i kamertonów, a Ivan Pavlov używał dzwonków. Celem ich eksperymentów było udowodnienie, że fizjologiczna reakcja na dźwięk może być automatyczna, omijając świadomy umysł. [155]

Muzyka jako szatańskie pranie mózgu[

W latach 80. i 90. w USA wybuchła panika moralna, obawiając się szatańskiego rytualnego nadużycia . W związku z tym niektóre książki, takie jak The Devil’s Disciples, stwierdziły, że niektóre zespoły, szczególnie w muzycznym gatunku heavy metalu, wyprały z mózgów amerykańskie nastolatki z podprogowymi wiadomościami, aby zwabić je do kultu diabła, seksualnej niemoralności, morderstwa, a zwłaszcza samobójstwa[156] zastosowanie satanistycznej ikonografiii retoryka tego gatunku prowokuje rodziców i społeczeństwo, a także popierają męską moc dla publiczności, zwłaszcza nastolatków, którzy byli ambiwalentni wobec swojej tożsamości. Przeciwdziałanie metalom ciężkim pod względem satanistycznego prania mózgu jest dowodem, który wiąże się z automatycznymi reakcjami teorii muzycznego hipnozy. [157]

Zbrodnia 

Różne osoby są podejrzane lub skazane za przestępstwa związane z hipnozą, w tym rabunek i wykorzystywanie seksualne.

W 2011 r. Podejrzewano rosyjskiego „złego hipnotyzera” o nakłanianie klientów banków w okolicach Stawropola do rozdawania tysiącom funtów pieniędzy. Według miejscowej policji podszedł do nich i kazał im wypłacić wszystkie pieniądze ze swoich rachunków bankowych, które następnie mogliby swobodnie dać człowiekowi. [158] Podobny incydent odnotowano w Londynie w 2014 r., Gdzie wideo pozornie pokazywało rabusia hipnotyzującego sklepikarza, zanim go okradł. Ofiara nie zrobiła nic, by powstrzymać rabusia od kradzieży kieszeni i zabrania swojej gotówki, a jedynie wzywania złodzieja, kiedy już uciekł. [159] [160]

W 2013 roku, 40-letni hipnotyzer-amator, Timothy Porter, próbował seksualnie wykorzystać swojego klienta, który stracił na wadze. Poinformowała, że ​​obudziła się z transu i znalazła go za sobą z opuszczonymi spodniami, mówiąc jej, żeby się dotknęła. Został następnie wezwany do sądu i umieszczony na liście przestępców seksualnych. [161] W 2015 r. Gary Naraido, a następnie 52, został skazany na 10 lat więzienia za kilka zarzutów związanych z seksualnym wykorzystywaniem hipnozy. Poza podstawowym oskarżeniem 22-letniej kobiety, którą molestował seksualnie w hotelu pod przykrywką bezpłatnej sesji terapeutycznej, przyznał się również do napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynkę. [162]

 

Wikipedia prawdę ci powie 🙂 

 

 

 

 

6 Wykorzystywanie Wieloznaczności POjęć (Medytacja & Hypnoza)

 

Jestem raczej skłonny do uwierzenia że jest kilka rodzajów Hipnozy czy Medytacji
Ale nam podsuwa się Hipnozę stosowaną przez Kabalistów jak Freund czy Medytację znaną ze religii Wschodu
Modlitwa jest formą medytacji, czyli przemyśleń i to jest dobra medytacja.

 

Mamy więc dwa rodzaje medytacji – jedna to lżejsza polegająca na myśleniu a druga na oderwaniu się od tego świata… Paweł ”apostoł ”podobne bajki wciskał jako… Kontemplacja

A czym jest Medytacja wedle definicji ?

Medytacja (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł) – praktyki polegające na ćwiczeniu umysłu lub wprowadzaniu się w odmienny stan świadomości dla uzyskania jakiegoś dobroczynnego skutku, albo aby umysł uznał treść odmiennego stanu bez identyfikowania się z nim[1] lub jako cel sam w sobie[2]. Termin medytacja odnosi się do wielu różnych praktyk, wliczając w to techniki mające na celu zwiększenie wewnętrznej energii siły życiowej (qikiprana, itp.) i aby rozwinąć współczucie[3], miłość, cierpliwość, wielkoduszność i przebaczenie.

Medytacja była praktykowana od czasów antycznych jako część tradycji religijnych i wierzeń[4]. Jest stosowana zwłaszcza w jodze oraz w religiach i duchowości Wschodu (buddyzmtaoizmkonfucjanizmhinduizmdżinizm), a ostatnio także przez niektóre szkoły psychoterapeutyczne.

Elementy medytacji dają się również zauważyć w chrześcijaństwie (hezychazm) i islamie (sufizm). Współcześnie jest często wykorzystywana do oczyszczenia umysłu i jako część terapii różnych problemów zdrowotnych, takich jak np. nadciśnienie[5], depresja, czy stany lękowe.

Praktyka medytacji może się odbywać w pozycji siedzącej lub jako element aktywności fizycznej. Mnisi buddyjscy włączają medytację uważności do swoich codziennych czynności, jako formę treningu umysłu. Często w medytacji są wykorzystywane sznury modlitewne lub inne obiekty rytualne, mające na celu utrzymanie koncentracji lub przypomnienie praktykującemu opewnych aspektach medytacji. Istnieją dziesiątki stylów medytacji i wiele typów aktywności uważanych za praktyki medytacyjne[6][7].

Medytacja może mieć na celu wyzwalanie jakiegoś stanu emocjonalnego w celu jego analizy (np. gniewu, nienawiści) lub kultywację określonej reakcji mentalnej na różne bodźce – np. współczucia[8][9][10]. Termin „medytacja” może odnosić się do odmiennego stanu świadomości lub praktyk i technik wykorzystywanych w celu jego osiągnięcia[11]. Medytacja ma efekt uspokajający i kieruje uwagę do wnętrza praktykującego, aż zostanie osiągnięty stan całkowitej świadomości, opisywany jako „bycie przebudzonym wewnątrz, nie będąc świadomym niczego poza świadomością samą w sobie[12].

Wbrew łacińskiemu źródłosłowowi wschodnia medytacja niekoniecznie ma coś wspólnego z namysłem, często jest nawet jego przeciwieństwem, w niektórych szkołach filozoficznych wręcz zaleca się oczyszczenie umysłu z jakichkolwiek myśli i wyobrażeń, np. Jogasutry Patańdźalego w ten sposób definiują praktyki jogiyogaś ćitta vritti nirodhah (joga to zatrzymanie aktywności umysłu). Ten rodzaj medytacji stanowi rodzaj spokojnej obserwacji, a jej nazwy nawiązują do „patrzenia”: dhjana (od czasownika „dhiyate” – patrzeć umysłem), vipassana (od „vi-paśyate” – obserwować). Z kolei inne techniki polegają na aktywnej wizualizacjibhawana (tworzenie), kalpana (budowanie). Wizualizacje są metodą szczególnie często wykorzystywaną w buddyzmie tybetańskim.

Co jest grane ?
Otóż połączono dwie formy medytacji i jedna jest polecana w Biblii a druga zabroniona
W tej dobrej nie musisz siedzieć, trzymać jakieś koraliki i zbierać jakąś energię. W tej medytacji zmuszasz swój umysł do wysiłku a następnie do Odnowy… Jest to najprawdopodobniej jeden z najważniejszych celów człowieka i jest on związany z wypędzeniem 10 Plemion Izraela. Nie chcę się wyrażać jasno w tym temacie ponieważ wymaga on osobnego materiału.
Jednakże ta medytacja nie ma niczego wspólnego z okultyzmem, czarami, magią,  New Age, satanizmem. Wymaga ona skupienia swojego umysłu na pewnym obiekcie, wydarzeniu, osobie. Ową formę medytacji można wykonywać w pozycji leżącej bądź podczas wykonywania ruchu.
Osobiście uwielbiam tę formę medytacji i najciekawsze myśli dopadają mnie między 2-4 w nocy aż do czasu kiedy nie przewrócę się na lewy bok 🙂 .
Jestem wówczas w stanie prowadzić jednoosobowe wykłady nie gorsze niż nie jeden profesur zwyczajny ponieważ mam siłę, energię, chęć oraz wiele ciekawych pomysłów które rano zapominam zrealizować.
Warto wspomnieć że Biblijne Posty (ang. Fasting) to jest także Medytacja, i prorocy jak najbardziej praktykowali ten rodzaj medytacji.
Tylko że ten rodzaj Medytacji odnosi się do Boga w Niebie (taka mnie definicja naszła, Coelińskiego, Urańskiego.. uwielbiam wymyślać nowe pojęcia).
Natomiast Medytacja Transcendentalna wyklucza Boga jedynego Wszechpotężnego, w zamian podrzuca pogląd iż albo my jesteśmy małymi bogami albo gdzieś tam są bogowie jako istoty z wyższych wymiarów. Taki link do opętania…
Same posty nie są groźne aczkolwiek można od tego umrzeć (np. ktoś przeholuje i nie będzie całkowicie pił przez 40 dni i nocy). Nie jestem więc przeciwko postom, jestem przeciwko stawiania sobie zbyt wielkiego krzyża na barki, i to jeśli chodzi o posty to ja nawet rozszerzam czy raczej dokładam do tej definicji walkę z nałogiem. Dla alkoholika postem może być nie picie przez tydzień, jest post ? Jest!
Ponieważ życie jest walką ze swoimi demonami/słabościami i o to chodzi by nie słuchać się tego co mówią wszyscy a czerpać wiedzę od Boga pomimo sprzecznych ze sobą dogmatów religijnych.
Do tego dochodzi usuwanie zawirusowanych plików ze swego systemu (organizmu/mózgu) jak np. nawyk podjadania, nawyk bałwochwalstwa, nawyk czegoś tam.
Inaczej mówiąc powinniśmy odinstalować niepotrzebne blokady które blokują nasz kontakt z Bogiem, inaczej mówią piorą nam mózgi. Dla jednych to może być religia, dla innych toksyczne środowisko i tak dalej.

 

Hipnoza:

Nie wiem, może są dwie formy albo trzy i jedna jest czysto naukowa ?

Samo słowo Hypnos oznacza san i jeśli potraktujemy Hipnozę jako sen, no to mamy coś wskazanego dla człowieka w celu regeneracji organizmu.

Uważałbym jednak na te bardziej przekombinowae formy Hipnozy gdzie ludzie zachowują się dziwnie jakby opętani… za dużo kontrowersji

Róźnica pomiędzy Snem a znaną nam Hipnozą jest taka że podczas Sny nasz organizm jest nieświadomy a podczas Hipnozy człowiek staje się nieświadomy.

Jednakże Hipnoza czy Medytacja jaką nas karmią religie z jakiegoś powodu jest niezwykle kusząca, trochę jak z dopalaczami 🙂

Diabelstwo polega na tym że zachęca nas się abyśmy sami zgłaszali się do wszelkiej maści Łowców Dusz w nadziei o lepsze zdrowie i szczęście. Istne ciemnowiecze, XXI wiek i nadal ludzie wierzą we wróżki i kościelne rytuały ?

I to jest powód dlaczego taki Zięba pomimo krytyki może bez większych problemów działać w przeciwieństwie do prawdziwych lekarzy (Czerniak czy Jaśkowski), ponieważ świadomie lub nie na dłuższą metę jest dla demonów wybawieniem. Owszem obrażają ci ludzie częściowo system lecz ostatecznie wykarmiają demony wysysając energię od swoich wyznawców i dlatego działają.

To nawet wyjaśnia dlaczego wielu potencjalnych Łowców Dusz/Medium zachowuje się niekonsekwentnie jakby nie mieli honoru jakby działali pod presją. I działają ponieważ w przypadku utraty wyznawców czyli świeżej many zgłodniałe demony odbiorą energie od niedorajdy z braku laku.

Hipnoza, Reiki, Joga i wiele innych cudownych wynalazków na samym początku działa znakomicie ale na dalekich etapach jest już czysty okultyzm, czary, magia, satanizm… świetlisty lucyfer ukazuje swoje rogate barwy

 

Podobało mi się kiedy Zięba mówił o podświadomości w tym pierwszym filmiku, dla mnie sporo na tym zyskał no ale jednak jest ryzyko że jest kolejnym (być może nieświadomym) Łowcą Dusz czy jak kto woli spirytystycznym medium, bądź osobą promowaną przez Bestię czyli kolejna fala oszustwa.

Pisałem o tym dwa razy że być może celowo takich Ziębów zwalczają by po objęciu władzy przez Bestię stali się tak jakby nowym głównym nurtem.

 

Zięba pod kątem wpływania na podświadomość młodych ludzi poprzez rodziców czy autorytety ma rację. Ma rację że małe dzieci chłoną nawyki rodziców, pewne postawy i przyzwyczajenia jak ”gąbka”

Kontrolowa Opozycja raczej raczej o tym nie mówi, mówią jedynie że Illuminaci, stosują symbole, satanic NWO… i na tym się kończy. Chodzi o wywoływanie strachu i dalsze ogłupianie.

A to jest tak, co mi to da że wiem ile jest łóź masońskich, sekt kościelnych, agentów jeśli nie znam Prawa Bożego, nie potrafię założyć rodziny, nie wiem moczę się w nocy (przykład podany przez Ziębę), mam blokady przed czymś tam, boję się i tak dalej
I uważam że poszukiwacze prawdy który nie mówią nic o praniu mózgu i o tym jak to wpływa na codzienność, mocno podpadają.

 

 

Podpada mi to że Zięba praktycznie chwali swoją Hipnozę a krytykuje Chemioterapię, czyli jasno określa co jest Bogiem a co diabłem w tym przypadku.
Tymczasem trzeba wskazywać na wady i zalety, neutralność jest oznaką wiarygodności – jak walić młotem to wszystkich a nie tylko jednych 🙂

Przypomina mi to retorykę pewnego czytelnika mającego stały kontakt z Niebaninami który:
a) najpierw mówi że medycyna nic z oczami nie pomoże
b) potem mówi że są soczewki, lasery, bajery ale one kosztują… no kosztują ale potem żyje się lepiej a życie
c) później sprzedaje swoje czary mary pach pach

 

Podobnie Zięba krytykuje Chemioterapie a zachwala Hipnozę

A wyobraźmy sobie co by było gdy świat promował Hipnozę a krytykował Chemioterapię, na odwrót ?

Po prostu Zięba nie jest lekarzem więc może do woli zwalczać praktyki którymi się nie zajmuje a skoro Hipnozą się zajmuje to ją chwali ponieważ prawdopodobnie na tym zarabia nieco $

Może nie jest groszorobem ale charytatywnie to na pewno nie działa 🙂

A Hipnozę to trzeba taki czarodziej może wykorzystać do swoich celów jak MKultra (mamy podane przez Eng wikipedia, przykłady programów ostrego prania mózgu jak zrobić z cichej osoby niepozornej ostrego zabijakę)
To ponownie pasuje do ”Łowców Dusz” którzy dają demonom świeżą niebieską manę (energię) i kontrolę nad ciałem.

”Masz tu swoich reptilian” – Ludzie opętani…. i nie tylko 🙂

 

I po takich przeżyciach na początku jest fajnie a dopiero potem zdrowie się sypie ponieważ demon wysysa siły witalne
Temat bardzo ciekawy i znowu to wszystko jest w dziwny sposób ze sobą powiązane, dlaczego ?
Ponieważ większość z tych praktych polecanych to nic innego jak szukanie pomocy u demonów

Pyk:
https://zyciemasens.pl/hipnoza-medycyna-okultyzm/

Możliwe że pewien rodzaj Hipnozy jest powiązany z OOBE (wychodzenie z ciała

 

 

Ale zaraz zaraz
Zięba połączył w dziwny sposób Nieświadomość z Podświadomością i nazywa to Hipnozą
Nie wiadomo do końca czy facet uznaje Boga Biblijnego czy tego religijnego z New Age i innych bajek

Osoby zahipnotyzowane są nieświadome swoich czynów i są jakby laleczkami w rękach Medium
A diabeł lubi zmieniać definicje i wrzucać do jednego wora – mamy problem z nazwą ”pierwsi chrześcijanie”
Ponieważ grupa Pawła podłączyła się pod się grupę Apostołów, a jak wiadomo podobno każdy w Judei musiał znać Torę w wieku 12 lat co oznacza że znali zarówno prawo talmudu prezentowane masom (ich oszustwa) jak i Prawo Bożę, czyli byli za ”zbawieniem z czynów”

Dlaczego nam się wmawia że prawo się przedawniło i mamy nowy zakon miłości i łaski ?
Bo tak napisał apostoł narodów który podczas konfrontacji z Piotrem, Jakubem i Janem zostałby zniszczony.
Widać że jedna z największych mistyfikacji która wypaczyła wiele pojęć
Jak chociażby miłowanie nieprzyjaciół
Za pomocą pokręconej logiki, sofizmatów, dogmatów i wpływania na podświadomość (np. ludzie wierzą autorytetom) wypaczono wiele pojęć czy wykorzystano wieloznaczność danego pojęcia
W ten sposób usprawiedliwiono Bałwochwalstwo, Sabat. Zamieniono 12 Plemion na Kościół, 144 tys na Kidnapping do nieba itd.

Pod względem pojęć to nawet z Sanjayą się zgadzam że wiele pojęć zostało wykasowanych ze słownika – narzucono nam na Łacińskie, głównie te które do nas ponownie wróciły w innej formie
Nawet słowo Medytacja jest pochodzenia łacińskiego lecz w samym znaczeniu etymologicznym oznacza głębokie przemyślenie a nam się podsuwa Medytacje Transcendentalną znaną w New Age, Buddyzmie
Jakie są róźnice ?
W pierwszej jesteś świadomy tylko odcinasz się od otoczenia, myślisz, modlisz się
W drugiej odcinasz się od świadomości i praktycznie jest to proces samohipnozy. Ogólnie jest to zaprzeczenie definicji i taka osoba zaprzestaje myśleć

A Sama Hipnoza znaczy sen
Znowu dwie formy Hipnozy:
Ta pierwsza to według nazwy sen i taka Hipnoza codzienna pozwala zregerować organizm, jest nawet zalecana
Ta druga to jest no właśnie….

Zięba może mieć dobre intencje, lecz mocno kandyduje na kolejnego Łowcę Dusz i uzdrawia ale nie mocą Boga
Łowcy Dusz działają na zasadzie złego i dobrego policjanta, najpierw atakują szatana by wcisnąć lucyfera. A przecież Diabeł i Fosfor to ta sama osoba w innym opakowaniu
Zarówno Diabeł jak i Lucyfer pracują razem przeciwko ofierze, lecz Lucyfer (tu określam demony) przedstawia nam przekręty złego szatana (tu mam na myśli kiedy demony za pomocą swego medium atakują pewne formy czarów) by podsunąć ofierze inną formę wiedzy tajemnej, kontaktów z demonami i odrzucenia Boga.

Podświadomośc to co innego….

 

Generalnie nic tylko dziękować za metody leczenia, podświadomość i tak dalej.

Medytacja i Hipnoza ?

Nie dziękuję, wolę pozostać przy swojej Medytacji (przemyślenie i modlitwa) i Hipnozie (sen)….

 

 

Reklamy

3 comments

 1. Jest całkiem prawdopodobne że część agentów może nawet więcej celowo kreuje postać męczennika by zyskiwać wiarygodność w oczach pozostałych poszukiwaczy prawdy… mam nawet dwóch takich kandydatów

  Nie można zapominać że ciemne siły nie będa grały czysto i bezpośrednio według zasad, manipulujac poprzez niewiedzę i łatwierność Chrześcijan
  Cóź, nie mogę się nazywać Chrześcijaninem bowiem Chrześcijaństwo to głównie Paweł, NT, Łaska, Piekło, blokowany dostęp do Boga bo tylko poprzez Kościół masz dostęp i tak dalej

  W kwestii Heliocentryzmu to większość tych wyliczeń to czysta kabała,
  Nowoczesne Podstawy HC to takie sztuczki magiczki wiernego czytelnika Zoharu – Newtona
  A Tak zwana biała czy czarna magia to taka zabawa w dobrego i złego policjanta
  Biała Magia czyli KRK, msza i Czarna Magia czyli czary i czarne msze
  Jedna pozornie zwalcza drugą ale tylko do kolan a wewnątrz jadą na jednym wózku

  Ciekawe że Mariusz także podłapał temat skamieniałych gigantów, wszystko fajnie pięknie (że to są złe istoty) ale coś tam śmierdzi pierdzi
  Korzystam masowo od Mariusza w kwestii Wędkarzy Dusz i tu jest racja że Medium to narzędzia demonów
  Najlepszym Łowcą Dusz był bez wątpienia Paweł z Tarsu
  Najpierw się uwiarygadniał poprzez zwalczanie Judaizantów czyli zarówno Apostołów jak i jawnej patologii
  Wtedy ludzie nabierali do niego zaufania, w dodatku Paweł czynił cuda
  https://cyryl27.wordpress.com/2016/08/27/klamstwo-pawla-nr-10-czyli-dary-ducha-zacheta-pawla-do-zaproszenia-do-siebie-demonow/
  http://www.zbawienie.com/cuda.htm

  Cała ta grupa Pawła jako przynętę dawała metody dające zdrowie ale po to by przeforsować kłamstwa i zachęcić swoich wyznawców by zajmowali się czarami
  Oni te demoniczne sztuczki nazywali Darami Ducha Świetego… chodzi o to że pokazywali kilka technik demonicznych by sprytne podrzucić tego samego demona w innym opakowaniu

  A co do ”aniołów stróżów”
  Schemat oklepany do granic możliwośc, najpierw ktoś udaje przyjaciela, później wciąga w jakieś dziwne nauki a jak się z tym niezgadzasz to rozpoczyna się afera
  O co chodzi ?
  O ośmieszenie, podejście oponenta i przedstawienie go jako oszusta i wariata
  Często za pomocą blefnych argumentów
  Najwyraźniej owe persony od pierwszego dnia mieli za zadanie podważyć wszystko co jest prawdziwe albo siać zamieszanie czyli nadal ogłupiać
  Te dowody wielu specjalistów to innego udowadnianie na siłę swoich tez – dowody dobierane do swojej wersji wydarzeń
  Są często nastawieni na wyłapywanie jak najwięcej (pozornych) sprzeczności w Biblii by zapronować… w sumie to nic
  Zawsze jest ta sama procedura – najpierw duże prawdy a później New Age czy inne Kusmity

  Polubienie

 2. 1. Isus nie uzdrawiał dla pieniędzy czy sławy, wręcz przeciwnie prosił aby nikomu o tym nie mówić.

  ***NIE PRAWDA’ Mk7 przykazał im, żeby nikomu nie mówili. Lecz im bardziej przykazywał, tym gorliwiej to rozgłaszali. [gorliwy = z ognia, działania z Ducha Św. Tu wypełniła się Wola Boga Ojca, Jezus powiedział – nie mówcie – wypełniając miarę posłuszeństwa i dalej nic nie wymuszał]

  2. Isus uzdrawiał wszystkich, a jedyne czego wymagał to dobrego postępowania.

  NIE ***uzdrowienie chorego na noszach przez dach. Wnoszący MIELI WIARĘ, której brakowało choremu, tylko poprzez ich pośrednictwo zadziałał i uzdrowił, bo ICH wiara była wystarczająca i prawdziwa, a chorego nie.
  NIE *** byli tacy którzy odmówili uzdrowienia [patrz: Genezaret; grzecznie poprosili, odejdź i odszedł]

  3. Co najważniejsze jeszcze żaden człowiek nie przywrócił innego człowieka do życia
  A CO ZROBIŁ ELIASZ CHŁÓPCU?? Patrz: 1Krl17

  4. Sam Chrystusa oraz jego później uczniowie posiadali taką moc. Kto więc wskrzecił Isusa do życia jeślibyłby on Bogiem w Trójcy ? ..
  ŁASKA PŁYNĄCA z DUCHA ŚWIĘTEGO [równość Bóstwa], a Ducha nikt nie widział, nie wie skąd wieje i dokąd leci, ale Bo wie Patrz: 1Kor2

  5. Nie posiadamy żadnych dowodów żeby jakiś człowiek posiadał moc pochodzącą bezpośrednio od Boga.
  JAK TO NIE?? PO OWOCACH, PO OWOCACH poznasz. O tym nauczał Jezus.
  Skąd wiesz, że Eliasz jest od Boga, Izajasz, Amos, Jan Chrzciciel, … itd.

  Polubienie

  • Uczciwi ludzie mają taki nawyk że działają nie dla pieniędzy a dla idei,
   Po prostu pomagają bo chcą a pieniądze nie grają roli pierwszorzędnej
   Ewangelii Marka nie za bardzo ufam. Marek nie był apostołem, Łukasz, Paweł, Tymoeteusz i wiele innych imion które się pojawia to nie byli apostołowie czyli ludzie wysłani przez Isusa
   Oni sami siebie wybrali

   Marek przedstawił Isusa w negatywnym świetle jako szarlatana który uzdrawia tylko dlatego że ktoś w to uwierzy
   Mk 10:(52) Tedy mu rzekł Isus: Idź, wiara twoja uzdrowiła cię. I wnet odzyskał wzrok, i szedł za nim drogą.

   Jedna z największych sprzeczności w Ewangelii Marka i Łukasza
   Mk 5:
   (22) I przyszedł jeden z przełożonych synagogi, imieniem Jair, a ujrzawszy go, przypadł mu do nóg

   (23) I błagał go usilnie, mówiąc: Córeczka moja kona, przyjdź, włóż na nią ręce, żeby odzyskała zdrowie i żyła.

   (24) I poszedł z nim; i szedł za nim wielki tłum, i napierali na niego.

   (25) A niewiasta, która od dwunastu lat miała krwotok

   (26) I dużo ucierpiała od wielu lekarzy, i wydała wszystko, co miała, a nic jej nie pomogło, przeciwnie, raczej jej się pogorszyło,

   (27) Gdy usłyszała wieści o Isusie, podeszła w tłumie z tyłu i dotknęła szaty jego,

   (28) Bo mówiła: Jeśli się dotknę choćby szaty jego, będę uzdrowiona,
   (29) I zaraz ustał jej krwotok, i poczuła na ciele, że jest uleczona z tej dolegliwości.
   (30) A Isus poznawszy zaraz, że z niego moc uszła, zwrócił się do ludu i rzekł: Kto się dotknął szat moich?
   (31) Na to rzekli mu uczniowie jego: Widzisz, że lud napiera na ciebie, a pytasz: Kto się mnie dotknął?
   (32) I spojrzał wokoło, aby ujrzeć tę, która to uczyniła.

   Uzdrowił i nie wiedział kogo ?
   Tak uzdrawiają Łowcy Dusz, energią mechaniczną demoniczną a oni są tylko przekaźnikami

   Isus nie do końca chciał być anonimowy, nie zagrażał jednak systemowi (nie namawiał do rewolucji) ponieważ wiedział do kogo świat należy, oczywiście do Ojca
   Mt 9:(1) Kiedy zstępował z góry, szło za nim wielkie mnóstwo ludu.

   (2) A trędowaty, przyszedłszy, złożył mu pokłon, mówiąc. Panie, jeśli chcesz, możesz mię oczyścić.

   (3) I wyciągnąwszy rękę, dotknął go, mówiąc: Chcę, bądź oczyszczony! I natychmiast został oczyszczony z trądu.

   (4) I rzekł mu Isus: Uważaj, abyś nikomu nie mówił, lecz idź, ukaż się kapłanowi i ofiaruj nakazany przez Mojżesza dar na świadectwo dla nich.

   (5) A gdy Isus wszedł do Kafarnaum, przyszedł do niego setnik, prosząc go

   (6) I mówiąc: Panie, sługa mój leży w domu sparaliżowany i bardzo cierpi.
   (7) Odrzekł mu Isus: Przyjdę i uzdrowię go.
   (8) A setnik odpowiedział mu: Panie, nie jestem godzien, abyś wszedł pod mój dach, ale powiedz tylko słowo, a mój sługa będzie uzdrowiony.
   (9) Ja także jestem człowiekiem podległym władzy i mam pod sobą żołnierzy; i mówię temu: Idź, a idzie; innemu: Przyjdź, a przychodzi; i słudze swemu: zrób to, a robi.
   (10) Gdy Isus to usłyszał, zdziwił się i rzekł do tych, którzy szli za nim: Zaprawdę powiadam wam, u nikogo w Izraelu tak wielkiej wiary nie znalazłem.
   (11) Ale mówię wam, że wielu przybędzie ze wschodu i zachodu, i zasiądą do stołu z Abrahamem i z Izaakiem, i z Jakubem w Królestwie Niebios.
   (12) Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
   (13) I rzekł Isus do setnika: Idź, a jak uwierzyłeś, niech ci się stanie! I został uzdrowiony sługa w tej godzinie.

   * Jest taki problem że czarownicy potrafią kopiować niektóre cuda Boga np. w Egipcie
   Ale żaden z nich nie jest panem życia – nie potrafią przywracać życia
   Eliasz czy Henoch to są ludzie z najwyższej półki ponieważ nadal żyją (nie umarli)
   Eliasz, Henoch czy inni prorocy pokazywali otwarcie źródło swojej mocy – Bóg
   I ta moc pokonywała diabła – oryginał lepszy od podróby

   PS.
   Wiekszość dogmatów jak 100% Natchnionej Biblii, Trójca, Matka Boska albo ponownie przewertowałem albo odrzuciłem na podstawie Biblii
   Diabeł torpeduje nas sprzecznymi ze sobą koncepcjami a ludzie to kupują
   To jest kolejny powód dlaczego te witryny jak ta są małe czytelne

   18.07.2018
   Cały czas wahałem się czy tego nie wstawić

   Nie wiedziałem że Zięba ”był” na kanale tym samym gdzie występują wróźki i tym podobne
   https://www.youtube.com/channel/UCiOxsvwApG1hDW9ocF92Jtw/featured

   Ciekawe połączenie
   Nie wiem, albo Zięba celowo robi że wśród Chrześcijan być uznany za szarlatana, albo jest drugą stroną medalu albo nie wie co robi.

   O wodzie plazmowanej czy tej która ma pamięć… cóż,
   Trochę jest tych sprzeczności, ale fakt Zięba jest bardzo przekonujący i bardzo ustrukturyzowany

   Taka róźnica między Lekarzami a Ziębą, że Zięba nie jest lekarzem a marketingowcem czyli wie jak sprzedać dany produkt czyli coś w tym jest że jest to gorsze niż wciskaniu ludziom narkotykom – bo dealer odpowie a Zięba w razie pogorszenia zdrowia po tych hipnoza nic bo nie jest lekarzem, co innego Jaśkowski czy Czerniak którzy ucierpieli za prawdę…

   Inaczej mówiąc Zięba bardziej korzystny dla systemu za sprawą Hipnozy i tym podobne
   Czy agent Bestii ? Może tak może nie….

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.