Wpis Nr. 56 – Alternatywne Zakręcenie

 

 

Nie jest to jednak jakaś czarna lista agentów a raczej liczba osób które znam być może kiedyś ceniłem oglądałem i tego typu I generalnie są znane z internetu czy może ja znam i oglądam

Nie chciałem żeby wyglądało że kogoś niby zamieszczam na jakieś liście agentów więc postanowiłem sobie podzielić teorię i praktykę odzielnie.

Taka luźna pogadanka wyszła…

Zastanawiam się czy coś nie naskrobać o następujących osobach:

 

 


 

 

Pan Jabłonowski vel Olszański

Ktoś kojarzy tego pana tak zwanego przez wielu Ruskiego Trolla ?

Ale czy na pewno… agent, ale czy na pewno Ruski ?

 

 

https://www.wykop.pl/link/3375031/wojciech-olszanski-jablonowski-vel-major/

Tak… ten pan wcześniej odgrywał rolę starego motocyklisty ‘’Majora Gwóźdź’’ a teraz wielkiego patriotę. Słusznie mówił o banderyzmie, Wszyscy mówią że agent sowiecki a jak dla mnie szybciej agent ”Watykański”. Także mądrze gada, ma własny unikalny sposób bycia i w wielu kwestiach się zgadzam.

No cóż okazało się że jest to człowiek który nie pogardzi złotóweczką a na dodatek ciężko mu idzie z trzymaniem nerwów na wodzy.

Pojawiają się także głosy że w latach 93 wspierał róźne znane osobistości polityczne, a czej przepracham ”prowadził wjece przedwyborcze pana Karakana” i nie wyczuł co się stanie że to była V Kolumna i prawdziwi patrioci zostaną wypchnięci na margines społeczny na rzecz Bolków i Lolków ?

Cóż, dla mnie coś nie gra skoro większość oznacza tego człowieka jako Rosyjską Agenturę… im bardziej to mówią tym bardziej w to nie wierzę a dodatkowo widać ujawniającą się agenturę syjonistyczną, amerykańska, londyńską..

Łatwiej spotkać taki rodzaj agentury – Hasbara, która zalewa nas nienawiścią do post Komunistycznej Rosji władanej przez Chasydzkich Lubawiczerów co dziś nie jest tajemnicą a także truje podrobami umysłowymi wprost z UE, USA, UK, Watykanus i ta dalej to jest Technologia Gender, Globalne Ocieplenie, Polacy niedobrzy naziści, wolność, równość, tolerancja

 

Często przydarza mu się ostro i w dziecinny (gimnazjalny) sposób zwyzywać jakąś osobę przez pokazuje jak słabym jest człowiekiem w kwestii utrzymania równowagi emocjonalnej.

Może dlatego że człowiek prosty ? Dzięki takim ludziom Polacy i Rosjanie nie poszli się między sobą tłuc za co należy się dla Majora duży plus. Na jednym zdjęciu z 1989 stoi obok znanego nam wszystkim Bolka i Petru, a przypominam to były czasy transformacji systemu ale nie zmiany rządzących.

Jak wiadomo jest dobrym aktorem kiedyś widziany w programach radia Rydza, ale najgorszym grzechem tego pana jest związanie się węzłem z TV.N oraz nadmierny Katocholicyzm (że kościół zamiast Boga). Nie wiem, może jest wyszkolonym agentem albo w naiwny chamik który dał się podejść. Aktorstwo to bardzo sprzedajna praca a jak już taki człowiek chce gadać ”od siebie” to nie jest jest o ile to czynny zawodowo aktor czy gra samego siebie czy gra wykreowaną rolę..

Tak więc może być człowiek niesłusznie uznany za osobę która gra swoją rolę…

Generalnie lubię posłuchać tego pana, ma swój styl i charyzmę. Niepotrzebnie daje z siebie robić wariata poprzez występowanie w jednym kadrze z doktorem Frankenstein… może działać solo i poruszać tematy które sam chce.

Taka moje rada bo ma facet duże szanse po podbicie tłumów ale nie poprzez chamskie odzywki rodem z gimbazy, musi także częściej pokreślać wady i zalety USA czy Chasydzkiej Rosji. Musiałby także wyjaśnić dlaczego tak się ubiera i co tam chodziło z tymi związkami żeby nie wyjść na kolejnego Chrabjego który wylazł jak Filip z konopii po fotel el presinadente.

Zresztą teraz popieranie Niemieckiego Chrabjego nie ściąga w dół…

Owszem mówi dużo prawdy ale musi pokazać że jest neutralny a nie ruskim trollem czyli trochę poskrytykować Putina, Chasydów, Lubawiczerów i tak dalej.

I nawet to mówił, pamiętam że z obu stron jesteśmy przegrani….

 

Pan Jabłonu próbuje am wyjaśnić obecną sytuację polityczną i ekonomiczną jako konflikt interesów czerwonej pastylki i niebieskiej pastylki. Też tak kiedyś myślałem, nie zawsze tak działa nie wszystko jest albo białe albo czarne.

Obie smakują tak samo ale jawią się jako lewica i prawica a tak na prawdę to nie chodzi o nas a o Boga który to wszystko przewidział dawno temu że jest to kara za nasze odstępstwo od Zakonu wieki temu.

Ale pierwszy rozdział Księgi Nehemiasza przewiduje pomoc Stwórcy jeżeli masowo powrócimy do Boga i będziemy słuchać Jego głosu i przestrzegać Jego przykazań odrzucając rozwiązania zbrojne, religijne – tak niewiele to kosztuje.

Nie ma co wierzyć w podstępy diabelskie typu rewolucja, powstanie, rozwój duchowy i tak dalej. Nawet jeśli pomaga na początku to na samym szczycie siedzą siły wielbiące swego boga w duchu i w kłamstwie.

Ostatnio nabrałem ponownie większej sympatii do Majora Gwoździa, choć ma problemy z kontrolowaniem emocji to nie wygląda na kogoś kto miałby wyrządzać szkody Słowianom. Ruskim agentem według mnie nie jest ponieważ wszyscy nam chcą ten pogląd przemycić, za proste. Po za tym sam mówi że nie jest Rusofilem co najwyżej Słowianofilem, także uważam że powinniśmy zbliżyć się do Rosjan jako ludzi nie jako narodu który jest trzymany w garści przez Habad-Lubawicz. Inaczej mówiąc ze Słowianami tak, ale między sobą bez obcej pomocy.

W tym filmie o wyrwaniu serduszka jak dla mnie wychodzi gorzej ten pan po lewej. Sam Jabłon w własnej narracji wypada o wiele lepiej kiedy nikt nie stara się go podpuszczać by ten się ośmieszył.

 

 


 

Pan Grzegorz Braun  vel Gregory Brown

Człowiek który zna dużo spisków czy ukrywanych faktów. W swoich wykładach mówi mądrze (aż za mądrze jak jakiś ksiądz) i używa bardzo trudnych słów skazujących na dwie rzeczy – albo dobrze wyszkolony agent albo dobrze oczytany erudyta. Jest jednak jeden problem – stawia nie na Boga a na Religię. Ogólnie warto posłuchać bo przedstawia szeroki wachlarz wiedzy.

W najgorszym przypadku ”człowiek” Watykanu.

 

 

Paweł Bednarz – Co do tego pana spory szacunek. Albo człowiek ma dobre intencję a złe wykonanie albo liczy na sławę i kasę albo celowo niszczy temat handlu dzieci, nie dziwię się że nikt nie chce przekazywać dalej materiałów z obawy o pozwy. Wcześniej jeszcze chwaliłem pana Bednarza który zajmował się handlem dziećmi, teraz to sam nie wiem co sądzić. Na ”agenta” nie wygląda a raczej na osobę niekompetentną pragnąca zwrócić na siebie uwagę. Szkoda tylko że swoją osobą sam zneutralizował przykry temat którym się zajmuje…

 

 


Zbigniew Stonoga – walił prosto z mostu, sam przyznaje się że trzymał ze Służbami, obecnie siedzi więc nie ma co kopać leżącego. Może jak wyjdzie to coś więcej powim.

O tym panu powiedziałbym coś więcej ale nie chcę kopać leżącego W każdym razie jest to człowiek zagadka która publicznie nazywa pewne rzeczy a po imieniu a jeszcze z większą częstotliwością wyzywa ludzi rzucająć mięsem.

Język czy Expose Stonogi stało się internetowym hitem i z jednej strony ma rację a z drugiej strony kto posłucha tego człowieka ?  Mieszał swego czasu czasu z błotem najwyżej postawionych polityków z Dudą i Kaczyńskim którego wielokrotnie nazywa pieszczotliwie karakanem…. i dostał tylko z rok za lexusa ?  Pieniądze z pewnością chronią tego człowieka i zapewne sztama z pewną grupą, sam Stonoga przyznał się kiedyś niby żartobliwie że trzyma z WSI  Jest to przykład polityka który czuje falę i ma ten instynkt przetrwania Jak dla mnie może to być człowiek byłych kolegów z byłego ustroju bo uderza w obecny ustrój – POPis  I w dodatku zachowuje się w dziwny sposób w stosunku do Wojtka Sumlińskiego

Dziwne że większość internetowych gwiazd staje się sławna po tym jak została wydymana przez obecny system a później celuje w nurt narodowo-prawicowo-młodzieżowo-patriotyczny.

Generalnie warto czasem posłuchać jak ma coś ciekawego do powiedzenia. Nie jest to jakaś wiedzą wyższa a przyziemna i też dobra.

 

 

 


 

Pan Roman Nacht 

Ten człowiek wygląda na bardzo miłego, sympatycznego żydowskiego ezoteryka i  niby ładnie tam mówi o Biblii, Bogu i Nefilimach, Itccs, ale robi pewien myk.

Taki myk że przemyca także w swoich audycjach Heliocentryzm, planety, ufoludki, New Age.

Ponadto broni żydów (ponieważ nim jest) i przedstawia nam Biblię jako dzieło istot z kosmosu które nas rzekomo w jakiś celu stworzyły. Ciekawe, niby opowiada o różnych konspiracjach a z drugiej strony to przecież teorie spiskowe są i ogóle nie co sobie nimi zaśmiecać głowy.

Oczywiście to nie religie (system sam w sobie) wywołują wojny a chwasty które zamiast pokazywać jak służyć Bogu własnym przykładem….

Człowiek ten pomimo wzbudzania sympatii może być kolejnym niebiezpiecznym kłamczuszkiem manipulantem znającym prawdę o Bogu, Biblii, Izraelu, Żydach i tak dalej jest w stanie obrócić prawdę w bzdury a brednie w prawdę.

Pan Nacht nie odpowiada na pytanie dlaczego powstało państwo Izrael w 1948 roku i co się stało z pozostałymi 9,5 plemionami Izraela.

Co jest śmieszne pan ten cały czas wyjaśnia nam teksty ze skażonego tekstu masoreckiego i nawet Nowy Testament tłumaczy nam z języka tak zwanego Hebrajskiego i wyjaśnia nam ich sens w języku Hebrajskim, ale są pewne problemy z tym związane.

NT został napisany w 99% w języku Greckim a najlepszy przekład ST istnieje także w języku Greckim jako Septuaginta.

 

Pod tym w względem to taki bardziej umiarkowany Sanjaya albo Icke – także sprytny, inteligenty człowiek który wie co mówić ludziom.

O szkodliwe działanie nie oskarżałbym ludzi którzy wiadomo że opowiadają bajki

No ale są też ludzie, których trudniej rozgryźć ponieważ mówią wiele prawdy ale na pewnym etapie zaczynają bredzić albo rozbijać swoją inicjatywę od środka.

Zawsze można się spytać o płaską ziemię, Kosmitów, Demony, Gigantów, tak zwane apostolstwo Pawła i tak dalej.

Tego pokroju ludzie bazują na ludzkiej ignoracji że człowiek tego nie nigdy nie sprawdzi, dlaczego celowo kłamią a nawet zaprzeczają sobie. Z powodu niewiedzy różne kłamstwa zwyczajnie uchodzą w eter, mówią jednak wiele prawdy w taki sposób aby ją obrócić na swoją korzyść albo by dopasować do swojej dawno przyjętej tezy.

 

W każdym razie niezależnie od rzeczywistych intencji czy kłamstewek rozpowiadanych przez osoby, muszą oni ujawniać wiele elementów prawdy a przynajmniej ten standard aby uchodzić za wiarygodnego. Także lepiej ich wysłuchać jeśli jest okazja i przyglądać się w jakim kierunek chcą nam abyśmy poszli.

 

Nie oglądałem wszystkich audycji od dawna więc za dużo się nie wypowiem w każdym razie muszą zawierać nieco prawdy

http://romannacht.blogspot.com/2014/11/dzieciobojstwa-ciag-dalszy-opublikowane.html

„Izrael – Co tu będzie jutro?” – Roman Nacht – 25.03.2015
https://www.youtube.com/watch?v=uwAwsV5o_G4https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/zydzi-to-nie-semici-lecz-chazarzy/Sekty satanistyczne i ich walka o władzę – Roman Nacht – 23.01.2015
https://www.youtube.com/watch?v=vGww3yXCOVkPodwójna Spirala – Roman Nacht – 28.08.2014
https://www.youtube.com/watch?v=MJz9Os2K3cANowa Era – Roman Nacht – 13.02.2015
https://www.youtube.com/watch?v=KXBwf7eyKpM
„Bogowie” Starego Testamentu – Roman Nacht – 01.08.2014

 

Duet ”Wpierdol” Kowalski & ”Pejsor” Chojecki, nieaktualne

Raport o sekcie Chojeckiego (atomowego rabina)

* Przy okazji Kent Hovid jest/był baptystą i o Syjonistach nic nie mówił a około od 23 minuty autor ładnie wyśmiewa zbawienie z wiary czyli Lutra, Pawła

Cytuje nawet List Jakuba który jest wielce niewygodny dla zwolenników Pawła ponieważ jest szczery i logiczny.

Sama logika wskazuje na to że zbawienie z samej wiary jest jedynie dogmatem jakich wiele.

Generalnie jest to taki duet działający na bazie symbiozy – jeden ciągle drugiego na dno albo w górę… zależy jak się na to paczy

 

Czy duet obu panów to sekta ?

Jak już to nieudolna ponieważ dobry sekciarz umie wyciągnąć więcej pieniędzy z ”’frajerów”

W komentarzach nieco wyjaśniałem że sekciarz jako termin może mieć zabarwienie negatywne bądź pozytywne w zależności od kontekstu. To zależy jaki charakter prowadzi ta grupa która się odcina od macierzy.

Dobry sekciarz w negatywnym znaczeniu zna doskonale psychologie tłumu i wie jak manipulować słabszymi ludźmi żeby mieli wrażenie że są wolni a wewnętrznie zgadzają się z każdym zdaniem lidera

Nie działają ci ludzie za darmo, nawet jak krytykują innych za branie pieniędzy to sami wywalą numery do kont bankowych czy będą sprzedawać jakieś cuda niewidy (to raczej w Ezoteryce) mające robić cuda.

Najczęściej ci ludzie straszą ludzi piekłem, gwarantuje że osoba która straszy że ktoś będzie się smażył w piekle za coś tam – albo wierzy w dogmaty religijne albo zwyczajnie tacy z nich sędziowie że są gotowi posłać kogoś na niewyobrażalne tortury.

Poza tym piekło w wyobrażeniu religijnym nie istnieje – jest za to Hades, Tartar (otchłań) oraz idiom oznaczający całkowite zniszczenie czyli Gehenna, jezioro siarki i tak dalej.

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.